Keresés

Részletes keresés

Geli. Creative Commons License 2014.10.27 0 0 1573

Sziasztok!

 

Vannak itt olyanok, akik valamilyen védőoltást kaptak ( veszettség ellen, hepatitis B) mielőtt az sm tünetei megjelentek?

boxerkutya Creative Commons License 2014.10.08 0 0 1572

Olvsad  a lymebeteg.hu  oldalt ! A lyme-kór fórumon meg segítenek ,hogyan tovább. 

Előzmény: evenstardust (1571)
evenstardust Creative Commons License 2014.10.03 0 0 1571

Fizikailag nem akadályoz inkább szellemi fáradtság. Nem bírok egy napot hogy délben vagy kettőkor ne dőljek neki az ágynak. Az a baj hogy erre semmilyen kezelés vagy gyógyszer nem  kapható. Ez frusztrál nagyon mert csak fáradt vagyok de minden nap!

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1570

Miben akadályoz a fáradtság? Odafigyelésben vagy munkahelyre eljutás? Fizikai vagy szellemi kognitiv a fáradtságod? Ha valóban ez lenne a betegséged. Nem adod be a leszázalékolási kérelmedet? Háziorvossal beszéltél?

evenstardust Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1569

Sziasztok! Múlt héten diagnosztizáltak ezzel a betegséggel. Eddig azt hitték az orvosok hogy agyiinfartusom volt mert áprlisban lebénult a jobb oldalam. De azóta helyrejöttem csak az állandó fáradtság maradt meg. MR vizsgálat kiderítette hogy ez nem sztrók hanem SM. Szóval nem sokat tudok a betegségről még és majd jövőhéten kapok kezelést előszőr. Aggódom. Vissza kéne mennem melózni már fél év telt el hogy nem vagyok de nem tudom hogy fogom bírni a 6+2 műszakot és elég kemény!

jim32 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 1568

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/14651858.CD008933.pub2/abstract

 

Ha valakit érdekel, mit tudnak az eddigi gyógyszerek.

gabdora Creative Commons License 2014.08.25 0 0 1567

Ki melyik orvost ajánlja SM ügyben? És miért őt?

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 1566
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.21 0 0 1565

Nem kell vele foglalkozni. Elmebeteg...

Előzmény: lesi fotós (1558)
gabdora Creative Commons License 2014.08.14 0 0 1564

Tapasztaltál bármiféle pozitív hatást?

ccsvi Creative Commons License 2014.08.12 0 0 1563

Igen

Előzmény: gabdora (1562)
gabdora Creative Commons License 2014.08.12 0 0 1562

Te szeded?

ccsvi Creative Commons License 2014.08.12 0 0 1561

Most intézzük , hogy itthon is hozzá lehessen jutni , nyugat Európában kapható .

Előzmény: gabdora (1560)
gabdora Creative Commons License 2014.08.12 0 0 1560

Csak azt tudnám, hol lehet beszerezni az LDN-t..Illetve miért van az, hogy úgy lehet csak valahonnét beszerezni..

ccsvi Creative Commons License 2014.08.09 0 0 1559

Kedves little, nem csak Esztó van , az LDN magas dózisban valóban drog függőknek ajánlott /50 mg/ , az sm betegek 0.5 mg-al kezdik és nem mennek 10 mg fölé ,pont ezért LDN alacsony dózisú Naltrexon !

Előzmény: Törölt nick (1557)
lesi fotós Creative Commons License 2014.08.09 0 0 1558

"Nem fogok nekik kis előadást tartani"

 

Akkor már csak azt nem értem,ide minek írsz?

 

Költői kérdés, válaszolnod sem kell rá....

 

Előzmény: Törölt nick (1556)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1557

Kedves ccsvi a  cikkben szereplő személy inkább a booreliához hasonlító tüneteket mutat !!

