Keresés

Részletes keresés

pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2709

MTB cipőt és sem javaslom egyelőre! Még nem vagyok benne ebben a buliban.A cég nyasgem-et mondott.Ezt ugyan nem tudom mit  jelent,de gondolom valami pozitív,mert mosolyogva mondta.Ja!! ne is próbálkozz hízelegni. Mellékesen megjegyzem ,bár tiltja a szerénységem,de neked elárulom.Saját magamnak vagyok a példaképe. Átlátok rajtad anélkül,hogy "Á" betűt rajzolnék rád. Részesedést szeretnél ugye? Lehet róla szó. Lássuk ,hogy abszolválod az első feladatod.Kérdezd meg a dokinkat,hogy a cég reklámembere (én) futhat-e 2 naponta 12 km-t anyaföldön 135-ös pulzusszám alatt.Lásd kegyességem ,ebben az estben nem kell a nyalókás néninél hagynod a jutalékom.És csak a dokinkat húzom le anyagilag. Korrekt ajánlat? 

Előzmény: Arzeen03 (2708)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2708

jó reggelt

mtb cipő nem lesz, ha kell akkor sem

be kell adnom az állami eszközkezelőbe a házat is ahol családom lakik, összeomlás

mindent meg tudtam oldani, igy semmit sem tudok

edzés súllyal csak erősitésre, semmi extra lábpörgetések a levegőben, csak lábemeléshez

pompom a példaképem, ő nem vacakolna, érzéketlenül előre!! futás, ha egy láb van, akkor azzal! ha nem tud az ember futni, akkor másszon! 

szalagokat megnézem

hajlitás igy nem lesz jobb, lelkileg próbálok felkészülni, mi van ha igy maradok

lábam erősebb, sokkal jobban mozgok és stabilabb vagyok

chilli nem szólsz bele az életembe, nagyon örülök a tanácsaitoknak! pl zkovax most küldött orvoshoz, tehetek mást, hogy nem megyek? hogy mernék..?? :)

mentem

_chillout_ Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2707

Arzen, MBT-vel az a mondas, hogy ugy fejti ki a hatasat, hogy mivel instabil (domboru a talpa), folyamatos munkara keszteti az izmokat a labban, a hatban es szinte az egesz testben. Egy serult terddel a legrosszabb, ami tortenhet, az az instabilitas. Foleg, ha a combizom is le van epulve, meg esetleg szalagok szetszakadva, mittudomen. Van, aki szerint az MBT jo talalmany, egeszseges emberek szamara. Serules utan, ha meg panaszaid vannak, semmikepp. De kerdezz ra a dokinal. Az elado nyilvan nagyon szeretne, ha vennel tole egy ilyen cipot :-))

Előzmény: Arzeen03 (2693)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2706

Miért lenne idegesítő? Te ilyen vagy más meg másmilyen. A net szépsége, hogy akinek unalmas továbbgörget:) Nálad az állapot jelentésekből ki lehet hámozni, hogy mi van veled.

Az meg, hogy mindig hozol valami új témát ( pl az mbt cipő) engem kifejezetten szórakoztat:)

Jelentkezz a doki után.

Előzmény: Arzeen03 (2698)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2705

Fiúk-lányok, MBT cipőt instabil, sérült térddel nem ajánlják!

Előzmény: Chopper63 (2703)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2704

Az ördögbe,de darabos vagyok ma reggel!

 

Figyelj,bérlem a gépet!Egy hónapra kértem első körben,de esküszöm átállok fényevésre,csak hogy ujabb hónapot velem legyen ha kell!!Ezért irtam,a pokol menjen kórházi rehabra,mikor nekem lassan minden háznál van,max bordásfalam,meg 1 nagy fittnesz labdám nincs,fitnesz labdát még keritek valahogy.

Vizi torna ..az nincs,de van tenger sóm,kádam,had szóljon.

 

Igen,ez a gép egy csoda!Én már akkor tudtam ez kell nekem,amikor még meg sem műtöttek,csak készültem rá.Ja,csak az én paklimba nem gondoltam ekkora szövődmény,és gyors 4 műtét lesz..

