Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20115
direkt megnéztem, hiába wolrdwide,mégse láccik a com-on a németre tett holmi, mert sok száz hasonló van a com-on. de egyszerű, aki amit fel akar nyomni, azt irja be a com-on a keresőbe és nézze meg máshonnan is behoz-e. viszont paypal nélkül az amira feltenni nem olyan sikeres, a németre meg jó. én is néztem a feedbackot tényleg jó,
Előzmény: vsiivz (20113)
vsiivz Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20114
viszont jopofa ez az uj feedback rendszer
vsiivz Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20113
lehet
nekem az a tapasztalatom, hogy mutatja
en csak a .com-ot hasznalom, es aranylag keves kategoriat nezek
de nekem megjelenik az aukciok es a boltok kozott egy koztes tablazat, ami azokat az aukciokat mutatja, amik nem a .com-on vannak, de az elado szallit a .com teruletere (ez ugye amerikat takarja)
ertelemszeruen a .com nem jeleniti meg a nemetre felrakott aukciot, ami csak nemetorszag teruleten belulre kuld
itt lep be az advanced search lehetosege, de arra szerintem sokan lustak

mindenesetre akkoris a legcelszerubb a .com-ra felrakni worldwide szallitassal az aukciot, ha az a cel, hogy minel tobben lassak
(es persze ha megoldhato a szallitas a vilag minden tajara)
Előzmény: Törölt nick (20112)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20112
bár neked sokkadesokkal több pontot van mint nekem, de azért vitázok :)) nem minden láccik, de kifigyeltem,hogy bizonyos régiókban igen, pl svájc, németország, ausztria egy csoport, nemrég az angol-ami is az volt, de bizonyos termékeknél mások a kategoriák, ezért nem mindig láthatni át, talán ha kevés van az adott cuccból, akkor látni pl egy németet is a com-on, de ha sok, akkor biztos nem.
Előzmény: vsiivz (20096)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20111
oda regelsz ahova akarsz, a németen, osztrákon postai levélben erősitik meg a reget, a com-on, co.uk.on emilben. ahol regelsz olyan nyelven kommunikálsz a ebayyal. az ebayos adataidat variálhatod kedvedre, a regisztrációd helye nem változik, csak a te államppolgárságod, a paypalost nem variálhatod olyan eccerűen. hol akarsz eladni? a németek, osztrákok nem paypaloznak, mert az átutalás egyszerűbb, és ingyen van. hirdetni meg bárhol hirdethetsz, de msot olvstam,ha nem vagy verifikált tag, akkor nem hirdethetsz mégse összevissza, de nem jegyeztem meg, hogy ez már él vagy csak terv,mert engem nem érintett. de ha egy magyar kártyával csinálsz paypalt, és azt verifikálod, akkor az ebayon is megfelelsz az ellenörzött id minősitésnek. /pl futtathatsz jávákat,amik jók az aukciókban/
Előzmény: vanish2 (20105)
digicat Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20110
Kiegészítés: a 4800 Ft címátirányítással van, csak a postafiók 1-2 ezer forinttal kevesebb.
Előzmény: digicat (20104)
Talan Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20109
Köszi!
Előzmény: szakimuki (20108)
szakimuki Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20108
Onnan sincs vám,mert EU tagállam,csak nem tagja a Monetáris Uniónak..
Előzmény: Talan (20107)
Talan Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20107
Helló! Egy gyors kérdés, vszleg. korábban már előfordult, ekkor elnézést. Angliából ugyanúgy vámmentesen lehet csomagot fogadni, mint Németországból?(Mivel ugye EU tagok, csak éppen GBP-al fizetnek.) Vagy az probléma, hogy nem Euro övezet? Köszi előre is a választ: T.
NHLFAN Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20106
rendeltem egy figurát USÁ-ból paypalle,magyar címre küldettem.Elküldte a tracking numbert és látom hogy a csomagot továbbították SZLOVÉNIÁBA!most béna volt az eladó vagy onnan még hozhatják ide?
vanish2 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 20105
sziasztok!

Lenne pár kérdésem. Egy osztrák bankban van számlám és dombornyomott kártyám egy német lakcímmel. A paypal-ba így nem lehet regisztrálni. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy azonos orszában kell lennie a lakcímnek, amihez a bankártya tartozik és a banknak. HA kell meg tudom változtatni, csak macera.
Eladónként nagyon rontom az esélyeimet,ha a pay-palt kihagyom és pl. BidPay-t teszek fel és/vagy átutalásos lehetőségeT?
Utólag lehet az e-bayen lakcímet módítani? regisztráció után, akár pár héttel?
A másik, hogyha a német vagy osztrák e-bayre regisztrálok a cuccaimat látják az USA felhasználók is?
Köszi a válaszokat előre is!
digicat Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20104
A trafik túlzás, bár lehet közben bővültek. Én csak egy kávéautomatát láttam náluk.

