Keresés

Részletes keresés

Stoppo5555 Creative Commons License 2023.07.02 0 0 206282

Kemény költésben vagytok, Havertz és valszeg Rice is megafizetést kap, hamar jönni fog a többi játékos ügynöke hogy na akkor kell egy kis fizetésemelés, ne csak az újaknak járjon megafizetés. :)

 

Havertz posztja tényleg fura, Chelsea sem talaláta meg sosem igazán a posztját. Lehet szélről fogjátok játszatni pl. Martinelli helyett? Bár neki elég korrekt szezonja volt, Sakának meg még jobb.

Esetleg 424 és Jesus-Havertz együtt? Az meg középen lehet vékony Rice-Ödegaard azért 3 fős kp-k ellen szenvedne. Vagy Jesust váltja a kezdőben, és nem is csatár hanem hamis kilencesben?

 

Talán Havertz mélyebben, nyolcasként is használható, de sztem neki kapuhoz közelebb kell játszania.

FreshPrince Creative Commons License 2023.07.01 0 0 206281

Én totál elvesztettem a fonalat Havertz kapcsán

 

A legjobban fizetett játékos lett a csapatban. Mire fel? Miért jó ez? Segítsetek megértenem mi történik  

The German newspaper Bild report that the German arrives as the club's top earner at €20m (£17m/$22m) a year or €385,000 (£331,000/$420,500) a week with further bonuses available for helping the club to silverware. Thomas Partey was believed to be the previous highest-paid player on €12m (£10m/$13m) a year or €230,000 (£198,000/$250,000) per week.

97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.06.30 -2 2 206280

K*rvára elegam van a hivatalos honlapból meg szinte minden brit hírportálból, hogy undorító módon tolják a pofánkba a női focit. B*sszák meg, engem NEM ÉRDEKEL A NŐI FOCI! Hiába erőltetik a polkor f*szságaikat, akkor sem. Csináljanak neki külön oldalakat, ne keverjék azt a szemetet a férfi fociba, széttrollkodva a híreket.

(Csak még mielőtt bármilyen beleképzelt vád érne, kézilabdában a férfit nem szeretem, csak a nőit.)

97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.06.30 0 0 206279

A Cselseaen nem a posztján látszatták. Szerintem ő nem center és nem is szélső. Ráadásul egy minden szempontból széteső csapatról van szó. Fiatal még és borzasztóan tehetséges. Most a helyére kerülhet.

Előzmény: adamskij (206278)
adamskij Creative Commons License 2023.06.29 0 0 206278

a 60misi az, ami sokunknak megüli a gyomrát. 30-ért is lennének vele szemben fenntartások, de azzal az árral a mostani piacon kb. vállalható kockázat lenne. viszont 60ért nagyon rizikós húzás, ha nem is annyira, mint az a 72, amiért anno Pepéért perkáltak. azt a pénzt le is húzhatták volna a vécén az Emiratesben.

Előzmény: FreshPrince (206277)
FreshPrince Creative Commons License 2023.06.29 0 0 206277

Én ettől a Havertz dealtől nagyon tartok. Ennyi pénzt kiadni egy olyan játékosért aki küszködött a Chelseaben , nem tudom. Vagy az év dealje lesz vagy az év flopja. Látni lát a pályán. Remélem olyan fogás lesz, mint Bergkamp volt. Hajrá

adamskij Creative Commons License 2023.06.28 0 0 206276

Rice, rice, beat azaz heló Declan!

albi08 Creative Commons License 2023.06.28 0 0 206275

Már csak a részletek számán megy a vita, viszont a City kiszállásával nagyban nőtt a befolyásunk.

adamskij Creative Commons License 2023.06.28 0 0 206274

tyűha; Edu és a Kroenkék felvették a kesztyűt:

https://www.theguardian.com/football/2023/jun/27/declan-rice-arsenal-manchester-city-west-ham?CMP=Share_iOSApp_Other

egyetértek a fanek többségével: ha a WHU ezt sem fogadja el, akkor pukkadjanak meg a ManCival együtt, ott kell hagyni őket. viszont a 100m front pontosan teljesíti az eddig hangoztatott feltételüket.

