Keresés

Részletes keresés

*upc*** Creative Commons License 2011.11.01 0 0 4660

jöhetnek hozzászolások :) 

mindenki alszik ?:) 

mi a helyzet ????? 

mentek ki  a temetöbe ?

meri Creative Commons License 2011.10.27 0 0 4659

Nagyon köszi. Valóban nem nagy ördöngösség, legalábbis, így a megfelelő mankó birtokában. A video jó :)

Előzmény: *upc*** (4658)
*upc*** Creative Commons License 2011.10.27 0 0 4658
lehet kicsit morbid leszek de segitö kész is !

 

igen kell ,de nem vészes

belle kell mászni box memoriajaba

total commander FTp-vel , router is kell !

ezeket filokat kell szerkeszteni F4 gombal

 

oscam.conf

oscam.server

oscam.user

 

EZT KELL BELEIRNI -------------->  http://www.cccamforum.com/forums/showthread.php?t=74983

 

ezen kivül minden elött végig nézed ezt a videot

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z079zGBIDUE

 

 

 

 

Előzmény: meri (4657)
meri Creative Commons License 2011.10.27 0 0 4657

Annyi kérdésem lenne még az 55 HD-vel kapcsolatban, hogy kézhezvétel után kell-e valamit bűvészkedni rajta ahhoz, hogy a UPC menjen rajta, vagy a kártya bedugása után azonnak működőképes? Ha kell, akkor:

- van-e olyan megoldás, amihez nem kell extra buherálás (a UPC saját HD beltérijén kívül)?

- az sem baj, ha komolyabb beállítási procedúra vár rám, de akkor jó lenne vmi támpont, hogy mit s hogyan...

Köszi.

meri Creative Commons License 2011.10.27 0 0 4656

... és az egyikük válaszolt is, 25 eur a szállítás, igaz, nem Mo-ra.

Olyan HD vevőről tudtok, amit esetleg lehet használni media player-nek is, mondjuk Ethernet-tel rákötve a hálóra, NAS-ról vagy DLNA-n keresztül elérve a filmeket, sokféle formátumot ismerve? A TV-n (LG) van DLNA, és nagyon király, de sajnos vannak formátumok, amikkel nem birkózik meg (pl. DTS hang). PC mindent visz, de feleslegesen zúg és fogyaszt sokat. Egy média-lejátszó jó lenne, de akkor az ismét egy plusz doboz / távirányító...

Előzmény: meri (4655)
meri Creative Commons License 2011.10.26 0 0 4655

Köszi, írtam nekik mailt.

Előzmény: *upc*** (4654)
*upc*** Creative Commons License 2011.10.26 0 0 4654

http://www.etechshop.sk/?akcia=showkategoria&vyber=18251

Tel.: +421 911 555 586
E-mail.: etechshop@etechshop.sk

Ivan Sulovec - eTECH CITY
Záhradkárska 546/7
013 01 Teplička nad Váhom
Slovenská republika

 

http://www.satelity.ellano.sk/?akcia=showkategoria&vyber=7104

Tel.: 0911072878
Mt.: 0908072878
E-mail.: satelity@ellano.sk

Ellano.sk - ODBERNÉ MIESTO
Štiavnička 181
97681 Podbrezová
Slovenská republika

 

vegyetek boltnak nem gyártok

 

Előzmény: meri (4652)
*upc*** Creative Commons License 2011.10.26 0 0 4653
felul van kereso megkeresed 86eurosat
van contakt is de tudom gyartoet is csak ott 10kell rendelned!
majd ha hazaerek belinkelem ,
mobilrol vagyok!
Előzmény: meri (4652)
meri Creative Commons License 2011.10.26 0 0 4652

Én néztem ezt a heureka-t, de ez ugye egy kereső, ahol sk boltokat listáz a keresett termékhez. Ha IPBox 55-öst szeretnék, meyik boltot érdemes felkeresni? Olyan kéne, ahol van angol (azaz: nem szlovák) felület, ahol rendelés is leadható... esetleg email/telefon ami bejön? Köszi!

Előzmény: *upc*** (4651)
*upc*** Creative Commons License 2011.10.26 0 0 4651
azt tanacsolom csereltesd ki dsx 6010re, vegyel ab ipbox 55hdt hdmi hdtv,linux ,oscam emu kartyahoz,

25800ft +posta
heureka.sk
Előzmény: Furkesz31 (4641)
ficere50 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4650

Nem véletlenül Philips LCD-tv-n akarod a HDMI-t üzemeltetni?Azokon szokott ez " a kép 2 percenként ugrál...Villog."stb. előfordulni, ami persze nem a beltéri "sara".(na, most nem akarom a primitív beltérit sem védeni!)

A kártyacsip érintkezőket meg kéne próbálni letisztítani(?). Már írtam: írógépradír.(tintaradír)

Búgásról: előbbre.

