Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15015

Persze, mint írtam mindenki másképpen éli meg hogy mással látja párját!

Talán úgy a legjobb ahogy ti csináltátok, egy már megismert állandó párral akik nem lesznek idegenek.

Részemről anno csak az zavar amikor külön vonultak és nem hármasban voltunk...akkor olyan volt mint ha éppen megcsalást látnék a párom részéről de később ezt megemésztettem, megbeszéltük. Senki sem tudhatja hogy fogja a látványát viselni először, mit vált ki belőle...

Előzmény: 28.42pár (15010)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15014

A fotózással csak óvatosan!!! Inkább olyan fotókat ahol nem látszanak az arcok illetve nem vagytok felismerhetőek mert rossz kezekbe is kerülhet!

Írtad hogy gyerekeitek vannak stb.

Persze sokszor jó lenne megnézni mi történt. :)

Előzmény: Szilva&Peter (15007)
28.42pár Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15013

Ami azt illeti én soha nem feszültem a szex-érzelem vonalon. Sőt... A partnereim többségéhez semmiféle érzelni szál nem fűzött. Jelenleg azonban elképzelhetetlennek tartom,hogy lefeküdjek valakivel a párom nélkül. Úgy nem az igazi. Akkor meg minek?

Előzmény: Tündérlola (15012)

Tündérlola Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15012

Ez azért van,mert ti a többes szexben csak szexet akartok,érzelemmentesen, de ha már valakivel külön találkoznál, beszélgetnél, ott már kialakulhat egy személyesebb, elmélyültebb dolog is,ott már a NŐ érdekel,nem pedig a test. És az érzelmek miatt jöhet a féltékenység,jogosan.

Érdekes dolog ez,régen azt képzeltem,a szexhez kell érzelem,ma ezt már máshogy gondolom - és ennek nem feltétlenül örülök. Ahogy írod,olyanokat megbeszéltek féltékenység nélkül,amik másoknál már kivernék a biztosítékot - ez azért van,mert ők még nem jutottak el erre a szintre, amit én már súrolgatok. 

Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 15011

Szia,

Nagyon hasonlóan gondolom én is, illetve mi is  ;)

Igaz, kicsit önzőbb vagyok ezen a téren, mint a párom, talán benne is lenne ebben, de még nagyon az elején járunk, bőven van időnk tapasztalatot szerezni, és azt gondolom, ez nagyon fontos. legalábbis számunkra az!

Azt gondolom, hogy engem is zavarna, ha mással menne pl moziba, vagy ahogy írtad is kávézni, de ott nem volt zavaró, csak egy valami de ezt megbeszéljük.

28.42pár Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15010

Szerintem mindenki másként éli meg ezeket a dolgokat. Mi nem viltunk sok párral,viszont azokkal hosszabb ideig tartott,tart a kapcsolat. Az biztos,hogy ez mindkettőnknek tetszik és a kapcsolatunk is sokkal mélyebb,őszintébb lett. Olyan dolgokat is megbeszélünk,ami a legtöbb párnál tabu téma,sőt,hatalmas féltékenységet,botrányt váltana ki.

Én nagyon szeretem mással látni a párom,gyönyörködni a gyönyörében és ő is így van ezzel. Amit közösen csinálunk,az erősít minket,de azt egyikünk sem viselné el,ha a másik elmenne kávézni egy ellenkező nemű ismerősével...

Előzmény: Törölt nick (15004)
TribHUN Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15009

Páromnak már elment a kedve a klubtól. Eléggé idő és pénz igényes és minden este egyre csalódottabban jövünk haza. Lehet nagy pechünk van és rossz dátumokat fogunk ki (egyre kevesebb az időnk is), de csak azért eljárni, hogy hátha összeszedünk néhány havert akiket később meg lehet hívni? Plusz valamelyik oldalon olvastam, hogy külsős/más buli reklámozása teljes kitiltással is jár, bár gondolom ez annyira nem komoly ha csak szám csere van.

Talán ha nagyban belevágunk akkor ezt fogjuk csinálni, de most jobban örülnénk egy tök jó, válogatott bulinak. Párom igazából egy jó feltüzelő bulira vágyik aminek nem is kötelező szexszel végződnie, hanem hogy az emberek úgy menjenek haza hogy a falat kaparják már kanosságukban :)

Plusz az ilyesmi eseményekre lehetne hívni nem-swingereseket akik inkább csak egy erotikus, túlfűtött, feltüzelő buliba jönnének. Na olyan ismerőseink lennének :)

Előzmény: Tündérlola (14998)
TribHUN Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15008

Igen, amúgy szerintem sok embernek emiatt megy el a kedve a Swingertől. Mert mi is megismertünk néha 1-2 tök jófej párt akik szépek, jók voltak (most már sajnálom, hogy kontakt csere nem volt) és azok is ahogy beszéltünk már csak hébe-hóba mentek el amikor olyan kedvük volt.

