Keresés

Részletes keresés

faithful lover Creative Commons License 2015.05.27 0 0 1149

Folyamatosan hátrahúzott állapotban van? 

Előzmény: Dann88 (1148)
Dann88 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 1148

Sziasztok!

 

Nekem van egy cb6000-rem és rendszeresen viselem is. Az a problémám vele, hogy pár nap után a fitymám megduzzad(ödéma). Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy ezzel lehet e kezdeni valamit a cb levétele nélkül? Vagy más típus vagy beállítás kellene nekem?

Elroberto Creative Commons License 2015.05.24 0 0 1147

11000 Postával.



Törölt nick Creative Commons License 2015.05.22 0 0 1146

Szia!

Itt lassan fél egy van, ezért nem írok sokat, de fogok :) ezt veheted fenyegetésnek :) De azt mindenképpen el akarom mondani, hogy szerintem rokon lelkek vagyunk.

Átgondolom amit írtál és válaszolok, vagyis inkább leírom amit én gondolok :)

Előzmény: Poch Odon (1145)
Poch Odon Creative Commons License 2015.05.21 0 1 1145

Szia zseton71!

 

Nem, egyáltalán nem érzem, hogy provokálnál. Hozzád hasonlóan engem is érdekel, hogy mások hogyan, és milyen indíttatásból kötnek ki ebben a játékban.

Nem csodálom, hogy ellentmondást vélsz abban, amit írok. Én sem vagyok normális, hogy a te szavaiddal éljek, azaz nem vagyok BDSM mentes. Már nagyon

fiatalon, gyakorlatilag a szexuális aktivitásom kezdetén elkezdett érdekelni az, hogy a másikat magatehetetlenné téve akkor, úgy és annyiszor élveztessem el,

ahogyan nekem tetszik, nem pedig úgy, ahogy ő akarja. Így hamar képbe kerültek a különböző kötözési technikák, az aktuális barátnőimet próbáltam bevonni

ebbe a játékba. Persze nem mindenkit sikerült (van, akit nem lehet kimozdítani a komfort zónájából), olyankor nem erőltettem, ilyen formán normális kapcsolatban

éltem ezen időszakok alatt. Aztán jött a nagy szerelem, és egy olyan társra leltem, akivel annyira őszinte a kapcsolatunk, hogy a legtitkosabb, legféltettebb vágyainkat

sem kellett véka alá rejteni. Amit elfogadhatónak gondoltunk a másik vágyaiból, azt kipróbáltuk. Így aztán sok mindent átéltünk már együtt, de csak a BD területről,

az SM egyikünket sem érdekli. Aztán jöttek a gyerekek, és nagyon megváltozott minden. Elfogyott az idő, ami eddig rendelkezésre állt. Ezzel el is jutottunk a jelenbe.

Ő elalszik a gyerekekkel, én olvasgatok a neten (ma már sokkal több anyag van fent a témában), rálelek valami izgatóra és már meg is történik a baj, önkielégítek.

Azaz, a fantáziámban élem meg azokat a dolgokat, melyeket régen együtt fedeztünk fel. Sajnos ez már több éve így van, ezért okkal nevezhetjük egy rossz szokásnak.

Ezzel meg is válaszoltam, hogy miért nem működik, hogy ha csak megígérem, nem csinálom. Ha sikerülne alkoholistát a piáról szavakkal leszoktatni, nem is lenne egy

sem:) Motiváció, vagy tiltás kell, és ez az erényöves játék mindkettőt megvalósítja. Ráadásul, ez újra egy játék, amit együtt játszhatunk, és tovább folytatjuk egymás

megismerését is. Abban egyetértünk, hogy felettébb izgalmas bezárva lenni, tudva azt, hogy a szabadulás kulcsa a szerelmem kezében van. Nem akkor élvezek el,

amikor én akarok. Gyakorlatilag ugyanezt játszuk már évek óta, csak nem napokon, hanem csak órákon keresztül. De a lényeg ugyanaz, egy másik ember irányítja

kénye, kedve szerint a szexuális energiámat, én pedig az övét.

 

üdvÖdön

Előzmény: Törölt nick (1143)
faithful lover Creative Commons License 2015.05.21 0 0 1144

Alternatív megoldás ;-)

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.19 0 0 1143

Szia!

