Keresés

Részletes keresés

hegyilány Creative Commons License 2007.02.13 0 0 216
Finom...
Violantia Creative Commons License 2007.02.11 0 0 215
Én már attól többször elélvezek, hogy a pénisz a számban van, hogy izgatom. Mikor a számba, a torkomba lövell, már várom az ízét, tehát imádom! Szeretkezés után, ha a ruhadarabokról, amikre rákerült, megkóstolom, akkor se rossz. És eszembe se jutna kiköpni. Imádom, ahogy tele a fasszal a szám, és nyeldeklem a friss, forró spermát:) Mikor lövell, akkor élvezek én is egyett:)
mimi_bacsi Creative Commons License 2006.05.31 0 0 214

A magam nevében köszönöm a megmérettetést, nekem öröm Zontággal egy napon említeni (pedig Ő sokkal több és jobb) de Barátom! Ha így gondolod, szeretettel veszem, és igyekszem ennek szellemében eljárni....

 

A Kedvesed gyönyörű, a puncija mindenkinek nyálcsorgató, Barátom, irigylünk!!!

 

Köszönöm a szavaidat, megtisztelnek!!!! 

Előzmény: parban (212)


laci_17 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 213
A napokban friss spermával töltött epret ettem... szuper volt...
parban Creative Commons License 2006.03.23 0 0 212

Ahogy el olvasgatom azé van itt egy,két rohadt nagy marhaság!

DE hol nincs???

tisztelet a kivételeknek és a jó humorú fórumozóknak!

mimibá+zontág

QAF Csibészke Creative Commons License 2006.03.23 0 0 211

A szagáról/illatáról tudok beszámolni, az oylan mosogatólé- vagy szappanszagú e!:) Mindenkinek.

Mert hogy 90%-at a prosztatavaladek teszi ki, es az lugos.

 

tom boy Creative Commons License 2006.03.22 0 0 210
Nos azért írok ide, mert olvasom a hozzá szokásokat mitől milyen lesz az íze, de azt nem igen olvasom, hogy próbálkoznátok saját magatok is.  Én nekem most az öt hónapos kapcsolatomban rendszeresen jelen van ez a dolog, az elején nekem is valóban kicsit bizsergette a száj padlását, és kicsit fanyar volt az íze, akkor dohányoztam, kávéztam sok tejet, ittam.  Ezért is próbálkoztam ezek mellőzését, persze sikerült, ezekről le szoktam, most csak ásványvizet iszok, és naponta kis ananászt, mézzel, akit érdekel, próbálja ki szerintem nem fog csalódni.

Zontág Creative Commons License 2006.03.20 0 0 209

Nyomd fel a képét, majd a lánykák eldöntik hogy mi. Valami csak  kisül  belölle.

:-)

Előzmény: mimi_bacsi (208)
mimi_bacsi Creative Commons License 2006.03.20 0 0 208
Ha én is eztteszem, akkor az enyém, sült tök...?...;-)))))
Előzmény: Zontág (207)
Zontág Creative Commons License 2006.03.20 0 0 207

Hát ha már itt vagyunk és ezért, akkor naná.

:-)

