Keresés

Részletes keresés

HufnágelPisti Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21424
Köszi a választ!
Amúgy több eladónak írtam, így jött össze ez... Naponta nullázzák ezt a korlátot?
H.P.
Előzmény: garfieldka (21423)
garfieldka Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21423
Egy jól, lényegretőrően megfogalmazott rövid kérdésre könnyebben kapsz választ a külföldiektől. Nálunk a Vaterán napokig levelezgetnek az érdeklődők az eladóval. Ez a stílus kevésbé megy külföldön. Olykor annak is örülni kell, ha a kérdésre egyáltalán válaszolnak.

Feltételezem, a termék leírása elég alapos ahhoz, hogy a legfontosabb információkat megkapd róla. Általában érdeke az eladónak a részletes tájékoztatás. Ami kimaradt, vagy speciális, arra próbálj csak kérdezni és ne hosszú levelezgetésben érdeklődj! Jobb eredményre számíthatsz így!
Előzmény: HufnágelPisti (21422)
HufnágelPisti Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21422
Sziasztok!

Rendelni szeretnék az e-bay-ről, és írtam az eladóknak 5 üzenetet. (Szállítási ktg-ről, stb.) A hatodik üzenetnél ezt írta ki: "The form is not available at this time.
You have exceeded the maximum number of messages you can send." Ezek szerint valami 5-ös limithez értem. Vajon a következő üzenetet holnap küldhetem? Nem lehet valahogy a limitet emelni, vagy megszüntetni? (Mert lenne még 1-2 fontos kérdés, mielőtt rendelnék...)
Ja még annyit, hogy 0 a Feedback-em, még nem rendeltem, ez lenne az első...

Köszi a választ!
H.P.
garfieldka Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21421
Küldtem mailt.
Előzmény: ruca0 (21420)
ruca0 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21420
Sziasztok. Egy kérdést szeretnék kérdezni tölletek. Nem-e tudjátok, hogy Magyarországon van-e olyan cég vagy személy aki foglalkozik ebay.com oldalon lévő tárgyak megrendelésével. Mivel van egy quadom és a motorja tönkrement és kinéztem az ebay oldalon egy motort de mivel még nem rendeltem sose valamint amerikából kellene ezt behozni nem tudom, hogy mi a menete. Ezért ha valaki tudna esetleg egy olyan személy vagy céget mondani aki foglalkozik rendelésekkel vagy ennek a lebonyolításával írjon ide a fórumba. Köszönöm előre is a segítséget!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21419
Hát ez szép :S Most lenne igazán érdekes nekem....
Na, mindegy, egyébként ha minden kötél szakad, még tudom ezt ajánlani:
Bár én még nem próbáltam
Előzmény: tony01 (21418)
tony01 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21418

most volt épp egy megrendelésem náluk és a visszaigazoláshoz már csatolt egy doksit, ami tartalmazza ezt: Júliusban az alábbi módosítások történtek: angol és dán behozatal esetén magánszemélytől NEM VESZÜNK FEL csomagot, csak cégektől-persze már májusban is próbálkoztak ezzel, de felvették mégis..felhívom, hátha..

Előzmény: Törölt nick (21417)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21417
Nemnem, ez csak duma, engem is próbáltak ezzel etetni. Kérd meg őket, hogy mutasság meg az általános szerződési feltételek között.
Én hozattam többször, vitettem többször...
Előzmény: tony01 (21416)
tony01 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21416
ki tud normális és viszonylag jó áron szállítót UK-ból, h mondjuk biztosan ide is érjen a cucc, eddig DPD-vel hozattam, de ők már elvileg nem vesznek fel csomit csak cégektől...
SnAkE Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21415

Már én is jártam így, csak éppen akkor az eladó válaszolt és jelezte hogy uton van a csomag. (meg is érkezett)

Na ez az eladó több levelemre se válaszolt eddig, tehát elég gyanus hogy nem küldte el és lapít.

Ezért érdekelne a pénz visszaszerzés esélye.

Előzmény: cistron (21414)
cistron Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21414

én már jártam így 2x is, az első ráadásul a legnagyobb értékű vásárlásom volt, de megkaptam rendben a csomagot, a 2. esetben is. Csak beaggódtam én is, de nekem szerencsém volt... neked is lehet

 

Előzmény: SnAkE (21412)
intelfun Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21413

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem hozzátok!

Ha egy nagyobb értékű árút szeretnék kifizetni, de a PayPal-hoz rendelt hitelkártyám keretét meghaladja az összeg, akkor hogyan tudom kifizetni? Bankszámlát hozzá tudok rendelni a PayPal-hoz, ill. terhelhetem arra a fizetést? Vagy még milyen módon tudnék nagyobb összeget kifizetni PayPal-lal?

SnAkE Creative Commons License 2007.08.13 0 0 21412

Sziasztok!

 

Belefutottam egy olyan helyzetbe amivel még nem volt dolgom.

Vettem pár dolgot usából, kifizettem paypallal, majd 2 nap mulva az eladót letiltották. (régebben értesítettek rola ha valakit kitiltottak hogy kezdjem visszaszerezni a pénzem, most nem jött semmi és ki kellett várnom a 10 napot) Azóta irtam neki többször, nem válaszolt. Elinditottam a paypalnál az eljárást.

A kérdésem az lenne hogy ilyenkor mennyire vehető biztosnak hogy visszafizetik a pénzt?