1) 4000+20% ÁFA = 4800 Ft. Áfás számlát adnak.
2) PF címet kapsz, de megadhatod Irsz Utca szám + postabox számod formában is, hogy a futár odataláljon. Nem fogják kidobni a csomagod akkor sem, ha a futár viszi be.
Előzmény: tusi74 (20103)
tusi74 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20103
Korábban volt szó a posta-boxról, mint olyan lehetőségről, hogy elvileg oda lehet irányítani a csomagot, anmnak aki dolgozik. Most megosztanám nem éppen pozitív benyomásaimat.

Maga ez az egész valójában egy trafik. Ez lenne a legkisebb baj, ellenben a telefont felvevő hölgy, nem éppen egy IQ bajnok, És most nem akarom megbántani, de szabályos kínszenvedés volt, a beszélgetésünk.

Próbálom rendszerezni, amit megtudtam.
1. Havi díja 4800 Ft (mivel azt a szót, hogy bruttó, meg ÁFA, egyszerűen nem értette, így maradjunk ennyiben, nem firtattam tovább. :DDD)

2. Megkérdeztem, hogy ez valójában egy konkrét cím, ahová kiviszi a futárszolgálat is, és átveszi, ezt nem tudta. Több probléma is volt. Nem tudta, hogy milyen címet adnak, hogy postafiókos, vagy normál utca házszám, iletve azt, hogy futárszolgálat, nem értette. Így ebben sem tudtam előrelépni.

Úgyhogy ha valaki több konkrétumot megtud, akkor szívesen veszem, nekem ennyi sikerült.

Nekem olyan hely kellene, ahol átveszik a futáros csomagokat. A levél nem izgat, meg a postai sem, hisz azért elballagok.
tusi74 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20102
Szia! A DPD szállítja ki őket. A DPD számát hívd, lehetőleg 18 óráig. +36 1 5016-204
Viszont kellene a DPD-s száma is. Ezt a Hermes-DPD átadásnál kapja meg a csomag. Bár nálam irányítószámra is rákerestek.
Én erre a míilre írtam nekik, és villámgyorsan mindig válaszoltak. info kukac hlg pont de
Előzmény: NLQ (20098)
Pavel Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20101
No most lehet én is ráfáztam, kifizettem egy árut, másnapra a 200 körüli eladó már nem volt ebay tag, levelemre válaszolt, miszerint beteg és kórházban fekszik :) Kíváncsi vagyok mi lesz a vége...
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20100
1-fényképezd le a csomagot 2-ird le pontosan mi hiányzik 3-ezt az egész levelet küldd el neki németül és kérd, hogy küldje el az antennát ingyen és azonnal (ha 20000-es eladó, akkor a AGB-ben lévő rügkgaberechtre lehet hivatkozni)
Előzmény: Youme (20097)
NLQ Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20099
bocsi megtalaltam, elnezest, hogy lamat jatszottam, es nem egybol a forumban kerestem ra ...
Előzmény: NLQ (20098)
NLQ Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20098
Sziasztok! egy apro kerdesem volna hatha tudja ra valaki a valaszt: feladtak nekem nemetorszagbol hermes packettel egy kuldemenyt, a statusza alapjan rossz a cim, (pedig lkeelenoriztem, es jo a cim) a kerdes: ki a hermesz packet magyarorszagi partnerszallitoja, mert a postan semmit nem tudnak a csomagomrol... a hermesz online kontaktjarol 1 hete nem kaptam meg valaszt, ezert probalom megtudni itt ki lehet a magyar partner... Koszi nlq
Youme Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20097
Sziasztok!

Valaki járt már hasonló cipőben? Mit tegyek szerintetek?

Vettem 140 euróért egy kis adó/vevőt. Az eladónak boltja van és 20ezer közeli pozitívja. 15 euróért küldte ide a csomagot. Miután megvettem tőle a terméket néhány perc múlva vettem egy antennát is 10 euróért még tőle. E-mailben azt írta nekem, hogy elküldi a két terméket egy csomagban és így fizessek 165 eurót. Ezt meg is tettem, de tegnap a csomagban csak az adó/vevő volt benne a kiegészítő antenna nem. A fizetést megköszönő email is csak az adó/vevőre jött az antennára az utolsó levelem tőle az, hogy fizessek. Szerintem egyszerűen elfelejtette betenni. Ráadásul kicsit mérges is vagyok mert az adó/vevőre azt írta: Új (neu) erre küldött egy használtat amiből a pici fülhallgató kiányzik is, de mondjuk azt nem is használtam volna úgysem.

