Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

jpmaster Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2373
NLQ!

"...en ha vezetek, akkor nem iszom!"

Igazad van!

Mindig + kell állni, mert kilötyög a sör.
:))))))))))

Hali:

JP
(az absztinens)

Előzmény: NLQ (2367)
Szatti Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2372
RR81:
Hol is keressem a topicos képeket?
Eldugtad valahova mi??
Kutatok türelmesen...:))))
Sziasztok:Atti
Előzmény: rr81 (2341)
neutron Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2371
elf

OFF:

mail ment az itt megadott emilcimedre!

neu

Előzmény: elf (2370)
elf Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2370
Hö' KIRÁLY!!!
Előzmény: NLQ (2365)
NLQ Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2369
elotte se...
Előzmény: SEEN (2368)
SEEN Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2368
csak elotte es utana? :))
Előzmény: NLQ (2367)
NLQ Creative Commons License 2001.03.12 0 0 2367
amit veszpremben kezembe nyomtak sumegi kiirast azon az szerepelt, hogy ha elobb erek celba az is percenkent 1 HP... ha megtalalom megmutatom...

nos a specialon gyorsan menni, es az egesz versenyt vegighajtani egeszen mas... egyebkent valaki gyorsabb volt nalam... allitolag 24 mp et futott ugyanott valaki...

sumegen szerintem te is kihagytad volna azt a fat, ha lett volna idod megnezni azt a lejtot (jol emlexem???)

a reszeg barmokat en is ruhellem... en ha vezetek, akkor nem iszom!

nlq

Előzmény: Schaffer (2366)
Schaffer Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2366
Hello!

Nlq:
Valóban, én nem voltam ott a tavalyi veszprémi versenyen. Namost a sümegi dologban szerintem nincs igazad, mert nem úgy volt meghirdetve, hogy van szintidő, hanem az volt beleírva, hogy időre megy. Már Béren is így volt.

A száguldozásról csak annyit, hogy nem is emlékszem pontosan, hogy ki is volt az az ember, aki az utolsó Zsuka féle összeröffenésen 26 mp-vel a legjobb időt futotta a "dombos" speciálon egy L200-assal, de mintha te lettél volna az...

Abban, hogy balesetveszélyes, igazad van de ez kiküszöbölhető dolog lenne, ha az emberek egy bizonyos része nem bambán részegen álna oda a startvonalhoz. (nézd meg a tereprally v. a KCS versenyeket, nem nagyon vannak balesetek).

Tereprallyzni nem fogok, mert szerintem az autóm alkalmatlan rá, de a KCS-ekre megyek is. :-)))

Üdv:

Ádám

Előzmény: NLQ (2365)
NLQ Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2365
Hali!

Adam: nem adok neked igazat! emlexel a tavalyi veszpremi versenyre? (bar asszem nem voltal ott..:) ott csak limitido volt amit eleg jol tartani lehetett, nem volt rohanas, megalltak az emberek egymasnak segiteni, megneztek az emberek 1mast ki hogyan gyuri le az akadalyt... jo moka volt!
ezzel szemben sumegen szaguldas volt vegig, pedig ott is ugy volt kiirva a verseny, hogy szintido, es a szintido elott beerkezes 1 hp szintido utan beerkezes 1 hp az eligazitasnal meg asszongyak nincs szintido... ugyhogy errol ennyit...
szoval adam ha szaguldozni akarsz menj tereprallyzni, vagy a KCS versenyekre!
meg 1 lenyeges dolog! szaguldozni jo, de Balesetveszelyes!! mind az autora es mind az emberekre ezt megelozendo kell szintido a versenyekre!!!
En szemely szerint Nagyon gondolkodom rajta ha autom lesz akkor se menjek el olyan versenyekre, ahol nincs szintido! (de 1x ki akarom proszalni a tereprallyt is :))

Elf: Olyan mint a Jozsie

Udv
nlq

Előzmény: Schaffer (2364)
Schaffer Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2364
Üdv. mindenkinek!

