Keresés

Részletes keresés

Csabipici Creative Commons License 2007.06.25 0 0 20918

Sziasztok!

 

A segítségeteket kérném!

Meg szeretném vásárolni az e-bay-en pl. a következő terméket:

Honda NSR50 70ccm LC Zylinder

Teljesen láma vagyok a témában és egy kukkor sem tudok németül...

Hogyan tudok hozzájutni. Mert a 80 Euros ár és a + 15 Euros postaköltség nagyon kedvező lenne nekem.

(Esetleg kicsike költségtérítésért valaki nem venné meg nekem ?)

 

SnAkE Creative Commons License 2007.06.25 0 0 20917

Megadod a max árat, meg az időt hogy mennyivel a vége elött nyomja be. Igy elvileg már nincs lehetősége senkinek túllicitálni. Na persze ha valaki jobb robotot használ akkor ott is van :-)

 

Pl ha 2-3 másodpercre rakod akkor elvben senkinek nem lesz már ideje túllicitálni téged.

 

Az autóbidnél ha valakinek több pénze van a cuccra, akkor simán tul fognak licitálni, te csak az árat verted fel, ami csakis az eladónak jó.

 

Snake

Előzmény: gjut (20916)
gjut Creative Commons License 2007.06.25 0 0 20916
Hogy működik ez, meg a Hunter? Mert gondolom ennél is meg kell adni egy max árat. Akkor meg ugyanaz, mint a sima ebay autobid, nem? Szóval nem látom a különbséget...
Előzmény: Törölt nick (20901)
raider Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20915
Hát, akkor már lassan meg kellene érkeznie. Elképzelhető, hogy mivel USÁkos a csomag, a vámhivatalban megy vele a petting.
Előzmény: UzsiDoboz (20910)
dpekkero Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20914
szia
hát, ha csak búrát kellene cserélni, az nem nagy macera, de ha mást is....
nem akarok olyan sokat szarakodni vele, de még gondolkozom rajta, meg hát ha Eu-ból venném, akkor azért bárhova személyesen elmennék, megnézném, megvizsgáltatnám...
Köny Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20913
Na, ne! Ilyen könnyen feladod?
Előzmény: dpekkero (20912)
dpekkero Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20912
szia
ok
köszi, akkor lehet, hogy vmi eu-s kocsit kéne néznem...
Előzmény: k2laci (20911)
k2laci Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20911

Minden búrában benne kell lennie az Eu-s nagy E-betűnek másképp nem megy át a műszaki vizsgán.

Gyakorlatban meg pl. az USA-ban a fényszóró-bura vetítése szimmetrikus nálunk asszimritus, aztán náluk az index és a fékpámpa egyben van és vörös, nálunk az index ugye sárga és még sorolhatnám.

Előzmény: morbiczer (20906)
UzsiDoboz Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20910
Szia Raider!

Köszönöm a válaszodat! Ezek szerint ha 12-én adta fel a csomagot akkor esélyes hogy már lassan itt van kishazánkban? Jó esetben mennyi idő alatt megy át a vámon?
Olvastam elég sok rémhírt, hogy akár hetekig hónapokig is csücsülhetnek 1-1 csomagon.
Ez a biztosítás (insurance) ami 2dollár volt, gondolom nem sokat ér, vagyis max ha az USPS-nél kajlodik el a csomag gondolom én....

További Kellemes 7végét!
szakimuki Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20909

Ezek apróságok és csak a kapcsolatokon múlnak...

Nem csak a mozaikban lehet amerikai autót vizsgáztatni..

Előzmény: atiTDI (20908)
atiTDI Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20908
Azért mert amerikában a 2 első fényszóró szimmetrikusan világít, európában pedig asszimmetrikusan. Más a szabvány,más a lámpa, és emiatt a műszaki vizsgán se megy át az autó...
Előzmény: dpekkero (20905)
raider Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20907
Kb. azt jelenti a gyakorlatban, hogy úton van. (nekem is ezt jelentette, úgy 1-1.5 hét amíg megérkezik a feladási naptól számítva)
Előzmény: UzsiDoboz (20890)
morbiczer Creative Commons License 2007.06.24 0 0 20906
Gondolom mindenféle kötelező szabványokról lehet szó.
Előzmény: dpekkero (20905)
dpekkero Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20905
szia
miért kéne lecserélni a búrákat, nem nagyon értelek?

egyébként a mph-s óra nem zavar, max ha megállít a rendőr a 100-as táblánál, mikor 160-nal megyek, akkor azt mondom, hogy nem tudtam hogy mph-s :)::)
Előzmény: digicat (20894)
Zeusz Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20904
Mac alatt meg ott az Auction Hunter...
Előzmény: Törölt nick (20900)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20903

Teljesen mindegy, hogy Szabolcsba szállítják vagy Baranyába, vagy Budapestre, ugyanannyi. De ezekere a baszom nehéz sub-okra a gatyádat kifizeted szállításra, és mivel nagy és nehéz, biztos elküldik az Orczy térre, tehát még rájön a vám és az áfa is.

 

A német ebayt nézegesd, onnan sokkal olcsóbb a szállítás és nincs vám/áfa sem.

