Keresés

Részletes keresés

RedSwinger Creative Commons License 2014.10.04 0 0 14127

Hát ez a kérdés nem épp egyszerű.... azt még nem próbáltam, hogy a bárpultnál válogatok (lehet ezt kellene?)..... spontán alakult ki eddig, ami nem mindig jó, hiszen ha olyan akar csatlakozni, akit én nem akarok.....oké, ne legyek válogatós, ha ilyet akarok, tudom :D

Az utolsó ilyen élményem az úgy esett, hogy egy már épp indulni készülő szóló férfit "cibált" vissza a párom, látta tetszik nekem....felmentünk hármasban, majd csatlakozott hozzánk egy korábban letesztelt szintén szóló férfi.....igaz ez "csak" 3 pasi, de nekem nagyon jó élmény volt ;)

Szerintem nincsen jó recept (bár lehet meg leszek cáfolva), az eseményekkel sodródom általában....persze ha sokkal, de sokkal tökösebb vagyok, akkor talán a bárpultnál is összeszedhetem a megfelelő létszámot.......nem tudom, de ígérem a következő alkalommal kipróbálom, és beszámolok..... csak győzd kivárni :D

De az is lehet, hogy most erre rá(m)ugrik vagy 4 pasi, hogy én, én, én jelentkezem :D:D ;)

Előzmény: olegnagy (14125)
coitus Bp Creative Commons License 2014.10.04 0 0 14126

sziasztok

Csajok ma valaki egy jó buli?

nagygsxr@gmail.com

olegnagy Creative Commons License 2014.10.04 0 0 14125

Jut eszembe, hogy történik egy ilyen "nem szervezett" gangbang? A beszélgetős részen kiválasztod a 2-5-sok szerencsést és velük mész fel, vagy a pároddal elkezditek kettesben és ráutaló magatartással hívtok több pasit? Azért kérdezem, mert múltkor a feleségem szeretett volna még több pasit, de valahogy nem jöttek (illetve nem akkor, amikor először vártuk).

Előzmény: RedSwinger (14121)

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.10.04 0 0 14124

Ilyen, és ehhez hasonló veszett szép és izgalmas képek készültek péntek délután a Swingerforyou Swingerklub bárpultján, és összes helységében....

http://swingerforyouswingerklub.blog.hu/2014/10/04/volt_ma_egy_fotozas_nalunk

A kép csak előzetes.....

RedSwinger Creative Commons License 2014.10.03 0 0 14123

Remélem nem csak ötletei lennének mindenkinek :P

Bocsánat, befejeztem az OFFolást.....

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14122)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.10.03 0 0 14122

Remélem az eltiltás időszakos...És szerintem igen....Lennének mindenkinek ötletei..:D

Előzmény: RedSwinger (14121)
RedSwinger Creative Commons License 2014.10.03 0 0 14121

A magam nevében beszéltem.....igen, el vagyok "tiltva" sajna a természet nem kegyelmez nekem :-( Pedig de benne lennék egy jóóóó gang-bangben.....vagy inkább ti bennem? ;-)

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14120)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.10.03 0 0 14120

Szia!

Ki van eltiltva???? Én feloldok minden eltiltást.. :D

Sőt...A hétvégére is tudok ajánlatot.. :D

http://swingerforyouswingerklub.blog.hu/2014/10/03/swingerforyou_swingerklub_pentek_szombat

Előzmény: RedSwinger (14119)
RedSwinger Creative Commons License 2014.10.02 0 0 14119

Aki meg el van tiltva az "étkezéstől" az max. jó étvágyat kíván :(

Előzmény: SWINGERFORYOU SWINGERKLUB (14118)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.10.02 0 0 14118

Hmmm..

Ha nem tudnád mit teszel csütörtök este....

http://swingerforyouswingerklub.blog.hu/2014/10/02/torkos_csutortok_azaz_mar_megint_gangbang_csutortok_a_swingerforyou_swingerklubban

Napi menü...:D

Szép napot Nektek!

páros04 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 14117

mr.xxl ezt nekünk irtad?=laciboy30@freemail.hu.

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.10.01 0 0 14116
szt99 Creative Commons License 2014.09.30 0 0 14115

Szivesen mennék ismét egy kellemes estére

valakit a hölgyek közül elkisérhetek?

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.30 0 0 14114

Írtam.

Előzmény: RedSwinger (14113)
RedSwinger Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14113

Ez eléggé szabályzatba ütköző és OFF lenne sztem, mail címem publikus ;)

Előzmény: Törölt nick (14112)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14112

Jut eszembe, már akartam kérdezni: hová szoktatok járni?

