Keresés

Részletes keresés

Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.22 0 0 292
Rita, neked pazar fantáziád van. Ennyi hülyeséget összeírni... De úgy tűnik, hatásos.
E-lover Creative Commons License 2001.09.22 0 0 291
Az a vicc benne, hogy tényleg az vagyok... :-))
Előzmény: colibri (289)
1atya Creative Commons License 2001.09.22 0 0 290
nem bántani akarlak, és tisztelem a Bessenyeit, de tartok tőle, hogy erős tulzás az, hogy mindent értesz...
Van egy társam, aki perzsa herceg. Ha komolyan akarod, biztos elhelyez! Amerikában is keresnek ilyet, nagyon jól lehet vele keresni, ha fehér vagy.
Előzmény: ritakoala (283)


colibri Creative Commons License 2001.09.22 0 0 289
Nahát, hogy Te milyen okos vagy! Fantasztikus...
Előzmény: E-lover (288)
E-lover Creative Commons License 2001.09.21 0 0 288
pina=hüvely
segg=végbélnyílás
Előzmény: ritakoala (283)
csokko Creative Commons License 2001.09.21 0 0 287
Jaaaaaajjjjj Hibi!

Olyan izé vagy!!!
-------------------------

Bocs!!!!!!!!!!!!!!!!! De ezt nem tudtam kihagyni.

...különben nekem minden mindegy, és hogy ezek a drámai viták milyen magasan is tudnak szárnyalni!!!
:)))))

csokko

Előzmény: Hibiscus (286)
Hibiscus Creative Commons License 2001.09.21 0 0 286
Hát eme váratlan(?) fordulathoz mit szóltok?
Szivatnak Apám, stop. ?
Hibiscus Creative Commons License 2001.09.21 0 0 285
Misimackó, most a beöntésre gonbdolsz, vagy az érzelmes, szenvedélyes, ámbár durva és sértő kitörésekre?
Előzmény: misimacko (282)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 284
Jó, hogy már van "á" és "é" betűd is.
Előzmény: ritakoala (283)
ritakoala Creative Commons License 2001.09.20 0 0 283
Ugy látom soha nem lesz vége a találgatásnak, arrol hogy mi vagyok. Fiu, lány, hideg, meleg, langyos, pincehideg, öreg, fiatal, kiskoru, aggastyán, elhájasodott vén kurva buzeráncs stb.
A napokban láttam egy magyar filmet és azota mindent értek.
A filmen Bessenyei Ferenc azt mindta: "Ha hazudni akarunk, mondjuk el az igazságot, azt ugysem hiszi el senki". Kár, hogy ezt eddig nem tudtam.
Akkor most ennek megfelelöen válaszolok a találgatásra.
Fiatal koromban nem tudtam fiu vagyok e vagy lány. Vagyis hermaphrodita voltam. Azután átestem egy operácion, amit kasztrálásnak hivnak. Igy most mint eunuch tengetem az életemet itt, amit Atya börtönszigetnek nevezett. Ennek ellénere nem mennék vissza a "legvidámabb barakkba".
A sorsom nagyon szomoru. Szerettem volna háremörnek szegödni egy igazhitü háremébe, de félek a terroristáktol. Testi hiányosságom miatt más feladatra nem vagyok alkalmas. Férfiasságom és nöiességem teljes hiánya gátlásossá tesz. Nem merek kezdemenyezni a szerelemben, pedig jo lenne találkozni valakivel, aki elfogadna azt, hogy nem tudok nyujtani semmit.
Ezért kezdtem irni a topicra, és reméltem, hogy valakinek megesik a szive rajtam, és megsajnál. Sajnos nem igy történt. Orömmel olvastam, hogy buzinak néztek, de töketlennek soha. Igy felcsillant valami reménysugár, sivár életem egén. Ezekszerint még melegnek jo vagyok. Ez is valami. Az életben soha nem szabad a reményt feladni.
"A felhök fölött mindig kék az ég".

Remélem sikerült minden kétséget kizároan bizonyitanom a "teljesen másságom" lényegét, és az ellenzék nem kételkedik többet.

Ha lehet valaki irja meg mi a hivatalos neve a popsinak es a puncinak MO-on. Levelben sokan figyelmeztettek, hogy a pina es a segg nem jo ekkor valtoztattam neveket, de ez se jo.

misimacko Creative Commons License 2001.09.20 0 0 282
Ne haragudj, hogy vitatkozok Veled, de pont a lényeget nem érted. Pont az a lényeg,hogy kijöjjön belőled, aminek ki kell jönnie. És az már mellékes, hogy mikor és hová jön ki.
csokko Creative Commons License 2001.09.20 0 0 280
Nem hát.
:-P

csokko

Előzmény: Hibiscus (279)
Hibiscus Creative Commons License 2001.09.20 0 0 279
Édes Istenem...

