Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

*SzedR* 2013. máj. 30. Creative Commons License 13600

Ehe..:-)

Bocs, de : ha partnerrel megy, akkor számára anyagilag kedvezőbb (még akkor is, ha "mindkettőtök" beugróját ő fizeti).

:-p

Előzmény: Minerva68 (13598)
ttoommaass 2013. máj. 30. Creative Commons License 13599

Ezek szerint Te még nem jártál?

Előzmény: Minerva68 (13598)
Minerva68 2013. máj. 29. Creative Commons License 13598
Szia!

Ezek szerint Te már jártál swinger klubban. ?
Vagy csak partnert keresel, ha együtt megyünk akkor többe kerül Neked, ezt ugye tudod;))
Én Pesti vagyok, ott nagyobb a választék a klubbokban.

Üdv. Minerva

Előzmény: ttoommaass (13597)
ttoommaass 2013. máj. 29. Creative Commons License 13597

Ha 30 feletti hölgy vagy, érdekel a swinger és nem szeretnél egyedül menni, szívesen elkísérlek.

Részedről semmilyen kötelezettség nincsen, a részleteket megbeszéljük.

altersrác 2013. máj. 28. Creative Commons License 13596

39 éves ápolt budapesti srác vagyok.. korombeli vagy fiatalabb párral ismerkednék, enyhe bi szóba jöhet, helyem van... kíváncsi vagyok  email: spricc73@gmail.com

swingersklub 2013. máj. 28. Creative Commons License 13595

sziasztok!

péntek-szombat Dj.tiesto mixek swingers bulija lesz, várunk minden érdeklődőt!

leerlauf 2013. máj. 28. Creative Commons License 13594

Bernie versenyzett is...

Előzmény: 5556969 (13589)
*SzedR* 2013. máj. 28. Creative Commons License 13593

sz@r club van bőven.

nívos már akad 1-2, vagyis nívósabb, de erre kevesebb az igény.

vagyis: kevés igazán igényes ember van, akinek a körítés is számít.

így aztán az igénytelen helyek mendegélnek, a szinvonalasabbak meg kínlódnak.

arról nem is beszélve, micsoda "belharc" folyik a clubbok között, azért a nem túl sok látogatóért is.

nem hiszem, hogy jövedelmező.. vagyis rövidtávon nagyon nem.

ha sok fölös pénzed van és azt mosni akarod, arra biztos jó.

egyébként 1-2 klubba azért nézzél le, lásd a magyar virtust, minek is teszed ki "magad" vagyis tennéd.

Előzmény: JOLLY-JOKER (13591)
cobra111977 2013. máj. 28. Creative Commons License 13592
sziasztok  érdekelne a  swingerezés  36  éves  pasi  vagyok  fehérvári    csabis77 gmail com    lányt  hölgyet  keresek  vagy  párt     kérlek  irjatok      bátran 
JOLLY-JOKER 2013. máj. 26. Creative Commons License 13591
Szia 5556969 :-) az 1. pontot kivéve konstruktív voltál :-) köszönöm de azért tettem fel itt a kérdést, hogy kikerüljem ezeket a kőröket .A vendégek véleményeire vagyok kíváncsi mit találtak jónak de főleg a rossz tapasztalatokról hallanék , hogy elébe menjek .Attól nem leszek okosabb , ha elmegyek a kocsmába tapasztalat szerzésre és közbe leiszom magam :-))))))) nem is beszélve az egyéb foglalaltosságokról amik elvonnák a figyelmem :-)))) ki tudna olyankor a projektre koncentrálni ?
Előzmény: 5556969 (13589)
Micimorcy 2013. máj. 24. Creative Commons License 13590

Egyébként hol tart a projekt?:)

Előzmény: JOLLY-JOKER (13586)
5556969 2013. máj. 24. Creative Commons License 13589

Első körben nagyon is jó tanácsot adtam, csak nem értetted meg.

Úgy akarsz klubbot nyitni, hogy egyben sem voltál még? Ez komoly?

Abban biztos vagyok, hogy senki a világon az utóbbi 100 évben nem nyitott még kocsmát úgy, hogy nem járt egyben sem korábban, és trafikot sem, hogy elötte nem látott, vásárolt volna , és igen abban is boztos lehetsz, hogy Bernie látott élőben autóversenyt, volt honnan lesnie, és lesett is. 

De akkor, hogy érdemi tanácsot is adjak:

1. menj el Magyarország összes klubjába, nézzd meg mindent

2. utána ha már vágod hogyan működik az ipar, tedd fel azt a kérdést, hogy srácok nektek mi tetszik a jelenlegiekben a legjobban, és mi tetszene egy újban.

3. a legjobb dolgokat ellesed, plusz ötletekkel megspékeled, nagyjából ennyi.

Remélem így már eléggé konstruktív voltam..... Megnyitóra meghívsz?

Előzmény: JOLLY-JOKER (13586)
Micimorcy 2013. máj. 24. Creative Commons License 13588

Írtam.