Az LDN = kábítószerről leszoktató kábítószer /orvosi / Ezt a lyme fóromon elég sokat iró /Xynitta / is használja !

A hatóanyag miatt ő is jól érzi magát tőle , egyébként sajnálom a betegeket , de nem vagyok boxerkutya tipus

senkit nem fogok Esztó karmai közé küldeni / még akkor sem ha mindet lyme betegnek diagnosztizálná is !!! Üdv.

Előzmény: ccsvi (1545)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1556

Kedves "lesi fotós " nem igazolódhat be az ami nem létezik ! 1 Boxerkutya által "toborzott betegek Esztónál mind

lyme kórosok lettek / antibiotikumtól mind betegebbek / tehát biztos a borrelia fertőzés = ez toxikus mérgezés ,

mint a tegnap irt új verziójú /SM megközelítés !/

Másik a tünetek fajtái mind fedik egymást csak a két helyen más néven nevezik !!

"G.A tudósról " amikor először rám akarták fogni az SM betegséget , akkor utána jártam /1991-ben akkori verziója

szerint " a fü alól jön valószínü hogy virusos influenza visszamaradt szövődménye " Ennél jobban nem kommentálom

ez azt mutatja számomra hogy még a kiváltó okkal sincsenek tisztában nem a többivel !!!

Nem fogok nekik kis előadást tartani = "az emberiség csökkentése a cél =addig meg minél több gyógyszert lehessen

eladni " Nekik öröm az ha orránál fogva vezethető betegeket találnak , szépen fogyasszanak ez számít csak !! Üdv.

Előzmény: lesi fotós (1539)
gabdora Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1555

na majd meglátom csatlakozom-e. Pont azért mert nem olyan biztonságos, azért nem tettem még meg.

lesi fotós Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1554

 a hozzászólás keretében,a jobb felső részen,vannak ábrák.

találsz ott egy balra kanyarod nyilat.

Ha egy hozzászólást (továbbiakban: hsz) elolvasol és reagálni,válaszolni akarsz rá.akkor erre a nyílra kell kattintani.Ha lenyíló ablakban megszerkesztetted a hszt és elküldöd,akkor az úgy fog megjelenni,hogy a keret bal alsó sarkábanmeg fog jelenni,hogy melyik hsz-re reagáltál.

Így mindenki tudni fogja,hogy melyik hsz.,kinek,miről szól.

 

A face hírül sem olyan biztonságos,mint ahogyan azt sokan hiszik....

Előzmény: gabdora (1553)
gabdora Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1553

lesi fotós, mire írtad a mondatod, hogy erre ne vegyél mérget?

lesi fotós Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1552

erre soha ne vegyél mérget!

Ez majdnem olyan,mint a nekem nincs SM-em,tehát nincs is SM....

Előzmény: ccsvi (1543)
ccsvi Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1551

itt a fészbukos oldala

https://www.facebook.com/ldnhungary?fref=ts

ccsvi Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1550

akkor gyere a csoportba :) 

Előzmény: gabdora (1549)
gabdora Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1549

 

És itt, a bárki számára látható helyen, hogy tegyem magam priváttá?  :)

ccsvi Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1548

privátban igen 

Előzmény: gabdora (1547)
gabdora Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1547

Igen, arról nem is beszélve melyik munkahely tolerálja a gyakori és hosszú táppénzt...

 

LDN-ről, magáról a tablettáról nincs bővebb infód?

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1546

vagy ki tudja mi...

 

A megváltozott munkaképességűre gondolhattál elsősorban. Azokat nem szeretik alkalmazni a munkáltatók és ezt titkolják is sokan. Sokkal több táppénz kiadásra számíthat náluk a munkahely.

Előzmény: gabdora (1542)
ccsvi Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1545

ez is egy lehetőség

Atif A, Skócia
November 2005 - SM diagnózist. 
November 2008 – LDN - t szed.

