Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

joco107 Creative Commons License 2007.05.12 0 0 2

Sziasztok,

most akadtam rá véletlen a neten , van valakinak tapasztalata ?

 

Mikrokerámia motorolaj adalék
fecó38 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1
Sziasztok ! Szerintem jók az adalékok én is használtam .PL:wyns super charge , kopot motorhoz jó.Csendesebb tőle,kevésbé füstöl és kisebb az olaj fogyasztás.
Előzmény: feri2360 (-)
bindera Creative Commons License 2007.05.04 0 0 0
n0 fika
feri2360 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 topiknyitó
A motorolaj topikban jónéhányszor felmerült az adalékok kérdése. Az olajosok azonban egyáltalán nem nyitottak a témára, de valójában nem is oda való, hiszen az adalék nem olaj. Itt megvitathatjuk, mit gondolunk ezekről. Várom az adalékokkal kapcsolatos személyes tapasztalatokat pro és kontra. Jöhetnek az elméleti fejtegetések, neten talált leírások, tesztek, termékek, kérdések. Várom azokat is, akik az autójukat hosszú ideig szeretnék használni és megoldást keresnek az élettartam meghosszabbítására. Remélem, észérveken alapuló izgalmas viták fognak kialakulni. Aki azonban a vitákat személyeskedésre és fikázásra használná fel, kérem máshol tegye ezt. Az sem érv, hogy az olajban már minden szükséges anyag benne van. De ha olyan tesztet találsz, ami bizonyítja, hogy a vizsgált adalékok semmit sem használtak, sőt talán még rontottak is a helyzeten, feltétlenül add közre. Sok adalék valóban elég gyanús, de konkrétan miért? Erről is beszéljünk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!