Keresés

Részletes keresés

quasii Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36185
Szegény Saki. Azt hittem, (mióta szét volt kapva fagydugóból kifolyólag) most minden OK! Megszűnt alapjárat ingás, lehalkult, nem rángat alacsony fordulaton, jól gyorsul. Az M3-ason mentem oda-vissza, de nem tudtam 3800-as fordulat fölé vinni, ott nem gyorsul tovább. A fogyasztás meg magasabb lett. Te érted ezt?

Most pihizik, relaxál stb., mert egy darabig megint Corsával kell járnom.

Quasi

Előzmény: fargo (36182)
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36184
gálya mode ON/
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36183
megtaláltam:

Besze Sándor
BmS Befecskendezôs Motorok Szervize
Érd, Rózsa u. 5.
T: 60 / 348-866

A szám régi, a manussal meg némi fenntartásaim vannak, de per pillanat nincs jobb ötletem :-(

Előzmény: fargo (36182)
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36182
Hát, közhely szinten próbálkozhatcc Ivanixnál, ott legalább értenek hozzá.

De van Érden egy embör, én azt ösmerem, ha mész kifelé a 7-es úton, a sztékolda környékén (a 6-os út keresztezôdésétôl kb 1 km-re,) van egy tábla, hogy jobbra kell felkunkorodni, valami Rózsa utcában lakik, vagy hol. Besze Sándor a becsületes neve, de az ember nem mindig becsületes, mert ha észreveszi rajtad, hogy nem vágod a témát, akkor szívesen megvezet, átvág, ráddumál néhány tízezernyi költséget. Ezzel együtt szerintem ért hozzá.

Esetleg megkérheted Lackát, ô is ért hozzá, kérdéses, hogy megcsinálja-e, van-e rá ideje, hajlandósága.

Milyen tüneteket produkál a Saki? Köhög? Száraz, hideg az orra?

Előzmény: quasii (36180)
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36181
gáz az van dögivel, most próbálom szortírozni ôket, hol kezdjem a gáztalanítást. úgy érzem, nyakamba szakadt egy kisváros 3 havi xartermése, de sebaj, majd kivakarom magam. szerencsére Sakálfronton nincs gáz, legalábbis eddig nem jelentkezett semmi, bár ma még nem néztem rá a Sakira, úgyhogy bármi megeshet...
Előzmény: Frigyes Mester (36179)
quasii Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36180
Jónapot!

Helyesbítek: Ez egy xar nap...

Fargo: hol lehet csináltatni egy motordiagnosztikát? Elhagyott kb 20 pacit a GLE.
Tennap csak 160-at tudott produkálni szegény...

Quasi

Előzmény: fargo (36178)
Frigyes Mester Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36179
Mi a gáz?

F.M.

Előzmény: fargo (36178)
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36178
JóNapot :-(
Ez egy ritka xar nap...
Frigyes Mester Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36177
Jó nagyot!

Megjöttem csúszkálásból, sakál is hibátlanul szuperált.
Buddy: Gratulálok a szerzeményhez, ráadásként fel tudok ajánlani holnap (kedd 19-21-id) estére egy kis teniszt. Kérlek még ma vagy legkésőbb holnap reggelig jelezz viszsza, hogy esetleg kereshessek mást.
Olvasok visszafelé is, de 40 oldalt termeltetek, lassan megy.

F.M.

hal9000 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36176
JóregGLE!
macivolvo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36175
JóregGLT minden sakáltulajdonosnak. Meg a leendő tulajdonosoknak is.
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36174
gálya mode OFF/

:-(

hal9000 Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36173
Tényleg megkaptam a gyürü kúrát 2 cd Divix, magyar felirat, baromi jó minőség....
hulla Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36172
nagy lehetett, hogy hirtelen sötétség borította be a várost :-)

"az egyiket megcsapta az áram"
megérdemelte

"valaki ellopta az akksit a jelzôlámpából"
kurva jó. alig kap érte pénzt de nagyon sok ember életét veszélyezteti ezzel. Büszke lehet magára! Én az ilyeneket mindet felakasztanám. Ahelyett hogy elmenne utcaseprőnek vagy mittomén hova inkább lopkod...

Előzmény: fargo (36171)
fargo Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36171
Pont mikor Zalaegerszegen voltam, este vacsora közben 5 percre tök sötét lett az egész városban, kialudtak a fények.

Másnap mondta a híradó, hogy két koma feltört egy trafóházat, kábelt ("színesfém") akartak lopni, de az egyiket megcsapta az áram, elszállt az egész szerkezet, ezért lett sötét.

