Keresés

Részletes keresés

baratno Creative Commons License 2002.12.16 0 0 473
Szia Enikő!

Az ismeretség az interneten köttetett:-)
De már áthelyeztűk a valós élet alapjaira.
A véletlen hozza az életembe az egyenruhákat,soha nem vadásztam rájuk, de bírom őket, és most már kifejezetten egyet:-)

Egyszer magammal viszlek, jó?:-)))

b.

Előzmény: cenikooo (470)
cap179653 Creative Commons License 2002.12.16 0 0 472
Ez a Gabor véletlenul nem Djiboutiban lett caporal-chef 92-ben?Tizedesként erkezett a REP-bol es az ujoncok kiképzoje lett afrikaban.Nagyon jo futo volt.Egyrol beszélunk?Most lenne egy személyes kérésem is.Est-ce que tu peux m'envoyer le code de l'honneur de la Légion Etrangčre en version hongroise et en français?Je sais que normalement il faut que je les sache mais il y a longtemps que je m'occupe avec d'autre chose et je les oubliés.Je te remerçie d'avance et je te souhaite :Bonne fęte.
Előzmény: csak-az-igazat (468)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.16 0 0 471
Szia JGY!
Köszi a gyors választ! :)) A Horváth Attilát nem ismerted véletlenül???? Most nincs több időm, mennem kell. Úgy szeretnék még sokat megtudni rólatok, milyen az életetek, hogy vagytok kint...stb... Pussz
Előzmény: csak-az-igazat (469)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.16 0 0 470
Szia barátnő! :))
Te mázlista Te! :)))) Most nagyon irigykedem ám :))) Mekkora mázlid van!!! Eszméletlen :))) És hol futsz össze ilyen emberekkel??? Én is szeretnék véletlenül összefutni minimum hivatásosokkal :))) Elolvadok az egyenruhájuktól..... :)))))

Pusszancs
Enikő

Előzmény: baratno (467)
csak-az-igazat Creative Commons License 2002.12.16 0 0 469
Szia Eniko !

Ami a Kepi Blanc-t illeti ebben biztos vagyok mert meg segitettem is neki mikor ment nyugdijba. Meg meg is van egy kartyam "Carte General" tehat ingyenes belepes es szorakozas, habar soha nem volt alkalmam meglatogatni. A legiorol szolo konyvekrol talalsz eleget a forum also beszolasai kozott, talan megtalalod azt az illetot aki azt gondolja hogy GABOR-nak hivjak. O tudtommal nem irt konyvet.

Ami a baratodat illeti, igen lehetseges hogy a fogai miatt nem vettek fol. Ha tul rosszak akkor elutasitjak az illetot de visszajohet miutan megcsinaltatta oket. Ez azert van nehogy ingyenes fogorvosi klinika legyen belolunk es mihelyt megjavitjak a fogakat az illeto meg nem akar maradni (mert az elso 6 honap alatt meg lehet kerni hogy elmenjen, semmi problema nelkul).

Addig is minden jot, udv. J.GY

Előzmény: cenikooo (464)
csak-az-igazat Creative Commons License 2002.12.16 0 0 468
Szia baratno !

En Aubagne-ban vagyok mert mint ven csatalo mar nem vagyok harci ezredben. De itt is lehet jo es rendes munkat vegezni ha az ember beallitottsaga olyan.

Ami a Képi Blanc-t illeti azt GABOR vette meg mikor meg Calvi-ban volt szolgalatban. Utana elment 2 evre Guyane-ba es a csaladra bizta az iranyitast.

Talan ez volt az egyetlen hiba amit csinalt. Miutan misszajott es nyugdijba ment mar volt egy kis problema a penzzel pedig mindenet beletette amit az egesz ido alatt keresett es meg a Guyane-ai premiumot is.

Ugy latszik hogy mar tul keso volt es csak kesleltetni tudta a bukast a sok fizetetlen szamla es mas balhek miatt.

Udv. J.GY

Előzmény: baratno (463)
baratno Creative Commons License 2002.12.15 0 0 467
Szia Enikő!

Érdekes, mert nekem sem ő az elsőegyenruhás barátom. De engem megtalálnak maguktól. Ha civilben kiszúrok valakit, megakad a szemem rajta, akkor tutti, hogy kiderűl, hogy minimum hivatásos katona:-)
Voltam nyáron Fr.országban...légiósok között.Neked a Paradicsom lett volna. nekem is az volt. Nagyon aranyosak voltak velem kedvesek.

b.

