Keresés

Részletes keresés

RedSwinger Creative Commons License 2014.09.22 0 0 14090

A választ szívesen, máskor, is kérdezz nyugodtan....

És semmi se lehetetlen ;)

Előzmény: Ferenc00 (14089)
Ferenc00 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 14089

Köszönöm szépen a gyors választ ! :)

Teljesen mértékben igazad van , én is elmondtam ezt neki csak nem így, ilyen módon . Igaz hogy nem esett kétségbe , hogy nem 20on évesekkel lesz teli , csak gondolta hátha :) , igaz azt is mondtam neki hogy amíg nem próbált ki egy érettebbet addig ne is ítélkezzen ! :) Bizalom pedig meg van , igaz hogy az adott szituációban fogjuk átérezni és látni a másikon hogy mi a helyzet , és ha gáz van akkor pedig megköszönjük és távozunk én így vagyok vele :) Viszont szerintem ha látom rajta hogy mennyire élvezi akkor engem az még jobban felfog turbózni  :) Megnéztem a képeidet , sok 20on éves lány is megirigyelhetné az alakodat ! :) Sőt több hölgyről is láttam fotót ( gondolom ők is ilyen helyre szoktak járni ) és azokkal sem volt probléma :)

Még egyszer köszönöm !

Valamelyik club ban még lehet hogy össze is futunk ! :)

Előzmény: RedSwinger (14087)
Sherlock69 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 14088

:) :) :)

Előzmény: RedSwinger (14087)

RedSwinger Creative Commons License 2014.09.22 0 0 14087

"Naggyából" sokan felmérték, sőt ki is próbálták a helyeket :-)

Az én véleményem az, hogy a szex nem korfüggő..... ha meglátsz egy szép mellet, egy gömbölyű popsit, egy erőtől duzzadó bicepszet (direkt nem a nemi szervekre mentem rá) amit megkívánsz, előtte megkérdezed, hoyg bocsi, mennyi idős is vagy? És ha a válasz az, hogy harminciksz, akkor lemondasz róla? A macinak azt a nevénnemnevezett szervét :-D Nem foglalkozik ezzel senki sem, mert élvezni kell a másikat, a szexet, nem a kort firtatni......egyébként egy swinger klubban sem úgy megy az ismerkedés, hogy elkérjük egymás személyijét. Nézelődsz (nézelődtök), és ha megteszik valaki, közeledsz valamilyen módon. Ráadásuk az, hogy ki hány éves nem jelent semmit sem kinézetileg....ha rámkeresel, és nézd első körben csak a képeket, mit gondolsz mennyi idős vagyok? (bocsánat, hogy saját magammal példálózom, de  a szomszéd asszony nem swingerezik...tudtommal :-D).... néhány hozzászólásomban el is árulom a koromat, de szerintem meg fogsz lepődni ;-) Szóval így álljatok hozzá a kor-kérdéshez.

A másik fenntartásom a dologal kapcsolatban, és hangsúlyozom ez megint az én véleményem.....mindig is furán néztem a huszas párokra a klubban.....szerintem a swingerre meg kell érni. Nem, nem lenézem a huszas korosztályt, voltam én is húszéves (igaz nem ma volt), van már két lányom is, aki átlépte ezt a "bűvös" határt, tudom milyenek a fiatalok. A swingerezéshez kell az ezerszázalékos bizalom a párodban, hiszen ez pároknak a terepe, kell az, hogy adni akarj a másiknak, kell az, hogy együtt élvezzétek a helyzetet, mégha "csak" az egyikőtök a tevékeny résztvevő is.......

Nem ítélkezem, nem kívánok vitát generálni, elmélkedem :-)

De hogy a kérdésedre konkrétan válaszoljak: a huszas korosztálytól az ötvenesig megtalálható mindenki egy-egy partin, ami persze változó helytől és időponttól is. Ha vágytok ilyesmire el kell menni egyszer-kétszer-háromszor......és élvezni az adott helyzetet ;-)

Előzmény: Ferenc00 (14086)
Ferenc00 Creative Commons License 2014.09.21 0 0 14086

Sziasztok!
Párommal eldöntöttük hogy megpróbálkozunk átélni egy olyan élményt , amiről már régóta ábrándozunk ! :)
20 as éveinkben járunk , ezért olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy szinte az összes pesti club-ot meglestem már , 
de sehol nem találtam  választ "NAGGYÁBÓL" az életkorról ,  tudom hogy ilyen helyeken érett/felfogású emberek fordulnak meg , viszont párom kifogása csak annyi hogyha lehet olyat keressek ahol nem csak az 45-50 és afölött játszik..
Tudom hogy nem lehet pontosan ezt meghatározni , de én úgy gondolom aki rutinosabb és több helyre jár avagy megfordult
"NAGGYÁBÓL" felmérte már a terepet !?!

