Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Takyka! Creative Commons License 2007.12.29 0 0 4988
Köszi az alapos választ.

A laposszíj problémát nem valószínüsítem, annak ismerem a hangját. A többinek utána nézek.

Üdv,

T.
Előzmény: laca5 (4987)
laca5 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 4987

1. Az EBD hiba forrása szerintem az akkumulátor lesz. Próbáljatok meg egy erős feltöltést.

2. zörgés passz, aknára kell állni és kézifékkel alacsony fordulatot előidézni. Remélhetőleg csak hővédő lemez zörög.

3. csikorgó hang közvetlenül indítás után lehet az önindító, meg kell zsírozni a bendix pályáját és a bendixet. Ez akkor ad hangot, amikor az önindító befejezte a munkáját utána még 1-2 mp-ig szabálytalan "sikító" hangot tud adni.

 Ha egyenletes "csipogás", akkor inkább a vezérlésben valamelyik görgő, 

de lehet a laposszíj is, tökéletesen utánozza a csapágyhangot, mikor beindul és egy komolyabb töltőáramot kér az akksi. Ha ilyenkor rálépsz a gázra, rendkívül durván felsikít. Ez lehet laza szíjtól, de inkább a rossz min. szíj az oka. 

4. A nyekergő szilent általában a stabilizátor fekvőszilentje. Ha nincs nagyon kiverődve, akkor próbáld meg WD40-nel megfürdetni mindkettőt. A kerekek irányából talán hozzáférsz akna nélkül is. 

Elvileg a lengőkar szilentje is nyikoroghatna, de az hamar szétverődik ha már elkezdett fáradni.

Kopogás ugyanezeken a helyeken lehetséges, + stabilizátor "kutyacsont" azaz a stab. két végén a függőleges pálca két szánalmas müanyag perselyes gömbfejjel a végén, illetve a két lengőkar gömbfeje is kopoghat.

 

Ezeket a kopogó dolgokat egy autószerelő aknából 3 perc alatt megmondja. A nyikorgás nehezebb kicsit, de nem is akkora probléma.

A leírásból szerintem bal stabpálca és 1 vagy 2 fekvőszilent a stabilizátorban lesz a megoldás.

Előzmény: Takyka! (4963)
laca5 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 4986

Én csak egy szervízt merek javasolni feltétel nélkül, Dunakeszin van (Németh Mihály 27-346569 ). Ha trélerre kell tenni, akkor tökmindegy. Ha felhúzta és egy sarokkal arrébb leteszi, akkor is 7-8000 és Dunakeszi is annyi.

Szerintem már csak jan. 7-től lesznek.

 

A leírásod alapján az a szervíz cserélendő.

Remélem hogy csak eltörtek egy gumicsövet amikor levették a vezérlést :-(

 

 

Előzmény: multiplas (4982)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4985
Holnap reggel felhívom a Cső Lalit, neki volt valami szerelője akit nagyon dícsért, itt a városban, valahol a Hungárián asszem. Ha tudok vele beszélni, délelőtt megírom, de lehet hogy más is ismeri. Ja, a Kanyikról még annyit: az egy nagyon régi műhely, talán ez is jelenthet jót.
Előzmény: multiplas (4982)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4984
Boldog Uj Évet Kivánok minden MULTIPLÁS márkatársnak és a fuvarozott családtagoknak.
Remete.
winters101 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4983
Hát nem egy leányálom így év végén!
Mindazonáltal kívánok boldog új évet, sok baleset, műszaki hiba és rendőr mentes kilómétert mindenkinek!
U.I : Valamint sok új multis kollégát!
Ha így gyarapodunk 2010-ben megnyerjük a választásokat!
Isten áldjon mindenkit!
Előzmény: multiplas (4982)
multiplas Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4982
A Huszti útra hordtam egy jól felszerelt kisműhelybe, de utoljára darabokra törték a műanyag deklit a vezérművön, beletépték kiszedhetetlenül az olajleeresztő csavart, miután nem megfelelő olajat töltöttek a motorba és kicseréltettem a megfelelőre, telifüstölték a kocsit és most ömlik a gázolaj az első hengernél. Ennyi hiba már sok nekem, pedig nem vagyok egy szőrözős alkat.
A szerviz pedig a városban volna most jó, mert sajnos vinni kell.
Előzmény: Csubakkka (4981)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4981

uhhh... melyik a másik szervíz?

 

Nekem a Fiat Preisznél voltak még nagyon jó tapasztalataim tavaly, az ottani vezető szerelő egy lelkes és rokonszenves pasi volt, meggyőzően hozzáértőnek és alaposanak tűnt. Dícsérték már itt a Kelet-Pestet is, de ezzel kapcsolatban nincsenek közvetlen tapasztalataim.

Előzmény: multiplas (4980)
multiplas Creative Commons License 2007.12.28 0 0 4980
Trélerre kell rakni a gépet, valamit elbarmoltak vagy a bestnél vagy a másik szervizben és ömlik a gázolaj az első hengernél meg adagolónál, kocsi meg áll a ház előtt. Semmi bajom nem volt a géppel 100e+ km-ig, míg bele nem nyúltak a szervizesekm, ezért keresek másik céget.
Előzmény: Csubakkka (4978)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.27 0 0 4979
Akár össze is jöhet... az olaj kb 15, a szűrők (pollen, gázolaj, olaj, lég) ~9-10, a vizsga max 20. Ezen kívül pedig molyoltak még valamit a fékkel 4-5-ért.
Előzmény: SzKoppány (4977)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.27 0 0 4978

Nekem, de tény, hogy jó régen, még bőven a Lancia Bétás időkben, szóval nem vállalok garanciát azért, hogy még mindig oké. Tavaly egyszer felhívtam őket, de végül nem oda mentem. A telefonban készségesek voltak. Akkor volt egy saját Multijuk ha jól emlékszem, mint céges (saját családi?) autó. Ez így együtt jó benyomást tett rám.

Előzmény: multiplas (4976)
SzKoppány Creative Commons License 2007.12.27 0 0 4977
Bocs, a Karácsonyról lemaradtam, de Boldog Új Évet minden Multiplának, és gazdájaiknak!
Megvolt a 30 000 km-es szervíz + vizsga! Olaj + szűrők cseréje, fék kipucolása (mást nem talált). 50 000 sok érte? Én elsőre soknak éreztem, de nem tudom a vizsgaárakat.
multiplas Creative Commons License 2007.12.27 0 0 4976
A szakkörön olvastam a Kanyik féle szervizt. Kinek volt vele jó tapasztalata?
cris-3 Creative Commons License 2007.12.25 0 0 4975
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és sok sok balesetmentes Multiplás kilómétert kívánok jövőre is!!
garzon lakas Creative Commons License 2007.12.25 0 0 4974

Tegnap kissé elszaladt az idő mellettem... :-)

 

De, mivel ma is karácsony van, ezért kívánok Mindenknek boldog békés ünnepeket!
Tamás

 

Csubakkka Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4973

Boldog karácsonyt és újévet kívánok minden cartársnak, ezen kívül pedig gondtalan Multiplázást 2008-ban is! :)

 

ui: térképészet már csak jövőre, addig türelmet kérek.

Előzmény: bojo (4968)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4972
Jó ötletet adtál!!
Van neken itthon 12 V-os kis hűtőm, fogok neki csinálni egy keretet hasonló kampóval mint az üléseken van, és ha kevesebben vagyunk 6-nál lecserélem valamelyik ülésre.
Igy tuti nem dől el stb.
Csatlakozó is van hozzá hátul.
Előzmény: Multipla (4969)
Multipla Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4971

Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

 

 

 

Multipla Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4970

Találtam új prosit (447KB), talán van aki még nem látta:

 

http://configurator.fiat.de/download/prospekte/Fiat_Multipla_186.pdf

Multipla Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4969

Sziasztok!

 

Úgy tűnik sikerül meggyőzni feleségemet, hogy elhozzuk tetőablak nélkül a Multiplát.

 

 

 

 

Frigo

 

Találtam egy képet, ahol a Multipla új belseje látszik. Ilyen a miénk is, nagyon tetszik.

Lehet, hogy nem is rakjuk bele a bőrt.

 

Feltünt ezen a képen, hogy nem elöl van  a hűtő, hanem hátul.

Van valakinek ilyenje?

Régebben is sokat gondolkodtam a hűtőn, de visszatartott, hogy macerás ki-be szerelni (első középső ülés helyén volt,  csavarozni kellett)

Ez a megoldás viszont gyors ki-be szerelést sejtet, mert a hátsó középső ülés helyére van bepattintva.

bojo Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4968
Évente egyszer, egy csodás téli éjjel, bűvös, titkos álmok suhannak a szélben. Mindenki házába boldogság költözik. Szívünk örömmel megtelik.

Boldog karácsonyt!
mam1969 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 4967
Minden kedves Multitulajdonosnak (és az ácsingóknak), meghitt karácsonyt, és gazdag új évet kívánok!

Üdv
MaM
polgar1 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 4966

Üdv. minden multipla rajongónak.

Szeretnék csatlakozni ehhez a KIRÁLY kategóriás autós csapathoz.A család gyarapo-

dás következtében nekünk is nagyobb autó után kellett néznünk,igy 2007.áprilisában vettünk egy türkizkék 1,6-os benzines SX modellt.A forgalmi szerint

2000.12-ik havi és 101000km-t mutatott az órája.Az autóval nagyon megvan elégedve az egész család.A fórumot már régóta olvasom de valahogy csak most jött el az idő,hogy regisztráljak is.A térkép koordinátáimat leirom ha valaki feltudja rakni akkor megköszönném.Logitude:16.529316902160644 Latitude:47.24170117019041

Mindenkinek nagyon Boldog Békés Karácsonyt és sok baleset mentes kilómétert

kivánok. Sziasztok

Csubakkka Creative Commons License 2007.12.23 0 0 4965

Az első hsz-ben szereplő hibáidhoz nem tudok hozzászólni, a tükröket viszont másfél éve használom napi rendszerességgel és eddig nem volt velük gondom. Szerintem nyugodtan rákötheted, mert ha nagy a baj, kézzel is ki lehet hajtani őket.

 

Az E85 ügyben azért érdemes nagyon körültekintőnek lenni, mert az azért sokmindent meg tud ölni, ha nincs rá felkészítve a motor és a csövek. Ha jól tudom létezik ilyen mutációja is a Multinak, de ebből következően, felteszem, nem mind alkalmas rá automatikusan. De nézd a jó oldalát: biztosan át lehet alakítani legalább :)

Előzmény: Takyka! (4964)
Takyka! Creative Commons License 2007.12.23 0 0 4964

Másik két téma,

 

Van itt olyan aki naponta többször használja a motoros tükör ki-be hajtást évek óta? Mivel mi olyan helyen lakunk, ahol a parkolóban biztonságosabb behajtva tartani, gondolkozom rajta, hogy átalakítom, hogy automatikusan nyíljon, csukódjon ha indítom, vagy leállítom az autót. Viszont szkeptikus vagyok a technika élettartamával kapcsolatban "intenzív" használat mellett.

 

A másik téma, mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy E85-ös üzemanyaggal kellene használni az autót (benzines). A totalcaron és még itt-ott olvasgattam róla, és nem tűnik elképzelhetetlennek, hogy működne a dolog. Van már valakinek ezirányú tapasztalata?

 

Üdv.

 

T.

 

u.i.

 

Ezúton kívánok mindenkinek kellemes karácsonyt és Multiplás örömökben gazdag új évet.

Takyka! Creative Commons License 2007.12.23 0 0 4963

Sziasztok,

 

Most, hogy már egy ideje megvan a Multiplánk és egyre jobban megismerjük, elő is jött egy-két probléma, ami hosszabb rövidebb távon megoldásra vár:

 - Időnként indításkor bejelez a fedélzeti sz.gép, hogy ABS EBD hiba, keressem fel a szervízt. Az ABS lámpa rendesen elalszik, mindkét rendszer megfelelően működik bármikor is próbálom...

 - Ha alacsony fordulaton gyorsítok, vagy motorfékezek, egy viszonylag halk daráló hangot hallani, talán mintha valamelyik motor tartó gumibak lenne kiverődve, és fém a fémhez érne, de érzésre a motor nem nagyon "löttyenik" terhelésváltáskor.

 - Ha több mint egy órát áll hidegben, akkor indítás után rövid ideig "csikorgó" hang hallatszik, de nem laposszíj, hanem mintha valami csapágy lenne oda. Néhány másodperc után elhallgat és minden OK.

 - Most, hogy hidegebbek vannak, elkezdett kopogni az első futómű a bal oldalon, valamint nyekeregnek a szilentek nagyobb huppanókon. Érdekes, hogy +5°C felett a kopogás alig jelentkezett, a nyikorgás meg teljesen megszűnik.

 

Találkozott már valaki hasonló jelenséggekkel? Ha igen mi volt a megoldás?

 

Üdv.

 

T.

Csubakkka Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4962
Csatlakozom az előttem szólóhoz, boldog karácsonyt mindenkinek!
Előzmény: Remete13 (4959)
winters101 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4961
De lehet, hogy járvány van :)
Nekem a jobb hátsó öv akadt ki, de teljesen.
Se kihúzni nem lehet, se vissza nem csévél. Reggelente sógor fia szokot ott
ülni, éppen be tudja csatolni, de se tőled se hozzád.
bojo Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4960
Valószínű, hogy az lehet ennek az oka, hogy a használat során, a szövetszálak egymáshozképest meglazulnak, tágulnak, ezáltal a felső vezető nyílásában már szorulnak. Meg kellene mérni egy új övnek, és egy használtnak a vastagságát. Bíztos, hogy nem lesz nagy eltérés, de az a kicsi már elegendő lehet a szoruláshoz.
Előzmény: Kácsé (4955)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4959
Szép estét mindenkinek.

Szeretnék minden MULTIPLA tulajnak, és Szeretteinek nagyon békés, nyugodt, rohanástól mentes, boldog Karácsonyt, és Boldog Uj Évet kivánni.
garzon lakas Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4958

Tudom, hogy Te tettél fel a térképre, igazából csak érdekességnek szántam, hátha valaki nem tudja.

 

Az övvel kapcsolatos ötleteket köszönöm. Először akkor tűnt fel nekem is, hogy nem megy vissza rendesen, amikor megcsavarodott az "övvezető"-ben. Visszacsavartam, jó volt, legalább is azt hitem, majd mostanra eléggé "ellazult". Mindenesetre azt hiszem először a tisztitását, kenését nézem meg. Logikusnak tűnik, hogy a rugónak nem szabadna elfáradnia. Legalább is nem ennyire.
(Ja igen, a porszívónk csévélője még működik :-) - annak ellenére, hogy egyszer már szétszedtem)

 

Üdv T.

 

Előzmény: Csubakkka (4956)
laca5 Creative Commons License 2007.12.22 0 0 4957

De igen, éppen ez az érdekes benne. Hibát tárol be, de utána normalizálódik a helyzet és nem panaszkodik tovább. Utána is fogok járni, hogy mit tárolt be, mert az ilyen megszünő hibákat is tárolja még egy darabig (azt hiszem 256 indításig)

Ha meg nem lesz betárolva, előidézem. Ma is megpörgettem kicsit üzemmeleg állapotában, csak kíváncsiságból, és lőn. Inkább 3500 felett, majdnem 4000-nél, de bebillent ismét.  Ebéd után majd elhagyja :-)

Tehát tipikusan nagyobb fordulat hatására hibatároló bejelez, utána kisebb fordulaton használva helyrejön. Szűrők-nedvek újak.

Előzmény: GTA390 (4953)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4956

Tudom hogy rajta vagy a térképen, én tettelek rá ;)

 

övfeszítő ügyben: vicces, de én is a napoban lettem rá fogyelmes, hogy lassult a dolog a bal 1-en. Még nem foglalkoztam vele, de szerintem is elég lesz talán megjáratni és kicsit esetleg megkenni valamivel a megfelelő helyeken, Bojo módszere pl. rokonszenves. Kicsit úgy gondolok rá, mint a porszívók kábelcsévélőjére, amik - nálam legalábbis - jellemzően heteken belül megadják magukat, akárhogyan is csinálom... :)

Előzmény: garzon lakas (4943)
Kácsé Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4955
Én is azt vettem észre, hogy ha szilikonos műanyagápoló sprével befújt ronggyal megszuszmákolom-sikálom a felső átvezetőt + áttőrlöm az övet, akkor egész normálisan visszaszalad. Egy ideig.
Előzmény: bojo (4949)
Bigtibi Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4954

Az övfeszítőt szét lehet szedni, csak észnél kell lenni. Legalábbis én szétszedtem a első középső ülés alattit, igaz kényszerből, mert valami rejtélyes okból kifolyólag hiányzott az övről az egyik csat :-(  Ezért vettem a bontóban egy másik övet, a kettőből csináltam egyet, de ehez a régit ki kellet füznöm a helyéről az újat meg be.

Közben történ egy ki baleset, leszeladt a megfeszített csévetest, és ez után kényszerből szétszedtem az övfeszítő szerkezetet. Megdöbbentően egyszerű szerkezet, de az összerakásra rámrent vagy két órahosszám, ami az első üléseken hasalva nem tul kellemes. Azóta nekem sem húzza feszesre az övet, de nem tudtam jobbra csinálni, mert ha tovább tekertem húzó irányba a mechanikát egy pont után nem működött rendesen.

GTA390 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4953
Nem valami hibát tárolt be a számítógép? A Brava legalábbis így jelezte nekem! Vagy akkor nem alszik el, hanem folyamatosan világít?
Előzmény: laca5 (4951)
multiplas Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4952
Beszéltem a csattogásról a motorban.
A bestnél mondják, hogy két lehetőség van, 30e a porlasztócsúcsok bemérése és vszeg egyik dadog, annak a cseréje kb. 100ért. Oka szimpla elhasználódás, de megemlített Nándi valami olyat is, hogy a német presztizsmárkák nem vállalnak garit a csúcsokra a magyar üzemanyag minősége miatt, mert nem takarítják rendszeresen kutakon a tankokat (vszeg igaza van, nálam könyv szerint bírja, de én osztrákoknál szoktam tankolni)
Ha nem ez volna, akkor a hidrotőke körül keresik a bajt, de szerintük ez elképzelhetőbb.
Vaze, a régi citroenembe meg pözsómba 10e volt egy csúcs és ugyanennyit evett, ugyanennyit ment, kormolni meg ezek az új csodadízelek is csúnyán tudnak, mitől is fejlődik akkor az autóipar? Következő kocsim komolyan mondom, hogy dácsia lesz...
laca5 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4951

Tükröm, tükröm mondd meg nékem, mi a fenéért csinálod ezt vélem.... :-)))

Mára összeszedte magát, ki/be csuk meg bólogat ha kell.

Akkor kezdődött, amikor beálltam a fűtött helyre az Autoklubnál. Lehet hogy valami jég dolog volt olyan helyen ahol nem kellett folna, aztán abból víz dolog lett, most meg helyreállt a rend :-)

Na majd végére járunk egyszer.

De most van új! Már most érdeklődve figyelem, mi lesz ezekből, pedig eléggé az elején vagyok szerintem.

Néha, kb 3000fordulat fölött, bejelez az injector lámpion. Aztán a következő 2-3-4 indulás valamelyikénél, vagy menet közben el is alszik szépen. Változás nincs, se előtte se utána.

Tegnap kiégett a kezelőpanel baloldali izzója. Még csak 36 órája használom ;-)

 

Előzmény: laca5 (4934)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4950
Az öv feszitőt szerintem roncsolás nélkül nem is tudod szétszedni mert olyan fejü csavarok tartják amihez nem nagyon találsz kulcsot,és nem is érdemes mert nem csak a rugó feszités, és a vissza csévélés a fontos hanem /talán még inkább/ a reteszelés is,amit gyárilag beállitanak.
Előzmény: garzon lakas (4943)
bojo Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4949
Nekem is gyengén csévél, de nekem valószínű, hogy a felső felfogatásnál szorul az öv. Kipróbáltam úgy, hogy azon túlhúztam, és akkor elég erősen csévélte fel az övet.
Előzmény: Degeczi (4948)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4948
nekem már olyan másfél éves korában tűnt föl először, h gyengén csévéli vissza
ha az ember nem figyel rá ajtócsukáskor, szépen be is szorulhat, ha pont a zárszerkezetre hajlik rá
lehet, h garanciában meg kellett volna említeni, most már mindegy
de ezek szerint típusra jellemző a visszacsévélő gyengeség (vagy ezek szerint koszolódási hajlam)
Előzmény: laca5 (4945)
Kácsé Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4947
Természetesen nem tüntem el, naponta olvaslak benneteket. Jó nézni a térképet, ahogy szaporodnak a kis cseppecskék!
Előzmény: Csubakkka (4946)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4946
Szia, jó hogy téged is látni még itt néha :)
Előzmény: Kácsé (4936)
laca5 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4945

Én szedtem szét automata övfeszítőt még a bátor Tipos korszakomban, leizzadsz mire azt az erős spirálrugót visszavarázsolod és rápattintod a fedelet. Elég balesetveszélyes is. Én azt tapasztaltam, hogy ha nehezen húzza vissza az övet, az nem biztos a rugó gyengesége, hanem telemegy kosszal a belső mechanika, meg van is benne valamilyen kenőanyag az meg beszárad, és így már nehezebben húzza be az övet.  