Én teljes mértékben megértek mindenkit, akinek nem tetszik ez a bizonyos "tereprally-s style". De akkor ott van a másik kérdés, miszerint, hogy mi alapján döntsék el a szervezők a helyezéseket. Ha a speciál szakaszok mennek időre, akkor ott is lehetne hőbörögni, mert az a kicsi könnyű pörgős autóknak jó, pl. Suzuki. Ha semmi nem megy időre, akkor 10 első helyezettet hirdessenek ki? Ez minden rendezőnek egyéni joga eldönteni, hogy milyen módon dönti el a helyezéseket. - Egyébiránt szerintem talán ez a legigazságosabb - Az hogy időre megy, nem jelenti azt, hogy rohanni kell. Azért az OCK féle versenyek messze vannak a rohanóstól. Nem azt mondom, hogy nyugodt, lágy autózás, de ha valaki igazán gyors versenyt akar látni, nagyon nehéz speciálokkal, az jöjjön le most hétvégén Sümegre (márc.16-17.), a KCS versenyre. Na ez egy olyan nagyon siessünk típusú verseny.
Visszatérve az értékelésekre. Nekem, és tudomásom szerint még sokan másoknak nagyon nem tetszett Kaposszekcsőn (ahol csak a speciálok mentek időre) az a speciál, ami egy kb. 60 méter hosszú sárból állt, amiből 30-at biztos, hogy csörlőznöd kellett. Namost ezen az elsőnek odaérő Suzuki, ha jól emlékszem 40 mp környékén hasított át, majd az utána jövő Mercinek már 3 percre volt szüksége, és a középmezőny már 14 perc körül járt (15 perc volt a limitidő).
Egyszerűen el kell dönteni, hogy csak a speciál mennyen időre, vagy az egész verseny. Szerintem azért jobb, ha az egész időre megy, mert így nem csak a kis autóknak nagy motorral, erős csörlővel van esélyük.
"de a magyar trophy szabájok is ijesmit írnak"
A magyar trophy szabályok már réges-rég nincsenek érvényben. Minden club maga alkotja a szabályait.

Elnézést, ha kicsit hosszúra sikerült.

BiharyG:
Szia Gábor!
Ne haragudj, de tegnap nagyon kellett rohannom, és csak sebtében bepötyögtem a szöveget, a kultúrára már nem maradt időm. :-))

Üdv2:
Ádám

niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2363
Nika levelét megírta.
Előzmény: elf (2362)
elf Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2362
Biztos hogy belefér. Az egyesületen belül ezt a Szityu szervezi. Írj neki: mlre.katasztrofa@freemail.hu
Előzmény: niváskarcsi (2361)
niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2361
A trophy tájékozódási terepverseny,nincs helye benne az időmérésnek az összes versenyt ahol van szintidő ez ront el aki gyorsan akar menni menjen terepralizni.Legalább is szerintem de a magyar trophy szabájok is ijesmit írnak.Egy volt off-roados most terepralis azt nyilatkozta valahol a rali a gyorsaságé az off-road maradjon meg a kihívásoknak.Úgy emlékszem a zsuka féle bulin elég jól megdolgoztál a patakkal mégis tudtál nyerni mert az idő nem számított,ha van idő hiába küzdöttél volna úgy.
ELF. ha ijesmi van szívesen segítek én is ha befér egy nivás a bandába.
Előzmény: Schaffer (2357)
elf Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2360
NLQ: A HJ61 olyan kicsi háromajtós mint mondjuk a 70-es, vagy akkora monstrum mint az Öhler Józsié?
Előzmény: NLQ (2336)
elf Creative Commons License 2001.03.11 0 0 2359
ja,ja a LandRover Egyesület szokott ilyen katasztrófaelhárítási dolgokban részt venni. Most hétvégére is szerveztek ilyesmit.
Előzmény: BPETI (2355)
BiharyG Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2358
Ez a verseny nem a buliról szól, hanem a kőkemény versenyzésről. Bulinak ott vannak a Zsuka féle mókák.