Én már azt sem tudom, hogy... Szóval semmit sem tudok.
Napok óta azzal foglalatoskodtam, hogy olvastam Rita történeit. Megbabonáztak. Én, aki már rengeteg erotikus történetet írtam, olvastam, lenyűgözve olvastam őt, folyton a történetek és a képek jártak a fejemben.
Letisztult, hogy Rita tényleg Ausztráliában van (de kit érdekel), hogy ő Lapaloma, Marita (és Millike is vagy ki)(ez már egy kicsit zavart, hogy hogy jön ez képbe, minek csinálta, de inkább csak a történetekre koncentráltam).

De ami itt a végén történt... az mindent megkérdőjelez.
Szerintem aki ilyen alpári stílust megenged magának, az nem írhatta a történeteket. Lopta, másolta, csupán csak fordította valakitől.
És nem csak azért, mert együtt emlegeti a pina meg a popsi szót -nő létemre én sem szeretem azt a szót, hogy punci, az enyémnek is saját, különbejáratú neve van.

De amikor nem felejtkezett el az ígéretéről, és tényleg küldte a bébinek az a kolalamacit...

Nem tudom. Nem tudom. Zavart vagyok.
És most már csak szeretném tudni, csupán kíváncsiságból, hogy mégis, mi volt ez az egész? Vagy sosem fogom megtudni már?

ritakoala Creative Commons License 2001.09.19 0 0 278
Kedveseim!
Az irasom konyv alakban jelenik meg a kovetkezo honapban. A honorariumot felajanlottam a Peto-intezetnek, ahol fogyatekos gyerekeket gyogyitanak. Akit erdekel a folytatas, kesobb hozajuthat. Szeretem az embereket, a gyerekeket foleg. Az eros felindulasom azt hiszem varhato volt. Elegem volt abbol hogy masok mocskolhatnak engem, de en nem vedhetem meg magam.
Egy kiado megkeresett es en felajanlottam amit irtam. Azota nyugodt vagyok es senki nem bant. Az egeszsegem is helyrejott. Vegleg Sydney-be koltoztem. Nagyon szep az elet. Tenyleg nem minden magyar aljas. Vannak nagyon kedvesek. Nekik kulon megkoszonom a kedves hozzaszolasokat.
Udvozletem kuldom: Rita
csillagvirag Creative Commons License 2001.09.18 0 0 277
Sziasztok,

elolvastam ezeket a kedves vitakat. Valoszinuleg az en hozzaszolasom is kavar egy kis port, pedig nem szandekozom senkit bantani, csupan szeretnem a velemenyemet leirni.

Ritakoala egyik irasa alapjan vettem egy eszkozt, miutan kiprobaltam rajottem, hogy neha a meseszovesbol hianyzik a tapasztalat.
Fenntartassal elolvastam azert a sztorikat, es bar tenyleg folytatasos novella jelleguk van, azert itt-ott izgi is volt. Ritarol pedig az a velemenyem alakult ki, hogy nem egy atlagos ember, ugyis mondhatnam vagy szeretik vagy gyulolik, kozombos nem tud maradni.
Viszont nehany megnyilvanulasabol erosen az az erzesem tamadt, hogy inkabb az erosebb nemet kepviseli. Tovabba a novellairo es a "Nagyon szepen kerlek benneteket, hagyjatok abba a haboruzast. En mar elmentem, ne bantsatok egymast miattam." hangvetele erosen kulonbozik attol, mint amit az utobbi idoben hallunk es latunk tole.
Bennem az is felmerult, hogy esetleg valaki bitorolja a nevet.

De szerintem a ket egyeniseg nem fer meg egymassal.

Nem hiszem, hogy vissza tudna bujni a "bubaj vagyok" kontosbe, igy az irasokert kar.

Viszont szivesen olvasnek masok tapasztalatairol. Remelem, hogy tuleli a topic a vihart.

