Keresés

Részletes keresés

losik Creative Commons License 2024.04.09 -1 0 260887

Szóval akkor szerinted Márton jobb edző mint Balgojevic?

Előzmény: Leszi51 (260885)
Sting 777 Creative Commons License 2024.04.09 -2 2 260886

Az, hogy egycsatáros rendszerben Báránynak és Dzsudzsáknak végig a pályán kell lennie, amikor megyünk az eredményért és nem csak örömfocizunk a biztos vezetés tudatában, olyan gyengeségét mutatja a keretnek, ami komoly gátja mindennek, pláne amióta ötöt lehet cserélni.

 

Nagyon egyetértek ezzel a gondolatoddal. De ez miért is van? Mivel Dzsudzsák az egyedüli, akiben benne van egy kulcspassz/beadás, Bárány meg az egyedüli, aki bevethető támadó(ergó tud gólt lőni..). Ez siralmas.

 

Bozsik nyilván nem iránytű a magyar foci tengelyében, ugyanakkor ezt a görcsös eredménykényszert szerintem jól látja. Ennek origója megint Dzsudzsák, aki idén állandóan pöröl, veszekszik, szerintem egyébként a saját kérésére játszik végig szinte minden meccset. Ugyanezt a görcsösséget láttam Loncaron is az EKL meccsek után, ő meg nagyon azt akarta szerintem, hogy télen egy exta félév után elvigye valamelyik magasabban jegyzett csapat. Látszik, hogy sikerült..

Előzmény: Sheverush (260883)
Leszi51 Creative Commons License 2024.04.09 -2 0 260885

"meg nem értett zsenik"?

Lehet, hogy egy jó edző kell mögéjük és rúgják a gólokat.

Előzmény: pippolinó (260884)
pippolinó Creative Commons License 2024.04.09 0 1 260884

Vettünk mi csatárokat,de nem meg nem értett zsenikre van szükségünk(Horváth,Mance)akik megsértődnek ha nem játszanak, de bizonyítani elfelejtenek.Se Majdevacokra, akik csak akkor fociznak ha kedvük van(nálunk nem volt)Se Thorra, aki sérülten jött vagy letagadta sérülését és most jól kisegít bennünket.Lemaradtunk annó Varga Barnáról(lehetett tudni, hogy kiesik a Gyirmót és mégse láttuk meg benne a tehetséget, Bognárnak érdekes módon jó szeme van ehhez),most Drazicról vagy az MTK által leigazolt Jurináról.Azt meg hagyjuk, hogy Varga Barna azért nem kellene mert már 30 éves lesz az idén.Nem tudom ki intézi az igazolásainkat, de hogy nem talál már régóta góllövő csatárt az biztos.Marad Bárány meg Szécsi, akikre számíthatunk.

Előzmény: Sheverush (260883)
Sheverush Creative Commons License 2024.04.09 0 3 260883

Szerintem semmi figyelemreméltó nem volt benne. Ritmusváltás kell, túl agresszív a támadójátékunk, vissza kéne venni, akkor is támadunk, amikor nem lehet, stb. Na AKKOR mi lenne a lelátón... De Bozsik Péter ennyit tudott edzőként is...

 

Fáj, de ez a szezonvég erre kell már elmenjen - Szuhodovszkit be kell építeni, meg Vajda és Baranyai komoly rutint kell szerezzenek, meg több fiatal kell játékpercet gyűjtsön (Tuboly, Hornyák, Cibla, Batai). Az, hogy egycsatáros rendszerben Báránynak és Dzsudzsáknak végig a pályán kell lennie, amikor megyünk az eredményért és nem csak örömfocizunk a biztos vezetés tudatában, olyan gyengeségét mutatja a keretnek, ami komoly gátja mindennek, pláne amióta ötöt lehet cserélni.