Hát, nem tudom... Szerintem egy trophy-n bele kell(ene) hogy férjen az is, hogy nyugodtan kihúzzak bárkit a pocsolyából - vagy éppen engem se hagyjanak benne... Ha nagyon sietni akarnék, tereprally-ra neveznék....

Szia, Ádám! :)

G.

Előzmény: Schaffer (2357)
Schaffer Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2357
BiharyG:
Ez a verseny nem a buliról szól, hanem a kőkemény versenyzésről. Bulinak ott vannak a Zsuka féle mókák.

Ádám

Előzmény: BiharyG (2347)
niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2356
Úgy volt,hogy ma énis aTiszánál lapátolom a homokot,de valahogy el baltázták a szervezést így nem mentünk, úgy látszik nekem kell megszervezni.
BPETI Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2355
Sziasztok!
Lattatok Alfredet ma este (szombat) 19:30-kor a Hiradoban? Egy Defibe pakoltak valami cuccot, gondolom az arvizkarosultakon segitenek, es akkor lattam topictarsunkat!
Hali!
niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2354
Fiuk kellene nekem egy Opel frontera sporthoz csomagtér ajtó üveg.Segítségeteket előre is köszönöm.
niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2353
Gyakorlom szorgalmasan,de nekem a hagyományos póz jobban tetszik, bár azt mondják az okosok azért kezd hátulról,ha elbaltázod kezdhesd előlről.

Fótra most nem tudok menni,sajna.

Előzmény: CCJ-100 (2350)
SEEN Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2352
akkor max egy linket kapsz a levelben, mert nekem 10 megak vannak fent kepbol :)
Előzmény: komo2 (2351)
komo2 Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2351
Hella !

En szivesen elvallalom, hogy nyitok egy reszt a forumot latogatokrol. A http://off-road.fw.hu cimen levo 'magazinomban'. Ha elkulditek Nekem az infot, kepet, cimet, barmit..., akkor azt 1-2 napon belul felrakom. Csak ne kuldjetek egy levelben 500kbyte-nal tobbet.
Udv Peti

CCJ-100 Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2350
ha valakit erdekel holnap Gomessel
kinezunk egy kicsit Fot kornyekere autozgatni
mindenkit szeretetttel varunk
helyismeret elony
Nikanak uzenem hogy gyakorolja a keresztben
autozast ahogy azt a nagyoktol latta
SEEN Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2349
jo, egyetlen kerdes, hogy ki fogja karbantartani? :)

[s]

Előzmény: BiharyG (2344)
CCJ-100 Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2348
tamogatom az otletet
Előzmény: niváskarcsi (2343)
BiharyG Creative Commons License 2001.03.10 0 0 2347
megint nincs szintido... azaz megint az lesz mint sumegen... tereprally style

Igen, néztem... Ezzel az egész verseny a buli-jellegét, jó hangulatát veszíti el...

Előzmény: NLQ (2346)
NLQ Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2346
Gabi nem tudom eszrevetted-e??
mar nem 10 hanem 13 e Ft a nevezes :((((((
megint nincs szintido... azaz megint az lesz mint sumegen... tereprally style
jajj lenne mar meg az autom!!

nlq

Előzmény: BiharyG (2344)
niváskarcsi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2345
Nekem teccik.
Előzmény: BiharyG (2344)
BiharyG Creative Commons License 2001.03.09 0 0 2344
Jó estét...

Zala Trophy (04.06-08) kiírása a lapomon.

Más: nem kellene egy oldalt gyártani a topicnak, ahol mindenki szerepel egy-két fotóval (az autóról gondoltam :) és névvel/nick-kel; könnyebb lenne beazonosítani a hozzászólókat... Hülyeséget álmodtam?

G.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!