Keresés

Részletes keresés

moncsicica Creative Commons License 2012.01.02 0 0 1073

Sziasztok!!

 

Szeretnék kint elő magyaral beszélgetni aki olaszba lakik aki tudna nem segitséget adni tippet  lányal illetve hölgyel munka szempontyábol!!

 

Email címem mono1987@citromail.hu

 

Köszönöm

187...NPI Creative Commons License 2011.12.30 0 0 1072

 

 

Sikerekben gazdag boldog új esztendőt kivánok mindenkinek!

 


Huszas Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1071

Küldtem mailt!

Előzmény: pihe83 (1070)
pihe83 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1070

Szia!

 

Köszi szépen  a gyors reagálást! kitty.pap@gmail.com

Előzmény: Huszas (1069)
Huszas Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1069

Szia!

Volt egy jelentkező, akinek elküldtem a hotel elérthetőségeit és egyéb instrukciókat, csupán arra kértem gyorsan jelentkezzen és írjon már vissza mire jutott velük.

Azóta is várom a visszajelzést...

Neked is elküldöm este, ha komolyan gondolod és küldesz egy mailt.

Előzmény: pihe83 (1068)
pihe83 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1068

Szia engem érdekelni a felszolgálói munka, azt szeretném megkérdezni, hogy aktuális e még?

Előzmény: Huszas (1067)
Huszas Creative Commons License 2011.11.27 0 0 1067

Miért ne ajánljam fel valaki olyannak, aki élni szeretne vele?

Egyébként még nem volt rá jelentkező...

Előzmény: Pötyi71 (1066)
Pötyi71 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 1066

Nagyon rendes dolog Tőled!

Előzmény: Huszas (1065)
Huszas Creative Commons License 2011.11.25 0 0 1065

Állásajánlatom van egy hotelben Grödenben.

Igaz én kaptam, de nekem távol esik a lakhelyemtől, esetleg átadnám a lehetőséget.

Említettem a főnöknek, hogy valakit beajánlanék.

Feltételek:Felszolgálói ismeretek, Olasz, (esetleg) angol nyelvtudás.

Szállás, ellátás biztosított. Munkakezdés Dec. 17., de minél előbb le kéne beszélni.

 

Mail címem publikus.

KutyásAttila Creative Commons License 2011.11.14 0 0 1063

Szia!

 Az emil cimem pedig az amit megadtam! nemethattila64715@t-online.hu .Nekem olyan valaki kell aki kint él és viszi a boltot.

 

Amennyiben ismersz olyat akkor beszéhetünk.

tengere Creative Commons License 2011.11.14 0 0 1062

Udvozlok minden eszak Olaszorszagi magyart

Novarabol

Ciao!

KutyásAttila Creative Commons License 2011.11.08 0 0 1059

Sziasztok! Keresek olasországban élő magyart aki jól beszéli az olaszt. Én kutyákat viszek olaszországba természetesen hivatalosan garanciával . (8éve volt a cégalapítás)Éhhez keresek kutyákat szerető legálisan 2-5ezer eurot keresni szerető partnert. Németh Attila  e-mail:  nemethattila64715@t-online.hu
9kritérium kell ,hogy hivatalosan vihessek kutyát a gépjármű állategészség ügyi engedélytől az adószámig. A kutyák útlevéllel féregtelenítve oltva érkeznek.
Németh Attila

Szivessen válaszolok minden érdeklödönek.

di30 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 1058

Üdv mindenkinek!

 

Olaszországban élők segítségét kérem, keresem. Olyan észak olasz területen lévő cégeket keresek, akik kereskedelmi visszárukkal foglalkoznak, ami azt jelenti, hogy szavatossági időn belül visszavett termékeket begyűjtik és nagyobb kiszerelésben értékesítik, vagy üzletek polcairól az eladatlanokat összeszedik, vagy akár közvetlen üzlethálozati kapcsolatok is érdekelnek. Egy listára, elérhetőségekre, bármi infóra lenne szükségem a kapcsolat felvételéhez. Ha sikeres üzletet tudok kötni valamelyik céggel, akkor egyszeri jutalékkal honorálom a segítséget. / Megbízható vagyok/.

Többit emailben!

 

 

email: dette80@freemail.hu

kerub88 Creative Commons License 2011.10.20 0 0 1057

Sziasztok! Gyula vagyok, még új itt, nemrég akadtam rá az oldalra(aminek nagyon örülök).

