Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2014.02.10 0 0 3532

 

Na most az nem tuti-frankó, hogy minden egyes gomb (pl. a lejátszás-vezérlés, vagy a rockpad, vagy a többi gomb)  stimmel is a Samsung észjárásával - mert azt senki nem garantálja.

 

Ha veszek is valamit - márpedig szándékozom - csak kipróbálási-visszacserélési  ígérettel veszem.

Vagyis hazaviszem, kipróbálom - ha nagyjából stimmelnek a gombok, akkor bódogság.... de ha nem, akkor visszamegy a boltba.

.

Előzmény: teo02 (3531)
teo02 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 3531

Akkor ez tényleg nagy pech...

Előzmény: GPS (3530)
GPS Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3530

 

Ketten voltak - szemmel láthatóan egyenként is erősebbek, mint én.

Hát meg ketten együtt?

.

Előzmény: teo02 (3529)
teo02 Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3529

Miért nem licitáltál rá?

Előzmény: GPS (3528)
GPS Creative Commons License 2014.02.09 0 0 3528

 

 

A guta üt meg laposra, komolyan.

 

Most csúsztam le erről a Microsoft, multimédiás wireless billentyűzetről a lengyelpiacon.

 

2 ezret kért érte az árus, és az előttem lévő pali lealkudta 1.500-ra és el is vitte.

 

Jaa, természetesen usb-vevőegység no meg egér is volt hozzá - ha a multimédiás rockpad rajta nem lenne elég valakinek.

 

Leírása ITT.  Ekkora pechem is rég volt, az biztos.

.

jurzsolt Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3527

Köszönöm mindkettőtöknek, holnap kipróbálom.

Előzmény: zoyka (3526)
zoyka Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3526

Hibátlan lett a felvétel, a TV gazdija nagyon örül.

 

jurzsolt

 

Ahogy nicko írta, tudd meg az adott csatorna(nák) milyen frekin vannak.

Válaszd a kézi hangolást, majd a digitális csatorna hangolását.

Ott kitudod választani az adott frekvenciát, majd új csatorna keresés.

Fog találni többet, amit aztán meg kell cserélgetned, de legalább nem az egészet kell újrarendezni.

 

Illetve nálam van egy kábeles keresési opció is.

Ott meg kell adni a kezdő, illetve a végfrekvencia számot az adott csatinál. Így megkereshető egyetlen csatorna is. Igaz ezt még nem próbáltam.

Ez az opcio, az automatikus hangoláson belül van.

 

Ha esetleg sületlenségeket írok bocsi, de nálam így működött a dolog. Pont az m3 volt, amit meg kellett így keresnem.

nicko Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3525

E szériától, ha megy a pvr akkor az azonos frekiken lévő csatornákra átlehet kapcsolni közben rögzít. Sajnos nálam ez még nem lehetséges D szérián.

 

Meglévő csatornákhoz egy újat kézi kereséssel lehet hozzáadni csak ismerni kell melyik frekin van. digi honlapján ki lehet keresni. Majd ezt a frekit a tv csatorna hangolás részénél, kézi keresés opcióban kell kikeresni.

Viszont általában 5-7db csatornát talál és jól szét szórja őket a meglévők közé. Ilyenkor ezt a pár csatornát kell helyre rakni.

zoyka Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3524

Még tart a felvétel.

Megvárom a végét, és majd meglátjuk...kíváncsi vagyok.

Előzmény: GPS (3523)
GPS Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3523

 

A felvételt ellenőrizted? Belekontárkodott a felvétel-folyamba a váltogatás?

 

Csak szólok, hogy pl. time-shiftnél (ami szintén egy felvétel-üzemmód valójában) ott simán lehet csatornát váltogatni menet közben - és azt is veszi fel a timeshift folyamba.

.

Előzmény: zoyka (3522)
zoyka Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3522

Nos, én éppen most tesztelem ezt a felvevősdit.

Sikerült particionálnom a külső vinyót, és most a felvételt próbálgatom. Hurrrááá!

Éppen érdekes dolog történt. Az időzített felvételt próbáltam. A műsor kiválasztása, felvételütemezés, majd tv kikapcs.

Megvártam míg elindul a rögzítés, ekkor bekapcsoltam a tv-t. Egy pár csatornaváltás után figyelmeztetett csak, hogy felvételt megszakítom-e?

Tehát hagyta, hogy csatornákat kapcsolgassam, meg a GUIDE-nél is leellenőriztem a felvételt, majd egyszer gondolt egyet, és tovább nem engedett váltani.

Ez hogy a fenébe? Amúgy örülök, hogy ezt is használhatom már.

jurzsolt Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3521

Köszönöm, az analóg megvan, csak az új digitális adásokat nem tudom megkeresni és beállítani a régiek közé. Ennek a sorozatnak egyébként is logikátlan a menüje, de nem tudom elhinni, hogy egy modern tv erre nem képes.

Előzmény: Herr Köldök (3514)
GPS Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3520

 

"Bárhova akarok kapcsolni mindjárt kérdezi hogy megszakítja-e a felvételt."

 

Most néztem meg 2 perce - bár biztos voltam a dologban:

 

Szóval felvétel közben (!) át LEHET lépni más forrásra. Bármelyikre, felvételmegszakítás nélkül..

.

Előzmény: Kamelot (3518)
GPS Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3519

 

"20 évvel ezelőtt a JVC VHS magnón mást néztem és mást vettem fel,"

 

Akkor az egy 2 tuneres video volt.

Nyugi: a 2 tuneres TV-k is tudják ugynezt - csakhogy a mi TV-ink nem azok.

 

Egyébként kizárt, hogy felvétel közben ne tudjál más forrásra (hdmi-re, usb-re, stb.) átkapcsolni.

