Keresés

Részletes keresés

More Joy Creative Commons License 2019.05.17 -1 1 19044

Tulajdonképpen te ismered legjobban a párodat. Te tudhatod, mennyire komoly a szigorú elutasítása. Az előéletéből jól lehet következtetni a hajlandóságára. Ha te vagy neki az első... harmadik pasija és mind hosszú kapcsolat volt neki, nehéz a dolog. De ha előtted már 10+ faszija volt tele rövidekkel és egyéjszakásokkal, akkor csak színjáték a nem akarás.

 

Amúgy ha nagyon konzervatív, felesleges is vele próbálkozni. Nekem régen volt olyan nőm, aki erősen az volt. Csak ágyban volt hajlandó kefélni, fenékbe nem engedte... és amikor csak megemlítettem, hogy mással is lefeküdhetne, rögtön elbőgte magát. Ő alkalmatlan volt erre. Sokáig nem is bírtam ki mellette.

Előzmény: Kiváncsiy (19043)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19043

Köszönöm a biztatás!! 😃😄

Előzmény: Milos123 (19042)
Milos123 Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19042

megtetszik neki meglátod,,, csak kitartás kell a részedről....

Előzmény: Kiváncsiy (19039)


Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19040

Ez is igaz!! Csak megtörik a jég!! Lassan felmelegitve!! 

Előzmény: Törölt nick (19036)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 0 1 19039

Gyakorolni fogom!!! Nem adom fel!! Mert tudom hogy neki lenne a legjobb!!! 🤗😉😝

Előzmény: Milos123 (19037)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19038

Lehet!! Viszont már annyi mindent kipróbálltunk és soha nem érte csalódás!!! 

Előzmény: Törölt nick (19036)
Milos123 Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19037

Ez az elsőreakció,,,,  mondhatjuk természetes is,,,,,

sex közben kell erről beszélni,,,,,

fokozatosan adagolva,,,,,

nem oda dobod őt másnak,,,, hanem azt akarod hogy nekii legyen nagyon jó,,,,, ezt kell vele megértetni,,,

Előzmény: Kiváncsiy (19033)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.17 0 7 19036

Tulajdonképpen mit vársz, valami varázsszót, amit rajtad kívül mindenki tud, csak te nem...?

 

XY-Pert pont jól mondta. Ha a párod többszöri felvetésedre is mereven elzárkózik, akkor fejezd be, mert csak nagyobb bajt csinálsz. vagy ha nem tudsz leállni, akkor keress másik asszonyt, aki benne van a hármasban.

 

Ha valaki nem akarja, akkor nem akarja, nem fogsz tudni mit csinálni.

Előzmény: Kiváncsiy (19035)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 -3 0 19035

Nagy segítség vagy köszönöm szépen!!! Ezért kár volt ide belépned!!! 

Előzmény: XY-pert (19034)
XY-pert Creative Commons License 2019.05.17 0 5 19034

"Szerintetek mit csináljak?"

 

Semmit.

Előzmény: Kiváncsiy (19033)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.17 0 0 19033

Szerintetek mit csináljak??? Említettem a feleségemnek a hármas szexet úgy hogy plusz egy pasit!!! Teljes mértékben fel volt háborodva!! Azt mondta hogy nem vagyok egy tárgy hogy csak úgy oda dobjam egy idegennek!! Nem tudom ráveni sehogy sem!!! Esetleg valaki tud segíteni????? 

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.16 0 0 19032

Még olvasva is nagyon izgató dolgok ezek. :-)

Előzmény: corv (19026)
Nandifiu Creative Commons License 2019.05.15 -1 0 19029

Egész jól alakul a történetetek kiváncsian várom az ujjab élménybeszamolókat

Előzmény: Békéltető (19020)
feck61 Creative Commons License 2019.05.15 -1 0 19028

Szia!

Írtam neked privàtban...

Előzmény: corv (19026)
Marci 40 Creative Commons License 2019.05.15 0 4 19027

Szia. Ez egy jó dolog, amíg a szex szintjén megmarad. Viszont ez a felfokozott izgalmi állapot, a zaklatottság amikor nem jelentkezik a srác, ez csak a szexnek szól? A nejed reklamál ja, hogy nincs romantika, kedveskedés a srác részéről? Ilyen nyitàskor könnyű érzelmekbe gabalyodni. Mivel a Te családod, Te életed, természetesen senki nem szólhat bele. De azért beszélgessetek, és nyomatékosítsátok magatokben, (feleségedben is) hogy ez csak szex. Sok sikert. 

