Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ttoommaass 2013.08.18 Creative Commons License 13757

Ma esti swingerklub látogatáshoz partnernőt, esetleg párt keresek.

Várom a visszajelzést akár e-mailen is.

A többit ott megbeszéljük!

swingersklub 2013.08.17 Creative Commons License 13756

CLUB HEDONISM:  szombat 

npete 2013.08.15 Creative Commons License 13755

Tud valaki most hétvégére valami privát bulit, amiben részt lehetne venni?

30 éves vagyok. Pécs, Szigetvár, Dombóvár, Keszthely környzetében.

npete80@gmail.com

Üdv:

Péter

tomcat_70 2013.08.10 Creative Commons License 13754

Szia Minerva. Megoszthatnád velünk az első Swingeres élményeidet.

Előzmény: Minerva68 (13615)
tomcat_70 2013.08.10 Creative Commons License 13753

Szia Melinda. Te már találtál partnert egy Swinger partihoz? Kipróbálnám én is. 40-en egy picit túl, normális pasi vagyok. Ha van kedved írj: tomcat_70000@gmail.com

Előzmény: melinda0912 (13737)
Törölt nick 2013.08.09 Creative Commons License 13752

Kedves Agagos!

Szerintünk túl fiatal vagy még a swingerhez! Ez a fajta szórakozási lehetőséget hagyd meg a 30 feletti koroszálynak! A swinger életérzés megtapaszalásához meg kell érni!

A másik dolog, meg az, hogy a saját pároddal teljesen másfajta élményt tudsz átélni, mintha egy vadidegen nővel élnéd meg!

Előzmény: agagos (13750)
swingersklub 2013.08.07 Creative Commons License 13751

SZIASZTOK!

TEQULIA SUNRISE PARTY LESZ A HÉTVÉGÉN A CLUBHEDONISMBAN!

agagos 2013.08.06 Creative Commons License 13750
Kecskeméten valaki tud csoportos szexre lehetőséget?
Kipróbálniám magamat benne, magas , átlagos testalkatú, 18 éves, 17 centis farku srác vagyok.
Az emailom: agagos29@freemail.hu
biszexpár Bp 2013.08.06 Creative Commons License 13749

Sziasztok!

Csütörtökön este a Budaörsi swingerklubban biszex party! Párokkal ismerkednénk!

szexelopar@gmail.com

Jetenergy 2013.08.05 Creative Commons License 13748

Sziasztok!

Kedd este Szegeden a 3 majomban van élet?

Érzéki fiú 2013.08.05 Creative Commons License 13747

Sziasztok!

Régóta szeretném kipróbálni milyen is a nudista fürdőzés de még nem találtam hozzá nyitott lányt illetve párt! Szeretnék veletek megismerkedni, szívesen mennék Berénybe! Én 35/180/70 nyitott beszédes független Férfi vagyok.

Ha még aktuális emalben keressetek és adjatok telefonos elérhetőséget! deri78@freemail.hu

Köszi!

Előzmény: 30-as párban (13744)
biszexpár Bp 2013.08.05 Creative Commons License 13746

Sziasztok!

Augusztus 8-án (csütörtökön) egy Budapest környéki swingerklubban biszex parti lesz! Azon párok, hölgyek, és urak jelentkezését várjuk, akik szeretnének hódolni a biszex örömöknek kellemes környezetben! Medenceparti, jakuzzí!

Mi egy 50-es biszex pár vagyunk.

szexelopar@gmail.com

spartacus70 2013.08.04 Creative Commons License 13745

sziasztok

imi vagyok

ismerkedgetnénk?

sef19700@gmail.com

Előzmény: 30-as párban (13744)
30-as párban 2013.08.03 Creative Commons License 13744

Sziasztok! 

Balatonberényi nudista kempingbe leszünk augusztus 19-24-ig. Szívesen látnánk vendégül illetve ismerkednénk párokkal,fiúkkal,lányokkal! Mi egy átlagos 35-45-ös pár vagyunk,és bármiben benne vagyunk, nyitottak vagyunk,szeretünk bulizni ismerkedni,szóval No tabu! Ki jön??? .....

biszexpár Bp 2013.08.03 Creative Commons License 13743

Sziasztok!

