Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Tegu 2013.04.05 07:51:46 © 13562

Kedves Swingercicus.

Elnézést, hogy egy régi hozzászólásra reagáltam. Amikor erre az oldalra keveredtem,

ez a hozzászólás jelent meg a képernyőmön.

Az lehet, hogy nem jó clubbot választottam a párommal. Kérhetnék infót, hogy te

melyik clubbot javaslod? Talán megér még egy próbálkozást.

Tegu

Előzmény: swingercicus (13557)
Törölt nick 2013.04.04 18:35:27 © 13561

Aha... ok.

Előzmény: 5556969 (13560)
5556969 2013.04.04 17:59:32 © 13560

Annyira nem fontos csak úgy kíváncsiságból:

Tegu válaszolt Nézelődő_35-nek szólt egy nyolc éves hozzászólására, amit úgy kezd Tegu, hogy   "Kedves Pár Párt."

Mivel Nézelődő_35 szintén úgy kezdte 8 évvel ezelőtt, hogy  "Kedves Pár Párt."  gondolom az a hozzászólás is egy reakció volt Pár párt írására.

Az eredeti Pár párt hozzászólás sehol, szóval továbbra sem tudom miről beszélünk....

Előzmény: Törölt nick (13559)
Törölt nick 2013.04.04 17:34:26 © 13559

Jól látod... 8 évvel ezelőtti. De megvan az,

Előzmény: 5556969 (13558)
5556969 2013.04.04 16:57:46 © 13558

Tegu, Swingercicus

Én nézek be valamit, vagy Ti valóban egy 8 évvel ezelőtti hozzászólásra reagáltatok, ami ráadásul már nincs is meg....

Előzmény: swingercicus (13557)
swingercicus 2013.04.04 16:29:06 © 13557

Kedves Tegu és a másik pár! 

Ti pont abban a két klubban voltatok, ami erről a dologról hirhedt :(

Az igazán színvonalas klubban ilyen nem fordulhat elő, mert szűrik ezeket a dolgokat, vagyis inkább a férfiakat. Az ilyen nyomulósok hamar le is kopnak. Mi a párommal több klubban is voltunk. De megtaláltuk az igazán nekünk valót és nagyon élvezzük ezt a klubbot. A szóló pasik, úri emberek, a párok meg csúcs csinosak. Olyan, mintha válogatva lennének az emberek a klubban, pedig, nem :)

Előzmény: Tegu (13555)
Törölt nick 2013.04.04 15:44:25 © 13556

Bocsánat!

Előzmény: Korsó (13554)
Tegu 2013.04.04 13:45:27 © 13555

Kedves Pár Párt.

Az álltalad leírtakhoz annyit szeretnék hozzászólni, hogy mi a párommal egy éve nyitottunk ez irányban és mi

ugyan így jártunk, csak egy másik clubban. Ennek ellenére még kétszer próbálkoztunk ugyanabban a clubban,

de sajnos mindig ugyanaz volt a vége. Sajnos az egyedűl álló férfiak így viselkednek többnyire. Persze van kivétel is.

Üdv: Tegu

Előzmény: Nézelődő 35 (2371)
Korsó 2013.04.04 13:16:43 © 13554

!

Mindenki olvassa el a topikleírást.

Kösz.

coitus Bp 2013.04.03 18:29:36 © 13548

sziasztok

Csajszik van ma kedve valakinek bulizni egyet?

Ha igen keressetek meg:-)

trina59 2013.04.02 08:05:35 © 13533

Sziasztok! Fantáziált már valaki arról, hogy milyen lehet egy ismerkedős party a sötétben? Netán, érdekelne valakit? Esetleg eljönne velem, hogy kipróbáljuk?

