Keresés

Részletes keresés

Kipper Creative Commons License 2004.01.30 0 0 296
A következő filmek fellelhetőségét keresem:

- Indiánkaland Ontarióban
(western mozi a 70-es évek végéről, USA-román koprodukcióban)
- Moszkva nem hisz a könnyeknek
(szovjet film a 80-as évek elejéről, volt moziban és tv-ben is)
- Ali Baba és a 40 rabló
(szovjet változat, kb 80-as, 2-3 részes tv)
- Öld meg s sogunt!
(véres nindzsaküzdelem a feudálsi Japánban; a mozikban komolyan vették a korhatárt)
- Álarcban (Der geheime Visier)
3 különálló sorozat a gonosz CIA és a keletnémet kémelhárítás küzdelméről. Az első kb 9 epizódot a 70-es évek vége felé táján adták a tv-ben, a második és a harmadik széria 3-3 epizódos volt.
- Kincses sziget (76 körül adták a mozikban)
- A biztosan ölő sárkány lady (japán karate film Shue Shiomi főszereplésével, a mozik a 80-as évek elején adták)
- ??? 86-87 körül egy győri diszkó mozitermében láttam rövid részt egy 2. világháborús mozifilmből; a vonat tetején a nácik és bizonyára az amerikai deszantosok vívtak ádáz lőpárbajt. A film modernnek tűnt, tehát ne ma 60-as évek hagyatéka. Soha nem sikerült rájönnöm, melyik film volt az, minden tippet szívesen fogadok!

Nannics Creative Commons License 2004.01.28 0 0 295
Sziasztok,

Még mindig nagyon-nagyon-nagyon-nagyon keresem a "keléses" filmet. (van egy faszi, aki arra ébred, hogy egy kelés van a feje mellet, aztán a kelésből kinő a "másik" feje, és átveszi az uralmat).

Bárki, bármit tud, szóljon!!!!! (filmcím, stb.)

MOLI Creative Commons License 2003.12.30 0 0 294
Szasztok! Elkeseredetten keresem 'A szív sötét oldala' című Subiola filmet. DVD-n meg lehet szerezni, de csak angolul vagy angol felirattal. Nekem magyarul kellene. Valamikor, sok éve lement talán az M1-en... Pénz nem számít:))
Köszönöm!

Molnár Róbert

nemethbandi Creative Commons License 2003.10.22 0 0 293
Egy másik fórumba már írtam, de gondoltam, így több filmrajongót, filmnézőt el tudok érni:

Kedves mozinépek!

A héten ugyan még nem voltam moziban (Titanic óta), de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy oldalt:
Kritikus Tömeg
Ez egy filmadatbázis (ahol most még az is látszik, hogy mit láttam a múlt héten), és a lényege, hogy úgy gyûjti be a filmekre leadott voksokat (osztályzás 1-tõl 5-ig), hogy abból számotokra is hasznos következtetéseket von le.
Konkrétan: megmondod pár filmrõl, amit már láttál, hogy milyen volt, és õ megmondja az általad még nem látott filmekrõl, hogy feltehetõleg mennyire fog tetszeni. Egyszerûen az alapján, hogy megkeresi a hasonló ízlésû embereket, és az õ véleményükre többet ad, mint az átlagéra.
Ehhez persze szükséges, hogy minél több ember használja rendszeresen, hogy megbízhatóan tudjon tippelni. Tehát, ha tetszik az ötlet (vagy túl sok szar filmet láttál már jó kritika alapján), nézd meg, és add tovább!
Köszi a figyelmet.

Cucu

és ne feledjétek:
Kritikus Tömeg

Kipper Creative Commons License 2003.10.22 0 0 292
Látom az adataidból, hogy JG ismerő vagy! Szerntem is óriási színésznő.

Az általad keresett film mo-i premierjén ott voltam a Margitszigeten 91-ben, de a címe nem ugrik be... valami Elektrodominator vagy hasonló.

(Köszönöm az elismerést; néhány filmes topicban időnként előfordultam az elmúlt pár évben...)

Előzmény: jenette (288)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.21 0 0 291
Én egy krimit keresek: a főhőse egy amerikai nagyvárosi rendőr (már az apja is rendőr volt, szolgálat közben lőtték agyon), akinek a drogkartell kifektette a társát, de főhősünk bosszút esküszik, és felgöngyölítit a hálózatot, lebuktatva a korrupt rendőröket is (egy ideig ő maga is törvényenkívülivé válik, elkobozzák jelvényét és fegyverét). Közben volt feleségével újra összejön, és a gyerekük is végre felnéz az apjára.

Most már tudjátok? Ilyen film biztos csak egy van. :]

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.21 0 0 290
my appendix is LOL ;)
Előzmény: jenette (289)
jenette Creative Commons License 2003.10.21 0 0 289
igen, arra én is emléxem, télleg jó volt, én eredeti nyelven láttam, valami iesmi volt benne :

— Luciano! e faticoso di camminare su, e vero?
— Sí, moltissimo! Ma guarda lá, quella gente cosa fa qua.
— Vogliamo chiederla?
— Hallo! Ciao! Hahooooo!

