Keresés

Részletes keresés

20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5381

Azért sem akarom, mert arra is lehet azt mondani hogy én kreáltam

Az egész nem ér annyit. Én nem feketíteni akarom, vagy a hitelét rongálni, egyszerűen megírtam róla a véleményemet, ennyi. A többi nem érdekel igazán

Előzmény: geodo1 (5380)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5380

a levéltitok megsértésében egyébként igazad van, a dolog egyik legbotrányosabb része éppen ez nézetem szerint, h a megkérdezésed nélkül kiadta a levelezésed privátban másoknak.

 

viszont az, h a személyes adatok teljes mellőzésével nyilvánossá tennéd legalább az első két levelet (vagyis a te kérésed és az ő első válaszát) az egyrészt sokat megmutatna másoknak is arról, h mibe nyúlhatnak, másrészt kvázi a sértegetéseidre is (mármint amit te kaptál itt) csattanós választ jelenthetne (és természetesen ugyanez igaz vica versa is). na és az is szempont, h maga az egész probléma nyilvános lett már, általad, általatok.

 

na mindegy, ez nyilván a te privát döntésed, maximálisan tiszteletben tartom, téma részemről dobva.

Előzmény: 20agh2015 (5379)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5379

Nem másolok ide semmit, mert engem is az háborított fel többek között hogy az engedélyem nélkül

már az első mailemet további 3 embernek elküldte ez a címsorban is látszott,... ( egyikük pont pamag... )

A mailezés szerintem nem tartozik másra csak a levelező felekre

Előzmény: geodo1 (5377)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5378

"Van egy eset, ahol csak az egyik fél véleményét ismeritek"

Gondolom Ági csak tud írni olvasni, talán megvan Neki tiltva hogy írjon ide?

Előzmény: pamag (5376)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5377

talán érdemes volna valamelyik félnek a nevek és adatok kihagyásával bemásolni ide a teljes levelezést, biztos érdekes lenne. persze ti tudjátok.

pamag Creative Commons License 2015.02.28 -1 0 5376

Az eszem megáll.

 

Ti most mit ragoztok itt ???

A semmit ????????

 

Van egy eset, ahol csak az egyik fél véleményét ismeritek. Igaz, hogy kb. tízszeresére felfújta, meg hiszterikusan csapkod-vagdos maga körül, de Nektek ez elég ahhoz, hogy az egyoldalú ismeretek alapján is meghozzátok az inkvizíciós ítéletet.

 

Miért kell erre több szót vesztegetni?

 

Rohadtul nem bírom az igazságtalanságot.

Márpedig az, hogy egy kipécézett személynek nekiestek mindannyian, mégpedig egy kis igazságmag mellett 90 %-ban egymásnak szuggerált negatív dolgokkal, az olyan, mint mikor a baromfiudvarban a tyúkok agyonverik egy társukat. Oka, értelme semmi. Csak jólesik gorombának lenni.

Civilizált embernek tartjátok magatokat?

Mi ez az egymás hergelése? Ez itt nem magyar belpolitika.

 

Felejtsétek már el ezen az oldalon Ágit.

Aki őrá kíváncsi, az megtalálja.

Aki nem kíváncsi rá, az meg ne foglalkozzon vele.

20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5375

LOL

Előzmény: szalámi (5374)
szalámi Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5374

Áginak abban igaza van felháborító, hogy nem hozzá fordultál! Magyar embernek arra a szigetre lépni csakis az ő tudtával, engedélyével lehet. Sajnos a törvény nem ismerete nem mentesít!

Előzmény: 20agh2015 (5372)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5373

Annyit még hozzá tennék én is ( közel 25 éves kereskedelmi gyakorlattal ) hogy vevőt, megrendelőt, ügyfelet

nem vonunk be belharcba, illetva ha nincs is igaza, akkor is igaza van. ( kereskedelem ALAP szabály ).

Akinek ez nem tetszik, nem való arra a pályára, ami bárminek is az értékesítésével foglalkozik.

Miután egyértelmű hogy Ágnes ezt nem igazán vallja követendőnek, kár is tovább feszegetni ezt a kérdést

Előzmény: 20agh2015 (5372)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5372

Pontosan ez volt a rossz szájíz lényege, hogy illendően megkérdeztem csak a dolgot 

( ugyan az másoltam be Neki levélben mint amit ide is írtam első hozzászólásomat ) erre kapok egy

olyan levelet ( ahogy itt valaki írta gyomrost ) aminek az a lényege, hogy megérdemlem a drága fotóst, amiért nem egyből

hozzá fordulva, hanem Őt megkerülve intéztem egy olyan irodánál, aki Tőle lopta el az ötlelet.