Előzmény: Békéltető (19020)
corv Creative Commons License 2019.05.15 -1 3 19026

Sziasztok,

nálunk szerencsére nagyon jól működik. Ritkán gabajodunk 4-esben párokkal, inkább a kedvesem fekszik le más pasikkal. Még mindig megvan EKI a szeretője, aki rendszeresen kezelgeti kettesben, eljár hozzá, szerencsésebb esetben én viszem, vagy szól hogy programja van. Emellet a házibarátunkkal is szexel előttem. Imád közben velem csókolózni. És legutóbb a kérésére csiklóját nyalogattam miközben a puncijában volt a pasikája farka... erre már nagyon vágyott... nagyon felizgult tőle... korábban is szeretett velem csókolózni miközben a srác farkát szopta... ezt imádja... már előfordult hogy spermás szájjal megcsókolt... de legutóbb mikor a srác beleélvezett a szájába utána fölémhajolt és belecsókolja a srác spermáját a számba... hihetetlen érzés volt... 

Milos123 Creative Commons License 2019.05.15 0 0 19025

próbalkozz,,,,,,,

Előzmény: Kiváncsiy (19019)
olegnagy Creative Commons License 2019.05.15 0 0 19024

Akkor nem tudod, hogy nagyon szereted ezt a dolgot, legfeljebb azt, hogy nagyon szeretnéd.

Előzmény: Kiváncsiy (19014)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.15 -1 0 19023

Te is írhatnál valamit. Csak nem leszoktatok róla?

Előzmény: More Joy (18987)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.15 0 0 19022

Ez jó történet. A feleséged is kezd jól belemelegedni. Úgy látom ő az, aki jobban kívánja a pasiját és hiányzik is neki ha egy ideig nincs vele vagy nem hall felőle. Ha egyre természetesebben veszi, biztos belemegy majd a hármasba is. Jó munkát hozzá. Jó ez az időbeosztás is. Egyik nap a tied, másik az övé. :-) Várom a ma esti fejleményeket.

Előzmény: Békéltető (19020)
Maci47 Creative Commons License 2019.05.15 0 0 19021

Köszönöm a ráadás képet! Nagyon izgató továbbra is.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18981)
Békéltető Creative Commons License 2019.05.14 -3 7 19020

Nos, elteltek a szex-szüneti napok és vasárnap felderült az ég. Közben azért még kétszer le lettem rendezve, hogy ne nagyon pattogjak és ne legyenek elvonási tüneteim. Meg kell mondjam, hogy amióta felkerült a tabellára a srác, ezek a furulyázások minőségi ugrást jelentettek. A dolog eddig sem volt rossz, de most egyszerűen izgalmas és nagyon jó.

 

Szóval a héten a feleségem és a srác között "intenzív" levelezés folyt a Facebook-on. Mondjuk a feleségem részéről volt intenzív a dolog, a srác meglehetősen szűkszavú üzeneteket küldött. És kizárólag a szex volt a téma, aminek végső soron örülök - szerelemről valahogy nincs nagyon szó. Bár a nejem reklamálja, hogy neki hiányzik a romantika és milyen jó lenne, ha a srác szépeket írna neki - de ez valahogy nem megy magától a fiúnak. A nejem naphosszat a Facebook-on lógott, ha pár óráig nem írt a fiú, akkor ki volt akadva teljesen. Összességében nekem úgy tűnik, hogy a nejem van oda a srácért, viszont az ő irányba mérsékeltebb az érdeklődés. Ami azért érdekes, mert a feleségem baromi jó nő, aki után bárki megnyalná mind a tíz ujját, hogy mást most ne is említsek...

 

Érdemben pedig annyi történt, hogy megállapodtunk a programban: vasárnap és kedden én leszek műsoron, hétfőn és szerdán meg a srác. Nos, vasárnap sorra is került a házi együttlét, ami a megszokottnál sokkal rövidebbre sikerült. A nejem ugyanis - a szokott időhöz képest villám gyorsan - percek alatt elszállt. Pedig nálunk általában legalább egy órát eltart a szex, és a nejem orgazmusa is 2-3 perces mutatvány, ami azért ritkaság. Most az egész aktus lement 10 perc alatt.

 

A hétfő is nagy feszültségekkel kezdődött, mert a srác csak délután jelentkezett be, akkor is eléggé bizonytalanul. Hogy az este rendben lesz, mehetnek motelbe. Azután hol írt két szót, hol nem. A feleségem sík ideg volt, de azért készülődött... Végül, ha nagy nehezen is, de este 10 után írt a srác, hogy bent van a motelben, zuhanyozik és menjen a nejem. Aki repült.

