Keresés

Részletes keresés

Hegedus_Imre Creative Commons License 2014.09.20 0 0 9735


Engem telefonon felhívott egy hölgy azzal, hogy üdülési jogomat megvásárolná a
B-system Ltd. nevű cég,
melynek irodája Budapesten, a Benczúr utcában van (pontosabb címet nem mondott).
Az általa megadott telefonszám: 70/4250400
Utánanéztem: a t-home tudakozó sem a telefonszámot - sem a cégnevet nem ismeri.
a https://www.e-cegjegyzek.hu/index.html
Ltd. nélkül tartalmaz ilyen kezdetű cégneveket - de egyik sem a Benczúr utcában
van (vagy volt, mert többet töröltek).
Ki tud erről a cégről valamit?

Hegedűs Imre

Ha magánban akar keresni valaki, az EsperantoDebrecen@gmail.com címre is írhat.
Akkor gyorsabban válaszolok - nem minden nap nézem a fórumokat.

Hegedus_Imre Creative Commons License 2014.09.20 0 0 9734

Engem telefonon felhívott egy hölgy azzal, hogy üdülési jogomat megvásárolná a

B-system Ltd. nevű cég,

melynek irodája Budapesten, a Benczúr utcában van (pontosabb címet nem mondott).

Az általa megadott telefonszám: 70/4250400

Utánanéztem: a t-home tudakozó sem a telefonszámot - sem a cégnevet nem ismeri.

a https://www.e-cegjegyzek.hu/index.html

Ltd. nélkül tartalmaz ilyen kezdetű cégneveket - de egyik sem a Benczúr utcában
van (vagy volt, mert többet töröltek).

Ki tud erről a cégről valamit?

 

Hegedűs Imre 

 

Ha magánban akar keresni valaki, az EsperantoDebrecen@gmail.com címre is írhat. Akkor gyorsabban válaszolok - nem minden nap nézem a fórumokat.

Hegedus_Imre Creative Commons License 2014.09.20 0 0 9733

Az Eurobenefit-tel mi is találkoztunk. A lehetséges két héten belül elálltunk
a szerződéstől, mert utólag elolvasva olyasmi volt benne - ami helyett mást
mondtak - még amikor telefonon érdeklődtek, hogy fizettünk-e?

Az sem tetszett, hogy COFIDIS-hitelbírálatot kötöttek ki - pedig készpénzben
tudtunk volna fizetni - ha nem fogunk gyanút.

Én vállalnám az összefogást - a korábban minket átvert Paradise Resort elleni
eljárásban is tanúskodtunk - ahol több, mint 50 károsultról tud a rendőrség.

Az Eurobenefit-irataim megvannak - ha szükség van rá, keressenek
EsperantoDebrecen@gmail.com címen.
Hegedűs Imre

Előzmény: tekkys (9524)
kekec54 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9732

franco.v!

Te rohadt dögkeselyű!Miért nem húzol innen a pics@ba? Nem szégyelled magad, hogy olyan szemét mint te, még hasznot akarsz húzni ingyen más kárán?

Előzmény: franco.v (9731)
franco.v Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9731

Mondom.. a sok agyhalott..

Aztán meg jön a" mér nem szólt senki"...... Meg  "átvertek" meg 

" Rajtam maradt mind 3 hét.. De majd eladják..'

Birkák.........

 

bozontbozont@freemail.hu

 

Megoldás -o félre duma

fecoász Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9730

Köszönöm a válaszaidat, most  egy kicsit megnyugodtam.

Előzmény: ásítósmacska (9729)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9729

Működik a "józan paraszti ész" - ez nem iskolai végzettség függvénye...

 

Van néhány üdülési jogos topik, eddig többszáz hozzászólás született a kókler cégek témában, akik csak a lehúzásra mennek. Kihasználják a reménytelen helyzetbe jutott tulajdonosokat, akik mire észbekapnak, már van egy második üdülési joguk is. :-(((

 

Ismétlem: NEM SZABAD előre fizetni.