A nyomatékosság kedvéért hozzá téve linkeket egy db 2011-es esküvőről... zárószóként még bedobva, hogy Ő egy ilyen 

gyönyörű és megitt dologból nem csinál üzletet hiába kérték meg.

Érdekes, csak hozzá teszem, az irodánknak ezt elmesélve úgy tájékoztattak, hogy pont hogy azért nem kellett nekik Ági,

mert még más 2 irodának is intéz dolgokat, és nem akartak vele futószalagon dolgozni. 

Most akkor hogy is van ez? Ő sérelmezi hogy nem dolgozhat a harmadik irodának és nem a pénzről szól?!

De mondok mást. Miért csak a fegyverhordozói szólnak itt hozzá? Hol van Ő? Én szívesen venném az Ő véleményét is a dolgokról?!

Amúgy mindegy is. Részemről elment a kedvem az egésztől, és ez nagyban Neki köszönhető. Ennyi

Előzmény: zs_dtl (5370)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5371

gondold el, mekkora mákjuk van a maldív- meg a seychelle-szigetekieknek, meg hawaii-on, h nem oda költözött ez a nő! nem beszélve las vegasról, vagy éppen santoriniről! :)

Előzmény: zs_dtl (5370)
zs_dtl Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5370

"Nem létezett a szigeti esküvő."

 

Hú bakker, a görögök sem esküdtek ott még soha, míg Ági nem létezett?

Na ne vicceljünk már! Ez kb. olyan minha azt állítaná hogy maga az esküvő 

intézménye is az ő találmánya.

Hogy egy utazási iroda ezt kínálja szolgáltatásként (sok más sziget mellett) ahhoz

Ági-nak semmi köze, az udvariasan kérdező fórumozó meg pláne nem tehet róla,

ezért érthetetlen hogy őt miért kellett belekeverni, az udvarias elutasítás helyett.

Előzmény: pamag (5368)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5369

sok mindent nem hiszek el. egy dolog viszont egyértelmű: itt egy előismeretek nélküli embert irányítottak ágihoz, és rövid úton kicsapta nála a biztosítékot. amiket leírt, az kísértetiesen hasonlít arra, amit eddig is tudtunk. persze ettől még lehet, hogy tévedek, de szerintem nem.

 

"A gyerekem annyi idős, mint Te."

 

muhaha, ezek szerint a 41 éves gyerekedben sem bízol meg, hogy helyesen ítél meg embereket és szituációkat? így már érthető az ági-rajongásod :-))))))

Előzmény: pamag (5365)
pamag Creative Commons License 2015.02.28 -2 0 5368

Nem létezett a szigeti esküvő.

Ági két alkalommal segített megszervezni - régi barátainak. Nem üzleti céllal.

Ezekről beszámoló jelent meg a honlapján.

Nem üzleti céllal (rohadt sok utánajárással működött csak a dolog), és nincs "saját fotósa".

 

Ezek után tavaly megjelent ott egy iroda, akik üzleti tevékenységként kezdték csinálni. Az ő tevékenységi körükbe nem akar, nem is illik belekapkodni kívülről.

 

Rád is vonatkozik - ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

 

Ne ítélkezzetek már állandóan egyoldalúan.

Előzmény: zs_dtl (5366)
zs_dtl Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5367

Én a helyedben tojnék erre az egész malőrre és elmennék
Thassos meseszép, hidd el!

Előzmény: 20agh2015 (5358)
zs_dtl Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5366

„Hogy ki néz hülyének kit?”

 

Aki kellőképpen visszaolvasott annak azt hiszem ez nem kérdés.

Segítek egy kicsit: 488, 550, 652, 655, 659, 705 sz. hsz .-ek, (zeusz04 olvtárs 738-as hozzászólásában összefoglalva egyben elolvasható) amiket apollonia nick néven írt az állítólagos lánya (vagy inkább ő ?), de különösen a 652-es hsz. amit Bertrand de Beaufourt (5360) is idézett a hozzászólása végén, egy ritka nagy pofátlanság. Tyutyu 673. sz. hozzászólása pl. nagyon jól visszatükrözi az Ági „önzetlen” segítségének egész lényegét.

És miaz hogy ellopták az ötletét? Míg ő ki nem találta, nem létezett a szigeti esküvő vagy mi?

Thassos az ő tulajdona?

Aljas üzleti érdekből másokat hülyének nézni nem szép dolog!

