Keresés

Részletes keresés

gunji jackdaw Creative Commons License 2011.11.19 0 0 4693

"nem érdemes foraszgatni"

Igazából nem forrasztgatásra gondoltam, csak megnézni, mennyire poros esetleg belül, vagy mennyire lehetne még egy ventit beletenni.

 

"érdemes ujat venni ."

Ezt nem értem... miért vegyek egy másikat, amikor ez még garanciás? Sajnos nem vet fel a pénz :/

 

"eredeti softot itt találsz rá"

Azt tuti nem teszem vissza rá, mert első alkalommal is napokig sz*ptam a ccam-beállításokkal, manuálisan kell mindent állítgatni, leírás sehol nincs a neten, a netboardon meg reménytelen bármiben is segítséget kérni. A newnigma telepítése után viszont simán ment minden.

 

Most éppen hálózat sincs rajta, de fagy rendületlenül, még standby-ban is. :(

Talán egy másik image segít.

Előzmény: *upc*** (4690)
scarabaeus Creative Commons License 2011.11.18 0 0 4692

Nos hát, ennyi volt, Duna 2.

Saughassy Creative Commons License 2011.11.18 0 0 4691

Kiraly, van uj Coolstream firmware. :)

 

Most mar tud multirecordingot is, vagyis ha ugyanazon a transzponderen van tobb egyidoben tobb musor, azokat kepes parhuzamosan rogziteni es kozben mast nezni. Elvileg 8 csatornaig, csak birja a vinyo. :)

*upc*** Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4690

nem érdemes foraszgatni meg barkacsolni meg hasonló , érdemes ujat venni .

 

routerre tudod veltenni ha benyomod bekapcs gombot hosszan és kiirja IPt 

böngészöke bekell irni 

 

eredeti softot itt találsz rá 

http://www.dreambox.it/dm800se.htm

be kell állitani hálozatot csatornákat hangolni kell . blue panele letölteni cccamot stb

 

 

 

 

 

 

Előzmény: gunji jackdaw (4688)
95xf Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4689

Méghogy vidéken... én nem messze vagyok a "parkolójuktól" is és "főhadiszálásuktól" is és 2 éve nem húznak be az utcába "jó" kábelt. Pedig kb felére tudnám csökkenteni a tré-s fizetnivalókat jobb "minőségben", de ez csak álom:((

Előzmény: *upc*** (4687)
gunji jackdaw Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4688

Eredeti (nem klón) 800HDse, inkább biztosra menve az eredetivel, teljes áron (fejből már nem tudom, de nem olcsó), persze két éves garival elvileg.

Newnigma2 van rajta (3.1.6), bugos szoftverre én is gondoltam, de elsőre nem találtam semmit. Még ennek utána nézek, hátha van frissebb verzió.

A tápos részhez nem tudok hozzászólni, bár én számtech vonalon sz*r (~v*rg*né kvalitású) táppal ilyen hibával nem találkoztam.

Hétvégén remélem szét tudom kapni egy picit.

Előzmény: *upc*** (4686)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4687

mind szép és jó hogy van ilyen de ..... 

1, hol van kiépitve hálozat ?

mert vidéken nincs hálozat

2, hol lehet vidékenelöfizetni és milyen feltételekkel ? 

én ilyenröl nm tudok .

sok minden rossz amin kéne változtatni 

Előzmény: stilusgabi (4683)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.17 0 0 4686

melyik dreambox ???? lehet softver hiba ! melyiket használód ? mennyiért vetted ?

de lehet tápegység hiba is hogy lefagy boxod 

szar kinai tápok mind selejt.......

Előzmény: gunji jackdaw (4685)
gunji jackdaw Creative Commons License 2011.11.16 0 0 4685

Sziasztok!

 

Lassan egy éves a Dreamboxom, tudom, nem teljesen on-topic ez itt, mégis ideírom, mert anno itt került szóba és UPCD-hez is vettem. Vásárlás után kapott egy kis HDD-t, s akkor úgy gondoltam, hogy sokáig ez jó megoldást fog nyújtani. Örömöm nem tartott sokáig, ahogy egyre gyakrabban használtam rögzítésre egyre gyakrabban fagyott felvétel közben, most már rendszeresen egy-két naponta lefagy. A beépített ventillátor normálisan működik, nem melegszik annyira, ami a fagyogatásokat indokolná, a szerzorok szerinti belső hőmérséklete is megfelelő. Egyik nap még ránézek, hátha lehetséges beleapplikálni még egy kisebb fajta ventillátort, hátha mégiscsak az a baja.

