Keresés

Részletes keresés

sLeuth Creative Commons License 2004.11.08 0 0 topiknyitó

A HAARP project nem csak az időjárásba való beavatkozásra szolgál, de ránk emberekre is hatással van. Tanumányok készültek arról hogyan lehet egyes emberek érzelmi állapotát, motíváltágát változtatni, fokozni, csökkenteni, egyszóval befolyásolni, akár jó, akár negatív irányban. A leghatásosabb tömeg irányító eszközrendszer Hitler óta. A szovjeteknek is megvan a saját HAARP-juk, és rengeteg helyen folyik kutatás és kisérletezés, velünk, anélkül hogy észrevennénk, tudnánk róla.

Az amerikai választásokat Kerry-nek kellett volna megnyerni. Szerintem. (copyright RTL Klub). Ohio állam embereit a választás finisében egy ilyen eszközzel befolyásolták. Bush nyert. Nem sokkal, de épp eléggel, hogy a világ legbefolyásosabb és legnagyobb hadigépezetét újból négy évig ki tudja mire használhassa. Nekem ez nem tetszik. Nem tudom Kerry milyen irányba terelhette volna a világot, Bush-ról viszont vannak elképzeléseim. Következő célpontja Irán lesz? Atomháborúra atomderű..

Szóval lehet ilyet csinálni, vagy csak az évek óta összejött bizarr radarképek hazudnak?

 

ízelítő abból mekkora kiterjedésű területen csapták szét az emberek agyát a választások alatt:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!