Keresés

Részletes keresés

Evick Creative Commons License 2016.04.24 0 0 30490

Sziasztok!

 

2013 utolsó negyedében végigcsináltam a 90 napost. Sikeresen le is ment 19 kg. Még előtte a nyár folyamán volt egy egy hónapos tészta, kenyér, cukormentes, odafigyelős korszakom, és így összességében 26 kg-t sikerült leadnom, amiből sajnos vissza is jött kemény 12 kg :( Ez köszönhető annak, hogy 2014 decembertől elkezdtem enni korlátlanul, főleg kifli, zsömle, kenyér. Próbálkozom, hogy elkezdem megint a 90 naposat. Egy alkalommal sikerült eljutnom a 35. napig, szépen megindult lefelé a súlyom. A nagy fogyásom alkalmával rengeteg segítséget, lelkierőt kaptam a fórumozóktól. Böszőke külön nagy segítség volt nekem :) csak ajánlani tudom, hogy fogadjátok meg a tanácsait. Ő egy nagyon kitartó ember. 

Most megint belekezdtem, e hónap 4-én, de tegnap simán felrúgtam a soros napom és ettem :( Nem vagyok rá büszke, a nehezen leadott 4 kg-ból vissza is vándorolt 1 :( de majd alakul. Remélem, hogy a fórumon van egy olyan gárda, aki a mélypontoknál erőt ad és segít, ha az ember úgy érzi, hogy elég, eszik egy jót.

 

Böszőke, remélem, hogy jól vagy. Ha gondolod, akkor írj priviben, lenne pár kérdésem :)

 

Sziasztok, kitartás! Bár az idő nem kedvez a lelkiállapotban, legalábbis mifelénk semmi nap, esik, borulás.... (

Böszőke Creative Commons License 2016.04.18 0 0 30489
Előzmény: Böszőke (30488)
Böszőke Creative Commons License 2016.04.18 0 0 30488

Ne sértődj meg,de a kérdéseid alapján halvány fogalmad nincs miből áll ez a diéta:)Olvass előbb utána,bőven találsz róla leírást,s majd akkor kezd el,ha úgy érzed megfelelő neked!

Előzmény: Törölt nick (30487)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.18 0 0 30487

Sziasztok. Egy kis segítséget/ véleményt szeretnék kérni. Most kezdtem el a diétát és bizonytalan vagyok hogy mondjuk keményítő vagy szénhidrát napon ehetek e húst, vagy mondjuk szénhidrátnapon sütőben sült fasírozottat ( ugye abban van tojás is ami fehérje meg hát a hús is). vagy keményítő napon a chilis bab hús nélkül ehető csak vagy mehet bele a darált hús ? köszii a segítséget :)

Lolamoon01 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 30486

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy gyümölcsöt bármelyik nap lehet fogyaszani a délutáni órákban is vagy csak gyümölcsnapon? És nagy probléma lenne, ha mégis becsúszna egy-egy gyümölcs két étkezés között? Köszönöm szépen a válaszokat!

nana85 Creative Commons License 2016.04.13 0 0 30485

63 ik nap. gyumolcs nap.5.15 deka. lesz ez meg 6 is ugy erzem:)ma mar azon gondolkodtam hogyha lejar a 9o nap mit fogok csinalni hiszen ugy megszoktam mar. apropo :lehet ezt tovabb csinalni?

Klári12 Creative Commons License 2016.04.11 0 1 30484

nana! Szerintem egy diéta még mindig jobb mintha nem jól étkezel nemigaz? fogysz tőle és ez szuper! A lényeg hogy meg is tudd tartani különben hiába szenvedtél. Ehhez kellenek az alacsony GI-s ételek van ilyen menüsor az intimflóra oldalon igaz candida diétás menünek írják, de ez ne tartson vissza attól hoyg egy jól összerakott heti menüt elolvass. Jó ötletek vannak benne :) És akkor a testmozgásról még nem is beszéltünk...:)

nana85 Creative Commons License 2016.04.11 0 0 30483

61 nap minusz 5 kilo. probaltak mar lebeszelni hogy ez nem jo , hogy az egeszseges eletmod stb. de en vegig megyek a 9ö napon.aztan majd utana meglatjuk.nem fogok zabalni ,kar volna a kilokert:))

Böszőke Creative Commons License 2016.04.09 0 1 30482

A böjtölés mindig jót tesz a szervezetnek,próbáld ki,ártani biztosan nem fog!

Előzmény: viktoriaa96 (30481)
viktoriaa96 Creative Commons License 2016.04.09 0 0 30481

Sziasztok! 

Én 4 napja kezdtem a diétát, eddig nagyon jól megy. Sokat olvastam a sikertörténeteiteket és úgy gondoltam én is beàllok a sorba!