Tomm131313 2013.04.01 23:42:35 © 13532
Sziasztok, szeretnenk megosztani Veletek a penteki tapasztalatunkat. Budapest egyik legforgalmasabb swingereben jartunk sokadszorra parommal, bar a hely kicsit lepukkant es kisse igenytelen, viszont eleg jo a felhozatal. Valamit valamiert:) Bar korabban kaptunk nehany beszolast a recepcios "haziasszony" SZ-tol, de nem igazan figyeltunk ra, vegul is kezeljuk ot a helyen, a szerepe: szemelyzet, mi pedig szorakozni mentunk. Szepen haladt az este, iszogattunk, egymassal beszelgettunk. Egyszer csak feltunt egy nagydarab kopasz pasi utcai ruhaban es kapasbol belem kotott a dohanyzas miatt. Emlekeztettem, hogy talan le kellene vetkoznie, es nem beszologatni, mivel a kijelolt helyen dohanyzom, a ruhas megjelenest viszont tiltja a szabalyzat. O azzal reagalt, hogy o a tulajdonos. Gratulalok, ez legyen elete karrier csucspontja. Kb. 10 perc mulva belekotott a baratnombe, hogy szoljon a barantojere, vegye le a farmeret. A gond, hogy nem ismerosokkel voltunk. A gond, hogy a kopasz, kigyurt pasi szalonkepesen is egy paraszt volt! Kotekedni egy novel? Miert? Mint kiderult, arra gondolt, hogy a ket holgy egymasal beszelgetett, ezert ergo baratok, ergo az en baratnom felelossege, hogy betartassa a hazirendet idegenekkel, csak azert mert a kopasz uriember magyarul nehezen, de idegen nyelven egyaltalan nem beszel, s az ismeretlen holgy brazil volt. Ezert inkabb kotekedett egy 50 kilos holggyel. Gratulalok. Amikor figyelmeztettem, hogy ezt nem kene, a kidobo is csatlakozott es felhivtak a figyelmunket, hogy kitiltjak a farmeres holgyet. Kesz kabare, ismet felhivtam a figyelmuket, hogy mi kozunk hozza? Tiltsak ki, nem vagyunk egyutt, nem erdekel. Tovabb kotekedtek velunk, most mar az IQ bajnok SZ is csatlakozott. Summa summarum izzott a levego, ereztuk, hogy belenk akarnak kotni, de valahogy ez nem sikeru nekik, de masszivan probalkoznak. Amit nem ertunk: ha nem vagyunk szimpatikusak, miert engedtek be? Teny hogy vekonyak, sportosak, igenyesek vagyunk, nem fekszunk ossze barkivel, de barkivel szivesen ismerkedunk, beszelgetunk. Teny, hogy nem szeretjuk a primitiv embereket, de ki szereti oket? Ha a torzskozonseg aggodik, hogy "sajnos" levadasszuk a legjobb szereploket es ezert panaszkodnak "SZ es a kopasz kigyurt" fonokenel, egyszerubb lenne udvariasan megkerni minket, hogy inkabb ne menjunk, mert a torzskozonseg megis csak fontosabb. Megertjuk. De parasztnak lenni, fenyegetozni, megfelemliteni, kotozkodni nem finom szokas. De nem am.
Zygia 2013.04.01 10:38:21 © 13530

Az őszinte reakció! :))))

Szívemből szóltál! :P

Előzmény: Törölt nick (13529)
Törölt nick 2013.03.31 18:24:53 © 13529

Jajjj :-(

Előzmény: julioboss (13527)
Törölt nick 2013.03.31 16:54:43 © 13528

Akkor ezek szerint nem ez lesz az első többesszex-élményed, ezt nem tudtam. Hát, akkor talán menjetek pénteki napon, amikor a szóló pasikat is beengedik, és nem lesz hiány a jelentkezőkből. Aztán majd mesélj, milyen volt.

Előzmény: Zygia (13526)
Zygia 2013.03.31 16:45:39 © 13526

Ez jó, jogos a levezetés. Igen, mikor 10 éve megismert vékonyabb voltam, de szülés előtt már nem. Nem azzal van a bajom, hogy siratom a régi alakom, azzal van a bajom, hogy magamnak nem tetszem, de mivel szinte mindig mindenhol a pasiknak kocsányon lógnak a szemeik, ezt már valamelyest megszoktam és jól esik, hogy kívánnak. A futrációim a saját belső félelmeim táplálják, és ezzel teljesen tisztában vagyok. És tudom azt is, hogy leszenek szebbek nálam. A féltékenységemet nem ez táplálja. Hiszen tudom, hogy a párom is vonzó. A féltékenységem abból adódik, hogy voltam már 2 lány 1 pasi felállásban, többször is nem a párommal. És azt az érzést nem szeretném megélni ismét ami akkor, és utána volt. Nem vagyok osztozkodó tipús. És nem a megmérettetéstől való félelem diktálta. Lehet, hogy most másként lenne, hiszen már sokat értem, és a párommal nagyon harmónikus kapcsolatban vagyunk, sokmindenre rávilágított már ebben a keresgélős időszakban is. De azt hiszem az első lépés a 2 fiú és én felállás. De nem zárom ki, hogy későbbiekben kezdésnek párcsere, és fordítot 3as. :)

