Keresés

Részletes keresés

bassus Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5846

+ a kirablásunk törvényesen történt csak a vezetők nem tartottak be mindenféle törvényt, amikor a rablás történt

Pld. elkövették:  lsd. vád és ítélet

Előzmény: bassus (5845)
bassus Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5845

mi az, hogy a Patyi-féle klf. érdeklépviseletről nincs véleményetek,

netán itt csak a Patyik írnak

Előzmény: bassus (5840)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5844

Ma tizenegy éve 2003. október 09 napján tagadták meg megtakarításaink visszafizetését. A BAUMAG létrehozóinak, működtetőinak célja egybeesik a jelen ároktői banda céljaival: idős emberek kifosztása aljas, alattomos módszerekkel.  Persze az intellektuális fehérgalléros bűnözők módszerei kifinomultabbak, de a rabolt összegek tekintetében nagyságrendekkel eredményesebbek...

 

A felszámolónak a felszámolást mielőbb le kell zárnia! Ha nincs forrás követeléseink kielégítésére, akkor csak törvény útján lehet rendezni ügyünket. Erre lehet egyik példa a libások kártalanítására hozott intézkedés...vagy ha nem lesz kormányzati szándék, akkor a felszámolással az ügy is végérvényesen le fog zárulni.

 

 

 

 

BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5843

Nagyon jól látod. Népszavazást nem fognak kiírni BAUMAG ügyben. De ha elvileg kiírnának, akkor sem valószínű, hogy csak mi mennénk el szavazni. A közvéleményt a politikai és pénzpiaci befolyásoltság alatt lévő média már eddig is eléggé ellenünk hangolta. Libáséknál volt politikai motiváció: Bajnainak köszönhették tragédiájukat, de átvitt értelemben azt is, hogy politikai ellenfelei borsot törve az orra alá, kijárták azt a 2,2 millió forintot, amit egységesen kártérítés jogcímén kaphattak. Itt sem kellett népszavazás.

Előzmény: BARUKA (5842)
BARUKA Creative Commons License 2014.10.08 0 0 5842

De ugye nem népszavazást akarunk indítani ügyünkben? Szerintem azért kell minél több aláírás, támogató, hogy végre a kormány a többi károsúlti csoporthoz hasonlóan a mi kifosztásunkat is felülvizsgálja, és azonos módon mint a pl. libatenyésztők ügyét orvosolja, kártalanítsa! Népszavazás az ügyünkben? Az nagy bukta lenne, mert így is ügyesen ránk sütötték, hogy telhetetlen, kapzsi uzsorások voltunk! El tudjátok képzelni hány kárörvendő van aki nagyon örül , hogy ellopták tőlünk a megtakarításainkat? Sokan inkább a bűnöző tolvajok mellé sorakoznak!

Előzmény: nyakfogom (5841)
nyakfogom Creative Commons License 2014.10.07 0 0 5841

 

Kedves jjulikka a népszavazáshoz 200 000 /kettőszázezer/aláírás kell.

bassus Creative Commons License 2014.10.05 0 0 5840

pld. a Patyinak komoly listája van.

Előzmény: fehér andrea (5839)
fehér andrea Creative Commons License 2014.10.05 0 0 5839

 

 

Hogy tudjuk az  aláírásokat összegyűjteni ?  Csak  az egyesületek maradnak.  A Budapesti  és a vidékiek.  Internete nem mindenkinek van.

Előzmény: nyakfogom (5837)
nyakfogom Creative Commons License 2014.10.04 0 0 5838

Jó lenne, ha Mátraverebély közeli károsult is

lenne közöttünk,az megkönnyítené a helyzetünket.

nyakfogom Creative Commons License 2014.10.04 0 0 5837

1.A Népszavazáshoz 200 ezer aláírás kell.

2.A 12.-ei szavazás miatt várni kell arra,hogy megtudjam

Seres Máriától a teendőket az aláírásgyűtés lebonyolítását,

és célbajuttató technikáját illetően.Érthető,hogy most neki

a polgármesterség újbóli megszerzésére kell koncentrálnia,

és nincs ránk ideje.