( közelebb mennek )

— Ciao, chi siete?
— Siamo dagli Stati Uniti.
— Che fortuna! Perche siamo fan della seria "Tra amici" e voglio sapere se Kertész Géza alla fine si concilierá con la Szilágyi Andika?
— . . . non so. . . . "Tra amici" tu dici? ma sei sicuro questo é una seria americana?
— Sorry, hai ragione, é ungherese!
— Ok.
— Ciao.

Előzmény: Törölt nick (286)
jenette Creative Commons License 2003.10.21 0 0 288
HIHI nem, én csak a BigBraderos Zsanett vagyok . . .

ügyi vagy, meglepő tájékozottságról tettél most tanúságot :D

Előzmény: Kipper (287)
Kipper Creative Commons License 2003.10.21 0 0 287
mármint a jenette goldstájn vagy?

csakmer' nem látom a szmájlihegyeket!
;-)

Előzmény: jenette (285)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.20 0 0 286
én egy olasz filmet keresek (legalábbis a címét), valamikor a 80as évek végén/90es évek elején készülhetett, talán Massimo Troisi(?) játszott benne, egy jelenetre emlékszem tisztán: a főhős és barátja egy vulkánt (hegyet?) másznak meg, és megpillantanak egy amerikai csoportot a vulkán/hegy/ lábánál, és ordítva érdeklődnek valamelyik amerikai tévésorozat Olaszországban még be nem mutatott részei felöl (így leírva elég szánalmas, de a jelenet mókás volt). valami könnyed kis film, úgy rémlik, hogy több epizódból állt.

grazie

jenette Creative Commons License 2003.10.20 0 0 285
régebben láttam egy filmet, de az istennek nem tom kideríteni, hogy mi lehetett, de szuper volt.

na remélem itt tudni fogja valaki hogy mit keresek . . .

na valami olyasmi, hogy egy nagydarab csávó bőszen keres egy kiscsávót valamiért, asszem azért mert a rendőrség is üldözi és meg akarja védeni tőlük.

és van benne egy olyan jelenet hogy egy nagyhajú csaj így . . . a kinyújtott karjával odaszögeli a férje fejét a konyhaszekrényhez.

hát ha valaki ráismert és meg tudja mondani hogy mi lehetett ez, előre köszönöm ! ! !

kriszta101 Creative Commons License 2003.10.20 0 0 284
Dehogynem.
Előzmény: Slint (283)
Slint Creative Commons License 2003.10.20 0 0 283
Ne nézzél hülyeségeket
Előzmény: kriszta101 (282)
kriszta101 Creative Commons License 2003.10.20 0 0 282
Segítsetek, hátha valakinek megvan... még gyermekkoromban láttam videón egy Peter Fonda filmet, Race With The Devil volt a címe, arról szólt, hogy két párocska elmegy lakókocsizni a pusztába, és egy gonosz szekta behálózza őket. Elég parás volt (de lehet, hogy már nem lenne az:-)), sehol nem lehet megszerezni, pedig már néhány helyen kerestem. Van valami infótok erről?
kovács Zoltán Creative Commons License 2003.10.20 0 0 281
Sziasztok
Néhány évvel ezelőtt a Magyar vagy a Duna tv-n ment Az orosz vadászat sajátosságai című film.
Ha jól emlékszem Orosz Finn közös gyártásban készült.
Ezt szeretném megszerezni, az Odeonban már néztem.
Köszi az esetleges segítséget.
csillag126 Creative Commons License 2003.10.20 0 0 280
Sziasztok. Most találtam ezt a topicot, jó ötlet volt a nyitása.
Volna három film aminek az azonosításához kéne a segítségetek. Pontosabban már csak kett?, mivel a topic végig olvasásával az egyik meglett :-)) (The Incident 181 és 194 hozzászolások). A másik kett?:
A) valamelyik magyar tv adón vetítettek egy néhány részes krimi sorozatot (legalább tizen éve), melyben egy valaki álltal összeverbuvált csapat megkísérli kirabolni a Lufthansa new yorki raktárát, talán valami aranyért, nem emlékszem. Volt a rossz fiúk között egy tök kopasz néger, aki csak úgy betévedve egy bárba elénekelt egy bluest, egyszál zongorakísérettel. Rémlik valakinek valami???
B) ezt még a m?holdak el?tti (80-as évek) id?kben talán az osztrák(?) tv-n láttam (sajnos nem az elejét?l). Egy katonai felderít? csapat féle (egyenruha szer? van rajtuk) vonul egy luisianai vagy floridai mocsárerd?ben (bokáig ér? víz, fák, köd mindenfelé) és a helybeliek állandóan támadják zaklatják ?ket (rájuk l?nek, a ködb?l vérengz? rotveilerek törnek rájuk). Végül megfogytkozva (ketten) eljutnak egy kis településre a mocsárvidek közepén, ahol valami disznóvágással egybekötött heje-huja (lagzi?) zajlik, fantasztikuan jó cajun zenére mulatoznak. Na itt is van belekeverednek valami verekedésbe, bicskázásba, míg végül megérkezik a katonai teherautó ami elviszi ?ket. Na????
Zultai Creative Commons License 2003.10.14 0 0 279
Sziasztok