Más ötletem jelenleg nincs, mi lehet baj. A bolt/szerviz meg persze számomra elérhetetlen. Már kezdem utálni a gépet, s nagyon idegesít, hogy minek kellett vennem ilyen sz*rt. Jön a karácsony, senkinek nem ajánlom, hogy ilyet vegyen. :(

Degeczi Creative Commons License 2011.11.16 0 0 4684

és egy lakótelepeken elérhető kábelszolgálató reklámozása mégis hogyan illik egy műholdas topikba?!

 

(persze költői kérdés: a másik 2 hozzászólásból is Digi reklám az egyik...)

Előzmény: stilusgabi (4683)
stilusgabi Creative Commons License 2011.11.16 0 0 4683

A DIGI okos csomagjában most óriási kedvezmények vannak, akár 30% havidíj kedvezményt is kaphatunk, jó minőségű szolgáltatás, tv-telefon-internet, több csatorna, HD minőség.. ajánlom mindenkinek!!

 

http://digi.hu/okoscsomag

endruboy79 Creative Commons License 2011.11.15 0 0 4682
Köszönöm. Ezekszerint mindegyik darab ilyen? Természetesen a 8111-es rettenetem van. Nincs újabb típus a upc- nél ami normálisan kezeli a hdmi-t?
Előzmény: *upc*** (4672)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.15 0 0 4681

csak thome elöfiztök számára lesz full kodolatlan ! :(

Előzmény: *upc*** (4680)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.15 0 0 4680

most is kodolatlan lesz a thome karácsonykor ! DVB-S2 kell hozzá HD 

 

http://dtvnews.hu/content/kodolatlan-t-home-karacsony

 

*upc*** Creative Commons License 2011.11.14 0 0 4679

t-homot nem lehet sajat beltéribe használni mert parositott kartya a boxhoz van csinalva mindegyikhez.

Az lehet hogy ne fizetted havidijat és kikapsolták ,vagy rendszer hiba volt van központban ,volt muldkor hogy sima hd boxal lehetett nézni egész kinálatott. 

T-home hdba ad HD boxal nézhetö lenne ha kartya nem lenne gyari boxhoz tanusitva conax cas 7 miatt .

UPC direktnél is van dsr 8111 vagy humax ud fox Nagravision3 miatt 

 

http://www.lyngsat.com/packages/upcthor.html

http://www.lyngsat.com/packages/europe.html

frek tp (bal oldalt)  mühold üzemeltetöje adja meg ,de

ezek szolgáltatok csak bérlik frekrenciat mint a többi és szolgáltatok döntik el melyik kodolást használják 

kodolások : 

Cryptoworks

Irdeto 2

viacess

conax 

Nagravision 3

videogrand 

 

Értelemszerüen olyan kártyát adnak boxba.

Ez a harom ami parositott :

conax 

Nagravision 3

videogrand 

 

nagravision3 mar valahogyan nézhetö sajat boxban de csak linuxos boxon .

Érdemes DVB-S2 szabvanyt nézni mert ez HD 

valamelyik webshopba szegényes kinálat mert szomszédos országból rendelik dobozokat"szlovákia " 

ez egy HD box elég jo fajta ! csak ajanlani tudom !

http://www.satelity.ellano.sk/?akcia=showkategoria&vyber=7106

 

 

Előzmény: Saughassy (4674)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.14 0 0 4678

thome sat kicsit gyengebb csatornailag 

IPtv meg olyan homályos össze tömöritett vacak  

internet azert elfogható .

 

upc internet nem ismerem 

nincs kiépitve !

uPC DIREKT  volt 8 évig most nagyott változott.sok csatorna meg miegymás 

http://hu.upcdirect.com/muholdas-tv/

 

1hónap nem ingyenes hanem 1-2 hó átlagát fogjak kiüldeni ügyfélhez 5-6000ft szokott lenni 

upc : philips dsx 6010/42D, dsr 4101/58

 

thomot nem ismerem 

de jó hallodtam 

Adb 5800 ,intek boxot szoktak adni 

vagy sagem boxot ami szar.

 

Előzmény: Ozor (4675)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.14 0 0 4677

hivd fel ket vagy fáradj be leközelebb ügyfélszolgálatra.

mert igy soha nem fog megjavulni .

