Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.16 0 0 13945

Szerintem ez nem feltétlenül van így. Attól függ, az adott pár hogy néz ki, és milyen elvárásai vannak a leendő partnerekkel szemben. Mondjuk egy átlagos szombaton van 30 pár a klubban, tehát 15 nő (hehe, jó esetben). Ebből eleve 2-3 kamupár mindig van, vagyis vagy férfi+prosti, vagy tényleges pár, de apa csak azért hozza anyát, hogy bejusson a páros napon, és gyakorlatilag letámasztja a bárpultnál iszogatni, ő pedig vadászgat egyedül egész este. Marad 13 nő, ebből nekem pl. 2-3 tetszik. Megnézem a pasijukat, és csak nagy ritkán éri el azt a szintet, amire azt mondom, hogy ok, mindketten jól néznek ki. (Általában a szép arcú csinos lányok pasijai vagy pocakos vénemberek, vagy IQ light izomagyak.)

De hogy a másik oldalról is szó legyen: igen, a hirdetésben történő keresgélés is sokszor baromi reménytelen. Amikor rájössz, hogy minden második "pár" igazából csak szóló pasi, és aki tényleges pár, ott is 10 évvel ezelőtti és 20 kilóval könnyebb fényképek vannak feltöltve az adatlapra. Aztán ha mégis összejön a randi, akkor is érhet sok meglepetés (pl. kiderül, hogy "véletlenül" felcserélték, és nem a lány biszex, hanem a pasi).

Ja, és van egy nagyon fontos különbség: a szvingernek van egy kis húspiac jellege, míg a privát randik intimebb jellegűek. Van, akinek az előbbi jön be, mert a gabalyodó párok látványa meghozza a kedvét, vagy feloldja a gátlásait, és van, akinek az utóbbi, mert inkább egy pohár bor mellett beszélgetve akar oldódni.

Mindkét oldalra igaz, hogy ha átlagosan nézel ki, és átlagos igényeid vannak a partnerekkel szemben, akkor találsz a legkönnyebben párt.

Előzmény: nudiswingers (13944)
nudiswingers Creative Commons License 2014.04.16 0 0 13944

Gyakorlai tapasztalat, jó tanács: A swingerclubban hamarabb "célt" értek, mint a reménytelen hármas és négyes keresgélésében.

Előzmény: WellActive (13943)
WellActive Creative Commons License 2014.04.15 0 0 13943

Köszi a válaszokat :) Azt hiszem hamarosan döntünk melyik lesz, swinger club, vagy plussz egy fő :) Köszönöm a kedvességet, és az infókat!

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.15 0 0 13942

Csatlakozom nudisswingerékhez ! Jó hely. A leg otthoniasabb klub. Én szoló pasiként voltam párszor, és mindíg jól éreztem magam mert pasikat a párok számához képest engednek be. Ha jó az arány, az mindenkinek jobb. Kedves párok, jó kiszolgálás, tisztaság, jó hangulat.

Előzmény: WellActive (13940)
nudiswingers Creative Commons License 2014.04.14 0 0 13941

A szegedi club nagyon jó, mi szinte minden hónapban megyünk, most szombaton is (ápr. 19.) hatalmas szexbuli van kilátásban.

Nyitása óta járunk, kellemes, hangulatos, barátságos hely és házigazdák. A belépő tartalmazza a korlátlan étel és italfogyasztást, törökfürdőt, óvszert, fürdőlepedőt egyszóval mindent, semmi sem kell hoznotok csak papucsot.

Ha komolyabban érdekel írjatok e-mail címünkre illetve gyertek el bátran szombaton. Sok kezdőt bevezettünk már (mi 10 éve swingerezünk) akik mindannyian élvezték és szinte mindannyian visszajárók lettek.

Előzmény: WellActive (13940)
WellActive Creative Commons License 2014.04.10 0 0 13940

Sziasztok, szeretnék infót kapni Tőletek a szegedi swinger klubról. 

Ajánljátok? Igényes hely?