Előzmény: Pécs_swinger (13587)
Pécs_swinger 2013. máj. 24. Creative Commons License 13587
Sziasztok!Pécsi swinger klubbot tud valaki?karoly.ignac/kukac/gmail.  comElőre is köszi!!
JOLLY-JOKER 2013. máj. 23. Creative Commons License 13586

Szia 5556969 , jó a neved - ennyit tudtál hozzá tenni ? szerinted muszály alkoholistának lenni ahhoz, hogy kocsmát csinálj ?

vagy dohányosnak , hogy trafikot nyiss ? hallgattál volna most bölcsebb lennél . Nem az a kérdés, hogy nyissak -e hanem az , hogy mik az igények amiknek meg kell feleljek szerinted az Ecleston F1 es pilóta volt mielött mecsinálta a forma egyet ? ... ne legyél már veréb

Előzmény: 5556969 (13578)
swingersklub 2013. máj. 23. Creative Commons License 13585

Csoportos Szexmasszázs Szeánsz      

pénteken és szombaton 20 h- 23 h-ig

Várjuk azokat az erotikát kedvelő párokat, akik szeretnének egy különleges új szexuális élménnyel gazdagodni és elsajátítani néhány intim masszázstechnikát.
A program célja, hogy egy olyan tudást adjon át, amellyel színesíthetitek hétköznapi szexuális életetek.
A klub masszőreinek segítségével megtanulhatjátok azokat a különleges technikákat, amelyek által a vágykeltésnek és az azt követő örömszerzésnek garantáltan egy magasabb szintjét élhetitek meg!
Az est folyamán a jelen lévő párok lehetőséget kapnak arra, hogy a tanult technikákat egymással és a nekik szimpatikus párokkal együtt is gyakorolhassák, saját és a többiek örömének megélése céljából. 

cobra111977 2013. máj. 11. Creative Commons License 13584
sziasztok    fehérvári  fiu  36  éves  vagyok  lányt  hölgyet  keresek  akit  érdekelne  a  swinger  vagy párhoz  baráti  társasághoz  csatlakoznék  szóval  ismerkednék  :)  csabis77    gmail  a  cim  bátran irjatok    :)
coitus Bp 2013. máj. 1. Creative Commons License 13583

sziasztok

Van olyan hölgy aki menne ma bulizni egyet?
Ha van keressen meg és menyünk együtt!

Tomi

Zenta-pár 2013. máj. 1. Creative Commons License 13582

Mi egy vajdasági, Zenta környéki pár vagyunk. Párokat keresünk kezdésnek egymás előtti szexre, mert ez nekünk még új. Szimpátia esetén párcsere is lehetséges. Egyedülálló bi fiút-lányt is szívesen "vállalunk". Levélben a részleteket megbeszéljük: swcplv kukac gmail pont com, illetve http://swinger.1sthost.org

Johny 05 2013. ápr. 30. Creative Commons License 13581
Segít valaki megismerni? Kíváncsiságomnak beteljesüléséhez megmutatni az utat?
Johny 05 2013. ápr. 30. Creative Commons License 13580
Érdekel a swinger világa, megismerkednék vele.
forizs01 2013. ápr. 19. Creative Commons License 13579

Április 27.i szegedi swingerklub látogatáshoz keresünk házaspárt/párt vagy 30 év körüli pasit

5556969 2013. ápr. 18. Creative Commons License 13578

Hú azért az meredek, klubbot akarsz nyitni úgy, hogy még egyben sem voltál életedben.

Adok tanácsot ingyen, szerintem hagyjad! :-)

Előzmény: JOLLY-JOKER (13577)
JOLLY-JOKER 2013. ápr. 17. Creative Commons License 13577

sziasztok !

Új swinger klub nyitásához kérnék tőletek tanácsokat és ötleteket ,Az ingatlan adott Budapest aglomerációjában 3 szintes liftes, medencés , teraszból emelkedő jakuzzi , két nagy méretű terasz, bár helyiség 8 szoba két nappali egy társalgó stb...de itt meg is állt a tudomány nem szeretnék abba a hibába esni, hogy rosszul választom meg a helyiségeket , a helyiségek burkolatát, az igényeknek megfelelő berendezési tárgyakat stb..stb... kell-e/lehet-e kamera (biztonsági okokból) , a törölközök, ágynemük kellenek-e egyáltalán vagy hozzák magukkal a vendégek stb..stb... az email luxplaygirl@gmail.com kérlek benneteket aki tanácsaival ötleteivel a segítségemre tudna lenni (persze nem ingyen :-D) az írjon minden levélre válaszolok .

sziasztok

ma-ti 2013. ápr. 16. Creative Commons License 13576

Elviszlek szívesen!:)

Előzmény: Törölt nick (13575)
Törölt nick 2013. ápr. 15. Creative Commons License 13575

Elviszel??:D

Előzmény: belaimazurban07 (13574)
belaimazurban07 2013. ápr. 15. Creative Commons License 13574

El hát!

Csak lenne kivel!

*SzedR* 2013. ápr. 15. Creative Commons License 13573

Csak tanács:

Látogass le minél több helyre és Te(Ti) magad döntsed el, melyik a számotokra leginkább megfelelő, mert mindenkinek más az igénye.

Előzmény: 28.42pár (13569)
Törölt nick 2013. ápr. 10. Creative Commons License 13572

Nekem sem tetszik, hogy nem lehet megnvezni a clubot, ha véleményem, tapasztalatom van. Azonban ha beírom a negatívat, akkor jönnek a sárdobáló megjegyzések, a kötözködés és társai. Tehát normális hangnemben nem tud itt menni a társalgás. Megjelennek a clubokat védők, akiknek anyagi hasznuk van belőle, erre rákontráznak mások. Ha meg pozitívat ír az ember, akkor jönnek az olyanok, hogy de hülye vagy, az nem is jó hely. Én ezért megértem a moderátorokat. De kellene valamit kezdeni ezzel, mert tényleg jó lenne értelmes beszámolókat olvasni. Mert ami a klubok vendégkönyvébe van, csak a jót mutatja be....

swingersklub 2013. ápr. 9. Creative Commons License 13571

Sziasztok! 

Mi biztos lenézünk a kedvenc helyünkre, remélem csatlakoztok ti is. Kezdőknek és tapasztaltaknak is ajánlom. Gondolom ide nem tudom leírni, hogy melyik, de mailben írjatok. 

babydoll69@citromail.hu