Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 319
Hát igen, ráadásul a léc a fürdőnacimban lenne "elrejtve" :-)))))))))
Milyen jó igy név nélkül bunkónak lenni! :-)))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: acid562 (316)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 318
Nyomkereső fijjú.
Előzmény: artax (317)
artax Creative Commons License 2001.06.13 0 0 317
Sziasztok

Par napig videken voltam, lattom addig irtatok boven:)))
Nyomkereso vilagosits mar fel, en eddig ugy tudtam hogy a betujelzes a melltarto kosarmerete.
Vagyis ez hatarozza meg a kebel tenyleges meretet.
Es ha te 118A /vagy mennyi/ vagy akkor nincs is dus kebeled csak szeles hatad, vagy nagy mellboseged...
Tevedek?
Nem megbantani akarlak csak kerdezek...

Sziasztok..

Ui: Erdeklodesem duskeblu maganyos lanyok irant tovabbra is adott.. csak komoly kapcsolat celjabol...

acid562 Creative Commons License 2001.06.13 0 0 316
Hat mint szinten hasonlo preferenciakkal rendelkezo egyed, szinten sajnalom. Viszont megertheted, hiszen vagy 3x irtak tobben is, hogy egyik legnagyobb bajuk, hogy a ferfiaknak csak a ket csodas halom szur szemet.
Na most kepzeld el ezek utan magadat, aki mindenaron akarsz veluk talalkozni, ugy, hogy kb csak ezt az egy meretet tudod roluk...

Es meg ebben sem bizol meg bennuk, hanem magad akarod lemerni ;-)))

acid

Előzmény: Törölt nick (313)
plum Creative Commons License 2001.06.13 0 0 315
:)
Előzmény: Törölt nick (314)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 314
Strandon logarléccel? :-)
Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 313
Találkozónak ideális hely lenne pl. egy strand is :-) Na, de hagyjuk az ábrándozást, szerintem nem jönne össze a dolog. Esetleg képet lehetne küldeni egymásnak, vagy beszélgetünk tovább a témáról. Ennek ellenére halvány remény még van bennem, hátha egyszer személyesen is sikerül találkoznom az itt hozzászóló - számomra a NŐ-t jelentő - nagy mellekkel rendelkező topictaggal.
Előzmény: mrgreg (304)
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 312
még annyit, hogy az elején < és a végén >
Előzmény: ControlDenied (311)
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 311
Hát, nem akartam ezzel offolni, de akkor segítek:

1. rakd fel a képet egy szerverre, mert a saját gépedről nem tudsz "láttatni" velünk semmit.
regisztráld magad az extra-n, vagy akárhol, sokan hirdetnek ingyenes tárhelyet.

2. ha fenn van valahol a kép, akkor az URL mezőbe beírva a kép elérési útját, az Explorer/Netscape/akármi ugye megjeleníti azt, eddig ok.

3. most kell alkalmazni egy HTML parancsot egy új hozzászólásban, ami a következőképpen kell, hogy kinézzen:

-img src="http://szerver_neve/kép.jpg"-

FONTOS! "-" helyett kacsacsőrt kell írnod, én csak azért írtam helyette "-"-t, mert a kacsacsőrt nehézkesebb megjeleníteni, mivel speciális karakter. Szóval ez elején és a végén kacsacsőr.

Ennyi. Ha nem tiszta valami, írj bátran, mail-ben is elmagyarázhatom. Ha elküldesz egy képet mailban, akkor be is tehetem helyetted. Persze csak ha jó képről van szó...:))

üdv,

ControlDenied

Előzmény: mrgreg (310)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 310
Bocs: muszáj (teljesen összezavartak ezzel a mit tegyél, mit ne tegyél mailel! :)) )
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 309
Kösszike CD, ez most sokat segített... nem muszály felraknom, nekem nem létkérdés, csak gondoltam kíváncsiak vagytok rá!
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 308
Van néhány topic erről, keress rá.
Előzmény: mrgreg (307)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 307
Hát ez nem jött be, segítsetek már, hogy lehet képet feltölteni??? Aztán nehogy sexmániásnak nézzetek! Csak bizonyításképpen, hogy nem trükk! :))
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 306
D:\Multi\Picture\Girls\Chelsea Charms\Chelsea_Charms_120.jpg
GoldenEye Creative Commons License 2001.06.13 0 0 305
Dejó dolgom van, hogy itt csak úgy rám gondolnak...én mondjuk még intimimailt sem kaptam Nyomkeresőtől...:))

Kérdés: Az A-s mellbőség azért jelent melleket a nők esetében, szóval azért már az is egy kosár méret, akkor szerintem a pasiknak nem lehet A-s nem?...mármint persze lehet azért....:))) De szerintem Nyomkeresőnek nincs olyanja...:)))

Tali persze, hogyne, naná...:))

