Keresés

Részletes keresés

ghepard Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3880

Hát igen, én is voltam kicsi és szerettem és szeretem is a cukrokat, cukorkákat, de már nem eszem. Fagyit se, ha 2-3 évente. Pedig fiatalkoromban rengeteget ettem. Múltkor mentem a két kisunokámmal (mindkettő kislány) fagyira, de magamnak nem vettem. A nagyobbik kérdezi, hogy nagypapi Te miért nem vettél magadnak, nem szereted, nagyon finom. Mondom nekik, hogy én is szeretem, de nem eszem, mer azt is tudom, hogy nem jó a szervezetnek. De mondtam is nekik, hogy én nagyon szeretem a friss gyümölcsöt meg a friss zöldséget és azok meg jók is a szervezetnek. Mondom jó volna, ha Ti is szeretnétek ezeket a dolgokat, de nincs valami nagy látszata..........

Előzmény: Törölt nick (3879)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3879

Tessék beülni egy óvodába és a valóság beköszön az életünkbe.

Előzmény: ghepard (3868)
ghepard Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3878

Nem rólad mondott véleményt, hanem a koktélról.............

Előzmény: Monavie (3875)
ghepard Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3877

Hát nem szoktam kérdezősködni arról, ami nem érdekel. A másik oldalon, ami érdekel, arról viszont mindent tudni akarok, legjobban saját tapasztalat alapján.

 

Hát most hogy is van? Te fogsz, vagy akarsz segíteni, vagy az a koktél? A koktélt meg nem Te kisérletezted, pedig az eljén azt hittem, hogy a Te 10 éves kutatómunkád  eredménye......

 

Én például nem akarok és nem is tudok segíteni senki máson rajtam kívül. De magamért mindent megteszek, kisérletezgetek én már kb 32 éve, az utolsó 8 évben a rezgésekkel, ami elég nagy áttörést hozott életemben. Mégse érzem úgy, hogy másokon tudnék segíteni. Nem egyszerű a dolog, 99.9%-ban egyformák vagyunk (anyagilag), ugyanaz a 4 erő hat ránk (amit eddig a tudomány ismer) - de nincs két ember a világon, aki egyformán, egyforma körülmények között éli hosszú életét. Én abban a 4 erőben és a körülményekben keresem a válaszokat, ha kell, nagyokat tudok változtatni szokásaimon. Szerintem ez a döntő...........

Előzmény: Monavie (3874)
ghepard Creative Commons License 2011.10.19 0 0 3876

Hát mondjuk én nem nagyon láttam a 3861 hsz-ban, hogy valami nagyon támadó lett volna. Megírta a véleményét, szerintem....

 

Na és miből gondolod, hogy ez a szer megszünteti a betegséget és nem csak a tüneteket. Nem hiszem, hogy a gyümölcskoktél okosabb, mint egy valamiféle gyógyszer. Ez se fogja megszüntetni a kiváltó okokat. Ha valami elromlott bennem, akkor annak oka van. Ez millió körülménytől függ. Nem hiszem, hogy az a koktél azokat megváltoztatja. Hát hogy a csudába tehetné? Ha megiszok egy liter koktélt, attól még semmi se változik a környezetemben, tevékenységemben stb - mert ezek hatnak rám kívülről és irányítják lépteimet. A koktél megintcsak az okozatot fogja orvosolni vagy nem - és nem az okot, okokat............

Előzmény: Monavie (3873)
Monavie Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3875

Miért ő honnan tud rólam ennyi méndent????? Fogalma sincs velem kapcsolatba semmiről mégis nekem támadt!!!

Előzmény: ghepard (3870)
Monavie Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3874

Ennyit tudtok róla, hogy 19 gyümölcsből áll. Ha írtál volna az emailemre akkor elküldtem volna egy kompett tájékoztatót akkor most egy kicsivel többet tudnál róla és még a véleményedre is kíváncsi lennék.  25%-ban acait tartalmaz, csak ennek önmagában 2000 hatóanyagát ismerték el a kutatások során amik jók a szervezet számára. Egyébként meg tévedsz mert ha a pénzkereset érdekelne akkor nem veletek tölteném az időt... Bár így nem sok értelmét látom már annak se hogy segítsek bárkin is...