Előzmény: Furkesz31 (4641)
ficere50 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4649

A földhurok: akkor keletkezik, ha két hangtechnikai berendezés fémtestei között feszültségkülönbség áll fenn.Ilyenkor a hangfrekvenciás csatlakozókábelek "árnyékoló" fonatán nem kívánt áram folyik (50 Hz).Ez a kisjelü hangfrekis vezetékeken un."brumm" jelet indukál.

Megoldások:a különféle berendezések fémházait egy rel. vastagabb vezetékkel összekötjük.

Ez a Hi-Fi technikában már megszokott eljárás. (tv-k esetén nem mindig ideális)

De nálad az lehet a megoldás (amit már ezerszer leírtam), hogy a box hangerőszabályzását tedd max-ra és a tv-n állíts ideális (maximálisa használt) hangerőt.(Vagyis a tv-n vedd vissza a hangerőt a megszokottra.)Ilyenkor a "brumm"-ot elnyomja a box hasznos jelszintje és a tv már nem erősíti fel. Ezután a boxon ebből lehet lefelé szabályozni igény szerint.

Előzmény: Furkesz31 (4644)
Saughassy Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4648

Akár. Az Amiko Alient is erdemes megnezni, neve ellenere egyaltalan nem gaz, es aktiv fejlesztoi garda van mogotte, plusz gyarilag dual bootos es megy rajta a Dreambox fele Enigma felulet.

Előzmény: meri (4647)
meri Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4647

OK, köszi az infót a UPC beltérijéről. Nekem épp a Full HD, a kihagyásmentes HDMI lenne a fontos, és legkevésbé a PVR (nem tervezek felvenni vele). Legyen jó képe és hangja HDMI-n, kellemes menüje, legyen olcsó. Ezt szem előtt tartva az 55-ös IPBox jó lehet?

Előzmény: Saughassy (4640)
Pap Wiktor Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4646

Hmmm talán az első negatív válemégy a UPC Directről amit olvasok/hallok.Mondjuk én ezeket már kisírtam volna a szolgáltatótól,hogy csináljanak valamit!Most is addig rinyáltam a T-nek mire adtak végre egy olyan boxot ami (eddig) kifogástalanúl működik (Intek HD-C10CX).

Korábban egy Globalteq GCR-370CX-et adtak ,többször kellett csarélni,mind szar volt.De nem hagytam annyiban...ennyi pénzért nem.

 

Sajnos a csatornakínálat meg olyan amilyen.Én pl a T-nél a médium (családi) csomagból a normális zenei adókat hiányolom (VH1,MTV...)Ugye a Directen ez benne van a közepesben.

 

Na az IPTV-ről hallani sem akarok!Rengeteg negatív véleményt olvasok róla,illetve házimozi telepítéssel foglalkozván azért tapasztaltam is ügyfeleknél,hogy borzalom (nem utolsó sorban a T szerelői is azon a véleményen vannak,hogy szar,még nagyon gyerekcipőben jár és nincsenek meg igazán hozzá a megfelelő feltételek.De a T mégis nagyon erőlteti!

 

Sajna ebben is mint sokmindenben kishazánk nagyon el van maradva...

Előzmény: Furkesz31 (4641)
atalanta_1 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4645

10 éve van UPC Direct előfizetésem. Iszonyatos, hogy mekkorát változott azóta a világ, az előfizetők (így természetesen magamat is beleértve) igényeiről nem is beszélve.

 

Most jutottam el oda, hogy van egy olyan tv készülékem, hogy ki tudom (tudnám) élvezni a digitális televíziózás összes előnyét. Persze nem vagyok elégedetlen, de bosszant, hogy innen a fórumról kellett értesülnöm, hogy a beltérim nem tudja a full HD-t, hogy az HBO (meg még néhány adás) lehet, hogy azért szaggat néha, mert a HDMI-t nem szereti a beltéri... Ezek apró dolgok, de nem ártana, ha - magyar viszonylatban nem kis pénzért - a szolgáltató odafigyelne erre!

 

Mégsem tervezek szolgáltató váltást, mert kicsiny országunkban más sem tud jobbat ajánlani ennél...

Előzmény: Furkesz31 (4641)
Furkesz31 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4644

Mi az a földhurok? :- /

Előzmény: rabi (4643)
rabi Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4643

A búgás akár lehet lokális probléma is, mondjuk földhurok miatt!

Előzmény: Furkesz31 (4641)
Supercafone Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4642

Azért bízom benne, hátha vannak még hozzám hasonló régi kártyások.

Előzmény: *upc*** (4638)
Furkesz31 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4641

Szia!

 

Egyéni tapasztalat a UPC Directről (Direct Plusz és HBO MaxPak csomag; DSR 8111-es beltéri mellett):

 

2011 áprilisától van UPC Directünk. Tapasztalat: Sz@r. Alig várom már  a hűségidő végét ...  Leperkálok havi 7000 forintot,és nézhetem búgó hangú SCART kimenettel az adásokat,mert a HDMI kimeneten érkező jel nem fér meg a szolgáltató által adott beltérivel (ezt ők ezt mondják,ez a hivatalos álláspont) ,s (HDMI-n) a kép 2 percenként ugrál...Villog. Marad a SCAT,ahol meg van egy pici alapbúgás, ami nem egy hűdehűde, nagy baj, de sokszor felerősödik,és idegesítő.