 

De végre 2 napja itt a gép!Ha elutazok is,viszem magammal!!

 

Nekem ez van mákolajból.

 

Mákolaj:Békebeli Arany.Hidegen sajtolt 100%-os mákolaj.500 ml-es.Magyar termék van.

Érdekessége a mákolajnak-erős csontritkulást 1 év alatt totál vissza épit gyógyszer nélkül.

 

Vigyázz magadra!!

Előzmény: Arzeen03 (2698)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2703

Szia Arzeen03!!

 

Bocsáss meg nekem,mert én a Ti tudásotokhoz kis fittyfiritty vagyok!

De vettem gumi szalagokat tornához!Erősségi fokozatonként más a szine!

Ezek a szalagok,kiváltják a tépőzáras súlyt,úgy hogy nem tesznek kárt az emberben!Jaj,neked nem lenne szabad a tépőzáras súlyt használni!

 

Nehogy még nagyobb bajod legyen!!A gumi szalagok lennének jók neked!Minden rajta van,leirások,rajzok!Azt vegyél!!Boka stb minden rész ami lábhoz tartozik,erősithetsz vele,kár tétel nélkül!!

 

MTB cipő:Nekem hasonló cipőm van,de nem eredeti,nagyon kényelmes számomra!Gördülő talpas cipőnek is nevezik.Enyém csak 15 ezres,ajándékba kaptam.

Én nagyon szeretem,könnyem megyek,vagy mit csinálok benne.Menés,na hagyjuk már!

 

Vettem bele 1 pár bőr betét talpat,klassz.A cipőt a Tescóban lévő Deichmannban  vettem.Lehet nem irom helyesen a bolt nevet.

 

Én értem,gyógyulni akarsz!Csak ne súllyal a fájó bokádon!

 

Bocsánat,hogy bele szóltam az Istentiszteletbe!!

Mindenki vigyázzon nagyon magára!!

 

Nézd csak:nekem ezekből van 3 féle!

 

http://thera-team.hu/termekek.php?category=erositogumiszalag

 

Próbáld meg lécci!!

Előzmény: Arzeen03 (2693)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2702

Szia kedves chillout!

 

Bocs a vonások elmaradásáért!

 

Igen,van benne némi pozitiv is.Ami a nagy gondom:Aggódik a gyógytornász,hát még én.A benzincső vastagságú cső helye,alapból végig fájt.kb 2 hete,már csak a fele,a térd hajlattól lefele.Vagy 20 cm volt a cső hossz,úgy 10 cm fáj nagyon.Torna hatására ez a fájdalom nagyon fokozódik,sőt.

A seb is torna miatt pirosodott meg nagyon fél oldalon,ott ahol sokat takaritgatták műtőn kivül is.

 

Nos az aggodalom tárgya:Vissza gyűlhet a genny,ha nem 100%-ban tisztult ki minden!Ez az ami nem tudható.Több helyen voltak csövek lábamban!

Most ott tartok ujra,csak gyógytornász utasitásra..Ha lázam van,ha hőemelkedésem,ha piros,stb!Ez egy rémálom lassan!!

 

Igen nagy fájdalmakkal tornázok.Eddig a térd felett a lemeznél fájt nagyon!De tegnap uj fájdalom lépett be.Lemeznél,és kb 2 cm-rre tőle a sipcsont felé,mintha ketté akarna az egész térd szakadni.

 

Ez normális?Fogalmam nincs,mi a normális,meddig normális térd ügyben.

 

Gyógytornász konkrét esete egy hasonló beteggel mint az enyém,és azt mondta benne van a pakliban nálam is:Első körben,ha gyulladvány maradék akad valahol,az a torna hatására ki fog törni..

Ez mindég ott torténik,ahol helyet talál magának.Ott utat tör,és ez a cső helye,és a bezáródott seb..

 

Egyik betege sebe a torna alatt nyilt meg ujra,és kezdett ürülni.

 

Olyan szép kilátások,erre nincs szó!!Félelmekkel telve..nem történhet ez meg ujra velem!Nem a fizikai,nem a lelki része érdekel..Ujabb altatás..faktorok ..szervezetem nem birja már.