 

Előzmény: laci1976 (4673)
Saughassy Creative Commons License 2011.11.14 0 0 4676

A gyari belterikkel nem tudom, de egy komoly sajat belterivel az UPC kifejezetten tetszetos, miota a Thoron van. Komolyan kellemes meglepetes volt, azt mondom hogy minimum tud annyit, mint a HelloHD mostanaban a gyari boxával.

Előzmény: Ozor (4675)
Ozor Creative Commons License 2011.11.13 0 0 4675

Helló!

A véleményeteket szeretném kérni. T-home sat és upc direct között van képminőségbeli eltérés? Ha a hd-s előfizetést kérek az említett szolgáltatóktól ,van lehetőség beltéri egységek közül választani,vagy az van amit adnak? Esetleg ha lehet akkor melyiket ajánlanátok?

Előre is köszönöm!

 

Saughassy Creative Commons License 2011.11.13 0 0 4674

Muholdas? Lehet nem a gyari belterivel hasznalod, es nem tudta frissiteni a kartyat. Ha ottvan, tedd bele egy delutanra az jo esellyel segithet.

Előzmény: laci1976 (4673)
laci1976 Creative Commons License 2011.11.13 0 0 4673

Sziasztok olyan problémám van a t-home-al hogy kiír egy üzenetet ( nincs hozzáférés) most külföldön vagyok vele eddig volt adás de egyik naprol a másikra megszünt pedig a számlák vannak fizetve. Tud valaki valami okosat mondani?

*upc*** Creative Commons License 2011.11.12 0 0 4672

dvr box softja sajnos

Előzmény: endruboy79 (4671)
endruboy79 Creative Commons License 2011.11.11 0 0 4671
Üdvözletem!

Olyan gondom lenne, hogy van nekem ez a dvr-es beltérim és a hdmi-vel összekötve néha, szabálytalan időközönként elmegy a hang egy pillanatra. Ha visszatekerem ugyanoda, akkor nem akkor, hanem később megy el, néha egy fura, pattanó hang kíséretében. Rohadtul idegesítő. A képpel viszont semmi gond. Segítsen nekem valaki, ezt mi okozhatja?
*upc*** Creative Commons License 2011.11.06 0 0 4670

ennek a upc direktes sat boxnak nem lehet a kártyáját sajat beltériegységbe használni !!!!!!

 

 

 

 

további informácio 

http://www.digiportal.hu/page.php?82

oldalon 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*upc*** Creative Commons License 2011.11.05 0 0 4669

hellóóó sajnos nem lehet mindent gyárira bizni !! mert még annyit sem tud amit kéne 

 

Előzmény: Furkesz31 (4666)
ficere50 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 4668

Akkor a Philipstől meg kell szabadulni! HDMI kábel legyen olyan rövid, amilyen lehet...

Előzmény: Furkesz31 (4667)
Furkesz31 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 4667

A szóban lévő konstelláció: Philips DSR 8111 & LG 42LD420-as televízsön.

Előzmény: ficere50 (4650)
Furkesz31 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 4666

Köszönöm!

Na már most, külső, nem a UPC által biztosított beltérivel is működik a UPC kártya, netán buherálni kell, hogy működjön? Ha jól értelmezem az utóbbi hozzászólásokat, akkor igen, tehát buherálni kell. :D

 

Előzmény: *upc*** (4651)
Furkesz31 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 4665

Köszi!

Próbáltam már a hangerőszabályzást is,úgy ahogy javaslod, de egy kis alapbúgás úgy is van, épp annyi,hogy az ember figyelmét elvonja. Most újra HDMI csatlakozón van a kicsike, a szaggatás megvan, de most nem annyira vészes,mint pár hónapja. :D Tűrhető,de továbbra is keresem a szaggatásmentes megoldást,ha időm engedi. Netán érdemes új HDMI kábelt venni? Elképzelhető,hogy a kábel adta fel? (...)

Előzmény: ficere50 (4649)
*upc*** Creative Commons License 2011.11.03 0 0 4664

igen sajnos nem upcnél van hiba most hanem rtl klubbnál

thome nál is homályos és mindigtv nél is. mindigtvn még m1 is homályos hogy lesz ebböl átállás analogbol digitalisba

Előzmény: Lonestar64 (4663)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!