Nos, ebbôl futja nekik Merdzsóra, meg a hasonló stiklikbôl. Azért a 20 kiló lopott kábelért kapnak kb. 5000 forintot, de egy egész városban elmegy a delej, és kb. fél milkába kerül a kijavítása a dolognak. Még szerencse, hogy nem lett belôle tragédia, ha jól emléxem Perbálnál volt egy vonatbaleset, ahol meghaltak egy csomóan, többek között azért, mert valaki ellopta az akksit a jelzôlámpából. Vagy tavaly év végén, mikor a fogaskerekű kábeleit lovasította meg valaki, több száz méteren. Két napig állt az egész, sok millióba került helyreállítani.

Bocsánást kérek, de ilyenkor nem tudom sajnálni, ha agyoncsapja az áram a tolvajt. Ha az odaérkezô zsandárok még életben találják, engedjék rá még egy kicsit a feszt, hadd porladjon a disznó...

Előzmény: hulla (36170)
hulla Creative Commons License 2002.03.04 0 0 36170
"két bôrkabátos romát egy S-Klasse merdzsóban"
azoknak se a sok munka miatt van ilyen autójuk :-) Szóval Zalaegerszeen a főtéren nap mint nap roma találkozó van? Na majd ha vmikor megyek oda figyelni fogok :-)
"Viszont két pillantás után világos, hogy a helybéliek miért utálják a romákat."
:-)))))))))))))

"szotyit köpködô "kisebbséget", "
jaja az még szép látvány hogyha sétál az ember ránéz a földre és látja hogy a bokájáig ér a szotyi :-))))))
Kövezzetek meg de én rühellem a cigányokat. Főleg ezt a "nemdolgozom majd kapom a segélyt" és a "mennyünk lopjunk magunknak vmit" típust. Az ilyeneknek nincs helye az országban! És azt is utálom mikor a cigány kipanaszkodja magának (mert azt mongyák hogy adjunk nekik házat csak haggyanak békén) az új házat mert a régi már szar, de egy magyar ember meg ott alszik az aluljáróban, sőt van olyan aki diplomás de egy szerencsétlen válás miatt az utcára kerül. SZÖRNYŰ! Engem is vertek már meg cigányok de csak úgy tudnak jönni ha vannak legalább öten és akkor még keveset is montam ;-) Odamegy 5 cigány egy tizenéveshez elveszik a telcsijét, a zsebpénzét, óráját vagy nyakláncát. Így tényleg könnyű jól élni :-) És akkor ezekből a megalázott fiatalokból lesznek rasszisták. És csodálkoznak hogy sok a raszista... Na mind1 nem írok erről többet mert még a végén az lesz hogy egy 15 éves takony ne pofázzon ilyeneket ;-)

Előzmény: fargo (36165)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36169
Na ja. De mégis...
Előzmény: hal9000 (36168)
hal9000 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36168
A rendes sakalakat nem igazán szükséges :-)))
Előzmény: fargo (36167)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36167
Már akartam kérdezni, hogy vajon mennyi idônként kell / illik alvázat mosatni, meg az alvázvédelmet kijavíttatni / felújítani / pótolni / újracsinálni?

Ez valahogy kimaradt az életembôl...

Előzmény: fargo (36149)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36166
Az egy dolog, hogy minek szül, de a második alkalommal nem is volt terhes, csak a pénzre játszottak, de a tévések nem ették meg...
Előzmény: hulla (36164)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36165
A hétvégén Zalaegerszegen láttam két bôrkabátos romát egy S-Klasse merdzsóban pöffeszkedni. Furcsa látvány volt, mert valami német nyelvű újság volt az egyik kancigány kezében, de azt nem néztem ki belôle, hogy olvasni is tud.

Aztán a Keresztanyám elmondása szerint ezek minden nap reggel kivonulnak a familiával meg a merdzsóval a Centrum térre, oszt míg a spinék a téren zsebelnek meg pletyiznek, a családfô meg a legnagyobb fia ott feszítenek a kocsiban, "újságot olvasva". Kell, hogy lássa a város, ki az úr a placcon...

Félelmetes, mert délelôtt ez a tér tele van romákkal, mindegyik legalább egy milkát vesz magára fukszban meg ruhában, és ott parádézak, szépen sorban állnak, mint az ovisok, telefonálnak, hadoválnak. Ha valaki netán keresztül találna menni a téren, azt jó eséllyel megpróbálják kizsebelni -- szerencse, hogy jóérzésű ember nem jár arra, csak túristák.