 

Megfázva jöttem ki kórházból mellékesen.Azóta is rabja vagyok a náthának.Immun rendszerileg (is) nullán vagyok!!!

 

Krémeimben bizok,hátha megúsznám,meg kell ússzam!

 

Más-csak a héten van aki bevisz gyógytornára gyermekemhez.Hétfőtől nincs megoldva.Gyógytornász mondja,ő nem tudja megszakitani a 14 alkalmat!Nem értem..ha lázas lesz valaki,azt ne mondja már,39 fokkal is nyomatja a tornát?Magas ez nekem,ha nem fogok tudni bevezetni,akkor lőttek a minden napos tornámnak.

 

Még 1 verzióm volna-elutazok vidékre hetekre,és ott heti 2 gyógytorna le van már beszélve.

 

Péntek délelőttre el kell döntsem mi legyen.Ha vezetni nem fogok tudni,de hátha,akkor oké lenne minden.

Ha mégsem,akkor vasárnapra el kell döntsem,utazok-e,legyen heti 2 tornám,amig a rehab ambulancia nem fogad.Okt. vége nekem is sűrű lesz,rehab,uh,kontroll majd.

 

Más jellegű gond-tüzelés cserépkályhába egyedül,fa behozatal.Azt hiszem 2 kerekű huzgálós kiskocsim,rá 20 literes vödör,bele a fa,és járókeret,ugy lépésenként bevontatom,mankóval esélytelen.

 

Ennyi mellékzönge van most épp konkrétan.

 

Köszönöm  biztató soraid.Jól esik!Neked is kivánom,jól alakuljanak dolgaid!!

Előzmény: _chillout_ (2700)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2701

Bocs, h beleszólok az életedbe, de biztos jó ötlet bokasúllyal tornázni, amikor anélkül is nehezen megy? A hajlításra kéne inkább koncentrálni és utána visszaépíteni az izmot, hm?

Előzmény: Arzeen03 (2693)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.02 0 0 2700

Chopper, ne legyél jétségbe esve, amíg nem beszéltél az orvossal! Én pl laikusként azt gondolnám, h az oszteolízis a beültetett anyag beépülésének a természetes része; a csont felpuhul, befogadja a cuccot és utána visszacsontosodik. Nem lehet, h erről van szó?

 

A torna biztos, hogy kutya nehéz, de tudod, nyomni-nyomni-nyomni! Kitartás!!

Előzmény: Chopper63 (2695)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2699

chopper megint átolvastam amit irtál, van benne egy csomó jó dolog, nem?

de ezek szerint nagyon fáj a torna.. ha meg a térdhajlitó gép nem fáj, akkor az még kellemes is, nem? jó érzés ahogy hajlitja a térded, a lábad is biztos örül neki :)

a fájdalmas torna nagyon rossz lehet, sőt.. de ha mégis érzel valami javulást és igy is csinálod, hogy fáj, akkor gratulálok

hétfőn megyek a gyógytornászhoz pestre, hacsak le nem mondja

ragasztatok majd valami tapet is :)

 

október novemberben lényeges változások, műtétek, gyógyulások várhatóak az itt jelen lévőknél, érdekességben, újdonságokban úgy gondolom nem lesz hiány :)

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2698

igen, igazad van kovix, hogy sokat kombinálok, ezt én is tudom, nem tudom ez mennyire mutatkozik meg kifelé.. tényleg tele van vele a fejem, összefüggéseket keresek és visszautalásokat minden féle fájdalomra, bármire

ha idegesitő, jelezzétek valahogy :) majd megpróbálok konkrét dolgokat irni, nem összevissza mindenféle állapot jelentéseket

 

gondoltam rá, felirom amit úgy gondolom, fontos lenne az orvosnak elmondanom

csak ez valahogy mindig elmaradt

 

chopper, végre irtál, okés...

kompletten most nem is tudok neked válaszolni, de ez a térdhajlitó gép a tiéd ez tényleg jó lehet, ez valami új fejlesztés?

