Keresés

Részletes keresés

Gábor 780 Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14040

Sziasztok! Mi egy pár vagyunk, lány 32 fiu 34é. Szeretnénk kipróbálni a swingert élőben.Csak az a baj,hogy nem találunk normális párt,ill nem tudjuk hova menjünk. Jó lenne ha lenne itt egy ilyen pár,vagy valaki tudna vmi címet adni ahol tényleg normális emberek vannak. Köszi    gabor780@citromail.hu

filodom Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14039

Ha már benne, neked is mondom...nem is vártam, felismerhető legyen belőle, a fenti intelem okán...de ha ez a klubnév...akkor meg elvileg itt sem lehetnél, a tiltás okán...

(nem értem amúgy, miért nem lehet felismerhető egy klub, és miért nem lehet róluk így beszélni? az nem segítség a többieknek, "vetem egy hifitornyot, de tök szar..."-és nem mondhatom meg, milyen márka...aki nagyon vitatkozik, azt ki kell rakni, ennyi...tőlem egy héten egyszer reklámot is engednék..)

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14032)
filodom Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14038

Engem nem zavar, és akkor sem zavart, amikor felkerült az a piros betűs rész, oda felülre- de ha elolvassátok, kiderül, nem veszik jó néven a reklámot...

Előzmény: Sophie&Joe (14037)
Sophie&Joe Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14037

https://www.facebook.com/events/299622333553300/?ref=23

Sophie&Joe Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14036

Mindenkit szeretettel várunk, hogy megnyissunk egy új korszakot!

Várunk téged/titeket is aug. 19-én 19 órától debütáló party-nkra, amit egy új helyen, exkluzív környezetben prezentálunk nektek!

Sophie&Joe Creative Commons License 2014.08.15 0 0 14035

Várunk téged/titeket is aug. 19-én 19 órától debütáló party-nkra, amit egy új helyen, exkluzív környezetben prezentálunk nektek!

házinyul3 Creative Commons License 2014.08.13 0 0 14034

Sziasztok!

Járt valaki mostanában a Martini Swingerben? Ha igen  írnál véleményt? Erről a klubról  szinte semmit sem lehet tudni, ami új vagy mostani információ. Biztosan másokat is érdekel.

Én napközben elmentem megnézni a helyet, de nem lettem okosabb. Relatív szűk utca,  alig látszó  rácsos szerű kapu.  Mellette egy garázs ajtó. Valahol olvastam hogy valami 200 lépcső vezet hozzá, ami nem dobott fel.

Nem is tudom, hogy az autót ott merjem-e hagyni éjszaka? De akkor mi a teendő?

Más:

Folyamatosan akcióznak 10  vagy 11 óra  felé. Ez nem "hígítja" fel a szinvonalat? Lehet, hogy hülyeség ilyet írni,  de ami ingyen van,  az biztos hogy jó  is?  A meghirdetett programok ezzel szemben pedig elég szűkszavúak, semmitmondók.  Ez érthető lenne, ha csak a beavatottaknak szól.  De hogy jön ez össze   az akciókkal?

Még a szándék sincs benne negatív dologra, de az információ hiánya sem jó.

Tehát valaki?

Más nevében is hálás köszönettel:  egy hezitáló

swingersklub Creative Commons License 2014.08.12 0 0 14033

szerdán

szombaton

várunk mindenkit szerettel

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.08.12 0 0 14032

Nem rosszból mondom, de ha egy kicsit is elolvasnád a nicknevet...nem lenne nehéz megfejteni a titkot.. :D

Előzmény: filodom (14031)
filodom Creative Commons License 2014.08.10 0 0 14031

A hat évvel ezelőtti marakodásnak hála most nem lehet "azonosítani", így esetleg az emilemre kérnék egy linket, melyik klub is ez a ...kevés közül.

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.08.09 0 0 14030

info@swingerforyou.hu

vagy

tomekka@index.hu

Előzmény: foxylady74 (14027)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.08.09 0 0 14029

Azért így, egy hónap tapasztalat után bátran elmondhatom, hogy azok a vendégek, akik eljönnek hozzánk, nem találják "felesleges fényezésnek" a pezsgőfürdőt...

Egyébként Filodom, szerintem ez teljesen felesleges vita, hiszen ha valahol van egy + szolgáltatás, az eddig soha senkinek nem volt baj....

Ha gondolod, és ha felénk jársz szívesen megmutatom Neked és Párodnak...Szerintem az élmény úgy komplex, ha jó a konyha, renben van mondjuk a koktél, kényelmes az ágy, izgalmas a helyszín, tiszta a lepedő és a törölköző, rend van és tisztaság az egész helyen, a személyzet kedves a vendégekkel, talál parkolóhelyet aki kocsival érkezik, stb stb...Mi erre törekszünk....