 

ez már nagyon nem a tíz évvel ezelőtti Papa & Dick Law bid team, akik képesek voltak Suárezért plusz egy fontot kínálni, utóbbi meg lekéste az utolsó előtti gépet transfer deadline előtt Madridba Özilért.

csomó szép emlék gyűlt össze Wengerről, de egy undorító sváb fosláda volt, ha alkudni kellett.

adamskij Creative Commons License 2023.06.27 0 0 206273

roppantul élném, pláne ha erről még egy mobilbeszélgetés is kikerülne ("tartsd meg az aprót...!")

időközben a ManCi is próbát tett egy 90es misis ajánlattal, de két órán belül becsapta az ajtót a WH.

 

--> tényleg ér-e 100ast Rice? erőt mutat Edu és Arteta, ha mégis behúzza Declant, vagy inkább akasszanak le a Brighton mintájára 2-3-4 utcakölyköt Ecuadorból 100 fontért?

Előzmény: FreshPrince (206272)
FreshPrince Creative Commons License 2023.06.27 0 1 206272

Nevetném, ha mindenki úgy döntene, hogy ejtik Rice-t és a West Ham majd csak jövőre tudná eladni kb 60 millióért. 

 

 

adamskij Creative Commons License 2023.06.26 0 0 206271

bizony Lokongáé mindenképp kétséges.

Elneny viszont annyira alacsony pénzen van és egyáltalán örül, hogy még az Arsenal keret tagja lehet; hogy nem tartom valószínűnek távozását. eleve egy súlyos sérülésből tér vissza, elvileg most távozott volna, viszont így Arteta - akivel nagyon jóban vannak, emberileg is - meghosszabbította londoni tartózkodását még egy szezonnal. ő a plan C, vagy plan D.

Előzmény: 97ótaArsenalfan (206269)
albi08 Creative Commons License 2023.06.26 0 0 206270

Egyetértek veled. Lavia szerintem Partey távozása esetén érkezik. Kérdés, hogy nem lesz-e túl nagy downgrade Partey-hoz képest. Plusz szerintem elférne még egy támadó is a keretben, annak ellenére hogy Havertz ott is képes játszani.

Előzmény: adamskij (206268)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.06.26 0 1 206269

A gondolatmeneted logikus, egyetértek veled. Egy dolgot egészítenék ki. Az átigazolási árak növekedésében a "pénz nem számít" hosszú ideig benne volt és egy-két esetben még most is benne van. Pl. a csúcson már régen túl lévő Messi horribilis fizetése a PSG-nél puszta marketingfogás, három nem védekező támadó egy csapatban egyszerűen nem működhet. Nem is működik. Egy nem túl magas színvonalú francia bajnokságot nyilván megnyernek, de a CL-ben már csak hatalmas szerencsével lehet sikerük. Szóval a marketingérték is növeli az árakat, ami húzza magával a többit.

Szerintem meg pont a belső középpálya gyengesége okozta, hogy a végén nem lettünk bajnokok. Xhaka tényleg sokat javult, de csak magához képest. Hol volt az ő teljesítménye a bajnokcsapat poszton játszó játékosához, Bernardo Silva, vagy Gündoganéhoz képest?

Pertey-t sajnálnám ha menne, de a posztjára jön (jön?) Rice, mögötte padozni nem akar, ami érthető. Havertz jön Xhaka helyére. Tehát még két belső középpályás kell (6-os és 8-as), mert ESR Odegaard backupja és szélső backup. Kérdéses Elneny és Lokonga jövője is.