amin nekem volt a lábam, beállitották a fokot és had szóljon.. láb közben beszijjazva

teljesen nyugodt voltam, ugyanis első gyógytornászom mondta, hogy sejti, mi lehet a lábammal, meg fogom emelni vele a térdhajlitó gépet is úgy fog fájni

több részletbe nem mentünk bele, de félek a térdhajlitó géptől

rehabon 80 fokig mentünk vele, utána már éreztem, kezd vacakolni az izületem, komolyan mondom, rettegtem, mély levegők és kislányomra gondoltam, aki mondta, hogy apa, ha meggyógyul a lábad, elviszel fagyizni..?

szoval egy tiédhez hasonló térdhajlitó gép jól jött volna nekem is :) ez egy szuper találmány és tényleg sokat segit és teljesen jó, hogy béreltél, nálam ez kimaradt /utána jutott eszembe/

 

jelen helyzetben kiszolgáltatottnak érzem magam és ezáltal nem igazán tudok határozott lenni, ez meg is mutatkozik

 

olvasod a többieket is, milyen jókat tudnak irni.. terelgetnek itt sokszor mint egy gyereket, de nekem nagy segitség :)

 

mákolajat elfelejtettem venni, pedig szükségem lesz rá

 

 

 

Előzmény: zkovaxxx (2696)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2697

Arzeen03!

Köszönöm szépen amit irtál utolsó bejegyzésedben felém!

Figyelj,kinevethetsz,én ha hiszed,ha nem papir,toll,és leirom pontokba szedve minden kérdésemet itthon,és a doki kezébe adom!

Ő pedig sorban válaszol,agyam mint a diktafon veszi,és semmi nem marad ki!

nálam ez már bevált csoda módszer!Légy nyugodt,határozott,és ha lehet kissé összeszedett!Menni fog,és nem lesz semmi gond!

Próbáld ki te is!Szoritok neked,és mindenkinek akik vizsgálatokra is tartanak akár!!

Kispárna!Minden éjjel eszembe jutsz ahányszor a kispárnával fordulok,akármi!Totál klassz!!Köszi!Nagy koponya vagy!Komolyan!!

Előzmény: Arzeen03 (2689)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2696

Akkor jegyzetelj:) Egy doki ha belelendül a felét sem jegyzed meg,pedig fontos, hogy meg tudd velünk osztani az információkat:)

Bízom benne, hogy holnap igazi válaszokat fogsz kapni. Neked fontos, hogy a vizsgálati eredményeidre viszonylag gyorsan az orvosodtól válaszokat kapjál, mert úgy érzem az állapotodból kiindulva mindig ezen járnak a gondolataid és ha az ember önmagának sok kérdést tesz fel, akkor gyárt hozzá válaszokat.

Neked azt gondolom, hogy az időfaktorban lehetne a legjobban segíteni, jelesül abban, hogy rövid idő alatt minden olyan vizsgálat elkészüljön ami ahhoz szükséges, hogy az orvosok a saját gondolataikat tovább tudják görgetni, evvel közelítve a megoldáshoz.

 

 

Előzmény: Arzeen03 (2693)
Chopper63 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2695

Aranyosak,kedvesek,és hihetetlenül rendesek vagytok Ti itt MIND ezen a fórumon!

Aggódok értetek én is:Akik műtétre vártok,akik lábadoztok,és azt szeretném,soha ne fájjon semmitek,ne legyen komplikált műtétetek,és tiszta szivemből kivánok mindannyiótoknak sikeres felépülést!Irnám,minél gyorsabbat,de az igen ritkának tűnik!!

 

Arzeen03!

 

Köszi válaszodat!Ha valami adódna krémezgetés közben,irj!Remélem nem vagy allergiás a növényi kivonatokra.Én jól birom őket,és soha nem csalódtam még bennük..

Összekapartam magam annyira,irjak nektek,ha érdekel valakit kontrollomról.

Hétfőn mondtam műtő orvosomnak:Olyan érzés ahol a sipcsonton van a seb,mintha 1 acél drót fonná körbe a lábam,és nem is a térd nem hajlik totál,a seb köti meg az egész mozgást.

Elküldött RTG-re.Mondta kellene egy ultrahang is,de akkor nem lehetett elvégezni,időpont nem volt erre a hétre,nekem pedig 3 hét mulva lesz segitségem,bevigyen a kórházba ujra.Igy okt. végére kaptam UH-ra időpontot.