Péntek délután a forgalomban elôttem ment az ezüst színű merdzsó, két sáv között középen, harminccal. Kellemetlen kékes füstöt eregetett...

Elég gusztustalan bagázs, csak azt tudnám, (sejtem,) mibôl élnek, ha már naphosszat ott henyélnek. Viszont két pillantás után világos, hogy a helybéliek miért utálják a romákat. Rasszizmus ide vagy oda, szívesen megritkítanám a téren szotyit köpködô "kisebbséget", nem vesztene velük semmit a világ. Viszont elsô ránézésre ki lehetne ott osztani 3-4000 évnyi sittet is, csak nincs aki ezeket bevarrja...

Előzmény: hulla (36164)
hulla Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36164
ja a másodiknál azér monta hogy terhes hogy segíccsenek neki az emberek hogy mijen szegény kűggyenek pénzt stb. de akkor mi a fa**omnak szül?

"Inkább meg kellene ôket tanítani dolgozni, legalább valami haszna legyen belôlük az országnak, nem mindig csak pénzzel meg egyéb támogatással tömni ôket..."
jaja dógózzanak mint a normális emberek. Az a baj hogy nem dolgoznak de kapják a segélyeket meg a mittomén miket... és azokból jól élnek. meg kikövetelnek mindenfélét és általában meg is kapják :-( én nem adnék nekik semmit. mennyenek dolgozni.

Előzmény: fargo (36161)
hulla Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36163
fúj :-))))))))))
Előzmény: fargo (36160)
BLASIUS Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36162
Hello!
Én meg ma egy 2105-tel. Már rég vezettem őtet, de azért inkább vissza a Volvoba!:-)
Előzmény: macivolvo (36111)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36161
Az RTL-en meg azt a csajszit mutatták, aki 11 évesen szült, pár évvel ezelôtt.

Emléxem, miután elôször, még az elsô terhessége idején bemutatták a kislányt, az RTLK nyomására elejtették a vádat a fiúja ellen, meg kapott egy csomó támogatást, kivakarták, ha csak ideiglenesen is a xarból.

Két (?) évre rá a csajszi megint jelentkezett, hogy terhes, és erre meg arra lenne szüksége. Akkor gyorsan kiderült, hogy elköltötték a segélyt, oszt megint pénzre volt szükségük, ezért csaptak egy műbalhét. Persze semmi sem lett belôle.

Most megint meglátogatták ôket, a 3-4 éves elsô purdéja ott szaladgált tiszta retkesen a putri körül, közben szült még egyet, ("pedig kaptunk olyan fogamozásgátolló tablettát, szedtem is egy hétig, oszt mégis bekött a gyerek") az apja garázdaságért meg rablásért börtönben van, a fiúja, (szép darab kancigány) meg nem törôdik velük, ("nem bírok én két kicsiny gyerekkel, mert míg az egyik kinn szaladgál, a másik meg benn rosszalkodik") ilyesmik.

A csajszi 2 (kettô) osztályt végzett az általánosban, oszt kimaradt, ("minek az, iszen van, aki megcsinálta mind a nyócat, mégsincs munkája") inkább mohát szed az anyjával, (de minek?) és szaporodik, mint a nyulak...

Érdekes módon a múltkori műbalhé terhességrôl az RTLK most úgy nyilatkozott, hogy a csajszi evetélt. Holott akkor elvitték orvoshoz, és az kerek perec megmondta, hogy nem terhes...

Na mindegy, csak azt nem értem, miért adják alájuk a lovat. Inkább meg kellene ôket tanítani dolgozni, legalább valami haszna legyen belôlük az országnak, nem mindig csak pénzzel meg egyéb támogatással tömni ôket...

Előzmény: hulla (36157)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36160
roma?

merakkor soxerencsét...

Előzmény: hulla (36157)
fargo Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36159
ugyanazt a kéket mutatták, ami a C&SC-ben is volt...
Előzmény: bUddy (36158)
bUddy Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36158
Jag-film a BBC-n. Most.
hulla Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36157
Néztétek a Naplót a tv2-őn? Voltak benne a zámolyi cigányok :-) Kérdezik az egyik csávót hogy mennyit keres és monta hogy átszámítva 230000ft-ot plusz kapja még a segélyeket. Kérdezik hogy mit dolgozik és monta hogy utcaseprő :-)))) Asszem tudom hogy mi leszek ha nagy leszek
:-)))))))))))))))))
hulla Creative Commons License 2002.03.03 0 0 36156
"Bevetették a vákuumbombát Afganisztánban"
most olvastam róla a cikket nem egy szar bomba :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!