Ha pirotechnikai övfeszítő is van benne, eszedbe ne jusson szétszedni!!!

 

Előzmény: garzon lakas (4943)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4944

Ez nálam is gond. Visszacsévéli, csak lassan, erőtlenül. Ha van megoldás, engem is érdekel... A másik: az övön nincs a csat számára "pöcök", úgy kell bedugni a b oszlop lyukába. Vettem már erre való műanyag csatot, de széthullott. Ha forró tűvel átbököm egy picit az övet és beleteszek valami vékony patentot, az nagyon gyengíti az övet? A biztonsággal nem akarok játszani, de a kényelem is fontos;)

A másik: nekem is megadta magát a vezetőülés magasságállítás. Legalább lesz mit csinálni az ünnepek alatt:)

Előzmény: garzon lakas (4943)
garzon lakas Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4943
Mi az előző kocsin renszeresen behajtottuk kézzel, más lehetőség nem is volt. Megszoktuk. A Multinál az első ilyen alkalommal, miután a tükör motorja végrehajtotta a maximális kihajtás - kattanás - behajtás akciót, gyorsan leszoktattam a családot erről... :-)
Most azon bosszankodom, hogy hiába vigyázunk a parkolókban, hajtjuk be a tükröt, stb., egy nagyon lelkes IQ bajnok összekarcolta - feltehetőleg kulccsal - a B1 ajtót elég alaposan több húzással, épp csak lyukat nem ütött az ajtóra...

A nyáron, amíg otthon voltunk, sikerült abszolválnunk az üléshuzat akciót. Mi is a Zolmár KFT-nél voltunk, és teljesen korrektek voltak. Köszönöm az ötletet!

És egy kérdés: az első középső ülés biztonsági öve nem húzódik vissza magától. A dolgát teszi egyébként, azaz feszit, ha megrántom, de önmagát már nem tekeri vissza. Kézzel az ülés alatt vissza tudom tekerni. Nyilvánvalóan nem így kellene működnie. Van valakinek ötlete, hogy hogy kell benne a rugót kicserélni? Gondolom ez adta meg magát.
(Apropó: a térképen is rajta vagyunk, keress Brüsszelnél)
Előzmény: Csubakkka (4935)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4942
Igazad vagyon, a nagy hipereknél én is majd. a legtávolabbi részén állok meg ahol szinte üres mert igy kisebb az esély hogy neki csapja valaki az ajtaját.
Meg persze nekünk is jobb kiszállni kitárt ajtónál.
Előzmény: szenyor Lopez (4941)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4941
A szűken felfestett parkolók amúgy sem a Multiplák nagy barátai;)
Előzmény: Degeczi (4940)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4940
nem muszáj kézzel hajtogatni: nekem pl sikerült úgy kitolatni, h a jobb oldali tükör pont a nyitott garázsajtó kilicsébe akadt, az pofozta előre
ott is egy teljes ki/behajtási ciklus (nyomógombbal) térítette magához

szűken fölfestett parkolóban ezért inkább már a motor leállítása előtt nyomom a behajtógombot, nehogy vki gyalogos elsodorja amikor az autók közt furakszik át
Előzmény: szenyor Lopez (4939)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4939
Igen, a másik ok, ha kézzel hajtogatják. Nekem is egy cimbora behajtotta kézzel, mondtam is neki, hogy akkor a könyökét ugyanúgy behajtom neki csak kifelé, ha most elromlott. De hál'Istennek egy ki-be a nyomógombbal megoldotta.
Előzmény: Csubakkka (4935)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.21 0 0 4938
Megnéztem a kezelési ut.mutot,azt irja hogy ha kézzel kell elállitani a tükröt,/ gondolom parkolóban és nem nekem/,/akkor kézzel is kell vissza forditani mert ugy nem kap hülyét a szenzorja.Tehát ráéreztél az igazságra.Persze lehetett volna ügyesebben is megoldani de ha már ilyen akkor ez van.
Előzmény: Csubakkka (4935)
Kácsé Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4937
Ez a "link"eskedés nem sikerült, bocs!
Előzmény: Kácsé (4936)
Kácsé Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4936
Tisztelettel ajánlom figyelmetekbe az alábbi oldalt. Ennek is a közepét, a döntőbe jutott versenyzők feladatainak felsorolását. Elmorzsoltam egy könnycseppet.
<a href="http://loero.hu/index.php?op=hir_reszletes&friss=1&hir_id=8315" target="_blank">Lóerő magazin</a>
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4935
Nekem is csinálta már, egyszer valaki önszorgalomból kihajtogatta nekem mindkettőt az utcán. Ugyanez a tapasztalatom mint neked, vagyis ha kézzel hajlítgatják, akkor megőrül, de a következő nyitás-csukásnál beáll magától jól. Én azt vontam le ebből, hogy nem szereti ha kézzel feszegetik... :)
Előzmény: gerabéka (4932)
laca5 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4934
Ja, most nézem a DTE-ben, h. a tükörlap felől szépen ki lehet bontani a motort. 
Előzmény: laca5 (4933)
laca5 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4933

Lopez!

Kaphatott nedvességet ha akart, szabadban állt egy ideje. Akárhogyan is töröm a fejem, biztos hogy elektromos problémája van és biztos hogy az ajtócsatlakozótól a tükörházig bezárólag van a hiba forrása.

Szerintem a tükörházon belül van két végálláskapcsoló, az egyik kontaktos lesz. Csak az a kérdés még, hogy ha a tükröt leveszem, akkor a tükörházon belül lehet-e még valamit operálni, vagy úgy van összerakva hogy még véletlenül se lehessen belepiszkálni.

 

Gerabéka! Mégpróbáltam nyitni-csukni, teljesen meghülyült. Végállásból végállásba müködik ma délelőtt 11 órától és slussz :-)

A normál középállásnál még csak nem is lassít :-)

Még olyat is csinált, hogy miután kézzel középre hajlítottam, elkezdte nagyon lassan mozgatni a türöt a motor, de tényleg csiga tempóban, alig látszott. Aztán kinyitottam az ajtót, megmozgattam mindent, megpüföltem az ajtót belülről a tükörház mögött, azóta nyugiban van, úgyhogy nem bántottam. De egy következő gyújtásnál bármikor jöhet ismét a RÉMÜLET :-)

 

 

 

Előzmény: gerabéka (4932)
gerabéka Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4932
Nálam már párszor előfordult,de főként akkor csinálja ezt a jelenséget, ha nyitott állapotban valaki megpiszkálja(behajtja manuálisan és visszaállitja).Ilyenkor ha a gyujtást ráadom kitekeri előre a tükröt(eleinte nagyon megijedtem),de rájöttem, hogy csak elektromosan be kell hajtani, meg vissza és beáll a normál állapotára.
Előzmény: laca5 (4928)
Bigtibi Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4931
Akinek van pénze új autóra, tehát fizetőképes, az fizessen is !  :-(((
Előzmény: Remete13 (4930)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4930
Csatlakozom a felháborodásodhoz.
Minél magasabb euró fokozatban van egy autó motorja annál drágább a zöld kártya.
Gyakorlatilag a 21 éves zsigulira ugy emlékszem negyede.
Ezt ki találta ki?
Előzmény: laca5 (4928)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4929
Nekem csinált már ilyent. Magasnyomású mosás után. Vagy nem volt hajlandó hajtogatni a tükröket vagy hülyeséget csinált (többek közt megvolt a teljesen előrehajtás is). Aztán kb. fél-egy óra múlva kiszáradt és semmi baja. Nem kapott nedvességet?
Előzmény: laca5 (4928)
laca5 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4928

Megvolt ma a zöldkártya, OBD meg minden szarság, 3 gyázfröccs meg egy alapjárat mérés. Ez a 3 perces művelet+cimke 10000Ft/1 évre. Mondjuk ti már biztosan tudtátok. Kicsit háborogtam is a manusnak, hogy ezért vegyen az ember környezetkímélő autót? Először azt hitte hogy kötözködöm, de aztán egyetértettünk.

Viszont mikor ki akartam tolatni az állomásról, megcsinálta az autó az első tréfáját.

Gyújtásra fordítva a kulcsot, a bal tükröt nemes egyszerűséggel elkezdte "kinyitni", pedig nyitva volt. Gyakorlatilag addig hajtotta, amíg előre felé állt a tükör. Hirtelen zavaromban kiálltam a parkolóba, égett a fejem persze, de szerencsére nem vette más észre. Végülis kézzel be tudtam úgy állítani, hogy látok hátra, de valamit kezdenem kell vele. Majdnem biztos hogy nem láttatok ilyet, de ha valaki mégis, akkor várom az ötleteket :-)

Korábban többször is próbáltam már, nem volt semmi baja. AZ ajtócsatlakozót megpróbáltam szorítani, kb 15 fokot fordult is még, de nem lett jobb. Még a Marean egyszer volt egy ilyen parajelenség hogy menet közben leengedte a J1 ablakot, az  ajtócsatlakozó hibás csatlakoztatása miatt. Már örültem is hogy ezzel is csak az a baj, de ez furfangosabb lesz. 

laca5 Creative Commons License 2007.12.20 0 0 4927

Egyébként az a kis persely szokott lenni utángyártottban, hogy pont Multishoz van-e nem tudom. Ha létezik, kb 300Ft!!!

Gyáriban szerintem nincs is, csak kormánymű oszt csá.

Itt inkább a teljes generál ami megdobja az árat, meg persze a kormánymű kiszedés-visszaszerelés.

Előzmény: bojo (4926)
bojo Creative Commons License 2007.12.19 0 0 4926
Tudom, mert az após Skodáján már volt benne részem.
Azért én közöltem velük, hogy nem valószínű, hogy ePER árú alkatrészeket akarok beépíteni.
Előzmény: laca5 (4925)
laca5 Creative Commons License 2007.12.19 0 0 4925

A kormánymű "kis müanyag persely" cseréje azonos a kormánymű felújítással. Kiszerelés, felújítókhoz elszállítás, visszaszállítás, visszaszerelés.

Szerintem még mielőtt komolyabban foglalkozol vele nem ártana ha más is rábólintana. Egyrészt nem ad hangot, másrészt van egy természetes lógása. 

A többi OK lehet, bár azt ne felejtsük hogy egy ilyen majdnem ingyenes átvizsgálás arról szól hogy majd szereznek maguknak egy kis melót. Mint amikor elvisznek 1000Ft-ért ebéddel Hajduböszörménybe, csak hallgasd meg :-)

 

Előzmény: bojo (4924)
bojo Creative Commons License 2007.12.19 0 0 4924
Megvolt az átvizsgálás. Van egy-két dolog amit orvosolni kell, de ez amúgy is már a listán szerepelt. Ideje lessz első féket cserélni, bal oldali stab összekötő csere, amúgy ez úgy látszi fogyóeszköz, mert még két évet sem bírt ki. Az előző műszakira volt cserélve benne. Valószínű ez okozza újra a kopogást. Na meg majd idővel a kormánymű, fogasléc felőli oldalán kell cserélni a műanyag perselyt. Amúgy a fékmérésnél meglepődtek, mert elöl 3, hátul pedig 7% volt az eltérés.

Kipróbáltam egy GP T-Jet motoros kis autót. Akinek van lehetősége rá, annak ajánlom, hogy próbálja ki. Az a kis turbó motor nagyon jól dolgozik az autóban. Jól megy, és 2500-3000-től folyamatosan húz. Még 160-nál is érezhetően megindul.
Előzmény: bojo (4918)
Multipla Creative Commons License 2007.12.19 0 0 4923

Gondolom bekerül a szalonba, ha nem vesszük át.

Talán hétvégén lefotózom, mert az autó Győrben van.

Előzmény: Csubakkka (4903)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4922
az igen :) egy ilyennek még lehet hinni... :)
Előzmény: Degeczi (4920)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4921
érdekelne majd mit tapasztalsz, mennyire alapos az az átvizsgálás ennyi pénzért; csak ránéznek és kopogtatnak, vagy padra teszik és bemérik? (futómű, pl.)
Előzmény: bojo (4918)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4920
:)
Előzmény: Csubakkka (4912)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4919
valóban maximumot, mert amikor elindul az erőteljes gázképződés (14.4V fölött), akkor többnyire már alacsonyabb, C/20-as értéket szoktak ajánlani, vagyis itt kb. 3A-t
(asszem a gázfejlődés során sérülhetnének a lemezek, ha túl nagy a töltőáram)
Előzmény: laca5 (4915)
bojo Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4918
Én is holnap viszem a szervízbe, feliratkoztam erre az akciós téli átvizsgálásra. Ami ebből engem érint, az a fék és futómű ellenőrzés. Márciusban lejár a műszaki, addig meg belefér az esetleges javítás.
Előzmény: laca5 (4917)
laca5 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4917

Bizony.

Olyan rendesek voltak az irodában, hogy kikerestek nekem egy LAC-ost. Pedig már LAD-nál járt a sor.

Még egy zöldkártya kell gyorsan, meg csütörtökön szervíz, ott még lehetnek meglepik.

Előzmény: bojo (4916)
bojo Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4916
Gratula, akkor ez a Multinak a rendszáma?
Előzmény: laca5 (4915)
laca5 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4915

"Az ökölszabály, hogy a kapacitás (Ah) egytizedével töltünk"

 

Ez maximum értéket jelent, én pl. 2A--rel töltök ha kell, mert az van otthon. Egyébként pár óra segítség után már megindul vele az autó, de egy teljes töltéshez akár 24 óra is kellhet. 

 

Egyébként mától: LAC-795

:-)))))))))))))))))))))))))

Előzmény: szenyor Lopez (4914)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4914
Töltheted azzal. Az ökölszabály, hogy a kapacitás (Ah) egytizedével töltünk. Tehát a max 6A majdnem passzol. Legfeljebb lassabban tölti föl.
Előzmény: Csubakkka (4912)
bojo Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4913
Nekem egy orosz regeneráló töltőm van. A lengyel piacok korában vettem.
Előzmény: Degeczi (4910)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4912
Ha odajutunk, leveszem úgyis persze. A retro szeléndiódás töltőd meggyőzően hangzik, szép darab lehet :) Ennek hatására megnéztem a saját töltőmet most, de azon kívül, hogy max 70 Ah-s akksikhoz (20-70Ah) ajánlják, csak az van rajta, hogy 6 Amperes. Ezek szerint akkor ezt ezzel a töltővel max b@sz6om a 80Ah-s akkumulátort?
Előzmény: Degeczi (4910)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4911

majd írok a jézuskának :)

plusz akksim sincs jelenleg, se jó meleg garázs, ahol játszani lehetne, pedig nagyon akarom :) A terv, h megméretem a savat és ha nem lesz megfelelő, akkor meglátjuk a folytatást. Ha nagyon kell, persze le is kötöm és feltöltöm az OBI-s gagyi töltőmmel, mostanában már úgyis csak mp3-at hallgatok, olyan szarok a rádiók :)

Előzmény: szenyor Lopez (4909)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4910
pláne, h egy tisztességes töltéshez szintén le kell kötni az akkut az autó hálózatáról... :)

föltéve, h a töltő továbbmegy 14.4V-nál - mert nagyon sok nem teszi (egyébként a teljes töltés végén 16V-ot is meghaladja a feszültség - ezért kell lekötni, az már esetleg sok lehet vminek). Én pl inkább egy kb. 50 éves, lándzsás mutatójú műszeres, szeléndiódás egyenirányítójú, valaha Volánnál használt (gyártott?) töltőt használok - tiszta retró fíling
persze eből adódóan muszáj figyelni rá, nem lehet 1 napra otthagyni, oszt' jóvan
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4909
Pedig egy multimeter sokszor jól jön;) A lekötés meg ugyancsak nem probléma, ha van egy plusz aksid. Egy bikakábellel rákötöd az akkusarukra és amíg leveszed a tiédről, közbeiktatod a multimetert, addig folyamatos lesz a táplálás. Szóval minden megoldható, csak akarat kérdése;)
Előzmény: Csubakkka (4908)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4908

köszi srácok, kimerítő és alapos, szóval menni fog asszem :)

egyenlőre viszont még kihagyom mégis a lekötés miatt, arról nem is beszélve, hogy nekem még kedvenc multiméterem sincs. Inkább megméretem a savsűrűséget és majd meglátjuk a folytatást. Akkutöltőm van :)

 

A rövid utak sok fogyasztóval körítve egyébként abszolút adottak, vagyis nem lenne meglepő az alultöltöttség.

Előzmény: szenyor Lopez (4907)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.18 0 0 4907

"- a műszer két mérőcsúcsával hidalod át az előbb lekötött testkábelt, és már folynak is a mA-ok
persze segítő nélküli, kényelmesebb nézelődéshez érdemes mérőcsúcsos helyett krokodilcsipeszes végűre cserélni a mérőkábelt"

 

Azért azt írjuk ide, hogy indítózni nehogy megpróbáljon így bárki is;)

Előzmény: Degeczi (4906)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4906
egyszerű:
- akku testvezetékét lekötöd
- kedvenc multimétert ampermérő állásba teszed (kapcsolóját és a pozitív kábel banándugóját egyaránt)
- a műszer két mérőcsúcsával hidalod át az előbb lekötött testkábelt, és már folynak is a mA-ok

persze segítő nélküli, kényelmesebb nézelődéshez érdemes mérőcsúcsos helyett krokodilcsipeszes végűre cserélni a mérőkábelt

arra számíts, h az akku lekötéssel ugrik nem csak az órabeállítás, de a napi számláló/statisztika, és sok rádiónál a beállítások, eltárolt állomások is


ilyen hidegben egyébként simán megeshet, h rövid utakon nem töltődik föl az akku eléggé az amúgyis nagyobb energiát megkívánó hidegindítások után

ezt tényleg rögtön megérezni az indítózás tempóján fülre is, de egy savsűrűségmérővel könnyen kiderül objektíven is, h mi a helyzet (kivéve persze, ha netán teljesen zárt kivitelű az akku): ha olyan 1.24 kg/dm3 alatt van a legtöbb cellában, akkor mindenképpen érdemes tisztességesen feltölteni az akkut a garázsban, külön töltővel (mivel egy jól működő autóban a töltőfeszültség sosem megy 14.4V fölé, így az akku is csak kb 80%-os töltöttségig tud eljutni)
Előzmény: Csubakkka (4905)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4905

nekem is kevésnek tűnt, dízelhez képest. most 80Ah-s van benne, mert tavaly, amikor vettem, egy 42Ah-s akksival hoztam el... :) még jó, hogy nyár volt.

 

apropó, én ehhez tök hülye vagyok, hol és hogyan kell megmérni, mennyit terhel az akksira az autó alaphelyzetben? (vagyis kikapcsolva) Egy-két napos állás után néha van olyan érzésem, hogy valamivel fáradtabban forgatja indításkor...

Előzmény: Remete13 (4904)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4904
Sziasztok.
Köszi a tanácsot de amilyen keveset vagyok itthon, elnapolom a problémát, /gyujtás kapcs./ és megvárom amig muszály lesz felkerestem a szervizt.
Az izzitási idő gondolom egy voltmérőt bedugva a szivar gyujtóba könnyen megmérhető, mert beterhel rendesen.
Apropó a 62 Ah. nem kevés egy ekkora motorhoz?
Gondolom a többi olajosban is ekkora van.
Előzmény: laca5 (4899)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4903
hm. és ilyenkor mi lesz vele, ha nem veszitek át? visszaviszik? árulják itthon? körbefotózhatnád azért, had csorogjon a nyálunk :)
Előzmény: Multipla (4902)
Multipla Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4902

Sziasztok!

 

Megjött a Multiplánk.

Majdnem tökéletes, csak a tetőablak hiányzik :(

Feleségem azt mondta, hogy ő köszöni szépen nem kéri tetőablak nélkül.

Még próbálom meggyőzni, de lehet, hogy tényleg nem hozzuk el.

Ha így lesz, akkor mehetek januárba Olaszországba egy emotion-t venni.

 

Egyébként gyönyörű ezzel a fekete belsővel.

Teljesen más a kárpitja, mint a korábbiaknak.

 

laca5 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4901

Van is gond :-(

És még nincs is itt a hideg.

Meg riasztó sem fogyaszt.

