Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cicó Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40166
Igen kamionos körúton:)
Én hédereltem a fiúk meg főztek:))
Előzmény: Gasolin (40163)
husky610 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40165
Gartnernél ilyen dolgok mennek?
Előzmény: deps (40161)
OSTIKA Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40164
Hát nagyon rosszul tudod mert mindenről referenciát kérnek pl. hol és mi volt az utolsó melóhelyed meg mit csináltál ott. Mi az a NIT?
Előzmény: Actros23 (40157)
Gasolin Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40163
Netalán kamionos körúton?
(vagy a gyerek(ek) miatt ez felejtős.)
Előzmény: cicó (40162)
cicó Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40162
Eeegen nyaraláson volt, kéthetes körúton:)
A nyulas parkolót nem véletlenül hívják annak, a németeknél van gondoltam aki arra jár ismeri, most nem jut eszembe a hely neve:)

És hozzászólnék az útközben beszélgetni kell a magyarokkal témához. Ebből a kis mostani minitapasztalatomból is leszűrve, nem gondolom hogy fűfavirággal beszélgetnem kéne külföldön csak azért mert ő is magyar. Főleg a szófosó, energiavámpír tipussal. Köszönni azt igen azt illik vagy illene, de ha én ezt a munkát végezném akkor szeretném eldönteni, hogy akarok-e beszélgetni vagy nem.
Előzmény: Gasolin (40127)
deps Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40161

helyes meglátás!

 

sokan elfelejtik, hogy pölö a gartnernél ágyonismenésvan..... vagy pölö szgépkocsirenszáméval trükköznek ingyentankoláskor.......  vagy vkiknél többplasztik kellhet..... 

Előzmény: Há-gyé (40160)
Há-gyé Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40160
Naaaa azért nem kéne ennyire leszólni a Wabit!Oké hogy ilyen meg olyan,kígyót békát lehet kiabálni rá,de legalább a kollégákat ne nézd le akik ott dolgoznak aztán meg lehet,hogy egyszer még te is odaszorulsz ha a Gartnernél nem jön össze valami!Lehet,hogy most magas a lóra kerültél,de arról nagyot is lehet esni ám!
Előzmény: Actros23 (40157)
Há-gyé Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40159
Gratula!
Előzmény: Törölt nick (40154)
bakter1120 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40158
"Ahogy hallottam a Waberershez meg a süketet meg a vakot is felveszik csak négykézbe, mert az egyik jól lát a másiknak meg van füle :-)"

Összhangba kerülnek és már kész is a tökéletes sofőr:-)))
Előzmény: Actros23 (40157)
Actros23 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40157
Szia

Figyelj azt nem értem, hogy miért nem találsz munkát mint kezdő. Jó én is az vagyok, de sikerült. És ha már 2,5 hajtod a melót miért nem mész a NIT-hez aztán mész egy 8 órát nyerges. Amikor meg jelentkezel valahová beírod, hogy a BikaLyuk transznál dolgoztam Jászkarafaszajanőn, csak nem jelentett be és nem fizetett ki ennyi. A kutya nem fog utána nézni a dolgoknak. Ahogy hallottam a Waberershez meg a süketet meg a vakot is felveszik csak négykézbe, mert az egyik jól lát a másiknak meg van füle :-)
Előzmény: OSTIKA (40150)
bakter1120 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40156
Grat:-)
Előzmény: Törölt nick (40154)
-Mooo- Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40155
Gratula
Előzmény: Törölt nick (40154)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40154
Hello mindenki!

Már itthon is vagyok a Páv vizsgáról (8-kor kezdődött)

Az eredmény:

PÁVII-es kategóriában alkalmas határozatlan időre!


Köszönöm mindenkinek a segítséget. A blogomban mindent leírok részletesen a vizsgálatról.

Előzmény: deps (40141)
TruckDr Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40153

na, nem ment el a szöveg többi része.

 

Szóval engem az érdkelne ki melyik céget ajánlja, és hova érdemes.

 

Eddig 2 cégről hallottam biztos infot, érdekelne több vélemény is.

Előzmény: TruckDr (40152)
TruckDr Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40152

Hello

 

 

Előzmény: 95xf (38764)
husky610 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40151
Akkor meg vmit rosszul csinálsz, ha 2,5 éve nincs melód...

A wai évek óta vesz föl kezdőket, de buszozni is el lehet menni, csak alá kell irni 2 évet és akkor ők állják a D-t...