 

Jól döntöttetek!

 

 

Előzmény: fecoász (9728)
fecoász Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9728

Igen én is igy gondolom, de mi nagyon egyszerü emberek vagyunk, körülöttünk elég magas képzettségü emberek voltak és aláirták szerződést.Kezdtük azt hinni, hogy csak mi vagyunk ilyen hülyék, hogy nem értjük a lényeget.

Előzmény: ásítósmacska (9727)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9727

Kérem irjanak azok akiknek sikeres ügyletük volt.

 

akkor be lehet zárni a topikot.

NINCS ilyen!

 

Alapszabály, hogy ha egy cég _előre_ kér pénzt, az csak újabb lehúzásra készül. SOha, semmilyen körülmények kközött ne fizess előre.... Majd ha eladják, levonhatják a vételárból a jutalékukat.

 

 

 

Előzmény: fecoász (9726)
fecoász Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9726

Sziasztok! 

Ma este voltam a Timeshare Market kft. üdülési jogokat értékesitő cég megbeszélésén.

Mi nem kötöttünk szerződést, de rajtunk kivül szinte mindenki aláirta a szerződést a küldföldi vevő reményében. 

Mindenki nagyon kedves és aranyos volt egészen addig mig ki nem derült, hogy mi nem kötünk szerződést, elég kellemetlen volt

mert majdnem hülyének néztek, hogy hogy nem tudjuk felfogni, hogy ők mennyire tiszstességesek.A befizetések egy kicsit 

kiábránditottak mert az üdülési jog eladási értékének a 20 %+ÁFat kell letétbe helyezni. 

Szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki akinek ez a cég eladta már az üdülési jogát.

Mert ők azt mondták ilyen rövid idő alatt nagyon sok referenciával rendelkeznek.

Kérem irjanak azok akiknek sikeres ügyletük volt.

kekec54 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 9725

Szeretném tudni erről mi a véleményetek?

 

Új címen várjuk Önöket!

Ezúton tájékoztatjuk minden kedves Klubtagunkat, hogy a Holiday Club Hévíz kizárólagos képviselője és hivatalos ügyfélszolgálata, a Proholiday Kft. az alábbi új címre költözött:

1075 Budapest, Károly Krt. 11. 4.-5. emelet
Telefon: +36-14591100, +36-14591133
Ügyfélfogadás: Kedd és Csütörtök 10-16 h

Kérük Önt, hogy hévízi üdülési jogát érintő valamennyi kérdésben fenti címen és telefonszámon keressen bennünket.

Fontos Figyelmeztetés!

Külön felhívjuk figyelmét, hogy a Holiday Club Hévíz üdülési joggal kapcsolatban kizárólag a Proholiday Kft az illetékes és Budapesten kizárólag a fenti címen. A szálloda üzemeltetője, a HCH IMMO Kft – amellyel Önnek is szerződése van - más céggel nem működik együtt, különösen azokkal nem, amelyek Budapesten a Liszt Ferenc térre, a Jókai térre illetve a Kerepesí útra invitálják Önt csalárd módon azzal, hogy a Proholiday Kft illetve a hévízi szálloda csődbe ment. Amennyiben ezekkel a cégekkel Ön már kapcsolatba került, netán a HCH IMMO Kft-vel kötött szerződését érintő megállapodásra jutott, felhívjuk szíves figyelmét, hogy hévízi üdülési jogát ez semmilyen módon nem érinti, az továbbra is él és hatályos, hiszen azt megváltoztatni kizárólag a Proholiday Kft jogosult. A gondos üzemeltetés mellett ügyfeleink legnagyobb megelégedésére a szálloda üzemel és felújított apartmanokkal, gondozott kerttel, uszodával és szaunával várja Önt.

