Keresés

Részletes keresés

thotrha Creative Commons License 2010.05.27 0 0 3349
Olyan sokat használt az andro penis, Kalandor 22222-nek, hogy március 15-ei hozzászólásában venni akart, 2 hónap múlva, vagyis most, meg már árulja az akkor megszerzett andro penist. :)
Nahát, le lehet vonni a következtetést, hogy mennyire hatásos a szerkezet, és mennyire rengeteg az a rengeteg... Még a csoda sem segítene 2 hónap alatt. Épp erről beszéltem egy előbbi hozzászólásomban.

Kalandor 22222-nek meg még tanulnia kell az üzletelés fortélyait, s nem ugyanazon a nick néven eladni túlvonzó reklámszöveggel, alig két hónapi idő intervallumban.

De biztos el fog kelni. Szóval csak diszkréten. Hajrá!
squareknot Creative Commons License 2010.05.27 0 0 3348
Erekcióval...?
ghuu Creative Commons License 2010.05.27 0 0 3347
kell a ''rengeteget használt'' reklámszöveg. boccs, hogy rontom a businessed...


audiman1 Creative Commons License 2010.05.27 0 0 3346

szia Kalandor!

 

Mennyit használt.. Azt írtad rengeteget használt! Mennyi ideig használtad milyen eredménnyel?

kalandor22222 Creative Commons License 2010.05.26 0 0 3345
Kiváló minőségű pénisz méret növelő orvosi készülék, Andro Penis eladó kedvezményes áron.
Nekem rengeteget használt.
Budapesten!
topmodell2000@gmail.com
Speed007 Creative Commons License 2010.05.25 0 0 3344

Sziasztok!

Jes Extender eladó! Minden tartozékkal együtt. Újfajta leszorítóval (nem az a szilikon, vékony kis pánt) sokkal egyszerűbb, valamint hatékonyabban lehet használni. Jes extender oldalán a tartozékoknál megnézhetitek. Kifogástalan állapotban van, nagyon vigyáztam rá. Látni is fogja aki elviszi. Mivel nekem már nem kell, nem ér számomra semmit. 50 e Ft-ért vettem anno 1 éve. Eladnám 15 e Ft-ért. Nem írom le, hogyan is működik azt hiszem minden információ fent van az interneten.

Sziasztok!

momo985 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 3342
Hali mindenki!

Jes Extenderről mi a véleményetek? Van itt vki aki használja? Ossza már meg a tapasztalatait, köszi!
boy1983 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 3341
Sziasztok.Sok féle módszerről írtatok már,a kérésem az lenne,hogy írjátok le légyszi,hogy ki milyen technikát hassznált,milyen eredményekkel.Meg hogy hol lehet beszerezni és mennyire marad tartós ez a dolog?Minden infó érdekel.Remélem a segítségemre lesztek.előre is köszönöm.
Qkacos...ka Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3340
Az én fütyi akkora amekkora.
Akinek nem tetszik, nem kapja be:)
Rohadtul nem érdekel az olyan nő akinek nem elég a mérete.
Elhúz és keres másikat!
thotrha Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3339
Természetesen nem fogják azt mondani, hogy fájdalmas a használata. Nem a farkad húzása fáj, hanem amikor felteszed odacsípi a bőrt. Az fáj. Viszont muszáj jól meghúzni, hogy ki ne ugorjon a péniszed a leszorító részből. Ráadásul naponta többször is le kell venni és feltenni. Szal, macerás nagyon.
Előzmény: Törölt nick (3338)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3338
Hát ez elég szomorú. Főleg, hogy a hivatalos weboldalon az hangoztatják semmiféle fájdalommal nem jár, csak enyhén kellemetlen érzést lehet tapasztalni, de azt is meg lehet szokni.
Előzmény: thotrha (3333)
thotrha Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3337
Én kb. egy hónap múlva vártam eredményt, de azt olvastam, hogy min. három hónap kell ahhoz, hogy jelentkezzen tartós változás. A sok pénisznövelő szerkezet közül tartósan, a Kaplan pumpát érdemes használni, azzal kevésbé macerás a hosszútávú használat. De még azt most kezdtem el, így türelemmel vagyok.
Előzmény: ghuu (3336)
ghuu Creative Commons License 2010.05.23 0 0 3336
és ennek a lelkesedésnek milyen eredménye lett?
thotrha Creative Commons License 2010.05.22 0 0 3335
Ja, és még súlyt is akasztottam a farkamra.
Előzmény: Törölt nick (3332)
thotrha Creative Commons License 2010.05.22 0 0 3334
Én sem hittem másnak, magam akartam tapasztalni. Belekalkuláltam, hogy ha megveszem akkor pár ezerrel kevesebbért, de el tudom adni. A veszteségemet meg bevállaltam, annyit rászántam. Próbáltam már andopenis-t, penimaster-t, bathmate-t, pénisznövesztő tablettát, Dr. Kaplan-t és a jelq technikát is.
Előzmény: Törölt nick (3332)
thotrha Creative Commons License 2010.05.22 0 0 3333
Hogy lehet hatásos, ha még hordani sem tudod? Napi 6 órán át kellene hordani, hónapokig, rettentő kellemetlen. Nekem volt én tudom, megtapasztaltam. Így mást választottam.
Előzmény: Törölt nick (3332)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.22 0 0 3332
De legalább hatásos?
Előzmény: thotrha (3331)
thotrha Creative Commons License 2010.05.21 0 0 3331
Szia!