Úgyhogy valami szerintem rájár a kasszára :-)

Fele kapacitással már nem indul be a diesel. Új akksival már alig akarta beröffenteni úgy, hogy utána kb 20Ah-t töltöttem bele és teljesen tele volt!

Előzmény: Degeczi (4900)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4900
nem kevés!

nekem úgy volt legutóbb 50, h van benne egy pageres riasztó (átlagosnál valszeg nagyobb áramfölvétellel - bár külön nem mértem meg), és olyan rádió ami infrán is bekapcsolható lenne (de minek...)
még adós vagyok magamnak azzal, h megnézzem a gyári ajtótávvezérlő vevője áramtalanítható-e egyszerűen, mert az is eszi a magáét - a riasztó miatt azonban már fölöslegesen
jó lenne kb a felére csökkenteni, 20 mA körül már nagyjából elhanyagolható lenne

csak azért nem annyira kritikus nálam, mert a garázs viszonylag meleg, így ritkán kell igazán hidegben indítania

mert komoly mínuszokban akár a fele alá is süllyedhet az akku kapacitása!
így ha az utcán állna, már 2-3 hét állás után is gond lehetne ilyen fogyasztással
Előzmény: laca5 (4898)
laca5 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4899

Ja, most jut eszembe, hogy neked egy majdnem új van, sőt garos. Akkor ezt a bontott dolgot felejtsd el, próbáld meg kicseréltetni garban.

Szerintem csak nem ilyenek.

Előzmény: Remete13 (4897)
laca5 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 4898

Én a gyújtáskapcsolóra értettem hogy szokd meg inkább, de hétvégén utánanéztem és megváltozott a véleményem. A gyujtáskapcsoló külön cserélhető úgy, hogy a zárbetét az eredeti marad, ezt tudtuk, azt viszont nem, hogy kétféle gyujtáskapcsolót ír az eper, az EURO II-höz egy nagyon gyakori kell bele (pl. I Punto- nem gond szerintem) az EURO III-hoz pedig a faceliftes Marea gyk. kell bele. Szerintem az sem gond. Úgyhogy ha nagyon zavar, bontóból kell venni gyujtáskapcsolót és ki lehet cseréltetni/cserélni.

Az izzításra visszatérünk még, mert kb csütörtöktől lesz több tapasztalatom ugyan de tegnap is csináltam egy próbát és kb 3 sec.-ig izzított!

 

Más. Valaki nem tudja véletlenül mennyi az áramfelvétele egy jTD Multiplának mikor minden ki van kapcsolva? Nekem 70mA, de lehet hogy sok.

 

Előzmény: Remete13 (4897)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 4897
Van más választásom? Ha benzines lenne talán észre se vettem volna, bár ott is érdemes megvárni amig a tápszivattyú dolgozik. Most viszont az izzitás miatt kéne várni.
Sebaj, a DÖNCI-nek még ezt elnézzük.
Előzmény: laca5 (4890)
winters101 Creative Commons License 2007.12.15 0 0 4896
Üdv egy másik világban! Majd tapasztalni fogod!
Ha lehetséges képet szivesen látnánk!
És sok-sok kilómétert kivánok!
Előzmény: Orka78 (4894)
laca5 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 4895

gratulálok + Sok örömöt kívánok a használatához.

 

Nézz körül a multipla.szakkor.hu oldalon, ha még nem tetted meg. Szerezd be a szervíz CD-t és az alkatrészkatalógust.

 

A lámpamosó úgy szokott működni, hogy egy időzítő relé is be van építve az egyébként nagyon egyszerű (szivattyú,kapcsoló,bizti,drótok) áramkörbe.

Az időzítő relé azt csinálja, hogy kb 3-5 mp-re engedélyezi a lámpamosó szivattyú működését, de csak akkor ha be van kapcsolva a helyzetjelző. Ez az alapfelállás, lehet hogy van egy kis eltérés a Multinál , de nem hinném.

A Bravo fórumon Attiska Mareajaból az első tulaj pl. kivette az időrelét, mert így spórolt a mosó folyadékkal (el is hagyta, én gyártottam egyet neki :-)). Előfordulhat hogy cserélték a lököst és fúvókás került rá (bontot) és nincs is lámpamosó az autóban, lehet hogy elektromos vagy más hiba miatt helyezték üzemen kívül, de lehet egyszerü áramköri hiba akár. 

Első lépés, meg kellene nézni a helyén van-e a szivattyú. rajta van-e a csatija. Valaki itt nemrég küzdött az ablakmosó tartállyal, lehet hogy elmondja neked honnan látható a tartály szivattyú felőli oldala. Vagy alulról a lökös alja felől, vagy a müanyag kerékdob felől. A motor felől nem annyira látszott, igaz nem is erre koncentráltam.

 

 

 

 

Előzmény: Orka78 (4894)
Orka78 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 4894

Szevasztok!

Végre én is csatlakoztam a táborhoz. Végre sikerült venni ez jó állapotu 2002-es 1,6 ELX multi-t.

 

Csak az a gondom vele, hogya a fényszóró mosója nem működik (még felkapcsolt tompított mellett sem). Van esetleg valakinek tippje, hogy hol kellene elkezdeni a keresgélést?

Csubakkka Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4893
Láttuk, persze, ez volt az első elfogulatlan teszt a TC-n és a Multipla nyert benne :)
Előzmény: gerabéka (4891)
winters101 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4892
Az össze hasonlító tesztet? Persze! A gyerekek tudják mi jó nekik! (meg nekünk! :) )
Előzmény: gerabéka (4891)
gerabéka Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4891
Sziasztok!Ezt láttátok már?http://totalcar.hu/magazin/kozelet/tctv05/
laca5 Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4890
Nem kéne ilyennek lennie.De szerintem inkább barátkozz meg vele.
Előzmény: Remete13 (4882)
bojo Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4889
Akit esetleg érdekel, van a márkaszervizekben akció, téli átvizsgálás címen. Bruttó 2400 Ft, és a következőket foglalja magába:

1. fékbetét ellenőrzés
2. fékhatás mérés
3. fékfolyadék ellenőrzés
4. futómű ell
5. Gumiabroncs
6. Hűtőfolyadék
7. Ablaktörlő
8. fűtőszálas üvegek fűthető tükrök ell.
9. akkumulátor
B.Gyuri Creative Commons License 2007.12.13 0 0 4888

Szia

 

A jobb hátsó lámpánál arról kap tápot a tolatószenzor.,de ha jól emlékszem a bal oldalin is van, annak nem tudom az okát. Gondolom ott is csak egy +12V os csatlakozó.

 

Üdv,

Gyuri 

Előzmény: Csubakkka (4886)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.12 0 0 4887

ja, itt a kép is hozzá:

 

Előzmény: Csubakkka (4886)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.12 0 0 4886
Lenne egy feltehetően láma kérdésem: ma beszereltem a törött hátsó lámpa helyett egy bontottat, és közben vettem észre, hogy a főcsatlakozón kívül van egy másik is a lámpatesten. Van ötletetek, mire szolgálhat a kisebbik csati?
Bigtibi Creative Commons License 2007.12.12 0 0 4885
Nekem nincs ilyen jelenség, igaz csak két éves az autó.
Előzmény: Remete13 (4882)
winters101 Creative Commons License 2007.12.11 0 0 4884
Talán lehet látni a lényeget. Reggel lefotóztam. Nekem nem tűnik valami erős alkatrésznek. Azon studérozok elinduljak-é pótlékot keresni, mert ahogy most eltört
eltörhet máskor is.
winters101 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4883
Benzinesnél ugyan ez a helyzet (gyujtáskapcsoló) de szerencsére már rájár a kezem
és nem nagyon fordítom túl. Persze néha előfordul.
Előzmény: Remete13 (4882)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4882
Köszi a tanácsot, jo a sorrend betartom.
A gyujtáskapcsoló nektek is olyan érzékeny? Könnyen tul megy egy ponton és ha nem is inditózok, reteszel mintha már inditóztam volna. Persze nem nagy gond levenni és visza a gyujtást.
Előzmény: laca5 (4868)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4881
Igazad van, csak a motor olaj szürőjét cserélték, a gázolajét nem.
Előzmény: Degeczi (4866)
winters101 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4880
Kösz mindenkinek az együttérzést és a segíteni akarást! Nem csalódtam!
Ami a lényeg a szerelőmbe sem! Az elöbb hozta vissza, csinos kis varrattal megheggelte, jobb mint újkorában. :))
Ha autószerelő kell valakinek tudom ajánlani!
Még egyszer kösz!
laca5 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4879

Esetleg ha acél, hegeszthető... Bár akkoris kell azértr pozícionálni, hogy jó is legyen.

Csak egyre ritkább a hegszthető anyag a járműiparban. De majd a szaki kideríti :-)

Előzmény: winters101 (4875)
bojo Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4878
Gondolom ez is csak úgy kapható, ha minden sallangot megveszel hozzá.
Előzmény: laca5 (4874)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4877
köszi, válaszoltam
Előzmény: Bigtibi (4867)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4876
winters101 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4875
A szerelőm biztatott, hogy nem vészes.
De nyugtával a napot.
Majd referálok.
Előzmény: laca5 (4874)
laca5 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4874

Basszus... Kezdheted végigtelefonálni a bontókat ezerrel. Nem semmi az ára és nem is néz ki javíthatónak :-(

 

Előzmény: winters101 (4872)
laca5 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4873

Nem is kötözködésképpen írtam:-)

Hanem mert a rudazat és a bowden között az az egyik különbség hogy a bowden könnyebben szakad mint a rúd, gondoltam hátha. De ha a szoknya levétele után látszik a szitu, akkor tárgytalan :-(

Előzmény: winters101 (4872)
winters101 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4872
Kösz a bontást bojo
Megvan a vasbigyó. Bekarikáztam.
Azóta előkerítettem a szerelőmet is, kezébe adtam a sorsát.
Ha a váltó szoknyát kiemelitek lehet látni is.
Aztán, hogy rudazat vagy bovden tegnap este nekem édes mindegy volt! (ha egyszer nem működik)váltókart a bovdennel összekötő vasbigyó.
Előzmény: bojo (4871)
bojo Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4871
Itt látható?
Előzmény: winters101 (4865)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4870
lehet, mert nagy hidegben szokatlanul gyengécske a motor, pár perc kell neki, h magára találjon
Előzmény: laca5 (4868)
laca5 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4869

bowdenek vannak. Nem az szakadt el?

Ha sikerült egyértelmüen azonosítani, akkor azt is nézd meg más autóban esetleg használták-e azt az alkatrészt, ha igen, több esélyed van a bontóban.

Mindent meg lehet kapni, de lehet hogy időbe telik amig az alkatrészbolt vagy a márkaszervíz meghozza.

 Utángyártott szerintem nincs ilyesmiből.

Előzmény: winters101 (4865)
laca5 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4868

Dízelnél mindig várjátok meg az izzítás végét, lehet hogy könnyen beindul anélkül is, de szükség van rá!

A jTD-ben extra gyors izzítógyertya van, ezért csak kb 2 mp az az idő amig elalszik a visszajelző, ennek általában elégnek kell lennie, azonban tovább izzít még, sőt, szerintem még a beindítást követően is van utánizzítása.

 

Beül-gyújtás-biztonsági öv-beindít. Nincs gond.

Előzmény: Remete13 (4861)
Bigtibi Creative Commons License 2007.12.10 0 0 4867
Csubakka írtam neked privátban a kilincs ügyben. ( Szerintem ezt hamarabb olvasod)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4866
hát az 5000-es szervíznél nem kellene megbolygatniuk a szűrőt - de ettől még lehet a hiba oka üa rendszer tömítetlenség is

persze ha enyhébb napokon, vagy garázsban továbbra is könnyen indul, akkor mégiscsak izzítási gond a valószínűbb
Előzmény: Remete13 (4864)
winters101 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4865
Na szaktársak!
30 perce eltörött a váltókart a rudazattal összekötő kis bigyó vas.
Elhúztuk a szerelőm háza elé, de nincs otthon. Lehet beszerezni kis hazánkban?
Az EPER-ben nem tudtam kinagyítani a képét. Volt már valakinek ezzel problémája?
Tiszta szerencse volt, kis falumban a szerelőmtől 300m-re történt.
Ráadásul a sógorom jöt vele haza rokonlátogatóból.
Eggyáltalán tudja valaki mi a neve?
Remete13 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4864
Valami ilyesmi van nálam is ha megvárom amig zümmög a tápszivattyu akkor pöccre indul.A lámpa is világit, de csak az ellenörzés miatt gondolom, aztán kiirja hogy minden ok. Az 5000 szervizen tul vagyunk majd megnézem a szürőt hátha nálam is lehet húzni rajta.
Előzmény: Degeczi (4863)
Degeczi Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4863
ha nincs kimondottan fagy, izzítási várakozás nélkül is azonnal indul

nálam egyébként pontosan ilyen tünetet okozott, amikor a márkaszervízben nem tekerték vissza rendesen az üa szűrőt a cseréje után, és ott levegősödött: csak reszelt szegény, de sokáig nem indult
a gyújtás ráadása után, indítás előtti rövid várakozás már elég volt, h ismét fölépüljön az elvesztett nyomás, és símán indult
Előzmény: Remete13 (4861)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4862
hm, nekem pl mindig, tehát nyáron is ég pár pillanatig (2003-as, 115le), így mostanában is persze, de sohasem többet, mint 1-2mp. Nem lehet, hogy nagyzolni akart a Fiat és levette a késleltetést a kontroll lámpáról a jelenlegi modelleknél, mert az ma már cikinek számít, miközben ugyanúgy történik minden?
Előzmény: Remete13 (4861)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4861
Gázolajos kollégáktól érdeklődnék.
A mostani időjárásnál még nem marad égve az izzitást jelző lámpa, ennek ellenére izzit?
Ha a gyujtás bekapcsolása után azonnal inditok, sokat kell pörgetni mire beindul, viszont ha várok egy 10 mp. akkor pöccre indul.
bojo Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4860
Csak a vámosok meg ne állítsanak. :)
Előzmény: kovácsdezső (4859)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.12.09 0 0 4859

pályinkafőzés

 

 

"pályinkafőzetés"

Folee Creative Commons License 2007.12.08 0 0 4858
A Hüllő Kft. is javít lökhárítót és árulnak lámpákat is. (HŰtő, Lámpa, LÖkhárító) Én több motorom idomját is náluk csináltattam, meg voltam velük elégedve. www.hullokft.hu
Előzmény: Csubakkka (4856)
ibitke Creative Commons License 2007.12.08 0 0 4857
Ezt is nézd meg http://www.derbyauto.hu/bonto.php?thisc=53&thisc2=3<ip=2
Előzmény: Csubakkka (4856)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4856
:) köszi, fel is hívom majd a Löncit hétfőn, bár az enyém még a régi fazon, a hurkás pápamobil.
Előzmény: ibitke (4855)
ibitke Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4855
http://www.loncibt.hu/galeria/list.php?gallery=9
Előzmény: Csubakkka (4854)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4854

köszönöm az együttérzést, időközben megtaláltam az embert, aki megcsinálja. Már csak egy bontott lámpára vágyom :)

 

bal hátsó kilincset pedig én árulok, szinte új, tökéltes állapotban van.

Előzmény: zéen (4851)
Takyka! Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4853

Autóvásárlók figyelmébe, ma találtam:

 

http://homar.blog.hu/2007/12/07/fura_allapotu_aaaautok

 

T.

ibitke Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4852
Talán http://www.muheg.hu/ de majd még rákérdezek de nézd meg.
Előzmény: laca5 (4848)
zéen Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4851
ha jól emlékszem valaki pont bh kilincset árul a szakkörön
Előzmény: Bigtibi (4850)
Bigtibi Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4850

Most mondjam azt, hogy Pakson van , csak Te ezzel nem vagy kisegítve :-(

 

Képzeljétek ma sikerült letörnöm a bal hátsó ajtó kilincsét :-(  Valami rejtélyes okból le volt nyomva belülről az ajtó rögzítő bigyó, én meg kívülről erőltettem az ajtó nyitást, és reccs, a kezemben maradt  a kilincs. Nincs valakinek véletlenül egy ilyenje???

Előzmény: Csubakkka (4846)
laca5 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4849
Ja, ha nagyon nem találsz müanyagost, akkor utánakérdezhetek. Első kezes szerencsére nincs.
Előzmény: Csubakkka (4846)
laca5 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4848

Ez gázzz. Sajnálom :-(

Lehet hogy nem ugrott be rendesen sebességbe. Álló helyzetben előfordulhat hogy nem megy be teljesen.

Meghát vannak pillanatnyi rövidzárlatok a fejben. Én mindig kézifékezek, de egyszer csak néztem hogy ki állt ki a parkoló közepére az autómmal :-)

Egyszerüen kimaradt valamiért a rögzítés.

Előzmény: Csubakkka (4846)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4847
ohbazz, ez rossz hír. Segíteni sajnos nem tudok, de legalább együttérzek;) Nekünk két hete jöttek belénk oldalról, még mindig tart a biztosítós ügyintézés...
Előzmény: Csubakkka (4846)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4846

Tegnap este ügyesen megszivattam magam. Leparkoltam a Multit egy vízszintes járdaszigeten a Csarnok téren, és elmentem kb 10 percre a dolgomra. Mire visszaértem, kisebb csődület támadt a környéken, mert az autó fogta magát, és komótosan legurult hátrafelé, keresztben az útra, neki egy pakoló teherautónak fenékkel. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a másik kocsinak az ég világon semmi baja sem lett, épp a kerekének ütközött, ellenben én betörrtem a bal hátsó lámpámat, és ami a rosszabb, elrepedt a lökhárítóm is oldalt, illetve megnyomtam a csomagtér-nyílás sarkát kicsit. Nem igazán értem hogyan történhetett a dolog, mindig sebességben hagyom az autót, ezek szerint most elfelejtettem mégis... :(

tud valaki kipróbált és jó lökhárító javítót?

Takyka! Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4845

Azért ha a vezérlés alkatrészeinek cseréje elött nem volt szelephang, most meg hirtelen lett, akkor függetlenül attól, hogy hidrotőkés vagy lapkás én biza erősen gyanakodnék, hogy elcsesztek valamit! Pl. félrerakták az egyik vezérműtengelyt, vagy olaj nélkül járatták. A vezérmű elemek kopása, zajosodása elég lassú folyamat normál körülmények között.

 

T.

Előzmény: multiplas (4829)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4844
Én is így tudom kb, asszem csak a legújabb, 120 lovas mJTD 16 szelepes talán, de nem esküszöm. A 105/110/115 lovasok motorja alig tér el, a lényeget tekintve.
Előzmény: r.andras (4839)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.07 0 0 4843
én is ezt teszem, csak 10-12 ezrenként
Előzmény: GTA390 (4833)
bojo Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4842
A Multisé

Előzmény: r.andras (4839)
bojo Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4841
diesel, és az ePER hozza. (Alfa 147 alatt)
Előzmény: r.andras (4840)
r.andras Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4840
de ezek benzinesek, ugye?
Előzmény: bojo (4838)
r.andras Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4839
Mindegyik Multis JTD 8 szelepes.
Az enyémre pedig a márkaszervíz is meg a saját szerelőm is azt mondta, hogy hidrotőkés, és hogy nem állítható.
Előzmény: bojo (4837)
bojo Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4838
Az első a 8V, a második kép a 16V
8V16V
Előzmény: bojo (4837)
bojo Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4837
A 16 szelepes az hidros, de a 8 szelepes az lapkás megoldású.
Előzmény: r.andras (4836)
r.andras Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4836
Én úgy tudom a JTD-k hidrotőkések. Egyik plilanatról másikra ha elkezdenek csattogni a szelepek, akkor nem inkább a vezérlés van rosszul beállítva? Vagy pont nem megfelelő a motor olaj?
A JTD-kbe én is úgy tudom, hogy Selenia WR diesel a gyári előírás, ami 5w-40-es.
Ebben a dologban ragaszkodok én is egyedül a gyárihoz 20ekm-ként. (plussz 50-60e km-ként a vezérlő cuccok cseréje)
Előzmény: multiplas (4829)
laca5 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4835
laca5 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4834

Igen, a gyári előírás tényleg 10W40, zárójelben megjegyezve mindenütt hogy -10C alatt az 5W40 javasolt.

Valószínüleg nem érzel komoly különbséget a 10W40-nel sem, csak jobban igénybe veszi az olajjal kent alkatrészeket. (turbo stb) Legfeljebb hosszútávon hálálja meg.

Azért nem olyan gyakran fordul elő, hogy -10C alá jelentősen lehült motort indítson az ember. A benzinmotor is elmegy a 10W40-nel, pedig az az olaj elvileg ugyanúgy alkalmatlan -10C alatt, a benzinmotor viszont sokkal egszerübb szerkezet.

De akkor is az 5W40-et javasolják (WR) a dízelbe, mert az az ideális a mi klímánkra.

