Keresés

Részletes keresés

Vork12 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 22
A kis súlyú emberek hogyan oldják meg? Én 59 kg vagyok. Nékem mit tudsz ajánlani?
Előzmény: DMA (20)
Vork12 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 21
Ismertető itt!!  találtam. Elég bizarnak tűnik.
DMA Creative Commons License 2007.06.08 0 0 20
Hagyni kéne a szervezetet, hogy tegye a dolgát. A máj-vese komplexum ugyanis csakugyan méregtelenít. Ha nagyobb fokút szeretne valaki, próbáljon olyan diétát tartani, ami kevesebb méreganyagot termel. Olyan mint a fogyás: ha a bevitt kalória kevesebb mint az elégetett, fogyni fogunk.
Ugyanez itt is: kis méregbevitel->méregtelenedés...
De nem lábon át a bőr pórusain keresztül :-)
Egy szauna ennél sokkal többet kihoz szerintem, és egy otthoni csak picit drágább..
Előzmény: Fido Dido (18)
Vork12 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 19

Ma akartak rábeszélni ehez hasonló méregtelenítő készülékre. Olvasva a sok tapasztalatot a készülékről, és a méregtelenítésről, teljesen elbizonytalanodtam.

Ajánlották, hogy csináljak pár kúrát és utána döntsek.

Nem tudom mitévő legyek?

Fido Dido Creative Commons License 2007.06.08 0 0 18

Nem használtam. Viszont használat nélkül is egyértelmű átverés. Nem véletlenül lehet kapni hozzá pótelektródát. :)

Viszont én is kérdeznék:

Használtad már úgy, hogy nylonzacskót húztál a lábadra?

És járattad már úgy, hogy bele sem tetted a lábadat?

Ha a talp bőrpórusain keresztül "méregtelenít", és ez szennyeződésként látszik is a vízben, akkor hogy lehet, hogy a pórusok nem feketéllenek a "méregtől"? Olyan tökéletesen tisztít, hogy azokból is kiszedi, és benned nem marad semmi méreganyag?

 

"Én 4 méregtelenítésen vagyok túl, és mintha kicsit jobb lenne tőle a közérzetem."

Egy sima masszírozós lábfürdő is képes erre. Ráadásul itt te a hited miatt is érezheted jobban magad.

Az sem véletlen, hogy egy hipochondriától szenvedő beteg jobban lesz egy olyan tablettától, aminek semmilyen hatása nincs. Kb. ilyen ez a készülék is. :)

 

Na mostmár tényleg átadom a terepet a nagy rutinnal rendelező felhasználóknak! :)))

Előzmény: tobsa (17)
tobsa Creative Commons License 2007.06.07 0 0 17

A kínai boltban azért nem vettem volna meg, még ha a CE jelzés rajt is van. Fido Dido, használtál már ilyen méregtelenítő készüléket?

Még mindig várom a konkrét tapasztalatokat. Én 4 méregtelenítésen vagyok túl, és mintha kicsit jobb lenne tőle a közérzetem. Természetesen csodákra ez a készülék sem képes.

Előzmény: Fido Dido (16)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.06 0 0 16

"Hivatalos orvosi műszer boltban vettem, de az OMKER is árulja, pedig ott csak bevizsgált készülékek kaphatók."

 

Csak halkan jegyzem meg, hogy mindent árulnak, amire lehet kereslet.

Az meg, hogy be van vizsgálva, nem jelent semmit. Csak azt vizsgálják, hogy érintésvédelmi szempontból megfelelő-e. Az, hogy van-e tényeges hatása, senkit nem érdekel.

Előzmény: tobsa (8)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 15
Köszi ezt már ismerem, de szeretnék egy konkrét tapasztalatokra épülő topikot.
Előzmény: Fido Dido (14)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.03 0 0 14
Próbálkozz itt! Ezen a fórumon találhatsz szkeptikusokat és elvakult hívőket egyaránt! :)
Előzmény: tobsa (13)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 13

Valamit félretetszett érteni. Én vevő vagyok, nem pedig eladó.

Senki sem használ hasonló készüléket?

Előzmény: Waratah (12)
Waratah Creative Commons License 2007.06.03 0 0 12
jajmá nehogy:)))  (így reklámoz a tisztelt  topicnyitó)
DMA Creative Commons License 2007.06.03 0 0 11
Nem eszemágában sincs megingatni a hitedet benne, csak leírtam egy nem túl szerencsés tapasztalatot. Ettől ez még lehet jó, hasonlóan ahhoz a lámpához aminek most nem jut eszembe a neve, de hasonló árban volt. Én nem tudok hinni benne, de lehet, hogy túl szkeptikus vagyok :-)
Mindenesetre használd egészséggel!
Előzmény: tobsa (10)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 10

Ez rövidesen kiderül, mert most sokan veszik és biztos lesz egy-két vállalkozó szellemű emberke aki szétszedi. Amúgy meg a gyakorlatban kiderül a hatása. Ha "neadjisten" bebizonyosodik, hogy kamu az egész, akkor sokan perelni fogják a hivatalosan forgalmazó üzleteket, cégeket. Akkor ennek az árát nem nyelik le, mivel nem 12 ezer Ft-ról van szó.