Előzmény: pamag (5356)
pamag Creative Commons License 2015.02.28 -3 0 5365

"...nézd, én elég öreg vagyok már ahhoz..."

 

A gyerekem annyi idős, mint Te.

 

"...hogy semmit se higgyek el bemondásra..."

 

Pedig azt teszed.

 

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna - magyar közmondás, talán ismered.

 

 

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (5360)
pamag Creative Commons License 2015.02.28 -2 0 5364

Hagyd - csak olajat öntesz a tűzre.

 

Vannak, akiknek az esik jól, ha a másikat marhatják. Szeretnek egyoldalúan ítélkezni, de az igazság felkent bajnokaiként szeretnek szerepelni.

 

Előzmény: Tarzy52 (5362)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 5363

és ez kit és mennyiben érdekel? megváltoztatja-e ez azt a tényt, h lenti esetben minősíthetetlenül viselkedett? ugye nem.

 

 

Előzmény: Tarzy52 (5362)
Tarzy52 Creative Commons License 2015.02.28 -3 0 5362

Üdv mindenkinek aki szereti Görögországot, és Thassost!

 

Én, illetve mi - feleségem, kiskutyám és jómagam - kétszer voltunk Thassoson, mindkét alkalommal Ágin keresztül foglaltunk!

 Tettük ezt alapban azért, mert kutyussal elég nehéz szállást találni! Ő mindenben segített, és teljessen korrekten intézett mindent!

100%-ban elégedettek voltunk vele!

Vissza is térnénk, de mivel lakókocsira váltottunk így idén maradunk a szárazföldön, kihagyva a kompozást! Uticél: Sarti és környéke camping, de itt is számíthatok, számítok Ági segítségére, ha nyelvi problémám lenne!

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.02.28 0 1 5361

thassos elég nagy, hogy egy ilyen ági ne legyen látható rajta, szóval csak ezért nem érdemes áttenni máshová az esküvőt ...

Előzmény: 20agh2015 (5358)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2015.02.28 0 3 5360

nézd, én elég öreg vagyok már ahhoz, hogy semmit se higgyek el bemondásra. lehet, hogy az esküvőszervező olvtárs(nő) kicsit túlreagál bizonyos dolgokat, lehet sok mindenféle rossz tulajdonsága is akár, nem ismerem, és nem is érdekel. de az szinte biztos, hogy gyanúltanul idetévedt, véletlenül thassos királynőjéhez lett irányítva, és kapott egy fasza gyomrost. az ilyen helyzetben adekvát elutasító válasz az az, hogy "elnézést, nem foglalkozom ilyesmivel", vagy "irodánk esküvőhöz kapcsolódó szervezést csak csomagban vállal". de ha jó üzletember és kellemes személyiség lenne, akkor szerezne egy lekötelezett potenciális ügyfelet, és egy melót a görög fotósának, ő pedig nem vesztene semmit, hiszen az esküvőszervezés már megtörtént. csak hogy ez a nő, buta és agresszív, cserébe jó sok energiát fektet abba, hogy ez ki is derüljön róla, csak azt nem értem, ez miért tetszik bárkinek is? például az alapvető, hogy akármilyen bunkó a potenciális ügyfél, nem állunk le veszekedni vele, semmilyen szinten. 

 

ha ezt odatesszük a többi görénysége mellé, pl. amikor azt találta mondani, hogy a thassosi apartmantulajdonosok egy emberként üzenték a topik olvasóinak, hogy mindenki lesz szíves ágin keresztül foglalni szállást, mert ők nem tudnak idegen nyelveket, stb. akkor kiderül, hogy itt nem egyszeri esetről van szó, az a nő pontosan olyan, mint amilyennek látszik. 

Előzmény: pamag (5356)
pamag Creative Commons License 2015.02.28 -4 0 5359

???????????????????????????????????

 

Semmit nem tudsz a valóban leírt szavakról - de ítélkezni azt rögtön tudsz.

 

Kicsit vonatkoztasd már azt, amit leírtál, magadra is.

 

És be lehet fejezni.

Előzmény: geodo1 (5357)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.27 0 2 5358

Én kérek elnézést hogy fel mertem tenni egy kérdést amire olyan választ kaptam hogy ez meg az ellopta az Ő ötletét...

Ami eleve abszurd... de az is, hogy Te pl. engem látatlanból megítélsz.
Honnan tudod meddig gyűjtök erre? Vagy hogy mennyi pénzem van? Netán ismersz?
Én most is ILLEMMEL írok róla, csak elmondom amit gondolok

Előzmény: pamag (5356)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5357

hogy hogyan lehettek ennyire önteltek, felfuvalkodottak, a beleérzőképességnek, az érzelmi intelligenciának, a jószívűségnek ennyire hiányában azt fel nem foghatom.

lehetett volna hátrább lépni, átgondolni, lehetett volna önkritikát gyakorolni, ehelyett...ehelyett.