Én is olyat vettem.

 

 

Előzmény: multiplas (4829)
GTA390 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4833
Én a Brava JTD-be Selenia WR Dieselt raktam 20000 km-enként!
Előzmény: multiplas (4829)
laca5 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4832
Iszonyú szerencséd volt....
Előzmény: multiplas (4829)
laca5 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4831

De az olyan opeles megoldás.... :-)))

 

Komolyan: ha a hűtő takarás segít akkor az azt jelenti hogy kering a víz pedig még nem érte el a normál hőmérsékletet. De ez nem teljesen így van, mert a kilépő vízhőmérséklet olyankor is annyi amennyinek lennie kell, azaz pl 88C a Multipla esetében, ha hinni lehet az A.Datának. Tehát a hűtőtakaróval azt éred el, hogy a valós hőmérséklet egy kicsit feljebb csúszik a letakart hűtő miatt, így mutatja a "helyes" értéket.

 

Egyébként ezek kétfokozatú, két szelepes termosztátok, lehet hogy azzal függ össze hogy az egyik fokozattal történik valami. De akkor egy másikra cserélve miért nem lesz jó???

 

 

 

 

 

Előzmény: multiplas (4830)
multiplas Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4830
Nekem is volt ilyen visszahűléses ügyem a dízellel, de én egyszerűen megoldottam. Télre beteszek egy hűtőtakarót és soha többé nem jelentkezett, stabilan 4 babán áll mindig a mutató, ha megy a vízpumpa:-)
Előzmény: laca5 (4828)
multiplas Creative Commons License 2007.12.06 0 0 4829
Múlt héten meséltem a beállt vízpumpáról.
Szóval cincogott egy kicsit a szíj indulásnál, de ahogy néztem, minden pörgött, így elmentem vele még. Ebből lett a felforrt víz pár km után, de lehűlés után beindult a vízforgatás újra és hazajöttem 250 km-ről, még ennyit elfutott. Viszont másnap reggel már nem működött. A kiszerelt pumpának megkékült a palástja a súrlódási hőtől, szerencsére a vezérműszíj hátlapja hajtotta, de az is csúnyán megkopott, gyertyát gyújtok, hogy nem szakadt el.
Most megcsináltattam egyben a vezérműcuccok cseréjét is, de ott is hagytam, mert most meg csattogni kezdtek a szelepek. Hogy miért mindig karácsony környékén szórakoztat engem ez a masina költséges munkákkal? Ti milyen olajat tesztek a JTD-be? Én 5W40et szoktam, de most a szerelő 10W40et tett bele, merthogy az van a gyári előírásban. Szerintem meg nem, de a Best elég messze van tőlem, hogy lecseréljem valami megbízhatóra.
laca5 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4828

Félre ne érts, én nem a magam igazát akarom erőltetni, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy több esteben is eljutottunk ebbe a megmagyarázhatatlannak tűnő állapotba, bár biztosan van magyarázat ezt meg ugye tudjuk.

Pl. DSZ cimborához (Bravo fórum, ismered) is kimentem Erzsébetre, ott vakartuk a fejünket a digitális hőmérővel de csak arra jutottunk hogy nem maradt nyitva a termosztát, de lehet hogy az a hunyó. Aztán ez is cáfolódott. A saját példáimat felsoroltam, ezen kívül még volt néhány ilyen parajelenség és szerintem az Andrásé is bele illik.

 Ha valaki kinyomozza, nagyon érdekel, amire eddig jutottam azt meg leírom.

 

Ja, és még érdekesség, hogy a legnagyobb hidegben is kinyit a termosztát kis mértékben, mert a hűtőre még -20C-ban is szükség van. Elmondhatom honnan tudom de akkor mindenki hülyének fog nézni :-)  

Előzmény: laca5 (4827)
laca5 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4827

Vegyük sorba. Az igaz hogy nagyobb fordulaton nagyobb a terhelés, hőleadás is, de ha kihagyjuk a versenyezgetést, akkor  marad a mindennapos használat. Ez esetben nem hiszem hogy számottevő különbséget okoz ha mondjuk akár 500 1/min-el lejebb vagy feljebb jár a motor, de nem okoz akkora különbséget a másik váltó.

+++ha figyelmen kívül hagyjuk a cserélt váltót, a széria daraboknál is megjelenik ugyanez a jelenség. Úgyhogy váltó felejtős.

 

Monlit fémtömb a motor, valóban. Kérdés hogy a hűtő felülete melett mennyire számít az a 0,5 nm ami a blokk felülete. Biztos hogy számít a hűtésben, de nem mérvadó szerintem.

 

Ha nem szeretnél kóbor vízköröket, akkor kezdhetsz aggódni :-)

ilyen kóbor vízkör az utastér fűtése, az EGR visszavezető csövének hűtése, az olajhűtő hőcserélője (jTD110)

Ezek egyike sem függ a termosztát nyitásától. Elvileg ezekkel vissza lehetne hűteni a motort.

Tudom hogy nem lehet a fűtés vizét elzárni, de ha a radiátorról nem engeded lejönni a levegőt, nincs hőleadás sem, a radiátorról lényegében nincs hőleadás. (be is tenne nyáron ha lenne)

Nem a ventit kell lekapcsolni, hanem a fűtést hideg állásba forgatni és máris elhanyagolható a radiátor hőleadása.

 

A rendszernek hidegben nagyon kicsi a mozgástere, mert -10C-nál éppen csak kinyit a termosztát és már jön is vissza a -10C-os víz alul.

Méricskéltem már ilyen pálcikás és analóg müszeres hőméricskélőkben, a pálcikás kb 50C-tól indulnak, 80C a 4 vonal (általában 80C a dízel hőmérséklete) és kb 10C egy osztás. Szerintem a Multié is ilyen, bár még nem ellenőríztem rá. Meglepődnél mennyire pontos

A közös mindkét tipusu műszerben, hogy a lényeges tartomány szépen ki van emelve, a mutatósé még jobban is látszik, úgyhogy a termosztát hibát azonnal észre lehet venni. (meg egyáltalán, a veszélyes eltérést)

 

Szóval még mindig nem értem hogy mi változik újkora óta, amitől ezt csinálják a mutatók. Mert R.Andrásén kívül még egy csomó futkos így az utakon, eredeti váltóval.

 

 

 

Előzmény: Csubakkka (4826)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4826

Korábban nem voltak még ilyen körülmények.

hő, teljesítmény, fordulat, energia... kicsit nagy a kavar, de: nagyobb fordulat(+ dinamikus tehelés) = nagyobb súrlódás = nagyobb hő.

A menetszél pedig egészen biztosan játszik, amíg egy forró, monolit fémtömbről beszélgetünk, amit jeges széllel hűtünk - vagy sem.

kóbor vízkörök? :o - ilyeneket nem szeretnék magamnak :)

Ja, és a fűtést nem tudod elzárni a Multiplában, ahogy r.andrás is írta, csak a ventillátort kikapcsolni, de erről már volt itt szó korábban is.

Nyilván a termosztát nyit és zár, de a rendszernek van min. 10-20 fok tűrése eleve (kb 70-90 C), plusz tuti, hogy a vonalkás kijelzésünk sem a legpontosabb, vagyis ki tudja a 4 vonalka pontosan milyen értéktartományhoz rendelhető?

Előzmény: laca5 (4825)
laca5 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4825

Akkor meg kellene magyarázni, hogy korábban miért nem csúszott vissza a hőmérséklet.

Váltóáttétel nem játszik, mert a hőt a teljesítmény leadás gerjeszti, az hogy most kisebb fordulaton megy nem jelenti azt hogy kevesebb energiával működik.

A menetszél különben sem játszik, mert ha a termosz el van rendesen zárva akkor a menetszél csak a blokkot hűthetné, annak meg sok hatása nincs szerintem.

Rendben van hogy mindig vannak kóbor kis vízkörök amik akkor is működnek amikor a termosztát el van zárva, de ha ez okozná akkor -20-ban lehülne a víz 60C-ra???

 

Egyébként nagyon egyszerü, elzárod a fűtést 5 percre, felmelegszik a víz rendesen vagy sem? Nem.

Valahol egyébként biztosan az én logikám a hibás, mert ilyen parajelenségek nincsenek, valaki hunyó mindig. Azt még nem is mondtam, hogy a hőgombát is cseréltem, semmi változás.

 

Először pedig azt kellene eldönteni, hogy a mérés hibás (gomba+műszer) vagy valóban lecsökken a víz hőmérséklet.

 

Azt viszont több hasonló tapasztalat alapján ki merem jelenteni, hogy a mutató állásán kívül semmilyen változást nem lehet észrevenni, sem a fogyi nem nő meg sem a fűtés nem rossz, mivel a motor hőmérséklete is megfelelő más károsodás sem lép fel. Inkább csak fura, hogy pár évig jó aztán érthetetlen módon ezt csinálja. Lehet hogy a lerakódásokkal, vízkövesedéssel függ össze.   

Előzmény: r.andras (4822)
r.andras Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4824

Na én is erre gondoltam.

Csak idáig még nem jutottam az előbb az olvasásban.

Előzmény: Csubakkka (4821)
r.andras Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4823

folyt.:

És itt már akkor bejöhet a váltó áttétel: kisebb fordulat, kisebb terhelés, kevesebb hőleadás.

Előzmény: r.andras (4822)
r.andras Creative Commons License 2007.12.05 0 0 4822

Lehet, végül is tavaly enyhe tél volt. Hamar elfelejtettük a hideget.

 

A termosztátot értem, de tegyük fel, hogy a termosztát teljesen elzáródik (a fűtés körben a víz ugye mindíg folyamatosan kering), és még így is a fűtés ventillátora mondjuk 2.-es vagy nagyobb fokozatban jobban hűti (a kinti minusszal) mint, hogy kinyisson, vagy legalábbis a kinyitási határhelyzetben tartja .

Mondjuk ilyenkor is mikor csak 3csíkra megy vissza, normális meleglevegőt fúj. 

Előzmény: laca5 (4817)
Csubakkka Creative Commons License 2007.12.04 0 0 4821
egyszer én is észleltem már hasonlót, de én azzal intéztem el magamban, hogy tavaly nem voltak mínuszok... a fűtés motorja és a jeges menetszél pedig visszahűti alaposan, nem? szerintem annyira, amennyire már nem meleg a jtd ilyen fordulaton. vagy ez hülyeség és a termosztátnak így is úgy is szabályoznia kellene fixen? mindenesetre a korábbi benzines motorjaimnál ez a jelenség megszokott volt egészen akár nyáron is, csak valamivel nagyobb sebességnél.
Előzmény: r.andras (4810)
laca5 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4820
Egyébként volt ott valami csattanásféle, szerintem az tett be a váltóháznak is és a tartálynak is.
Előzmény: bali1973 (4818)
laca5 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4819

A szilo nem igazán jó ezekre a PVC dolgokra, de könnyű kipróbálni mert száradás után vagy könnyen lejön, vagy nem. Akkor kiderül hogy izolálja-e.

Amit igazán szeretek újabban műanyagragasztásra használni, az a "specialkleber" ereszragasztó. A Baumaxban árulnak müanyag eresz rendszert, ahhoz van ereszragasztó, nagyon vékony PVC ragasztó tulajdonképpen. Azzal először mindig megpróbálom, mert ha jól köt akkor az a legjobb. Lehet hogy a sima szürke PVC ragasztó is jó lenne, de az nálam pár hónap alatt beszárad úgyhogy nem tudtam vele sokat kisérletezni. Ezek azért jók, mert ha illik az anyaghoz, akkor feloldják az eredeti anyagot és összaragsztás után vissza tud keményedni. Így lényegében nem is ragszt, inkább hegeszt.

De jó lehet az olvasztó pisztoly müanyagja is, de nem a hulladék átlátszó, hanem jófajta fekete vagy fehér töltettel. Nyamnyamm...

A szivattyúval az a helyzet hogy jó bele a Bravo,Brava,Marea,Lybra,156 lámpamosó motorja, már ha meg akarod csinálni. Bontóban odaadják külön is szerintem.

Előzmény: bali1973 (4818)
bali1973 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4818
Hello Laca!
Megcsináltam a tartályt. A lámpamosó motorja szét volt repedve. Kidodtam, a helyét ledugóztam. A tartály is repedt volt. Sziloplaszttal megragasztottam. Remélem bírja valameddig.

üdv
Bali
Előzmény: laca5 (4800)
laca5 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4817

Nekem már vagy a harmadik ilyen autóm van, pl. a Marea-t mikor megvettem még állt a mutató mint a szög, középen. Utána kb a második télen elkezdte ezt a "télen kicsit lejjebb ál" történetet. Külső hőmérővel mérve jó a motorhőmérséklet. A Tipo és a Punto is ilyenek voltak mikor már megvettem, a Tipon én cseréltem termosztátot eredménytelenül, a Punto-n az előző tulaj cserélt termosztátot (oda is adta a régit) és nem volt változás.

Úgyhogy én azt szoktam javasolni, hogy meg kell mérni külső hőmérővel a hőmérsékletet, ha rendben van akkor nem érdemes vele foglalkozni. Ha majd valaki megmondja a tutit akkor lehet hogy utánajárok, de egyébként toll a fülébe.

 

A lényeg hogy nem szabad összetéveszteni a "termosztát nyitva marad" hibával, mert az komolyabb következményekkel is járhat.

 

A Te esetedben a váltó áttétele közömbös, mert ha minden jól működik akkor a hűtővíz hőmérséklete pontosan ott kell álljon ahol a termosztát nyitási hőmérséklete, főleg télen.

 

Előzmény: r.andras (4810)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4816
ugyanaz, már én is akartam kérdezni, pedig jól halhatóan zümmög a kis W. rásegítés
Előzmény: r.andras (4810)
laca5 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4815

Ha minden eredeti és lehet hinni a DTE-nek akkor ezt a hibát szerintem az a relé okozza, amelyiknek annyi a szerepe hogy felvillantja mindkét oldali indexet akkor amikor a centrál bezár/kinyit. A DTE szerint a fő biztitábla szélvédő felőli oldalán van, én egy kis barna relét láttam ott, de nem kisérleteztem.

Ha meg akarnáém oldani, akkor úgy kezdenék hozzá, hogy kivenném azt a relét. Ha tényleg minden működik tovább, kivéve az index felvillanást, akkor a delikvens megvan. Én biztos megpróbálnám szétverni és az érintkezőket megpucolni, de lehet ilyeneket venni újan és bontóban is. Mintával kell venni. A relé "különlegessége" hogy nem váltóérintkezős, hanem két párhuzamos záró. Ennyi.

Előzmény: NaviGabor (4796)
emisz Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4814
...szóval a képek....
emisz Creative Commons License 2007.12.03 0 0 4813

Srácok!

 

Pár fotó a tetőtartóról, eredeti, én 50.000-ért vettem tavaly!

Ha valakit érdekel írjon, a szállítását meg tudom oldani!

NaviGabor Creative Commons License 2007.12.02 0 0 4812
Köszönöm a biztatást, most az enyém is leszokni látszik róla.
Előzmény: r.andras (4809)
Remete13 Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4811
Nálam még felmegy 4 vonalra, igaz eltart egy ideig. Viszont egy nagyobb vsárlás után, sokkal gyorsabban fent van,nem hül ki olyan gyorsan mint a benzines kis motorok.
Előzmény: r.andras (4810)
r.andras Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4810
Most, hogy bejött a hideg, minusz fokok. Azt vettem észre, hogy ha 100 alatt megyek 5.-ben kicsit visszahűl a hűtővíz. JTD motor, 4 csík helyett csak 3 csík marad égve.
Ezt tavaly télen nem emlékszem, hogy csinálta , igaz nyár óta egy jóval hoszabb váltó van bent.
Nálatok ez hogy van?
r.andras Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4809
Nekem is volt 2-3x ilyen. Bár lehet, hogy nálam mindegyik index égett folyamatosan amíg újra ki-be nem nyomtam a távirányítót.
Azóta viszont nem volt, így nem tulajdonítottam neki jelentőséget.
Előzmény: NaviGabor (4792)
ibitke Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4808
köszi! megtaláltam....
Előzmény: winters101 (4807)
winters101 Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4807
Menj vissza a 8. oldalra! Megtalálod ott!
Előzmény: ibitke (4806)
ibitke Creative Commons License 2007.12.01 0 0 4806
mi ez e-per-t hiába keresek rá
Előzmény: laca5 (4803)
evlali Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4805
Köszi Laca, már töltöm is le a CD-t!!! :-)
Alig várom, hogy belekukkoljak!!
Előzmény: laca5 (4803)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4804

szia,

sok helyen találsz, én pl az ebay-en elég sokat szoktam látni belőle, egyébként

Blaupunkt gyártmány. Van régebbi magnós és van újabb CD-s is. Ezzel együtt a magam részéről azt ajánlom, hogy vegyél kb 2500 Ft-ért egy illesztőkeretet és tegyél bele egy DIN méretű, izlés szerinti MP3-as fejet, jobban jársz. Az eredeti egyetlen előnye az illeszkedő design.
Előzmény: Csaba=apamaszi (4801)
laca5 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4803

Az olyan CD az, amelyik linkje fent található pl. a multipla.szakkor.hu-n (hála a szerkeztőknek és a fejlesztőknek) szervízcédé -DTE címszó alatt.

(egyébként nekem nem onnan van, hozzá lehet jutni máshonnan is, de minek :-) )

Ajánlanám hogy az e-per-t is húzzátok le, hasznos az is nagyon. Árak, rendelhetőség, néhány érdekes adat stb.

 

Kicsit béna szervíz CD szegénykém, mondjuk hűtővíz csere után kíváncsi voltam, hol kell légteleníteni. Erre közli, hogy nyissam ki a légtelenítőket, majd ha kijött a levegő akkor zárjam el. Kösssz.

Persze nem is vettem észre hogy van elől a tűzfalnál egy légtelenítő a fűtés előremenőn. Inkább elektromosra van kihegyezve.

Előzmény: evlali (4802)
evlali Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4802
Laca5!!
Az milyen CD az???
Előzmény: laca5 (4798)
Csaba=apamaszi Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4801

Sziasztok!

 

Szeretném megkérdezni, hogy nem tudjátok-e  hogya  multimhoz hol lehet eredeti magnót venni, szerezni.

Köszi

laca5 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4800

Az ablakmosó tartályba a szivattyú csak bele van nyomva, egy gumikarikával oldják meg a tömítést. A legnagyobb probléma szerintem az, hogy hogyan férsz hozzá, eléggé lent van. Valószínüleg a müa. doblemezt le kell venni a jobb oldalon.

Ha már kézzel hozzáférsz, akkor meg kell próbálni jobban belenyomni a helyére, hátha elég lesz. Csak nehogy a tartály legyen repedt.

 

Előzmény: bali1973 (4799)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4799
Hello Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy hogyan lehet mejavítani azt ha az ablakmosó tatályból a szivattyúnál elcsöpog a folyadék.
köszi

Bali
laca5 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4798

Este megnézem a CD-n hogy is áll.

A réginél ezt a hibát a közp. z. vezérlő okzhatja jó eséllyel, megnézem az újnál mi az eltérés.

Előzmény: NaviGabor (4796)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4797
ez is picit ontopik :)
Előzmény: GTA390 (4795)
NaviGabor Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4796
A kulcsfej távirányítójáról van szó és riasztó nincs.
Előzmény: laca5 (4794)
GTA390 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4795

Aki megmondja, hogy milyen autóban ül a pasi, kap egy kekszet! :-)

http://www.goldengate.hu/kismalac/kismalac_video/vid_other_flash/2461_2007113009045642968798_wmv

 

laca5 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4794

gyári kulcsfejes távirányító?

riasztó van hozzá? gyári?

Előzmény: NaviGabor (4792)
laca5 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4793

A kompresszió biztosan megmarad, a felforrott víz a hengerfejet vagy csak a hengerfej tömítést teszi tönkre. Reméljük hogy még azt sem.

Nem hallottam még ilyet hogy a szivattyú így tönkre mehet :-(

Kivette már a szerelő és látszik, hogy külön forog?

 

Előzmény: multiplas (4790)
NaviGabor Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4792

Új Multipla tulajdonosként kérdezek (bcsánat, ha zöldséget):

 

Ha a kulcs távirányítójával zárom be az autót időnként a jobb irányjelzők folyamatosan tovább égnek. Új nyitás / zárásra a felvillanás után minden kialszik. Az ajtókat megnéztem, mechanikailag zárva voltak. Mit akar jelenteni ez?

Az autó egy JTD Dynamic 2005-ből.