Előzmény: adamskij (206268)
adamskij Creative Commons License 2023.06.25 0 2 206268

azért ennyire felfoghatatlanul magasak az átigazolási összegek, mert egyre több hatalmas anyagi forrású szereplő lépett be a piacra (2010-ben még csak az emírségek, utána 12-ben katar, majd az elmúlt évben a szaúdiak - sőt a Chelsea tulajdonos Boehly Clearlake alapjában is van szaúdi tőke és részesedés).
azt pedig az uefa és a mancity közti csörtéből pontosan tudjuk, hogy a papíron létező ffp szabályokat egyrészt senki sem tartja be, sőt senki sem ellenőrzi; valamint ha netán mégis perre kerülne a sor, a per előtti tárgyaláson születik olyan megegyezés, amivel a pénzes gyanúsított klub egyszerűen fizet és balra elsétál.

emiatt nem is a játékosok "értéke" vagy "teljesítménye" számít egy igazolási összegnél, hanem a beléjük vetett hit vagy remény a lehetséges előrelépésre. btw: pénzügyileg meg azért érheti meg egy nagyobb összegű igazolás, mert ha a játékos csak nem falábú (lásd: Mustafi) vagy értelmi fogyatékos (lásd: Pepe) akkor 2 év múlva még mindig ki lehet belőle szállni nem túl nagy veszteséggel, amit az ufea cl díjaiból azért fedezni lehet.

ha egy klub csak az igen biztos igazolásait tenné meg; egyrészt nehezen tudna szembe szállni a tőkés elit mancity, real, bayern, psg négyessel, amihez a pl-ben még csatlakozik a mutd, chelsea, kisebb részben a pool is. ezen klubok bármikor oda tudnak vágni egy bő pénzeszsákot az asztalra és onnantól kezdve lehet futball szakmai vitákat tartani egy játékos rendszerbe illeszthetőségéről; ám ez teljesen meddő. milyen rendszerben játszik pl a real vagy a psg? számít-e ez egyáltalán a tulajdonosoknak vagy a klubvezetőknek? amelyik edzőnek meg számít (pl emery, pochettino) az záros idő után vagy feláll, vagy felállítják. ebből a szögből nézve Boehly a legelszántabb és legnagyobb kockázatokat vállaló tulajdonos; ám ez egyáltalán nem garancia a sikerre. sőt.

 

Rice egész biztosan nem ér százast, tudása alapján 50-60at kellene érjen. viszont a West Ham még egy évig birtokolhatná, tehát őket is ki kell fizetni, nekik pedig számolniuk kell azzal, hogy valószínűleg Moyes-t és a csapat kétharmadát elkerülhetetlenül le kell cseréljék. ennek az árát kevés helyről tudják biztosítani, ezek egyike a Declan deal, hasonlóképpen a Spurs tíz évvel ezelőtti Bale dealjéhez. főleg az akkor vett játékosokkal került a Spurs a top6-ba; a West Hamnek ezúttal a fő célja csak a midtable és a biztos pl szereplés lehet.
Declan ráadásul csak 24 éves, 30-31 éves koráig igen valószínűen 7 szezonnal gazdálkodhat, ebből egy biztos sérülés vagy felépülés miatt kútba esik, marad még 6. az eddig mutatott teljesítménye alapján ebből 4-ben igen jó lesz, 1-ben csak megbízhatóan jó, a maradék némileg kétséges. ezt a lehetséges pályaívet is jelzi a 100-as ár; pláne a mai, nem túl népes szóba jöhető mezőnyben.

 

Declan mellett Havertz biztosan érkezik már - ez ESR számára nem jó hír; Jurrian Timber cb-crb-rb szerződtetése is halad már. Laviáról hallani még, ő 19 évesen a Soton egyik legjobbja volt, én kedvelem. Xhaka már biztosan, Partey pedig valószínűleg távozik; vagyis újra kell húzni a középpályát mert se Jorginho, se Elneny nem terhelhetőek folyamatosan és nem is képesek azt a feladatot betölteni, amit a két távozó többnyire igen jól oldott meg ebben a szezonban.