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy mi lenne ha a víznapot heti alkalommal tartanam meg?! Mondjuk minden heten gyümölcs nap utan? Szerintetek ez jó ötlet, eredményes lehet? Vagy esetleg a koplalas miatt belassulhat a fogyás? 

Előre is köszi a választ és sok sikert mindenkinek! :)

nana85 Creative Commons License 2016.04.09 0 1 30480

Nalam ugy volt.van hogy eloszor nagyon hamar lement 2 kilo. aztan semmi . most vagyok a 59 ik nap. lassan elerem az 5 kilot. 2ö deka hianyzik belole. en mar ezt vegig csinalom, lesz ami lesz.

andullno Creative Commons License 2016.04.08 0 0 30479

Ma tartok a 10. napnál, egész jól bírom, a munka eltereli a figyelmem. 2 kg ment le, végre újra 60 kg alatt vagyok, várom hogy meddig megy le, 55 kg-val elégedett lennék! 

VEszter24 Creative Commons License 2016.04.07 0 0 30478

Sziasztok!
Most tartok a 37. napnál és eddig mindösszesen 2,5 kg-t fogytam, 66 körülről indultam most 63 felé tartok. Kicsit elszomorít ez a lassítás, hiszen az első 2 kg kb két hét alatt ment le. Van más is, akinél megállt a folyamat? 

nana85 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 30477

Nem tudom szánalmas vagyok-e de ugyse adom fel. 54 nap lassan haladok az 5 kilo felé. nem sok de jobb mint ha felfele jott volna.most neki fogtam heti egy hot ironnak.jol erzem magam a borombe.meg ha a vegere 4 kilo eltunik en vagyok a kiraly. amugy is en vagyok a kiraly mert kitartokkkkkkk.

 

andullno Creative Commons License 2016.04.03 0 0 30476

Egy kövér, megkeseredett embertől ezt nem vesszük magmunka ha nem baj! ;)

Előzmény: neo777 (30475)
neo777 Creative Commons License 2016.04.02 0 0 30475

Nem éred el, nulla kitartás, nulla hozzá olvasás a témához, szánalmasak vagytok :) A magyar nép megérett a pusztulásra..Spárta.....

Előzmény: andullno (30474)
andullno Creative Commons License 2016.04.02 0 0 30474

Sziasztok! 

Èn most kezdtem a diétát ez a 4. Napom, szenvedek mint a kutya, nem is szoktam gyümölcsöt enni... Erre most egész nap csak ezt lehet. 

Már többezör csináltam ezt a diétát, eddig mindig elértem a várt eredményt, az hogy visszajött a töménytelen csokinak, péksütinek és esti vacsorának tulajdoníthatom, de ameddig normális érkezem nem jön vissza. Össz-vissz 5 kg-ról van szó, szetencsére ha elérem a lélektani határomat azonnal diétára kapcsolok. Elég komolyan csinálom ha nekiállok, általában nem bűnözők, viszont egyáltalán nem mozgok, egy zöldség vagy gyümölcsnapon utan, nincs ilyenre energiám. 4 naponta mérlegelek, holnap reggel lesz az első, csalódott lennék ha nem fogynék, főleg hogy az elején a legkönnyebb. 

 

Szóval én még bizakodom, és remélem nyárra elérem ismét a célt! 

Nektek kitartást! Írjatok hogy álltok!  ;)

Böszőke Creative Commons License 2016.04.02 0 1 30473

Csináld nyugodtan,nem lesz tőle semmi bajod,de az az igazság,ha képes vagy féken tartani az étvágyadat/fogyasztásodat,akkor bármit ehetsz,akkor is fogyni fogsz,ha a mennyiség nem sok:)Itt is jobban fogynál,ha az adott ételféleségekből ugyan,de kevesebbet ennél.

Nem igaz az,hogy ha folyamatosan keveset eszel nem fogysz,csak hosszú távon kell erre berendezkedni,s az bizony kutya nehéz.(tudod már bebizonyosodott a történelem folyamán,ha nem kaptak enni az emberek igenis csontsovánnyá aszalódtak össze)

Próbáld meg ,hogy nem foglalkozol az evés gondolatával,koncentrálj valami egész másra,s ezt mint szükséges,de nem túl fontos dolgot kezeld,mert 10 kg-t azért különösebb erőfeszítés nélkül le lehet fogyni ezzel a diétával.Talán túlságosan is rágörcsölsz,amit nem szabad.Bízz magadban,fog sikerülni!!

 

Előzmény: nana85 (30472)
nana85 Creative Commons License 2016.04.02 0 0 30472

na meg mindig itt vagyok.atléptem a 5ö es napokra. a 4 kilot tartom. mar tobben mondtak fejezem be mert nem jo ez nekem, valami mast probaljak ki. de az en dontesem az ha idaig eljuttam akkor mar vegig csinalom. meg ha 2 kilo megy le az is valami.egyik ismeros vegig csinalta es 17 kilot fogyot es 24 ment vissza. ezzel is tisztaba vagyok. ha utana eszel mint a diszno nincs az a fogyokura amit nem hiznal vissza.