 

Bízva a felhalmozott tapasztalataitokban:

 

                        NaviGábor

winters101 Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4791
Várjuk a további fejleményeket! :(
Előzmény: multiplas (4790)
multiplas Creative Commons License 2007.11.30 0 0 4790
Úgy tűnik meghalt a vízszivattyú, anélkül, hogy bármi jele lett volna a hirtelen felforrt hűtővizen kívül. Először azt gondoltam a termosztát nem nyit, mert indulás után pár km után történt a jelenség, de sajnos nem. A szerelő azt mondja, ritka jelenség és hogy a belsejét zsugorral rögzítik, így ha elengedi, semmi hallható jele, nem zörög, nem ropog, pörög a szíjon rendesen, csak megfőzi a delikvens a motort. Remek. Most már csak azt remélem, hogy a kompresszió megmaradt.
laca5 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 4789

Ezt nem a természet rajzolta, hanem a Fiat gyár :-)

Ahol vékonyabb a hó, ott vannak a merevítések a géptetőben. "vastagabb a vas", nagyobb a hőtehetetlensége.

Előzmény: winters101 (4785)
laca5 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 4788

Igen és nem.

A DS és az SN a jobb és baloldal, vagy fordítva.

A gyujtáskulcs kihúzása semmilyen áramkört nem zár vagy nyit, tehát nem tudod megkülönböztetni hogy bent van-e a gyújtáskulcs a helyén.

Előzmény: kovácsdezső (4787)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.29 0 0 4787

tegnap eltört a jobb első ajtókilincs billenő része,

működik ugyan, de csak egy kicsi kétujjas csonk maradt

 

a FIAT-ban úgy mondták, hogy csak komletten tudnak hozni, (7.300HUF)

ePER-ben viszont két számot is hoz rá, mi a különbség a kettő között?

 

735256575 DS ill 735256577 SN, (ha jól láttam), vagy így különböztetik meg a jobb ill baloldalt?

 

egy másik kérdés, hogy a gyári rádiót be tudom úgy kötni, hogy akkor hallgasson el, amikor kiveszem a kulcsot, ne akkor amikor leveszem a gyújtást (JTD)

 

Takyka! Creative Commons License 2007.11.29 0 0 4786

Ma reggel elkészült a szerelőm a összes szíj és a vezmű. görgők cseréjével, 46e forint. volt

Olaj és egyéb folyadék cseréket én fogom csinálni, csak meg kell várni a fizut. :-)

T.

winters101 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 4785
Kedd reggel ezt rajzolta a természet a mot. háztetőmre!
laca5 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4784
Majd azért számolj be milyen az AAA-s jószág, de csak ha már döntöttél a sorsáról.
Előzmény: ibitke (4783)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4783
bocsi azt nem néztem így már értem.
Előzmény: bojo (4782)
bojo Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4782
De laca5 a 4772-es hozzászólásodra válaszolt.
Előzmény: ibitke (4781)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4781
mit ? ha megnézed a linket ott látsz egypár érdekes megoldást hogy mire lehet használni a multiplákat /pl mozgáskorlátozottak szálítására stb.
Én csak erre szerettem volna utalni nem külföldi kocsivásárlásra.
Előzmény: laca5 (4780)
laca5 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4780
??? Ezt nem értem :-(
Előzmény: ibitke (4779)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4779
én csak érdekesség miatt tettem fel a linket
Előzmény: laca5 (4778)
laca5 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4778

Elfelejted a regadót. Mo-n minden autó értéke több, mint más országokban, a regadó értékével. Új, használt, mindegyik.

De tökmindegy is, nem akarok akadékoskodni.

 

Előzmény: ibitke (4772)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4777
próbáltam egy képet beilleszteni de nem sikerült de akit érdekel a multipla limuzin itt megnézheti.


http://www.multiplaclubitalia.it/curiosita-foto.htm
Előzmény: ibitke (4776)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4776
szerintem ezzel megfordulni egy kicsit bajos lehet
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4775
hát akkor megpróbálom majd. /csak jussak el már odáig/
Előzmény: bojo (4774)
bojo Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4774
Akkor még nem is volt olyan drága. Csak a motordiagnosztika szakszervízben olyan 8 ezer körül van. Legalábbis nekem annyi volt.
Előzmény: Takyka! (4773)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4773

Ibitke,

 

Igen én elvittem, (kettőt is, egy-két lappal ezelőtt már részleteztem) és nagyon nem bántam meg. Azt tudom mondani, hogy én többet nem veszek használt autót átvizsgáltatás nélkül.

 

Bojo,

 

Nekem 10000,- volt motordiagnosztikával együtt.

 

Laca5,

 

Ha nem engedik el (természetesen a tulajdonossal együtt, vagy munkatársuk kiséretében), akkor vajon miért???  Érdemes megvenni?

 

Mellesleg az a legjobb, ha ott van a tulaj is látja, hogy nem fake a vizsgálat, ott egyből meg lehet beszélni, hogy "ejnye bejnye ez a kütyü itt szarabb mint mondtad, mennyit engedsz?"

 

T.

ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4772
A másik indok, hogy ezeknek az Euró-tax ára max 1400000
Előzmény: laca5 (4771)
laca5 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4771

Ja. Kérdés hogy megér-e 400-at, ha 110000km-rel kevesebb van benne (tegyük fel hogy annyi van) és mondjuk esetleg el is tudod adni akár 5-6 év mulva is amikor majd lesz benne 300000km helyett mondjuk 180000km.

Én így gondolkodom, de persze többféle verzió lehetséges :-)

Előzmény: ibitke (4770)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4770
már énis néztem de 400-al hosszab
Előzmény: laca5 (4769)
laca5 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4769

Nézesd meg ha lehet, de nem fogják elengedni szerintem.

Csak hogy tudj róla, van Budaörsön a Tesco mögött egy Fiat márkaszervíz, ha mégis úgy alakul. (ex-Boldizsár)

 

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1609592&command=ugras&screenwidth=1280

 

Ez nem tünne jobbnak?

Előzmény: ibitke (4763)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4768
http://www.autotrader.hu/index.html
Komplett benzines és dízel motorok, váltók, futóművek, karosszéria elemek eladók,
06-30-3111-114 06-30-530-9676
most találtam hátha valamelyikőtöket érdekel.
bojo Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4767
Egy állapotfelmérés olyan 5-6 ezer Ft-ba kerül.
Előzmény: ibitke (4766)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4766
Te elvitted bevizsgáltatni ?
Vagy csak elég volt vezetned és körbenézned ?
És mennyibe került bevizsgáltatni ?
Előzmény: Takyka! (4765)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4765

Én nem ismerem az AAA-t, de úgy általában, az eladó állapotfelmérése számomra nem igazán értékelhető, hiszen azt vizsgál, azt mond és azt ír le amit akar.

 

T.

Előzmény: ibitke (4763)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4764

Én három magyarországi multiplát láttam,

 

Egyet még a múlt héten is hirdettek a használtautón, egy másik még ott van a kereskedésben, a harmadikat megvettem...

Az tény, hogy mostanában elég sok új hirdetés megjelent.

 

T.

Előzmény: newmultis (4761)
ibitke Creative Commons License 2007.11.28 0 0 4763
szóval ha az AAA-ból veszem akkor is nézessem meg márkakereskedésben .

Mondjuk azt nem kérdeztem meg töllük még ,hogy a garancia náluk mit jelent.
Előzmény: winters101 (4762)
winters101 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4762
Viszont akkor még nem volt internetem. Egy-egy órára tudtam beülni netkávézóba.
Maradt az újság+ismerősök. Tiszta kegyelem volt, hogy rátaláltam!
Előzmény: laca5 (4759)
newmultis Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4761

Sziasztok

Szerintem azért pezseg a piac, mert a magyarországon elsőként forgalomba helyezett autók jó része 1-2 hét alatt elmegy (persze van kivétel). Carnet.hu volt pár darab Sx, de azokat is eladták sec-perc alatt.

Előzmény: Takyka! (4760)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4760

Szia,

 

Én a múlt héten vettem egy multiplát, előzőleg körbe jártam az országot.

A keresési időszak kb. egy hónapig tartott, ezalatt én nem találkoztam bomba ajánlattal.

Amiket megnéztem:

- 1.49m -ért hirdetett '99 180ekm alja rohadt, jobb tükör törött, ajtók alja rohadt, szélvédő felett rohadt! Talán 1,1-1,2-ig engedett volna a tulaj.

- 1,5m -ért Olaszból összelegózott benzin/gázos '99 meghatározhatatlan km, órában természetesen kevesebb mint 100, kívül szép, belül műszerfal valami ragacsos trunyával átkenve (gondolom karc eltüntetés célból) bal első kárpit szakadt és kopott. Próbaúton mint bakkecske, terhelésre gyújtás kihagyott, 2km után égett fék szag. Kereskedő azt sem tudta, hogy a benzin gáz átkapcsoló gomb mire való!

- 1,6m szép állapot, '00 évjárat, km-re  nem emlékszem, téli nyári gumi, alufelni de sajna klíma nem volt.

- 1,8m '01 évjárat, 85ekm eleje, jobb oldala újra festve, de váznyúlvány sértetlen, futómű felújítandó, hátsó üléshuzatok lyukasok, csomagtéri műanyagok karcosak. 1,6-ig tudtam lealkudni.

- 2,3m szinte kifogástalan, 80ekm többire nem emlékszem, nekem túl volt az anyagi lehetőségeimen. :-(

 

Tapasztalatom szerint nem nagyon pezseg a multipla piac, nem találkoztam olyan hirdetővel aki azt mondta volna, hogy már elkelt az autó. Persze, ha szerencsés vagy és kifogsz egy olcsó és jó masinát akkor nem szabad habozni.

Ha megvan a kiválasztott akkor szerintem mindenképpen vidd el egy fiat szervízbe állapotfelmérésre. A hibák javítására kérj árajánlatot. Nagyon jó alku alapnak is!

 

Sok sikert a vásárláshoz, jó választás a multipla, nálunk egyre nagyobb a szerelem. :-)

 

T.

 

Előzmény: ibitke (4757)
laca5 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4759
Pedig volt, Győrben egy benzines, Pécs környékén három is, Szombathelyen még most is van. 
Előzmény: winters101 (4758)
winters101 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4758
Eszem áll meg! Én du.-túlon nem találtam nyáron eladót, csak Kecskemét-Békéscsaba
viszonylatba volt. Meg persze Bp ,de van egy kis előítéletem a pesti piacokkal szembe.
( bocs a fővárosiaktól!) Úgyhogy maradt Békéscsaba (de ezt már említettem)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4757
hát persze mai nap is legalább hárommal telcsiztem van egy ugyanilyen zöld szolnokon 1.1-ért klíma nélkűl, és szegeden is 1.4-ért de arra tán van jelentkező már el is indították a hitelt rá de pénteken visszahívom a srácot hogy elkelt e.
Úgyhogy keresem csak az a baj hogy mifelénk Debrecen környékén nincs hírdetve egy sem legalább is én nem találtam.
Előzmény: evlali (4755)
laca5 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4756

Sajna úgy tűnik nem.

Kellene egy alvázszám, de egyik j.e. ABS jeladó sincs felsorolva más tipushoz.

A gyári kb 20000.

Előzmény: evlali (4753)
evlali Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4755
Szerintem szerencsénk volt. 1 napig volt fent kép nélkül a hasznaltauto.hu-n, másnap reggel raktak fel képet róla és azonnal lecsaptunk rá. Beszámított autó volt, sokadszor írom le, hogy holt koszos volt, repedt szélvédővel és ABS hibával. Azóta megnézettük, a jobb gömbcsukló is cserés + a kézifékkel is vannak gondjai (a vezérműszíj csere egyértelmű). Ezek egy részét a zuram megcsinálja, a másik részét a szervíz. Így már nem is hangzik olyan jól. Mindenesetre szerintem így sem lesz másfél millió.
100 km.-t 1950.-ft ért úszunk meg (gázzal). Még nem bántuk meg.
Figyeld a hirdetéseket és nézz meg sokat!! Olyat is, ami drágább. Mi sokat megnéztünk, egy 1 850 000.-ftos például teljesen körbe volt törve a rétegvastagság mérő szerint. Szép volt, csak túl szép.... szerintem pénztárca és szerencse kérdése. Nekünk ennyit engedett most a pénztárcánk...
Te néztél már meg többet is??
Előzmény: ibitke (4754)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4754
köszi a biztatást , de én enyyiért benzin gázost még nem láttam szerencsétek volt vagy jól alkudtál ?
Előzmény: evlali (4752)
evlali Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4753
Nem tudja valaki, hogy a Multipla ABS jeladója nem egyezik-e meg valamelyik másik Fiatéval???
evlali Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4752
Szia!

Szerintem megér annyit, hogy megnézd!! Mi benzin/gázos 2000-est vettünk 990 ezerért, és nem bántuk meg! Pedig 189 ezer km. van benne. Pont úgy néz ki a miénk mint azok amiket megnéztünk előtte 1,5 millió körül. Belül a műanyagok karcosak, a kárpit viszont szép.
Motorikusan sem trágya, összességében kb. 200 ezret ráköltünk és első Multiplanknak tökéletes lesz!! Nálunk én vagyok az asszony, aki meg volt őrülve érte!! A következő autónk is ez lesz, csak fiatalabb..... most ennyit engedett a pénztárcánk. (Előtte egy Renault Rapidunk volt, 20 éves!!)
Előzmény: ibitke (4741)
winters101 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4751
A hasznaltauto.hu-n van egy rakattal. De sok függ az anyagiaktól is. 1,5Milla körül már lehet kifogni jót utánjárással.
De vigyázz: ha egyszer beleülsz nem akarsz majd kiszállni belőle! :)
(Csak megértő, hasonszőrü asszonnyal ajánlott!) :)
Előzmény: ibitke (4750)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4750
de azokból kevés van fönn a neten inkább 1999-2000-es el találkoztam.
Bár debrecenben láttam egy kéket mit gondoltok hol ?
a javító nevelő intézet parkolójában rácson belül úgyhogy meg sem tudtam nézni közelről pech. Ja és én még az életemben nem ültem multiplában.
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4749

Akkor a megfelelő helyre jöttél, vagyunk itt még egy páran ezzel így :)

Ha jót akarsz magadnak, lehetőleg 2001 utánit válassz, azok lényegesen jobb minőségben készültek már.

Előzmény: ibitke (4748)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4748
oksi értem én hogy ez nem az a kocsi de nálam az aranyos=Multipla.
Mióta alőször megláttam ezt a tipust azóta rajongok érte és tervezem , hogy veszek eggyet, a mostani kocsim egy renault 14 ts és már megvan 15 éve nem igazán vagyok cserélgetős tipus de a multiplát azt nagyon akarom.

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4747
ilustracni foto = illusztráció = nem az az autó
Előzmény: laca5 (4744)
laca5 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4746

Lehet jó vétel is akár, egyénfüggő.

Szerintem ez csak akkor lehet jó vétel, ha keveset akarsz vele járni ( évi 5-10000 max) ,eddig rendben volt tartva és úgy adták le hogy nem kell rákölteni egy vagyont.

Elvileg azt mondanám,lehetséges, de Magyarországon vagyunk és ez egy beszámított autó az AAA-nál, ahol ezért max 800000-et adtak. 

Meg kell nézni, amit meg lehet, az egyetlen ami biztos. Ha mást nem, támpontot ad.

 

Előzmény: ibitke (4745)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4745
hát igen egy kicsit sok a km de az ára nagyon csábító, már szóltam agy pesti barátomnak hogy járja körbe.
szóval szerintetek nem jó vétel ?
laca5 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4744

Lehet az a valóságban sötétzöld, akkor kis csalással lehet róla ez a kép. Bár amilyen nagy csibészek az AAA-sok simán lehet hogy behasaltak egy képet.

 

Ha valaki esetleg kimondottan komoly késztetést érez hogy akksit vegyen a jTD Multiplájába akkor ne habozzon és röppenjen rá a Motorion akciós Silver S4 60Ah/540A 16000Ft-os akciójára. Pont jó a magassága. 

Előzmény: Degeczi (4742)
laca5 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4743

Van benne 226000 km.

Nekem biztosan sok lenne.

Előzmény: ibitke (4741)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4742
ha küllemre érted az aranyost, nem jó: "ilustracni foto", azaz nem a tényleges autót mutatja (az a leírás szerint amúgyis zöld, nem fekete)
Előzmény: ibitke (4741)
ibitke Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4741
találtam egy aranyost valamelyikőtök tud róla valamit?

http://www.aaaauto.hu/hu/fiat-multipla/car.html?id=108110
bojo Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4740
Általánosságban jó, de van egy-két kivétel benne.
Ilyenek:
Oldalvédő díszcsík ami nem szinezett,
A kivehető első fejtámlák, nekem még nem sikerült kivenni,
A lökhárító fl előtt nem színre fújt,
A légkondi kérdéde is érdekes, mert nekem a 2000-es évjáratú ELX-ben manuális van,
Kérdéses az oldallégzsák,
A CD-s autórádió,
Nekem szükségpótkerék van.
Előzmény: ibitke (4738)
emisz Creative Commons License 2007.11.27 0 0 4739

Ha valakit érdekel egy gyári tetőcsomagtartó Multiplához akkor írjon!mohacsi.zsolt@mail.datanet.hu

ibitke Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4738
köszönöm szépen . Ez jó a 2000-2001-es multiplákhoz is ? vagy csak az újjakhoz?
bojo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4737
A listához, az Active az SX, a Dynamic az ELX felszereltség.
Előzmény: bojo (4736)
bojo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4736
Létezik lista, de az csak a hazai forgalmazású Multiplákra érvényes.
Ami kimondottan ELX az az első ülések hátulján a zseb, jobb első ülés alatti rekesz, elektromos állítású és bahajtású fűthető külső tükrök.
A ködlámpa, tolatóradar, napfénytető, lámpamosó, az külön opció volt.

Itt van egy lista: árak, felszereltség
Előzmény: ibitke (4735)
ibitke Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4735
segítséget szeretnék kérni, vásárlás előtt álok és hiába vadászom nem találom sehol sem hogy honnen tudhatnám meg, hogy milyen felszereltségűnek kellene lenni az SX, Elx modelleknek. /pl tolatóradar, napfénytető / ha tudtok segítsetek.
laca5 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4734

Mi van akkor, ha a tanksapka fedelet cserélték valamiért és rajta maradt a cimke?

Egyébként ezt egy nagyon szép állapotú autónak hirdették, ha jól emlékszem.

 

Előzmény: Takyka! (4733)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4733

Nem tudom, hogy mennyire volt komoly a diagnosztikai műszerük, kb. 12-14"-os touch screen-es lcd kijelzővel rendelkező kézi célszámítógépek voltak, egészen hivatalosnak néztek ki mind a két helyen.

 

Webasto:

Úgy látom, alá kell feküdnöm, hogy kiderüljön az igazság (a motortérben nincs).

 

T.

Előzmény: laca5 (4729)
laca5 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4732

Igen, de ettől függetlenül szinte minden autóhoz gyárt állófűtést, tehát ha történetesen csak a jTD Multiba rendelhető gyárilag az állófűtés (nem tudom, de tegyük fel) attól még simán bele lehet szereltetni Webasto állófűtést a benzines Multiplába is.

 

Előzmény: Csubakkka (4730)
winters101 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4731
kovácsdezső!
Nem számítottam rá, hogy nem Multival jössz szembe!
Fogadd utólagos villantásom: vill! vill! :)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4730
A Webasto állófűtés gyárilag rendelhető a Multiplába.
Előzmény: laca5 (4728)
laca5 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4729
Ja, a lényeg: A Multipla 1.6 16V vezérlője megegyezik a Bravo,a Marea 1998,99-től gyártott faceliftes 1.6 16V vezérlővel (IAW49F) valószínüleg kis szoftvermódosítással. Az előbb említett típusok tárolják a km-t, szinte biztos hogy a Multié is. Lehet hogy a diagnosztikai kütyüjük nem olvasta, vagy nem találták meg a megfelelő menüt. A szervizek többségében nincs gyári diagnosztika, soxor hibatörlésre és néhány alapvető vizsgálatra képes kézimüszerekkel operálnak csupán. 
Előzmény: laca5 (4728)
laca5 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 4728

A Webasto egy állófűtés rendszert gyártó és forgalmazó cég. Ettől kezdve szinte minden autóba van beépítő szettjük, valsózínüleg nem gyári beépítés volt/van a Multipládban.

Azért írom hogy volt, mert akár ki is szerelhették, ha vett pl. egy újabbat a korábbi tulajdonos.

 

A megtett km tárolásáról annyit, hogy közel sem biztos hogy az adott computer tárolja a megtett km-t, erősen függ a vezérlő tipusától. Amit Csubakkka laírt az igaz, a gyári üres km órákat EGYSZER nullázni lehet valami 1000km-en belül, utána többet nem. Kontroller belső EEPROM vagy külső EEPROM átírásával lehet módosítani azt a km óra állást amit látsz.

