Keresés

Részletes keresés

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85307

Látom titeket csak az ingyen tea érdekel.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85306

Egy kis bulvár.

http://mandiner.hu/cikk/20170403_simicska_adam_millimeterenkent_lesz_levagva_a_f_szuk

 

Nem azt mutatja, hogy nagyon nyugodtak a paparaznyikok. (ez kicsit a paraszt parazitára rímel)

 

Amúgy: ha 10/13-a van az általad titokban támogatott Dunakeszi Fidesznek: javaslom pályázzon az olimpiára Dunakeszi.

 

És akkor Simicska háza mellé még mindig megépülhet a bicikliút.

 

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85305

Idióta definíciója: aki saját őrültségeibe belehülyül.

Minden külön értesítés helyett.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85304

Kedves titkos (de vélhetően kormánypárti) szavazó!

Nem titok: nincs kivel összefognotok, az ellenzéki összefogás meg már múlt idő.

A közutálat belföldön szintén, aki teheti hagyja el a hajót (ld. Soros-ügy akinek Tus(kó)király van nekiröffentve). Csoda hogy egy ilyen öreg Baines kapitány, mint te, még a fedélzeten van.

 

A kékcédulagyár (honosítás) nem a tutira kell, hanem a túlélésre. Nem cserélnék a határon túliakkal, ha ők vétóznák meg a kormányváltást. Mert akkor népszavazással lesznek megkérve a tartózkodásra, a szülőfalujukban.

 

Ceterum censeo: levélszavazat.

A mai rezsim által gazdaságilag elüldözött született magyar állampolgárok szavazati joguktól való tényleges megfosztása alkotmány és nemzetközi szerződésekkel ütközően tilos.

 

Ideje volna egy értelmes (három legyet egy csapásra) népszavazási kezdeményezéssel élni, tekintve hogy borotvaagyú Kósa kihátrált a megegyezés elől.

 

Előzmény: aki a kisinget (85301)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85303

Mogyorósi Jóska egy gitáros, akit nagyon nagyra tartott szegény megboldogult Vadölő.

Ezen a héten veled fogok szemantikai vitát folytatni? :-)

 

Nevezzük pisztáciainak.

Milyen politikus akinek jellegzetes gúnyneve sincs?

Előzmény: Törölt nick (85297)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85302

Aranyos tyúkjaim vannak, de Bábolna Állami Gazdaság volt most meg valami utódkft. :-)

Előzmény: Törölt nick (85291)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.02 0 0 85301
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.02 0 0 85300

Tudod kinek mondd, hogy pofázik, aki először...........

Ki van kisebbségben? Azt tudom, hogy a Fidesznek inkább négyötöde van, mint kétharmada országosan. Dunakeszin tíz tizenharmada van a Fidesznek, ami sokkal több mint kétharmad. Én melyik kisebbségen vagyok szerinted? Kisfiú én nem politizálok, ezért csak választó és szimpatizáns valamint elégedett magyar ember vagyok, aki nem lehet kisebbségben, mert a szavazás titkos.Most benyelted, mert fénykép van arról, hogy kortyolod az ingyen teát a reptéren. Egyébként tudom, ki vagy. Nagyon kevés embert rúgtak ki az elmúlt 28 évben onnan, ahonnan téged elküldtek. Így hát nem keverlek össze senkivel. Addig kellett volna kiabálni tücsköt bogarat, amíg nem rúgtak ki, így utólag nem hiteles a gyalázkodásod.

Előzmény: Törölt nick (85299)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.02 0 0 85299

Továbbra is a magas lóról pofázol marcika. De tájékoztatlak, semmi sem tart örökké. Már jó ideje kisebbségben vagytok, csak nem vagytok hajlandóak tudomást venni. Mert eddig tart az intelligenciátok.

Abban el kell ismerjem, igazad van: nem sajnállak! Totálisan megérdemled a sorsod! Boldogan fürdőzől abban a hitvány gerinctelen hazudozó bűnöző mocsokban, amit a gazdáid öntenek eléd! Ez nem sajnálatra, hanem inkább szánalomra méltó! Vagy még arra sem....

Olyan vagy mint a falábú tehetségtelen magyar focista, marcika! Árnyékra vetődsz folyton! :D Nem tudom kit láttál kint a reptéren tegnap, de engem tuti nem mert nem voltam kint! De tetszik ahogy vergődsz évek óta, mert fogalmad sincs ki vagyok! :DDDD

Most nézem...milyen megható, hogy a gyesznódat orbán gazdádról nevezted el! :D "A kocám úgy néz ki nem ellik meg időre. Beceneve Piszkos Disznó, amiért két hete lesem, röviden Pidi"

Előzmény: aki a kisinget (85298)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.02 0 0 85298

Ordenáré, hogy folytathatja? Szerencsére egy tehetetlen fenyegetőzését olvashatjuk. Sanyarú sorsotok nektek van és még lesz jó sokáig. Maximum a mellékhelységben tudod elintézni a dolgodat. Nem gond, hogy a tehetetlen bosszúvágy fortyog benned. Inkább fenyegessenek, mint sajnáljanak. Láttam nyakaltad az ingyen teát a palacsintát és az ingyen almát.  