Előzmény: ghepard (3867)
Monavie Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3873

Ha valaki támadóan lép fell ellenem úgy hogy fogalma sincs arról hogy mi a helyzet azzal szemben mit kellene csinálnom? Megköszönni?  

Azért adtam meg az e-mail címem hogy írjon akit érdekel. Ott mindent megosztottam volna azzal aki ír. És félre értettél mert nem a gyógyszerszedésről akartam lebeszélni az embereket csak a gyógyszergyártásról írtam le a véleményem. Hogy a gyógyszerek nem a betegségete szűntetik meg csak a tüneteket...bár azt se mindig. Semmi nem kötelező én csak felajánlottam valamit amiről be tudom bizonyítani hogy jó. Ennyi. Sajnálom, hogy ezt néhány ember támadásnak fogta fel... Nem értem miért kellett így nekem ugrani, mintha én lennék maga az ördög!?

Előzmény: dataszviccs (3871)
dataszviccs Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3872

Nagyon durva vagy.

Előzmény: Monavie (3865)
dataszviccs Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3871

Ha ez a hang az üzleti terved része, akkor melléfoghatsz.

 

A szivbetegek odaadnák mindenüket, hogy jobban legyenek és meggyógyuljanak.

Őket a gyógyszerszedésről leagitálni azt jelenti többnyire, hogy mehetnének a levesbe.

 

Hivatkozni konferenciára, 10 éves kutatómunkára, hatásosságra úgy, hogy semmi linket, ismertetőt nem adsz, az hogyan értelmezhető?

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Monavie (3866)
ghepard Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3870

Honnan tudod, hogy ETNA nem egészséges, vagy nem eg=szségesebb, mint mondjuk Te. Így a NEten keresztül? Hát nem tudom.............

Előzmény: Monavie (3865)
ghepard Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3869

Cukor nélküli nem kell??? Ez furi! Lököttek az emberek, vagy mi van már? 

 

Hát igen, ez van, már egy kicsit lököttek az emberek, hogy szavaiddal éljek.......

Előzmény: .ETNA. (3863)
ghepard Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3868

Ha hogy a francba cukorral. Én például minden gyümölcsöt cukor nélkül és minden zöldséget só nélkül eszem iszom....... Van ott  minden, ami kell........

Előzmény: Törölt nick (3862)
ghepard Creative Commons License 2011.10.18 0 0 3867

Mondjuk a hsz első felével egyet is értek, én is úgy látom. A másik fele már nem annyira. A szervezet egyszerre úgy se tud millió féle dolgot csinálni. Te sem tudsz egyszerre 10 féle dologra koncentrálni. Egyszerre 19 gyümőlcs kivonata, na az jó nagy kavalkád, ilyen sincs biztosan a természetben...   A másik meg, hogy most a gyógyszeripar helyett Te akarod begyűjteni a lóvét?.............

Előzmény: Monavie (3860)
Monavie Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3866

Az a baromság amit te írtál!! Kipróbáltad? Fogyasztottad? Voltál orvosi konferencián? Tapasztaltad hogy nem jó? Be tudod bizonyítani hogy nem igaz amit írtam? Mert én be tudom bizonyítani hogy igazam van!! Fel mered vállalni a lelkiismereted terhére hogy ez tényleg nem pusztítja el a leukémiás sejtek 86%-át és miattad nem próbálják ki, akik meggyógyulhatnának? És meg tudod mutatni azt az embert akinek műszivet ültettek be utána ezt elkezdte fogyazstani és a saját szíve pumpálni kezdte a vért? 10 éves orvosi kutatómunka eredménye ez az ital és nem én facsartam ki otthon a facsarógépemmel!! De hagyjuk is mert szerintem te az az ember vagy akit azzal se tudnálak meggyőzni ha egy halottat feltámasztanék ezzel az itallal!!    

Előzmény: .ETNA. (3861)
Monavie Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3865

Szia! Hogy mondhatsz véleményt olyanról amiről fogalmad sincsen? Van egy óriási különbség kettőnk között én egészséges vagyok és másoknak is segiteni szeretnék. Te pedig beteg vagy és ezzel a hozzállással az is maradsz!!

Előzmény: .ETNA. (3861)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 3864

Hasonló tapasztalataim vannak nekem is.