Mint arról már talán értesült, a Proholiday Kft és a Holiday Club Hévíz szálloda tulajdonosi struktúrája és ezzel együtt szemlélete is megváltozott. Ez a változás sokévi sikeres együttműködés után több munkatársunk távozását is magával hozta, így Szauter Szabina, Draskovich Dániel, Bekény István, Üveges András, Balogh Ádám már nem illetékesek a hévízi üdülési szerződésekkel kapcsolatban semmilyen ügyintézésre, továbbá sem a Proholiday Kft, sem a Holiday Club Hévíz képviseletére.

Előzmény: mérges vagyok (9723)
Börzsönyliget Creative Commons License 2014.09.17 0 0 9724

Meghívásra én ma voltam egy beszélgetésen. Nekem ugyanígy előadták a külföldi befektetők által keresett üdülőjogok című témát. Hasonlóképpen a sok százezer forint befizetendő helyett elég lett volna, ha kettőszázezer forintot teszek egy bizonyos elkülönített számlára, aminek a hozzáférési jelszavát azonnal megváltoztathatom, (tehát csak én férek hozzá), de ennek a lényegét nem értem. Az odáig rendben lenne, hogy bebiztosítják magukat, de mi a biztosíték az én számomra? Hogyan tudom mégis visszakapni a pénzemet, ha x időn belül nem adják el? Egyáltalán mi az a havi 8300 forint, amit ők helyeznének el "bankbiztosíték" gyanánt, amivel azt próbálják elérni, ha én mégis átverném őket?

 

Érti valaki ennek az eljárásnak a lényegét?

 

Egyáltalán sikerült-e bárkinek bárhol bármilyen üdülési jogától megszabadulnia?

Előzmény: piros60 (9710)
mérges vagyok Creative Commons License 2014.09.14 0 0 9723

Szerintem bűzlik a dolog,mert a Holiday Club Füred is levált a HCH-tól.

Eladták két egyszemélyes Kft-nek. Nagyon gyanús!

"mérges vagyok"

Előzmény: kekec54 (9722)
kekec54 Creative Commons License 2014.09.12 0 0 9722

HCH IMMO HÉVÍZ-esek!

Ki kapott  még levelet a ProHoliday Kft-től, hogy ezentúl ő rendelkezik  júliustól az üdülőjogunk felett. Vagy tud e valamelyiktek többet arról, miért volt ez a nagy osztódás a Holiday HCH Hungary Kft-nél?

Anikó 1957 Creative Commons License 2014.09.12 0 0 9721

Ha meg akartok szabadulni a zalakarosi üdülési jogotoktól, most van rá lehetőség. A MenDan apartmanháznak új tulajdonosa van, vissza nem vásárolják a jogot, de lemondhatsz róla.

franco.v Creative Commons License 2014.09.10 0 0 9720

bozontbozont@freemail.hu a helyes cím.. bocs

Előzmény: franco.v (9719)
franco.v Creative Commons License 2014.09.10 0 0 9719

Nem azért mondom, de tul.képpen a sza.t. gurigázzátok...

Majd ez meg majd az lesz.. És ha nem lesz?

NEM LESZ SEMMI!

Az Abbáziáról annyit, hogy a januárban !!!! Kötött szerződésre, ahol külsős bankból-bankba ment a transzfer, (magánszemély) most, szeptemberben küldtek előszörre egy "nyilatkozatot", ami az adásvételit erősíti meg. Ügyvédileg ellenjegyzett szerződésnél még 2 tanút kérnek...

 

Szerintetek, cégnél?

No chance..

 

Továbbra is:

bozontbozont@vfreemail.hu

 

Az egyetlen, igazi megoldás..

 

 

mérges vagyok Creative Commons License 2014.09.10 0 0 9718

Kedves berzenka!

 

Írnál egy kicsit többet erről TSA-ról. Cím,adószám érdekelne?

 

Előre is köszönőm.