Előzmény: Törölt nick (85297)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.01 0 0 85297

Mi van öreg, már megint elgurult a gyógyszered?! Már polgármesterséget vizionálsz nekem?! :D

Amúgy jobban jársz hidd el, hogy eszem ágában sincs polgármesternek lenni...eléggé sanyarú sors várna a városi fideszcsikekre, veled meg a mogyorósival az élen!

 

Hja, ha már gennyedzést emlegetsz...óhajtod, hogy ideidézzek pár(száz) hozzászólást tőled, melyben vöröslő fejjel gennyedzve fröcsögsz?? Szóval szerintem e témát ne feszegesd, mert te még nálam is rosszabb vagy!!!

 

Inkább arról értekezz, voltál-e ma teát hordani? :DDDD

Előzmény: aki a kisinget (85296)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.01 0 0 85296

Ilyen ordenáré stílussal lehetetlen Dunakeszin polgármester választást nyerni. A két utolsó gennyedzésre gondolok.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.01 0 0 85295

Én is visszaolvastam a te mocskolódásaidat, és én is látom az igazamat! :DDDD

A baj csak az, hogy a te "igazadat" mellé még senki sem állt itt e topikon...vajon miért? Elgondolkodtál már ezen, te szerencsétlen? :)))

 

Egyébként ma van a Nagy Teahordások napja, géppuskás! Ki mered tolni a képedet a reptérre vajon? Elsunnyogsz az emberek között, aztán gyorsan elhúzod a bélést, míg rád nem ismer valaki, mi?! :)))

Előzmény: aki a kisinget (85293)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.01 0 0 85294

Már megint belezavarodtál a saját dumádba te szerencsétlen! "Mivel ezt ti is tudjátok, ezért nincs más lehetőségetek, mint a személyemet mocskolni." Áruld már el, mi köze egymásnak a kettőhöz???

 

"Ezzel beismeritek, hogy amit írok igaz." Megint mellélőttél öreg, milliószor be lett már itt bizonyítva, hogy hazudsz mint a vízfolyás! Na persze, megvédeni nem tudtad magad, ezért jobb híján nem válaszoltál. :)

"Egyébként a büdös bunkót arról ismerni fel, hogy intelligensnek nevezi magát." Az idiótát meg arról, hogy normálisnak hiszi magát... ;)

Előzmény: aki a kisinget (85292)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85293

Most, hogy visszaolvastam mocskolódásaidat, látom igazamat. Mifelénk ilyenkor azt szokás mondani a mocskolódóra, hogy azzal beszélj így, aki először rád adta a kis inget. Az itt fórumozóknak legalább annyi tisztelet jár, mint a mocskolódóra először kis inget adó személynek jár.

aki a kisinget Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85292

Én arról szoktam írni, hogy milyen jól mennek a dolgok Dunakeszin, hazánkban, milyen jó polgármestere van Dunakeszinek milyen jó miniszterelnöke van hazánknak. Mivel ezt ti is tudjátok, ezért nincs más lehetőségetek, mint a személyemet mocskolni. Ezzel beismeritek, hogy amit írok igaz. Egyébként a büdös bunkót arról ismerni fel, hogy intelligensnek nevezi magát. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85291

Sok sikert az öreggel folytatott szélmalomharcodhoz! :)

Hamarosan rá fogsz jönni Te is, hogy a Bábolnai Termelőszövetkezet bármelyik neveltjével értelmesebb és tartalmasabb diskurzust tudsz folytatni, mint ezzel a szerencsétlennel! :D

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85287)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85290

Hát látod! :D Megint felpörgött a topik mert előkerült ez a szerencsétlen, és hinti az agit.prop. dumáját! :D

Előzmény: luckuty_ (85288)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85289

Már megint szelektív a memóriád öreg! Az az eset konkrétan úgy történt, hogy mikor kifogytál az ellenem kiagyalt szitokszavakból (amiért furcsamód csak a legritkább alkalmakkor moderáltak ki...most akkor kezdjek el én is összeesküvés-elméleteket gyártani mint te? Na nem, én nálad intelligensebb vagyok!), mert láttad hogy nagy ívben teszek rájuk, akkor pattant ki az ősz búrádból ez a kisingezős duma!