Az oldalad még nincs meg? Szívesen megnézném csak kíváncsiságból is. És ez szerintem nem magas szint, de most ha belegondolsz akkor az emberek, akiket szívesen hívnál, nem biztos, hogy aktívan keresnek googleben ilyen bulikat. Azt azért promózni is kell és ilyen kisebb eseményeknél a legegyszerűbb a szájról-szájra és úgy szerintem össze jön könnyen 20 pár.

Köszi a türelmet, de szerintem nagyon az aktív idő + pénz befektetés lenne az amit ez elvenne. (ha már itt vagyunk, aki már volt ilyen privátabb összejövetelbe, mennyibe került a beugró, vagy te hogy számoltad a költségeket fejenként? Nem vagyunk kapzsik, nem pénzkeresésre mennénk, nem is akarnánk az embereket lehúzni, viszont amit szeretnénk az egy kicsit magasabb színvonal lenne és nem tudom hogy mennyit engedne meg magának az átlag ember, hiszen már a sima kluboknál is sokan panaszkodnak, hogy júúúj de drága)

Egyik régi vágy egy ilyen igazán elit bulit kipróbálni amilyen Angliába a Killing Kitten meg Hermione események, habár borsos áruk van, de az tényleg High-Society esemény.

Előzmény: RedSwinger (14996)
Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 15007

Hát nem finomkodtál az egyszer biztos. De nem bántottál, és nem is vettem magamra, csak bele gondoltam, ennyi is elég volt..  :p

Nem tudom, hogy mikor jön a következő, nem számítok rá. Egyszer csak. Amúgy meg a gyerkőcök miatt sem tudnánk.

De nem is baj.  Azt sajnálom, hogy nem készítettünk képeket tegnap. Kíváncsi lennék pár képre..

Előzmény: Törölt nick (15006)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15006

Bocs ha túl nyers voltam! :)

Nálunk már az előkészület és a tudat hogy mi lesz pár nap múlva is lázba hozott minket és utána hetekig tartott még!

Ezt szeretnénk még párszor, nem legyen semmi megszokott benne!

Talán az évente 1-3 alkalom biztos még nem sok, de nálunk a körülmények miatt is nehéz megszervezni sűrűbben.

Előzmény: Szilva&Peter (15005)
Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 15005

Igen én is ezt gondolom, és írtam is, hogy nem az a célunk, hogy napi rendszeresség legyen belőle.

Huuu még a hideg is kirázott, hogy olvastam mit írtál. Soha nem fogom ezt engedni...  Nem voltam, és nem is leszek egy darab hús, senkinek sem... Még a páromnak sem... Nem hogy egy idegen embernek...  De értem amit írtál.

Előzmény: Törölt nick (15004)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15004

Ha sűrűn művelitek ezeket az örömöket akkor a végén már nem lesz izgalmas...valaki az "ingerküszöb feltolása" kifejezést használta erre és szerintem találó!

A végén már azt veszed észre magadon, hogy unott arccal négykézláb már alig várod hogy végezzen a soron következő benned és végre aludhass már egy jót. :-)))

Nekünk az is cél volt hogy ne trófeákat gyűjtsünk, nem szeretnénk váltogatni a partnereket érhető okokból!

Előzmény: Szilva&Peter (15003)
Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 15003

Szia.

Természetesen ezzel teljesen tisztában vagyok, voltam, és hidd el nem is keveset beszéltünk róla. Sőt, még ezeket az úgy nevezett határokat is átbeszéltük, hogy mit szabad, és mit nem. Ehhez tartottuk is magunkat, azonnal jeleztem hogy ezt nem, és már léptünk is tovább.

Akkor is fura volt a látvány.... Nem tehetek róla. És nem azért mert Ő az enyém... Ezért is beszéljük meg ma a dolgot, szerencsére holnap jönnek csak a gyerekek haza, így mindent nyugodtan átbeszélhetünk..