Előzmény: cenikooo (466)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.15 0 0 466
Igen én is Görög esten voltam ott párszor. Mondjuk én nem csípem a külföldi pasikat, de a hangulat Isteni volt :)) És volt lent egy két magyar emberke is. De azért gondolod miért pont oda mentünk a barátnőmmel szórakozni, ugyi?? :))))))
Előzmény: baratno (463)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.15 0 0 465
Szia Barátnő!!

Nem nem, nincs kint a barátom, csak volt, de nem is barátom tulajdonképpen csak szeretném ha az lenne :)))))))

Hogy én is itt vagyok, azt arra értettem, hogy nem csak Te vagy egyedüli lány aki e sorokat olvasgatja, hanem én is :))) Tudod, ez nálam szerintem betegség! Betegesen tetszenek ezek a Légiós pasik abba szexi egyenruhájukba :))))) na meg a katonák is, meg a rendőrök is (míg meg nem szólal- már aki-) és csak gyönyörködni járok ide :)) Ugye szabad?? :))) Pussz Enikő

ps. Istenem ha Dzsibutiban mesztic (vagy mi??)benszülött nő lennék :))))

Előzmény: baratno (462)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.15 0 0 464
Szia JGY?

Egy jó barátom volt kint, próbált bejutni a Légióba és nem vették fel, azért , mert állítólag,voltak rossz szuvas fogai. Ez igaz lehet? Mert itt mindenki kiröhögte, hogy ezért nem vesznek fel valakit, hiszen van fogorvos.....

A srác neve nem rémlik (Gábor Attila), azt hiszem nem ő volt aki a könyvet írta. Basszus elfelejtettem és már 2 hete ezen gondolkozom! Pedig a könyveb is írta, hogy ő csinálta ezt a helyet a Képi Blancot Pesten! De nem Gábor Atti, vagy mégis?? Majd még töröm a fejem egy kicsit :)))
Ismersz egy srácot, Horváth Attila? 4 évig volt kint állítólag. Asszem 94 vagy 95-től. Volt Dzsibutiban azt tudom, láttam fényképeket! Ő desertőr. Tele lett a hócipője :))

Ja és én nem nézek Van Damme filmeket! Én ezeknek nem hiszek :)) Inkább dokumentum filmeket meg könyveket olvasok, a Légiós témákkal kapcsolatban. Mindig is felnéztem ezekre a férfiakra....mert kemény lehet! Főleg az elején a kiképzés !
Nagyon köszi, hogy megtiszteltél figyelmeddel :)))
További jó munkát neked! Nektek :))) Üdv
Enikő

Előzmény: csak-az-igazat (461)
baratno Creative Commons License 2002.12.15 0 0 463
Szia J.Gy.!

Te hol vagy helyileg?
A Képi Blancban párszor voltam bulizni.A zene klasz volt, a hangulat is jó, és semmi extra flanc.

Kár, hogy bezárt.(legalábbis én úgy tudom, hogy bezárt)
Állítólag zűrős hely volt, de nekem nem tűnt fel.
Egy időben csak zártkörű rendezvényekre adák ki. Pl: így csöppentünk oda egyszer egy görög estre:-))

b.

Előzmény: cenikooo (460)
baratno Creative Commons License 2002.12.15 0 0 462
szia Enikő!

Bocsánat, hogy csak most reagálok, de nem voltam interenetközelben.
Hogy érted, hogy itt vagy te is? A te barátod is kinnt van? Vagy volt?

b.

Előzmény: cenikooo (458)
csak-az-igazat Creative Commons License 2002.12.15 0 0 461
Szia Eniko !

Akirol te beszelsz az GABOR Attila. Tudtommal mar tobb mint egy eve eladta a szorakozohelyet amit ugy hivtak "Képi Blanc".

Konyvet tudtommal nem irt.

Ami a "deserteur"-oket illeti itt a francia torveny van betartva. Ne gondoljal VANDAMME filmekre.

Pillanatnyilag kb 1-et vesznek fol 10-bol. Minek szaladni utana. Ami igaz, az hogy egy tucat jo is elment es utana megbanjak.

Ami a bortont illeti azt a birosag donti el.

Igen, meg szolgalatban vagyok.