Előzmény: Törölt nick (302)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 304
Sziasztok! Megtetszett ez a topic, meg úgy egészében az index fóruma, úgyhogy regisztráltam magam. Elolvasgattam a hozzászólásokat. Nem tagadom én is mellpárti vagyok mellesleg, ami nem azt jelenti, hogy ez jelenti számomra az egyedüli ismérvet, ha barátnőt keresek, de ez gondolom kiderül a reglapomból is...
Valaki írta még anno, hogy a külső nem fontos, már hogyne lenne fontos, ugyanakkor nem kizáró ok! Mindenki csak gondoljon bele, milyen emberekkel ismerkedik meg, valószínűleg olyanokkal, akik számára szimpatikusak, tehát vmilyen szinten tetszenek neki, elfogadja őket. Tehát elsőre mindenki külsőre ítél, majd jöhet a belső. Csak a neten cserélődött fel a sorrend, itt pont fordítva van! Ezért is adódhatnak nagy koppanások, ha találkozol valakivel, akit csak virtuálisan ismersz és IRL kiderül, hogy totál nem az eseted... bocsi az elkalandozásért!
Apropó, IRL! Tényleg lányok, fiúk, mit szólnátok egy találkozóhoz valami semleges helyen? Én egy közös billiárdpartyban benne lennék, vagy valami beülős hely jönne be nektek? Ismerek egy nagyon kis hangulatos perzsa kávézót babzsákokon ülve... csak le kell foglalni... mit szóltok hozzá! Nem tagadom, szeretnélek látni titeket! Már csak azért is, mert így nem lenne annyira személytelen a csevegés! Júúújjjj, most nagyra nőtt az orrom, nem kellett volna ekkorát kamuznom! :))))))
Egyébként azért is javaslok egy talit, mert nagyon jó kis csapat tud így néha összejönni. Én nem tagadom, társat keresek, így fent vagyok néhány társkeresősiton is és az LC-n nagyon jó kis klikk alakult ki, állanóan összejárunk és már alig várjuk, mikor lesz a következő buli, legyen az a Velencei-tó, vagy akár egy közös billiárd! Multkor a Balcsin voltunk lent, kivettünk egy 10 fős kis kéglit, grilleztünk, nagyokat beszélgettünk, meg egy óriásit Activityztünk, nagyon jó volt. Jó kis csapat kovácsolódott össze, bár még az Igazit mindig nem találtam meg, de jóbarátokra igaz leltem! Szóval ki tudja, lehet hogy itt is lenne következő alkalom, hisz itt a nyár, sunshine... már mindenkinek több ideje van, csak az első talit kellene összehozni! Nos?
Különben egyikőtöket ismerem (igaz még csak virtulálisan és nagyon aranyos), az illető tudja magáról! :))
Amúgy Zs4zet, a kép Chelsea Charms-t ábrázolja, egy "nagy"keblű szexkirálynőt a mellkedvelő nettársadalom férfitagjai között (azért az idézőjel, mert az nem kifejezés, hogy nagy, egyszerűen hatalmas!!! Ekkorát még én sem láttam soha! Méghogy élőben nem! Hogy lehet képet feltenni, ha gondoljátok van róla 1-2, akkor láthatod, hogy nem trükk az egész, én csak azon gondolkodom el néha, hány kiló szilikon és hány 10e$ kellett mindehhez... :)))) A másik dolog pedig az, hogy biztos hetente jár masszőrhöz a sok hátfájás miatt, de ezek csak az árnyoldalai a dolognak, a pozitívumok pedig... :))
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 303

Bocs, rám nem illik a cím, ezért el is tűntem...
Előzmény: Törölt nick (294)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.06.12 0 0 301
Szefnews sajnálatos áldozatává vált egy ártatlannak szánt viccelődésnek. Ne élcelődjünk rajta, ha kérhetem.

ny

Előzmény: Törölt nick (290)
Nyomkereső Creative Commons License 2001.06.12 0 0 300
Ez jó duma, ez tetszik.
Szabad fordításban: "Mivel tartok tőle, hogy a nők egyedül nem jönnének el velem vacsizni, szervezzünk egy topktalit, ahol megnézem az összes nagymellű csajt (hogy ne legyen olyan személytelen a beszélgetés... isteni :-D) és aztán azzal aki a legjobban tetszők közül hajlandó ré, leülök egy csendesebb kis sarokba vacsizni."

libidó, te tényleg jól adod, meg kell hagyni.

:-)

ny

Előzmény: Törölt nick (294)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 299
Még hogy logarléc. Hát hogy nézne ki, ha folyton felugrálnál esetleg vacsora közben?
Előzmény: Törölt nick (297)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 298
Stefnews, kérlek nézd meg a leveleidet.
Előzmény: Stefnews (273)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 297
Inkább logarléccel :-)))))))
Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 295
Centivel felszerelkezve jönnél? :-)
Előzmény: Törölt nick (294)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 294
Úgy látszik nem jött be a "szakmai" duma, de őszintén megmondom természetesen én sem gondoltam komolyan, hogy igy bárki hajlandó lenne egy talira. Apropó tali. Topic-találkozó? Egyszerre többen is megismerhetnénk egymást, attól kezdve nem lenne olyan személytelen a "beszélgetés".
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 293

Igen, de ezt szegény Stefnews - szerintem - nem tudta, ezért hívta meg. Tényleg, fiúknál nem gond az A. Igaz, azt sem lehet mondani, hogy esetükben a B, C, D, esetleg az E szenvedélykeltő lenne.

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 291

Igen, az hír lenne. Mit kezd a vacsorapartner a száztizensokA-val.
Előzmény: Törölt nick (290)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 289
Én úgy értelmeztem, hogy az én hirértékemnek kevesebb értéke van számodra. És nem, nem én vittem ki. (Izé, itt nem inkább "el" a megfelelőbb?)
Intimimélben maradtunk, mint alant olvashattad. :-)
Előzmény: Törölt nick (288)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 287
:-((
Előzmény: Törölt nick (286)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 285
Tőlem is kérdezhetted volna. :-)))
Előzmény: Törölt nick (284)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 283
Szent István körúton lévő Triumph bolt nagyon jó. Most voltam, ajánlani tudom. Viszont ugyanazt az árut megtaláltam fele annyiért a Skálában.
Előzmény: Törölt nick (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!