A kérdésem az lenne, hogy az igaz-e, hogy kint északi részen(Bologna, Firenze, Genova, Milano, Padova, Verona) elég sok a fuvarozó cég, ahol esetleg el lehetne helyezkedni, mint nemzetközi gépkocsivezető!?
Mert barátnőmel nagyon szeretnénk kiköltözni, viszont így látatlanba nem igazán mernénk kimenni.
Az olaszt még csak nemrég kezdtük el tanulni, viszont a német elég jól megy, jelenleg is ausztriában élünk(barátnőm immár 6 éve).

Szóval,ha ennek valaki utána tudna nézni, vagy valamilyen információval tudna szolgálni, azt nagyon nagyon megköszönném!

FlaNo Creative Commons License 2011.10.20 0 0 1056

Sziasztok!
A cég, ahol dolgozom szeretne az olasz piac felé nyitni, notifikált, többszörösen díjazott termékeinkkel, melyek már jelen vannak az Eu több országában is.(Lengyelország, Németország, Szlovákia, Románia, Csehország, stb.)
MLM rendszerű nagyon jól működő cégről van szó, nem, nem FLP, NewSkin vagy valamelyik amerikai nagy cég leányvállalatáról van szó, hanem kifejezetten magyar termékről, a tulajdonosok is magyarok, egészen pontosan debreceniek.
Akinek van ilyesmiben tapasztalata(direkt értékesítés,mlm), vagy képesnek érzi magát egy cég behozatalára Olaszországba, kérem keressen meg üzenetben, vagy írjon a noemi.vagner@flavongroup.com email címre! Köszönöm!

Beus12 Creative Commons License 2011.10.19 0 0 1055

Klaudia!

 

Én Cuneoban élek (fancia határ, Torinó alatt 100km). Itt felénk is nagyon keresik a németet beszélőket, így ha Olaszországban gondolkozol, akkor én erre mennék rá helyedben. Angolt még csak-csak tanulnak, meg erre franciát, de németet egyáltalán nem.

Azért mindenképpen mielőtt elindulsz járj utána a dolgoknak, mert itt külföldön sincs akkora munkalehetőség, és ha van is, elsősorban az olaszokat veszik fel.

Én, ha egyedül jönnék ki, mindenképpen először közvetítő által, aki lehet, hogy először lehúz, de az egy kezdő lökés, és onnan ha az embernek már vannak ismerősei, tapasztalai, már lehet lépni. Viszont a semmibe kijönni iszonyatos nagy butaság, mert a lakásbérléshez munkahely kell, de hogy legyen munkád, ha nincs hol élni.

Sok sikert!

187...NPI Creative Commons License 2011.10.14 0 0 1054

Hali.

Én is csak hallottam, de nézz rá a GOOGLE-ra.

Előzmény: mazsidrazsi777 (1053)
mazsidrazsi777 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1053

Szia!
Köszönöm a tanácsot! Talán te is arra vagy? Van egyéb infó a gyárról ?:) köszönöm :))

Előzmény: 187...NPI (1052)
187...NPI Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1052

Hali.

 

Varese. A Svájci határ közelsége miatt is optimális.

A Németet tudod kamatoztatni.

Van egy ruhagyár is és sok-sok jó kocsma.

 

Sok szerencsét.

Előzmény: mazsidrazsi777 (1049)
mazsidrazsi777 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 1051

Szia! :)
Köszönöm a segítséget :)

mindenképp megnézem a dél-tiroli lehetőségeket, de elsősorban róma és firenze, illetve környékük érdekelne, azért, mert művészettörténelmet szeretnék tanulni időközben, és annyira vonz az a rész, a sok műkincs miatt, szabadidőmben szivesen elütném az időt a látnivalókkal. persze ha nem jön az a régió össze, az sem gond, a későbbiekben még tudok "helyet változtatni". Most az a lényeg, hogy munkát találjak és kinnt legyek :)

Huszas Creative Commons License 2011.09.27 0 0 1050

Ha tényleg anyanyelvi szinten beszéled a nyelvet, akkor Dél-Tirol (Alto Adige) a te területed lehet.

Olvass vissza, sok német nyelvű olaszországi álláshirdető linket találsz.

Sok szerencsét!

 

Előzmény: mazsidrazsi777 (1049)
mazsidrazsi777 Creative Commons License 2011.09.27 0 0 1049

Sziasztok!

Klaudia vagyok, 21 éves, és végre tökéletesen elhatározott, hogy olaszországban szeretném leélni az életem. Nem akarok hirtelen, forró fejjel belevágni a dolgokba, pedig már most mennék. Tanulom a nyelvet, decemberben végre leteszem a jogosítványt, addigra összegyűlik az az összeg amivel el merek indulni, és végre kimegyek. Feltéve persze, ha találok munkát. Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Észak-Olaszországban gondolkodom, bár még konkrét álmom nincs, város szempontjából.
Van egy szabó-varró szakmám, és egy élelmiszer-és vegyiáru eladói. Munkatapasztalatom van értékesítésben, vendéglátásban is, illetve az elmúlt másfél évben boltvezetőként dolgoztam.