Úgy tudom,hogy jobb módsztert talált ki,ami jobb lesz

nekünk is az aláírágyűjtést illetően.

jjulika Creative Commons License 2014.10.02 0 0 5836

A Facebookon ezt a felhívást tettem fel,vannak a másik oldalról is itt a fórumon nem csak károsultak -ezért gondoltam ,hátha ezzel elérünk valamit!!   BAUMAG KÁROSULTAK ! KÉREM JELEZZÉK HA SZERETNÉNEK ALÁÍRÁSUKKAL ELŐRE LÉPÉST AZ ÜGYBEN!! 1.200 ezer aláírásnál már NÉPSZAVAZÁST kell elrendelnie a kormánynak. Keressenek meg privátban további információk végett!!!

nyakfogom Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5835

1.200 ezer aláírásnál már NÉPSZAVAZÁST kell elrendelnie a kormánynak.

2.Címlista 2 helyen is van,nem ártana megszerezni,de aláírásgyűjtés

esetén a cimlista jelentősége kisebb.

3.Seres Mária mondta:"nyílvánosságra hozunk minden piszkos ügyet és pénzlenyulást,

és Ő,valamint a pártja lesz a nép szeme majd a parlamentben."

/sajnos nem került be sem Ő,sem a pártja a parlamentbe/.

4.Seres Mária javaslatát várom az aláírásgyűjtés technikai lebonyolítását

illetően,mert ebben viszont Ő profi,és eredményt is ért el ezen a téren.

bassus Creative Commons License 2014.09.30 0 0 5834

Egy újabb párt akitől nem kaptam még választ sem a kérésemre 1 hét után !! "

Van egy párt (igaz fogyókúrán van) amelyik hatalmon volt, amikor felkerestem (tűk) pénzügyminiszterét

aki arra volt kíváncsi, hogy infót gyűjtsön arról, hogy hogy állunk.

Választ is kaptam (unk) , hogy szurkolnak nekünk, hogy problémánk sikeresen megoldódjon

A probléma megoldódott bíróság sikeresen döntött a kirablásunkat vezetők börtönbe kerültek a pénzünk pedig az jogalkotók, jogalkalmazók és társaik kezébe.

Tehát a kifosztás törvényes volt.

 

Előzmény: jjulika (5830)
Toprongy1 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 5833

Azt természetesnek tartottam, hogy az egész család, és rokonság is odaáll a befektető mellé, hiszen az ő pénzük is az ami a tolvajok zsebében van.

Előzmény: BARUKA (5832)
BARUKA Creative Commons License 2014.09.29 0 0 5832

Ahhoz, hogy a kormányt rábírjuk, hogy foglalkozzon az üggyel nem csak a károsultak, de támogatók aláírását is kell kérni! Remélhetőleg sokkal többen leszünk a károsúlti létszámnál! Egyébként aláírók a csalágból mi is ketten leszünk, és még az ismerősöket föl sem kértem!

Előzmény: Kres58 (5831)
Kres58 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 5831

Tehát az aláírások majdani összegyűjtéséhez "adatbázist" kellene létrehoznunk, (név, cím, tel.sz.) Kérdésem: célszerű lenne-e újsághirdetéseket feladni az ország különböző pontjain, melyben a Baumagos károsultak jelentkezését várjuk egy megadott telefonszámra ill. email címre?

Nem értek hozzá, de tegyük fel, hogy a 12 ezer károsult 50%-nak az aláírására lenne szükség, hogy a kormány foglalkozzon vele. Tegyük fel összejön. Akkor mi lesz? Majd megint lesöprik az asztalról? Továbbá lehet, hogy ez is eltarthat addig , amíg egyébként is beérik a helyzet a Magyar Állam külföldi bíróság elé licitálásához, mert szerintem a reményeink már csak ott válhatnak valóra. (vagy ott sem).

jjulika Creative Commons License 2014.09.29 0 0 5830

Az aláírásra mi is 3-an vagyunk a családban,de kevés így is,nagyobb - hathatós mozgató erő kellene! Egy újabb párt akitől nem kaptam még választ sem a kérésemre 1 hét után !! 

Előzmény: nyakfogom (5828)
fehér andrea Creative Commons License 2014.09.29 0 0 5829

A lista csak azokról szól akik itt vannak és leveleznek.

 

Az egyesületnél lenne  a többi károsult ezek szerint  akik ott évek óta  tagok ?

 

Valójában  évek óta ott vannak  és  semmire  nem jutottak.  Csak most lehet valamit tenni amikor egyenként lehet perelni.