 

Előzmény: .ETNA. (3863)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.16 0 0 3863

Cukor nélküli nem kell??? Ez furi! Lököttek az emberek, vagy mi van már? Pedig a cukor nélküli az igazi... no és az, ha nincs benne tartósítószer. A papayát szárítva (aszalva) imáááádjuk, igaz, hogy nem éppen olcsó,kb. 2500 Ft/kg ...

 

Az anyukám úgy tett el befőtteket, hogy egy dupla folpack (celofán) közé tett valamelyik tartósítóból (szalicilt azt hiszem) és úgy zárta le... nem értek annyira hozzá, mert én nem szoktam befőzni, de a lényeg, hogy tartósítószermentes:-) Gondolom valamelyik főzőműsorban látta, most hogy rákerestem, én is megtaláltam a neten:

http://www.edenkert.hu/edenkert-tv/a-konyhaban/befozes-tartositoszer-nelkul/1094/

 

A bio termékekről csak annyit, hogy egy ismerős mesélte, hogy tavaly, az egyik péntek délelőtt vásárolt az Intersparban és a sorban előtte állt egy nő, akinél volt vagy három zacskó gyümölcs (alma, körte stb.)... majd az ismerősöm később átment a helyi biopiacra vásárolni, és lássanak csodát a korábban a boltban előtte sorakozó asszonyság, ott árulta a körtét-almát ... "bio"-ként... hát erről kb. ennyit. Én inkább a tartósítószer, emulgeálószer, mesterséges színezék és mindenféle E betű nélküli élelmiszereket kedvelem, persze vannak olyan bio termékek, amiket rendszeresen vásárolok, de ezek inkább ivólevek, szörpök, zöldséglevek, fűszerek, tej stb. stb.

 

 

Előzmény: Törölt nick (3862)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 3862

Eddig kb egy mázsa almábol csináltam lekvárt és ivólevet. Csak az a baj, hogy cukor nélkűl van. No és úgy még ingyen se kell senkinek. Van még 3mázsa alma nem bio de vegyszer nélkűl nincs alma.SAJNOS.

A Papaya az érdekes lehet egyébként.

Előzmény: .ETNA. (3861)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.16 0 0 3861

Ez furcsa, a Leukémia topikban azt írtad, hogy a "leukémiás sejteket bizonyítottan 86 %-ban elpusztítja" - ami ugye önmagában is egy nagy baromság, de hogy 19 gyümölcs leve egyben még a szív- és érrendszeri betegségeket is gyógyítja, na ettől simán lehidalok:-)) Szerintem ne fáraszd magad ilyen szöveggel! De ez persze, csak egy apró észrevétel, szerintem, legközelebb bőven elég, ha csak annyit írsz, hogy van egy gyümölcslékeverék, amelyik nagyon egészséges - ahogy általában a tiszta, 100 %-os gyümölcslevek is, függetlenül attól, hogy milyen és mennyi gyümölcsből facsarják ki őket.

 

Egyébként, ha már választani kell, én sepciel inkább iszom a smoothie-kat, amiket én készítek itthon, mint a szimpla gyümölcslevet, ami vagy 100 %-os, vagy csak annak mondják/írják, mert ellenőrizni úgy sem tudjuk :-))

Előzmény: Monavie (3860)
Monavie Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3860

Sziasztok!

 

Ezt már biztos sokszor hallottátok, de a szív és érrendszeri betegségek nagy részét az egészségtelen életmód okozza. Az egész gyógyszeripar arra van kihegyezve hogy ezek a problémák ne is változzanak. Nekik az az érdekük hogy minél több beteg ember legyen. Abból van a haszon! Van amelyik gyógyszer megszünteti a tüneteket de a betegség ugyanúgy megmarad. Halottátok, hogy a fegyvergyártás után a gyógyszergyártás a vezető iparág?

Nem rég jött be magyarországra egy 19gyümölcsből álló ital ami 10éves kutatómunka eredménye. Fantasztikus eredményeket produkál a szervezet ha megkapja a megfelelő tápanyagokat. A természetben mindenre megvan az orvosság csak meg kell találni. Szeretnék segíteni azoknak akiknek már nincs ötletük mit tehetnének azért hogy jobban érezzék magukat. Megengeditek? toth.edit10@upcmail.hu Írjatok! Nincs veszíteni valótok, csak nyerhettek!