Tulajdonképpen bármilyen munkát szivesen elvégeznék, középfokon beszélek angolul, anyanyelvi szinten németül, és most jön ugye az olasz, amit szeretnék következő év elejére legalább középfokosra fejleszteni.
Dolgoznék gyárban, betanított munkásként (abban is van tapasztalatom), vendéglátásban, szobalány, csapos, vagy felszolgálóként, de nem sorolom, BÁRMI érdekel, csak végre tűnjek el innen. Tudom, nem fenékig tejfel ott sem az élet, de meg szeretném próbálni. Egyedülálló vagyok, így nem tart vissza semmi, Édesanyám elhunyt, Édesapám pedig nyugdíjjas, de mióta új kapcsolata van nemigen tartjuk a kapcsolatot, így tényleg nem köt ide semmi. Szóval egy új élet reményében vágok neki ennek a feladatnak, és azzal a tudattal, hogy épp az álmom teljesítem!
Bármire kiváncsi vagyok, vigyázzatok Magatokra, és várom a reakciókat! :) 

L-D Creative Commons License 2011.09.17 0 0 1048

Ez szubjektív...kinek mi a szép:)

Én imádom Viareggiót,egy kis halászfalu,homokos tengerparttal,a VILÁG legfinobb fagyiját ott ettem,a sétálóutcája fergeteges,főleg éjszaka,rengeteg jó bolt van,női szemmel:)

Másik kedvencem Rapalló,hangulatos kis hely,kikötőváros,sok kisebb hajó van,sziklás a part,kavicsos..izgalmasabb mint a sík víz,a hullámok miatt,ahogy nekicsapódik a szikláknak.

De ahány ember annyi kedvenc hely:)

R.A.M.I Creative Commons License 2011.09.05 0 0 1047

Szerintetek melyik a legszebb tengerparti város Olaszországba?

integralt Creative Commons License 2011.09.04 0 0 1046

Sziasztok!

Új vagyok még itt, és nem olvastam el mindent. Ki szeretnék költözni Olaszba, tanulom a nyelvet, novemberben csinálok egy középszintű nyelvvizsgát. Szerintetek az elég lesz hogy érvényesülhessek? Már van egy ápolói diplomám. És még azt szeretném kérdezni, hogy láttam a neten a codice fiscale-t. Most tulajdonképen amit a neten az ember bepötyög az adataival az csak egy meghatározás, hogy tudjam, mire van hozzá szükség, vagy az érvényes és használhatom is, amit kidob?! Szóval aki tudja ennek a pontos menetét, leírná?! Kérem :) Előreis köszönöm a válaszokat!

 Üdv, Inti

Huszas Creative Commons License 2011.08.30 0 0 1045

Akkor nem lesz nehéz dolgod, ha a nyelv megy.

http://www.jobrapido.it/

Előzmény: Petrocelli77 (1044)
Petrocelli77 Creative Commons License 2011.08.28 0 0 1044

Sziasztok!

 

Én még új vagyok itt..Van ötletetek, hogy merre érdeklődjek állásügyben?? Beszélem a nyelvet, a szakmám látszerész, de értek a jogi asszisztensi feladatok ellátásához, és a valutapénztárosi teendőkhöz is. Jól alkalmazkodom, minden érdekel, bármilyen ötletet szívesen fogadok.

 

Üdv: Petrocelli

somogyics Creative Commons License 2011.08.27 0 0 1043

Hello Mantova123!

 

Köszi a tájékoztatást... érdekesnek tűnik, bár a geográfus a geológiát csak érintőlegesen tanulja, nem ez a szakterülete. Nyilván valamennyi geológiai ismerettel mi is rendelkezünk.

Üdv.

Előzmény: mantova123 (1042)
mantova123 Creative Commons License 2011.08.26 0 0 1042

Hello Somogyics!

 

Lombardia tartományban van egy magyar tualjdonú energiával foglalkozó cég, geológiai ismeretek jól jöhetnek. Alapfokú olasztudás nem lesz elég, de ha fejlesztetted, esetleg érdemes megpróbálni. Részletekért keress majd!  Bar

Kata050 Creative Commons License 2011.08.24 0 0 1041

Sziasztok!

Én egy nagyon jól jövedelmező munkát kinálok annak, akiben van egy kis vállalkozószellem, Olaszországban él, jól beszéli az olasz és a magyart is. Semmiféle anyagi befektetést nem igényel. Akit érdekel a mottot2008@gmail.com -ra írjon!

Előzmény: gabeki72 (1040)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!