Keresés

Részletes keresés

Szentendre Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5909
Ha egy kicsit is OLVASNÁD és ÉRTELMEZNÉD az írásokat ezen fórumon akkor tudnád, hogy Ráckevén (891) és Szentendrén (774) egyszerre jelentek meg az új áramszedők...
Előzmény: Hernyofan (5651)
szlovák Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5908
Erről beszélek.
Előzmény: V46 021 (5906)
szlovák Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5907
Ez asok stressz..
Előzmény: VitézyDávid (5904)
V46 021 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5906

 

  Na jó! Én innen el!

 

Majdha újra érdemlegesen a BHÉV-ről szól a fórum, és nem a sárdobálásról, akkor ébresszetek fel egy méllel!

 

 Üdv mindenkinek!

szlovák Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5905
Majd kiderül hogy mi volt a HÉVvel,most ne hogy már elkezdjétek marni egymást.
VitézyDávid Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5904

Kösz a nagybetűs reklámot, a hibajegyzéket pedig mailben várom.

Egyébként én semmilyen hibáról nem írtam neked, az tűnt föl, hogy meg sem próbálod értelmezni azt, amit Lajos leírt.

Előzmény: train (5903)
train Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5903

Neked is baromi nehéz lehet mert csak másban keresgéled a hibákat nézzél körül a VEKÉnél szerintem böven találsz hibát csak vigyázz ne a te saját aláirásod legyen a papir alján.

:-)))))))

Előzmény: VitézyDávid (5902)
VitézyDávid Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5902
Bitang nehéz ez a magyar nyelv, ugye?
Előzmény: train (5901)
train Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5901

Nem baj Dlala,majd kitalálják,hogy önégés volt,és csoda történt..

 

Ez által az Imre utcai megálló búcsújáró-hely lesz....

 

 

DLala Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5900

Nem.

Délben a rendőrség azt jelentette be (MTV Híradó), hogy az áldozat a tűz következtében halt meg, az idegenkezűséget kizárták. Tűzvizsgálói szakértői jelentés napok, de lehet, hogy csak hetek múlva lesz.

 

A már általam is hallott, pletykaszinten terjesztett verziót, miszerint a két férfi megölte a harmadikat és rágyújtotta a kocsit, a rendőrség ezzel levette a napirendről.

 

Ennyi. Egyébként hírzárlat van.

Előzmény: szlovák (5899)
szlovák Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5899

A leégett GL HÉVről tudni lehet e már valamit,hogy miért égett le.?

sjanius Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5898

 

 :)

 ON

Előzmény: HáBé (5897)
HáBé Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5897

Megtisztelő, Uram.

 

Gyorsan kijárom a papneveldét, szüzességet fogadok, és az Ön által Önnön magának épített börtönben jelentkezek majd börtönpapnak, ahol meghasonulását követően nekem bátran meggyónhajta majd kalandos és szerteágazó, mozgalmas életének pettyeit.

 

Tisztelettel: HB

(Uram, kezdem Önt megkedvelni, kár, hogy az eddigieknél szellemesebb stílusát eddig véka alá rejtette)

Előzmény: sjanius (5896)
sjanius Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5896

 

 Fényképésznek még csak csak, de nyelvésznek, tanárnak pocsék.

 Talán papnak. Elég jól tudsz locsogni:)

Előzmény: HáBé (5894)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5895

erre nó komment, de amondo vagyok , ha tudjátok hogy ez bizonyos embereknek ultrahang akkor mért használtok megafont?
nem lenne eccerübb ráhagyni?

Engem nem csak DLala erélyesebb megnyilvánulása zavart, hanem az ami tegnap óta megy itt. Mindenki Mindenkti okol Mindenért, miközben ez az egész vita annyival lerendezhető lett volna, hogy egy ember azt mondja, hogy igazad van...EZ NEM CSAK A VEKÉSEKNEK SZÓL!

továbbra is amondó vagyok, fogadjuk el egymást, s törekedjünk arra, hogy békében egymást segítve haladjunk előre...

Részemről lezártam a dolgot, elgondolkodtam azokon amiket mondtál, csak az vigasztal, amit a Hobo blues band is megénekelt,

"A fagyó-fogyó mosolyok,

Tudom, nem nekem szólnak,

Új lapot ír a történelem,

Majd egyszer, sajnos nem holnap..."

Előzmény: HáBé (5893)
HáBé Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5894

OFF

 

Sjanus Úr, letöltötte már önnön fegyházában a saját magára kiszabott büntetését? (tudja, a rémhírkeltés)

 

Örvendek, hogy oly sok távol töltött esztendő után még feltűnnek Önnek az ékes magyar nyelv kificamításai.

Mellesleg 1: a kólát is lehet zabálni, tekintse csak meg a jelenlegi ifjúság számottevő részét.