Előzmény: mimi_bacsi (205)
Zontág Creative Commons License 2006.03.20 0 0 206
Egy kétnapos pihi után egy férfi kiönt az elsõ ejekulációban 7-8  hullámban 2 evõkanálnyit, néha többet. Két, de esetleg három ejakulációt simán elérhet, bár mindig hígabb és kevesebb lesz az  ejakulátum, de azért száz férfi nemigen kéne ehhez. Bár elég bizarr a doog, nekem nem tetsz. Sperma pohárból, van ebben valami nemfrankó.
Előzmény: Törölt nick (202)
mimi_bacsi Creative Commons License 2006.03.20 0 0 205
Elsütötted...? -))))
Előzmény: Zontág (204)
Zontág Creative Commons License 2006.03.20 0 0 204
Mennyire különböznek az emberek! Ez én  érzelmi és testi  társam meg azt a nagyonsürü elsõ  adagot imádja,  first cum-nak hivják errefelé és szerinte abban az a jó, hogy épen a denzitása miatt szuper,  kvázi lehet szopogatni is.  Ahány ház annyi szokás, ahány lány annyi szopás. Olcsó kis szellemesség, de muszáj voltam elsütni, bocs.
Előzmény: writerzoo (200)
laci_17 Creative Commons License 2006.03.20 0 0 203
Az én spermám édeskés ízű sárgás színű sűrű állagú. A feleségem nem akarja megkóstolni sajnos. Eröltetni meg nem akarom. Így csak én kóstolgatom.
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.10 0 0 202
Jó sokáig gyűjtögethették! Legalább 3-4 óra még vagy 100 fasz telever egy ilyet!
Előzmény: boyko22 (201)
boyko22 Creative Commons License 2006.01.06 0 0 201
ez a csaj tenleg spermát iszik? igazit? van még ilyen képed, esetleg valaki ilyen oldalt tud? ez izgi..
Előzmény: Törölt nick (192)
writerzoo Creative Commons License 2006.01.04 0 0 200

 

A spermának az ízével semmi baj nincs, de arra ezért kell figyelni, hogy lehetőleg ne a 3 hétig gyüjtögetett magot eresszük be a leányzó szájába, mert az olyan sürü lehet, hogy nehezen tudja lenyelni. Mi az ilyet "öregspermának " hívjuk, ezt jobb kint elkenni. :-)))))

 

cartier Creative Commons License 2006.01.04 0 0 199
     en csak a baratnöm pinajanak az izevel együtt tudom milyen a sperma ize
Előzmény: boyko22 (198)
boyko22 Creative Commons License 2005.12.30 0 0 198

sziasztok! engem is érdekel a dolog, meg izgató is ahogy a csaj gecit iszik. En ismerek egy csajt, akinek az a mániája, hogy gumibol issza ki a gecit, kinyalja belole. vannak pasijai, akik rendszeresen igy "táplálják"

SuperBoy Creative Commons License 2005.06.26 0 0 197
Hát, én nem ismerek ilyen nőt, de nem is bánom. Ha "megetettétek" a csajt, majd mondjátok el, hogy izlett-e neki! ;-) Ja, szülinapjára szerezzetek neki egy hím bálnát! ;-)
Előzmény: Törölt nick (193)
gold-x Creative Commons License 2005.06.21 0 0 196
:-PPPP)))))
EDM Creative Commons License 2005.06.21 0 0 195
Pont ugyanez járt nekem is az eszemben!
Előzmény: gold-x (194)
gold-x Creative Commons License 2005.06.21 0 0 194
 Jó lenne összeismerkedni ezzel a hölggyel!!! :-)
Előzmény: Törölt nick (193)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 193

Ismertem egy lányt, aki rendszeresen csinálta lovakkal, kutyákkal (nem is nézett ki rosszul), és összehasonlította az állatok meg az ember spermájának az ízét. Szerinte a lovaké savanyú.

 

(Amikor megismertem, ez a csaj épp készülődött, hogy másnap elmenjen egy tanyára, ahol már készítették neki a lovakat. Korábban inkább pónikkal üzekedett.)

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.21 0 0 192
tomcsi bácsi Creative Commons License 2004.04.19 0 1 191
Lehet nem figyeltem eléggé,de mintha 1 apro furfang nem hangzott volna el...amikor a lány szájába élveztem eddig, mindig az elsö spriccnél 1 pillanatra ABBAHAGYTA a cumit(vagy kis ijedségtöl vagy hogy nyelni tudjon...)de az nagyon szaaar érzés!Nos a megoldást a mostani csajom adta meg:mikor eldurranok 1 kicsit oldalra tartja a szájában a farkam,igy nem a torkára megy a cucc és nem lesz nyelési inger...
Amugy, velem is csokolozott utána a barátnöm és tényleg nincs benne semmi rossz iz(persze nem 1 wellington-bélszin izü csoda...:-))
CsambaPaci Creative Commons License 2004.04.19 0 0 190
Sziasztok!

