Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 336

Akár igazad is lehetne. Azért hagytam el a pályát - de kössz, én meg vagyok elégedve a magaméval, isten őrizz, hogy...
Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 335
Nem erről van szó. Csak nem minden nagy mellü nő használja partnerkeresés céljára ezt a topicot.
Előzmény: Törölt nick (332)
szalka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 334
"Ismerek egy nagyon kis hangulatos perzsa kávézót babzsákokon ülve... csak le kell foglalni... mit szóltok hozzá! "
A hely leirasa nagyon megfogot, nagyon utalatos dolog lenne elkerni a cimet + telcsiszamat eme babzsakos perzsa kavezonak, csak ugy egyeb celra?
Előzmény: mrgreg (304)
FRODO Creative Commons License 2001.06.14 0 0 333
Köszi az infót! Legalább az kiderült, hogy félig jól tippeltem, és nem trükk a kép.
:)))

Egyébként azon gondolkodtam, hogy aki ilyen óriási cuccot rakat be magának, az vajon miért teszi? Hiszen nem túl praktikus viselet. Bár, gondolom, egy "mezei" nő ekkorát nem csináltatna, ő meg biztosan ezzel (is) akar hasítani a szakmában.

Előzmény: mrgreg (304)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 332
Csatlakozom az előttem szólóhoz, teljesen egyetértek az ott leirtakkal.
Most már csak arra lennék kiváncsi, hány - valóban nagy mellű - hozzászoló van itt a topicban. Szerintem nem annyi, mint ahányról gondoljuk :-( Valószinüleg egy "Férfiak nagy himtaggal" c. topicba sokan beirnának, mivel a valóság úgysem derülne ki, és lehetne dicsekedni vele.
Előzmény: artax (331)
artax Creative Commons License 2001.06.14 0 0 331
Krapulax

Igazad van nem a mell a lenyeg hanem a mogotte levo ember /te ugyan not irtal/. De te meg fogad el hogy izlesek es pofonok.
En a nagy kebleket imadom. Ettol fuggetlenul tobb kismellu baratnom volt mint nagy. Valamit eddigi legnagyobb szerelmem icipici cicikkel rendelkezett. Megis imadtam es fulig szerelmes voltam bele. De ettol meg en maradok nagymell rajongo. Ez valami megmagyarzhatatlan dolog miatt izles kerdese...kinek a pap kinek a papne...

En speciel nem a mell alapjan dontok mellette vagy ellene egy lanynak. De ha nagy melle van a jeloltnek az csak hab a tortan. De ha csak az van neki, az meg onmagaban semmire nem jo nekem.
Erted???
Szo nincs itt haverok elotti dicsekedesrol, vagy stb-rol.
Ezek tenyek. Egyszeruen NEKEM a nagyobb kebelmeret izgatobb....
Nem ragozom tovabb....

Udv

Artax

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 330
Gerincbántalmak garantálva. Pluszban minden cuccot úgy kell csináltatni. Sportolás kizárva. Szörnyü lehet.
Előzmény: KRAPULAX (329)
KRAPULAX Creative Commons License 2001.06.14 0 0 329
Shana ez már több, mint jézusom... Ez már o-s vagy p-s kosár :(
Azért gondolom ezt cipelni is kell, meg aludni vele, hát nem lehet egy kéjmámor.
(továbbra is fenntartom, hgy nem a mellméret a lényeg, hanem a Nő!)

KRPLX

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.14 0 0 328
Jézusom.
Előzmény: mrgreg (326)
KRAPULAX Creative Commons License 2001.06.14 0 0 327
nekem volt nagyon kismellű kedvesem (egyáltalán nem hordott melltartót) és abszolút jó volt. Alig látszott, mégis formás volt.Úgyis az a lényeg amikor már simogatod, kényezteted, mert a látvány semmit sem jelent...lásd a szivacsos cuccosokat.
A képen látható hölgy élete meg kínszenvedés lehet.Én nem tudnék mit kezdeni vele, kicsit természetellenesnek is tűnik.

KRPLX

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (324)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 326
Na még egyszer, csak összejön! :))
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 325
Na itt egy kép s hitetleneknek! Vajon mekkora a kosara? :))
img src=
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2001.06.13 0 0 324
Sok igazság van abban, amit írtál, de ha valakinek semmi melle nincs, azt nem tartom nőnek, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
Mindamellett valószínűleg én sem díjaznám, ha a partneremnek túlságosan nagyok lennének.
A lényeg szerintem a forma, de ha túl kicsi, vagy túl nagy, akkor már aligha lehet elég formás.
Előzmény: KRAPULAX (323)
KRAPULAX Creative Commons License 2001.06.13 0 0 323
tisztelt dúskeblű hölgyek...

