Keresés

Részletes keresés

*upc*** Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4776

sajnos modulokban föled alpha modulban már azszem uj káűrtyát is adnak ezt hibrid crypto irdeto 2 kártyát elöfordul hogy modul nem tudja lekezeni le fagy esetleg de sajat müholdvevö szépen lekezeli 

Előzmény: Superbad (4775)
Superbad Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4775

Nekem is ugyanez a problémám. Common Interface csatlakozóban használom a kártyát, ott ezek a csatornák befagyva, illetve sehogy nem jelentkeznek.

Újrakerestettem a csatornákat, de nem segített.

 

Másik fórumon olvastam, hogy valaki aki settopboxxal használja, csinált egy gyári beállítások visszaállítását, és megjavult a dolog (gondolom ő is újrakerestette...)

CI-ben viszont ez nem mukszik sajna.

Előzmény: BiharyG (4774)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4774

A minap több csatornám is eltünt amikor odakapcsolok kiírja a csatorna nevét de információ nem jelenik meg róla és csak fekete képernyő van!

 

Egész véletlenül nem a Viva, pár MTV és a Comedy Central? Mert ezek másik transzponderre költöztek (12226 V 27500 5/6), újra kell kerestetni.

Előzmény: WhiteTusk (4769)
*upc*** Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4773

HD csomagot vagy DVR kérsz akkor hulladék dsr 8111 philips boxot adják ami ugy HD és  HDMIs de sok gond van softverjával és nagyon hangos is ha pl aludni akarsz . 

 

olyan vagy hogy : 

kérsz philips dsr vagy dsx6010 készüléket és átrakod kártyát ami benne van ,

saját HDs HDMI boxodba akkor élvezheted funciojaid 

HD adás , HDMI , HDD tárhely ami boxba van  ami sajátodé ! 

 

vannak sajat boxok :

dreambox HD 

 

vu+ család 

 

skystar HD2 pc kártya - dual core gép kell hozzá 

 

ab ip box 55, 99, 9900 ( EZ KEDVENCEM most ) olcso is 

9900 DVB-T kártyát is tudsz beletenni és élvezheted mindigtv extra élményeit 

ez ugyan igaz  dreambox 8000 is és dvb-T usb stikekre is linux rendszer alatt . 

 

ezekbe boxokba menüjébe bekell állitanod CCcam emut ami kártyát fogja kezelni és ugy fogja kinyitni adást kártyához 

AB ipbox oscam emut használ ott configolni kell box telnet alatt 

internet és pc is kell és egy router 

 

 

 

 

Előzmény: dtiborz (4770)
*upc*** Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4772

esetleg antenna elmozdult szakemberrel akinek van müszere beállitja pénzért 

vagy fej ment ki . 

vagy boxon egy csatorna keresést kell végrehajtani 

pin kod 0000 fekete és szürke philips esetén

 

Előzmény: WhiteTusk (4769)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4771

Beszelj veluk, en is ezt kerdeztem, de allitolag nincs SD s DVR, szoval ugyanazt a hulladek DSR 8110 et adjak. Szoval a fekete, 720p s remseget. Anno en is azt kaptam, amikor SD s csomagot kertem. Most inkabb vettem belterit es csak szurke nem rogzitot kertem HD csomaggal. Ez a legolcsobb combo, igy 2 elofizu, +HD csomag havi 6500 asszem.

Előzmény: dtiborz (4770)
dtiborz Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4770

Szisztok!

Most akarok váltani T-Satról UPC-re. Melyik beltérit kapom ha előfizetek a HD csomagra (HDMI miatt)?

Vagy kérjem a DVR opciót, ott azt írják, hogy azon a beltérin van HDMI csatlakozó.

Üdv.

T.

WhiteTusk Creative Commons License 2012.01.06 0 0 4769

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem hátha van itt olyan aki rajtam kivül is tapasztalta ezt! A minap több csatornám is eltünt amikor odakapcsolok kiírja a csatorna nevét de információ nem jelenik meg róla és csak fekete képernyő van! Nálatok is előfordult már ez, és ha igen hogyan lehet orvosolni? Bandi

*upc*** Creative Commons License 2012.01.05 0 0 4768

sky uk mennyi nálatok ? 

esetleg feltudnam veled veni kapcsolatot ? 

