Keresés

Részletes keresés

jonimasször Creative Commons License 2015.07.12 0 0 75

Jóni masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

Töltött Csirke Creative Commons License 2015.06.30 0 0 74

Hölgy keres hölgyet kölcsönös erotikus masszírozásra, Nyíregyháza, Tokaj, Hajdúböszörmény Debrecen vonzáskörzetéből.

baratno377@freemail.hu

csabaipasi Creative Commons License 2015.06.29 0 0 73

 

Helló.

Békéscsaba - Gyula és környékén keresek férfi masszőrt , férfi részére.

Én sportos középkorú, ápolt, igényes.

Hely kell.

e-mail: pasi45@citromail.hu



Yóni eszo Creative Commons License 2015.06.25 0 0 71

Sziasztok! Erotikus masszázst vállalok Győrben és környékén hölgyeknek. Yóni, eszo és csúszka variánsokkal. Minden nő megérdemli a kényeztetést, te miért lennél kivétel? Másfél-két óra és testileg lelkileg megújjúlva és kielégülve vághatsz neki a szürke hétköznapoknak.

Bővebb táékoztatás és elérhetőség az oldalon.    www.yonieszonoknekgyor.hupont.hu

jonimasször Creative Commons License 2015.06.19 0 0 70

Joni masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal  és tapasztalattal.

Budapesten  házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Töltött Csirke Creative Commons License 2015.06.19 0 0 69

Hölgy keres hölgy masszőrt... baratno36@freemail.hu

Bambusz Masszázsház Creative Commons License 2015.06.14 0 0 68

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket Sopron Új Érzéki Masszázsházában!
(Csúszka masszázs, Tantra masszázs, Érzéki relax masszázs, Lingam masszázs, Prosztata masszázs, Négykezes masszázs )

Csinos, dekoratív masszőzök, baráti árak!

www.bamboomassage.hu

Telefonos bejelentkezés szükséges : +3670 208 5554

Látogass meg minket, nem fogsz csalódni!
  Helyszin: Sopron, Színház utca 13 - 15 Elérhető: H-Sz: 9.00-21.00 Telefon: +36702085554

joc36 Creative Commons License 2015.06.12 -1 0 67

Erotikus masszázs Karcag és környékén  nálad vagy nálam 309086395 

Pt 2,4 aut. Creative Commons License 2015.03.31 0 0 66

Kecskeméten keresek,egy gyengéd masszázsra masszőrhölgyet,nem kell hogy erotikus legyen,de lehet az is:)

Ninus101 Creative Commons License 2015.03.25 0 0 65

Kolléganővel és kollégával, több éves tapasztalattal rendelkezünk, Hölgyek, Urak, Párok érzéki- kényeztető   masszázsában! Nálunk fontos a bizalom, tisztaság, nyugalom és referencia. Ezt mi mind garantáljuk. Kezdőket és "újra megélőket" is szívesen várunk!

Weboldalunk bővebb infóval: http://budapesterotic.net/hu/

Részletekért nyugodtan keress a weboldalon lévő elérhetőségek egyikén!

jonimasször Creative Commons License 2015.03.11 0 0 64

Joni masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal  és tapasztalattal.

Budapesten  házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.02 0 0 63

Sziasztok!

Keresek masszőrt Visegrádon.

Liza massz Creative Commons License 2015.02.24 0 0 62

Szakszerű, teljes testre kiterjedő svédmasszázs, valamint érzéki, lingammasszázs (elnyújtott kézi levezetés) érett, csinos, értelmes, OKLEVELES hölgytől.

Szeretettel várom vendégeimet (igényes úriembereket)

Részletek a  honlapomon (kérem alaposan átolvasni telefonálás előtt - köszönöm):   http://lizamasszazs.webnode.hu/

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.31 0 0 61

(Képzett masszőr) férfi szóba sem jöhet?

Előzmény: mézes muffin (50)
jonimasször Creative Commons License 2014.09.14 0 0 60

Joni masszázs teljes testmasszázzsal több éves gyakorlattal  és tapasztalattal, Budapesten.
házhoz megyek jonimasszor@gmail.com

Ninus101 Creative Commons License 2014.08.18 0 0 59

Kukucs :)

 

Szeptembertől (újra) Hölgyeknek, Pároknak, profi Férfi masszőr is a rendelkezésére áll! (okl. svéd masszőr) Megleshetitek a honlapon.