 

Nyáron hátha veszünk csatárt - remélem már ezerrel keresik, sőt már tárgyalnak is - és ősztől menni kell előre a tabellán, mert az lesz az utolsó év az örmények hároméves ciklusából, alighanem valamit le is akarnak majd tenni az asztalra - és nemcsak eredményre, de értékesítésre, játékospolitikára is gondolok.

Előzmény: Sting 777 (260882)
Sting 777 Creative Commons License 2024.04.08 -3 0 260882

Gól 2-ben érdekes elemzés a Lokiról..

Gatyabandi2 Creative Commons License 2024.04.08 -1 3 260881

Én az A2 közepe táján ültem és arra lettem figyelmes hogy állt a játék és valaki teli torokból üvölt. De én sem tudtam hogy ki és honnan, szerintem nem szurkoló volt. Ha valaki esetleg szintén arrafelé ült és tudja mi volt ez az írja már meg. Én Kádárra tippelnék hogy ő üvöltözött a csapattársával mert úgy vettem ki a jelenetekből. 

Előzmény: hallaignác (260880)
hallaignác Creative Commons License 2024.04.08 0 1 260880

Rémlik, hogy volt valami ordítozás, de még azt sem tudtam beazonosítani, hogy honnan jött.

Előzmény: Gatyabandi2 (260862)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.08 0 0 260879

Valahogy úgy.. :)

Előzmény: ChrisRea (260872)
losik Creative Commons License 2024.04.08 -2 2 260878

Igen, ha 5-6 lőtt góllal többünk lenne, amiket a megfelelő meccseken rúgtunk volna, akkor pont ott járnánk mit tavaly. Vagy még előrébb. De ha lenne egy háromgólos cserecsatár Thorunk tavasszal (ami nem egy nagy elvárás), aki mondjuk betalál Pakson a végén, meg itthon a Kövesd ellen a hajrában, meg most szombaton, akkor az máris minimum 4 ponttal több. 

Tavaly jöttek hajrábeli gólok, sőt 90. perc utáni fordítás is. Pont egy olyan ember hiányzik, aki a hajrában  a padról bejőve beleteszi a fejét, lábát néhány labdába. (Mint Böde a Paksnál)

Előzmény: am83 (260876)
losik Creative Commons License 2024.04.08 -2 2 260877

Általában szokott lenni egy ellenfél is a pályán, aki ugyanúgy győzni akar mint mi. 

 

Nem tudom, hogy mit szólnál, ha valaki azt nyilatkozná a meccs előtt, hogy "meglátjuk mi lesz, meglátjuk mit akar az ellenfél, ha ők nem akarnak semmit csinálni, akkor nekik megyünk, aztán reméljük nem kapunk ki. Ha viszont jó napuk lesz nekünk meg nem pattan befelé a labda, akkor kikapunk". Vagy valami ilyesmit. Ez nem a szombati meccs leírása volt, csak úgy általánosságban írom. 

Az aki a meccs előtti nyilatkozatokból akar leszűrni bármit is, az meg is érdemli. 

 

Nem tudom Klopp mit nyilatkozott tegnap a meccs után, de lehet benne volt az, hogy az első félidőben be kellett volna rúgniuk még három helyzetet a tízből, és akkor nem kellett volna a végén örülni az egyelítésüknek is. 

 

Előzmény: kolera4 (260875)
am83 Creative Commons License 2024.04.08 -2 5 260876

Én azt gondolom, hogy játék, stratégia, potenciál és az alapján, ahogyan kinézünk a meccsek többségén, nagyjából a második helyért kellene harcban lennünk, viszont jópár meccsen nem hoztunk annyi pontot, amennyit lehetett volna. Ilyen volt legalább 2 MTK meccs vagy a Vidi elleni idegenbeli találkozó. Ami teljesen megmagyarázhatatlan, az a Mezőkövesd elleni itthoni zakó.