Előzmény: Törölt nick (13525)
Törölt nick 2013.03.31 16:03:50 © 13525

Az önbizalomhiányos emberek általában féltékenyek. Aki eleve úgy indul neki, hogy nem tudja elviselni, a férjéhez hozzáérjen más nő, annak az sem fog tetszeni, ha egy másik (nála esetleg csinosabb) nő megnézi a férjét, rámosolyog, esetleg apjuk visszamosolyog. Persze nem ismerlek, lehet, hogy téged nem zavar. De akkor egy kiegészítő kérdésre adandó válaszodtól függően így módosítom a javaslatom:

Szülés előtt vékony(abb) voltál? Ha igen, ne menj klubba, ha mindig is ilyen alkatod volt (és a férjed így ismert meg, így tetszettél meg neki), akkor hajrá, vár a klubok varázslatos világa.

(Persze majd más is mond okosakat, aztán csak győzd kiválogatni, melyiket tartod érdemesnek megfontolásra.)

Előzmény: Zygia (13524)
Zygia 2013.03.31 15:43:52 © 13524

Szia!

Érdekelne, hogy abból amit kiemeltél, abból gondolod és írod, hogy inkább hirdessünk és magánban menjünk, mint swingerben? És abból pontosan melyik részre gondolsz? Mert két teljesen különálló részt ragadtál ki. :)

Jó lenne ha megindokolnád, hogy értsem, mi lenne szerinted a probléma.

Előzmény: Törölt nick (13523)
Törölt nick 2013.03.31 15:29:56 © 13523

"És mivel nem vagyok megáldva tökéletes testtel, hanem teltebb vagyok tele vagyok frusztrációval is" + "Én egyáltalán nem viselném el, ha a páromhoz hozzá érne egy nő" = Ne menjetek szingerklubba. Hirdessetek, válogassatok a pasik közt, aztán keressetek egy pár órára kiadó szobát, és hajrá.

Előzmény: Zygia (13515)
Zygia 2013.03.31 10:27:18 © 13522

Szia!

Nem haza semmiképpen nem hoznám, hiszen családom van. Vagyis a saját privát szférámba nem engedném be. És igaz, ez csak a sok levél után tudatosult bennem, amikor olvastam azt a töménytelen hülyeséget. És igen, ezért is alakult ki bennünk is,hogy ezt inkább swinger klubban kéne, hiszen az ok a helyek erre vannak kitalálva. :)

Vagy nem? Érdekel a leveled, várom majd! :)

Z.

Előzmény: Törölt nick (13520)
Zygia 2013.03.31 10:24:04 © 13521

Sziasztok!

Köszönöm aki írt nekem, privibe, és neked is A6163 itt az oldalon. A helyzet az, hogy regisztráltam a szexrandi.hu-ra, és kissé elkedvetlenedtem. Lehet inkább tényleg a swinger marad, pedig Én is előbb itthon privátban próbáltam volna ki ezt a felállást.

Mindenki aki írogatott nekem, csak arra men rá, hogy engem megfogjon. Igazából egyiknek se jutott eszébe, hogy ebben a dologban 3an vagyunk, tehát a páromon is sok múlik. Hiszen mégiscsak Ő kínál fel a másiknak. Tehát, bár Őt még nem is kell meghódítania, azért mégiscsak fontos, hogy a párom is el tudja képzelni bennem. :D

De erre valahogy nem szeretnek gondolni a pasik. Pedig ha ez a felállás barátok közt, haverok közt történik, már akkor is a jó kapcsolat, mint alap megvan.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre tényleg. Szerintetek is maradjuk a swinger klub mellett, ott ez jobban kialakul?