 

Azért meg hogy egy moderátor komcsizásért kitilt valakit, az ellen nem tehetsz semmit, ez a moderátor egyéni vérmérsékletétől függ. Megjegyzem: ahány 10 filléresem volna, amennyiszer te is komcsiztál habzó szájjal, már megvehetném a gazdádat kilóra! Volt olyan hogy nagy boci szemekkel kijelentetted, hogy te még életedben nem komcsiztál itt e topikban, aztán 3-4 hozzászólással előtte meg ott virított feketén-fehéren a komcsizós dumád! Szerencsére ott az archívum, elolvashatja aki akarja! Na, ennyire vagy te intelligens!

Szóval ez ügyben is jobb ha mélyen kussolsz inkább.

 

A nem használt nickeddel kapcsolatban is homály vagy de nagyon. Na figyelj ide te szerencsétlen! Ha egy moderátor mail-címet tilt ki (mert erre is lehetősége van), akkor megy a levesbe az ahhoz tartozó összes nick is, - és most nagyon figyelj! - azok is, amit még soha nem használt! Fel bírja fogni ezt a narancsködben úszó szürkeállomány-maradékod?

Szóval mostmár nyugodtan napirendre térhetnél az ügy fölött, mert már rohadtul unalmas, hogy állandóan ezzel az ökörséggel hozakodsz elő!

Előzmény: aki a kisinget (85275)
luckuty_ Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85288

Jé, ti még megvagytok!?

 

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85287

Amúgy tudhatsz valamit.

Annyira hátráltok, hogy te már Sorost véded?

Előzmény: aki a kisinget (85284)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85286

NÉPSZAVAZÁST!

Azt még a sajátotokat is elveszítettétek, a másokét ki se meritek írni.

 

Előzmény: aki a kisinget (85281)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85285

Az a digitális jóléti sportminiszteretek volt, aki Trump előtt felfedezte a Facebookot meg a Twittert.

Előzmény: aki a kisinget (85284)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85284

Szar lehet fogatos fórumtársunknak, akárhova megy vagy csak néz, mindenhol mindenki nála gyengébb agyilag. Van olyan egyetem a világon, ami neki nem rangon aluli. Vagyunk itt rengeteg hibával "megáldott" elfogult senkiházi. Most szaporodtunk egyel, aki csúcs értelmiségi. Tartok attól, hogy olyan emberkével társalgunk, aki tíz éve egyetemista, aki alaposan megtanul mindent azért jár még csak a második évfolyamba. Azt hiszi, hogy attól nagyra nő, ha a már diplomásokat ledegradálja. 

Előzmény: aki a kisinget (85281)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85283

Minősítésre ott a publikációs lista meg az idézési jegyzék.

Akiből én absztrahálni kezdtem a 30 éve adjunktus volt tanárom.

Előzmény: aki a kisinget (85281)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85282

Eddig arra gondoltam az új himnusz szövege lehetne a börtön ablakában... de nem.

Te fogod írni!

Előzmény: Törölt nick (84793)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85281

Nagy szerencse nekünk egyszerű magyar választóknak, hogy szerény topicunkon olyan emberrel társaloghatunk, aki az CEU professzorait minősítheti. Ez azért nem semmi. Ő majd megmondja nekünk tudatlanoknak kire kell szavazni. 

 

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85280)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85280

Van az az amerikai vicc hogy kártérítést kéne kérni a Harvardtól azért a sok ...-ért akit az országra szabadítottak.

Belenéztem a CEU tanári karába, hát nem a Csúcsfejek oktatnak ott az tuti.

Megint egy minden szempontból értelmetlen és eredményes kormányhőzöngés.

 

Heineken ügy: Ma reggel a CEU-n tanult kopasz szóvivő -tudod, aki 28 millát kapott Sorostól- (van belőlük rahedli, így tudom megkülönböztetni őket) aszonta, az a tervezetük célja, hogy a vörös csillaghoz hozzáállás változzon végre meg. Rettegj Nagy Sztalin!

Ha nem látnálak titeket, nem hinném el, hogy ez hat.

 

Jóslat: a Vajda eddig kétszer hangszereltette át az olimpiai himnuszt, a Budapestire  Lagzi Lajcsival újat fog íratni.

Előzmény: aki a kisinget (85279)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85279

Csak hangosan gondolkodom.

Nem az a helyzet, hogy az agyelszívás olyan estével találkozunk, ahol nem pont az anyaország javára készítik fel a legjobb tanárok a legtehetségesebb diákokat, a legjobb körülmények között, a legkedvezőbb anyagiak feltételével. Ezek a már nagy tudású emberek kamatos kamattal meghálálják mentoruknak a jótéteményt? Csak kérdezem, mint egy gyanakvó, aki sok ilyennel találkozott, amit csak utólag értett meg, de akkor más sokra nem ment vele.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.03.31 0 0 85278

http://eduline.hu/rangsor/2016

Ez a CEU honlapján elért egyetemi rangsor. Érti ezt valaki? Mondjuk, olyan listába amit a SOTE vezet, nem csodálom, hogy a CEU nem bánja, ha nincs az első 40-ben.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!