A normális alatt azt értem, hogy bdsm mentes, de ezt nagyon idézőjelesen értem. Én nem vagyok mentes, mégis kifejezetten normálisnak tartom magam :)

Amit a felismerésről írsz, az nagyon igaz, én pontosan ezt élem meg. A legutóbbi szabadságom (és itt nem nyaralásra gondolok természetesen) alatt kivertem magamnak (de utálom ezt a kifejezést) és kifejezetten szar érzés volt utána. Azt éreztem, hogy elvesztettem valamit, hogy elpazaroltam valamit, hogy ezzel kevesebb lesz a következő szeretkezésünk a feleségemmel. Lehet, hogy nincs így, lehet, hogy ezt csak az öv hatása miatt érzem így, nem tudom, de most ezt gondolom.

 

Azt mondod nem kell szolgálnod, ha jól értem ezt, akkor a ti játékotokban nincs más módon jelen a bdsm. De akkor minek az öv? Öv nélkül nem tudnád visszafogni magad? Öv nélkül nem tudnád a párod, csak kényeztetni? Ha csak arra kell az öv, hogy ne élvezz el, csak ha szeretkeztek, és ez a szabad akaratod döntése, akkor ezt megtehetnéd öv nélkül is.

Bocsi ha kicsit provokállak, de valóban érdekel a dolog.

 

Én simán vissza tudom fogni magam, de az öv ad egy plussz élvezetet, megadja azt az érzést, hogy ez nem az én döntésem, hogy rab vagyok. Ez persze kimerül abban, hogy a farkam raboskodik, de ez éppen elég ahhoz, hogy szinte folyamatosan egyfajta izgalomban legyek. Ha benned nincs meg ez az izgalom, akkor mi értelme viselni az övet?

Előzmény: Poch Odon (1141)
Buvolix Creative Commons License 2015.05.19 0 0 1142

A cső része milyen hosszú ?

köszi

Előzmény: Karcsi2461 (1139)
Poch Odon Creative Commons License 2015.05.17 0 1 1141

"Persze ez csak úgy működik, ha valakiben megvan az a bizonyos, alárendeltségi hajlam. Ha egy "normális" férfira tennénk fel az övet, lehet egészen más hatást érnénk el vele, aztán lehet, hogy ez egy igazi csodaszer, és minden férfiból kezes bárányt csinál."

 

Ha a "normális férfi" alatt azt értjük, hogy mindig ő irányít, lehet, hogy igazad van. Szerintem azonban egy valódi párkapcsolatban változó, hogy ki melyik területen

tartja kézben a gyeplőt. Van ahol a férfi, és van ahol a nő. Nem hiszem, hogy ne izgatna fel egy férfit, ha a nő olykor átveszi az irányítást a szexben, és persze ez

fordítva is igaz. Egy kb. 10 éves kapcsolatban már régen rossz, ha semmi nem változott az eredeti felálláshoz képest :D Bennem nincs az a klasszikus alárendeltségi

hajlam, csak volt egy pont, amikor rájöttem, hogy az önkielégítés mennyire károsan hat a szexuális életünkre (leginkább a mértéke). Ekkor találtam rá az övre, és

azt gondoltam, hogy milyen izgalmas játék lenne, ha feleségem határozhatná meg, mikor lehet orgazmusom. Nem kell szolgálnom, nem kell megalázkodnom, pusztán

annyi történik, hogy nincs fantáziálás másról, csak ő van, ha szexről van szó. Ráadásul egy rendkívül hatékony eszköz kerül így a nő kezébe, hogy kifejezésre juttassa

mire vágyik épp. Ha csak kedveskedésre, babusgatásra, nem enged ki. Ha meg vad szexre, kienged, és ehhez nem kell mondania semmit, csak a kulcsot elővenni, vagy

nem ... Ilyen értelemben valóban minden párkapcsolatban élő férfinek viselnie kellene övet, jobb lenne a világ :) Persze, ez csak egy vélemény ...

