Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 16
Szerintem is. ~:-) Ő a kedvencem, meg Samanta. Dehát ezt már mondam.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (14)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 15
Igen, merthogy szerintük "túl durva", és hogy megnézhessék kiskorúak is. Dehát ez pont olyan, mintha a vészhelyzetből vágnák ki a véres részeket, amikor leszakadt karú embereket hoznak hordágyon, stb. Pont a sorozat lényege veszik így el.
Előzmény: FLR-723 (13)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2006.11.27 0 0 14
Miranda a legjobb.
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 13
Gondolták hogy jó dumák nékül is megnézik majd a lájtos részét is, úgy meg már szerintem nem jó egy sorozat. Mert szerintem bene kellet volna hagyni a jó dumákat. :)
Előzmény: Dorinesz (11)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 12
Nem tudom, hogy az HBO-n adják-e még, de ott biztosan ment. És nem tom, hogy a Viasat honnan veszi a bátorságot, hogy kivágjon belőle részeket, de hát ez mondjuk az ő (meg az én) problémám. Mindenesetre, ami a gépemen van, annak a nagy része is az HBO-ról származik. ~:-))
Előzmény: thomacsk (9)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 11
Na ez az! ~:-DD Hogy ez nem lájtos! Hál istennek! Legalább megmaradtak a poénok. Először tökre furcsa volt, mikor már huszadszorra néztem végig a sorozatot, hogy itt valami lemaradt, meg itt valami hiányzik. És akkor rájöttem, hogy mit jelent a lájt. Hát banyek tökre felháborodtam.
Előzmény: FLR-723 (8)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 10
Én már Decemberben nem fogom látni az HBO-t mert már nincs pénzem hogy azt is fizesem.
Előzmény: thomacsk (9)
thomacsk Creative Commons License 2006.11.27 0 0 9

Akkor nagyon figyelem majd Mirandát (is). "Lájtosan" ;))

HBO-n nem láttam, majd utánanézek, hogy mikor adják.

Előzmény: Dorinesz (7)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 8
De végül annyiszor nézed meg ahányszor akarod, és nem lightos. :))
Előzmény: Dorinesz (7)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 7

Én mindegyiket megnézem, ha tehetem. Csak az a baj, hogy most már a "light"-ot adják a viasaton, az egyetlen adón, ahol játszák. Vagyis lehet, hogy még a HBO-n is játszák, de az nekünk nincs. És meg kell mondjam, azon is fel vagyok háborodva, hogy a viasaton a "light"-ot játszák, mert így pont a legjobb poénoktól esünk el. De nem baj, most már megvan a gépen!! ~:-DD

Én is azért szeretem, mert nagyon jó dumák vannak benne, és van egy pár olyan életszerű szituáció benne, ami simán megtörténhet velünk, és belegondolva tényleg tök poén. Persze az adott pillanatban nem, de jót szoktam röhögni.

Főleg a Szamantának vannak jó szövegei, hát rajta iszonyat, mennyit nevetek. ~:-)) Kedvencem akkor is a Miranda, arra hasonlítok a leginkább.

thomacsk Creative Commons License 2006.11.27 0 0 6

Néha belenéztem ! Mostanában nem. Azt hiszem az ismétlések is leálltak. Jó dumák vannak/voltak benne ! :)) A Lányom azon is tanult angolt/amerikait NY-ban...

Továbbgongolni már nem is merem ;)

Előzmény: Dorinesz (3)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 5
Bevalom hogy én csak az első részt látam, utána mindig elfelejtetem megnézni a többi részt. Vagy éppen dolgom volt.
Előzmény: Dorinesz (4)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4

Szia FLR! ~:-))

 

Igen, már végre sikerült. Nem volt eccerű.

Szoktad nézni? (mármint a sorozatot)

Előzmény: FLR-723 (2)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3

Szia Thomacsk! Én is lávolom a NY vagy mi. ~:-DD

Te is nézed?

Előzmény: thomacsk (1)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 2
Szia Dorinesz! Sok sikert a topikhoz, csak sikerült nyitnod. :)
Előzmény: Dorinesz (-)
thomacsk Creative Commons License 2006.11.27 0 0 1

Szia Dorinesz, bekukkantottam ! :) Jól megnézlek még ! :) 

I LOVE NY... and sex ;)

Előzmény: Dorinesz (-)
pointless Creative Commons License 2006.11.27 0 0 0
0
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 topiknyitó

Ez a nyitó hsz, ha jól tudom.

A bevezetőben már mindent elmondtam.

Fájlalom, hogy a sorozat, noha már évek óta megy a magyar adókon, mégsincs kint a boltokban DVD formájában, hogy végre már SZINKRONIZÁLVA megvehessem. Remélem, hogy ezt a problémát heteken belül megoldják. ~:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!