"mérges vagyok"

Előzmény: berzenka (9715)
Tóthika Creative Commons License 2014.09.10 0 0 9717

Köszi, közben megoldódott. Első blikkre nem a legjobb, de vállalható kompromisszumnak tűnt az eddigiekhez képest. Aztán jobban végiggondolva túl sok volt a gyanús apróság (ismerős üzleti fogások, nyomásgyakorlás a gyors szerződéskötés érdekében, a szerződés egyes homályos/furcsa pontjai, gagyi honlap, stb.), ezért érdeklődtem itt is, amíg az ügyvédem véleményére vártam. Az itt talált linkek között rábukkantam a főnök nevére a lehúzós brigádban, ez eldöntötte a kérdést. Kutyából nem lesz szalonna.

 

A bizonytalanok tájékoztatása érdekében: A biztonság kedvéért még felhívtuk a spanyolokat és az itt emlegetett Abbáziát is, ők is óva intettek az ügylettől. (Ugyan fenntartással fogadom a közléseiket, de az nekik sem érdekük, hogy csalókra ne figyelmeztessenek.)

Előzmény: mergests (9716)
mergests Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9716

nézz jobban utánuk...

1 céget már becsődöltettek...a mostanit eladták már egy külföldi cégnek..

szerinted mennyire megbízhatók???

eladod nekik..ők nem iratják át a szálloda meg januárban téged perel mert nem tud az egészről..

Előzmény: Tóthika (9675)
berzenka Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9715

A TSA úgy tűnik, hogy egy megbizható közvetitő társaság, ha már rákérdeztél. Nekünk volt ügyünk, amit megoldott rövid idő alatt. 

De az Abbázia nehezebb dió, de nagyon rajta vannak, hogy velük is dülőre juthassanak!

 

Üdv.

Előzmény: Balek vagyok én is? (9713)
berzenka Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9714

Megerősithetem, hogy mindent megtesznek a vállalt feladat végrehajtása érdekében!

Az Abbázia nehéz ügy... nagyon rajta vannak, hogy megoldják!

Reménykedjünk, hogy nekik talán sikerül!!!!

Előzmény: Balek vagyok én is? (9712)
Balek vagyok én is? Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9713

Mérges vagyok!

 

Köszönöm az építő jellegű, kritikát.

Elolvastam, tudom mit írtam alá. A kérdés igazából azon van, hogy van e valakinek tapasztalata a TSA Kft-vél kapcsolatban.

Előzmény: mérges vagyok (9686)
Balek vagyok én is? Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9712

Kedves Berzenka!

 

Jól értem azt amit a TSA kft-ről írtál? Meg lehet bennük bízni?

Nekem is az Abbáziánál van hetem, és Pénteken kötöttem a TSA Kft-vel szerződést.

Ma felhívtam őket mert aggódok egy kicsit, de telefonon megnyugtattak. Persze nem olcsón dolgoznak, de a 99 éves programból menekülni akarok, ha már eladni nem lehet...

Replay Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9711
Előzmény: piros60 (9710)
piros60 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9710

Újabb megkeresésem volt, most egy Timeshare Market kft. nevű cégtől. Temészetesen külföldi vevőik vannak, jutalékos rendszer, nem kell előre fizetni, stb. Ismeri valaki?

Tóthika Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9708

Köszönöm a segítséget mindenkinek, a józan eszemre hallgatok, aztán megpróbálok törvényes megoldást találni a problémámra. Igazság szerint van egy ötletem, ha beválik, megosztom az érintettekkel.

Tóthika Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9707

Részemről nem is tartok tőle, de apu elég paranoiás az utóbbi időben, nem lehet meggyőzni a rögeszméi irreális voltáról. (Sajnos nagymamámon is ez hatalmasodott el az utolsó éveiben.)

Előzmény: ásítósmacska (9706)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9706

Azért ettől talán nem kell félnetek....

 

 

Előzmény: Tóthika (9705)
Tóthika Creative Commons License 2014.09.09 0 0 9705

A szüleim már azon paráznak, hogy ha lemondjuk a holnapi megbeszélést, nem küldik-e ránk a verőembereket... :(((((

Előzmény: ásítósmacska (9703)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!