a13 Creative Commons License 2023.06.25 0 0 206267

Ruben Neves arabokhoz ment 55 millióért, érdekes. Szaúd-Arábia qz új Kína? Gusztustalan 

a13 Creative Commons License 2023.06.24 0 0 206266

Szerintem Rice ennyi pénzért teljesen felesleges ,nem hiszem ,hogy a mai megfigyelési rendszerek alapján nem lehetne ,bármelyik bajnokságból 40 ,50 millióért jó játékost találni . Az angol válogatott amikor láttam tetszett bár az angol csapat egy fos focit játszik szerintem. Túlárazott a srác nagyon. Max 60  m szerintem. Havertzre visszatérve én továbbra sem értem hova tervezzük. 0 gól kb cselziben meg németeknél szintén kabaré a 65 m. A másik amitbnem értek ,hogy a problémánk az hogy nagyon rövid a pad . Erre nem bővíteni akarunk,hanem megy Partey ,Xhaka,helyére jön valaki. Csatár  kérdés továbbra is habokban ,van egy Jesus ,egy Nketiah akit továbbra sem lehet hova rakni,Balogunról semmi infó ,hogy marad vagy megy. Szélső védőkkel isvajon mi van  ,Tierneyt már temettük erre semmi infó . Kíváncsian várom mi lesz ,de hogy őszinte legyek rohadt magasra tettük a  lécet és nem igazán látom a határozott irányt. 

FreshPrince Creative Commons License 2023.06.24 0 0 206265

Kell Rice ennyiért? Nagyon sok ez a pénz. Tipikusan britt túlárazás. Bakker ez rengeteg lóvé 😳

Előzmény: adamskij (206264)
adamskij Creative Commons License 2023.06.22 0 0 206264

Timber jó húzásnak tűnik már most, viszont Rice-ért nem kéne tovább fukar csövest játszani, még a végén royal flösst terít a City a West Hamnek.

adamskij Creative Commons License 2023.06.22 0 0 206263

visszajöhetne, de ha letesznek érte 35-40milliót, akkor legfeljebb beugorhat Colneyba kiüríteni az öltözőjét.

Előzmény: AZ-Fan (206260)
FreshPrince Creative Commons License 2023.06.22 0 0 206262

Szerintem sem csatár de akkor is 🤷🏼♂😳

Előzmény: 97ótaArsenalfan (206261)
97ótaArsenalfan Creative Commons License 2023.06.19 0 1 206261

Szerintem Havertz-cel az volt a baj, hogy nem a posztján játszatták. Szerintem ő nem center, sokkal inkább el tudnám képzelni MC-ben, de még inkább szélen is, mint centerben.

Előzmény: AZ-Fan (206260)
AZ-Fan Creative Commons License 2023.06.18 0 0 206260

Nem nagyon értem mit akarunk Havertz-el, amikor van egy Balogununk, aki visszajöhetne.

Előzmény: FreshPrince (206259)
FreshPrince Creative Commons License 2023.06.16 0 1 206259

Chelsea and Germany forward Kai Havertz, 24, has agreed personal terms with Arsenal, who are yet to finalise a deal with the Blues - Romano

Előzmény: FreshPrince (206255)
ligula Creative Commons License 2023.06.15 0 0 206258
attailor2 Creative Commons License 2023.06.13 0 0 206257

Reaktivizálhatnák Vénegér Arszlán-t!

albi08 Creative Commons License 2023.06.13 0 0 206256

Mbappe-ról mi a véleményetek? Elférne Martinelli cseréjének a padon?

FreshPrince Creative Commons License 2023.06.09 0 0 206255

Valaki segítsen már ki legyen szíves. Olyanokat olvasok, hogy Havertz iránt a Real Madrid valamint az Arsenal is érdeklődik.  De most komolyan, miért tenné ezt bármelyik  említett klub is ? 

Ezekkel a mutatókkal, mégis miért?  Figyeltem esetenként a játékát, voltak néha szép, ügyes megmozdulásai, de akkor sem értem. Engem nem győzött meg. Szerintem a Chelseat sem, ha így lett volna nem akarnák megtartani mindenáron?  :D 

adamskij Creative Commons License 2023.06.05 0 0 206254

keep loan or sell:

https://youtu.be/sMg66G929_8

kedvelem a srácot, mert passionate fan és józanabb, mint sokan mások.

valamint football managerben is igen erős player, játszott is ifiként, érezhetően van lövése a játékról, a csapatról és a klubról is.

a13 Creative Commons License 2023.06.04 0 2 206253

Akkot kupával kezdjük a szezont😎

Előzmény: AZ-Fan (206252)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!