Keresés

Részletes keresés

Kilroy Creative Commons License 2012.10.04 0 0 316

- Lehet valahol beállítani, hogy adott oldalra ne jelezze, hogy nem biztonságos (vagyis hogy ha szerintem biztonságos ugye)?

Előzmény: Kilroy (311)
vakegér789 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 315

Sziasztok!

Nem tudja-e valaki, hol lehetne magának a böngészőnek a betűméretét növelni? Nem az egyes weblapokét, az megvan, hanem általában a chrome kezelőfelületét/megjelenését, hogy pl a füleken ne olyan bolha méretűek legyenek a feliratok.

A másik: az ikonok sorrendjét, elhelyezkedését hol lehet átszabni? Köszönöm.

agy73p Creative Commons License 2012.10.04 0 0 314

KÖszi! Én egyébként 2 hétig Firefoxoztam, és csak a napokban újra Chrome...

Előzmény: blueye (313)
blueye Creative Commons License 2012.10.03 0 0 313

A mostani frissítéssel (Verzió: 22.0.1229.79 m) minden megjavult. Náluk volt a probléma...

Előzmény: blueye (293)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.29 0 0 312

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne: kb 1 hete nem működik a chrome, van, hogy el sem indul, vagy a végtelenségig homokórázik, nem tölt be semmit, még a saját beállítások paneljét sem. Újrainstalláltam, vírusirtót lefuttattam, de ugyanúgy szar. Firefox tökéletesen működik. Eddig nem volt ilyen probléma, mi a franc történhetett? Valakinek van/volt hasonló tapasztalata?

Kilroy Creative Commons License 2012.09.28 0 0 311

- Lehet valahol beállítani, hogy ne kérdezzen rá korábbi oldal visszatöltésére (ha back-et nyomok ugye)?

- Lehet valahol beállítani, hogy adott oldalra ne jelezze, hogy nem biztonságos (vagyis hogy ha szerintem biztonságos ugye)?

Kilroy Creative Commons License 2012.09.28 0 0 310

Üdv!

 

- Úgy tűnik, Win Chrome alatt valamiképpen felülbírálódik az oprendszerben beállított ablakfejléc, helyette egyből a fülek vannak legfelül (Linux Chromium alatt nincs ilyen). Lehet, hogy kis dolog, de mégis érdekelne, lehet-e ez ellen valamit tenni.

- Melyik a legjobb quickview (vagy hogy hívják) kiegészítő v. plugin, ami egy linkre állva (de nem kattintva!) megjeleníti a linkelt oldalt egy kisebb (akár állítható méretű) külön ablakban?

- Azt hogy lehet beállítani, hogy új fülön üres oldal jelenjen meg (de a felrakott Speed Dial-t nem szeretném leszedni)? Nagyjából sejtem amúgy...

Alien444 Creative Commons License 2012.09.28 0 0 309

Sziasztok! Segítséget kérek, ha valaki segíteni tud, nagyon megköszönöm.

Régóta a Googlee Chrom böngészőt használom(tam) az Win XP-vel ellátott PC-men, nagy megelégedéssel. Néhány napja összeomlott, utána működött párszor. Később már a megynyitás után rögtön összeomlott. Töröltem és újra telepítettem a szoftvert. Telepítve is van, elméletileg rendben, de nem nyílik meg. Többször újratelepítettem, de nincs változás, nem tudja megnyitni a gép. A taált hibaelhárításban leírtak szerint végrehajtottam az alábbi ellenőrzéseket:

- Tűzfalat kikapcsoltam = így sem nyílik meg

- Tűzfalban felvettem a kivételek listára, így sem OK.

- F.Secure védelmi rendszert használok, megnéztem a google chrome engedélyezve van

- megnéztem a Win-ban a expand.exe megvan

- új felhasználói fiókot a hibaelhárításim javaslatban leírtak szerint megcsináltam, továbbra is semmi.

 

Na innen kezdve nincs ötletem, mondjuk az operációs rendszert, ha nem muszály nem akarom újra telepíteni.

 

Köszi, ha segít valaki.

 

Alien444

agy73p Creative Commons License 2012.09.11 0 0 308

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (307)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.11 0 0 307

 Válasz saját magamnak, ugyanis tipp nem érkezett, más fórumokon is találkoztam problémámmal. Böngésző töröl, egy korábbi letölt, ez mindaddig, mig a letöltött normális állapotot produkál. Idő, és idegigényes!!! De a most fennt lévő normális képet ad.

 

Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.08 0 0 306

Pár napja úgy a kezdőoldal, mint a további megnyitottak is jobbra és lefelé elcsúszva jelennek meg. A kurzorral-kettősnyil- nem tudom a hiányzó irányba húzni, csak az elcsúszás irányába. Emiatt az elcsúszás miatt többekközött nem tudom elérni a villáskulcsot sem a beállitásokhoz. A Firefox-nál nincs ez a jelenség, de az a lassúsága, időleges lefagyása miatt került ki a használatból. Kérnék segítő tippet.

szévike Creative Commons License 2012.09.08 0 0 305

Nálam is csak pár hete vannak ezek a problémák. S ha a saját gépemmel lenne gond, akkor más oldalakon is ez lenne. Úgyhogy hiába gyalulok, meg telepitgetek programokat, plugineket, ez nem fogja megoldani a problémát.

 

Azt hiszem keresni fogok valami elérhetőséget az indexes rendszergazdákhoz, bár szerintem őket nem izgatja különösebben, ha a főnökeiket sem. Elvannak ők a rendszer egyéb toldozgatásaival. 