Viszont azok az emberek akik órát tekergetnek, szerintem nem fognak kínlódni a mot. vezérlő írogatásával, az emberek 95%-a azt sem tudja mi az, nemhogy km van beírva :-)   

Előzmény: Takyka! (4725)
evlali Creative Commons License 2007.11.25 0 0 4727
Szia!!

Szerintem olyasmi karcos mint a miénk!! Nekünk a fűtés gombjainál olyan mintha meg is ütögették volna valamivel, ami jó kis nyomokat hagyott. Igértem a fotót, mostmár lassan tényleg lefényképezem. (Matricát megnézem!!)

A szervíz milyen hibákat olvasott ki Neked??
Pénteken elvittük mi is szervízbe.

A jobb oldali keréknél az ABS jeladó rossz,
Kézifékbowden rossz,
Jobb oldali gömbcsukló cserére szorul.
Ennyi.
Ezen kívül a vezérműszíjat ugye ki kell cserélni, olajcsere megvolt már.
Hááát.... nemtom.... remélem tényleg ennyi.....

A műanyag alkatrészek szerintem árban nem vészesek, én kérdeztem már bontóstól.
Ajtóbehúzót 1000.-ft/ db. áron adna. A műszerfal elemei drágábbak, de az sem vészes.

A km. órádhoz semmit nem tudok hozzászólni, hallottam erről a visszatekergetésről, a miénket szerintem nem tekerték vissza, bevállalták azt a csekély 189 ezret.
Azért ha tudsz járj utánna, hátha kiderül.


Előzmény: Takyka! (4725)
winters101 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 4726
Hát egy cseppet tényleg karcos!
De matricám nekem nincs.
Meg olyan helyes kis tanksapkabiztosítómadzagocska sincs. (vagy mi az)
Előzmény: Takyka! (4725)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.24 0 0 4725

Ma csináltam néhány képet az autó belsejéről.

 

 

A rádió és a váltógomb környéke, valamint az ajtókapaszkodók állapota amiről írtam pár napja...

 

Egy másik érdekes dolog amit felfedeztem:

 

A matrica a képen arról árulkodik, hogy kiegészítő fűtés van az autóban. Viszont a szervíz cd csak dieselnél hozza fel, ezt az opciót.

Van valakinek benzinesben kiegészítő fűtés, vagy ezt a matricát minden autóra felragasztották?

 

T.

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.24 0 0 4724

Biztosan hiányoztak a továbbképzésen... vagy a főnök ment el helyettük Olaszországba. De egyébként is írtad, hogy maguktól sokminden mást is elfelejetettek volna, nem? Ettől még persze lehetnek rendesek is akár, csak mondjuk tudatlanok. Náluk ráadásul még sok helyen dívik az a szemlélet - saját tapasztalat -, hogy a computeres kiolvasás csak humbug és nem is igazán megbízható. Na, hát kb ennek megfelelően kezelik a szoftvert is.

 

Ráadásul én sajnos sok olyan magasan képzett embert ismerek mindenféle területekről, akik mondjuk még az emailjeikkel sem mindig boldogulnak. Szerintem az autószerelők sem jobbak feltétlenül.... és akkor elég finom voltam, ugye? :)

Előzmény: Takyka! (4722)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.24 0 0 4723

Igen, lehet, de ezzel együtt sem mond ellent annak amit írtam. Arulkodó ha ugyanannyi és persze akkor is, ha nagy a különbség. A hibát sokszor ott követik el a fickó szerint, aki nekem mesélte, hogy természetesnek veszik az egyező értékeket, holott éppen az a jel.

Előzmény: szenyor Lopez (4721)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.24 0 0 4722
Elnézést, nem akartam megkérdőjelezni az itt olvasottakat, műszakilag is teljesen indokoltnak tűnik. Érdekes módon mindkét szervízben tanácstalanul nyomkodták a számítógépet és keresgéltek a menüben (én is beleokoskodhattam), de mintha eddig nem is hallottak volna róla...
Előzmény: Csubakkka (4720)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4721
Én valami olyasmire emlékszem, hogy a belsőt csak nullázni lehet. Ergo elég nehéz úgy meghamisítani, hogy mindkettő nagyjából egyformán mutasson. Ha nagy a különbség köztük, az mindenképp árulkodó.
Előzmény: Csubakkka (4720)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4720
Az nem is kérdés, hogy lehetséges-e. A Fiatoknál - valószínűleg más típusoknál is, de azokról még nem meséltek nekem -  két helyen tárolja a futásteljesítményt a computer. Egyfelől ott, ahol le is olvashatjuk ezt a műszerfalon, illetve eltárolja belül is, csak a gyári szoftverrel lehívhatóan. A két adat között alapesetben tipikusan van egy kis különbség, jellemzően ~5-50km, mivel a belső egészen a futószalagtól kezdve mér, a külső pedig jellemzően a szalontól, ahol általában nullázzák. A külső adatot szinte bármilyen szoftverrel meg lehet változtatni, ez cél is a szalon számára, a belsőt ellenben nehezebb, de közel sem lehetetlen, hiszen a gyári szoftver is kering pl a neten. A fickó, aki elmesélte nekem ezt egy márkaszervízben azt mondta, hogy az is gyanús tehát, ha a kettő pontosan ugyanazt mutatja, de természetesen az is, ha pl 100.000 km a különbség :) A Fiat szervízekben tehát nem elég a külső adatot megnézni, a többet a rejtett mondja, de az sem garancia semmire. Max következtetni lehet abból, amit írtam.
Előzmény: Takyka! (4718)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4719

Köszönöm,

 

Az enyémen mindkettő motoros, nem tudom, hogy létezik-e gyárilag másmilyen.

Ha látlak biztosan villogni fogok, egyébként Győrben eddig nagyon kevés multiplát láttam.

 

T.

Előzmény: kovácsdezső (4714)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4718

Természetesen megnézettem, megérte azt a 10000 Ft-ot, bár a keszthelyi Fiat szervíz nem végzett annyira alapos munkát mint a Győriek. Szerencsére én is bent voltam a műhelyben és ami elmaradt volna azt a kérésemre megnézték. Ami viszont nagyon érdekes, hogy egyik szervízben sem tudták megmondani, hogy volt-e a km óra "visszapörgetve". Pedig itt a fórumon ez téma volt és többen is állították, hogy lehetséges...

Így látatlanban jó boltnak tűnik a tietek is, ha már eredetileg is beleszámítottátok a helyreállítási költségeket is.

 

T.

Előzmény: evlali (4712)
laca5 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4717
Ja, igen, a lemezfelnin nincsenek belül súlyok.
Előzmény: akosli (4715)
laca5 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4716

Szerintem olyan nincs hogy egyik motoros a másik tekerős. Nem lehet hogy rossz volt az elektronikája?

 

Előzmény: kovácsdezső (4714)
akosli Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4715

Ha a súlyt felragasztja, már beleérhet, ez a 3-4 mm csak a "kopasz" felninél volt.

Amúgy Rondell a felni, Punto II-höz.

Nem ragaszkodom én az aluhoz, végső esetben veszek új acélfelnit, 12000Ft/db áron hozza a gumisom és ebben már a szerelés is benne lenne.

Előzmény: laca5 (4705)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.23 0 0 4714

Szia!

 gratulálok,

 szerintem utös szin, jól látható meg minden

( én csak a f..barnával-lila belsővel nem tudnék megbékélni)

lehet, hogy a csanaki elkerülön majd villogtatunk egymásra, Pápáról gyakran járok vele Győrbe dolgozni,

1 kérdés: mindkét napfénytető elektronyos?

 

a miénk német, úgy hozattuk be, végül kettő közül választottuk, (elég kockázatos volt a dolog, de voltak garanciák), mindebből azt akarom kihozni, hogy amit nem választottunk az dupla sibedás volt, de azt mondták, hogy a hátsó fix az első pedig csak mechanikusan (értsd kurblival ) mozgatható,

pedig a napfénytatőt nagyon kedvelem, több autómon is volt, télen- nyáron kihasználható,

Előzmény: Takyka! (4711)
evlali Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4713
100 ezer ftos javítási ktsg helyett érts 200-at.... ennyira vakon is számítottunk, hát még mikor megnéztük....
Előzmény: evlali (4712)
evlali Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4712
Szia!!

A miénk?? Háááát...... nemtom le merjem -e írni mégegyszer!! Kezdjük a rosszal: 189 ezer km. (!!!), repedt szélvédő, ABS lámpa világít, belső műanyagok kopottak. Mikor megnéztük, full retek volt. Viszont mire mentünk érte, gyönyörűen kitakarították!!
A jó oldala: Benzin/gázos, 100 kilóméterenként 1250.-ft-al olcsobb most így városban, pályán még nem próbáltuk. (Jó sokat megyünk..) A kárpitok, ülések szépek, nincs lyuk, nem kopott. A legjobb az egészben, hogy 990 ezer ft. volt.
Így akkor is bevállaltam volna ha 100 ezer körüli a javíttatás. Így is több lesz szerintem mint 100.
Kaptunk róla egy állapotfelmérési igazolást, ez annyit dobott ki, hogy a kézifék bowden repedezett, a szélvédő cserére szorul, az ABS nem jó.
Ha minden igaz, holnap eljutunk vele a szervízbe, itt mi is megnézetjük, kíváncsi leszek mit dob ki!!
Opel kereskedésbe leadott autó volt ez, helyette egy új Merivát vettek.
Kb. ennyi, rakok majd fel képet én is.
A tiéd biztos pöpecebb belűlről, na meg egy évvel fiatalabb. Ezt is megnézetted mielőtt megvetted??
Előzmény: Takyka! (4711)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4711

Szia,

 

Köszi, én is gratulálok.

Én olyat láttam, amiben valószínüleg kutyát szállíthattak, a csomagtartó műanyagok összekarmolva, a hátsó üléseken apró lyukak, valszeg. fognyomok...

Én nem mertem volna átvizsgálás nélkül megvenni... Kettőt is elvittem átvizsgálásra a helyileg illetékes Fiat szalonokba, az egyiken 450e Ft-ra jött ki a márkaszervízes javítási költség, a másik kb 200e. úgy, hogy azt hittem mindkettőröl, hogy egy-két szilentblokk csere 'oszt joccakát! Mellesleg a hivatalos javítási árajánlat igen jó alku alapnak bizonyult mindkét esetben. :-)

Benzin, 1,65M. Nem tudom, hogy ez jó, vagy rossz ár, de amit magyarországon találtam abból ez tűnt számomra a legelfogadhatóbbnak.

 

És a tiétek milyen, mennyiért?

 

T.

Előzmény: evlali (4709)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4710

Nem vagy túl kritikus, tényleg meglepően "nemstrapabíró" de cserébe (amíg szép is) jó a tapintása. Az a helyzet, hogy ez az anyag elmenne egy luxusautóba (legalábbis tapintásra) burkolatnak, de egy olyan autóban ahol gyerekektől kezdve munkába járó 6 ember utazik, nem túl kézenfekvő.

Egyébként ez szerintem pont olyan mint a Brava kilincs. Facelift előtti évjáratoknál (Valeo rulez :-) a sima müanyag külső kilics gumiborítása elkezd vedleni az időjárás , fagy és az UV hatására. Újkorában jó, a tapintása is jó, de az anyag nem időálló. Facelift után cserélték az anyagot, utána meg a belső kilics kezdett vedleni, de az más téma :-)

Valahogy a Multissal is így lehetett, nem hiszem hogy újkorában ilyen érzékeny lett volna.

Előzmény: Takyka! (4706)
evlali Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4709
Szia!!

Gratula a Multidhoz!!! Nagyon jó színe van!!
Mi 3 hete vettünk egy 2000-est, ugyanaz volt a bajom az összes hasonló évjáratúval mint neked, nagyon leharcolt a belső műanyag mindegyikben. Ennél csak az szokott szebb lenni, mikor a szakadt ülések még ki is vannak égetve!!
A miénkbe is elég szutyok a műanyag a műszerfalon, az ajtóbehúzók is kopottasak, de míg nem nézettük át szervízben, addig nem foglalkozunk vele. Az majd a következő felvonás.
Mennyiért vetted?? (Ha publikus)
Benzines?? Bocs, de nem olvastam vissza mindent!!

Előzmény: Takyka! (4706)
evlali Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4708
Sziasztok!!

Mindenkinek köszi a választ, tök rendesek vagytok!!
Nem tudjátok hol lehet szerezni azt a bizonyos kék fiatos táskát mindennel telirakva??? Semmi nem volt az autóban ami kéne, így érdekelne egy ilyen tatyó!!
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4707
Hát igen, ahogy írtam is, épp 2001 után javult a helyzet jelentősen. Én eddig főleg ilyen kocsikat néztem meg alaposabban, mert én meg kifejezetten ezekre utaztam.
Előzmény: Takyka! (4706)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4706

Csubakka,

 

A multiplás mércét úgy állítottam fel, hogy elég alapos kutatómunkát végeztem, megnéztem közel 10 autót élőben (kettőt szervízben is átnézettem), az elmúlt másfél hónapban, a '99-'01évjárattartományból. hasznaltauto.hu, Bazár, még vagy két autósújság, Győr, Pécs, Kecskemét, Keszthely, Pilisvörösvár, Budapest és bizony azok között ez volt a legszebb kívül belül. De mindegyiken karcosak voltak a műszerfali műanyagok, fakultak az ajtó kapaszkodók, jópáron töröttek a műanyag küszöbtakarók, csomagtérburkolatok. A sokadik után és teljes elkeseredésemben, hogy ennyire leharcolt mindegyik, egyet magam is megkapirgáltam körömmel és akkor esett le, hogy ez az autó belül ennyire "érzékeny" anyagokból van. Az összehasonlítás alapját képező autók (általam, vagy a családtagok által használt): Nissan primera '98 270ekm, primera '02 140ekm, Skoda Octavia '00 80ekm, Citroen Saxo '98 36ekm, Mazda 6 '04 120ekm strapabíróbbak a beltér anyagainak vonatkozásában. Tudom, hogy ezek nem egy kategóriában játszanak a multiplával, de elég széles merítés. Félreértés ne essék, nem fikázni akarom,  hiszen ezt választottam és nagyon tetszik! Lehet, hogy túl kritikus vagyok? :-) Majd teszek fel képeket és véleményezhetitek.

 

Laca5,

Ezekre tudok gondolni én is. Nem volt neki szervízkönyve. De a dupla napfénytető stimmel.

 

Bigtibi,

 

A színt nekem még szoknom kell, de úgy érzem, hogy menni fog. A szomszédok viszont nem tudtak aludni, a gyerekek felsírtak, a kutyák behúzott farokkal vinnyogva menekültek, akkora vizuális sokkot kaptak. :-)

 

T.

laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4705

Pedig nem lesz egyszerü jobb ET-vel szerezni. A 35 elég közel van.

Egyébként a Punto I-re is 30-as ET-ket adnak.

A tiéd PII lehet, bár nem hiszem hogy gyári.

 

Én viszont biztosan jól meggondolnám ezt a fék dolgot, a 3-4 mm elég lesz szerintem, kérdés hogy mennyit kopott 20000 km-en a betét. Jó gumist kérdezz meg, mit gondol erről.

 

A Mareaval ugyanez a szitu, 14-es lemezt vettem az 1.8-ra (nagyobb a fékje) és új betéttel nem ment fel csak az egyik kettő előre. (nem egyforma felnik voltak, a falvastagság különbözött) de mostanra felment mindenki mindenhová így meg tudtam cserélni az elsőket a hátsóval a harmadik szezonra. Ott is pár mm van csak, remélem nem okoz problémát. Szerintem max. kavics probléma lehet, ha esetleg közé tud akadni.

 

 

Előzmény: akosli (4704)
akosli Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4704
Nem lesznek fenn a felnik :(
A féknyeregtől 3-4 mm-re volt a felni , tehát most a 20300 km-t futott fékbe nem ér bele, de nem kockáztatok, pogácsázni meg nem akarok, úgyhogy eladom a felniket.
A gumis szerint egyébként ez a felni a Punto Sport szerelt felnije.


Amúgy gyakorlatilag újszerű állapotban vannak, ha esetleg van valakinek Puntója vagy egyéb megfelelő autója, keressen bátran.:)
Előzmény: laca5 (4651)
Bigtibi Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4703
Hát ez a szin szuper. Nekem sokkal jobban tetszik mint az én új kasztnis megnevezhetetlen szürkém :-(
Előzmény: Takyka! (4671)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4702

Valami gond szerintem is volt az anyagminőséggel, mert pl. a belső ajtófogantyúk is megfakultak mondjuk 5 év alatt, ami biztosan nem az intenzív használattól van.

A műszerfalat ismerjük, lehet rá vigyázni, melegben nem szabad hozzáérni, csak kézzel.

Az üléseknek szerintem az problémájuk, hogy nem lehet belőle úgy kiszálni hogy ne csúsztasd végig az ülepedet azon a vállon ami az ülés oldalán végighúzódik.

Magasak az ülések és így korcsolyázni kell hogy kiszállj.

A váltó és a rádió környéki kopás lehet hogy női sofőrtől ered :-)

Szép nagy köröm rulez :-)

 

Egyébként tényleg Keszthely, most már emlékszem. vezetett szervízkönyvvel hirdették.

 

Előzmény: Takyka! (4698)
nagygabi69 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4701

Tisztelet az Uraknak!

Esetleg valakit(vagy valaki ismerősét)érdekel:

-1999-es,1.6-os,M.o-i,180EKm,szervízkönyv,törésmentes.Ár:1.4MFt.Tel-mail publikus!KÖSZI!

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4700

Milyen a multiplás mérce? :)

Nem tudom hol néztél autókat, de nagyon sok a leharcolt nyugati, furgonnak használt darab. Az én parxisomban eddig nem volt jellemző ez a fajta belső, ennyire szétütöttet pedig, ami írsz, még nem is láttam. Ezzel együtt sajnos sokan panaszkodnak erre a festékkopásra a korai autók tulajdonosai közül. Később javult a helyzet, 2002 után már nem jellemző (akkor volt egy újabb, jelentős facelift), onnantól új anyagot használtak. Mondjuk a kopott-szakadt, szétült B1-gyel és a karcolásokkal együtt azért már elég gyanús a 91e km is, de persze én is láttam már olyan vaddisznót, aki képes akár hetek alatt lelakni egy autót.

 

 

Előzmény: Takyka! (4698)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4699

Jól hangzik, utánaérdeklődöm.

Előzmény: laca5 (4694)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4698

Köszönöm a gratulációkat, jókívánságokat.

 

Úgy látom jó kis szubkultúra fejlődött itt a multipla köré. :-)

 

A belső állapota multiplás mércével jó, csak a váltó és a rádió környékén van lekopva, karcolva a műanyagok felső rétege, a szövetek a vezető ülés kivételével kifogástalanok.

Mondjuk, ezek a kopások, (illetve durvábbak a többi megnézett multiplánál), számomra sokkolóak voltak először, hiszen az általam használt más autókban nem volt kopott-szakadt üléshuzat, ennyire összekarcolt, kifakult műanyag még bőven 100ekm felett sem. Kár hogy az itt használt anyagok minősége ennyire silány. :-(

Ha lesz időm csinálok képeket és felteszem valahová.

Előzmény: winters101 (4691)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4697
Nem, motorolajszűrő. Benzines a miénk.
Igen, valószínűleg nem húzták meg eléggé és idővel kilazult.
Előzmény: laca5 (4695)
winters101 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4696
Csubakka!
Ez azért van mert mi történetesen Békéscsabáról hoztuk el a miénket!
Ráment egy napunk de megérte!
Előzmény: Csubakkka (4692)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4695

Gázolajszűrő?

megereszkedett a tömítés pl.

Vagy víztelenítéskor nem jól zárták el.

 

Előzmény: SzKoppány (4685)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4694

www.elaforg.hu

Szokott lenni náluk utángyártott szett is és gyári szett is.

Nekem 1.6-ra 18000 rémlik, gyári. telefonáld le.

Szerintem postáznak is.

Előzmény: Takyka! (4683)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4693
Ebbe még beleférne, hogy a műanyag elemet cseréljék és pl visszategyék bele az eredeti fekete kereteket pl. Aztán az is elképzelhető, hogy az akkori tulaj azzal kompenzált, hogy színre fújatta/cseréltette a lökhárítókat önszorgalomból. Ha SX, akkor szinte biztosan nem eredetileg színesek a lökhárítóid és ködlámpák sem voltak benne valószínűleg. Ha ELX, akkor pedig a ködlámpa kereteit cserélték ki rajta biztosan. Szerintem tök mindegy egyébként, legalább egyedi és ha különben oké, akkor nincs miért aggódni :)
Előzmény: Takyka! (4690)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4692

A térképre nézve lassan megállapíthatjuk, hogy a Multiplát leginkább az ország nyugati felében és a fővárosban kedvelik...