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

 

Előre is köszi

Snake

t.lantos Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21411

ha van internetbankod, akkor egyszerubb, ha nincs, akkor bemesz a bankba a ficko nevevel (esetleg cimevel is), az IBAN-al meg a SWIFT koddal. meg az item#-al, hogy beirhasd a kozlemenybe, es atutalod neki . ennyi

 

Előzmény: Bujon Gottfried (21410)
Bujon Gottfried Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21410
Sziasztok! Nemrég regisztráltam az e-bayen és rögtön sikerült is megszereznem egy cuccot amit már nagyon régen meg kartam venni. Az a problémám, hogy nem tudom hogyan fizessek. Az eladó megadtta nekem a nevét a címét és egy BLZ, KontoNR,
Iban valamint Swift-BIC számot. Valahogy ide kéne küldenem a pénzt cska nem tudom hogyan. Előre is köszi a segítságet.
t.lantos Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21409
szerencsere autoalkatreszben ilyen gond nem volt soha :)
Előzmény: Törölt nick (21408)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21408

ja, ezzel elég nagyot lehet szivni. ne ird bele , hogy nike, csak a képen legyen rajta és ird bele nagy betűkkel, hogy replika ! akkor talán nem törlik az aukcióidat.

de elég mérgesek lehettek, hogy rögtön töröltek is, nem csak aukciókat lőtték le :)

 

egyébként az eus vámosokkall is megszivhatod, még akkoris ha véletlen eredeti, de nincs eladási jogod a márkatulajdonostól, elméletben nemolyan eccerű ez, mint látszik. szóval egy-két db csak-csak... de nagyüzemben nem csinálnám.

 

Előzmény: t.lantos (21407)
t.lantos Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21407

replika nike cipo

kifexem

szoval hamis cuccot arultal. ezt nagyon nem szoktak toleralni

 

Előzmény: Vip3r (21406)
Vip3r Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21406
Ha minden igaz azért törölték, mert egy pár replika Nike cipőt árultam és ezt elvileg nem szabad.
Előzmény: Törölt nick (21403)
t.lantos Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21405
Előzmény: mafikám (21401)
mafikám Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21404
Köszi szépen!! Időközben sikerült megtalálni - miután idejöttem segítségért még egyszer visszanéztem az oldalra, hát nem kibökte a szememet a
"Was möchten Sie als Nächstes tun?
Bewertung abgeben | Antwort auf erhaltene Bewertungen"?!?=))
Előzmény: Törölt nick (21402)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21403

és az előzőt törölték? de miért? nem lehet, hgoy nem tudták levenni az létl és azért?

 

elég kusza, vagy én vagyok álmos, lehet kcisit bővebben?

Előzmény: Vip3r (21400)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21402

a zaukcióra klikkelfe felül bal oldalon bewertung abgeben.

vagy a vásárolt cucc meleltt van egy görgetős sáv, ott is választhatod ugyanzt,

 

vagy jobb felül a mein ebay mellett gemeinschaft és ott a beretungsportal.

 

minden út rómába visz :)

Előzmény: mafikám (21401)
mafikám Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21401
Sziasztok!

Megvolt az első üzletem a .de-n, már egy ideje ott figyel a zöld kör a fehér kereszttel, és végre én is szeretném viszonozni az eladónak a dolgot, de sehogyan sem találom hogyan tudnék jó pontot adni + kommentet írni. Már egy órája bénázom a honlapon, többször néztem, de csak nem tudok rálelni a megfelelő linkre!=((

Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnék eljutni arra a bűvös helyre, ahol mindezt megtehetem?

Köszi szépen a segítséget!
Vip3r Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21400
Áhh nem kell olyan sok...kb 45  :D Az előző regisztrációm törölték, azért kell ennyi. Csak azt hittem, ha csinálok újat akkor tiszta lappal indulhatok, de tévedtem.
Előzmény: Törölt nick (21398)
Vip3r Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21399
Igen van verified paypalom. A másik meg hogy com-on reggeltem és azon se tudok eladni. Szóval minden oldalon limitáltak.
Előzmény: Törölt nick (21396)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21398
ja, és sok kéne az 50-hez? akkor biztos menne? mert vagyunk páran a fórumban, akiktől kaphatsz.
Előzmény: Vip3r (21395)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21397

mert nemrég olvastam valamit az eladási korlátokról, hogy pl .de-s reggel az osztrák-német,svájci oldalon simán el lehet adni, de más oldalakon bizonyos feltételeknek meg kell felelni, csak épp nem figyeltem a kritériumokra, csak átszaladtam a részen, mert nem érdekelt. lehet itt van a kutyi elásva.

 

nemzetközi eladás v. hasonló szavakkal kéne keresned a help-ben. én az ebay-news ben olvastam és aszem a co.uk-on.

 

Előzmény: Törölt nick (21396)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21396
van verified paypalod?
Előzmény: Vip3r (21395)
Vip3r Creative Commons License 2007.08.12 0 0 21395

Sziasztok!

 

Ebayen eladó vagyok és a minap kaptam egy ilyen kedves üzenetet:

 

Attention !

You have exceeded the international trading limits on your eBay account.

Please contact eBay Customer Support at cbtquestions@ebay.com for assistance. To help us investigate quickly, please include a list of all of your eBay User IDs.

 

Na azóta semmit nem tudok eladni. Írtam nekik levelet, de válaszolni se nagyon akarnak rá. Vagyis azt írták, hogy mivel nincs 50 pozitív visszajelzésem nem tudnak semmmit csinálni.
Csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe szerezzek 50 pozitívat, ha nem tudok eladni?

Ti nem kaptatok még ilyen üzenetet? Ha igen mi lenne a megoldás?

Ja és a másik vicces dolog, hogy csináltam egy új regisztrációt és egyből jött az az üzi amikor eladtam volna valamit, pedig másik bankkártyát használtam.

 

Előre is köszi a segítséget, vip3r

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!