 

Tavaly szinte mindig jól jöttünk ki a meccsekből, talán egy kicsit több pontot is szereztünk, mint amennyire rászolgáltunk, idén viszont már olajozottabban működik a játékunk, viszont a helyzetkihasználásunk nem olyan jó, mint az előző szezonban. Szerintem ebben nagy szerepe van annak, hogy jó ideig (és talán ez még most is igaz) nem tudtuk megoldani Babunski pótlását. Igaz, van jónéhány 5-7 gólos játékosunk, viszont ő NB1-es szinten klasszisnak számított, aki kritikus pillanatokban akár kevésbé egyértelmű helyzetekből is a lehető legtöbb gólt ki tudta facsarni.

Előzmény: Mapé (260870)
kolera4 Creative Commons License 2024.04.08 -3 2 260875

Látom nézed a sajtótájékozatót. Ha bemegy...

Ha meg nem  megy,neki állunk szarul játszani....

Beszédes ez is,duma az van.

Mérkőzés eleje:

– Motivációval telve vágunk neki a találkozónak, mivel a legutóbbi két mérkőzésünket az MTK ellen elveszítettük. Most azonban győzni szeretnénk és mindent megteszünk azért, hogy megszerezzük a három pontot. Motiváltak és ambiciózusak vagyunk. Sir Blagojevic

 

Meccs vége:  Ezután növeltük az intenzitást, szépítettünk, közel voltunk a második találathoz is, de nem sikerült megszereznünk.

Hétközben minden oldalon fogadkozunk,nyilatkozunk,bizakodunk...1-2-nél meg neki állunk növelni az intezitást. Értem.

 

Előzmény: losik (260868)
losik Creative Commons License 2024.04.08 -1 0 260874

Miattam NE tedd! Tudom kívülről a mondandódat. 

Előzmény: kolera4 (260873)
kolera4 Creative Commons License 2024.04.08 0 1 260873

Miattad ha KELL meggondolom magam és újra lelkesen visszatérek.

Előzmény: losik (260867)
ChrisRea Creative Commons License 2024.04.07 -2 1 260872

” novus ordo seclorum “

Előzmény: Ebcsont42 (260869)
losik Creative Commons License 2024.04.07 -2 0 260871

Warum?

Előzmény: Ebcsont42 (260869)
Mapé Creative Commons License 2024.04.07 0 1 260870

Az itthoni mérleg:

 

8 győzelem, 1 döntetlen, 5 vereség (3 tavasszal)

 

Gólkülönbség 26-16

Előzmény: kolera4 (260865)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.07 -1 0 260869

Si tacuisses, philosophus mansisses!

Előzmény: losik (260867)
losik Creative Commons License 2024.04.07 -3 3 260868

Igazából megvolt az elején is az a a két-három lehetőség még 0-0nàl, ami ha bemegy.... De nem ment. Aztán az MTk felbátorodott, onnantól az első félidő szar volt. Vajda és Domingues is gyenge volt

Előzmény: OnlyLoki (260866)
losik Creative Commons License 2024.04.07 -4 1 260867

vélemenyeimet meg tartom.  Így nem koptatom a szám,csak olvasgatok.

 

Azért csak sikerült koptatni...

Előzmény: kolera4 (260865)
OnlyLoki Creative Commons License 2024.04.07 0 3 260866

A tegnapi meccs az első félidőben látott hozzáálláson ment el. Kényelmesen kezdtünk, két győzelem után azt gondolták a játékosok, hogy elég kivinni a mezt a pályára. Tévedtek! A körülményes támadás szövögetés, a pontatlan passzok, eladott labdák megbosszulták magukat. Abban segítsetek, hogy mi értelme van a szélsők ellentétes oldalon történő játékának? Miben jobb ez, mintha pl. a jobblábas jobb szélső a jobboldalon játszana? Én úgy látom, többet veszítünk rajta, mint nyerünk! 

 

(Az mtk gusztustalan időhúzásához partner volt az impotens Erdős, a boldog '90-es években ezért kaptak volna pár liter sört, és némi aprót a nyakukba! Undorító egy banda!) 

kolera4 Creative Commons License 2024.04.07 -1 3 260865

Köszönöm kérdésed, jól vagyok. Sok újat nem tudok hozzátenni,a véleményeimet meg tartom.  Így nem koptatom a szám,csak olvasgatok.