A beltéri (DSR 8111) totál lebutított, még egy nyamvadt csatornalistát sem tudok összeállítani, így kénytelen vagyok elviselni a közszolgálati csatornák után a TV2-t,RTL-t,amiket a listám végére üznék, mert egyáltalán nem nézzük a szennyüket.

A rádiócsatornák időnként eltűnnek, időnként maguktól bejönnek, hol így hol úgy. Hetenként áramtalanítom a beltérit, amikor szegénykém aszondja:"na,most nem akarok működni." A korábbi beltéri a benne lévő kártyát "felejtette el" mindig, sokszor naponta óvatosan (!) ki-be húzigáltam,mert ugye vigyázni kell,meg ne sérüljön. Hetente néhány képkockásodás is van, erre azt mondom még belefér ...

Tipp: Ne műholdas Tv-t válassz,pláne ne "upicit" hanem maradj a kábelen, vagy köss IPTV szerződést!

 

U.i: Lehet, velem van a baj.

U.i 2.: Néhány igényesebb csatornát hiányolok: Mezzo,Arte. A Discovery és a Spektrum nekem elég langyos ,már ami a tudományosságot illeti,persze ez nem baj, erre csináltak igányt... s nem is változik, csak szubjektív vélemény.

Rinya vége. :D

 

Előzmény: Pap Wiktor (4539)
Saughassy Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4640

A gyari upc hd belterinek egy nagy elonye van, a dual tuner. Vagyis mast nezhetsz, es vehetsz fel egy idoben. Ez nagyon kenyelmes es nagyon jo dolog, aki egyszer hozzaszokott, az megorul a hianyatol.

 Viszont ezt leszamitva egy rakas szar, sokat fogyaszt, zug, fapados a szoftver, es nem tud FullHDt. Hálószobába nem javaslom, nappaliban el lehet vele lenni.

Előzmény: meri (4639)
meri Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4639

*upc*, még mielőtt rendelnék egyet, a biztonság kedvéért megkérdezném még egyszer: HD vételre kéne nekem egy beltéri a meglévő UPC szürke Philips helyett. Régebben ajánlottad a nagyobb AB IPBox-okat, aztán valakinek az olcsóbb AB IPBOX 55 HD-öt is. Ezek mind jók erre a célra? Az 55-ös azért olcsóbb, mert HDD-t nem lehet belerakni?Illetve, még 1 kérdés: gondolom, ha váltok UPC-n HD csomagra, ott adnak HD beltérit is. Ez hogyan viszonyul a fenti AB termékekhez? Nem az igazi a minősége? Másképpen fogalmazva: miért ér(het)i meg beruházni egy AB-re? Köszi, előre is.

*upc*** Creative Commons License 2011.10.25 0 0 4638
mar nem hiszem hogy upc re erdemes lesz e hasznalni mert uj cw kartyat nem kezeli sehogysem!
uj kodolas is rajta van
irdeto2 ice freesat elmeletileg o hasznalja ;)
Előzmény: Supercafone (4637)
Supercafone Creative Commons License 2011.10.24 0 0 4637

Üdvözlet!

Ha valakinek szüksége van egy Cryptoworks CAM-re, épp most szabadulok tőle.

atalanta_1 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 4636

Az elmúlt napokban én is észrevettem, hogy akadozik az HBO. Én a HD-t nézem...

Előzmény: *upc*** (4633)
Pap Wiktor Creative Commons License 2011.10.23 0 0 4635

Egyenlőre megoldódott a T-home problémám :) kicseréltettem a globalteq boxot egy Intek HD-s boxra (no nem azért mert HD-t tudnék nézni a képcsöves panámon) végre nem akadozik a hang és pixelesedik állandóan :) néha pár oránként egy kicsit szétesik a kép...de csak egy szempillantásra.Viszont ha jól vettem észre a HD-s boxal még scarton keresztül is szebb képe van mint a globaltq boxnak...először azt hittem csak beképzelem,de a feleségem is említette pedig annyira nem érdekli a téma és egyáltalán nem hozzáértő :)

 

Viszont azért a májusi UPC váltáson még gondolkodom!!! Az ára jobb...és a csatornakínálat is jobban tetszik a medium csomagban :)

Saughassy Creative Commons License 2011.10.23 0 0 4634

Minta vagy 2x csuklott volna a Gengszterkorzo alatt.

Előzmény: *upc*** (4633)
*upc*** Creative Commons License 2011.10.23 0 0 4633
nalatok is akad hbo?
ficere50 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 4632

Akkor "hülye ürge..."

Előzmény: *upc*** (4625)
ficere50 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 4631

Igazad van, rossz volt a példa, mert csak annak szántam...

Előzmény: Degeczi (4628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!