Labort vettek aminek nagyon nem örültem,mert ugy engedtek a kórházból ki aug. 18-án,nem érdekli az orvosomat mit csinálok,csak a HGB számomat növeljem meg a 3. műtét utáni 84-ről..

Valóban,meg is igértem neki,de 6 hét telt el,és én szerettem volna még időt.

Levették a vért,a rettegett CRP-re is stb.

 

Kérdeztem,milyen baci tenyészett ki,nincs róla semmi irás.Mondta de van a záróban.mondtam,nincs!

Mondta utánanéz.(Streptococcus.)

 

Kérte a gyógytornász irjon ütemtervet orvosom neki a térdhajlitó gép használatához.

Irt körvonalakban mert ha pl gond lenne,nem birná a lábam,akkor azt nem szabad alapul venni!

 

Kb 11 órakor ujra jött orvosom,nincs még labor lelet,sürgősre volt leadva kora délelőtt.

 

Mondtam neki visszajövök délután,mennem kell tornázni.

Maradjunk annyiban,a mai napot is beleértve a multhét péntekkel kezdve:Minden tornám...sirások özöne.De azt mondom a mai nap után főleg..megéri!

 

Vissza a hétfőhöz:délután a papirokat kezembe kaptam,doktor urral már nem találkoztam.

Okt. végén vár az uh lelettel..

 

Leleteim:RTG:A bal térd izületben LCA műtéti állapot látható.A rögzitő fémanyagok jól tartanak.

 

Alatta lévő sor:Felvételen a csontokon mérsékelt fokú osteoporosis észlelhető.Az ácskapcsok környékén környékén kis fokú osteolysis észlelheteő.

 

Nos mindenki tudja mit jelentenek ezek a mondatok..

2 db ácskapcsom van,és térd felett 1 db fém lemezem.

Mákolaj:most kezdem el inni aktivan.kórházba nem vonultam be vele..stb!

Viszont aggaszt az osteolysis az ácskapcsok körül.Jelentését is igencsak tudja mindenki aki itt van,de egy kis kimásolt sorok orvosi anyagból.

 

 

Ime:

 

osteolysis Csontszövet felpuhulása, destructioja és felszívódása, melyet az osteoclastok végeznek. osteo- + G. lysis, feloldás

 

Irt fel rá NatecalD3-at.

 

Tele van aszpartámmal,az édes méreggel.Nos aki már mint én a rákkal 1-2x szembe nézett,kiiktatok minden közismert rákkeltőt.

 

http://www.fogyas.info/aszpartam-aspartam-a_mergezo_edesito.php

 

Marad a mákolaj!

 

Apropó,coca-cóla.Én csak wc tisztitásra használom,nagyon jó vizkőoldó,és jó rozsdamaró!

 1 db rozsdás szög bele,egy éjjel áll benne,szépen letisztul.Hát ennyit arról, a gyomrot is hogy öli sajnos!

 

Én nagyon kell figyeljek rá,mit eszek iszok.

a gyógyszerek zöme is tartalmazza ezt az édesitő mérget sajnos!

 

Tehát ezen leleteket kaptam rtg-ről,bocsi a kitérőért közben!

 

Labor.CRP kiváló,minden jó,picit több a we,azaz a vérsüllyedés de nem kell vele foglalkozni.

No és mennyi szerintetek most a HGB-m????

 

Nos én is majd hanyatt estem! Úgy véltem majd kb 3 hónap kell,mire lesz elég vörös vérsejtem ujra!

Nem..6 hét alatt sikerült újra felvinnem 128-ra!!

Ez csoda! A kórházba július 21-én 125 el mentem be!Ez a siker nagy öröm nekem!!

Teljesitettem az igéretemet az orvosomnak!

 

A többit is teljesiteni fogom!!

 

 

Házi orvossal konzultáltam:Szerinte a csontritkulást nem szabad 1 rtg leletre alapozni!!Ahhoz csontsűrűség vizsgálat kell!Igy ő ezt nem tekinti érdemi infónak!