Jó egészséget mindenkinek! Sziasztok.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3859

Köszi.

A másik hsz-el egyetértek.(thinkpad)

Előzmény: .ETNA. (3855)
ghepard Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3858

Igen, már találni egypár dolgot a rezgésekről. Majd odakukkantok a linkekre, hogy mi is az, de gondolom egy kicsit más, mint ahogy én állok neki.....

Előzmény: .ETNA. (3855)
ghepard Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3857

Komolyan mondom, hogy megáll az eszem... szerintem inkább keressetek egy másik kardiológust, mert ez a mostani....

 

Hát nekem is........... Például nekem nem is kell messzire mennem. Itt van a kolléganőm kislánya (kb 28 éves). KB 3 éve valami bajára (olyan baj , amit szerintem kezelni se kellett volna) felírtak egy gyógyszert, amitől szinte minden felborult Nála. A szíve fél évig 100 fölött vert, nem tudták visszaállítani. Azóta szüntelenül problémái és fájásai vannak. Már csaknem mindenhova elmentek (rengeteg pénzt ott hagytak mindenhol), mindeféle gyógyszert kipróbáltak már (s mindig csak rosszabb lett Tőle). A kislány már odáig jutott, hogy aszonta, hogy ha meghal, már akkor se vesz be több gyógyszert. Három év alatt az eredmény nulla....... Én szokom a kolléganőmnek mondani, hogy lehet sokkal jobban jártatok volna, ha sehova se mentek. Már csak elmenni valahova és órákig ott várni, aztán 5 perc duma  és fizetés, majd másik héten máshol.......... na az minden csak nem nyugalom.......

Előzmény: .ETNA. (3854)
ghepard Creative Commons License 2011.10.14 0 0 3856

Hát az biztos, hogy a hatása nem azonnali és nem is tartós. Na az volna a csoda. Kimész, egyet szippantasz a friss levegőből és már minden OK. Csodák nincsenek, pedig sok ember hisz bennük. Elmegy egy csodáraképeshez, megfizeti, ráteszi a kezét pár percre és az ember elhiszi, hogy ettől minden baja a múlté. Hát ember válogatja. Még orvoshoz s azért megy, mert Tőle várja a csodát, pedig az orvos (és a gyógyser se) se egy természetfölötti lény, aki csodákra képes. Ha valamire képes, az nem csoda, hanem szorgos munka, tanulás stb eredménye........ De hiába képes csodákra az orvos, ha Te nem vagy képes, vagy inkább nem akarod, hogy képes legyél. Ha neki sikerült, Neked is, vagy bárkinek sikerülhet.....

 

De ha képes kimenni és ott maradni, mozogni, gyalogolni, esetleg egy nagyon kicsi emelkedőre felmenni stb...... Az első nap pár percet, aztán többet, tovább, nagyobb távolságokat, akkor lehet valami változásféle is lezajlhat testében stb. Egy nagy dög, mondjuk egy autó is megáll a kis fékezéstől, ha folyamatos. Egy vonatszerelvényt is képes az ember lelassítani, kicsit de képes. Mondjuk magától egy bizonyos sebességről megállna 700 méteren, ha az ember húzná vissza, akkor lehet már 650 méter után állna..... A kérdés csak az, hogy el kezded e fékezni.......

Előzmény: .ETNA. (3853)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3855

Elég hozzá a google is:-))

Íme: http://www.rezgesterapia.hu/rezges.html

http://agyogyitoforras.shp.hu/hpc/web.php?a=agyogyitoforras&o=a_gyogyito_hang_tanfolyam_a0Nl

 

stb.stb.... valamelyik tévéműsorban láttam (talán főző-show?), hogy Soma is ezzel "kezelte" valamelyik vendégének a fejfájását...

 

Előzmény: Törölt nick (3850)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3854

Komolyan mondom, hogy megáll az eszem... szerintem inkább keressetek egy másik kardiológust, mert ez a mostani.... hááát, alapjáraton is kissé "furcsa". Megnéztem a neten (mert nem ismerem ezt a gyógyszit), hogy mire is való a Cordarone: kamrai ritmuszavarok megelőzésére.