Előzmény: filodom (14026)
coitus Bp Creative Commons License 2014.08.08 0 0 14028

sziasztok

Ma van kedve valakinek menni hölgyeim?

Tomi

foxylady74 Creative Commons License 2014.08.08 0 0 14027

Szia:-)

Nagyon  érdekelne a laza délután, ha esetleg lenne egyéni elképzelések megvalósítására mód illetve abban tudnátok segíteni.  Adnál egy mail címet?

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14024)
filodom Creative Commons License 2014.08.07 0 0 14026

Akkor nem sikerült egymást érteni, eleve szerintem felesleges "fényezés" ilyen helyen a jakuzzi, ha nem is állnak neki szexelni benne, ha egyszer izgalmi állapot van- és ugye, azért jönnek elsősorban, nem pancsolni, vagy a konyha miatt-, akkor a víz az a közeg, amiből eredünk, és akik ma is benne élnek, elevenszülők, azoknak elég is ennyi,a fajfenntartáshoz...

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14024)
Kiwi Virág Creative Commons License 2014.08.06 0 0 14025

A párom és én szívesen megismerkedne veletek! ;-)

Előzmény: Pajzán pár (14017)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.08.03 0 0 14024

"Egy ilyen kis körben" vigyáznak egymásra az emberek....

Ne beszéljünk rákos sejtekről, amit ki kell vágni...

A tapasztalat az, hogy ha akárhova, akárhányszor kiírja a klub tulaja,üzemeltetője, hogy így lesz úgy lesz, és ejnye meg bejnye, ha a jakuzziban bárki bármit is csinál....ennek ellenére mégis minden alkalommal láttam olyat a tiltás ellenére, akik elkezd mókázni a vízben....

Mi a swingerforyouban mindent megteszünk azért, hogy ne forduljo elő olyan, ami veled/veletek egy közfördőben megtörtént...hatszorosan túlbiztosított homokszűrő, és pontos  vegyszerezés zajlik. valamint naponta a teljes vízmennyiséget lecseréljük....

Előzmény: filodom (14023)
filodom Creative Commons License 2014.08.02 0 0 14023

Ugye ez azért nem komoly?

Vízben óvszerrel a biztonsági faktor hol is lehet? Mint atomvillanáskor lepedőbe takarózva kúszni a temető felé....

Jártam párszor klubokban, de ez nekem végig irracionális...Bodajkon a fürdőben sikerült valami olyan szart felszednem simán a vízben, hogy két hétig én nem lehettem a párommal miatta, a fél nyaralás alatt....akkor egy ilyen kis körben mi lehet?

Ha vendégekkel ül az ember egy ilyenbe, letusolva, az oké, de már a hely okán is, ha csak egy kis szexuális ismerete van valakinek, izgalomban a ffi kéj, vagy előcseppeket termel, ami már ondót is tartalmazhat (ezért is olyan gyenge védelem a kihúzósdi...)...

Ha már csak simán álló fasszal ülnek ott, hogy de megdugnámaztabögyöst, már szar van a palacsintában...de ha már neki is állnak kefélni...

Azért már elnézést, de igazi swingerezők nem egy hirtelen felindulásból elkövetett előző napi tévedést keresnek, hogy le kelljen csapni egy pilanat alatt, mert soha vissza nem térő alkalom...ez inkább a szóló, nem igazi swingeres potyanumera vadászok mentalitása.
Igaziak ismerkednek, és ha kellő szimpátia, kedv, stb van, kiszállnak és elmennek szobára, valamelyikbe, valamilyenbe.

Szóval én részemről csak úgy sem ülnék be egy ilyen helyen a jacuzziba, a párom meg végképp nem engedném.

Anno egyik klubban volt problémám- 6 évvel ezelőtt itt volt is téma-, hogy szilveszterre sok bunkó belefecölt egy belépőt egy buliba, és alaposan lehúzták a színvonalat...és a nem az nem volt elég, és még egy beszólást is szó nélkül hagytam, de mikor utána is odasündörgöt, és ők négyen vannak.al jött, na akkor leordítottam a fejét, mint oroszlán, hogy érezze, mind a négy fejét le is harapom...aztán ezen ment a vita, nem így kellett volna, vagy nem kellene ilyennek megtörténni közt. (hogy sokan azt mondták, többet nem jönnek ide...de az ugye nem mindegy, a reakcióm, vagy az akció miatt..)