Előre is köszi!

filodom Creative Commons License 2014.09.20 0 0 14085

Mint mondtam, engem nem zavar és nem is zavart, inkább az, hogy amikor vendégek elmondták pozitív- vagy pont negatív kritikáikat, és az a clubok szemszögéből reklám-ellenreklámként nyilvánult meg, és revansként ál-vendégekként nagyon átlátszó öndícséret-kampány indult be, lelőtték a felirattal az egészet, de ilyen fals módom...

Mint látható, club önmagát reklámozza, az mégsem zavar senkit, de mint vendégek- igaziak- ne mondhassuk el, jó volt vagy sem ahol jártunk, vagy milyen volt, mert mind más, úgy, hogy kiderüljön konkrétan melyik hely is (anélkül meg mit segít másoknak?), mert törlik, tiltanak, stb...az pont ne azt a hatást érte el, amire szólt a piros betű.

Előzmény: Sophie & Joe (14078)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.15 0 0 14084

Mondtam hogy durva. Utánna hónapokig nem mentem klubba. Persze ez nem azt jelenti, hogy lemondtam a " jóról ".

Előzmény: Törölt nick (14083)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.15 0 0 14083

Jajjjjjj, ez rosszul hangzott. Én igazából nem tudom, mibe léptem bele, mert a sötétszobában voltunk (ugyanaz a klub). A mai napig nem tudom megszokni, egyesek mennyire igénytelenek.

Előzmény: Törölt nick (14081)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.13 0 0 14082
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.13 0 0 14081

Igaz, végül is nem nagy ügy, biztos más is járt már hasonlóan, csak nekem még mai napig is ha eszembe jut, kellemetlen.

Abban a klubba volt ahol van zárható szoba az emeleten. Egy nagyon kedves párral addig jutottunk, hogy szívesen bevesznek harmadiknak, de a hölgy szereti hosszan kiélni az érzést, átélni a jót, és zavarja ha húszan állják körbe, ezért menjünk hárman valamelyik zárható szobába. Az emeleti volt szabad, ami ritka dolog ( van úgy hogy órákig beássák magukat párok, sokszor aludni ). Szokás szerint tök sötét, de ki foglalkozott vele, sebaj hogy nem látom, de mihamarabb érezhessem már. Meg volt minden bevezető kőr, és ment minden mint a karikacsapás. A hölgy hangosan élvezi a dolgot ( túlságosan is ) ami még jobban begerjeszt. Érzem , hogy igen nedves a tököm alatt minden , de nem érdekel csak tolom, amíg már mindenem nedves ( biztos a hölgynek ilyen jó ) rá is kérdezek hogy - Ilyen jó neked ? A férj válaszol : -- Csak folytassam gyakran elönti az élvezet nedűje a nejét, és elkezdte kenni szét a fenekén, combján. Erre a hölgy kiugrott a farkamból, hogy Ö még nem ment el, biztos kiszakadt a gumim. Hát sajnos a nagy élvezetben lekeveredtünk a törölközőröl, és a tököm alatt két otthagyott, szétkent gumi volt. Hát kellemetlen volt letörölni magunkról. Volt zuhany rendesen. A kellemetlen érzés mellett, persze megvannak az egészségügyi kockázatai is egy ilyen figyelmetlenségnek. 

A folytatás jobban sikerült, következő héten náluk, otthon. 

Előzmény: Törölt nick (14066)
Sophie & Joe Creative Commons License 2014.09.12 0 0 14080
Sophie & Joe Creative Commons License 2014.09.12 0 0 14079
Sophie & Joe Creative Commons License 2014.09.11 0 0 14078

A szabályzat a fent leírtak szerint a klubok reklámozására vonatkozik. Mi egy swinger baráti társaság vagyunk és privát bulit szerveztünk, ami nem klubos rendezvény volt. A továbbiakban is szeretnénk ilyen és hasonló bulikat szervezni.

Előzmény: filodom (14038)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.10 0 0 14077
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.10 0 0 14076

CSÜTÖRTÖK GANG BANG, PÉNTEKI SWINGER, SZOMBATON: SECRETSWINGER, SWINGERFORYOU KÖZÖS BULI SZOMBAT ESTE 19:00-TÓL

Sziasztok!   Kis pihenő után megint itt...Úgy néz ki valóban véget ér a nyár, holnapra már egész napos esővel, meg hasonlókkal riogatnak minket, de az élet nem áll meg....Részben a mai délután is bizonyítja, hogy az emberek sokkal inkább szeretnek az ősz[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 14075

Kiegészítés:

Pár hónapja van egy barátnőnk, így mostanában az otthoni hármasoknál maradunk, és nem klubozunk. Nálunk például ez is befolyásolja a munka és gyerekelhelyezés megoldása mellett.

Előzmény: Törölt nick (14074)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 14074

Mi van, hogy hónapokig nem megyünk, de volt, hogy egy hónapban kétszer is voltunk. Nálunk teljesen rapszodikus.