Igazából 4.-10. helyig bármi lehet,jelenleg a 10. közelebb van,mint a 3.

Mivel elvárás nincs a stáb felé,így a végeredmény is mindegy. Mindenki elégedett.

Remélem jövőre lesz valami cél,nem csak annyi, ne essünk ki.

 

Várom az edző edző legyen és rá merjen szólni a cskra ha őrjöng a pályán,de ez hiú ábránd. Oliveriaval mi van,azóta se tudjuk...

Ojediran 8-10 mecces jegelése hiba volt. Jó nagy hülye voltam nem láttam a csapat motorja és annyit fut,mint másik kettő.

 

Viszont a sajtótájékoztatók egyre szánalmasabb magyarázkodásba csapnak át,de legalább megtudtam ez az Nb1..

Ha itt másik 9 csapat is hektikus,mi is lehetünk azok...

Nem tudom hazai pályán hogy állunk,de ha nézőszám emelkedést akarnak néha nyerni is kellene,a jó játékot már el se várjuk sokan.

Hiányoznak azok a mondatok,hogy Blagoval megnyertük volna a tavaszi szezont,tavaly ez a mondat nagy sikert aratott :D

 

Előzmény: pippolinó (260853)
pippolinó Creative Commons License 2024.04.07 -2 4 260864

Mekkora egy suttyó ez a Sztankovics.Meg az egész kispadjuk.

skiss Creative Commons License 2024.04.07 0 2 260863

Ez már régi hagyomány az MTK-nál, nem először és nem csak ellenünk csinálják - szánalmas vásári bohócok. Belenevelik a fiatalokba a sunyizást.

 

A meccs egyik fontos pontja volt, amikor Baranyai helyzetbe került - de sima ziccerben lepasszol. Na majd legközelebb

Előzmény: hallaignác (260861)
Gatyabandi2 Creative Commons License 2024.04.07 -1 0 260862

Te is az A környékén ültél? Mert volt egy olyan szitu amit én nem hallottam tisztán, de az eleje körül volt mikor valaki teli torokból üvöltözött valakivel talán a Kádár volt az de nem tudom. De mint az állat úgy üvöltött. Te lehet tudod pontosan mi volt ez a sztori. 

Előzmény: hallaignác (260861)
hallaignác Creative Commons License 2024.04.07 0 4 260861

Közelről láttam az MTK edzőjét aki többször jelezte, hogy mikor fájjon, mikor gyógyuljon. És még büszke is rá a nyilatkozatában.  "... jól menedzseltük az időt" Ennek ellenére egyszer-egyszer el lehet mondani hogy nem érdemeltünk vereséget, de háromszor egymás után ugyanolyan kínos, mint amikor úgy verik magukat földhöz, mint aki atomvillanást látott.

Előzmény: pippolinó (260860)
pippolinó Creative Commons License 2024.04.07 -2 5 260860

Ez a tegnapi mtk-s időhúzás a sportág megcsúfolása volt.Egy vb döntőbe még megérteném, a nagy tét miatt, de könyörgöm egy v.cak nb1es meccsről volt szó.Ez nem sportemberhez méltó magatartás volt  egy ilyen győzelemnek én nem tudnék örülni.Sajnos a bíró partner volt ebben és az mtk vezetői is engedték a játékosaiknak a fetrengést.

pippolinó Creative Commons License 2024.04.07 -2 0 260859

2-3 jó év még simán benne van és már bizonyított.Inkább legyen egy csatár 30-on felüli és tudjon gólokat rúgni , mint tehetséges giatal, aki szökőévente talál be.

Előzmény: Mapé (260855)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.07 0 0 260858

Ez bizony jelentősen árnyalja a képet.. :)

Előzmény: Leszi51 (260857)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!