Ezen kívül északon hódít a zöld, a nyugati végeken pedig a szürke :)

winters101 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4691
Üdv Takyka!
Sokszor megyek keresztül Csanakon (igaz csak vonattal :(( )
De félig-meddig földiek vagyunk. Szép a Multid, a színe is nagyon tetszik ( vajon mér?)
Belül is rendben van?
Sok szép multiplás örömöt!
Előzmény: Takyka! (4671)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4690
Az autón törésnek nyoma nincs, körbe lett mérve rétegvastagság-mérővel, ill. fel lett emelve és alá is tekintettünk. Nincs nyoma sérülésnek, hiányzó, szétnyalt fejű, vagy idegen csavarnak...
Előzmény: Csubakkka (4689)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4689
Én utólagos festésre tippelnék, gyárilag a ködlámpa kereteit nem hagyják feketén. Esetleg javították, vagy cserélték is?
Előzmény: Takyka! (4688)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4688

Azt nem tudtam eldönteni ezen az autón, hogy a lökhárító gyárilag, vagy utólagosan volt-e lefestve. A festés minősége, árnyalata tökéletesen passzol az autóhoz, viszont a fekete "betétek" szélénél úgy néz ki, mintha ragasztással maszkolták volna ki a festéshez. A tulaj nem tudott nyilatkozni erről, ő már így vette.

 

Előzmény: Csubakkka (4682)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4687

rokonszenves szvsz

Előzmény: Takyka! (4683)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4686

hm, 1-2 héten belül tettem be ide egy ebay-es linket egy gyári original benzines vezmű szettről (szíj + 2 görgő), 1 eurós kikiáltással. A helyedben visszakeresném vagy rákeresnék újra az ebay-en.

 

Ha ez ijesztően hangzik, akkor nézz körül a szakkörös linkeken. A már belinkelt Auto Torino is játszhat vagy UNIX, Bárdi, Hegyalja. Ők mind visznek mindenhová, illetve a Bárdi és a Unix szvsz biztosan boltot is működtet Győrben (is). Ezeknél azonban tipikusan utángyártottakat találsz olcsón, amikről senkisem tudja biztosan megmondani melyik jó és melyik nem. Néha viszont szerencséje van az embernek :) Azért persze lehet elég jól tippelni néhány ismertebb márkánál, mint pl Lukas, Pirelli, SKF stb.

Előzmény: Takyka! (4681)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4685
Grat én is!
Nekem is kerek a jel, pedig 2001-es, nem hiszem hogy cserélve lett volna.
Emlékeztek még, hogy írtam a szűrőből csöpögő olajról, végül csak egyszerüen meg kellett húzni rendesen, és azóta nem csöpög. De mitől tekeredett ki?
Előzmény: Takyka! (4671)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4684

Győr is és Ménfőcsanak fedi a valóságot (részben), a hivatalos megnevezés Győr-Ménfőcsanak.

Előzmény: Csubakkka (4682)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4683
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4682

Időközben jobban is megnéztem a fotót miközben felraktam (Győr helyett Ménfőcsanakra?), a tegnapi darabnak asszem színre fújt volt a ködlámpa kerete, legalábbis nagyon egységesen zöld volt mindenhol :)

 

Egyébként kiváncsi leszek most költözött-e esetleg a környékünkre az is, vagy csak átmeneti vendég volt. Ha igen, komoly központ leszünk lassan, az utcában a 4., a környéken a 6. Multipla lesz. Lassan Astrát kell majd vennem a feltűnéshez...

Előzmény: Takyka! (4679)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4681

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy honnét érdemes beszerezni vez.mű szíjat és görgőket, ahol a két kritikus követelmény (olcsó és jó) mellet még el is postázzák, vagy győri illetőségű a bolt?

 

Az előző tulaj abban a hitben élt, hogy 120ekm-ig nem kell cserélni...

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4680
Apró pontosítás: modellév szerint 2001-től (fl), egy évet tévedtem én is.
Előzmény: laca5 (4677)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4679

Hi,

 

Szerintem is legalább 2001-től kerek, néztem másik 2001.01-es gyártásút azon is kerek volt már... A színe legalább annyira "érdekes" mint a külseje. Kicsit szokni kell a sok bámészkodót. :-)

A Mátyás utcában nem nagyon láthattátok tegnap, illetve nem  Zalaegerszegről származik.

Keszthelyen vettem és mostmár Győr a lakhelye.

Előzmény: laca5 (4678)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4678

Gratulálok!

Ez a zalaegerszegi dupla naptetős, ha jól látom.

Előzmény: Takyka! (4671)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4677

Az embléma 2000-től kerek.

Lámpát én inkább itt vennék:

http://www.patacsi.hu/arlista.php

Előzmény: szenyor Lopez (4675)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4676
a 2002-es modellévtől, ami 2001 második fele a gyakorlatban :)
Előzmény: szenyor Lopez (4675)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4675
Hm. Nem 2002-től van az új Fiat jel rajta? Amúgy szép! Az enyém is ilyen, csak fekete a lökhárító.
Előzmény: Takyka! (4671)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4674
Szia és üdv, mindjárt felraklak a térképre is. Egyébként láthattam a szépséges metrózöld autódat tegnap a Mátyás utcában parkolni esetleg? :) Délután 2-3 körül ott állt egy pont ilyen, jó alaposan meg is néztem, helyes volt.
Előzmény: Takyka! (4671)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4673
Előzmény: Csubakkka (4672)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4672
Előzmény: jita (4669)
Takyka! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4671

Sziasztok Multiplások,

 

Eddig, csak mint passzív szereplő voltam jelen itt a fórumon, de végre eljött a napja, hogy ezen változtassak. Ugyanis, tegnap este sikeresen megszabadultunk egy rakat pénztől és ezt kaptuk cserébe:

 

A mi multiplánk 

 

Az autó egy 2001-es 1,6-os benzines masina, 91000 hihetőnek tűnő km-el, kisebb-nagyobb hibákkal, körben gyári fényezéssel, tele multipla életérzéssel! :-)

Ezúton szeretném kérni felvételemet a Multiplaszakkörös térképre, koordinátáim (majdnem): 17.61056900024414, 47.63370144466599

 

Üdv,

 

Takyka

szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4670

http://net-market.hu/cgi-bin/aruhaz/autoalkatresz/index.cgi?action=list&oszt=679&csop=1869&alcsop=1894&num=0&onlist=25&brnt=0&valuta=0

 

Egyébként nekem is kell, mert belénkjöttek. Szerencsére nem nagy a kár, de a károkozó felelősségbiztosítója szemét egy társaság, olyan kis összeget mondtak a javításra, ami a felére sem elég. Marad a számlás téma.

Előzmény: jita (4669)
jita Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4669
Sziasztok Multiplások,
van esetleg valakinek egy bal hátsó indexe? egy M 100, 16V-hez kell.
Vagy esetleg hogy honnan lehetne olcsón beszerezni.
Köszi
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4668

Szerintem a garanciának egyetlen feltétele hogy gyári alkatrészek és kenőanyag kerüljön bele.

Javasolnám a BEST-et, még ha kicsit távolabb is van és talán kártyával sem lehet fizetni (nem tudom). Alkatrészt viszont lehet vinni. Persze gyárit. Pl. az Elaforgban olyan 2000Ft környékén vannak a gyári olajszűrők, de máshol is árulnak.

Viszont ha pl. feleslegesen rádvernek egy gyári lengőkart akkor az szerintem cirka minimum egy ötvenes.

Nem mondom így látatlanban hogy nem rossz a lengőkar, de ha nem hallottad a hangját akkor az nekem elég gyanúsnak tűnik.

 

Előzmény: akosli (4660)
laca5 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4667

Hangokra.

Ha hozzáér a műanyaghoz vagy máshoz akkor surlódó hangot fog adni. Fekvőrendőr, bukkanó, gödör stb.

 

Előzmény: akosli (4661)
winters101 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4666
Szerencsére kedves nejem tudott szerezni ismerősétől kék Fiat táskát komplett felszereléssel( izzó készlet, elsősegély...stb.) A csomagtartóban általában csendben
meghúzódik és nem zavar senkit. Ajánlom mindenkinek!
Előzmény: evlali (4662)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4665

Én sokáig a hátsó ülések közötti résben tartottam, pont befér, de néha előrecsúszott. A tökéletes az lenne, ha odagumiznám valahogy, vagy legalább megakadályoznám az előrecsúszását, de ezzel még nem foglalkoztam eddig. Mostanában egyszerűen a csomagtér háló alatt fekszik. A kilincset pedig valóban csak meg kellene olajozni/zsírozni/szilikonozni a forgópontokon. Ha biztosra akartok menni szereljétek ki - nem túl bonyolult - és tisztítás után kenjétek meg.

Előzmény: evlali (4662)
bojo Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4664
Az előző tulaj olyan rendes volt, hogy adta hozzá a Fiat emblémás kék felszerelés táskát, nekem abba van minden, és a csomagtartó egyik oldalánál van. Egyébként a hátsó üléssor alá is elég sokmindent be lehet rakni.

Ilyen kilincsberagadás nekem akkor volt más autónál, amikor a mechanika (zárszerkezet) száraz volt. Úgy oldottam meg, hogy levettem a kárpitot, és úgynevezett kúszóolajjal befújtam. Azóta is működik, és még télen sem fagy be.
Előzmény: evlali (4662)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4663

Én kényszerűségből az egyik első ülés hátsó zsebében. De ha tudtok jobb helyet, feltétlenül szóljatok;)

Előzmény: evlali (4662)
evlali Creative Commons License 2007.11.22 0 0 4662
Sziasztok!!
Kérdésem lenne mindenkihez!!
Ti hol tartjátok az elakadás jelző háromszöget?? (Lehet, hogy nagyon hülye kérdés!)
Meg még egy: A jobb első "kilincsünk" minden nyitásnál beragad. Becsukom az ajtót, aztán a kanyarba meg kinyílik!!
Volt már valakinél ilyen??
Köszi előre is!
akosli Creative Commons License 2007.11.21 0 0 4661
Még nem kerültek fel, de pont holnap tetetem fel a gumikat a felnikre és fel is próbáltatom a kocsira a műhelyben. A téli előtt már nem akartam dupla szerelést, ezért vártam , de holnap végre meglátom.
Menni nem fogok vele holnap, igazából mire kell elsősorban figyelni?
Előzmény: laca5 (4651)
akosli Creative Commons License 2007.11.21 0 0 4660
Nem élne a garancia - szerintük - ha nem ők adják az olaj, olajszűrő, levegőszűrő hármast, így bár nem rajongva , de elfogadtam ezt az olajszűrő árat is, főleg, hogy átnézve a számlát a munkaóra "elszámolás" akasztott ki :(
Amint nincs garancia, mindent magam szerzek be...
Előzmény: laca5 (4650)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4659
igen, éppen valami ilyesmire gondoltam én is... egyszer egy Paedrát nézegettem a piacon, de belül sokkal szűkebbnek tűnt, mint  Multipla. Ráadásul a skacokat leghátra ültetni az ütközőzónába, vezetés közben pedig nem elérni őket hátrafordulva, szintén izgalmas kísérletnek tűnik :)
Előzmény: Multipla (4658)
Multipla Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4658
Mielőtt a mostani Multiplánkat rendeltük , kölcsönkaptunk egy Ulysset 2 hétre. Olaszországba mentünk nyaralni. Szerintem összehasonlíthatatlan a Multiplaval. 4 embernek van kényelmes helye, a többi csak szükségülés szerintem. Nekem nagy csalódás volt. Természetesen 7 üléssel szinte semmi csomagtér nem marad. 11 litert fogyaszott 150-160 as tempónál (dízel) 2 fő + csomagokkal. Többiek repülővel mentek, csak kint használtuk heten. Középső sorban 2 gyerekülés között nem fért el senki.
Előzmény: Csubakkka (4657)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4657
Tényleg szép az Ulysse/Phaedra páros, de másik liga a külméreteit, alkatrészárait, fogyasztását és belső elrendezését is tekintve. Náluk a belvárosban nem igazi alternatíva, az tuti. Nektek viszont a nagyobb és több kölökkel és a kevés éves futással, vidéki forgalomban érdekes lehet valóban.
Előzmény: bojo (4654)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4656
Én már láttam, sőt asszem már ajánlottam is itt valakinek aki alkatrészt keresett, tényleg szívszorító, kár érte. Ugyanakkor elég fura is, nálunk az ilyeneket símán elvágják és egy másik végével összeheggesztik, aztán szinte újként árulják. A roncsok és a javítás kijön ~1,5-ből kb, a maradék ~2,5 tiszta haszon. Ráadásul a Multit sajnos elég egyszerű szeletelni, legalábbis ezt hallottam egy gyanúsan sok alkatrésszel bíró fazontól...
Előzmény: winters101 (4655)
winters101 Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4655
Láttátok a használtautón ezt a szörnyüséget? 12000km futott multijet.
A szivem szakad meg! :(
Árulják alkatrésznek!
bojo Creative Commons License 2007.11.20 0 0 4654
Az ismerősöm nézegeti, ő kért meg, hogy kérdezzek utánna Fiat körökben, hátha ismeri, vagy látta valaki. A Multiplát nem cserélném le. Bár megnéztem hétvégén egy Ulysse-t. Szép autó. Csak az volt a probléma vele, hogy külföldi rendszám volt rajta, és 5 évesen csak 80 ezer volt az órájában. Ráadásul a B1 ülésnek a bal oldalon lévő comb és deréktámasza teljesen ki volt ülve.
Előzmény: Csubakkka (4652)
newmultis Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4653

Váci SPQR-rel szembeni kereskedő árulja, bérautó vagy tartósbérletes lehetett.

Sok autót szokott átvenni az SPQR-től, akik normális állapotban szokták tartani ezeket a kocsikat. Én már 3 kocsit vettem tőlük 2 marea 1 punto, minden sérülésről javításról tájékoztatnak, hogy az ermobil milyen azt nem tudom.   

Előzmény: bojo (4649)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4652
Jól néz ki, de ennyi pénzért már használható Multiplát is lehet kapni...  mit forralsz? :)
Előzmény: bojo (4649)
laca5 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4651

akosli!

Jók lettek azok az alukerekek amiket rendeltél? (ET35)

laca5 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4650

Neked a 4800Ft-os olajszűrő rendben? Végülis, ha közel van..:-)

Viszont a lengőkar már érdekesebb.

Volt kopogás előtte? Hallottál bármit is?

Garanciában cserélik, vagy ez kopó alkatrész?

Ha én fizetném és nem hallottam voln előtte a hangját biztos ami biztos megnézetném máshol. Végülis Mo-n élünk.

Ha valami kiverődik akkor az először a jobb oldalon történik általában.

 

 

Előzmény: akosli (4627)
bojo Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4649
Erről a Dobló -ról valaki nem tud közelebbit?
laca5 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4648

Nem szeretném védeni a németeket, mert nem érdemlik meg, de szerintem az átlagos ccm náluk magasabb mint a japóknál vagy az olaszoknál. Gondolok itt a merci-passat-bmw vonalra és a SUV-plázaníva vonalból is elég sok a német járgány.

Magasabb átlag ccm és már ott is van a magasabb CO és egyéb szennyező anyag. 

Előzmény: bojo (4647)
bojo Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4647
Azért még mindig a Fiat termékei szennyezik legkevésbé a környezetet.


" A napokban készült környezetvédelmi felmérés szerint az európai autógyártók termékei még mindig túl sok széndioxidot juttatnak a levegőbe. Közülük is a németeket érheti a legtöbb kritika.

A 2006-os modellévekben készült járműveket vizsgáló kutatás szerint egy átlagos német autó 173 gramm széndioxidod küld a levegőbe kilométerenként, ami a tavalyihoz viszonyítva mindössze 1 grammos fejlődés. A T&E szerint ebben főként az autók növekvő tömege a ludas és közleményében különösen fontos szerepet tulajdonít a súlycsökkentésnek.

A hazai pozitív példát a BMW szolgáltatja; autóinak károsanyag-kibocsátása ugyanis egy év alatt 4,5 g/km-rel javult (2,5%). A legnagyobb virgácsot a Daimler konszern kaphatja, mivel autóinak átlagos tömege egy év alatt 4,1 százalékkal, károsanyag-kibocsátása pedig 6 g/km-rel növekedett.

Összehasonlítási alapként a Toyotát emlegették, amely termékeinek átlagos széndioxid-kibocsátását 5 százalékkal csökkentette, a legjobb átlagot mégis egy európai gyártó, a Fiat produkálta (144 g/km)."
Előzmény: Degeczi (4644)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4646
Igen, elég vonzónak tűnik, gondoltam is, hogy esetleg megnézem, különösen ha tetőablakotok is van :), de ebben a műfajban csak a dízel érdekelt volna sajnos. Szerintem egyébként a 105 lovas is érezhetően jobban megy a benzinesnél :) Az a szolíd nyomatékuk (203Nm) sokat számít így is, ez pedig asszem a 120-asnál is ugyanennyi, ha jól tudom.
Előzmény: Multipla (4629)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4645

Én is így tudom, vagyis a 120-as mJet-ekhez van és volt is már visszahívásuk, mert eredetileg nem volt hővédő lemezük, ezért koromégetéskor pár kigyulladt :)

 

Egyébként vicces módon éppen az előbb, idefelé jövet néztem meg mennyire kormolok (115 szintén), egy visszaváltásnál 2-be a Hegyalján felfelé, bemelegített motorral, előtte nagyon sok városi tötymörgéssel, tipikusan hidegen. Az első gyorsításnál megvolt a pamacs a tükörben, a másodiknál már nem. Nekem is az a tapasztalatom, hogy jellemzően nem szokott egyébként csíkot húzni.

Előzmény: bojo (4641)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4644
leginkább amikor egy hosszabb, 5-ben lassú csorgás után 3-ba visszarakva gyorsít ki az ember
de amúgy normál esetben nem vészes
Előzmény: Bigtibi (4643)
Bigtibi Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4643
Nem tudom mi  mindősül kormolásnak, de az én 2005-ös jtdm intenziv gázadásnál igen csak (a visszapillantóban) is látható fekete füstöt myom ki a kipufogóján :-(
Előzmény: kovácsdezső (4640)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4642
nekem 2004 végén gyártott (már faceliftes) 115 lovas van, azon még nincs
de persze ettől még nem kizárt, h egy kényesebb piacra, pl németekhez korábban is gyártottak volna
Előzmény: kovácsdezső (4640)
bojo Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4641
Én úgy tudom, hogy csak az EURO 4-ben van részecskeszűrő.
Előzmény: kovácsdezső (4640)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.19 0 0 4640

köszi a klímás infókat.

újabb kérdés: a jtd multiplában mióta van részecskeszűrő, már a 110lovas EURO3-ban is van?

más dízelekhez képest a jtd nem kormol, gondolok itt az agyonfavorizált pdtdi-re,

Előzmény: Degeczi (4639)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4639
a motorvezérlőt mindenképpen kellett módosítaniuk - de a műszeregység áttvervezése helyett érthető, ha inkább ilyen megoldást választottak
igazából ezen úgysem nagyon van mit visszajelezni (a regenerálást épp lehetne, de az indexes cikk szerint nem jellemző, sőt), elég egy hibajelző lámpa
annak pedig minden indításkor föl kell villannia, mint az összes többinek is, h lásd: nem égett-e ki
Előzmény: Remete13 (4638)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4638
Azt megteszi a müszerfalon is egy ok-val. Elvileg a gyári riasztó miatt van ott, de felirat nélkül. Azt hiszem Dageczi-nek lesz igaza, és ezért az egy szenzorért nem modositották a központi programot.
Előzmény: mam1969 (4637)
mam1969 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4637
Remete13:

Én is rákérdeztem és a szerviz nem tudott rá érdemben mit válaszolni. Azt mondták, hogy a számítógép motorellenőrzésének visszajelzése.

Üdv
mam
Előzmény: Remete13 (4630)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4636
Köszi a hivatkozást elolvastam.Remélem nem lesz vele gond, valszeg villog ha baja van.
Ez egy ujabb fejlesztés lehet, vagy csak nem irtak másik programot az egérmozinak, hogy ott jelezzen?
Előzmény: Degeczi (4635)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4635
...vagyis részecskeszűrő lesz (itt pedig a folytatás)
Előzmény: Degeczi (4634)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4634
rágugliztam: ez egyértelműen Diesel Particulate Filter, vagyis
Előzmény: Remete13 (4630)
Multipla Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4633
Köszi, de ameddig nincs itt az új, addig nem áruljuk.
Előzmény: Remete13 (4632)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4632
Találtam egy régebbi érdeklődőt eladó MULTI-ra.
DuraAce 3613
Előzmény: Multipla (4621)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4631
Pontositok, a használati emliti mint a riaszto visszajelzőjét, de a mienkben nincs gyári riasztó.
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4630
Ujra megkérdezem, hátha valaki tudja, mi a funkciója a lednek, az érme tartó mellett? A gyujtás bekapcsolása után világit cca 4 mp-ig, és egy DPF felirat van melette.
A használati ut.mut.-ban nem találtam utalást rá, a szervizben meg elfelejtettem.
Multipla Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4629

A mostani Multiplank benzines, mint eddig az összes. Feleségem max 20000 km-t megy évente, így nem érte meg dízelt venni. Az elmúlt évben én beleraktam plusz 10000-et, így most 87000 van benne. 2004 januári gyártású (talán az egyik legutolsó "régi Multipla").