Én sokáig feltétel nélküli rajongója voltam a mellméretnek, de ez már a múlté. Mikor egy átlagon felüli méretekkel rendelkező Hölgytársatok keblei közé sodort a sorsom megtapasztaltam amire vágytam.Köszönöm elég volt. Azt nem írom, hogy nem szeretem a nagy mellet, mert én semmilyen mellet önmagában nem szeretek. Én nőket szeretek és olyan a mellük amilyenre nőtt. Kedvelem, ha érzékeny, ha jól reagál a kényeztetésre, de ha nem, akkor nem. Sokkal több a kis/közepes méretű lány, de aki ezen az alapon dönt az vagy még nem volt nővel, vagy csak magát szereti.Vagy a haveroknak akarja megmutatni mit is tud. Az ominózus hölgy kellemes, értelmes, és nem a mérete érdekelt, hanem ő maga és egy 4órás beszélgetés után jutottunk el a melleiig. Hálás vagyok neki, de nem a mellei miatt amivel sok gondja van.Nem irigylem.

szerintem a mellek mérete alapján megítélni egy nőt butaság.Pont olyan, mint hogy ha szőke akkor buta.
Na mindegy nem ragozom, minden nőies nő szép tud lenni és nem a mellek méretétől lesz nőies.
A lényeg a Nő.

KRPLX

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 322
Azt hiszem, a félreértések elkerülése végett én is megyek a topicból.
artax Creative Commons License 2001.06.13 0 0 321
En vak eger....

Bocs nyomkereso.

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 319
Hát igen, ráadásul a léc a fürdőnacimban lenne "elrejtve" :-)))))))))
Milyen jó igy név nélkül bunkónak lenni! :-)))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: acid562 (316)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 318
Nyomkereső fijjú.
Előzmény: artax (317)
artax Creative Commons License 2001.06.13 0 0 317
Sziasztok

Par napig videken voltam, lattom addig irtatok boven:)))
Nyomkereso vilagosits mar fel, en eddig ugy tudtam hogy a betujelzes a melltarto kosarmerete.
Vagyis ez hatarozza meg a kebel tenyleges meretet.
Es ha te 118A /vagy mennyi/ vagy akkor nincs is dus kebeled csak szeles hatad, vagy nagy mellboseged...
Tevedek?
Nem megbantani akarlak csak kerdezek...

Sziasztok..

Ui: Erdeklodesem duskeblu maganyos lanyok irant tovabbra is adott.. csak komoly kapcsolat celjabol...

acid562 Creative Commons License 2001.06.13 0 0 316
Hat mint szinten hasonlo preferenciakkal rendelkezo egyed, szinten sajnalom. Viszont megertheted, hiszen vagy 3x irtak tobben is, hogy egyik legnagyobb bajuk, hogy a ferfiaknak csak a ket csodas halom szur szemet.
Na most kepzeld el ezek utan magadat, aki mindenaron akarsz veluk talalkozni, ugy, hogy kb csak ezt az egy meretet tudod roluk...

Es meg ebben sem bizol meg bennuk, hanem magad akarod lemerni ;-)))

acid

Előzmény: Törölt nick (313)
plum Creative Commons License 2001.06.13 0 0 315
:)
Előzmény: Törölt nick (314)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 314
Strandon logarléccel? :-)
Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.13 0 0 313
Találkozónak ideális hely lenne pl. egy strand is :-) Na, de hagyjuk az ábrándozást, szerintem nem jönne össze a dolog. Esetleg képet lehetne küldeni egymásnak, vagy beszélgetünk tovább a témáról. Ennek ellenére halvány remény még van bennem, hátha egyszer személyesen is sikerül találkoznom az itt hozzászóló - számomra a NŐ-t jelentő - nagy mellekkel rendelkező topictaggal.
Előzmény: mrgreg (304)
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 312
még annyit, hogy az elején < és a végén >
Előzmény: ControlDenied (311)
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 311
Hát, nem akartam ezzel offolni, de akkor segítek:

1. rakd fel a képet egy szerverre, mert a saját gépedről nem tudsz "láttatni" velünk semmit.
regisztráld magad az extra-n, vagy akárhol, sokan hirdetnek ingyenes tárhelyet.

2. ha fenn van valahol a kép, akkor az URL mezőbe beírva a kép elérési útját, az Explorer/Netscape/akármi ugye megjeleníti azt, eddig ok.

3. most kell alkalmazni egy HTML parancsot egy új hozzászólásban, ami a következőképpen kell, hogy kinézzen:

-img src="http://szerver_neve/kép.jpg"-

FONTOS! "-" helyett kacsacsőrt kell írnod, én csak azért írtam helyette "-"-t, mert a kacsacsőrt nehézkesebb megjeleníteni, mivel speciális karakter. Szóval ez elején és a végén kacsacsőr.

Ennyi. Ha nem tiszta valami, írj bátran, mail-ben is elmagyarázhatom. Ha elküldesz egy képet mailban, akkor be is tehetem helyetted. Persze csak ha jó képről van szó...:))

üdv,

ControlDenied

Előzmény: mrgreg (310)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 310
Bocs: muszáj (teljesen összezavartak ezzel a mit tegyél, mit ne tegyél mailel! :)) )
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 309
Kösszike CD, ez most sokat segített... nem muszály felraknom, nekem nem létkérdés, csak gondoltam kíváncsiak vagytok rá!
ControlDenied Creative Commons License 2001.06.13 0 0 308
Van néhány topic erről, keress rá.
Előzmény: mrgreg (307)
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 307
Hát ez nem jött be, segítsetek már, hogy lehet képet feltölteni??? Aztán nehogy sexmániásnak nézzetek! Csak bizonyításképpen, hogy nem trükk! :))
mrgreg Creative Commons License 2001.06.13 0 0 306
D:\Multi\Picture\Girls\Chelsea Charms\Chelsea_Charms_120.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!