Augusztus 8-án (csütörtökön) a Budaörsi swingerklubban biszex buli lesz! Azon párok, hölgyek, és urak jelentkezését várjuk, akik szeretnének hódolni a biszex örömöknek kellemes környezetben!

Mi egy 50-es biszex pár vagyunk.

szexelopar@gmail.com

bogyi74 2013.08.02 Creative Commons License 13742

elírtam...nem pasi... férfi..

Előzmény: bogyi74 (13741)
bogyi74 2013.08.02 Creative Commons License 13741

persze hogy elmennék...de szóló pasiként erre nem sok az esély.....

tottival 2013.08.02 Creative Commons License 13740

hol volt ez a magánbuli?

Előzmény: cunnilinger (13734)
coitus Bp 2013.08.02 Creative Commons License 13739

szia

Tomi vagyok

Van kedved valamikor klubbozni?

Ha igen irj nekem  nyilvános a mailom

Tomi

Előzmény: melinda0912 (13737)
swingersklub 2013.07.30 Creative Commons License 13738

melinda0912 2013.07.28 Creative Commons License 13737

szia, találtál már partnert? 

Előzmény: géza80 (13626)
melinda0912x6óííé9n7 2013.07.28 Creative Commons License 13736

szia, találtál már partnert? kipróbálnám.

Előzmény: géza80 (13626)
nuddee 2013.07.25 Creative Commons License 13735

Nem tud valaki infót, hogy van e helyette más ilyen strand vagy hely ott a környéken?

http://srbija.blog.hu/2013/07/23/az_eu-ra_fogta_a_horvat_hatosag_a_swingerstrand_bezarasat

Előzmény: tottival (13107)
cunnilinger 2013.07.24 Creative Commons License 13734

Hívtam, nem akart jönni. Nem érez erre affinitást.

Előzmény: Sus Scrofa (13732)
nebb 2013.07.24 Creative Commons License 13733
Sus Scrofa 2013.07.24 Creative Commons License 13732

És mi lett volna, ha a párodat is viszed?

Előzmény: cunnilinger (13731)
cunnilinger 2013.07.24 Creative Commons License 13731

Sziasztok!

Leírom a tapasztalataimat az első swinger házibuliról, amiben részt vettem.

Érdekes élmény volt, de nem olyan, mint amire számítottam. Nem azt mondom, hogy rossz volt, csak kicsit rideg. Úgy értem, ez nyers, hideg kefélés csoportosan. Nekem hiányzott némi hangulatkeltés, flört, kokettálás, erotika. Fülledtség, vágykeltés....

Nem volt tánc. Illetve, egy kicsit táncoltam egy nővel, de az inkább kínos volt, mint izgató.

Nekem tánc előtt kicsit kényelmetlen volt az egész. Úgy tűnt, mindenki ismer mindenkit, csak én senkit. Tökegyedül egy összeszokott csapatban. És nemigen nyitottak felém. A lányok abszolút nem, a fiúk közül páran beszélgettek velem.

Aztán ráébredtem, hogy pia nélkül nehezen fogok oldódni. Elmentem gyorsan sörért, kicsit ittam belőle, és egy nőhöz odamentem, aki már átöltözött rózsaszín bébidollba. Impresszív dekoltázsa volt, és úgy tűnt, kicsit zavarban van. Minden mondatomra elvörösödött, és zavartan mosolygott. Nem tudtam mire vélni. Kicsit táncoltunk, simogattam, dicsérgettem.

Aztán elhívtam szobára. Ott eleinte csak simogattam, masszíroztam, csókolgattam. Kisvártatva levettem róla a bébidollt, és a gyanúm beigazolódott: ezek nem természetes keblek voltak. Sosem volt még dolgom szilikonnal. Bár ez inkább kőnek tűnt, annyira irreálisan kemény volt. Meg sem tudtam markolni. Nem is foglalkoztam vele sokáig, inkább a puncija érdekelt. Az legalább igazi. Nem volt túl nedves. És szokatlanul pici volt a csiklója. Ekkorát még nem is láttam, fotón sem. Mint az én mellbimbóm, icipici.

Hamar megismertettem vele a nyelvem rezgőmozgását. Élvezte. Én meg élveztem a hangját, és hogy markolja a fejemet. Az ujjam érdekes módon elég nehezen csúszott be a puncijába. A fenekébe könnyebben.