De azért hamarosan lett egy sportos magas figura, aki körbesétálgatott, fejével kikerülve a csillárokat...hogy, ha valaki hasonlót reszkírozna, kibassza mint macskát szarni...mert ha a nem, nem nem, akkor retorzió kell, és ki kell vágni a rákos sejtet, mert elszaporodik..ami nem oda tartozik, ki vele.

És ha csak nem bír a hevével valaki, és egy erre alkalmas emberke kiemeli a medencéből, soha többet nem akar olyan megaláztatást, de más se...

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (13995)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.08.02 0 0 14022

Szia!

A másik két szoba megmarad, de miután a swingerben nem jellemző a bezárkózás, egy egyszerű mozdulattal kivesszük a kulcsot az ajtóból, amivel délután még zárni lehetett... :D

Előzmény: Törölt nick (14021)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.01 0 0 14021

"a Laza délutáni program folyamán 3, az esti programokon pedig egy zárható szobát tudunk biztosítani a nyitott küzdőtereken kívül."

Este mi lesz a másik két szobával?

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14020)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.07.29 0 0 14020

Mondhatnám hogy minden ami a hazai swingerklubok életében téma, az téma itt is...Egy újszerű kísérletnek lehetnek tanúi az olvasók: Elsőként a hazai swingerklubok közül itt is kommunikálunk arról hogy egyáltalán mi is az a swinger életmód, mik a legsűrűbben elhangzó kérdések, és a legnagyobb félreértéeek amelyek ezt az amúgy veszettül izgalmas világot övezik...

swingerforyouswingerklub.blog.hu

örök3 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14019

Majd oktoberben:(

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14018)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14018

Hálás lennék, ha előtte szólnál...:D

Csak azért, hogy a kérdezés fétissel bíró leendő vendégeink is izgulhassanak kicsit..:D

Szép napot!

Előzmény: örök3 (14012)
Pajzán pár Creative Commons License 2014.07.27 0 0 14017

Sziasztok kedves párok! Mi is játszunk a Swinger klub látogatásának lehetőségével, de még nem tettük próbára magunkat. Ezért olyan párt keresünk, aki bevezetne bennünket a swingerezés rejtelmeibe. Mi Budapesten élünk és imádjuk a masszázst a kozmetikai kényeztetéstől az erotikus masszázsig. Keresünk olyan párt, aki szintén kedveli a masszázst és négyesben is el tudják képzelni ezt a fantasztikus élményt. Lehet csak a masszázs kedvéért, vagy kozmetikai célból, illetve párcserés erotikus masszázsról, vagy a csúcsok-csúcsa: Erotikus masszázs a vágy felébresztéséhez és szex masszázs a teljes kielégülésig. Kérdéseket, megjegyzéseket és válaszokat itt a topikban, vagy az e-mail címünkön várjuk amely publikus. Búvó helyünk Budapesten van, de megoldható máshol is. Az ország területén utazni is tudunk, ha kellően megismerkedünk. A legkedveltebb masszázs mostanában az  erotika a sötétben. Mit is jelent? Természetesen világos területen találkozunk, majd, ha minden ok, akkor egy teljesen besötétített szobában masszírozunk titeket, annyira közel egymáshoz, hogy akár egymás kezét is elérhetitek, vagy megtapogathatjátok mit is csinál a másik páros. Teljesen más dimenzió ez. A gátlások teljesen feloldódnak, csak az érzések, hangok  és a fülledt erotika szárnyalása ez. Elég izgi nem?

Gábor 780 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14016

Sziasztok! Szívesen csatlakoznánk hozzátok. 31,33é sportos,igényes  pár  gabor780@citromail.hu

Előzmény: Bruna1983 (14000)
Eucasted Creative Commons License 2014.07.26 0 0 14015

Sziasztok!

Budapesti, jól szituált 21 éves fiatal ember vagyok, és ismerkedem a Swinger club gondolatával :)

Párom nincsen, és egyedül nem szivesen mennék, így ha lenne egy nő (18-65 ig) aki szintén barátkozik ezzel a gondolattal, az legyen olyan kedves írjon egy emailt :)

eucasted@gmail.com

Köszönöm Szépen :)!

örök3 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14014

Ehh,hogy nem elobb kerdezted meg...

Előzmény: coitus Bp (14013)
coitus Bp Creative Commons License 2014.07.25 0 0 14013

sziasztok

Van olyan hölgy aki menne ma bulizni?

örök3 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 14012

Sziasztok.

Elore be kell jelentkezni,vagy csak be is toppanhatok?:)

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (13996)
Bruna1983 Creative Commons License 2014.07.22 0 0 14011

Sziasztok!

Az adatlapomon megtalálod :)

Előzmény: lajkusz (14008)