DE a wabinak a belföldes részlegéhez is volt szokott lenni felvétel.
Előzmény: OSTIKA (40150)
OSTIKA Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40150
Hidd el én még egy talicskának is örülnék csak legyen munkám. 2.5 éve meló nélkül úgy-e ez nem egy leányálom. Én azt mondom egy picivel több segítséget a kezdőknek nem hülye gyerek ő csak kezdő!
Előzmény: husky610 (40149)
husky610 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40149
"Ja és tandemeset szeretnék mindenképpen mert az megy a legjobban de ezt itt nem hiszi el senki se:( Pedig igaz:)"

na ezzel a hozzá állással van a baj...

Mé akar minden kezdő egyből 40t-ra ülni? Meg még tandemre is? Jó hogy nem mondod meg az autó pontos típusát, teljesítményét, fülke felszereltségét.
Én mikor anno kezdőként ( nem mintha most nem az lenék) elkezdtem, örültem hogy egy furgonra fölülhettem és járhattam az országot vele. Én tényleg kamionba nőttem fől a teljes családom kamionos buszos, mégse ülltem egyből nyergesre. Tekeregtem 7,5 essel 1 évet az országban, és érdekes módon mikor elkezdtem melót keresni nyergesre ( elég sok helyre leküldtem a papirom, de többségében olyan válasz jött, hogy leépítés van nem fölvétel, de olyat sehol nem mondtak, hogy nincs gyakorlatom)

Utána találtam 2 helyet ahol volt felvétel, mindkettőhöz egyből mehettem, és így lett a P2P... azóta meg egyik cégtől ülök át a másikhoz.
Előzmény: OSTIKA (40123)
semt Creative Commons License 2010.07.21 0 0 40148
A Mondi-nál rendszeresen rakodtunk, állandó megbízó volt. Történt, hogy kb. tíz kamion jött össze, mindenféle rendszámmal, csak magyarral nem. Ennek ellenére, az iroda mellett derült ki, hogy mindenki magyar, vagy felvidéki. Volt nagy kiabálás, nem fogtuk vissza magunkat. ) Az osztrák operátor nem bírta, kitakarított mindenkit a parkolóba. )  /ha valaki járt ott, az emlékszik a gülüszeműre ))) /
Gépgyilkos Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40147
Egyszer Padborgban, a vám hatalmas parkolójában kellett hétvégéznem.
Péntek este megálltam, jó távol a kamionoktól egy nagy üres placcon.
Éjszaka megállt mellettem egy kamion, de nem néztem ki.
Egy Szám kft-s kiszúrta, hogy Magyar vagyok.
Jó fej volt, főztünk, takarítgattunk, szerelgettünk, storyzgattunk...
Gyorsabban eltelt a hétvége.
Na ilyen is van.
Előzmény: Gasolin (40145)
bakter1120 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40146
"Nála a mintapolgárt kell előadni."

Erre van egy történetem történt hogy apám ment a PÁV akárhányat csinálni(most egy van neki akkor nem tudom melyiket csinálta) szóval a piciológus néni megkérdezte hogy mi az édesapja foglalkozása apám mondta hogy MÁV alkalmazott(mozdonyvezető) erre a nő megkérdezte és mért nem kútfúró? erre öregem azt felelte neki hogy üljön le vele egy tortára a zserbóba és beszéljék meg. Erre gondolom nem kell mondanom hogy megbuktatták, öreg fellebezett majd 2 hét múlva bement egy tök normális piciológus faszihoz aki megkérdezte hogy a múltkor mért bukott meg mondta apám hogy azért mert unszimpatikus volt a nőnek meg különben is zsíros volt a csaj haja, 1 hét múlva jö9tt a papír hogy megkapta a PÁV-ot:-)
Előzmény: -Mooo- (40139)
Gasolin Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40145
Volt kollégám aki hétvégén a parkolóban még a névtábláját is lefordította az autóban nehogy kiszúrják, hogy magyar.
Kérdeztem miért? Mondta azért mert jön valaki beszélgetünk aztán nyomja a szöveget, hogy ő a valaki, jön az idétlen sztorijaival és még az is kiderül, hogy 2x annyit keres mint más, de közben még sört is kölcsön kér.
Azt mondta neki arra nincs szüksége.