Mivel már szóba került az, hogy több srác és én, de csak orális kielégítés lehet, ez biztos. De azt mondta a párom, hogy erről még beszéljünk. Pedig őt is érdekli...

Hát fogjuk is ez biztos... De nem akarunk semmit siettetni, mint ahogyan eddig sem ezt ettük, meg az sem jó ha naponta ez van, mert akkor hamar elröppenhet a maga varázsa is, azt meg nagyon nem szeretnénk.

Előzmény: Törölt nick (14997)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15002

"Az eredmény a nullával volt egyenlő 1 év alatt :-("

Eleve kevesen jelentkeztek, vagy kiszórtatok mindenkit? Egyébként megértelek, mi is hasonló gondokkal küzdöttünk. No de nemsokára újra itt a tavaszi napsütés, és az általában meghozza a kedvünket az újrakezdéshez, úgyhogy hamarosan belevetjük magunkat ismét a párvadászatba.

Előzmény: RedSwinger (14996)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 15001

"Egy dolog volt nem annyira kezelhető nekem, és erről beszélünk is majd ma este. Nem volt jó érzés látni mikor elélvezett egy másik nő szájába, mellére."

Pont ezért voltam kíváncsi rá, vajon mások mennyire másképp élik meg az élményt. Jól tippeltem, máshogy. Nekem például ez egyáltalán nem volt zavaró, inkább az, amikor láttam, hogy a férjem megcsókol egy másik nőt. Azt kellett egy ideig emésztgetnem.

Előzmény: Szilva&Peter (14995)
Tündérlola Creative Commons License 2016.01.29 0 1 15000

15000

Bocs,ezt muszáj volt :-)

Tündérlola Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14999

14999

Tündérlola Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14998

Érdemes lenne elmenni swingerbe megint és olyan szemmel nézni a többieket,hogy esetleg később velük szívesen összejönnétek privát buliban - és nekik hátha van olyan ismerősük,akikkel már voltak, szimpatikusak, megbízhatóak, és talán majd azoknak is lesz 1-2 ilyen pár,akit ajánlanának. Ha nem is személyesen,de skype-on simán lehet velük beszélni, lecsekkolni őket,hogy tényleg párokról van szó,benne vannak a buliban,stb. Lehet, hogy elkezded a szervezést, és menet közben,ha sok nehézség lesz,abbahagyod az egészet,de legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad. ;-)

Előzmény: TribHUN (14992)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14997

Szia

Nincs min csodálkoznod az érzéseiddel kapcsolatban! Mindenki másképpen éli azt meg hogy a szeretett párja mással élvez!

Ha picit is számít a másik akkor nem lesz jó érzés egy idegennel látni főleg elsőre! Ilyen ha az ember szeret, félt stb.

Javaslom most még tiszta fejjel húzzatok meg egy határt, amit később sem szeretnétek átlépni a többes szex terén.

Hamar bele lehet ám sodródni és a végén olyan dolgokat is megteszel vagy megtesztek amit ma még el sem tudnál képzelni, viszont később megbánod. Kapcsolatod sem biztos hogy azt már ki bírja...

pl. Gangbang (te az egyedüli nő és még vagy 6 pasi)

:-)

Ha túléltétek és tetszett amit elmeséltél, akkor azon a vonalon és lehetőleg azzal a párral érdemes folytatni.

Előzmény: Szilva&Peter (14995)
RedSwinger Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14996

" hanem vagy kevés volt az ember, vagy nem volt semmilyen hangulat, vagy semmi extra nem volt az éjszakában. Mindegyik olyan lapos volt, elcsépelt. Személytelen talán a jó szó.

Egy privát, válogatott eseményen talán jobb lenne a hangulat, viszont itt nem tudjuk hogy merre menjünk."

Tökéletesen értem mire gondolsz sajnos.... mi kb. 3 éve lértrehoztunk egy oldalt pont ilyen célból, hogy egy olyan közösséget hozzunk létre, akik valamilyen "szintet" megütnek (nem diszkriminálni akartunk, de nem mindenki jön be mindenknek, érthető okokból, ezt próbáltuk kicsit behatárolni).

Az eredmény a nullával volt egyenlő 1 év alatt :-( Sokszor azt gondolom nekünk van magasan a "léc", de amikor ilyen hozzászólást olvasok, kicsit megnyugszom, hogy nem velünk van a baj :-D Az már más kérdés, hogy miért nem tudunk mi egyidőben egy helyen lenni? (ez valószínűleg költői kérdés...)