.

Előzmény: Kamelot (3518)
Kamelot Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3518

Bárhova akarok kapcsolni mindjárt kérdezi hogy megszakítja-e a felvételt. Külső forrást sem tudok elérni. 20 évvel ezelőtt a JVC VHS magnón mást néztem és mást vettem fel, nem a tv tunerjét használva. Ennyi pénzért ez vicc.

Előzmény: GPS (3517)
GPS Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3517

 

Külső forrásból már hogy a fenébe ne tudnál mást nézni felvétel közben?

 

Átkapcsolsz valamelyik hdmi bemenetre - és azt nézel felvétel közben, amit csak akarsz.

Boxról, pendrive-ról, hdd-ről - mindegy.

 

Az analóg-dvb dolog nem megy, mert az 1 darab tuner bemenet közös. Nincs külön analóg útvonal és külön digitális.

 

Ha egyszer ráálltál egy csatornára és arról veszel fel - akkor amig a felvétel tart, onnan nem lehet elkapcsolni, mindegy hogy analóg, vagy digitális.

.

Előzmény: Kamelot (3516)
Kamelot Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3516

Egy pár régebbi sorozatnál el lehet kapcsolni és külső forrásból filmet nézni. Az meg hogy egy tuner van az érdekes. Analóg dvb-t dvb-c. Az analóg és a dvb-sek niztos tudnának függetlenül működni. A tv-ben levő processzor ezt meg is tudná oldani. Szerintem.

Előzmény: GPS (3515)
GPS Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3515

 

Ha bármilyen (!!!) felvétel zajlik, természetesen NEM lehet elkapcsolni az adott csatornáról - hisz ezekben a TV-kben csak 1 darab tuner van, arról vesz fel.

 

Ilyenkor van az, hogy (ha van) akkor át kell váltani a dvbc boxra - és azon azt néz közben az ember, amit akar - miközben a TV veszi fel a felvennivalót.

.

Előzmény: Kamelot (3513)
Herr Köldök Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3514

Anyáméknak ilyen tévéje van és be szoktam rajta állítani az új adókat úgy, hogy semmi ne változzon, igaz csak az analógon. Fejből sajnos nem emlékszem hogyan kell, talán kétszer csináltam, de a menü adta magát.

Előzmény: jurzsolt (3512)
Kamelot Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3513

A Te tévéd is olyan hogy ha időzített felvétel zajlik akkor onnan sehova nem lehet lépni?

Előzmény: GPS (3501)
jurzsolt Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3512

Sziasztok.
Van egy Samsung UE32EH5000 típusú televízióm egy éve. A csatornákat beállítottam, lementettem pendrivera.
Most a szolgáltató a kínálatába felvett egy új csatornákat M3, stb. Nem találom a lehetőségét annak, hogy csak egy csatornát keressek anélkül, hogy a többit ne veszítsem el és újra be ne kellene állítanom, sorrendbe rakni, stb. mindent. Van erre lehetőség?

kisidi Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3511

Mondjuk olyat, hogy az index fórumot azon látogassam, meg az origot, hvg-t stb? ezeket viszi? vagy felejtsem el a gyári böngészővel? ha működik ez a mirroring, akkor azzal oldanám meg, de sajnos 3d és smart nélkül nem sikerült találnom full hdst amiben ez is benne van. ráadásúl még azt is nézni kéne milyen tunerek vannak benne, ahogy olvasgattam. jelenleg Hello digital(antenna digital) van, nem sok probléma volt vele, de azt hiszem csődbe mentek, ki tudja mi lesz? a többi szolgáltatóról sokkal több rosszat olvastam. lehet, hogy emiatt más tuner kell? vagy nagy hülyeséget írok?

Szóval, ha akarok extrákat, akkor smart nélkül nem fogok találni?

Előzmény: zlota (3509)
zlota Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3510

Csalódunk, mert Windows 98 alatti böngésző többre volt képes.És most 2014 van.16 év telt el...Szóval egy kb 15-20 évvel vannak a böngésző részen elmaradva samsungéknál. És erre még büszkék is...

Előzmény: zlota (3509)
zlota Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3509

Látom a legfontosabbat senki nem írta.Szerinte jól nézd meg mielőtt megveszel bármit is.

Írtad:"Szeretnék rajta netezni is"

Na ez amit itt legtöbben szidunk.Alig valamire való- szerintem totálisan katasztrofális - böngészőprogram.

Az appok is semmirevalók.

Lehet valakinek nagyon alacsony az igényszintje, de legtöbbünk csalódik.Ha van kiállítva próbálj meg rajta netezni, tölts be minél több oldalt amit használnál, nézd meg mit játszik le és mit nem.

Ha nem lennének itt "is" fanok akkor simán írnám, hogy kuka az egész Smart része.Tehát amit írtál, hogy netezni szeretnél rajta azt szerintem felejtsd el!Egy fillért ne adj ki ezért pluszba szerintem.

Előzmény: kisidi (3497)
nicko Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3508

legrosszabb esetben utp kábel..

de mivel van benne wifi így nem kell fúrni falat ami a wifi legfőbb erénye.

Előzmény: GPS (3507)
GPS Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3507

 

"F6100-ben nincs wi-fi"

 

Viszont szerencsére nem hordozható készülék - hogy indokolt lenne a wi-fi kapcsolata.

.

Előzmény: TarrG (3505)
brumi_68 Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3506

de van

Előzmény: TarrG (3505)
TarrG Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3505

F6100-ben nincs wi-fi

Előzmény: nicko (3498)
kisidi Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3504

megvan:)

Előzmény: GPS (3503)
GPS Creative Commons License 2014.02.06 0 0 3503

 

Mirroring (tükrözés)

.

Előzmény: kisidi (3502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!