 

Valamikor fél kettő környékén került elő, arra ébredtem, hogy zuhanyozik. Miután konstatálta, hogy ébren vagyok, mellém bújt meztelenül és csókolózni kezdtünk. Fogta a farkamat, simogatta, én meg kérdezgettem. Nagy meglepetésemre nem tiltakozott, elmesét mindent töviről hegyire. Hogy a srác a motelszobában várta, meztelenül és vizes hajjal. Hogy azonnal egymásnak estek, a srác levetkőztette őt és máris misszionáriusban benne volt, de tövig. Azután amikor elfáradt, akkor maga fölé húzta a nejemet, aki addig mozgott a farkán, míg a srác el nem élvezett. Utána kis pihenő következett, nem sokat dumáltak, csak simogatás volt. A fiú kicsit megpuszilgatta a puncit, de nem vitte túlzásba. A nejem üzemkészre masszírozta a srác farkát, feltéredelt és jelezte, hogy most hátulról szeretné. A srác vette a lapot, és tette, amit tennie kell. A nejem szerint ez volt a legfinomabb. A harmadik futamot is közös simogatás előzte meg, majd kiflibe sodródtak és a fiú ugyancsak hátulról, de most már fekve tolta meg a nejemet úgy, hogy a nejem jobb lábát az égnek tartotta. Ez sem volt rossz, csak már rövidre sikerült.

 

Kérdeztem, hogy mekkora a srác farka (amiről korábban már volt szó). Kiderült, hogy Magnum XL gumit használ, ami bizony jó nagy farokra utal. A közelébe sem jövök... Írta is a héten, hogy a nejem által korábban vitt gumik nagyon szorították: most ő hozott magával eleget.

 

Szóval a nejem elégedett volt a történtekkel, a közel 3 óra alatt majdnem mindent megkapott, amire vágyott. Óvatosan rákérdeztem a hármas lehetőségére is (azt mondtam, hogy egyszer nagyon szeretném látni, amikor a fiúval kefél), mire csak nevetett és jól megszorította a farkamat. De nem mondta azt, hogy nem.

 

Az egészben az az érdekes, hogy én azt hittem, hogy ez az egész dolog olyan nagyon szégyenlős lesz - de nagy meglepetésemre a nejem a történteket egészen természetesnek fogja föl. Hogy neki most két krapekja van, hogy egyik nap ezzel, a másik nap azzal dug. Hogy simán csókolózik mindkettővel, akár egy órán belül is. És hogy teljesen természetesen beszél mindenről, hogy a legapróbb részleteket sem fogja vissza, ráadásul csak el kell indítani a beszámolót, utána már magától beszél mindenről, kérdezni sem kell.

 

Ma este én leszek megint műsoron, szerdán a srác következik - bár a részleteket még nem beszélték meg, de ugyancsak a motelben - utána 3 nap szünet. Nos, itt tartunk ma.

 

Előzmény: Törölt nick (18903)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19019

Köszönöm szépen!! 🤔🙄😀Remélem bevállik!! 

Előzmény: Milos123 (19018)
Milos123 Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19018

nekem eltartott egy évig is amíg oda jutottunk, hogy most már azt mondja megcsináljuk,,,,

Előzmény: Milos123 (19017)
Milos123 Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19017

sex közben hozd elő a témát,,,,,,

pl. amikor szop téged akkor mond hogy  jo lenne ha közben valaki foglalkozna a puncijaval....

Előzmény: Kiváncsiy (19016)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19016

Esetleg tudnál segíteni ebben az ügyben??? Vagy valami kiindulási pont amin elinduljak!!?? 

Előzmény: Törölt nick (19011)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19015

Tudsz ebben segíteni!!?? Hogyan kezdjem el?? Említettem neki de hallani sem akar róla!!!! 😪

Előzmény: olegnagy (19013)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19014

Nem!! Sajnos nem volt még!!! De nem hagy nyugodni a gondolat szeretném látni ahogy dugják a feleségem!!! 

Előzmény: olegnagy (19013)
olegnagy Creative Commons License 2019.05.14 0 0 19013

Volt már egyáltalán részed ilyen hármasban?

Előzmény: Kiváncsiy (19009)
Kiváncsiy Creative Commons License 2019.05.14 -1 0 19012

Gondoltam hogy nem egy nőtől kapok választ!!! 🤔🙄

Előzmény: Törölt nick (19011)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!