Gondolom külön csomagban nem fogja elküldeni, pénzt sem fog vissza utalni. Mit írjak neki szerintetek? Ráadásul amiről vettem az egy 19 pozitívos nick. Nem akarom beminuszoltatni egy "hülyével"...
vsiivz Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20096
beallitas kerdese, hogy a felrakott aukcio latszik-e mashol
a megoldas: .com, worldwide shipping
ezt minden ebay oldal megjeleniti
Előzmény: AntiTalent (20094)
janimaci Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20095
Köszönöm a segítséget, sikerült az eladónak beállítani mindent.

janimaci
Előzmény: janimaci (20092)
AntiTalent Creative Commons License 2007.05.10 0 0 20094
Sziasztok, egy "eladós" kérdésem lenne, szerintem tudtok is válaszolni, én nem nagyon találtam meg a választ rá. Szeretnék eladni egy cuccot, de nem tudom melyik e-bay-re tegyem fel. Korábbi tapasztalataim szerint nincs összekötve a sok nemzeti e-bay, vagyis amit pl. a németen árulnak, azt az angolon vagy amerikain nem fogom megtalálni. Ezekszerint ha szeretnék tutira menni és eladni a tárgyat, fel kellene tennem minél több ilyen oldalra? De az meg nem túl fair, hiszen azonos időben történő licitnek ki tudja mi lesz a végkimenetele (esetleg tiltott is?)... Ebben kérném a segítségeteket, melyikre lenne érdemes feltenni és van-e valami, amire figyelni kell regisztrálásnál-fizetésnél-postázásnál (dombornyomott kártya adott). Előre is köszi, AntiTalent
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20093
A hazárd megye lordjai filmben lévő autó eladása az Ebayen http://www.dpccars.com/car-videos/05-10-07page-1969-Dodge-Charger-Dukes-of-Hazzard-car-on-ebay.htm
janimaci Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20092
Köszi, írtam neki, hogy próbálja már meg beállítani rendesen. :)

janimaci
Előzmény: Törölt nick (20091)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20091
jani, vagy megkéred az eladót,hogy pontosan irja be a szállitási költséget, vagy az aukcióban, ahol bejelöli a paypalt, abban a mezőben vegye ki az immediate payment required-et és marad a sima paypal, hátha megteszi a kedvedért. még az jut szembe, hgoy ami cimmel leütni, kifizetni az ottani postaköltséggel és miután tiéd a cucc paypalon külön elküldeni a posta ktg különbözetet, elék kavarós de még mindig jobb,mint fű alatt , ebayon kivül fizetni neki. eee, én néha szoktam a cimemel variálni és most is simán működik, csak az irányitó-telefonszámra kell figyelni.
Előzmény: eee991 (20087)
janimaci Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20090
Ha adnál egy emailt, megküldöm oda a termékszámot. Az én címem:

leisztnerj kukac lapker pont hu

janimaci
Előzmény: eee991 (20087)
janimaci Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20089
Pontosan így van. Jobb lenne, ha nem tűnnél el. :)))

janimaci
Előzmény: eee991 (20087)
janimaci Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20088
Nem vagyok szankcionálva. Amerikai címet beállítva menne a dolog. Magyarral is engedi a vásárlást, csak mielőtt továbblépnék a paypalre, nem ad be az összesítőbe szállítási költséget. Kézzel sem lehet beírni, így viszont nem lehet továbbmenni.

janimaci
Előzmény: Törölt nick (20085)
eee991 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20087
janimaci: ez a szívás akkor van ha immediate payment required, mert addig nem lehet tiéd a termék amíg ki nem fizetted az meg addig nem történhet meg amíg nincs ott a postaköltség rendesen. mutatnál linket az aukcióhoz? nem tudom mit értettél az alatt hogy a terméklapon ott a postaktg.. szállóhó: itt nem az a rostálás a probléma, akkor más hibaüzenetet írna ki. azt meg szeretném tudni hogy a fenébe írod át magad amerikaira magyar cím mellett. lehet hogy régen működött, de mostmár bizony nem..
Előzmény: janimaci (20076)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 20086
jó :))) ha mégis kellek szivesen segitek, irj.
Előzmény: kira77 (20084)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!