Noha nem pörög a topic, de olvasgatom és éppen a hétvégén volt a témába illő élményem.

Kedvesemmel egy kellemeset szeretkeztünk, mikor sajna nem bírtam és elélveztem. Persze bántott a dolog, hogy őt ott hagytam félúton, ki kellett köszörülni a csorbát. Megkért, hogy a kedvencét nyújtsam neki, ami azt jelenti, hogy egyszerre ingerlem a csiklót a nyelvemmel, míg ujjal a punciját izgatom. Ez a kettős izgatás hatásos szokott lenni és Kedvesem is hálás az ilyen kényeztetésért. Most is ezt alkalmaztam, csakhogy a puncija tele volt azzal a spermával amit nemsokkal előtte lőttem be. Mivel már kíváncsiságból korábban megkóstoltam saját magomat, nem viszolyogtam a dologtól, de azért így már más volt.
Mikor korábban megkóstoltam, akkor egy kicsit csípett és később a torkomat is kicsit kaparta, el is határoztam, hogy nem kérek tőle semmi olyat, hogy esetleg a szájába élvezzek.

Most viszont hosszú percekig saját magomat is nyalogattam, miközben kedvesemet kényeztettem. A kényeztetés vége persze megint egy hatalmas orgazmus lett. Noha kérte, hogy csak fenn nyalakodjak, mivel ő sem szerette volna, hogy a spermát nyalogassam ez nem telejesült. Eléggé összekentem mind a kettánket, de most szerencsére nem volt semmi kellemetlen íz. Inkább semilyen. A sima izgató nedvektől telt punci íze finom, imádom. Ízét meghatározni mégsem tudom. Most viszont saját ízem sem éreztem markánsan, inkább csak az állagát, de a helyzetben nem éppen ezzel voltam elfoglalva. Sokkal inkább a végeredmény érdekelt.

Ha a lányoknak tanácsot adhatok, nyugodtan próbálják ki párjukat. Kellemetlen íz úgysem nagyon lesz és ha nem a félelem motívál bennük, akkor nem érheti kellemetlen meglepetés őket.
Ezek után azt hiszem nekem sel lesz gond az éppen "összemaszatol" puncit orálisan kényeztetni.

Csamba

Előzmény: macrowave (189)
macrowave Creative Commons License 2003.05.19 0 0 189
Nekem ey lány azt mondta, bizsergeti a nyelvét és a száját, és furcas de jó érzés.

Melledűsleg ez a barátnőm egyszer a szobatársnői előtt az én ljeénlétemben kezdte el fejtegetni, hogy milyen a sperma íze, magamban nagyon nevettem közbe, mert azért érdekes szitu volt...

CarloB Creative Commons License 2002.07.31 0 0 188
A helyedben nem nyelném le, egyszerüen kiköpni,..és kész,..de ha lenyeled akkor biztos nagyon nagyon kedveled a barátodat...
Előzmény: woodstock7 (187)
woodstock7 Creative Commons License 2002.07.29 0 0 187
Én imádom a barátomat orális szexben részesiteni, a spermát is lenyelem (90%-ban),de nem tudom megszokni, ritka esetek egyike amikor azt mondhatom hogy nincs ize, de általában kellemetlen, esetek többségében lenyeléskor öklendezek egyet és ennyi, de ez nem okoz problémát, szóval nem irtozom a spermától.Azt hittem előbb utobb megszokom immáron 2 és fél éve nem sikerült, pedig elég rendszeresen kerül a számba, de nem tudom megszeretni!Ez van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!