Egyéb Infóért hívjatok, írjatok bátran! :)

Angol nyelvű weboldal: budapesterotic.net. Legyen nagyon szép napotok! Ninus

 

jonimasször Creative Commons License 2014.07.21 0 0 58

Joni masszázs teljes testmasszázzsal gyakorlattal és tapasztalattal,  Budapesten vagy környékén
Csak házhoz megyek jonimasszor@gmail.com

Ninus101 Creative Commons License 2014.07.20 0 0 57

Hello :)
Látom páran kerestek erotikus masszázst Hölgyeknek. Nem szoktam gyakran ide írogatni, de most jelzem (mert szeretem), hogy aktívan foglalkozom Hölgyekkel és Párokkal (párterápia)is. Ezzel kapcsolatban van weboldal(engem is lecsekkolhattok közben), igaz még csak angol nyelven:   http://budapesterotic.net

És nyugodtan kérdezhettek is telefonon, email-ben. További nagyon szép napot! Nina

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.10 0 0 55

Ilyen pocsék helyesírásra biztosan tódulni fognak az érdeklődők.... :)

Ha már hirdetünk, akkor tegyük azt helyesen! Nem véletlenül húzza alá pirossal a helyesírás ellenőrző.... :) :)

 

"Erotikus,érzéki kényeztető,bőrfeszesitő masszázsok sopronban nőknek is.

  tekincsd meg veboldalunk és masszőrünk. "

 

Helyesen:

 

Erotikus, érzéki kényeztető és bőr feszesitő masszázsok Sopronban, nőknek is.

Tekintsd meg weboldalunkat és masszőrünket.

Előzmény: Monroe Masszázs (54)
Monroe Masszázs Creative Commons License 2014.07.10 0 0 54

Erotikus,érzéki kényeztető,bőrfeszesitő masszázsok sopronban nőknek is.

tekincsd meg veboldalunk és masszőrünk.

http://www.monroemasszazs.hu/

krom Creative Commons License 2014.05.09 0 0 51

Sopronban keresek,egy gyengéd masszázsra ,masszőrholgyet,nem kell,hogy erotikus legyen,

mézes muffin Creative Commons License 2014.05.03 0 0 50

Érzéki, erotikus masszőrnőt keresek!  Nő vagyok...

mandl tamás Creative Commons License 2014.05.02 0 0 49

sziasztok

ki vállal erotikus masszázst,yoni masszázst győr környékén a barátnőmnek?

levevte Creative Commons License 2014.05.01 0 0 48

udv. mit szeretne még a háton kívül?

Előzmény: Törölt nick (46)
Ügyes333 Creative Commons License 2014.04.26 0 0 45

Minőségi lingam erotikus masszázsok 

 

http://megerintelek.com/erotikus-masszorok

jonimasször Creative Commons License 2014.03.24 0 0 44

sziasztok

több éves tapasztalattal vállalok yoni masszázst

Budapesten házhoz megyek

e-mailem publikus

zaza321 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 43

Kedves Kriptaszökevény

 

Amit leírtál az a te véleményed amit természetesen tiszteletben tartok. Szeretném leszögezni én senkinek nem ajánlottam fel a szolgáltatásaimat sőt nem is fogom. Akiket én szoktam maszírozni azok egymásnak adják át az elérhetőségemet bés ismeretség útján terjedek. Nem vagyok a reklámra rászorulva. Ha máshol megnézed a hozzászólásaimat akkor ez ki fog számodra is derülni hogy boldog családban élek.

Amitleírtam az csupán ismeretterjesztés és ajánlás a férfitársaimnak hogy igazán volna mit tanulniuk, tanulnunk a nők terén.

 

Köszönöm pozitív hozzászólásodat :-)

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.14 0 0 42

Hmm:-)

Előzmény: Törölt nick (38)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.03.14 0 0 41

"általában a hölgyek esetében a házhoz hívás szokott a gyakorlat lenni"

 

 

marhára nem ez a gyakorlat, a legritkább esetben hívják házhoz a masszőrt a nők, nem tudom mióta csinálod vagy csinálod-e egyáltalán a szakmát vagy csak szeretnéd beindítani a boltot. A hozzászólásaidban is sok a hablaty, a kezdők lelkesedése és izgalma tükröződik a soraidból. Szerintem kicsit lazábban kéne ezt, nagyon átjön az akarásszag...

 

ui: szex és nem sex.

Előzmény: zaza321 (40)
zaza321 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 40

Kedves Skyler Moon

 

Természetesen van, bár általában a hölgyek esetében a házhoz hívás szokott a gyakorlat lenni, mert a hölgyek jobban el tudnak lazulni egy ismert környezetbe, bár így többet árul el magáról de a bizalom kimutatásának ez a formája is hozzájárulhat a masszőr elfogadásában mint segítő társat az érzékek utazásában. Mindenkit óvaintenék a kóklerektől mert sajnos sokan vannak akik csak sexuális indittatásból így akarnak ismerkedni. A teljes testmasszász ( beleétve a joni masszázst) a hölgyek részére az eddigi tapasztalataim szerint kivételes élményt és utazást jelentett. Ami az időt illeti 1-3 óra az átlag amit igényel függően az ellazulás és az élet eddigi szakasziban összegyüjtött gátak falak negatív élmények mennyiségétől. Aki csak egy egyszerű sexuális élményt akar az bátrabn választhat a kóklerek közül :-) , mert ez annál sokkal több!

Kifejezetten ajánlom azon hölgyek számára akiknek valamijen negatív érzései vannak saját sexualitása iránt, vagy eddig képtelenek voltak vagy csak ritkán az orgazmus eléréséhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!