cupp
csillagvirag

Bubódoctor Creative Commons License 2001.09.17 0 0 276
Kedves titikkadtatokki!
Ebböl a rövid soros írásodból, arra következtetek, hogy Te is azt hiszed, hogy személyem Ritakoalaval azonos. Elöször csak jót nevettem rajta, nem is akartam válaszolni, de azért még is megteszem. NEM VAGYOK RITAKOALA, ha hiszed, ha nem. Magánügy egyébként, mindenki azt hisz amit akar. Ettöl függetlenül csak annyit, hogy én kerülöm a veszekedéseket, nagyon békés természetü lény vagyok. Agresszív meg sohasem. Szóval nem akarok sem veszekedni, sem semmilyen konfliktusba kerülni senkivel sem. Az én jelszóm: Béke, Nyugalom...Ennyi az egész. Egyszerü és nagyszerü. Én csak Ritát azért pártoltam, mert nem találom rossznak, és nem szeretem, ha a gyengébbeket bántják. Mindenki elkövet elöbb utóbb valamilyen hibát, ez emberi dolog...Csak ennyit akartam mondani. Üdvözlettel: Dr. Bubó
Előzmény: titikkadtatokki (268)
1atya Creative Commons License 2001.09.17 0 0 275
Na jó, spongyát reá!
Előzmény: Bubódoctor (267)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.17 0 0 274
Csak így lehet ennyire zseniális alkotásokkal ellátni a népet.
Előzmény: Doc Reallife (273)
Doc Reallife Creative Commons License 2001.09.17 0 0 273
Eddig minimum 5 részre hasadt :-DD
Előzmény: Törölt nick (272)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.17 0 0 272
kicsikét skizofrén a kicsike.
titikkadtatokki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 271
Persze, persze, megnéztem, de jelent az valamit? 5 perc alatt 8 új postafiókot hozok létre, ha kell...
Egyébként csak annyit akartam mondani, hogy ugyanolyan szirupos nyálömleny volt, mint a "nagy elődé" :)

Előzmény: Doc Reallife (270)
Doc Reallife Creative Commons License 2001.09.17 0 0 270
Nezd meg a cimüket is! :-DD

Előzmény: titikkadtatokki (269)
titikkadtatokki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 269
valamint ez is :))
Előzmény: Locadia (264)
titikkadtatokki Creative Commons License 2001.09.17 0 0 268
Ez annyira, de annyira ritakoalás volt! :))
Előzmény: Bubódoctor (263)
Bubódoctor Creative Commons License 2001.09.16 0 0 267
1atya!
A himnusz "átköltésével" én sem értek egyet, és azzal sem, hogy általánosítva a MAGYAROKAT emlegette. Szerintem nem gondolta Ö sem komolyan, hirtelen felindulásból fakadhatott ki. Ne felejtsd el, hogy korábban sokan támadták, bántották Ritakoalát írásaiért, és ha belép (legyen az akármilyen forma) a topicba, rögtön elkezdik bántani sérttegetni. Én csak annyit szeretnék, ha Béke lenne végre. Irjon nyugodtan Rita és bárki, de nem ilyen ellenségesen. Legyünk megértöek, ez szerény tanácsom. Tévedni emberi dolog. Biztos Rita is megbánta, hogy ezt írta. Várjuk meg, hogy mit szól ehhez. Üdvözlettel: Dr. Bubó
megyebiro Creative Commons License 2001.09.15 0 0 266
Térjünk vissza a technikához. Akkor lesz sz.r is.
Locadia Creative Commons License 2001.09.14 0 0 264
Kedves Bubódoctor!
Igazad van amit írtál. Nem értem miért kell provokálni Ritakoalat, és amikor szegény kitör, akkor mindenki rászáll. Eddig mindenki bántotta, sértegette öt, és most ez folytatódik tovább. Ennek talán sohasem lesz már vége??? Van erre szükség? Hol vannak itt a civilizált emberek? Rita kitörése jogos volt, csak most kicsit túl lött a célon szerintem. Nem minden magyart kellene összehasonlítani, az ebbe a topicba látógatókhoz. Nem kell általánosítani, ennyit akartam mondani. Bort, búzát és békességet kivánok mindenkinek. fejezzétek be a civakodát, mert ennek nem lesz jó vége. Ritakoala probálj egy kicsit nyugodtabban reagálni a provokálásokra!!!
Előzmény: Bubódoctor (263)
Bubódoctor Creative Commons License 2001.09.14 0 0 263


NE BÁNTSÁTOK RITÁT! ELÉG VOLT A VESZEKEDÉSBÖL NEM GONDOLJÁTOK? EZ SZERÉNY KÉRÉSEM. MIÉRT KELL MINDIG KÖTEKEDNI? NEM AZÉRT TALÁLTÁK KI EZT A TOPICOT, HOGY ÁLLANDÓAN VESZEKEDJETEK. ELÉGVOLT!!!

Előzmény: megyebiro (262)
megyebiro Creative Commons License 2001.09.14 0 0 262
Adjál magadnak egy jó beöntést és utána JÓ ÉTVÁGYAT !
bi-mom Creative Commons License 2001.09.14 0 0 261
Hát Öregfiú!

Őszinte részvétem NEKED!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!