Előzmény: Pocsika91 (20897)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20902
ménem adtál neki egy ajánlóslinket? :) Lenne hozzá 3 licitálóslehetőséged :)
Előzmény: Törölt nick (20901)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20901

pl

 

http://www.auctionsniper.com/

 

lehet mínusz 4 másodpercre is állitani :)

Előzmény: Törölt nick (20900)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20900
a francba, 16 másodperccel a vége előtt lenyomtak. meg még valaki a maradék időben azt is aki engem...
ezt milyen robottal csinálják?
vsiivz Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20899
"We also ship to Canada and International locations, please email us for a quote."
szerintem ne habozz; tobbet ersz el vele, mintha itt cirkuszolsz :o)
Előzmény: Pocsika91 (20897)
Pavel Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20898

Sajna nem lehet tudni, mert lehet hogy felszámol csomagolási költsége, plusz nem elhet tudni hogy miylen módon küldené, ha egyáltalán elküldi jóhírű hazánkba.

Írj nekik emailt, más út nincs.

Előzmény: Pocsika91 (20897)
Pocsika91 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20897
http://cgi.ebay.com/PAIR-15-SUBS-BLUE-WOOFERS-1500W-CAR-AUDIO-SUBWOOFERS_W0QQitemZ230145717732QQihZ013QQcategoryZ18804QQrdZ1QQcmdZViewItem

azt mondjátok már meg nekem hogy ez most mennyi pénzbe fájna nekem pontosan vagy kb ha ezt Szabolcs Szatmár Bereg megyébe kéne eljutattni??????
léccives valaki!!!!?
elég árat is írni
mert itt most ha jol tom akkor elvihető US $124.50 ennyiértt és mennyi rá a posta stb kb?????
FluID Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20896
Nyugi van és ne kiabálj... semmi sem megy azonnal.
Előzmény: Pocsika91 (20895)
Pocsika91 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20895
Sziasztok!!!!!!!!
Boccs hogy azvarlak titeket de nagyon kéne a segitségetek az ebay-vel kapcsolatban!!!!!!!
nagyon kéne!!!!!!!!!
léccives valaki segitsen!!!!!!!!!
MSN-en lécci valaki segitsen nekem!!!!!!
MSN: Pocsi_Tamas@hotmail.com

valaki vegyen fel és segitsen egy lámának mint nekem mert igaz az vok mert nem értek hozzá!!!!!!!!!!!!!!

légyszívesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss valaki segitsen!!!!!!!4
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELPHELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELPHELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELPHELP,HELP,HELP,HEL

HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELPHELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELPHELP,HELP,HELP,HEL
,HELPHELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP,HELP
digicat Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20894
Azt is vedd figyelembe, hogy amerikai autón amerikai lámpák vannak, amerikai műszerfal amin lehet egyáltalán nincs metrikus beosztás, és a csavarokban is lehet eltérés. Ezek egy része azonnali költség (lámpák cseréje eusra), a többi szervizben jelentkezhet (nem metrikus csavarok -> nem használható a metrikus célszerszám), a maradék csak kényelmetlenség (mérföldes kilométeróra).
Előzmény: dpekkero (20889)
Pocsika91 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20893
Sziasztok!!!!!!!!
Boccs hogy azvarlak titeket de nagyon kéne a segitségetek az ebay-vel kapcsolatban!!!!!!!
nagyon kéne!!!!!!!!!
léccives valaki segitsen!!!!!!!!!
MSN-en lécci valaki segitsen nekem!!!!!!
MSN: Pocsi_Tamas@hotmail.com

valaki vegyen fel és segitsen egy lámának mint nekem mert igaz az vok mert nem értek hozzá!!!!!!!!!!!!!!
t.lantos Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20892

jo nagy belelt boritek :)

 

Előzmény: jeniffer. (20891)
jeniffer. Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20891

Sziasztok!

 

Én annyit szeretnék kérdezni, hogy egy szoknyát miben adjak postára? Hallottam vmi barna csomagolópapírról, de kérdés hogy az átvészeli-e a postai szállítást.

 

Köszi a segítséget!

UzsiDoboz Creative Commons License 2007.06.22 0 0 20890
Sziasztok!

Június 8-án megtörtént életem első ebay-es vásárlása.
Egy Garmin kézi GPS-t vettem 235US$-ért.
Ismerösöm mondta, hogy szerinte bőven elegendő a legolcsóbb szállítást kérni.
Nevezetesen: a "USPS First Class Mail International + igényeltem hozzzá biztosítást.
Június 12-én kaptam egy mail-t a paypal-tól, melyben az állt, hogy feladásra került a csomag. Valamint volt egy tracking number is...
Ha a usps.com-on beírom a tracking numbert akkor ezt az "infot" kapom:

Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on June 12, 2007 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

Na és ez az a pont ahol a segítségeteket kérném.
Részben a szöveg értelmezésében, mert sajnos nem teljesen vagyok képben.
Valamint, hogy az elmúlt 10 napban ez az info nem változott....
Vagy ez teljesen normális, mert nem express kértem a csomagot ezért nem müxik a követés?
A biztosítás amit kérni lehetett és kértem is az 2US$ volt.
Ez a biztosítás mit takar?

Sorry a láma kérdéseimért, de még nagyon nem vagyok képben mi hogy merre mennyi és hány méter.
Segítségeteket előre is köszönöm!

dpekkero Creative Commons License 2007.06.22 0 0 20889
ok, végülis igazatok van, lehet, hogy télleg nem éri meg kockáztatni, csak hát mikor megláttam, beleszerettem:)
lehet akkor itthon veszek kocsit, de az tuti hogy ilyen lesz a belseje, meg hát az a felni meg a tárcsa is nagyon tetszik!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!