Minden jot es jo elszakat, J.GY

Előzmény: cenikooo (460)
cenikooo Creative Commons License 2002.12.13 0 0 460
Szia JGY!
Kérdezhetek valamit? Hogy hívják azt a srácot, aki kint volt a légióban és most Pesten üzemelteti a Kepi Blanc nevű szórakozóhelyet?? Írt egy könyvet is, olvastam, nagyon tetszett! :))) Nem tudod véletlenül a nevét és a könyv címét. Kölcsönadtam valakinek és nem emlékszem a címére! Köszi :))) meg van még egy kérédsem. Ha valaki desertőr (nem biztos, hogy így írják) akkor azt "körözi" a légió vagy mi van vele???Hivatalosan szökevény és pl vissza már nem mehet, vagy ha elkapják akkor börtön??? Vagy hogy van ez?? Bocsi a soksok kérdésért ne haragudj, hogy ilyesmivel zaklatlak :))))!!!!! Te még mindig ott vagy? Mármint kint? Helyileg?
Köszi Puszi Enikő
Előzmény: csak-az-igazat (459)
csak-az-igazat Creative Commons License 2002.12.13 0 0 459
Elnezest mindenkitol akiknek nem valaszoltam de "el vagyok uszva" a munkaban es problemam van az "index-mail"-al is.


Remelem nemsokara, J.GY

cenikooo Creative Commons License 2002.12.12 0 0 458
Nem csak Te vagy egyedül!!! Én is itt vagyok ám!! :)) És elolvadok a gyönyrüségtől :))))))
Előzmény: baratno (455)
Mickey Cortez Creative Commons License 2002.12.11 0 0 457
sziasztok,szia J.!
Igen erröl:))
hihetetlen látni...

köszi!!
Cortez

csak-az-igazat Creative Commons License 2002.12.11 0 0 456
Jonapot mindenkinek, szia Maffi !

errol beszelsz ?


Igen mem mindig a muzeumban van a kriptaban. A Camerone-i csataban mar fakeze volt es igy harcolt, tehat csak egy kezzel.

Udv. mindenkinek, J.GY

Előzmény: Mickey Cortez (443)
baratno Creative Commons License 2002.12.09 0 0 455
én is válaszoltam, de légyszi a tulipan1@freemail.hu -ra írj.

kösz,
b.

Előzmény: Henri Charriére (454)
Henri Charriére Creative Commons License 2002.12.09 0 0 454
Válaszoltam. Még egy fél órát fent vagyok a neten.
Előzmény: baratno (453)
baratno Creative Commons License 2002.12.09 0 0 453
szia H.! írtam neked egy e-mailt:-)
nézd meg!

üdv,
b.

Előzmény: Henri Charriére (452)
Henri Charriére Creative Commons License 2002.12.09 0 0 452
Hello!

A barátod még aktív? Merre szolgál?

Henri

Előzmény: baratno (450)
baratno Creative Commons License 2002.12.09 0 0 451
lánn= lány.
bocsánat:-)
Előzmény: baratno (450)
baratno Creative Commons License 2002.12.09 0 0 450
Szerintem én lehetek az egyetlen lánn, aki ezt a fórumot olvassa. Úgyhogy hasonló cipőben tipegőket nem találok itt, de sok okosat és érdekeset megtudok a légiórol.
Nekem is volt szerencsém néhány légióssal megismerkedni és nagyszerű embereket véltem felfedezni bennük.
Előzmény: cap179653 (448)
Henri Charriére Creative Commons License 2002.12.09 0 0 449
Tényleg IRL-t írtam neked az IMG helyett. :-((Bocs, utólag is.

Egyébként a lalegion.de-n is van egy rakás vaw, de szerintem ők is erről a lemezről vették.

Üdv,

Henri

Előzmény: cap179653 (448)
cap179653 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 448

Előzmény: Rephyx (447)
Rephyx Creative Commons License 2002.12.09 0 0 447
IRL src helyett IMG src, es menni fog a kep :)
Előzmény: cap179653 (446)
cap179653 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 446
n551

a ket cd boritojat akartam feltenni,amirol letoltottem a zenet.csak nem jott ossze valamiert.pedig pontossan betartottam Henri utasitasait.
Cortez
irjal te,hogy miben tudnek segiteni.

Előzmény: n551 (440)
cap179653 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 445
Errol a ket lemezrol vettem le es atalakitottam.

Előzmény: n551 (440)
cap179653 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 444
Errol a ket lemezrol vettem le es atalakitottam.

Előzmény: Mickey Cortez (439)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!