Előzmény: RedSwinger (14111)
RedSwinger Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14111

Persze hogy emberfüggő, ezért is írtam, hogy csupáncsak az én véleményem :-)

Mindenki más, valaki csak "kukkolni" akar, van aki egymás melletti szexre vágyik, van aki már átnyúlkálni is szeretne...és vagyok én, aki meg mindent :D :D És az így jó......tök unalmas lenne, ha egyformák lennénk, egyforma vágyakkal, elvárásokkal.....ráadásul fejlődünk, formálódunk ;-)

Egyszónak is sok a vége: aki játszik a gondolattal, vegye fel a bátorságot, és menjen.... csak előnye származhat belőle, még ha "csak" nézelődik is ;-)

Mindenkinek kellemes szórakozást kívánok, remélem én is mihamarabb eljutok végre egy jó kis gang-bang-es napra ;-) Hhhmmm......

Előzmény: Törölt nick (14105)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14110

Mai swingerblog...

Válasz a 14106-os bejegyzésre...és okulás lehet mindenkinek, aki a swingeren kattog...

Szíves olvasásotokra ajánlom...

http://swingerforyouswingerklub.blog.hu/2014/09/29/igy_is_lehet_845

Szép hetet!!

Előzmény: házinyul3 (14106)
mr.xxl Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14109

Szivesen kiprobalnank..

páros04 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14108

Párral ismiznénk szombat 04.-én paradise swclubban. Mi 40-es pár vuk. laciboy30@freemail.hu

szajhos Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14107

Köszönöm a támogató hozzászólásokat!

Azt hiszem estére lesz mit átbeszélni!! :) :)

házinyul3 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 14106

Kedves  40-45 év körüli Úr!  Ugye  szívesen elmennél egy swinger klubba?  Ugye szívesen élveznéd az ottani  légkört? Mégis mi tart vissza?

Megmondom: az esetleges érdektelenség, vagy a visszautasítás. Az egyedülálló férfiak számára  a sikertelen próbálkozás negatív élménye.

Ez az önérzet sérülésén túl  a további próbálkozások gátja is lehet.

Az én feleségemet pedig a női oldalról  tartja vissza ugyan ez. Odáig eljutottunk, hogy hajlandó lenne velem swingerezni. De ha nem lesz „kapás” vagy sikertelen lesz az este, azt ő képtelen lenne feldolgozni.

És itt nem feltétlenül akcióra gondol,  egyszerűen női mivoltának az észrevételére.

Nos, amennyiben Te partner lennél ebben – és budapesti, vagy környéki vagy-  akkor felajánlok egy megoldást:

Menjünk, a megbeszélt napon  mindhárman swinger klubba. Ott persze találkozunk és beszélgetünk. Csak ennyi a kötelező. Te  annyit vállalsz, hogy  az est  elején megszólítasz bennünket és beszélgetsz a feleségemmel, udvarolsz neki stb. Ha nem jöttök be egymásnak, akkor kész. De megpróbáltad. Intelligens módon. Nemleges esetben még kétszer szólsz hozzá az est folyamán és rámosolyogsz.

szwinger13@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.28 0 0 14105

Szerintem ez emberfüggő. Nekem biztonságérzetet adott első alkalommal, hogy megbeszéltük mit csinálunk, és mit nem (azért hagytunk benne némi rugalmasságot), de azt is megértem, ha valaki jobban érzi magát úgy, hogy nincsenek korlátok. Nálunk azóta egyetlen szabály maradt, hogy mindent csak együtt csinálunk, tehát az nem fér bele, hogy egyikünk ücsörög a bárpultnál, a másikunk pedig az emeleten hancúrozik.

Előzmény: RedSwinger (14103)
olegnagy Creative Commons License 2014.09.27 0 0 14104

Az esetleges hiányérzeten egy következő látogatás tud segíteni :-) Szerintem az fontos, hogy beszeljek meg menet közben, akar szavak nélkül, hogy mit lehet, mit nem.

Előzmény: RedSwinger (14103)
RedSwinger Creative Commons License 2014.09.27 0 0 14103

Nekem konkrétan remegett a lábam a bejárat előtt, amikor először jártunk ilyen helyen, de hát annyi "tökösség" volt bennem (a párom ennél nyugodtabb) hogy ha eljöttünk, csak nem megyünk haza szégyem szemre anélkül, hogy beljebb óvakodnánk (azért a több mint 200 km odaút nehogymá kárba vesszen :-D).