De mint már írtam, én egyenlőre hiszek benne.

Előzmény: DMA (9)
DMA Creative Commons License 2007.06.03 0 0 9
Pár éve egy haverom kapott egy kütyüt ami víz "energizálására" szolgál (ne kérdezzétek miaz), hogy árulja. 12ezer Ft volt az ára, természetesen mint régivágású tv szerelők, szétszedtük. Nos a tartalma: 1db 9V-os elem, egy db LED, kéteres vezetéken két ezüst (állítólag) elektróda. Az elektródákat vízbe mártva a LED-en átfolyt a vízen átfolyó áram, és voilá világított a LED így igazolva a működést. Ja és volt egy NYÁK is benne, erre volt forrasztva az elemtartó vezetéke és innen ment tovább a LED és az elektródák felé. És (vakulj parasz) egy chip volt ráragasztva a nyákra, amelynek egyetlen lába sem volt semmilyen kapcsolatban az áramkörrel :-).
Mondanom sem kell, hogy eddig tartott a kütyü karrierje nála...
Neadj Isten, hogy ez is hasonló legyen.
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 8

Az ára 66 ezer volt, szerintem sem ér ennyit de olcsóbb jelenleg nincs. Hivatalos orvosi műszer boltban vettem, de az OMKER is árulja, pedig ott csak bevizsgált készülékek kaphatók. Én hiszek benne, de még véleményt nem tudok mondani, mert csak két használaton vagyok túl. Kozmetikusok már elég régóta használják, nem kis pénzért. Azt szeretném, ha olyan is hozzászólna aki legalább már egy komplett kezelést /12-14 alkalom/ megcsinált.

Előzmény: orlanda (6)
papa50 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 7
Ennél a Gyurcsók nevezetű "sámán" is többet tud, mert legalább beszélni tud......meghát..ócsóbb is.
orlanda Creative Commons License 2007.06.03 0 0 6

Te erre kiadtál 85 rongyot? Azt a mérget is kiviszi, amit az áráért érzel?

Előzmény: tobsa (-)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.03 0 0 5

Ha a marketing hablatyra vagy kiváncsi akkor ITT megkapod a választ!

Előzmény: tbando (4)
tbando Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4
Ez hogy méregtelenít?
Előzmény: tobsa (1)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.03 0 0 3

Egyébként még annyi megjegyzés:

Ha nagyon hiszel benne, akkor tartsd meg és használd! Ha nem, akkor vidd vissza és kérd vissza az árát! Ezt megteheted, hiszen léteizk a vásárlástól való elállás verzió. Igaz, ez általában 3 munkanapon belül lehetséges.

Ami miatt ezt mondom: A víz nem a méreganyagtól, hanem az oldódó elektródától színeződik el.  Ezt ki is próbálhatod: tegyél a lábadra egy nylonzacskót, és úgy is csináld végig a kezelést. A víz ugyanolyan színű lesz! 

A másik: nincs intelligens méregtelenítés, vagyis egy ilyen kütyü nem tudja megkülönböztetni a hasznos és káros anyagokat. Tehát ha valóban működne (szerecsére nem teszi), akkor a vérben található vitaminokat ásványi anyagokat,stb. is kiszedné, és ez már erősen egészsételen lenne.

Ha a gép árának tizedéből veszel egy sima rezgős, buborékos lábfürdőt, hasonló eredményeket érhetsz el!

Előzmény: tobsa (-)
Fido Dido Creative Commons License 2007.06.03 0 0 2
Az az igazi méreg, ha kiderül, hogy ez is csak egy "tévésopos" humbug!
Előzmény: tobsa (1)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 1
SPA
Előzmény: tobsa (0)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 0

Lemaradt a kép.

tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 topiknyitó

Üdvüzlök mindenkit!

A héten vásároltam a képen látható SPA méregtelenítő készüléket. Használja valaki ugyanezt a típust? Szeretném ha megírná a tapasztalatát a használatával, és hatékonyságával. Aki másik típust használ, annak is érdekelnek az észrevételei, és véleménye ezen méregtelenítő eljárással kapcsolatban. Szívesen veszem bárki hozzászólását akit érdekel a téma.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!