Kriszti1115 Creative Commons License 2016.03.29 0 0 30471

Sziasztok !

Tegnap 60.nap gyümölcs (lett volna) ... De ugye húsvét ! 

Vendegsegben voltunk es úgy döntöttem egy napra felrugom ... Nem ettem sokat! 

Egy vékony szelet sonkát 1 óra körül es 3 körül egy pici csésze gulyást . Nem volt zsíros !

Nem is az a lényeg ! Szerintem nagyon vigyázni kell a visszaállással!

Ma olyan gyomor fájdalomra ébredtem ! :(. Minden bajom van! :(

Ugyhogy óvatosan mindenki! Mert ez nem annyira jó így! :(

Kolett 22 Creative Commons License 2016.03.28 0 0 30470

Sziasztok! Én végigcsináltam egyszer sikeresen. Most újra kezdtem.mivel nagyon alacsony vagyok még mindíg 20kg-al több a súlyom mint kellene hogy jól érezzem magam. 28.napnál tartok -5kg. Odafigyelek arra hogy tényleg az adott napi ételt egyem de az első fogyókúrán megtanultam a kalóriát is számolni.Nem jó ha nagyon keveset esztek mert raktároz.A kaloriabázist használtam hogy mennyit ehetek.Nekem az ivással van bajom.Nagyon kevés.Nem tornásztam még de tervben van. Néha sétálok.Azért irtam hátha segít.Nekem akkor a fórum segített.Annyit csalok ,hogy napi 2kávé tejjel és cukorral.

nana85 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 30469

45nap. a 4 kilo az ugy megvan .(van amikor kevesebb de altalaba visszater)nem sok de jobb mint 4 kiloval tobb. most fogok egyet csalni. ma husis napom van es husvetra valo tekintettel holnap is az lesz es akkor tovabb megy rendesen.nem azt jelenti hogy degeszre eszem magam..

CRYSTALVERSACE Creative Commons License 2016.03.24 0 1 30468

Bármilyen diétát csinálsz ha nem mozogsz mellette, minimális a súlycsökkenés, tehát ha nem sétálsz kitartóan napi pár kilométert ha le is megy pár kiló vissza kúszik. Ami jó sétálni mindenki képes ha épp. Én 58 éves vagyok és hogy a közérzeten mennyit javít,,, próbáljátok ki és  érzitek a csodás változást. 

neo777 Creative Commons License 2016.03.23 0 0 30467

30451  számú hozzászólást tessék elolvasni, mert ez így szánalmas nagyon, csak segíteni szeretnék.. 4 hónap 20 kg mínusz :) Sok sikert:)

nana85 Creative Commons License 2016.03.22 0 0 30466

41 ik nap. szinte fele. most a tegnapi gyumolcsnap utan szomoru vagyok. a 4 kilom vissza ment 2.8 ra.  elllllllllllleggemmmmmmmmmmmmmm vannnnnnnnnnnnn.

nana85 Creative Commons License 2016.03.19 0 0 30465

Hát igen, 5ö nap azert az ember min.egy 8 kilot elvárna. nem tudom mi lehet a baj. azt hisyem kb 2 szer bunozttem , de akkor is csak minimalisat. mar en se adom fel . 

Kriszti1115 Creative Commons License 2016.03.18 0 0 30464

50.nap... 3-4 kiló között mozog... Nagyon kevésnek tartom. Víz napot még igaz nem tartottam, de volt olyan napon amikor összesen 1 narancsot ettem és csak ittam. ( amúgy fehérje nap lett volna aznap)

Szóval szerintem nekem ez a dieta nem igazán jön be.... Legalábbis a 10-15 kg fogyást már biztosan nem érem el!  De most már végig csinálom ....

nana85 Creative Commons License 2016.03.18 0 0 30463

gyumolcs nap utan 4ö deka plusz.a mai merlegeles 3.6 deka . nem sok de mit tegyel.. a viz nap meg marad azt hiszem. habár ma beszelgettem valakivel es o azt mondta hogy enni kell mert ha nem eszel akkor az izom fogy.lehet ha csak egyedul irogatok de nekem jo tesz.:))))

nana85 Creative Commons License 2016.03.16 0 0 30462

35 ik nap. lassan elertem a 4 kg minuszt. lassan lepegetek, de jo ez igy. most mar nehezemre se esik.

nana85 Creative Commons License 2016.03.14 0 0 30461

na na , ma reggeli merlegelés után 3.6 minusz . csak lesz valami.33 nap. most már viznapon is kezdtem gondolkozni, még nem vagyok kesz rá de az is eljon lassan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!