 

A doki felírta, tehát elképzelhetőek ilyen ritmuszavarok (gondolom a leletek, ill. a kórtörténete alapján feltételezhető), de azt nonsense-nek tartom, hogy "ha van mellékhatása, akkor ne szedje" ... ÉS??? Akkor mit ad helyette? Vagy neki tök mind1, hogy egy szívbeteg szed-e egy gyógyszit, vagy nem? Hát ettől a hozzáállástól lehidalok.

 

Talán kissé erélyesebben kellene fellépned, vagy valóban rááldozni egy kis pénzt (akár egy-két alkalom is elég lehet), hogy elmenj, elmenjetek egy kardiológus magánrendelésére és végre valaki KOMOLYAN tájékoztasson arról, hogy kell-e gyógyszer, ha igen, melyik jó a Cordarone helyett stb. Szerintem egy-egy ilyen alkalomért 3-5000 Ft-nál többet nem hinném, hogy elkérnek, de ezt is ki lehet könnyen deríteni, elég egy telefon, megkérdezed, hogy mennyibe kerül egy konzultáció és kész... ha sok, keresel másik dokit. Tapasztalatból tudom, hogy egy magánrendelésen sok " érdekes" dologra is fény derülhet, szóval - összességében - megéri az árát!!

 

 

Előzmény: think_pad (3849)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3853

Azért egy 78 éves, infarktuson átesett, legyengült betegnél nem hinném, hogy azonnal hat (elegendő lenne) ha kimegy a friss levegőre és nem stresszel. Ettől biztosan többre lenne szüksége...

Előzmény: ghepard (3848)
ghepard Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3852

Hát az nem nagyon fog menni, ugyanis semmi videóm nincs és nincs is szándékomban készíteni, hogy hogyan csinálom (de elmondhatom, már jó párszor elmondtam, leírtam, de ugyebár az nem látszik). De az nem kérdés, hogy a rezgéseknek, vibrálásoknak óriási erejük van. Mint már írtam, ezeket a hatásokat kutatom is kollégáimmal már 38 éve (a Föld életét és keletkezését). A kérdés az, hogy ezt az erőt hogyan lehet használni saját testből, saját testre. Na ez a nagy kérdés. Ezt tanulom már vagy 8 éve. Nem mindegy, hogyan, mennyit, mikor, miért rezeg, hangot ad ki (és milyet), vibrál stb az ember. Milyen helyzetben, milyen szögben van ez vagy az a testrész, hisz a gravitáció megállás nélkül hat és nagyon nem elhanyagolható a hatása...... Mint már írtam, még éjjel is próbálkozom egy egész érát is, sőt még többet is néha. Az még jobb a mély alvásnál is. Persze nehezen hihető, de ezt tapasztalom és gondolom is miért. Persze ezek a dolgok részemről olyan elméletiek, mert csak a megérzéseimből, tapasztalataimból (na meg azért abból is, amit olvasok) és kicsi tudásomból következtetek ezekre a dolgokra. Amiket nagyjából, persze igencsak nagyjából le is írtam a belinkelt irományomban.............

Előzmény: Törölt nick (3850)
ghepard Creative Commons License 2011.10.13 0 0 3851

Hát azt messze nem állíthatom, hogy mindenben, sőt azt sem, hogy sokban, de igyekszem a saját tapasztalataim alapján dönteni a dolgokban. Bevallom, nem hittem volna, hogy  annyi mindent meg tudok javítani a testemen, csak úgy szórakozásképpen. Nem görcsölve, hanem tanulmányozva a tapasztalatokat és sokat olvasni a témában. Nem hittem volna, hogy le fogom tudni tenni a szemüveget és abban még annyira sem, hogy ezt tartani fogom tudni minden nehézség nélkül. Bevallom nehéz volt a kezdet (le is írtam az összefogalómban), de már 2 és háromnegyed éve nem használok szemcsit és elvagyok a monitor mögött vígan egész nap és még aztán este a TV se gond, semmi gond. Most, ha megkérdeznélek, tudsz egy emberről, akinek a szemüveg megjavította a látását? Mert én nem tudok, és ezt még az orvosok se fogják mondani (hogy a szemcsi megjavítja a látást). Mégis szemrebbenés nélkül számtalan embernek felírják (nekem is, nagy hiba volt szerintem viselni 9 évig, persze akkor még nem tudtam azt amit ma tudok).......

Előzmény: think_pad (3849)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!