Sok türelemt kívánok a szervezéshez, mert ez a legfontosabb szerintem hozzá....de drukkolok, és remélem sikerül, és nem csak egyszer ;-)

Előzmény: TribHUN (14989)
Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 14995

Nem kis várakozásom előzte meg, de próbáltam nem rá parázni. És teljesen jól sikerült, mert semmi félelmem nem volt.

Igaz voltak pillanatok, amik furcsa érzéseket dobott, de olyan bagatell volt, hogy nem is foglalkoztam vele.

A lelki része.  hm. Na ezen már ennél többet gondolkodtunk, és nem keveset beszéltünk is róla, de ezt szerintem írtam is itt nektek.

Nagyon fura volt még a fürdőben látni a páromon hogy igent mondott, és beszéltünk is róla, még haza fele menet, mert a végén nem aludtunk ott.

És azt mondta, hogy tetszett neki a látvány, hogy ennyire élvezem, és nem volt rossz érzése, mert ott volt, és látta. 

Nekem sem volt fura mikor más kényeztette, és nem én voltam az.

Egy dolog volt nem annyira kezelhető nekem, és erről beszélünk is majd ma este. Nem volt jó érzés látni mikor elélvezett egy másik nő szájába, mellére.

De bele gondoltam, hogy én meg ki tudja hányszor, és hányszor élveztem el, vagy  Tamás, vagy Ivett kényeztetésétől. 

Basszus, ez milyen gáz már, nem? Komolyan össze se tudom számolni, hogy hányszor, és én meg a párom kettő élvezésén kattogok, de azt gondolom, hogy bennem van a hiba, és azt, hogy most nem olvassa a fórumot, mert hogy este szeretném vele ezt megbeszélni...

Mindezen felül, semmi lelki dolog nem volt benne hogy mással foglalkozott, és nem velem, és nekem sem, hogy hol a lánnyal, hol a fiúval voltam....

Most azt gondolom ezen a vonalon maradunk, és ki tudja mit hoz a holnap...

Én személy szerint nem tettem le a swingerről.... Engem izgat az idegennel való sex... :)  Még a gloryhole is gondolkodom, de ahogy olvasom a topikot az eléggé lepukkant dolog.. Legalábbis nekem ez jött le.  Pedig lehet hogy bejönne, hogy ott vagyok egyedül, és ott dugjátok át a sok farkincát, én meg azt teszek velük, amit csak akarok....  Igaz ezt nem tudom milyen érzés lenne a páromnak... Ezt is megbeszélem vele...

Hát ennyi... ;)

Előzmény: Törölt nick (14991)
olegnagy Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14994

Nekem az a (tisztán elméleti) problémám van, hogy attól még, hogy a szervező megválogatja a résztvevőket, még nem biztos, hogy a résztvevők bejönnek egymásnak. Esetleg azzal lehet valahogy a szándék komolyságát próbára tenni, hogy vagy előleget kérsz (amit lehet, hogy túlzásnak éreznének a résztvevők, a banki átutalás meg nem lenne anonim - esetleg PayPal?) vagy személyes találkozót a buli előtt (ami az ország messzi végeiről érkezőknek lehet rossz). Gondolom az a korábban emlegetett szentendrei klub (ahol arcképes meztelen fotót várnak) is hasonló célból indult...

Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 -1 0 14993

Nem is csodálom, hiszen csak kapkodtam a fejem, na nem csak azért.   ;), de igen...

Azt gondolom, hogy a következő is hasonlóan telik majd, de nem bánom..

Igaz akkor már egy kicsit rutinosabban fogom látni. Hiszen az már nem az első alkalom lesz.  :)

Előzmény: olegnagy (14988)
TribHUN Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14992

köszi a visszajelzést, hasznos tanács. Nagyon sok külföldi oldal foglalkozik hasonlóval, hogy hogyan kell ilyen bulit szervezni és amiket leírtál az az alap problémák.

Talán a pasi túljelentkezést és a fotózást ki lehet szűrni ha erre már az elején ráfekszel és kiírod a szabályokat, de tény, hogy nagyon sok házi bulira azt tanácsolják, hogy próbálj ismerősöket összeszedni akiket annyira is ismersz, hogy tudd milyen lesz a hangulat és max ők vállalhatnak be néhány külsőst és idővel kialakulnak a dolgok.

Ez lenne a legnagyobb bajunk, nincs igazán olyan ismerősünk akikkel egy nagyobb partit ki lehetne tölteni (sosem barátkozni jártunk amikor klubbozni mentünk...)