Tényleg nem jó, fájdalmas nagyon majdnem minden nap használni és normálisan be sem lehet állítani, hogy egyenletesen húzzon állandóan.
Előzmény: Törölt nick (3330)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.21 0 0 3330
Hello!
Érdeklődnék, hogy az Andro-penis nevű termék hatásos-e, mert nagyon megoszlanak a vélemények? Azt is olvastam, hogy a legtöbben abbahagyják, mert fájdalmas és zavaró a mindennapokban hordani. Kinek van tapasztalata, ezzel a készülékkel kapcsolatban?
pumper01. Creative Commons License 2010.05.20 0 0 3329
hali!

Talán próbáldd meg kisebb nyomással több időt rajta hagyni, én
minél több időt hagytam rajta annál jobban megszivta magát, próbáld meg
30 perccel de lassan pumpálva, ugyan ugy nyomdd maxra, csak kiméletesebb
tempoban.
Amugy hosszú ideig sztem senkinek nem marad meg, nekem pl a kemény szextől
már 15perc után eltűnik a viz beszivodás. Csupán 1szer volt h mégmásnap reggel
is megmaradt.
Amugy ez hosszutávon nem para én meg azon filozok h csak vizet pumpálok a bőröm
alá, a pélómat meg talán nem növeli. Nekem amugy a végsőfázisnál ha megmérem
ugyan akkora a valoságban mint a csőben, lehet zsirosabb vok v nem vágom.
Sztem heti 5jelq+3betmen a nyerő.,persze kaplan lehet jobb de rohadt drága.
Előzmény: Terriba (3327)
thotrha Creative Commons License 2010.05.20 0 0 3328
Sziasztok!

Akinek Dr. Kaplan penen pumpája van, tőle kérdezném, hogy én amikor felpumpálom, kiszívatom a levegőt a hengerből, akkor a manométeres kézi pumpán keresztül néhány másodperc alatt visszaengedi a levegőt. Így ha felpumpálom, akkor rögtön le kell csatlakoztatnom a hengerről a műanyag csövet, hogy ne eresszen le.

Másnál is hasonló a helyzet? Le kell csatlakoztatni a kézi manométeres pumpát, hogy megmaradjon a vákum?
Terriba Creative Commons License 2010.05.19 0 0 3327

 

 

   Hali!