Azt mondta,azt csinálok amit akarok,(mákolaj)-ő még nem is hallott róla,de én már milliószor bizonyitottam neki,szabad kezet ad.

Örült a jó hemoglobin szintemnek!

 

 

 

Ennek én is örülök!Házi beteg ellátás keretén belül kérte a műtétet végző orvosom,menjen tovább.Térd hajlitógép:1 hét 30 fok,2 hét 45 fok 3 hét 60 elérése volna a cél.

 

Kedden reggel megjött a gép.Aznap 30 fok,ma 37 fok.Ezt elértük mára tornával,is nagy kinok közt számomra.-5 fokról indul a gép!Megy!

 

Lépegető gépezzek,stb!!Tanult tornát folytassam!

 

Torna:van vele gond.Nulla amit az első műtét után magunkkal haza hozunk tudásilag!

Sarok leszoritása,térd leszoritása,comb leszoritása!

Lábfej munkák alatt maga a lábfej az úgy mozog amerre kérik,hogy az egész láb lefeszitve van.Hát igy ej de más tornázni!!

 

Minden műtöttnek más a torna is,mert sok minden függvénye-mi a feladat!Milyen a műtét,volt-e komplikáció,az mi volt,erőnlét,izom állapot,de hisz ti itt mind tudjátok.

 

Ezekben én kispályás vagyok még.

 

Nagyon nagyon sokat jelent a térd hajlitógép.Csodás elmés találmány!

Ami nálam van,azt ha egy bizonyos fokban beállitják,és azt a térd nem birja,nem hajlitja addig a gép,csak amig a láb engedi!Ilyet még a gyógytornászom sem használt még senkinél.Tetszik neki!Nekem meg főleg,azzal valóban nem fáj semmi!

Passziv mozgás,ez is kell,bemelegitésnek is kiváló!

Gyógytornával együtt komplex dolog!!

 

Pár napig nagyon nagyon piros és meleg volt a sebem.Elkezdtem kenni Fekete nadálytő krémmel azt is.Mára elmúlt.Mára viszont nagyon bedagadt a boka csontjaim nem is látszanak,nem vizes.

 

Amit vétettem..tegnap előtt,és ma 2-2 órán át fát raktam be.Kezem alá be lett tolva a talicska fa,és kézbe kaptam,én stokiztam be szépen,kötésbe bepakolva.Még kint van 15 mázsa.

Bent van 17 mázsa.Lenti sorokat nem én raktam csak dirigáltam,és minden sor berakása után,azonnal járkáltam.Ez van,mert nem tudom másképpen megoldani!Egyetlen ideiglenes segitségem is óriás kincs.Nem tudok talicskát megpakolni hajolgatva,sem tolni,mankókkal nem megy.

 

Magad uram,ha nincs szolgád...

 

Igy állok az úr szine előtt most.

 

Bocsánat hogy néha okfejtéseket is teszek be ami más irányú mint a térd,de az is az egészségünket szolgálja.Én leirom nekem mire kell nagyon vigyázni,mert nincs lassan olyan család ahol pl a rák ne lenne jelen.Az ember kis apróságokkal is ha tud segiteni,az is jó.

 

Vigyázzatok mind nagyon magatokra.Drukkolok a műtétre váróknak,gyógyulóknak nagyon!Köszönöm hogy köztetek lehetek.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Arzeen03 (2669)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2694

chopper!

 

ha esetleg jársz erre és rossz hireid lennének, de nem akarod részletekbe menően megirni, mindenképpen nézz fel a fórumra, hogy hátha esetleg tud valaki tanácsot adni, vagy egy kis érzelmi támogatást!

váltunk néhány szót, jót fog tenni mindenképpen, persze csak ha szeretnéd!

néha tényleg magába tud merülni az ember, ha olyasmi történik, de hátha tudunk segiteni bármiben valami megoldást kinálva, vagy valami ötlettel..

