Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

swingersklub 2013. máj. 23. © 13585

Csoportos Szexmasszázs Szeánsz      

pénteken és szombaton 20 h- 23 h-ig

Várjuk azokat az erotikát kedvelő párokat, akik szeretnének egy különleges új szexuális élménnyel gazdagodni és elsajátítani néhány intim masszázstechnikát.
A program célja, hogy egy olyan tudást adjon át, amellyel színesíthetitek hétköznapi szexuális életetek.
A klub masszőreinek segítségével megtanulhatjátok azokat a különleges technikákat, amelyek által a vágykeltésnek és az azt követő örömszerzésnek garantáltan egy magasabb szintjét élhetitek meg!
Az est folyamán a jelen lévő párok lehetőséget kapnak arra, hogy a tanult technikákat egymással és a nekik szimpatikus párokkal együtt is gyakorolhassák, saját és a többiek örömének megélése céljából. 

cobra111977 2013. máj. 11. © 13584
sziasztok    fehérvári  fiu  36  éves  vagyok  lányt  hölgyet  keresek  akit  érdekelne  a  swinger  vagy párhoz  baráti  társasághoz  csatlakoznék  szóval  ismerkednék  :)  csabis77    gmail  a  cim  bátran irjatok    :)
coitus Bp 2013. máj. 1. © 13583

sziasztok

Van olyan hölgy aki menne ma bulizni egyet?
Ha van keressen meg és menyünk együtt!

Tomi

Zenta-pár 2013. máj. 1. © 13582

Mi egy vajdasági, Zenta környéki pár vagyunk. Párokat keresünk kezdésnek egymás előtti szexre, mert ez nekünk még új. Szimpátia esetén párcsere is lehetséges. Egyedülálló bi fiút-lányt is szívesen "vállalunk". Levélben a részleteket megbeszéljük: swcplv kukac gmail pont com, illetve http://swinger.1sthost.org

Johny 05 2013. ápr. 30. © 13581
Segít valaki megismerni? Kíváncsiságomnak beteljesüléséhez megmutatni az utat?
Johny 05 2013. ápr. 30. © 13580
Érdekel a swinger világa, megismerkednék vele.
forizs01 2013. ápr. 19. © 13579

Április 27.i szegedi swingerklub látogatáshoz keresünk házaspárt/párt vagy 30 év körüli pasit

5556969 2013. ápr. 18. © 13578

Hú azért az meredek, klubbot akarsz nyitni úgy, hogy még egyben sem voltál életedben.

Adok tanácsot ingyen, szerintem hagyjad! :-)

Előzmény: JOLLY-JOKER (13577)
JOLLY-JOKER 2013. ápr. 17. Creative Commons License 13577

sziasztok !

Új swinger klub nyitásához kérnék tőletek tanácsokat és ötleteket ,Az ingatlan adott Budapest aglomerációjában 3 szintes liftes, medencés , teraszból emelkedő jakuzzi , két nagy méretű terasz, bár helyiség 8 szoba két nappali egy társalgó stb...de itt meg is állt a tudomány nem szeretnék abba a hibába esni, hogy rosszul választom meg a helyiségeket , a helyiségek burkolatát, az igényeknek megfelelő berendezési tárgyakat stb..stb... kell-e/lehet-e kamera (biztonsági okokból) , a törölközök, ágynemük kellenek-e egyáltalán vagy hozzák magukkal a vendégek stb..stb... az email luxplaygirl@gmail.com kérlek benneteket aki tanácsaival ötleteivel a segítségemre tudna lenni (persze nem ingyen :-D) az írjon minden levélre válaszolok .

sziasztok

ma-ti 2013. ápr. 16. © 13576

Elviszlek szívesen!:)

Előzmény: Törölt nick (13575)
Törölt nick 2013. ápr. 15. © 13575

Elviszel??:D

Előzmény: belaimazurban07 (13574)
belaimazurban07 2013. ápr. 15. © 13574

El hát!

Csak lenne kivel!

*SzedR* 2013. ápr. 15. © 13573

Csak tanács:

Látogass le minél több helyre és Te(Ti) magad döntsed el, melyik a számotokra leginkább megfelelő, mert mindenkinek más az igénye.

Előzmény: 28.42pár (13569)
Törölt nick 2013. ápr. 10. © 13572

Nekem sem tetszik, hogy nem lehet megnvezni a clubot, ha véleményem, tapasztalatom van. Azonban ha beírom a negatívat, akkor jönnek a sárdobáló megjegyzések, a kötözködés és társai. Tehát normális hangnemben nem tud itt menni a társalgás. Megjelennek a clubokat védők, akiknek anyagi hasznuk van belőle, erre rákontráznak mások. Ha meg pozitívat ír az ember, akkor jönnek az olyanok, hogy de hülye vagy, az nem is jó hely. Én ezért megértem a moderátorokat. De kellene valamit kezdeni ezzel, mert tényleg jó lenne értelmes beszámolókat olvasni. Mert ami a klubok vendégkönyvébe van, csak a jót mutatja be....

swingersklub 2013. ápr. 9. © 13571

Sziasztok! 

Mi biztos lenézünk a kedvenc helyünkre, remélem csatlakoztok ti is. Kezdőknek és tapasztaltaknak is ajánlom. Gondolom ide nem tudom leírni, hogy melyik, de mailben írjatok. 

babydoll69@citromail.hu

Supair 2013. ápr. 9. © 13570

Sziasztok !