 

szégyellhetnétek magatokat.

Előzmény: pamag (5356)
pamag Creative Commons License 2015.02.27 -3 0 5356

Pszt.

 

Hogy ki néz hülyének kit?

Ha nem csak a szó folyna belőled megállíthatatlanul, hanem gondolkodnál is, akkor már rájöttél volna.

 

Alapvető gondolkodási különbség van - Te azt gondolod, hogy van pénzed, akkor nagy felhajtást akarsz az esküvődre, mindegy, hogy hol.

Más meg úgy gondolja, hogy ha kötődik egy helyhez, egy személyhez, akkor az életre szóló élményét azon a kedves helyen tartja.

Magad mondod, hogy eddig semmit nem tudtál erről a szigetről. Miért nem azzal kezdted, hogy utánanézel?

 

A "rosszakarót" meg szerintem vond vissza.

Amiért egy általad eddig nem ismert ember nemet mondott egy kérésedre (arra a kérésre és az úgy feltett kérésre én is nemet mondtam volna), attól még nem rosszakaród.

És most se tudsz róla a világon semmit se. Csak háborogsz.

Előzmény: 20agh2015 (5355)
20agh2015 Creative Commons License 2015.02.27 0 1 5355

El tudom képzelni

Egyébként, a rossz szájíz miatt felhívtam ma az irodánkat és inkább máshová megyünk

Nekem nem hiányzik egy ilyen fontos napon egy esetleges rosszakaró akiről tudom hogy a közelben van.

Az már csak hab a tortán, hogy a privát levelezésünket már az első adandó válaszánál elkülte további 3 címzettnek,

amikor erről kérdőre vontam, közölte, hogy ezek az emberek az Ő munkatársai, azért küldte el nekik is...

AZért az érdekes, hogy az egyik címzett neve például egy "pamag" nevezetű ember, aki állítólag a munkatársa,

viszont itt meg ahogy vissza olvasom, hűséges popsi nyalója a kommentekben. Most akkor ki is néz külyének kit?

Szégyen, hogy a magyar ember ehhez ért csak, hogy kikaparja a másik szemét.

És akkor "keves" Ágnes még azt írja nekem, Ő azért nem vállalja, mert ebből a "szép, meghitt dologból nem csinál üzletet". Pf...

No komment. Részemről ezek fényében én egy szelet kenyeret nem kérnék el Tőle, nem hogy bármivel is megbízzam.

Attól még hogy beül egy szigetre, és feketén szervezget, nem az övé a sziget. Bár azt nem vitatom el, hogy a honlapjára ránézve

rengeteg infót ingyenesen megoszt, de ez is a marketing része nyilván, abból a pénzből amit lúzerek pátyolgatásából beszedett évek alatt

adózás nélkül, nyilván tellik egy honlap össze dobására, meg az ész osztására.

Minden esetre gratulálni tudok csak, velünk sikerült a szigetet megútáltatnia....

Előzmény: szalámi (5354)
szalámi Creative Commons License 2015.02.27 0 1 5354

Ki nem szarja le, ha mínuszolnak. Én pl. igen, gondolom te is. Akiknek számít a véleménye, azok úgy is megírják nyíltan.

 

Ágiról: mi '12-ben úgy voltunk Thasszoszon, hogy foglaltunk szállást. Utazási irodánál, pedig nem szoktunk. Így kerültünk kapcsolatba Ágival. Érdekes jelenség. Ő még akkor került ki, amikor kevés magyar ment külföldre és pátyolgatásra szorultak. Ági ma is úgy gondolja, aki kimegy oda, az teljesen elveszett, segítségre szorul. Aki nem tart igényt erre, azt nem igen kedveli. Aki meg igényli Ági bábáskodását, azok szeretik őt. Alapvetően ez a hiba a nővel. De van ezer más is, amit nem részletezek.

Előzmény: geodo1 (5352)
dokeee Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5353

Mondjuk én keresnék valami helyi Facebook oldalt, aztán feldobnám a témát, biztos lenne jelentkező, ez is csak egy meló.

geodo1 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 5352

pont ezt akartam írni. :) nem szólnak a nőnek, h ezt kissé túltolta, nem; inkább bátran mínuszolnak. atyavilág...:))

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (5351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!