/pl lásd kispárna, vagy vizsgálat, akármi... /

még nagyon fájdalmas időszakban vagy, egyedül ezt főleg rossz lehet megélni, ide a fórumra meg bármikor jöhetsz, látod, én is idegesitem pompomot a hülye kérdéseimmel, falra mászik tőlük, na és akkor mi van, ő meg jön itt mindig a gyenge futóeredményeivel, meg hogy az achilles inát saját maga varrta meg, meg ilyenek..

ezért vagyok itt én is, mert itthon ülök egyedül és különben senkinek nem tudnám elmondani ezeket amiket itt leirok, mert hol érdekelne ez bárkit is?

 

 

Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2693

köszönöm, egyébként annyit még én is meg tudok itélni, hogy a fekete részek a problémákra mutatnak rá :)

a boka egyértelműen abból következett, hogy sántitok, először csak ropogott, most meg már fáj, annyira, hogy inkábba csak bottal megyek

 

nagyon kedves ismerősöm, aki eddig tényleg sokat segitett, csak összevesztünk, pont ma este jegyezte meg, hogy hogy lehet ennyit kinlódni.. hát így.

 

telefonos felvételt semmiképpen, mert bár hasznos lenne, de bizalmatlan légkört alakitana ki

 

más.. vettem ma tépőzáras súlyt, fél kilóst, azzal tornáztam

kiváncsi leszek, holnap lesz e izomlázam

vacak volt ma a torna, el is kedvtelenedtem..

 

az üzletben volt lúdtalpbetét, kipróbáltam, nem jött be

 

viszont javasolt az eladó egy gyógycipőt, nem emlékszem pontosan, valami mtb volt a cipő vene, domború talppal, majdnem teljesen leveszi a terhelést az izületekről /boka, térd, csipő/, jó nyújtásra is, annyira nem is sántitottam benne, a bokám meg egyáltalán nem fájt mikor kipróbáltam a cipővel a járkálást

eladó mondta kérdezzem meg az orvost javasolja e ezt a cipőt

 

kérdeztem mennyibe kerül, 50 ezer forint, úgyhogy ennyit a cipőről :)

Előzmény: zkovaxxx (2692)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2692

Szerintem kérd meg, hogy magyarázza el neked mint laikusnak , hogy ebből a leletből ő mit lát és milyen az összefüggése a térded ( csípő, boka) fájdalmaddal.

Igen az is jó kérdés, hogy a fekete részek mit jelentenek a leleteden?

A legfontosabb, hogy most az új lelet fényébe merre tovább és mi fog történni veled?

Az sem árt ilyenkor, ha felveszed a telefonoddal, így később vissza tudod hallgatni mert nem egyszerű elsőre mindent megérteni.

Előzmény: Arzeen03 (2689)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2691

persze, mindenképpen..

de annyira jó fej, emberi és figyelmes az orvos, hogy szerintem mindent el fog részletesen mondani kérdés nélkül is ami lényeges lehet bármilyen szempontból

Előzmény: _chillout_ (2690)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2690

Hát szerintem bármit. Mindent meg kell kérdezni, a legbanálisabb dolgot is, mégha butának is tűnik a kérdés.

Előzmény: Arzeen03 (2689)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2689

mit kérdezzek?? fogalmam sincs, tudjátok, milyen kérdéseim vannak néha :)

 

zkovax, javaslatokat kérek az elmaradott művelntségem és a hátrányos intelligenciám vonatkozását illetően..

 

pl.. dr Úr, ez a fekete, öööö.. ez rossz..? :)

 

na majd nem fogok én ott holnap vigyorogni azt hiszem

Előzmény: zkovaxxx (2687)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2688

nem a Honvédba megyek, oda nem megyek többet, ott megalázott az orvos, és utólag átgondolva bármilyíen jó orvos is volt, igazságtalanul, bár az ő szemszögéből nézve talán félig meddig megértem..

akkor és ott azt gondoltam, igaza volt, de utólag egyáltalán nem értek vele egyet ami ott történt

 

főleg a helyzetemben bizonytalan is vagyok, bizalommal vagyok mindenki irányába és tulajdonképpen ebben a tekintetben befolyásolható is, aki ezt meg leveszi, az vissza is tud vele élni 

 

az orthoped klinikára megyek Budára a Karolina útra

meg a munkahelyi orvoshoz is beugrom Pesten, mert nem tudom, az októberi betegállományom is rendezve van e

persze, viszem a leletet főleg azért megyek, valamint mivel ezt tanácsoltad, különben eszembe nem jutott volna felmenni csak MR után

bármi lesz, szerintem az MR eredményt ugyis megvárja mindenki / október 27.-én lesz az MR, arra is kiváncsi leszek, a jűliusi MR és az újabb között milyen eltérések fognak mutatkozni, ha lesznek egyáltalán

Előzmény: zkovaxxx (2687)
zkovaxxx Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2687

Chillout, Pom-pom!