 

üdvÖdön

Előzmény: Törölt nick (1133)
aeway Creative Commons License 2015.05.17 0 0 1140

Igen :)

Előzmény: Törölt nick (1137)
Karcsi2461 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 1139

A kép valahogy lemaradt.

 

Előzmény: Karcsi2461 (1138)
Karcsi2461 Creative Commons License 2015.05.17 0 1 1138

Sziasztok!

Eladó egy szilikon erényöv, a képen látható tartozékokkal, dobozában.

Ár: 7.000 Ft

Érdeklődni: karcsi2461@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.15 0 0 1137

A bugyi is büntetőeszköz?

Előzmény: aeway (1123)
huns221 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 1136

Szia! 

 

Pontosan hol tudnám átvenni Zuglón, illetve a nap mely szakaszán?

 

Üdv huns221

Előzmény: Poch Odon (1135)
Poch Odon Creative Commons License 2015.05.13 0 0 1135

Szia!

 

Igen, meg van még. A posta nem olcsó, mivel elég nehéz a cucc. Ha budapesti vagy,

meg lehet oldani a személyes átvételt, mert 2-3 naponta járnak fel kollégáim Zuglóba.

Velük fel tudom küldeni, persze nem tudják mit visznek :)

 

üdvÖdön

Előzmény: huns221 (1134)
huns221 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 1134

Szia! 

 

A második (Fém öv 40 mm-es gyűrűvel és szökésgátló tüskével - teljesen új - 8000 HUF) még megvan?

Ha igen, akkor csak postán, vagy személyesen is meg lehet venni? 

 

 

üdv: huns221

Előzmény: Poch Odon (1107)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.13 0 2 1133

Sziasztok!

 

10 nap szabadság után ismét fogságban. Meghatározatlan ideig.

Úgy néz ki, hogy a kezdeti erős ellenérzésből, átlendültünk a másik oldalra. Persze az ellenérzés még megvan, de az a valaki aki az övben lettem, nagyon bejött a feleségemnek.

Akik folyamatosan, vagy hosszabb ideig viseltek már övet, azok tudják, hogy milyen vágyak gyűlnek fel az emberben. A harmadik hét vége felé, már egy véletlen érintés is végzetes tud lenni :) És ha ezt a folyamatos vágyat még megfűszerezzük egy nagy adag alárendeltségi hajlammal, akkor kapunk egy irányítható, szolgálatkész, folyamatosan vágyakozó, mindenre hajlandó, férfit. És azért ezt sok nő el tudja viselni, a feleségem is :) 

Hát ez van mifelénk, így alakulnak a dolgok. Persze ez jó részt nekem köszönhető, hiszen abban a három hétben míg elzárva voltam, tényleg mindent megtettem, hogy a feleségem azt érezze, szeretem, kívánom őt, és bármit megtennék érte. És az a szép ebben, hogy ez nem egy szerep volt, nem kellet kitalálnom dolgokat. Csak azt mondtam amit gondoltam, azt tettem amit éreztem.

Mikor lekerült az öv és végre három hét után ismét szeretkeztünk, az valami isteni volt, meg se kísérlem elmesélni :)

Aztán jött a 10 nap pihenő és újra visszatért a régi férj. Ez persze még mindig egy átlagon felüli férj, de szombat reggel nem volt kedve ágyba hozni a kávét a feleségének (soha nem vittem az ágyba a kávét, én nem iszom, és nem is készítem, a három hét alatt számtalanszor megtettem) és gyakorlatilag ez, egy kis szexre való felbujtással megspékelve, pontosan elég volt ahhoz, hogy a feleségem úgy gondolja, mindkettőnknek jobb, ha folyamatos felügyelet alatt vagyok. 

Megváltoztat az öv, más ember vagyok benne, vagyis inkább azt mondom, az vagyok az övben aki lenni szeretnék, és a jelek, szerint a feleségem is ilyennek szeretne.

 

Persze ez csak úgy működik, ha valakiben megvan az a bizonyos, alárendeltségi hajlam. Ha egy "normális" férfira tennénk fel az övet, lehet egészen más hatást érnénk el vele, aztán lehet, hogy ez egy igazi csodaszer, és minden férfiból kezesbárányt csinál.

istvan2589 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 1132

Tiszteletem, erényöv érdekelne, hogy tudnánk föl venni a kapcsolatot?