Szexéhes pár vagyunk, most először mennénk. Őrjítően izgalmas lehet :)

De nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy milyen lenne hármasban egy szépséges lánnyal vagy egy belevaló fiúval, akár az otthonunkban. Egészséges, ápolt házaspár vagyunk, 33 évesek. 

Csongrád, bács-kiskun, békés megyében élő lányok és fiúk teljes alakos ( nem szükséges meztelen) fotót küldjetek ha csatlakoznátok egy párhoz.

elsolakas@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.09 0 0 13939

hölgyet  keresek       akit  érdekel  izgat  a  swing     fehérváron  vagyok    37  éves  pasi  ,  utazni  tudok

Miért ebben a topikban adsz fel táncpartnerkereső hirdetést? Biztos máshol jobban értenek a szvinghez, a csacsacsához és még akár a rumbához is.

Előzmény: cobra111977 (13938)
cobra111977 Creative Commons License 2014.04.09 0 0 13938

sziasztok  

hölgyet  keresek       akit  érdekel  izgat  a  swing     fehérváron  vagyok    37  éves  pasi  ,  utazni  tudok 

40-es SW PÁR Creative Commons License 2014.04.07 0 0 13937

Győr környéki 40-es, nem dohányzó házaspár vagyunk.
Környékbeli szimpatikus PÁR-t keresünk hosszútávú SW kapcsolatra.
E-mail címünk: swingerpar@postafiok.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.06 0 0 13936

Ja, és a kérdésedre válaszolva, mi mindig szombaton megyünk, a hétköznapokról csak annyi a tapasztalatom, hogy egyszer elmentünk pénteken kíváncsiságból, de megfogadtam, hogy soha többé. Ahogy hallom, a többi nap (DL: szerda és csütörtök, TikTak: szerda) elég lagymatag.

Előzmény: Törölt nick (13935)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.06 0 0 13935

A DL-ben ritkábban, a TikTakban többször. De már elég régen voltunk. Viszont én mint +1 nő nem vagyok számotokra ideális, mert a férjemmel együtt megyek. Szerintem a szingli nő elég reménytelen, főleg, ha azt akarod, hogy ki is nézzen valahogy, de persze találhattok simán olyan párt is, akik nem vágynak párcserére, csak a lányok közti játszadozásra.

Előzmény: Nicoita (13934)
Nicoita Creative Commons License 2014.04.06 0 0 13934

Koszi a tippet...Sajnos szombaton mar nem vagyunk.Hetkoznapra semmi? :'( Csak ugy...te is megtalalhato vagy ott? ;-)

lajkusz Creative Commons License 2014.04.06 0 0 13933

Lemaradt a mail cimunk 

eropar69@freemail.hu

lajkusz Creative Commons License 2014.04.06 0 0 13932

Sziasztok!

Erdelyi hosszu hetvegi kiruccanashoz keresunk bisex holgyet.

Husvet hetvegen mennenk.

Udv mindenkinek

A&L

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.04 0 0 13931

Azt nem árt hozzátenni, hogy mindenképpen szombaton menjenek.

Előzmény: RedSwinger (13928)
mitru Creative Commons License 2014.04.04 0 0 13930

Évekkel ezelott volt az adrián egy ilyen hajozasi lehetoseg kerestem a neten de már semmit nem találtam. ellenbe ha találtatok valamit kérlek szoljatok. akár horvátországi libertin nyaralás is éerdekel. koszi szepen elore is...

Előzmény: AnnaesTamás (13927)
mitru Creative Commons License 2014.04.04 0 0 13929

Sziasztok. valami hasonlot keresunk mi is párként . vagy csatlakoznánk parokhoz.

Előzmény: AnnaesTamás (13927)
RedSwinger Creative Commons License 2014.03.26 0 0 13928

Szia Monik, én a Gitár utcai Dreamland-et ajánlanám, ott mindig vannak bevállalós csajok, csak légy/legyetek nyitottak, ismerkedősek ;-)

Jó szórakozást.....

Előzmény: Nicoita (13926)
AnnaesTamás Creative Commons License 2014.03.26 0 0 13927

Párommal közösen tervezünk egy naturista (adott esetben swingeres) hajóúton való részvételt.