Mellesleg 2: ahol Ön él/élt hosszú éveken át, ott nem divat az ékes magyar nyelvünk eredetében vájkálni, és feltárni, hogy évszázadokkal ezelőtt Őseink a gabonából kenyér készítését Teremtésnek nevezték.

 

Tudja, Sjanus Úr, a jó pap holtig tanul, a nálamnál lényegesen magasabb korát ezúton tisztelem. Lesz szíves sajátmagára kirótt büntetése alatt rácsreszelgetés helyett ékes magyar nyelvünk eredetét taglaló czikkeket olvasni - nem fog kárára válni.

 

Tisztelettel: HB

Előzmény: sjanius (5891)
HáBé Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5893

"általad említett ember aki a sártengerből kiemelkedik"s nem a másik fejét a falbaverve nyomja indokait, hanem elmagyarázza érthetően, akkor azt a sárból kiemelkedett embert tisztelni fogják"

 

Próbálták / próbáltuk, de nem megy. A "közösségi_közlekedés_elsorvasztásában_érdekelt_közösségi_közlekedési_alkalmazottak"  siserehada, és az általuk feltüzelt plebsznek ez már ultrahang. Teljesen reménytelen.

És ha a gyalázatukra, rágalmaikra, mocskolódásokra egy picit erélyesebben reagál pl. DLala, akkor máris kiborul a bili.... Gyalázatos, de reális vágóképe ez a jelenlegi lelkileg nagyon beteg társadalomnak.

Aki tud, az gondolkozzon el ezen egy picit, a zombik pedig lapozzák át, úgysem értik meg!

Előzmény: vasefake (5890)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5892
plussz ez a fórum arról szolna, hogy a TÖMEGKÖZLEKEDÉS BARÁTOKAT tudással lássa, el, bemutassa nekik ezt az üzem ágat is...Nem arról hogy ki hova meik brancsba tartozik....

Mindenestre remélem ez a vita nem áll a továábi egymást segítő tömegközlekedés baráti társadalomba...
Előzmény: vasefake (5890)
sjanius Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5891

 

 Ez most biztosan OFF, de hogy Tanár úr, Pap úr, vagy Lelkész úr ne maradjon szégyenben, ha megengedi kijavítanám!

 

 Az élelmet nem megteremtik, hanem megtermelik.

 A kólát nem zabálják, legfejjebb vedelik.

 "Észileg több", az egy kicsit magyartalan, úgyis mondhatnám, egyszerű.

 

 Tessék kérem, lehet tovább nagyképűsködni!

Előzmény: HáBé (5889)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5890
ebben igazad van! valahol DLalának is igaza van én ezt belátom, de akkor is ! Én nem vagyok  Hűde okos, sőt abszolúte nem (ebben a témában sem) de akkor is lehet civilizáltabban is. (ugygondolom itt meg nekem van igazam) mellesleg tegnap délután óta próbáljuk ezt a nyomorék vitát leállítani, mert ha az "általad említett ember aki a sártengerből kiemelkedik"s nem a másik fejét a falbaverve nyomja indokait, hanem elmagyarázza érthetően, akkor azt a sárból kiemelkedett embert tisztelni fogják( én legalábbis igy cselekszem, s igy gondolom helyesnek) Nem vétoztam meg eggyetlen Vekésnek sem a hozzáértését, csak egyszerüen azt moindtam, hogy tudni kell mikor kell megálni, és nyelni...

Én tegnap délután óta tépem a pofám, hogy ezt a vitát ne itt focizzuk le! aki akar vegyen részt benne, aki nem akar netegye.
S ez most megint off, s  ezt kéne megtanulnunk, : ELFOGADNI A MÁSIKAT ANLÉKÜL, HOGY  ŐT IS BELE LÖKNÉNK (az Álatald említett) SÁRTENGERBE...

Ennyi a véleményem...
Előzmény: HáBé (5889)
HáBé Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5889

OFF, azaz a fene tudja, hogy OFF-e:

 

"DE KÖNYÖRGÖM! ne akajuk már a másikat a magunk lláspontjára terelni, s ha mást gondol leh*lyézni."

 

Tudod, régen vala a derék, jó szántó-vető. Tudta magáról, hogy az élelem megteremtésén kívül máshoz nem ért. És ezzel tisztában lévén nem röstellett odamenni a paphoz/lelkészhez, vagy a tanárhoz, ha valami neki meghaladta.

 

Ez a kor már elmúlt. Jelenleg sokkal több a szántó-vető mint valaha, azzal a különbséggel, hogy nem szánt és nem vet, csak csipszet és kólát zabál és a szemetet gyártja (hála a magasságos civilizációnak), és q*va okosnak képzeli magát. És ebből kifolyólag, aki valóban észileg több, mint ő, kitűnik a sárrengetegből, legszivesebben a földbe döngölné, ha tehetné. Nem teheti, ezért csak a billentyűzetet veri (és nő híján mást is, alt+tab+xxx oldalak), és fulldoklik a gőgtől és a gyűlölettől. Ezeket az embereket jellemezte hajnalban DLala oly találóan.