 

skypom : norbi_18_ 

 

Előzmény: cukorka4 (4766)
*upc*** Creative Commons License 2012.01.05 0 0 4767

80cm trilax tányért szerválj be hozzá és single fejet ha csak 1 box akarod nézni többre akkor 8as kimenetüt 8 boxon :) :) 

 

még ha több helyen akarod nézni szobádba akkor még vehetsz magadnak 2 beltérit :) 

és akár 1 kártyát 10 boxon is nézheted _:) 

most csodálkozol rajta  :D? 

 

Előzmény: cukorka4 (4766)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4766

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!15-e körül utazunk vissza angliába utána gyorsan kerítek egy szerelőt hogy állítasa be. nagyon remélem működni fog . ha valami bibi van ha nem gond akkor jelentkezni fogok. Minden jót és Boldog Új Évet Kívánok!

Előzmény: BiharyG (4765)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4765

Ha 2 (vagy 3) beltérit kérsz, mindegyikben van külön kártya, gyakorlatilag 2 (vagy 3) helyen használhatod. A Nagra kártyák csak a velük párosított, saját beltérivel működnek, a Crypto-s kártyát viszont használhatod saját beltériben is.

Előzmény: cukorka4 (4764)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4764

Szia! Nagyn szépen köszönöm a választ!És előre is bocsánat amit mst kérdezni fogok de tényleg antiduduk vagyok ehhez és nem szeretnék fölöslegesen ekkora tranzakcióba belekezdeni annélkül hogy minden világos nem lenne. nos :) hogy érted hogy saját beltéri? kérhetek direkt ezt a fajta bltérit "szürke  Philips"-et is? meg hogy ha 2 beltérit kérek akkor mindkettő "fő" gépként funkcionál vagy is hogy minkettőben van kártya , egyforma.? mert én azt hittem hogy van egy fő beltéri a másik csak elosztóként funkcionál hogy a másik szobában is lehet szabadon külön csatornákat nézni.pl.  tényleg elnézést a tudatlanságomért. és mégegyszer nagyon köszönöm Neked!

Előzmény: BiharyG (4763)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4763

Igen, ez az út járható így. De ha esetleg később megjön az étvágyad, és saját beltérit akarsz használni, akkor kérd a régi szürke Philips beltérit, abban Cryptowork kódolású kártya van, azt más beltéribe is bele tudod dugni.

Előzmény: cukorka4 (4762)
cukorka4 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4762

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a UPC-vel kapcsolatban. Remélem tud valaki választ adni. Szeretnék kivinni magammal Upc-t de 2 db készülékkel szeretném kérni az előfizetést hogy itthon a kapott tányérral és az egyik készülékkel a szüleim tudják használni én pedig a másik készüléket kivinném magammal és majd kint vennék hozzá tányért és beállítani (szakemberrel). Ez így lehetséges e egyáltalán ? Kábel tv-m volt mindig úgy hogy nem nagyon látom át ezt a dolgot. Segítsetek kérlek, mert nagyon unom a lengyel VIVA-t :S . Előre is köszönöm!

Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4761

Akkor jo esellyel mar a teveddel kell megkuzdened a modul es a kartya jo. Ilyen jellegu hibat azok nem igazan produkalnak. 

Előzmény: Superbad (4759)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4760

update: a tv2 is bejön.

Előzmény: Superbad (4759)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4759

Történt egy érdekesség: kipróbáltam ismét, de most úgy, hogy a tv be volt kapcsolva. Rádugtam az antennát, betettem a kártyát és hellyel közzel működik a dolog.

Bejönnek a csatornák ömlesztve, az összes kódolatlan szirszarral együtt.

De van egy kis homok a gépezetben. Ha módosítom a csatorna számát, már nem jön be, azaz újra kódolatnak látja, olyan mint ha lefagyna a modul vagy ilyesmi.

Ha minden működik, akkor bejönnek egy az egyébként is engedélyezetten fogható csatornáim (FEM3, RTL klub, Spektrum, stb.), de pl a TV2 nem. Ezt nagyon furcsának találom. Tehát a kártya valszeg nem egészen kompatibils, mégis van jópár dolog amivel elboldogul.

Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4758

Szinte 100%, hogy cryptos, de ha van ismeros, akkor konnyen kizarhatod ezt a hibalehetoseget. Amugy a tévébe rakott CI modul menujeben szinten kiolvashato. Latja egyaltalan a modult? A modulban a kartyat? miket ir ki? Lehet, hogy modul inkompatibilitas lesz, van par cryptos modul, ki kell probalni massal. Sajnos van ilyen. Olyan bolt, vagy ismeros kell, akivel tét nélkül tudsz sakkozni. 

Előzmény: Superbad (4756)
BiharyG Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4757

A kis szürke Philips (amit linkeltél) cryptós.

Előzmény: Superbad (4756)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4756

Köszi szépen, rákérdezek van-e valakinek ismerőseim közül.

 

A beltérihez kapott kártyáról hogy lehet megállapítani, hogy az cryptoworks vagy sem? Semmi információ nincs ráírva.

Előzmény: Saughassy (4755)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4755

Elvileg nincs. Elso korben a kartyadat meg kellene probalni egy ismeros UPC s nel, akinek lehetoleg nem gyari belterije van. De meg a gyari is jo, mert ha vmi ok miatt megis le van lockolva a kartya az ugy is kiderul.

 

Ha ott mukodik, akkor tovabb lehet lepni, bar valszeg alapos fejvakaras lesz az eredmeny. :)

Előzmény: Superbad (4754)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4754

Igen, közvetlenül a tv-be, egy cryptoworks modulon keresztül (Samsung ue40d7000 tv-m van, ami elvileg tud dvb s-t). Antennát pedig a tv-be szintén. Műholdas előfizetésem van. Van valami kizáró ok, hogy így használjam?

Előzmény: Saughassy (4753)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4753

Na de valamibe be akarod dugni a CI modulod? Vagy a tévébe rogton?  Akkor kerdes, hogy a teved tud e DVB S t, mert ez a belteri emlekeim szerint csak muholdashoz jar.

Előzmény: Superbad (4752)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4752

 

Ilyen van. (dsr4101 58)

 

HD csatornára nem vagyok előfizetve, nagyon örülnék ha valahogy meg tudnám oldani, hogy ne kelljen használnom a beltérit.

Előzmény: Saughassy (4751)
Saughassy Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4751

En szoptam vele, vegul vettem egy USB s smargot, azt bele a sajat stb be (Coolstream Neo), es eladtam a CIt. :) 

Nalam olyan tunet volt, hogy az SD adok mentek, a HD re szerinte nem volt jogosultsag. Se a Neoban, sem a PC s tunerkartyamon.

 

A smargo meg kb 6000 forint volt, pont fele a ci modulnak. :) 

Milyen belterid van?

Előzmény: Superbad (4750)
Superbad Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4750

Használ valamelyikőtök UPC Direct-hez common interface-t settopbox helyett? Érdekelnének a tapasztalatok. Nálam sajnos nem megy, a csatornák továbbra is kódoltak.

(cryptoworks kártyát használok)

Saughassy Creative Commons License 2012.01.01 0 0 4749

Ezt igy nem allitanam, az egyik legjobban porgo topic az Aliene, es mivel megy rajta az enigma, innentol kezdve gyak. egy mini Dream.

Előzmény: *upc*** (4748)
*upc*** Creative Commons License 2011.12.31 0 0 4748
rossz stb jatszol!
nem nagyon van fejtesztes egy zart linuxra!
Előzmény: meri (4747)
meri Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4747

Egy Amiko Alien (8900)-assal ismerekedem. Egyelőre még nem bíbelődtem vele, amit alapból tud, az tetszik. A neten találtam róla spéci infókat is, csak - mivel még sohasem volt okos STB-m - elég nehéz megkeresni a belépési pontot ebbe a témába... gondolom, erre is van megfelelő plugin, vagy ahogy (Saughassy) írtad, enigma 2-vel is érdemes próbálkozni... mindegy, valahol el kell kezdeni... Egy kérdés: erre létezik olyan "egyszerű" cfg file stb módosítás, mint ami korábban linkelve volt IPBox-ra (júpiszi C...x-hoz)? Jövő évben igyekszem jobban belemélyedni a témába.

Előzmény: Saughassy (4648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!