Útitársakkal egyenlőre nem rendelkezünk :-( Tud valaki infóval segíteni, hogy ki szervez ilyet?

Nicoita Creative Commons License 2014.03.26 0 0 13926

Sziasztok!Szeretnek informaciot toletek,a baratommal hazautazunk Magyarorszagra par napra es szeretnenk meglatogatni egy swinger clubbot.Sajnos sok a remhir...mit gondoltok hova erdemes elmenni?Lehetoleg Budapesti helyekre gondolnek...Aztan nalunk parcsererol  nem lehet szo,de mivel en bisex vagyok e lanyt bevennenk,az en oromomre.Szerintetek talalhato ezeken a helyeken bevallalos csaj?Remelem tudtok segiteni,varom a velemenyeket!!Elore koszi!!Monik

coitus Bp Creative Commons License 2014.03.22 0 0 13925

sziasztok

Van kedve ma bulizni mennie valakinek?

Csajok bulizzunk ma agy nagyot.

Tomi

aktivia99 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 13924

köszönöm szépen 

Előzmény: Törölt nick (13921)
nudiswingers Creative Commons License 2014.03.18 0 0 13923

Most szombaton (márc 22.-én) jön valaki a szegedi swinger clubba? Ha 30-as, 40-es pár jön, akkor nyugodtan írjon nekünk, mi ott leszünk.......

gape2 Creative Commons License 2014.03.18 0 0 13922

Sziasztok ! Régebben olvastam egy monori clubról.Nem tudjátok létezik-e még vagy hogy ,hogy lehet őket elérni?

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.17 0 0 13921

Kedves Activia!

Ők nem járnak swinger klubba, mert ők egy fizetős pár hirdetése, bár lehet, hogy pont fizetős párt keresel.

Előzmény: aktivia99 (13920)
aktivia99 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 13920

Sziasztok. Találtam egy ingyenes szexpartner kereső oldalon egy párt, akikkel szívesen megismerkednénk. Területileg jó is lenne az adott pár csak sajnos elég bizalmatlan az ember. Swinger clubbosok talán nagyobb eséllyel találkozhatak ezzel a párral, ezért kérném a segítségüket ha infóval tudnának szolgálni a párocskáról. Megbízhatóak? Képeken is így néznek ki?

A pár profilja itt található:

http://rosszlanyokextra.hu/hajdu-bihar-megye/milf-30-40_7/pajzankodjunk-egyutt_i6

Minden segítő választ előre köszönök. Üdv, Activia

swingersklub Creative Commons License 2014.03.16 0 0 13919

péntek : rúdtánc bemutató swingers buli

szombat: dj. VICK nosztalgia partija

Várunk minden érdeklődőt!

rondavagyok és öreg Creative Commons License 2014.03.14 0 0 13918
Figyu töknindegy vannak már egész jó szerek meg krémek,majd megoldják ha gáz van.Fantasztikusan fejlett már az orvostudomány (persze van egy két eset ami még nincs megoldva..)Ne stresszeld magad!
Egyébként tök esszerű a dolog amit írtál!! Bizzunk benne hogy más is gondolkozik ;)
Előzmény: Kriptaszökevény (13917)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.14 0 0 13917

"Mindenki odafigyel a védekezésre?

Az a nagy baj, hogy itthon szégyellik az emberek bevallani a szexuális fertőzésüket, például a gombát. Mi nagyon odafigyeltünk a védekezésre, az átlaghoz képest jobban. A barátnőm csak és kizárólag óvszerrel lehetett együtt mással, és én is."

"Olyan előfordult, hogy egy helységben három párral voltunk együtt, és keresztbe kasba elcserélődtünk."

-----------

ennyit a védekezésről. A pasik védve vannak csak a csajoknak annyi. Gumival gyönyörűen át lehet vinni egyik hüvelyből a másikba a fertőzést. Félreértés ne essék, nem papolni akarok, leszarom, hogy ki mit szed össze csak megjegyeztem a lenti cikk alapján a dolgot.

Előzmény: nebb (13851)
Berby Creative Commons License 2014.03.14 0 0 13916