-----------------------------------------------------------------------

Ezen a hozzászólásomon akinek van mivel, az elgondolkodik, akinek nincs, az lapozza át, számára e sorok úgyis "ultrahangként szólnak".

 

Tisztelettel: HB

Előzmény: vasefake (5887)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5888
bocs a sok hibáért , csak rosszalkodik a billenytyűzetem...megérett már egy cserére...
Előzmény: vasefake (5887)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5887
A képekért köszönet!
Utóiratodra a válaszom, hogy én nem álltam be a sorba , s ha visszaolvasol egy percig nem állítóttam azt hogy a veke nem csinált hasznos dolgokat.Én nem csapkodok semmit, s nem állítom azt hogya Veke rosz!Ez egy szabad ország, mindenki lehet civilszervezetek tagja,ez az Ő döntése.

De az igenis zavar, hogy a Veke nevében pár mebr ossza az észt, s éssz tényként állít be dolgokat amikben még nem lehetünk biztosak.Például azt hogy gyujtogatásból gyulladt e ki a 903 vagy nem.

De gondoljon mindenki azt amit szeretne, DE KÖNYÖRGÖM! ne akajuk már a másikat a magunk lláspontjára terelni, s ha mást gondol leh*lyézni.(gondolok a "a spaiens -t törölni kell náluk" és stb.

Előzmény: HáBé (5886)
HáBé Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5886

Néhány képet itt is találsz a tigrisekről:

http://balint.cyberhungary.net/fg/fg01055/index.htm

 

(ui: egy szerény kérés: mielőtt beállsz a sorba, javaslom tekintsd meg a VEKE valódi, kézzel fogható tevékenységét -pl. a BKV 2005-ös vonalhálózati változásainak zömét-! S miután ezt megtetted, és valami hasznosat letettél már az asztalra, amit Te többedmagaddal csak csapkodni tudsz, majd lesz erkölcsi alapod szidni e civil szervezetet!!!)

Előzmény: vasefake (5885)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5885

köszönöm ezt már olvastam.Sasoltam még google-n de nem igazán akadt ujjabb.Talán az albertbahn oldala, de ott csak pár képpel gazdagodott a gyűjteményem...

Előzmény: division by zero (5883)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5884

Kedves Dlala.
Nem szoktam fogadtatlan prédikátor lenni, de most ezt fogom tenni.
Örülök, hogy ti midíg mindent a legjobban tudtok, hisz elvégre ti találtátok fel a Spanyol viaszt...Nem állítom azt, hogy az MX a legkorszerübb jármű, de még mindig alkalmas utasforgalomra, s 10 kocsiból 9 megbizható!

"Megint túl sokat feltételeztem. A sapiens utótag törölhető egyesek rendszertani besorolásából."
Ezt mi is mondhatnánk, elvégre itt arról szólna a dolog, hogy mindenki elmondja a véleményét, s ha az illető korszerünek tartja, hadd tartsa. Hisz ez az Ő véleménye.
Különben pedig, EZ MÉG MINDIG A HÉVMÁNIÁSOK FÓRUMJA,  nem a VÁLTSUK MEG A VILÁGOT A VEKÉVEL! fórum, tehát szépen kérlek, ezt a vitát ha lehet akkor a Veke , és más marhaságokban folytassátok! (ezt már párszor irtuk!)

Kössz : Vasefake

Előzmény: DLala (5870)
division by zero Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5883
Előzmény: vasefake (5881)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5882
szó járműről...
Előzmény: vasefake (5881)
vasefake Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5881

szép délutánokat !:)

Látom még mindig a köppenyezés, a téma de azért egy csöpp "hét témát is tennék" mert elvégre ez nem a "Veke VS Mások " topik...tudom nem is a 10 pontos fotózásé, de ennek több köze van a hévhez...   Nem saját fotóm, de ő a kedvencem.

VlIU.I: ha lenne valakinek valamien egykori tipusfüzet, vagy csak tudna egy két infót küldeni kérem segítsen, szeretnék minél több infót szerezni eme jó árműről...
Hernyofan Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5880
Igazad van, de amíg füst volt, az a kontaktor szekrényből jött, ott lehetett tűz. Amint kijutott az utastérbe, pillanatok alatt lángralobbant az egész kocsi. Mi most ott tartunk, hogy gyújtogatás történt, nem? Ezesetben nem füstölgött a kontaktorszekrény, hanem rögtön az utastérben keletkezett a tűz, tehát kimaradt az a "Gyártelep-Haraszti" füstölgés, rögtön a tűz jött..
Előzmény: Simmons (5879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!