Ahogy telt az idő, azt vettem észre, hogy már nem ketten vagyunk, hanem rajtam kívül még 3 fiú csatlakozott. Ketten simogatták, egy szopatta, én meg csak nyaltam rendületlenül. Annak nagyon örültem, hogy a többi srác nem riválisként, hanem partnerként tekintett rám. Aztán kisvártatva jó hangosan elélvezett. De nem hagytam abba. Nyaltam tovább, szinte szenvedett, alig bírt szopni. Nemsokára jött a következő sikítás-adag. Az egyik srác még mondott is nekem valami elismerő megjegyzést. Tudták, hogy újonc vagyok (és mindenki legalább egy tízessel idősebb volt nálam), és valami ifjú titánnak nevezett. :) Miután a második hangos orgazmusa is megvolt, átadtam a punciját az egyik srácnak. Közben a szopatós srác meg odahívott engem a saját helyére.

Na, ekkor jött a kudarc. Illetve, nem kudarcként fogom fel. Csak inkább egyfajta lámpaláznak. Szerencsére senki sem röhögött ki. A nő bekapta a péniszemet, és semmi reakció!

Én annak tudom be, hogy még sosem voltam olyan helyzetben, hogy egyszerre négyen rakunk helyre egy nőt. Talán némi intimitás kelett volna az én farkamnak, hogy jól működjön. Furcsamód viszont ejakulálni tudtam. De ez inkább mechanikus ejakuláció volt, nem kísérte orgazmus. Tehát nem élveztem el, de bele ejakuláltam a szájába. Érdekes látvány volt egy vadidegen nő szájából látni előbuggyanni az ondómat.

Utána megmosakodtam, aztán az egyik srácnak elmondtam, hogy jártam. Azt mondta, rá se rántsak, előfordul, és amúgy meg megdicsért, hogy rögtön az elején kétszer hangos sikítozásra bírtam egy érett nőt. Szóval immár összesen két faszi is megdicsért. Persze nőtől jobban vártam volna dicséretet. Az illető hölgy egyébként nem köszönte meg a kedveskedésemet. Furcsálltam is, hogy később utána oda sem jött hozzám, hogy váltsunk pár szót.

Aztán el is ment az ihletem. Körülöttem mindenütt ment a szex, élvezéshangok, szagok... Azt gondoltam, ez majd izgatni fog, de nem. Hidegen hagyott a testek látványa.

De tényleg, a várakozásaimmal ellentétes volt, amit tapasztaltam. Magamon is csodálkozom. De ez nem azt jelenti, hogy többet nem megyek.

Szóval összegezve: ami tetszett, az az, hogy kedvemre nyalhattam puncit és ujjazhattam popsit. Ami nem tetszett, az az izgatás hiánya, és hogy nem voltam a helyzet magaslatán erekcióilag. Amit furcsállok, hogy nem volt rám hatással a mellettem kefélő embercsoportok látványa.

Olyan volt, mintha mindenki csak húsnak tekintené a másikat. Volt csaj, aki azt sem tudta, hogy éppen ki keféli. Normális ez? Válogatás nélkül bárki belényomhatja a péniszét?

Ez a buli tapasztalásnak mindenképp jó volt, és így legalább ki van elégítve a kíváncsiságom.

Aztán odahaza a páromnak mindent elmeséltem részletesen, Ő annak rendje és módja szerint felizgult, és egy igazi, minőségi szexben volt részem. :)

biszexpár Bp 2013.07.18 Creative Commons License 13729

Sziasztok!

Csütörtökön (júl. 18) megyünk a budaörsi swingerklubba. 45 év felettieknek buli lesz! Mi 50 es pár vagyunk hasonló korú, és beállítottságú párokkal szeretnénk találkozni! Ha tudtok, gyertek el!

Puszi!

szexelopar@gmail.com

opart1 2013.07.15 Creative Commons License 13728

Szegeden bisex párokhoz csatlakoznék!Kimondottan jóképű,jól szituált,35 éves pasi vok,176/83/16.Nős vagyok,csak a héten érek rá,mindkét fél örömére.Kemény,gecis faszt is szopnék!

Kriptaszökevény 2013.07.15 Creative Commons License 13727

látom azért téged is izgat a téma, hogy itt vered a faszodat a topikban miközben moralizálsz...

Előzmény: garazim (13717)