Előzmény: nyakfogom (5828)
nyakfogom Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5828

 

Kedves bassus,eddig az alábbiak jelezték,

hogy támogatják az aláírások gyűjtését:

 

1.Toprongy

2.mama 35

3.Fehé Andrea

4.Baruka

5.10 R

6.BAUmagnéküli

7.Kres 58

8.Tegzi

9.okoskodó 12

10.mező

11.jjulika   

12.mindmegette

13.nyakfogom

14-17.fószer 57/így helyes,és kösz/

nyakfogom Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5827

 

Kedves bassus,eddig az alábbiak jelezték,

hogy támogatják az aláírások gyűjtését:

 

1.Toprongy

2.mama 35

3.Fehé Andrea

4.Baruka

5.10 R

6.BAUmagnéküli

7.Kres 58

8.Tegzi

9.okoskodó 12

10.mező

11.jjulika   

12.mindmegette

13.nyakfogom

14-17.fósszer

fószer57 Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5826

Üdv!

Én is támogatom, + még 3 családtagom!

Előzmény: nyakfogom (5825)
nyakfogom Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5825

Kedves bassus,eddig az alábbiak jelezték,

hogy támogatják az aláírások gyűjtését:

 

1.Toprongy

2.mama 35

3.Fehé Andrea

4.Baruka

5.10 R

6.BAUmagnéküli

7.Kres 58

8.Tegzi

9.okoskodó 12

10.mező

11.jjulika   

12.mindmegette

13.nyakfogom

jjulika Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5824

Igen mert valóban nem tudjuk,és a 13 aláirást jónak tartók közzé tartozom,és szerdán azért bepróbálkozom a felszámolónál,ugye akkor foglalkoznak a BAUMAG üggyel-és referálok,bár amint látjátok,van itt közöttünk a károkozóból is,jó lenne E-mailt cserélni ,hogy ne legyünk nyitott könyv csak a valóban károsultak számára !

Előzmény: bassus (5812)
BARUKA Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5823

Zalában nagyon agilis, kiváló szervező vállalja az "összekovácsolásunkat", így a remény itt megcsillanni látszik!

 

Toprongy1 Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5822

Kedves bassus!

Ha valami csoda folytán sikerülne elérnünk, hogy károsultnak tekintsenek bennünket, és az állam belátná hogy ők hibáztak, -de nagyon,- meglásd rögtön előjönnek a károsultjaink, és egymás torkának esnének, hogy ki kapja vissza először jogos igényét. Akkor már nem 13-an lennénk, hanem több ezren. 

De bár csak itt tartanánk.

Egy távoli rokon hölgyet néha megszoktam látogatni, és lévén ő is Baumag károsult, elő szoktam hozni az ügyünket.

Nem értem, mert minden esetben zaklatásnak vette, ha a témát említettem.

Hát ezért sem nem haladunk egy tapodtat sem, meg azért, mert a felszámolóknak úgy néz ki jobban kell a pénzünk, mint nekünk a sajátunk. Nem értem!

Előzmény: bassus (5817)
fehér andrea Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5821

Az egyesület miért nem válszol Nekünk ezen a fórumon ?

 

 

Van valaki aki itt egyesületi tag ?   Neki kellen véleményt írni a dolgainkról !!!

Előzmény: nyakfogom (5816)
fehér andrea Creative Commons License 2014.09.28 0 0 5820

Akkor az egyesület miért  mondja ,hogy olyan sokan vagyunk ?  Én az áláírást  kezdeményezném én ott vagyok?  De hol vannak a többi kárusultak ?  Talán  az

 egyesületnél ?

Előzmény: bassus (5817)
nyakfogom Creative Commons License 2014.09.27 0 0 5819
nyakfogom Creative Commons License 2014.09.27 0 0 5818

Tudja-e valaki, hogy a civil kezdeményezés

befogadtatásához minimum mennyi aláírás kell?

Van-e egyáltalán ilyen alsó határ?

Persze nem ezt az alsó határt kell megcéloznunk,nyílván

nagyobb nyomatéka van a több aláírásnak.

És ha már civil kezdeményezésben gondolkodunk,

nem csak a károsultak írhatják alá azt,hanem akár

10 millóan is támogathatják aláírásukkal ügyünket.

Én is ülök a 4 fal között a gondolataimmal,csak

egy vagyok a sok közül,és ezen túl semmit sem 

tudok tenni,rám csak eggyes számban gondoljon 

mindenki,úgy mint saját magára.

Több szem azonban többet láthat,mert egységben az erő.

bassus Creative Commons License 2014.09.27 0 0 5817

csak 13 károsult jelezte egyetértését"

akkor, ennyien vagyunk itt a topikban károsultak

Előzmény: nyakfogom (5814)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!