A 20as éveim végén járok, 2005 novemberében diagnosztizáltak SM betegként. Tüneteim már 2000 környékén voltak, az első egyetemi év alatt. Hozzászoktam ezekhez az "őrült" tünetekhez, amik mindig a vizsgaidőszakban jöttek elő. 2004-ben volt a legrosszabb, az arcom jobb oldala teljesen lezsibbadt, én pedig kancsalítani kezdtem. Orvostól orvosig jártam, hátha valaki rájön, mi történik. CAT vizsgálatra küldtek, laborba, de semmi eredmény, ami megmagyarázta volna ezeket. Csak annyit mondtak, nyugodjam meg és imádkozzam. 2005-ben lumbáltak, ebben az évben diagnosztizáltak is. Végre! Azt mondták, Relapszáló-remittáló szklerózis multiplex és hamarosan el kell kezdeni a kezelésem. 
Interferon injekciókat adtak, amit izomba adtam be. Heti háromra emeltük, mivel nem hatott. Fájdalmas kezelés volt, kellemetlen mellékhatásokkal. 
Az élet számomra itt véget ért. Tudtam, hogy valahol ott vár a megoldás. Naponta keresgéltem az interneten, hátha rátalálok. Akkoriban mentem el egy új segítőcsoportba, "frissen" diagnosztizáltak számára rendezték a kórházban és ott hallottam Dr Gilhooly előadását az LDN-ről. Rákérdeztem egy nővérre utána, de szerinte az egész hazugság. Így nem foglalkoztam vele, tovább keresgéltem. 
2008 novemberében kezdtem el olvasgatni az LDN-ről ismét. Ekkor találtam egy Dr Bob Lawrence által írt cikket, ami a pozitív eredményekről szólt. A cikk végén ott volt egy telefonszám. Felhívtam és magával Dr Lawrence-el beszéltem. Ő mesélte, hogy szintén SM beteg és LDN-t szed. Azt mondta, semmit sem veszthetek és ha nem működne, még mindig folytathatom az Interferont. 
Aznap éjjel vettem be az első LDN-t 9:30-kor, 3 mg-ot. 11.30 körül arra ébredtem, hogy vibrálnak az ujjaim! Ismét rendesen éreztem a karomat, nem akartam elhinni. 
Persze az első gondolatom: placebó! Hiszen egy ennyire hatékony gyógyszer szélesebb körben is ismert lenne! Másnap reggel megtettem az első lépést és tudtam, ez volt a válasz, amit kerestem. Sokkal könnyebb lett a járásom. 
Hetente beszéltem az orvossal, aki azt tanácsolta, lassan emeljem az adagot, csupán annyit szedjek be, amennyit elbír a szervezetem. Most már a maximum dózison vagyok, 4.5 mg minden éjjel és úgy érzem, mintha gyógyult lennék! 
Az imáim meghallgatásra találtak. Gyakorlatilag semmi mellékhatás nélkül hozta az LDN ezt a pozitív változást az életembe. Ismét élek. Élvezem a napozást, fájdalom nélkül. Hosszú ideig képes vagyok dolgozni a konditeremben fájdalom nélkül. Tiszta a gondolkodásom, sokkal jobban megy az egyetem. Egyetlen egy fájdalomcsillapítóra sincs szükségem azóta! 
Szerencsésnek tartom magam, amiért rátaláltam az LDN-re és Dr Lawrence telefonszámára és a körzeti orvosomnak is hálás vagyok. Meg persze azér tis, mert nekem segített a gyógyszer. 
De még így is sokan vannak, akik az Interferon és egyéb gyógyszereken élnek. Jó lenne, ha az LDN mindannyiuk számára elérhetővé válna. "

Előzmény: ccsvi (1543)
gabdora Creative Commons License 2014.08.08 0 0 1544

Persze, értem és az nem is zavarna. Azt nem értettem milyen összefüggés alapján írod, hogy itt is mindenki látja, ezért írtam az előző hozzászólást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!