Hétvégi swingerhez keresünk fiatal igényes párt csinos bi hölgytaggal.

Mi 30/40 Debreceni pár vagyunk.

Fényképes levelet várunk:

jokerr@index.hu mailcímre

28.42pár 2013. ápr. 7. © 13569
Régen tök jó kis topic volt ez. Élménybeszámolókkal,klubbleírásokkal. Szerettem.
Egy ideje beszélgetjük,hogy a párral,akikkel megosztjuk az ágyunkat lenézünk egy klubba. Jó lenne tudni,hogy melyikbe érdemes,illetve melyikbe mi zajlik,milyen a társaság. Ha valaki tud olyan fórumot,ahol valós leírások,beszámolók olvashatóak megköszönném,ha elküldené mailben. Ha ezt a topicot már tönkretették....
Előzmény: Zygia (13567)
Boy42 2013. ápr. 7. © 13568

Sziasztok!

42/180/100, átlagos testalkatú, somogyi pasi vagyok, aki szívesen kipróbálná a többes szexet igényes párokkal... Somogy, baranya és zalai párok válaszát várom a következő címre: swingerboy42@citromail.hu

Zygia 2013. ápr. 6. © 13567

Igazából nem értem miért nem írhatom le, hogy valaki ezt és ezt a klubbot ajánlotta??? Miért lett minden kimoderálva??? Kissé vicces, hiszen a véleménycserének pont ez lenne a lényege. Hogy meg lehessen beszélni ki hogyan érezte magát! De tudod nagyon egyszerű az egész, kellnyitni egy új topikot. :)

Előzmény: Korsó (13563)
*SzedR* 2013. ápr. 6. © 13566

Nem kötözködés, nem is rugóznék rajta, de miért probléma az, ha név szerint van említve, hol-mi a tapasztalat?

Csak érdekel...

Előzmény: Korsó (13563)
Törölt nick 2013. ápr. 5. © 13565

Eddig sem volt nagy élet ebben a topikban, de most, hogy swingersklub barátunk kimoderáltatta a klubját érő kritikákat, végképp elmegy az ember kedve, hogy ide írjon. (Fura, hogy neki szabad reklámoznia név szerint a klubját, de másnak nem szabad róla írnia.)

Törölt nick 2013. ápr. 5. © 13564

De megtaláltuk az igazán nekünk valót és nagyon élvezzük ezt a klubbot. A szóló pasik, úri emberek, a párok meg csúcs csinosak. Olyan, mintha válogatva lennének az emberek a klubban, pedig, nem

Kérlek, írd meg e-mailben, melyik ez a klub, mert én ilyenben még nem voltam.

Előzmény: swingercicus (13557)
Korsó 2013. ápr. 5. © 13563

Időben szólok, nehogy életbe kelljen léptetni a topikleírás utolsó sorát.

Ne említsetek helyeket, mert az újabb konfliktushoz vezethet.

A témáról, tapasztalatokról beszélgessetek, helyeket privátban.

Tegu 2013. ápr. 5. © 13562

Kedves Swingercicus.

Elnézést, hogy egy régi hozzászólásra reagáltam. Amikor erre az oldalra keveredtem,

ez a hozzászólás jelent meg a képernyőmön.

Az lehet, hogy nem jó clubbot választottam a párommal. Kérhetnék infót, hogy te

melyik clubbot javaslod? Talán megér még egy próbálkozást.

Tegu

Törölt nick 2013. ápr. 4. © 13561

Aha... ok.

Előzmény: 5556969 (13560)
5556969 2013. ápr. 4. © 13560

Annyira nem fontos csak úgy kíváncsiságból:

Tegu válaszolt Nézelődő_35-nek szólt egy nyolc éves hozzászólására, amit úgy kezd Tegu, hogy   "Kedves Pár Párt."

Mivel Nézelődő_35 szintén úgy kezdte 8 évvel ezelőtt, hogy  "Kedves Pár Párt."  gondolom az a hozzászólás is egy reakció volt Pár párt írására.

Az eredeti Pár párt hozzászólás sehol, szóval továbbra sem tudom miről beszélünk....

Előzmény: Törölt nick (13559)
Törölt nick 2013. ápr. 4. © 13559

Jól látod... 8 évvel ezelőtti. De megvan az,

Előzmény: 5556969 (13558)
5556969 2013. ápr. 4. © 13558

Tegu, Swingercicus

Én nézek be valamit, vagy Ti valóban egy 8 évvel ezelőtti hozzászólásra reagáltatok, ami ráadásul már nincs is meg....

swingercicus 2013. ápr. 4. © 13557

Kedves Tegu és a másik pár! 

Ti pont abban a két klubban voltatok, ami erről a dologról hirhedt :(

Az igazán színvonalas klubban ilyen nem fordulhat elő, mert szűrik ezeket a dolgokat, vagyis inkább a férfiakat. Az ilyen nyomulósok hamar le is kopnak. Mi a párommal több klubban is voltunk. De megtaláltuk az igazán nekünk valót és nagyon élvezzük ezt a klubbot. A szóló pasik, úri emberek, a párok meg csúcs csinosak. Olyan, mintha válogatva lennének az emberek a klubban, pedig, nem :)

Előzmény: Tegu (13555)
Törölt nick 2013. ápr. 4. © 13556

Bocsánat!

Előzmény: Korsó (13554)