 

Ezek parádés történetek:) Egy rendes gyógyszer csodákra képes:)

 

Arzeen!

Holnap mész a dokihoz (Honvédba) ugye? Mindent kérdezzél meg az izotópossal kapcsoltban.

_chillout_ Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2686

Ha-ha-ha :-)))

Kisfiamnak volt két éve blankolása és nagyon jófejek voltak, mert a műtét közben adtak neki vezetéses (olyan, mint a spinál, de nem gerincbe, hanem távolabbi idegbe adják) érzéstelenítést, hogy majd az első pisilés ne legyen fájdalmas. Hát eleve a dormicumtól teljesen bepörgött, a kétméteres anesztes nem bírta lefogni, azt mondta, állati jó az anyag, táncolni akar, aztán kezdett gyanús lenni neki, hogy nem érez semmit, még akkor sem, amikor odanyúlt. Tök ijedten rámnézett és megkérdezte: anya, mit csináltak a pöcsömmel?!

Előzmény: Arzeen03 (2685)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2685

semmi gond chilli, ilyenkor mutatkozik meg és bontakozik ki igazán a személyiséged, nem kell ezt szégyellni, de megértjük hogy szégyenlős vagy és pont ezért tartasz az ilyen helyzetektől

 

pompom, a pénzed a nyalókaárusnál lesz egy boritékban az aulában hagyom

hétfőn megyek

most olvasom.. igen, igen, oldja a rejtett személyiségjegyeket a dormikum, ilyenkor derül ki, kicsoda is valójában

 

nekem ilyen sztorijaim nincsenek.. 6 éves voltam, mikor vakbéllel műtöttek, altattak és utána nem tudtak felébreszteni, de az régen volt

 

 

Előzmény: _chillout_ (2681)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2684

Ez nagyon jó :-)))))))))))

Előzmény: pom-pom57 (2683)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2683

Én ennél cikibbet mondtam (szobatársaim közölték velem utólag) már toltak be a szobába amikor megkérdeztem a  nővért,hogy " a kur@va életben mikor áll már fel a f@aszom. Ehhez tudni kell,hogy spinális érzéstelenítőt kaptam,és dormicum tablettát.Képzelheted milyen égő volt utána a nővér szemébe nézni.Én nem is akartam elhinni,hogy ilyet kérdeztem. Kérdeztem a nővérkét,hogy mit mondtam és elnézést kértem tőle.Azt felelte ugyen "ne is törődjek vele

Előzmény: _chillout_ (2681)
pom-pom57 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2682

Mikor is mész a dokimhoz? Nincs még rajta a számlámon a részed után járó összeg.Skandalum. Még jó,hogy nem előre adózok. 

Előzmény: Arzeen03 (2680)
_chillout_ Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2681

Azt mondta a doki, itt ehhez a műtéthez nem altatnak, nyugtatót kaphatok. A dormicum (én csak leszarom tablettának hívom) velem pont azt csinálja, amit Pom-pom is leírt, én ugyan nem smárolom le a személyzetet, de igen nagy hülyeségeket bírok mondani igen meggyőzően. Legutóbb alá akartak iratni velem egy beleegyezőt, hogy filmezhetnek a műtőben, én meg állítólag azt mondtam, hogy oké, de semmi pornó és én is kérek a felvételekből. Na ilyet soha többet nem akarok átélni, mert nagyon ciki :-))

Előzmény: Arzeen03 (2672)
Arzeen03 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 2680

Rendben, akkor most egy darabig pihentetem magam, hogy tudj a fujuyamarol irkalni, vagy hol lebzselsz a jutalekaidbol

Előzmény: pom-pom57 (2679)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!