Egyszer Antwerpenben voltam a 730-as terminál közelében (van ott egy Total kút nagy kamionparkolóval meg sok raktár). Intett valaki az út mellett. Visszaintettem majd láttam a magyar rendszámos kamiont. Utána esett le, hogy én is a cég egyetlen magyar rendszámos vontatójában ültem.
Előzmény: deps (40138)
OSTIKA Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40144
Ja meg a fehér pontosnál még a pedált is kell nyomni ám:D és úgy kell a egy pályán tartani a pálya meg nem egyenes ám:D De nem ügy:)
Előzmény: -Mooo- (40139)
-Mooo- Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40143
Ezek szerint nem felejtettem ki semmit. A fellebbezésről majd akkor ha nem sikerül neki elsőre :)
Előzmény: deps (40142)
deps Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40142
dejóhogy vannak még titkárok a világon s nem nekem kell leírnom már! zsííííííííííír
Előzmény: -Mooo- (40139)
deps Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40141

nem kell félni!

 

amikor kérdeznek makulátlan szűz, alkoholmentes, fedhetetlen hátterű, otthonülő rendesgyerek vagy......

aztán már csak koncentráció, és figyelem!

 

kifelejtettem vmit???? jah várni is kell egy picit :)

 

veledvagyunk!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (40135)
OSTIKA Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40140
Jó tudom van nyerges is:)))
-Mooo- Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40139
Szia!

Rég szóltam már hozzá, de neked talán tudok segíteni.

Először is ha holnap mész már aludnod kellene. (nekem azért nem sikerült elsőre mert kb. 4-5 óra alvás után mentem)

Úgy emlékszem PÁV II.-re mész. Lesz négy feladat a gép előtt, majd egy csomó kérdés, talán 300 (még mindig a gép előtt)

Nekem a következő feladatok voltak:
- megfigyelőképesség (rövid ideig egy közlekedési helyzetet mutatnak majd három kérdés hogy mit láttál) Pl. milyen volt az út burkolata stb. stb.

- monotonitás (lesz négy ábra és egy ötödik ami folyton változik jobb és bal gombokat kell nyomkodni attól függően, hogy a változó ábra megegyezik e valamelyikkel a négy fix ábra közül) Fontos folyamatos ütemes válaszadás, ne feledd monotonitást vizsgálnak. Pár hiba még nem a világ ne legyél ideges és ne ess kétségbe csak nyomd a gombot :) ez 7 percig tart de legalább egy órának tűnik.

- mozgáskoordináció (sokgombosnak szokták becézni) itt is el kell kapni a ritmust.

- az utolsón nem tudom mit vizsgáltak egy fehér pontot kell az úton tartani.

A 300 kérdés után jön a pszichológus.
Nála a mintapolgárt kell előadni. Feltesz egy csomó kérdést a családodról, életkörülményeidről, mióta dolgozol, hol (évre pontosan), hogy volt e már valamilyen baleseted (a helyes válasz nem volt) (én itt szúrtam el)
Mutatni fog képeket szimpatikus és unszimpatikus alakokat kell kiválasztani.

Nekem kb. ennyi volt.
deps Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40138

szerény véleményem szerint a magyarok nem integetnek egymásnak, vagy egy kevéske......

 

én az első fél évben majd kiestem az ablakon, ha megláttam egy céges kollégát, majdnem így viszonozta.....

telltek múltak a hónapok, s mint volt naposcsibe-verebestranszos kaptam a magánzóktól, hogy miért nem köszönünk nekik..... majdnem felrobbantam, de aztán finoman közöltem, hogy minket mindenki lát, de én egy feliratmentes szerelvényt, honnan a francból ismerném meg???? hiába nézem a rendszámokat, nem fogok mindíg a szembejövő kocsik rendszámát nézni....

 

kettő:

személyautó-furgon: személyautóknak elvből soha nem, ha csak ő nem integet.... furgonos is ritka, bár én hülye mindíg villatok a furgonosnak, de ők nagyon ritkán viszonozzák.....

 

erről ennyit! jah már a volt kollégáim is az elmúlt fél évben aligalig köszöngettek.....

 

kimúlik ez is már..... csak meg kell nézni, hogy minden náció egymásmellé áll a parkolókban, de érdekes módon a magyar inkább a sarokba áll, mind ahánan vannak annyi felé.....

problémát nem csinálok belőle, kempingkor indíg végigjártam a parkolót, s ha magyart láttam odaköszöntem.....

 

kollegalitás????? vki kikéri magának, hogy kollégának szólítom.....

 

namindegy!

Előzmény: Gasolin (40134)
OSTIKA Creative Commons License 2010.07.20 0 0 40137
Tessék itt is tandem van:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!