Törölt nick 2013.03.30 18:13:01 © 13520

Az ünnepek után írok egy hosszabb emailt, addig is türelmeteket kérem!

Kellemes ünnepeket Nektek!

Törölt nick 2013.03.30 18:11:34 © 13519

Ne haragudj, de a legnagyobb felelőtlenség lenne ezt otthon kipróbálni! 

Nem gondoltál ebbe bele, csak az volt a lényeg, hogy magadat ajánl fel!

Én a pár helyébe nem tenném meg ezt soha, hogy bárkit is hazavigyen!

Előzmény: A6163 (13516)
A6163 2013.03.29 13:29:31 © 13516
Szióka, lehet hogy elsőre ezt a 3-as felálást othon kellene kipróbálni,segíthetek ha kialaakúl a szimpátia
Zygia 2013.03.29 10:19:23 © 13515

Sziasztok!

Érdeklődnék a swingerezés után. :)

Párommal már régóta tervezzük, de valahogy valamiért eddig még nem vetettük bele magunkat. Valószínű az Én félelmeim miatt.

Igazából nem tudom elképzelni se milyen ott a hangulat, hogy hogyan zajlik az egész. És mivel nem vagyok megáldva tökéletes testtel, hanem teltebb vagyok tele vagyok frusztrációval is, hiába látom és tudom, hogy a pasik odáig vannak értem (szőke haj, szép arc, arányos alak, csak nagyobb) :)

Nem írnátok le nekem csak, hogy kicsit el tudjam képzelni ezt az egészet, csak pár szóban.

Igazából mi egy 3. pasit keresnénk. Nem lányt hamadiknak, hanem pasit! Én egyáltalán nem viselném el, ha a páromhoz hozzá érne egy nő, viszont a páromat és engem is igazán felizgat, ha csak arra gondolunk, hogy egy második pasi is engem kényeztet, vagy éppen Én Őt is. :)

De ez addig biztos fantázia marad, amíg 1. nem lesz olyan pasi aki beszállna, 2. amíg nem jutok el odáig, hogy egyáltalán elmenjük egy clubba.

Várom, hogy írjatok! :)

Korsó 2013.03.28 18:48:16 © 13514

E-mail!

Előzmény: swingersklub (13513)
swingersklub 2013.03.27 15:14:16 © 13513

Sziasztok!

Mindenkinek csak ajánlani tudom a hétvégi swingerezést.

El sem tudok jobban képzelni, mint ilyen hideg, havas időben egy forró medencés buliba belecsöppenni! Próbáljátok ki! 

Törölt nick 2013.03.24 22:34:27 © 13512

Nem a weboldal fotóira gondoltam, hanem pár héttel ezelőtt még partyfotók is voltak kitéve, arra írtam, hogy a netről leszedett fotók, mert a házról és a berendezésre nincsenek bemutató fotók.

Mi a párommal soha nem mennénk el olyan helyre swingerezni, ahol ennyire titokban tartanak mindent.

Az ismeretségi körünkben már előfordult háziparty szervezés, hogy 18 m2-es lakásra beszerveztek 18 párt. Na goldolhatjátok, hogy milyen buli lehetett. Hegyén-hátán mindenki.

Előzmény: lesifotos (13511)
pittscards 2013.03.22 21:20:46 © 13509

A beszamolok.com 225 nőt talált, aki ma este 11-kor fogad(na). Aztán lehet, hogy tényleg nem keresik őket annyira a válság miatt, bár akkor is furcsa, hogy a férfiaknak megéri körülöttük tülekedni, amikor ugyanannyi pénzért "saját használatra" is megkapnák őket...

Előzmény: Quartus (13507)
pittscards 2013.03.22 21:14:55 © 13508

Őrájuk nem hiszem, hogy illene a "lestrapált örömlány" kifejezés... Meg ha tényleg pénzért akarnak szexelni, feltesznek egy hirdetést bármelyik társkeresőre, két vendég után már megvan a 20k, nem kell egész éjjel szopni.

Előzmény: Kovi Mark (13506)