Előzmény: Mr. Quijote (304)
Mr. Quijote Creative Commons License 2012.09.08 0 0 304

Elfelejtettem hozzátenni: új gép, windows 7-tel (amit adtak hozzá, tehát legális), a régi gépemen és XP-n minden frankó volt.

Előzmény: Mr. Quijote (303)
Mr. Quijote Creative Commons License 2012.09.08 0 0 303

Sziasztok, nekem is az index-szel van problémánk. Az oldalt betölti a Chrome, blogok nélkül. A jobb oldali sáv tök üres. Ez mitől lehet, és még inkább: lehet valamit tenni?

agy73p Creative Commons License 2012.09.04 0 0 302

Az én probléámámnál nem hinném, mert a Google.hu-ra van állítva és az sem indul el. 

Előzmény: szévike (301)
szévike Creative Commons License 2012.09.04 0 0 301

Csak az a baj, hogy szerintem ezeknek a gondoknak az okát az index rendszerében kell keresni és ahogy elnézem tesznek rá, csak annyit csinálnak rajta, hogy éppen eldöcögjön oszt jónapot.

Előzmény: agy73p (300)
agy73p Creative Commons License 2012.09.04 0 0 300

Nekem újabban gépindítás után a megadott legelső oldalt nem tölti. Se mhelyen, se otthon. Sztem ezek jó része az új és újabb frissítésekkel jön, aztán majd el is tűnik magától.... remélem.

Előzmény: szévike (299)
szévike Creative Commons License 2012.09.03 0 0 299

Szintén segitségkérés:

 

Szenvedek a Chrome-Index fórum párossal.

Lefagy, teker, összeomlik a flash plugin. 

A flash playert kiirtottam, ujra telepitettem. Ugyanaz.

Fórumból alig tudok kilépni, a fórumok között váltani szintén egy agymenés, ha

egyáltalán sikerül, mert akkor jön a "nem válaszol".

 

Sokszor egyszerűen otthagyom, nyitok egy uj böngészőt és pár perc múlva visszanézek, hogy mi ujság van. Van amikor közben helyreáll, de többször csak a "kilövés" segit a továbblépésben.

 

Más oldalakkal ilyen gondom nincs.

Mit tehet ilyenkor egy kevés ismerettel rendelkező mezei felhasználó?

prod Creative Commons License 2012.09.02 0 0 298

Segítségeteket szeretném kérni.

A probléma  a következő: 

a Chrome használat közben időnként teljesen lemerevedik a rendszer 5-8 másodpercre. Ilyenkor totális "fagyás" van. Kurzor kifagy, vinyó nem megy. Utána minden korrektül megy tovább.

Ha nem fut a Chrome akkor sosem tapasztalok ilyet. A rendszer Win7.

 

Valakinek valamilyen ötlete? Upgradek megvoltak.

 

VDaan Creative Commons License 2012.08.28 0 0 297

Nekem a 1clickdownloader bővítmény eltávolításával oldódott meg ez a probléma...

Előzmény: trady (294)
agy73p Creative Commons License 2012.08.24 0 0 296

Passzolok. A múltkori most nem jön be?

Előzmény: blueye (293)
unomma Creative Commons License 2012.08.24 0 0 295

Villáskucs, eszközök, bővitmények, ott kell lennie. Törölni.

Előzmény: trady (294)
trady Creative Commons License 2012.08.23 0 0 294

Hello ! ki tudja hogy került a chromra a GoPhoto.it ?  és hogy lehet letakarítani, ugyanis ma miután elindítottam a gépem, néhány oldalon ha képre kattintok a Gophoto.it akarja megnyitni a képet, de mivel nincs telepítve (és nem is akarom) a kép nem jelenik meg. 

blueye Creative Commons License 2012.08.23 0 0 293

Visszatért a probléma,mi lehet ez?

Előzmény: agy73p (287)
VGabo34 Creative Commons License 2012.08.22 0 0 292

Sziasztok!

Google Chromot telepítettem a Windows (7) alapú tábla pcm-re és sajnálattal tapasztaltam, hogy nem igazán támogatja ill. hiányoznak belőle a táblapc funkciók :(   (pl.:nem ajánl fel sehol billentyűzetet az íráshoz)

Ezt a táblát csak egy speckó ceruzával lehet böködni és a Chrome telepítése előtt a gyári explorert használtam és azt sokkal kényelmesebb volt használni:( 

Igazából már nagyon régóta használom a Chromot és nem szívesen mellőzném.

Szóval az érdekellne, hogy van e valami telepíthető kiegészítés vagy bővítmény a táblafunkciókhoz?

Minden ötletet szívesen fogadok!

Segítségeteket előre is köszönöm :)

pozsipeti82 Creative Commons License 2012.08.19 0 0 291

A www.idokep.hu betöltése során a következő fogad  szerintetek mi lehet a baj?

agy73p Creative Commons License 2012.08.13 0 0 290
Előzmény: méray (289)
méray Creative Commons License 2012.08.13 0 0 289

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne: hogy lehet visszaállítani az eredeti témát Chrome- hoz? Letöltöttem egyet, de nem tetszik és szeretném eredetire visszaállítani. 

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

 

Üdv méray

blueye Creative Commons License 2012.08.08 0 0 288

Kösz, ez segített.

Előzmény: agy73p (287)
agy73p Creative Commons License 2012.08.07 0 0 287

Sütiket próbáld meg törölni.

Előzmény: blueye (285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!