Segítsetek. Két filmet keresek.
Egy kis előkelőség (A touch of class?)
Véres kéz (Martin Sheen, Tara Subkoff, aliie Walker)

Kösz.

Spidermans Friend Creative Commons License 2003.10.14 0 0 278
A Majkás sorozat címe 99%-ig biztos, hogy A csillagok küldötte volt.

Én is láttam jó régen egy filmet, aminek nem tudom a címét. S?t nem is film, hanem inkább kisfilm. Egy kissrácról szól, aki minden reggel, iskolába menet találkozik egy öregemberrel, és mindenféle gonoszságokat tesz vele, pl. egyik nap összetöri a heged?jét. A végén feltámad a srác lelkiismerete, és pénzt akar adni az öregnek, de már kés?, mert az öreg lelövi. Ha jól emlékszem egész végig nem beszél senki, de lehet hogy 1-2 szót mondanak. Ismer?s valakinek?

Előzmény: svga (85)
kagy Creative Commons License 2003.07.21 0 0 277
A Lou Reed topic-ból másolom:
"volt egyszer valami félhülye film (get crazy volt neki a címe, meg még most is az), egy félhülye rokkcsehóról szólt, annak is a szilveszter éccakájáról. be akarják zárni, de a tulaj meghívja az összes nagy nevet aki valaha fellépett ott és asszem ezek megmentik a lebujt. lojzi is játszik benne, önmaga paródiáját (karikatúráját, torz ábrázattyát) nyújtva. auden (odin) a neve és kvázi (brr ez a szó) gótikus rokkert alakít, aki egy szál gitárral a kezében, fahangon kántálja, dallamtalan, 2 akkordos számait."

Ezt keresném.

Nannics Creative Commons License 2003.07.21 0 0 276
sziasztok,

Mar többször probalkoztam, de hat ki tudja, hatha most sikerul.
Keresem:
- A Keles c. filmet, amit valamelyik kereskedelmi tv adott kb. 5 eve.
- az Eso elott c. filmet szinkron nelkul, feliratozva.

Nagyon koszonom, ha valaki tud segiten akar otletekkel.
Nannics

zsanna Creative Commons License 2003.06.15 0 0 275
Ha érdekel még az Ötödik pecsét, dobj egy mail-t az itteni címemre.
Előzmény: Ferci (252)
Li-Taj Po Creative Commons License 2003.06.15 0 0 274
Peter Greenaway: The Falls (1980)

http://www.wayney.pwp.blueyonder.co.uk/falls.htm

http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/pr/200002/102_golden.html

Hmmmm, egy ujabb aladozat?

Előzmény: mclaci (271)
ugrin Creative Commons License 2003.06.13 0 0 273
Sziasztok!
Nem tudjátok hol lehet megszerezni a Branca Leone ármádiája címu filmet Vittorio Gassman foszereplésével?

kösz

jbke Creative Commons License 2003.05.19 0 0 272
> Hová tűnt Kevin Johnson?

Hálás köszönet, ez az.

Előzmény: Millagros Milla Denem (262)
mclaci Creative Commons License 2003.05.18 0 0 271
Sziasztok!

Láttam a múltkor egy Peter Greenaway film végét, melyben a "Fall-listáról", és a VUE-ről értekeztek továbbá madarakkal kapcsolatos pszichológiai jelenségekről. Olyan áldokumentumfilm-jellegű volt az egész. Megnézném az elejétől is, nem tudjátok, mi lehet a címe?

Luca Brasi Creative Commons License 2003.05.18 0 0 270
Sziasztok!

A Rémálom Rióban című filmet keresem, talán vkinek megvan videón.

vicc Creative Commons License 2003.05.17 0 0 269
a stephen king regényéből készült álomcsapda (dreamcatcher) június 19-én kerül bemutatásra nálunk
Előzmény: subcommandante Marcos (267)
vicc Creative Commons License 2003.05.17 0 0 268
anno volt a tv2-őn, amikor lenyomták a sorozat összes részét.
Előzmény: Professor William (263)
subcommandante Marcos Creative Commons License 2003.05.17 0 0 267
MTV-n reklámoznak mostanában egy Dreamcatcher című filmet. Nem tudjátok hozzánk mikor jön/van-e már?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!