Minden esetre nem adjuk fel, max előkészítünk mindent, megnézzük milyen lenne a jelentkezés és ha nem igazán működik akkor még időben lemondjuk.

De ezért is lenne jó inkább másnak a bulijába menni :)

Előzmény: Törölt nick (14990)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14991

Nem semmi, hogy elsőre ilyen jól sikerült, ritka az ilyesmi. Engem a dolog lélektani oldala is érdekelne: milyen volt látni a férjedet mással? És neki téged? Mostantól velük fogtok rendszeresen találkozni, vagy maradtok az eredeti elképzelésnél, és kipróbáljátok a swingert is?

Előzmény: Szilva&Peter (14985)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 1 14990

"Kicsit lehet más téma, de nem tudtok privát klubról vagy partikról ahol esetleg még meg is válogatják az embereket vagy csak meghívásos alapon mennek?"

Az eropolison szoktak szervezni. Elnézve a csoportok tagjait, én azokra nem mennék, de ez már az én bajom, attól még másnak bejöhet.

"Gondolkoztunk már azon, hogy saját bulit szervezünk (rendezvény és továbbképzések szervezése miatt már van elég tapasztalatunk), nem tudom mennyire menne egy ilyen Magyarországon, egy "regisztrálni szükséges" buli mondjuk egy elkerített nyaraló házban egy hétvégén. Ha erre van valakinek tapasztalata azt nagyon szívesen venném ha megosztaná."

Mi ugyan nem szerveztünk, de ismerősünk igen. Elég reménytelennek tűnt a dolog. Százszoros pasitúljelentkezés, és a párként jelentkezők fele helyett is egy pasi jelenik meg a bulin, "bocs, az asszony hirtelen lebetegedett, de azért én eljöttem" szöveggel. Aki mégis párként jönne, annak az autója elromlik, összetörik vagy ellopják, a telefonja pedig vízbe esik, összetörik, lemerül vagy ellopják, esetleg megrágja a kutya, elnyeli a házikedvenc tigrispiton, vagy a gyerekek elrontják. Ha mégis sikerül odaérniük, akkor kiderül, hogy a fotó, amivel jelentkeztek, 10 évvel és 20 kilóval ezelőtti állapotot örökített meg.

Persze ezzel nem akarom elvenni a kedved, hajrá, szervezz, csak tudd, mire vállalkozol.

TribHUN Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14989

Sziasztok!

Kicsit lehet más téma, de nem tudtok privát klubról vagy partikról ahol esetleg még meg is válogatják az embereket vagy csak meghívásos alapon mennek?

Az elmúlt kb 5 alkalommal már nem tudott minket lázba hozni a klubbozás, és most nem arról van szó, hogy mi túl fiatalok voltunk a harminc évünkkel, hanem vagy kevés volt az ember, vagy nem volt semmilyen hangulat, vagy semmi extra nem volt az éjszakában. Mindegyik olyan lapos volt, elcsépelt. Személytelen talán a jó szó.

Egy privát, válogatott eseményen talán jobb lenne a hangulat, viszont itt nem tudjuk hogy merre menjünk.

Gondolkoztunk már azon, hogy saját bulit szervezünk (rendezvény és továbbképzések szervezése miatt már van elég tapasztalatunk), nem tudom mennyire menne egy ilyen Magyarországon, egy "regisztrálni szükséges" buli mondjuk egy elkerített nyaraló házban egy hétvégén. Ha erre van valakinek tapasztalata azt nagyon szívesen venném ha megosztaná.

Vagy ti hogy vagytok ezzel? Éreztétek már úgy, hogy úgy elmennétek egy igazán szuper swinger buliba?

Így pár órás google után ha van valakinek ajánlása egy jó víkend házra úszó medencével, több szobával ami ideális lenne egy ilyen bulira, kérem szóljon!

olegnagy Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14988

A legelső többes élményről nekem is csak ködös emlékeim vannak :-)

Szilva&Peter Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14987

Ne is mond, még ha csak rá gondolok a tegnap estére, akkor már attól kezd melegem lenni.  :p  és ez olyan fura, de nagyon jó érzés.

Előzmény: Törölt nick (14986)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 14986

Ez fantasztikus lehetett ...ezt jo hallani hogy ilyen jol sikerult..remelem sokszor ateled ennek oromeit...nekem is tetszik az ilyen felallas..orulok ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!