 

 Ami a gumiosszehuzodast illeti a bathmate-en, engem ez nem ert se atvereskent,se meglpeteskent, en mar a masodik hasznalatnal kiboktem, hogy mi a palya. Igy amikor a centiket figyelem, akkor tudom, hogy kb mennyit kell kivonni belole. Ez valoban egy szep trukk, de nem erzem kulonosebben atveresnek, mert ugyis az szamit, hogy mekkora a  repa a pumpan kivul, nem pedig benne.

 

 Engem az aggaszt, hogy a masok altal tpaszatalt jo hatasok (hosszabb-vastagabb cerka orakon at) nalam ugy mulik el, mintha csak egy erekciom lett volna, ami 3 perc mulva mar nyomokban sem latszik. mellesleg nekem a pumpalas alatt is olyan erzesem van, hogy a cerka csak megtelik verrel, nyulni/tagulni nem igazan akarodzik neki.:( Ha valakinek ezugyben van tippje, orommel veszem.

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 3326
Én egyszer egy újsághírdetésbe olvastam,hogy pénisznövelést hírdettek.Felhívtam,és lényeg a következő.Egy doktor foglalkozott vele,és elmondta,miből is áll.A hímvesszőnek nyugalmi állapotba kell lenni,és ekkor,a hímvesszőt telioltja egy olyan folyadékkal,ami nem káros,a szervezetbe is megtalálható.Merevedéskor,a folyadék hatására 1-2 cm,átmérő,és 2-3 cm hossznövekedést mondott.Egy kezelés,kb.2 évig hat,és 25 000ft lett volna.
Rod2946 Creative Commons License 2010.05.18 0 0 3325

Terriba!

 

20 percig használd és ne nyomd hardcore-ba, mert lehet később gáz lesz. Amúgy a bathmate-nél van egy csúnya átbaszás. A végén lévő hidraulikás gumi ahogy pumpálsz egyre jobban összenyomódik, ezáltal a pénisz egyre előrébb kerül. Tehát nem nyúlik, csak beljebb megy a pumpába. Ha nem hiszed, vigyél egy vonalzót, és nézd meg, hogy a pumpán lévő pl. 18 cm, az valójában 16 cm. és ahogy egyre jobban nyomodik össze a végén lévő gumi, úgy akár eléred a 20 cm-t is, de valójában csak beljebb megy a farkad, nem nyúlik. Akik ezt kitalálták azok beszopatták az egész világot. Zseniális és egyben rendkívül mocskos ötlet a "feltalálók" részéről. Jó sok pénz kerestek vele, hogy ennyire hülyének nézték az embereket, engem is. Amúgy edzi a péniszt, mert van benne nyomóerő, de növelni maradandóan nem nagyon fogja.

 

 

Előzmény: Terriba (3319)
spekacsky Creative Commons License 2010.05.17 0 0 3324
Azt majd oszd meg velünk,hogy nem lett e érzéketlenebb.
Előzmény: matador11 (3323)
matador11 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 3323
Na srácok,én 1 új modszert próbálok ki.

15 perc nyújtás 4,5kg-val
1000 nyujtás


Ha ezzel nem nő,levágom.
tigerr_ Creative Commons License 2010.05.16 0 0 3322
Ugy van farok nővelésre fel.
tristen Creative Commons License 2010.05.15 0 0 3321
Faroknövelésre fel! :-)
spekacsky Creative Commons License 2010.05.14 0 0 3320
Jelq+nyújtás.
Terriba Creative Commons License 2010.05.14 0 0 3319

 

 Bathmate-esek!

 

 A legtobb hasznalo a pumpalas utan kellemes logasrol, teltebb cerkarol beszel, mely akar orakig is megmarad. Nekem a pumpalast kovetoen szinte rohannom kell a tukorhoz, mert ha nem sietek, mar ismet, regi, eleg szereny mereteben latom csak a hernyot. Barmi otlet, hogy mi lehet a hezag? Ami az egyebeket illet, a cerka tenyleg szepen megno a pumpaban, sot, mar a kisebb veralafutasok is megjelentek, szoval gondolom, eleg  hardcoreba nyomom ahhoz, hogy egy kicsit tobbet varjak a vegen.

 

  Barmi otlet?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!