Keresés

Részletes keresés

Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 16
Mert sokkal fínomabb érzés ha kivasaljuk.
Én például nagy (nyugodtan elképzelhetsz egy szokatlanul nagy számot) selyemkendő, selyemsál gyűjteménnyel rendelkezem. Nagyon szeretek ilyesmit viselni, de tekintettel arra, hogy a parfüm illatát a kendő átveszi és a kendőket a ruhákhoz a parfümöket pedig a napszakhoz illesztjük... nos mindez azzal jár, hogy állandóan, szinte naponta mosok kendőt, sálat és ennek függvényében vasalok is. Hát ennyi. Nem túl romantikus. Sorry.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 15
Humanist, miért kell vasalni? Ha csak úgy finoman kiteregeted és úgy szárad meg nem lesz jó?

Baldrian

Előzmény: Humanist (14)
Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 14
Te jó ég...... mit mondhattam, hogy arra gondolsz pszichológus vagyok? Nem, nem.
Csak egy kis kiváncsi csacsival beszélgettek.....

Nekem is tetszik a vörös+fekete, de ellentétben az itt megszólaló igen tisztelt két Úrral, nékem biz' vasalni is kell....... ezért erotika ide, meg oda, győzött a praktikum: a selyemágyneműt száműztem.

Előzmény: duracel (12)


Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 13
Hm azt hiszem színben nem vagyok finnyás. Illetve minden színnek meg van a maga hangulata. A fehér és a világosabb pasztelszínek inkább simogatásra, míg a a vörös és a fekete már finom csomók megkötésére is inspirálja az embert... Persze nincs kizárólagosság... :)))

Baldrian

duracel Creative Commons License 2000.06.27 0 0 12
Számomra mindkettő,és van is.Lehet cserélni.Vörös nagypárna+fekete kicsi+fekete takaró,vagy fordítva.DE talánn a feketét jobban szeretem.
Pszihológus vagy? BOCSI...
Előzmény: Humanist (7)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 11
Jó, majd nem hiszem el... :))))))))))))))))

Baldrian

Előzmény: Humanist (10)
Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 10
El ne hidd. Kamu szöveg. Csak úgy kitalálta valaki.
Előzmény: Törölt nick (8)
duracel Creative Commons License 2000.06.27 0 0 9
Ijenko nyáronn paplannélkül,csak a takaró,elindul akezem aszaténnal,lazánn,csak leheletnyire ér a női testhez,játszadozom vele.Comb hátsó hajlat,feljebb,popsi,végig agerinzen,tarkó,vissza,újra.Végül a gerinc utolsó forgóját,lazánn maszírozom vele,majd a pulzusok hevesebb számú lüktetésénél elhagyom a szatént,és jön a kezem amire vágytál!Énsem csak az ágyneműre gondoltam az egy másik TOPIC!Ha így szeretem akkor már pontos?
Előzmény: Humanist (5)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 8
Komolyra fordítva a szót hallottam már olyat, hogy hölgy selyemmel maszturbál. Tehát ha nincs ott az puha de mégis erős férfikéz, akkor azért a selyem is jó lehet sokmindenre...

Baldrian

Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 7
Duracel, melyik szin az erotikus? Vörös? Fekete?
Előzmény: duracel (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 6
:))) Ne beszélj! Tényleg? :-o :))))))))))))))))

Baldrian

Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 5
Azt hiszem..... ki foglak ábrándítani..... kicsit habozok is..... legyek-e ily szigorú hozzád....
hisz nem érdemled meg..... na mindegy..... megmondom, lesz ami lesz.... (jujj, de izgulok)
Szóval a selyem önmagában nem elég.....attól még egy nő sem lett boldog....persze fínom, igen fínom érzés, amikor selyem borítja a testet, de össze sem vethető egy simogató férfi kézzel.
duracel Creative Commons License 2000.06.27 0 0 4
Üdv mindenkinek. SZATÉN-ágynemű,erotikus szinekben lehet kapni.Az elhangzott célokkal vettem párat,szuper érzés ha a testedhez ér,főleg ha a partnered is díjazza,és nyitott a dologra.
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 3
Ó, gyakorlatilag bármi, csak selyemből legyen és persze, rám is hat, bár nekem elsősorban a hölgyer gyakorolt hatás csodálása varázsol el...

Baldrian

Előzmény: Humanist (2)
Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 2
Személyes élmény? Hogy volt?
Magadon is szereted a selymet (pizsi, ing stb) vagy csak a Hölgy viselje?

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 1
Hát én igen ritkán vasalok... :))))

Viszont meglehetős vértolulásom van attól a látványtól amikor egy selyemsál végigsimít egy szeméremdombon, esetleg finoman behatol a nagyajkak közé is. Ugyanakkor biztos forrásból tudom, hogy ilyenkor a szeméremdomb tulajdonosának is vértolulása van... :)

Baldrian

Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 0
Naaaaa, de kedvesem..... vasaltál már selyemágyneműt? Nem? Mindjárt gondoltam...
Pfujjj...
A selyemsálakat viszont imádom, mert fínomak, mert erotikusak, mert jól állnak nekem, mert megnézik a nők (igen jól hallod, SAJNOS nem a férfiak nézik meg, hanem a nők: "hol vetted", "milyen szép darab", "mennyi volt").
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.27 0 0 topiknyitó
Találtam ma egy pici kis boltot itt nem messze a munkahelyem mellett. Pici kis helység, be is volt már zárva. Annyi van csak kiírva a bejárat fölé, hogy "Selyemszaküzlet". Nagyon beindult a fantáziám. A selyem az egyik olyan fétis, ami szinte mindenkinek bejön. A könnyű hűvös kelme simogatása és szorítása egyaránt végtelenül izgató. Szóljon ez a topic a selyem dícséretéről és szóljon arról, hogy kinek milyen ötlete támad egy selyem vagy több selyemkendőtől, selyem ágyneműtől, selyem hálóingről, selyem pizsamától. Történetek, fantáziák, ötletek, minden jöhet....

Baldrian

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!