Keresés

Részletes keresés

Saughassy Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4771

Beszelj veluk, en is ezt kerdeztem, de allitolag nincs SD s DVR, szoval ugyanazt a hulladek DSR 8110 et adjak. Szoval a fekete, 720p s remseget. Anno en is azt kaptam, amikor SD s csomagot kertem. Most inkabb vettem belterit es csak szurke nem rogzitot kertem HD csomaggal. Ez a legolcsobb combo, igy 2 elofizu, +HD csomag havi 6500 asszem.

Előzmény: dtiborz (4770)
dtiborz Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4770

Szisztok!

Most akarok váltani T-Satról UPC-re. Melyik beltérit kapom ha előfizetek a HD csomagra (HDMI miatt)?

Vagy kérjem a DVR opciót, ott azt írják, hogy azon a beltérin van HDMI csatlakozó.

Üdv.

T.

WhiteTusk Creative Commons License 2012.01.06 0 0 4769

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem hátha van itt olyan aki rajtam kivül is tapasztalta ezt! A minap több csatornám is eltünt amikor odakapcsolok kiírja a csatorna nevét de információ nem jelenik meg róla és csak fekete képernyő van! Nálatok is előfordult már ez, és ha igen hogyan lehet orvosolni? Bandi

*upc*** Creative Commons License 2012.01.05 0 0 4768

sky uk mennyi nálatok ? 

esetleg feltudnam veled veni kapcsolatot ? 

 

skypom : norbi_18_ 

 

Előzmény: cukorka4 (4766)
*upc*** Creative Commons License 2012.01.05 0 0 4767

80cm trilax tányért szerválj be hozzá és single fejet ha csak 1 box akarod nézni többre akkor 8as kimenetüt 8 boxon :) :) 

 

még ha több helyen akarod nézni szobádba akkor még vehetsz magadnak 2 beltérit :) 

és akár 1 kártyát 10 boxon is nézheted _:) 

most csodálkozol rajta  :D? 

 

Előzmény: cukorka4 (4766)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4766

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!15-e körül utazunk vissza angliába utána gyorsan kerítek egy szerelőt hogy állítasa be. nagyon remélem működni fog . ha valami bibi van ha nem gond akkor jelentkezni fogok. Minden jót és Boldog Új Évet Kívánok!

Előzmény: BiharyG (4765)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4765

Ha 2 (vagy 3) beltérit kérsz, mindegyikben van külön kártya, gyakorlatilag 2 (vagy 3) helyen használhatod. A Nagra kártyák csak a velük párosított, saját beltérivel működnek, a Crypto-s kártyát viszont használhatod saját beltériben is.

Előzmény: cukorka4 (4764)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4764

Szia! Nagyn szépen köszönöm a választ!És előre is bocsánat amit mst kérdezni fogok de tényleg antiduduk vagyok ehhez és nem szeretnék fölöslegesen ekkora tranzakcióba belekezdeni annélkül hogy minden világos nem lenne. nos :) hogy érted hogy saját beltéri? kérhetek direkt ezt a fajta bltérit "szürke  Philips"-et is? meg hogy ha 2 beltérit kérek akkor mindkettő "fő" gépként funkcionál vagy is hogy minkettőben van kártya , egyforma.? mert én azt hittem hogy van egy fő beltéri a másik csak elosztóként funkcionál hogy a másik szobában is lehet szabadon külön csatornákat nézni.pl.  tényleg elnézést a tudatlanságomért. és mégegyszer nagyon köszönöm Neked!

Előzmény: BiharyG (4763)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4763

Igen, ez az út járható így. De ha esetleg később megjön az étvágyad, és saját beltérit akarsz használni, akkor kérd a régi szürke Philips beltérit, abban Cryptowork kódolású kártya van, azt más beltéribe is bele tudod dugni.

Előzmény: cukorka4 (4762)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4762

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a UPC-vel kapcsolatban. Remélem tud valaki választ adni. Szeretnék kivinni magammal Upc-t de 2 db készülékkel szeretném kérni az előfizetést hogy itthon a kapott tányérral és az egyik készülékkel a szüleim tudják használni én pedig a másik készüléket kivinném magammal és majd kint vennék hozzá tányért és beállítani (szakemberrel). Ez így lehetséges e egyáltalán ? Kábel tv-m volt mindig úgy hogy nem nagyon látom át ezt a dolgot. Segítsetek kérlek, mert nagyon unom a lengyel VIVA-t :S . Előre is köszönöm!

Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4761

Akkor jo esellyel mar a teveddel kell megkuzdened a modul es a kartya jo. Ilyen jellegu hibat azok nem igazan produkalnak. 

Előzmény: Superbad (4759)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4760

update: a tv2 is bejön.

Előzmény: Superbad (4759)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4759

Történt egy érdekesség: kipróbáltam ismét, de most úgy, hogy a tv be volt kapcsolva. Rádugtam az antennát, betettem a kártyát és hellyel közzel működik a dolog.

Bejönnek a csatornák ömlesztve, az összes kódolatlan szirszarral együtt.

De van egy kis homok a gépezetben. Ha módosítom a csatorna számát, már nem jön be, azaz újra kódolatnak látja, olyan mint ha lefagyna a modul vagy ilyesmi.

Ha minden működik, akkor bejönnek egy az egyébként is engedélyezetten fogható csatornáim (FEM3, RTL klub, Spektrum, stb.), de pl a TV2 nem. Ezt nagyon furcsának találom. Tehát a kártya valszeg nem egészen kompatibils, mégis van jópár dolog amivel elboldogul.

Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4758

Szinte 100%, hogy cryptos, de ha van ismeros, akkor konnyen kizarhatod ezt a hibalehetoseget. Amugy a tévébe rakott CI modul menujeben szinten kiolvashato. Latja egyaltalan a modult? A modulban a kartyat? miket ir ki? Lehet, hogy modul inkompatibilitas lesz, van par cryptos modul, ki kell probalni massal. Sajnos van ilyen. Olyan bolt, vagy ismeros kell, akivel tét nélkül tudsz sakkozni. 

Előzmény: Superbad (4756)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4757

A kis szürke Philips (amit linkeltél) cryptós.

Előzmény: Superbad (4756)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4756

Köszi szépen, rákérdezek van-e valakinek ismerőseim közül.

 

A beltérihez kapott kártyáról hogy lehet megállapítani, hogy az cryptoworks vagy sem? Semmi információ nincs ráírva.

Előzmény: Saughassy (4755)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4755

Elvileg nincs. Elso korben a kartyadat meg kellene probalni egy ismeros UPC s nel, akinek lehetoleg nem gyari belterije van. De meg a gyari is jo, mert ha vmi ok miatt megis le van lockolva a kartya az ugy is kiderul.

 

Ha ott mukodik, akkor tovabb lehet lepni, bar valszeg alapos fejvakaras lesz az eredmeny. :)

Előzmény: Superbad (4754)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4754

Igen, közvetlenül a tv-be, egy cryptoworks modulon keresztül (Samsung ue40d7000 tv-m van, ami elvileg tud dvb s-t). Antennát pedig a tv-be szintén. Műholdas előfizetésem van. Van valami kizáró ok, hogy így használjam?

Előzmény: Saughassy (4753)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4753

Na de valamibe be akarod dugni a CI modulod? Vagy a tévébe rogton?  Akkor kerdes, hogy a teved tud e DVB S t, mert ez a belteri emlekeim szerint csak muholdashoz jar.

Előzmény: Superbad (4752)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4752

 

Ilyen van. (dsr4101 58)

 

HD csatornára nem vagyok előfizetve, nagyon örülnék ha valahogy meg tudnám oldani, hogy ne kelljen használnom a beltérit.

Előzmény: Saughassy (4751)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4751

En szoptam vele, vegul vettem egy USB s smargot, azt bele a sajat stb be (Coolstream Neo), es eladtam a CIt. :) 

Nalam olyan tunet volt, hogy az SD adok mentek, a HD re szerinte nem volt jogosultsag. Se a Neoban, sem a PC s tunerkartyamon.

 

A smargo meg kb 6000 forint volt, pont fele a ci modulnak. :) 

Milyen belterid van?

Előzmény: Superbad (4750)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4750

Használ valamelyikőtök UPC Direct-hez common interface-t settopbox helyett? Érdekelnének a tapasztalatok. Nálam sajnos nem megy, a csatornák továbbra is kódoltak.

(cryptoworks kártyát használok)

Saughassy Creative Commons License 2012.01.01 0 0 4749

Ezt igy nem allitanam, az egyik legjobban porgo topic az Aliene, es mivel megy rajta az enigma, innentol kezdve gyak. egy mini Dream.

Előzmény: *upc*** (4748)
*upc*** Creative Commons License 2011.12.31 0 0 4748
rossz stb jatszol!
nem nagyon van fejtesztes egy zart linuxra!
Előzmény: meri (4747)
meri Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4747

Egy Amiko Alien (8900)-assal ismerekedem. Egyelőre még nem bíbelődtem vele, amit alapból tud, az tetszik. A neten találtam róla spéci infókat is, csak - mivel még sohasem volt okos STB-m - elég nehéz megkeresni a belépési pontot ebbe a témába... gondolom, erre is van megfelelő plugin, vagy ahogy (Saughassy) írtad, enigma 2-vel is érdemes próbálkozni... mindegy, valahol el kell kezdeni... Egy kérdés: erre létezik olyan "egyszerű" cfg file stb módosítás, mint ami korábban linkelve volt IPBox-ra (júpiszi C...x-hoz)? Jövő évben igyekszem jobban belemélyedni a témába.

Előzmény: Saughassy (4648)
naomicica Creative Commons License 2011.12.25 0 0 4746

Sziasztok, Boldog karácsonyt :)

 

Nálunk Angliában remekül megy a UPC. Eddig egy alkalommal szart be átmenetileg, amikor eszméletlen sűrű havazás volt úgy 1-2 hete.. Amúgy minden jó.. A tányér amúgy kb 20 centi magasan van a földtől. Szuperül megy.. Csak attól félek, ha költötök, megint hónapokig tart belőni majd :D

csab2 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 4745
Végre a Duna2-n automatikusan "szétugrik" a kép szélesvásznúra!!!
*upc*** Creative Commons License 2011.12.24 0 0 4744
Boldog Karacsonyt ;)
Saughassy Creative Commons License 2011.12.23 0 0 4743

Nyilvan nem jutott eszembe.:) Tobben is visszajeleztek, hogy elbasztak. Az ismetlesre mar osszekapartak egy feliratot. Most az a kerdes hogy szinkronizalni felejtettek el, vagy eltunt a szinkronizalt kopia. Mindenesetre eleg ciki. :D

Előzmény: *upc*** (4741)
V.Gy. Creative Commons License 2011.12.23 0 0 4742

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!