Azzal tökéletesen egyet értek, hogy csakis akkor szabad belevágni, ha ezer százalék a bizalom egymás irányában.... viszont a határok kijelölésével nem annyira :-) Persze ez megint csak az én véleményem... mert mi van akkor, ha megbeszéljük, hogy csakis egymással, de ott viszont lehetőség adódik, vágy keletkezik arra, hogy "jajj, de megsimogatnám, jajj de nyalnám, jajj, de...." akkor megállj parancsolsz, mert megbeszéltük, de lesz benned egy hiányérzet? Szerintem ha az a bizonyos ezer százalék működik, nem kellenek a határok :-) Hiszen azt szeretnéd, ha a párod élvezné az adott szituációt, a másik felet, az érzést.....az teljesen mindegy, hogy ezt "csak" én adom neki plusz a hely szelleme, vagy egy (kettő, három ;-)) másik partner.....

Előzmény: Törölt nick (14101)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.27 0 0 14102
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.26 0 0 14101

Ja, még valami, ami szerintem nagyon fontos. Mindenképpen beszéljétek meg otthon, meddig akartok elmenni. És csak akkor menjetek a klubba, ha teljes köztetek az egyetértés, ki mit akar. Nincs annál rosszabb, amikor egy pár akció közben jön rá, hogy nem ugyanazok a határok. Tudom, hogy azt írtad, csak mások előtt szexre vágytok, de láttak már olyat a klubok falai, hogy ott, a helyszínen, másokat látva és hallva bizony ez megváltozik.

Előzmény: Törölt nick (14100)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.26 0 0 14100

Ezt még annyival kiegészíteném, hogy a dopping mellett számomra hihetetlenül felszabadító élmény volt az első. Előtte fél órát ültünk az autóban a klub előtt, hogy bemenjünk, ne menjünk. Aztán nagy elhatározás, és bementünk. Én biztosra vettem, hogy ahogy belépünk, a férjemet megrohanja 4-5 modellkülsejű szilikoncsoda, és elrabolják, én meg majd ott sírdogálok egy sarokban, és ilyen marhaságok. Az is bennem volt még, hogy á, ilyet rendes lány nem csinál. Hiszen ez olyan személyes dolog, mások előtt mégsem lehet.

Miután átöltöztünk, tulajdonos körbevezetett, megmutatott mindent, és itt még elég kellemetlenül éreztem magam, mert úgy éreztem, mindenki minket néz. De aztán leültünk a társalgóban, eltelt pár perc, és a kutya nem törődött azzal, hogy friss hús vagyunk. Utána sétálgattunk, nézelődtünk, és amikor az első párt megláttam, először arra gondoltam, te jó ég, ezek ott dugnak!!! Aztán pár perc után rájöttem, hogy az egészben semmi zavaró nincs, hanem izgató másokat látni, hallani. És mire eljutottunk odáig, hogy egy másik pár mellett lehámoztuk a férjemmel egymásról a ruhát, már nem volt bennem semmi félsz vagy gátlás, teljesen természetesen ment az egész.

Utána viszont már azt nem értettem, miért vacilláltam ennyit, hogy bemenjünk-e, hiszen ebben az egészben nincs semmi.

Előzmény: RedSwinger (14098)
RedSwinger Creative Commons License 2014.09.26 0 0 14099

Na jó, ez eléggé félreérhető volt :D:D

A "semmi se kötelező" úgy értendő, hogy ott, a helyszínen semmi se kötelező, csak az történhet, amit Ti is szeretnétek ;)

Előzmény: RedSwinger (14098)
RedSwinger Creative Commons License 2014.09.26 0 0 14098

Kedves szajhos :)

Köszönöm, hogy megszólítottál ez ügyben, igyekszem segíteni.....bár az előttem szólóval egyet értek..

Hogy mit fogtok érezni, azt nem lehet előre megmondani, hiszen mindenki más, mindenki más-más "elvárással, elképzeléssel" megy oda, másként reagál az adott helyzetre, hangokra, érzésekre. A többség azonban dopping szerként éli meg ezeket az estéket ;)

A jelen lévők tényleg az utcán szembe jövők :D vannak soványabbak, teltebbek, alacsonyak, magasak, rövid hajúak, hosszú hajúak.... :)

Elhagytátok a harmicat??? Pont a Ti korosztályotok való oda, no para.....Nagyon ritka a harmic alatti, inkább a harminc-negyvenes korosztály a jellemző, normális módon, hiszen (ahogy az előző hozzászólásomban írtam is) erre meg kell érni.

A konklúzió: menjetek, ha kíváncsiak vagytok, veszteni való nincs :D (bár semmi se kötelező)

Előzmény: szajhos (14095)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!