Előzmény: olegnagy (14073)
olegnagy Creative Commons License 2014.09.10 0 0 14073

Milyen gyakran jártok (illetve járnak az emberek) klubba? Elmentünk ismételni, voltak ismerős arcok (többek között a múltkori lánypár is, szóval 3 nővel mentem fel az emeletre :-), meg újak is, ez alapján merült fel bennem a kérdés. Nálunk a szabadidő mennyisége a legnagyobb korlátozó tényező...

zoltan1976zoltan Creative Commons License 2014.09.06 0 0 14072

Sziasztok!

Ma este lemennék egy klubba, Kispest közelébe. Esetleg valakinek volna kedve csatlakozni ? Ha van kedved írj, és megbeszéljük. :)

zoltan1976zoltan Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14071

Szívesen beszélgetek veletek a tapasztalataimról. 

Ha van kedvetek, csevegni, vagy akár ellátogatni, én szívesen segítek. 

e-mail: zoltankovacs1976@freemail.hu

nem kihasználni akarom a helyzetet, hanem csak beszélgetni

Sziasztok...

Előzmény: szajhos (14068)
olegnagy Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14070

Szerintem menjetek el egy klubba :-)

Ha nem akartok beszállót, üzenhettek testbeszéddel is, például fogd a párod kezét "kukkolás" közben.

vulkanus2013 Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14069

Hajrá! :)

szajhos Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14068

Kacérkodunk egy gondolattal.

A feleségemmel egyre többet kacérkodunk azzal a gondolattal, hogy elmegyünk egy klubba.

Nem az a célunk, hogy akár milyen csoportos élményt szerezzünk. Annál azért zárkózottabbak vagyunk.

Csak azt szeretnénk kipróbálni, hogy milyen az, amikor többen szeretkeznek egy adott helyen.

Milyen az, amikor esetleg mások nézik, ahogy a feleségemmel szórakoztatjuk egymást?

Miként élnénk meg ezeket a külső hatásokat?

Persze mint minden átlagos ember mi is tele lennénk az első alkalmasok szorongásaival.

Házasságunk stabil. Nem az a célunk, hogy egy  félig romokban heverő házasságot megmentsük. Azt szerintem nem itt kell. 

Csak az élvezet és csak a szex olyan területeinek megismerése, amit máshogyan nem lehet.

Szerintetek?

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14067
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.05 0 0 14066

Szerintem írd ide nyugodtan, hadd tanuljon belőle a jónép.

Előzmény: Törölt nick (14061)
olegnagy Creative Commons License 2014.09.04 0 0 14065

Ez a sötét szoba átka, nehéz megtalálni az óvszercsomagolás maradványait :-(

Előzmény: Törölt nick (14061)
SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.04 0 0 14064

Hi!

A mai csütörtökön dupla gangbang buli, tehát 2 hölgy a programunk, már 18 órától...további megdöbbentő részletek.. :D

http://swingerforyouswingerklub.blog.hu/2014/09/04/tadaaaam_eljott_a_csutortok_ez_a_gangbang_napja

SWINGERFORYOU SWINGERKLUB Creative Commons License 2014.09.04 0 0 14063

Filodom!

Szeretem az elméleti swingerszakembereket, nem bántásból mondom, de szerintem nem minden nap járkálsz klubba, mégis mindenről van véleményed...Felajánlottam már, hogy látogass el hozzánk, megmutatnám a homokszűrőt a pezsgőfürdő mellett, megmutatnám hogy van élet a swingerben....

Feldobsz egy témát a semmiből a semmibe, okosan parádézva, és állítasz valamit hogy ilyen nincs is nálunk sehol, egyik klubban sem....

Pedig, én magunkon kívül is tudok egy, kettő, három.....és nem gondolkodom rajta hány helyet, ahol így működik....

Pont ezért nincs fórum az oldalunkon, mert így kizárható hogy olyanok meséljék el nekünk, klubok üzemeltetőinek azt, hogy mit csinálunk nagyon szarul, akik még nem nagyon mozdultak ki a komfort zónájukból swinger ügyben, ami nem terjed tovább a gép-monitor-billentyűzet szentháromságnál....

És nem háborút akarok kezdeni, kezdeményezni....na de lécci' máááááá.....

Előzmény: filodom (14062)
filodom Creative Commons License 2014.09.04 0 0 14062

Külföldön van olyan klub, ahol nincs különbség téve nyitott, vagy zárható szoba közt.

Több ugyanolyan szoba van, amibe egy páros bevonulhat, van ajtaja és nagy ablaka, ha utóbbi nincs elfüggönyözve, akkor lehet nézni őket, ha az ajtó nyitva, beszállók is szóba jöhetnek.

Egyszerű megoldás, frappáns, de idehaza egy helyen sem vették át még.

Előzmény: Törölt nick (14051)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 14061

Ezt inkább priviben mesélném. Habár lehet, itt okulnának belőle páran akik " trehányak " ilyen téren.

Előzmény: Törölt nick (14060)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!