Előzmény: Miss Barb (1103)
Chastityboy Creative Commons License 2015.05.10 0 0 1131

Sziasztok!

 

Eladásra kínálom a képen látható (ROZSDAMENTES ANYAGBÓL KÉSZÜLT!!!) fém erényövet. A ketrechez egy darab 45 mm átmérőjű heregyűrű tartozik. Az erényövet utánvéttel postázom. A termék kiváló minőségű és hibátlan. (Még egyszer megemlítem rozsdásodásra nem hajlamos anyagból készült). Sajnos az egyik magyar aukciós internetes oldalon egyszer vásároltam egy olyan fém erényövet ami 1 (azaz egy) hét alatt berozsdásodott. Ez nem fog. 

ÁR: 10.000 Ft (+ POSTAKÖLTSÉG)

 

Íme:

 

 

Üdv.: Chastityboy

Buvolix Creative Commons License 2015.05.08 0 0 1130

Igen, ez tényleg hasonlít, de mintha kicsit más lenne.

 

Meg itt, ha jól látom a hirdetésben, akkor nem lehet választani a 3 méret közül.

Mert általában 3 méretben szokták árulni ezt a fajta erényövet. Ez a BirdLocked márkájú övnek a másolata.

 

Gyűrű méretet lehet választani, de csőrészből, ha jól látom csak egy méret van.

 

Olyat keresnék, ahol a csőrész tekintetében is lehet választani és egy ideje nem találom Ebay-en és ezért gondoltam itt rákérdezni.

 

köszi

Előzmény: EFRD (1127)
NewMan18 Creative Commons License 2015.05.08 0 0 1129

Valaki tudna nekem rendelni ebayról?

aeway Creative Commons License 2015.05.06 0 0 1128

Tegnap este felvettem az övemet csak estére mert ma meló, nejem meglátta, büntit kaptam érte, majd akkor vehetem le ha ő megengedi. azt mondta mert engedetlen voltam min 1 hét jár érte. Hát így jártam, de élvezem :)

EFRD Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1127
Előzmény: Buvolix (1126)
Buvolix Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1126

Ez az erényöv van olyan változatban, hogy nincsenek a csőrészének az elején tüskék ?

 

Olyan változatot láttál Ebay-en ?

 

köszi

Előzmény: Törölt nick (1125)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 1125
Előzmény: Buvolix (1124)
Buvolix Creative Commons License 2015.05.02 0 0 1124

Szia !

 

Ez pontosan melyik öv ?

kösz

Előzmény: Törölt nick (1110)
aeway Creative Commons License 2015.05.02 0 1 1123

Már 3 napja büntiben vagyok

Ha minden igaz holnap du szabadulok, de előtte egy kényszerfrancia van kilátásban :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.01 0 0 1122

Talán szombat :)

 

Előzmény: Törölt nick (1110)
Cyberworld Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1121

Egy régebbi hozzászólásomban hirdetett erényövek még eladók (kici óccóó, ennyiért máshol nincs):

Szilikon CB6000S,új: Alkatrészeiben kompatibilis a fém ill műanyag verzióval, így akár kombinálni is lehet őket, pl szilikon pánt fém ketreccel - hosszú távon kényelmesebb - 8e

Ultimate asslock, unisex, új: Acélból készült, csukva 4 cm átmérőjű, szétnyitható, lelakatolható, ekkor lehetetlen eltávolítani. Mivel a nyakrésze kicsi, hordható hosszú távon is, egyedül ülésre nem kényelmes, de pl bárkit az ágyához (vagy bármihez) lehet láncolni vele, képtelen szabadulni. Új ára 120 eur  - 20e

Pink chastity belt: rózsaszín erényöv katéterrel és análpluggal. 
új ár 200$+ÁFA - 35e

Alkudni lehet(ésszel), postát állom, mailcím publikus.

Képeket tettem fel ide:
http://lockedzsomi.tumblr.com/tagged/forsale

Liefdevolle Creative Commons License 2015.04.28 0 0 1120

Akkor azért valami csak változik benne, még ha nehezen is :)))

Előzmény: Törölt nick (1116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!