SZép állapotban van Lineaccessori spoilerekkel.

Mostanit én is fogom sokat használni, illetve a 120 lovas dízel már érezhetően jobban megy, mint a  benzines, ezért választottunk dízelt.

Előzmény: Csubakkka (4625)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4628
Ha már reklámozunk...........
Nekünk a Csiki-Bege csinálta Békásmegyeren az 5000-es első olajcserét a munkadijra 0,6 órát számláztak.
Az autó Budaörsről származik, de Békás jóval közeleb van. Az átvétel másnapján hibát jelzett egy szenzor, akkor mentem be a Csikiékhez. Készségesen fogadtak, felvitték a gépre a járgány adatait, törölték a hibát, és megigérték ha még egyszer jelez kicserélik. Azóta nincs gond vele, csak az olajcsere volt aktuális.
Előzmény: akosli (4627)
akosli Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4627
Aludtam rá kettőt, most leírom az első szervíz / 11 hónap, 20301 km/ "élményeit".
Mivel a környéken csak a dunakeszi Bertinusznál volt kártyás fizetés és másfél éve jó tapasztalatom volt velük a régi Döncivel, oda vittem a család kedvencét első kötelezőre.
Olajszűrő 4200, levegőszűrő 4800, rendben. A részecskeszűrő miat a legfinomabb , 5w30 Wide Range Selenia olaj , 5l 16300 Ft, a maradék átadva, ez is rendben. Ami kicsit "furcsa", hogy sikerült 1,8 órát leszámlázni munkadíjnak, pedig a felvitel és a fizetés között 59 perc telt el...:((( 5950 forintos óradíjjal azért ez szép kis többlet.
Amiért ez ott fel se tűnt az az, hogy mehetek vissza, mivel a bal első gömbcsukló lóg, komplett csere.... 20000 km után :((((
Nem terepeztem vele, kerülöm a kátyúkat, 25-tel megyek át a sima vasúti átjárón is, ez egy kicsit ledöbbentett.
newmultis Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4626

Üdv Multiplások!
Megvan kiscsaládunk második multisa. Az elsőt is imádtuk, ez picit jobb. 2005 jtd megafull (m.-országon), ahogy nepper szakik szokták írni. 

Hónapok óta figyelem itt az eseményeket, mikor miről megy a dumcsi.

Első kérdésem: szakkörben irtak a csomagtartó nyitásáról, váltó alatti

vezetéktömeg valamelyikére (most nem emlékszem, hogy melyik)

negatívot kell adni. Ez azt jelenti, ha beszabok egy negatív kapcsolót simán

a vezetékbe nem is kell semmiféle relé ez az? Mert sajnos a csomagtartón lévő kapcsoló picit labilis, meg én is amikor a gyerekkocsit próbálom kihámozni. Aludni se tudok, na nem a csomagtartó miatt, hanem várom a reggelt hogy újra lássam...

Feleségem dilisnek is tart emiatt. De ma azaz tegnap, Ő is vezette hááát későn aludt el az biztos. A LÉNYEG A MULTIPLA EGY CSODÁLATOS IMÁDNIVALÓ TÜNEMÉNY!!!

"feleségem, kislányom után" itt a vége előre is köszi. 

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4625

Igen, szerintem is szép lett. Horvátországban, a kompsorban láttam élőben, akkor nagyon furának tűntek az arányai, különösen az első túlnyúlása szokatlan nekem, de ránézésre jó minőségű autó benyomását keltette.

 

A jelenlegi Multipátokról mesélnél egy kicsit? mennyit futott? milyen színű? és mennyiért tervezitek eladni? ja, és gondolom dízel, ugye?

Előzmény: Multipla (4624)
Multipla Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4624

Láttátok már milyen szép lett a felfrissített Croma?

 

 

 

 

Multipla Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4623

Az első csak 3 hónapig volt meg (nem volt benne klíma). Azon kívül ez a negyedik, amit újonnan vettünk. Nálunk a feleségem a "családi autós", mindig neki veszünk Multiplát, én a Fiat csoport egyéb autóit veszem.

Mondjuk az nekem is meggyőződésem, hogy az egyik legjobb autó a világon. Én csak akkor használom, ha az egész család útrakel, ilyenkor én vezetek. Néha persze elkérem, ha sok cuccot kell szállítanom.

Szerdán voltam egy Bp-Nürnberg-München-Bp körúton a Multiplával. 1600km volt, de nagyon jól ment.

 

Remete13 Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4622
Neked már járna egy pici MULTI modell talapzaton aranyból a FIAT-tól a hüségedért nem gondolod? Ha jól emlékszem ez már a 4. MULTI-d? A mienk is lasan kettő honapos, ma voltam az 5000 km. szervizen. A srácaim az első üléseket nem sokáig birtokolták hamar átszoktak hátra, ott lehet forgolódni hancurozni. A középső ülést betettük forditva is, az is sikeres volt.
Előzmény: Multipla (4621)
Multipla Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4621

Metál fekete lesz, csinálok fotókat a szalonban, ha megérkezik.

 

Aztán ha megjön, lesz egy eladó 2004 márciusi Multiplánk.:)

Remete13 Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4620
Reméljük tartják a határidőt.Azt irtad fekete lesz kivül, de metál vagy gyöngyház vagy milyen? Persze mindegyik szép lehet.
Előzmény: Multipla (4617)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4619
ja, természetesen a szakkör számára!
Előzmény: Csubakkka (4618)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4618

izgalmas :)

 

Alkalomadtán majd egy szép napos napon csinálhatok majd egy külső és belső panorámaképet a bőrbelsős, full extrás, vadiúj Multipládról? Mondjuk tavasz táján, amikor már újra van egy kis zöld is a háttérben...

Előzmény: Multipla (4617)
Multipla Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4617
Ma hívtak, hogy november végén gyártják a Multiplaát, december közepére lesz Magyarországon. A kihangosítót húzták le egyedül a megrendelt extrák közül, a többi mehet.
Remete13 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4616
Üdv mindenkinek.
A klimát azért érdemes bekapcsolni télen is mert nagyon sikeresen száritja a levegőt és nem párásodnak az ablakok.
A MULTI tervezői is tudják ezt, azért van a fütés tekerőn egy MAX DEF állás, ott a szélvédőre tereli a levegőt, a ventillátort maxon, és a klimát is bekapcsolja mellé.
5-6 személlyel van pára bőven de lefujja szépen.
Előzmény: r.andras (4614)
laca5 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4615

Nem nagyon értem a kérdést.

A klíma csak akkor kapcsol be télen/nyáron, ha bekapcsolod, pont ezért félautomata.

Ha a félautomata fűtésre irányult a kérdésed,akkor az annyit csinál télen, hogy beállítod a hőfokot és az automatika kétféle módon tartja ezt a hőmérsékletet neked.

A ventillátor AUTO állásában a ventillátor fokozatok állításával szabályoz (+valami keveset matat a hőméréklettel is) , ha pedig mondjuk fix 3-asra tekered a ventillátort akkor a hideg-meleg csappantyúval a levegő hőmérsékletét szabályozza, így elérheted hogy párásodó ablakok esetén nagyobb ventilláció mellett is kb a beállított hőmérsékletet tartja az ótomatta. 

 

 

Előzmény: r.andras (4614)
r.andras Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4614
Miért, hogyan működik télen az (fél)automataklíma?
Előzmény: laca5 (4613)
laca5 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 4613

Nem a belsőt???

Figyeli a belsőt ( a két kapcsoló közötti kis rács mögött van egy ventillátorocska ami az utastér levegőt szívja az érzékelőre), a külsőt, az elpárologtató hőmérsékletét és a bejövő levegőt.

Így lehet megkülönböztetni hogy csak a nap melegítette fel az álló autót -10C-ban vagy tényleg +10C van.

Nagyon inteligens berendezés, csak azért hívják félautomatának mert a klímát nem kapcsolja be automatice mint pl a 156-osban.

Egyébként szerintem is a legnagyobb előnye akkor érezhető amikor fűteni kell.

Nem tudom Multisban volt-e ilyen, de Mareban volt olyan verzió amiben csak automata fűtés volt, klíma nélkül. 

 

Előzmény: kovácsdezső (4610)
winters101 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4612
Kovácsdezső!
Tudtad, hogy a feleséged embereket szólít le az utcán?
Főleg reggel, iskolák környékén! :))
Üdv Gyimótról!
Degeczi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4611
vagy hidegben fordítva (az automata klíma szerintem nem is nyáron hasznos igazán, hanem pont mostanában, amikor nagyon kellemesen egyenletes hőmérsékletet tart)

de amúgy nem tudom, asszem a szervízcd sem tárgyalja a pontos működését, csak elnagyolva
Előzmény: kovácsdezső (4610)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4610
tehát nem csak a belső hőmérsékletet figyeli a kis okos, hanem a külsőből már előre következtet, hogy hamarosan bele kell húzni, mert vészesen melegszik 'künnt az idő?
Előzmény: laca5 (4608)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4609
ez logikusan hangzik, hiszen ha a kijelőhöz tartozó számítógép figyelné a hőmérőszondát, nyilván minden változatban lenne - az érzékelő filléres, a gyártás pedig olcsóbb, ha kevesebb változat van
Előzmény: laca5 (4608)
laca5 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4608

És a jobbosban, szerintem.

Nem is lehet egyszerüen csak beépíteni, mert az ótomata klíma kezelné ha lenne, a kijelzőnek csak "üzen" az ótomata klíma vezérlője, hogy mennyi is az annyi.

Mer az ótomata klíma vezérlője meg használja is a hőmérésklet szabályozáshoz azt a szenzort. 

Előzmény: Degeczi (4605)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4607
mert a számítógép nyilván azonos az automata és a manuális klímájú típusokban
Előzmény: kovácsdezső (4606)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4606

köszi

azt reméltem van benne, az egérmozi rákérdez, hogy °C-ban vagy °F-ben mutassa,

de ha nincs, nem vacakolok vele

Előzmény: Degeczi (4605)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4605
csak automata klímásban van...
Előzmény: kovácsdezső (4604)
kovácsdezső Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4604

a külső hőmérséklet érzékelője valóban a balos tükörben van?

szereltetek már ilyet?

valamiért a páromé nem mér!?

szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4603

"Talán találtál földázlelőhelyet a közelben? "

 

Akkor kitermelném és vennék egy magánrepülőt:)

Előzmény: SzKoppány (4600)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4602

A lemezt 4 db 13-as kulcsnyílású és sok 19-es kulcsnyílású csavar tartja. Csak ezért ne szedd le, akna vagy emelő nélkül nem is egyszerű. Eperben nem találtam meg a pontos felfogatást, de az előző kép alapján rossz helyre tettük a pántokat. Három tartály, három féle pánt:) Az egyik fekete sima, a másik piros sima (ez valszeg csak színben tér el), a harmadik pedig egy csuklós.

Azért tettem fel a tartályokat, mert érzem, hogy kell a kocsi stabilitásához. Kicsit pattogós alapból. És amikor anno bent voltak az utastérben, sokat javult az úttartás. Így meg, hogy a helyükre kerültek (kettő a háromból), még jobb lesz valszeg. Meg aztán így több a hely a garázsban;)

Előzmény: SzKoppány (4598)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4601
földáz=földgáz :-)
Előzmény: SzKoppány (4600)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4600
Érdekelne a szerelés miértje. Talán találtál földázlelőhelyet a közelben?
Előzmény: szenyor Lopez (4599)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4599

Köszi. Azthiszem megvan mit rontottunk el:) A legalsó képen látszik a jobbra eső tartályon, hogy az kapja a csuklós rögzítést. Mi meg a másik szélen próbáltuk és le kellett venni, mert zörgött. Hm. Egyelőre marad a két tartály, nem szerelünk megint torpedót:)

Előzmény: Multipla (4597)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4598
Tegnap megpróbáltam belesni a kocsi alá, de sokat nem láttam! A pántokat a védőlemez eltakarja, viszont annyit láttam, hogy a tartályok nekem is bal oldalt vannak!
Mennyire nehéz leszedni a védőlemezt? Esetleg leszednénk a szerelőnél. Vagy megtaláltad az EPER-ben?
Előzmény: szenyor Lopez (4586)
Multipla Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4597

Találtam három képet:

 

 

 

 

Arra nem emlékszem, hogy melyik micsoda.

Talán a legfölső a BiPower, az alsóg a G-Power (földgáz).

Van még a BluPower, ami csam metánaos, de ott szerintem 3 helyett öt palack van.

laca5 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4596

Ma 3 (!!) Multist láttam, és nem kereskedésben :-)

Eltelik simán két hét hogy összefutok egyel, aztán meg egy napon 3 is akad.

GTA390 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4595

Ez elég állandó cím lehet, pár hónapja biztosan üzemel.

Egyébként a linket és is úgy találtam a www.fiatbravo.hu -n, szóval házon belül marad! :-)

Azóta természetesen a kedvencek között pihen!

Előzmény: Csubakkka (4591)
r.andras Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4594
Persze, nem.
De tényleg, lehet jó ötlet, ha megadod az illető számát, mert gondolom 5mm-t levenni a meglévőből nem lehet bonyolult feladat.
Előzmény: Csubakkka (4588)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4593
Köszi! Keresgélek.
Előzmény: GTA390 (4590)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4592
ok, délután. Ha nem felejtem el:)
Előzmény: Csubakkka (4587)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4591
köszi a linket, ez állandó vagy ideiglenes cím? kitettem a szakkörre is, ha nem gond
Előzmény: GTA390 (4590)
GTA390 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4590

ONLINE EPER

 

Kicsit lassú, de működik!

Előzmény: szenyor Lopez (4586)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4589
ez ultrabrutál és marha ronda :) én mondjuk biztosan nem tennék egy vacak monitort a szellőzőrendszer helyére, ez ebben az akváriumban kész öngyilkosság nyáron. Ellenben a tetőre, előre szerelve bennem is megfordult már az ötlet, azt pedig hátul is remekül lehetne látni úgyis. Más kérdés hogy minek, mert nálunk inkább a TV-ről lenevenlés folyik, mintsem rá. Szóval legközelebb akkor lesz aktuális, ha esetleg másképp nem lehet majd nyugton tartani őket, de szerintem a Multiban nem lesz ilyen, hiszen innen nagyon jól lehet kifelé nézegetni :)
Előzmény: SzKoppány (4583)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4588
nem haragszol meg, ha nem? engem már így is zavar a tény, hogy kijjebb vagyok pár mm-rel a gyárinál. Jövőre meg én is gumit veszek nyárra, és 205-ben gondolkodom szintén, ha ráfér még a 6-os felnimre. Ezen kívül ahogy írtam, a hátsók nem teljesen egyeznek meg az elsőkkel, a tengely végét védő kupak helye miatt. Ellenben tényleg előkeresem majd a fickó nevét, aki csinálta.
Előzmény: r.andras (4582)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4587
nyomd át az alvázszámodat, megnézem neked és kikopizom a képeket
Előzmény: szenyor Lopez (4586)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4586

Igen, teljesen. Ami engem nagyon érdekelne, az a tartályok felfogatása. Pántokkal van rögzítve. Na ha azokról lenne valami közeli kép, azt szívesen venném. Lehet, hogy az eperben is benne van... Csak nekem nincs eprem:) Azért előre is köszi!

Előzmény: SzKoppány (4585)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4585
Lehet, hogy az új másképp van!
Decemberben viszem vizsgáztatni + 30000 km-es átvizsgálásra, megbeszélem velük, lefényképezzem alulról! Én nem emlékszem, a védőlemez teljesen eltakarja a tartályokat?
Előzmény: szenyor Lopez (4584)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4584

Köszi. Ez nem teljesen olyan, mint a régi multié. Lefotózni nemigen tudod, ugyanis van egy védőlemez rajta. Azt levenni egy fotózásért meg nem egyszerű.

Azt nem értem a képen, hogy a robbantott ábrán a rövid tartály teljesen bal oldalon van. Így van az enyémen is. Ellenben a fényképen a jobb oldalra vannak csoportosítva a tartályok. Lehet, hogy az új Multin már így van?

Előzmény: SzKoppány (4581)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4583
Hosszú utakra, ez is megoldás, nekem mondjuk nem igazán tetszik:
http://www.musicaearte.com/realizzazioni/multipla%20eligio/Impianto%20audio%20e%20video%20su%20fiat%20mulatipla.htm

Előzmény: SzKoppány (4581)
r.andras Creative Commons License 2007.11.14 0 0 4582

Csubakka:
Nekem van 2 pár 20mm-es nyomtávszélesítőm, (olasz gyártmány, alumínium, csavarokal) amiből a hátsót nyáron pont az általad említett okokból nem tudom használni, mert a nyári 205-ös és határ esetben (nagy terhelés, nagy gödör) hátúl a sárvédő súrolja a gumi oldalát. Így biztonságból inkább levettem, de télen 185-ös gumi, mindíg visszarakom. Elöl nincs gond, ott állandóan fent van.

Szóval a hátsó párat nem cserélnéd el velem. Oda pont jó lenne a 15mm-es a 205-ös gumihoz is. Te meg előre felrakhatnád gond nélkül, de hátul is jó 195-ös gumiig (gyári felniméret esetén)

(Nekem gyári felnim van)

Előzmény: Csubakkka (4568)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4581
Lehet, hogy túl hosszú, inkább beírom:
www.cng.cz/www.cng.cz/zemni_plyn/vozidla_na_zemni_plyn/O_multipla.html
Előzmény: SzKoppány (4580)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4580
Szóval ezen:
Előzmény: SzKoppány (4579)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4579
Ezen a linken vannak képek.
Előzmény: szenyor Lopez (4577)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4578
Megpróbálom valamikor lefotózni, de nincs aknám, nem tudom milyen lesz a kép! Talán ha nincs sár alá tudok mászni!
Előzmény: szenyor Lopez (4577)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4577
Ha valakinek van Bipower Multiról képe alulról a tartályokról, ne fogja vissza magát, dobja fel plíz ide. Ma megpróbáltuk felrakni a tartályokat, de az egyiket nem sikerült, nagyon bután állt, inkább leszedtük.
HaKaHC94 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4576

Csavarokat lehet venni készen, aztán jó kemény fűrészlappal méretre kell vágni.

 

Nekem ET37-es felnim volt, sokáig nem is foglalkoztam vele, mert hát szakszervíz adta. Amikor a jobb hátsó felfüggesztésem első tűgörgős csapágya megmekkent, akkor szépen lassan bele kezdett érni a dobbetétbe a kerék. Először csak balos kanyarban, aztán már terheltebben is. Ekkor néztem utána a dolognak. Az ET mellett a gumi szélesség is meghatározza a dobbetét melletti rést. A gyári 185 helyett 195 vagy 205 méret további 5 ill. 10 mm-rel szűkíti a helyet. Nekem kicsit bután is nézett ki a szűkebb nyomtávval, így óvatos duhajként 13 mm-es tárcsát gyártattam, így amennyivel beljebb volt, utána ennyivel lett kiljebb ET25-nek megfelelő.

Egyébként én is ilyen válas pogácsát terveztem, annyi különbséggel, hogy nekem az alu felniben volt központosító, (vagy agyspecifikus méret korrigáló) gyűrű, ezt én kivettem, ezután bármilyen vékony szélesítő is készíthető, mivel az agynál marad falvastagság, ez biztos nem minden alufelnire igaz. Ez a gyűrű is aluminium volt, és így a pogácsa agyrésze is egy nagyobb kúpos felületen fekszik fel. Én is azon a véleményen vagyok, hogy könnyű legyen, mivel a rugózatlan tömeget alacsony szinten kell tartani.

Egyébként eladó az autó, ha valakit érdekelne, 1999-es JTD ELX, 190ekm, magyarországi, egyebek hasznaltauto.hu-n.

Csubakkka Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4575

a válasz nyilván igen, hiszen ha eléri, akkor eléri egy ponton legalább, de ezzel együtt még mindig nem érzem életszerűnek a problémafelvetést... :) Maga a kerékjárat egyáltalán nem tűnik nekem szűkösnek.

 

és hogy okoz-e további problémát? A kerék jó helyen van teljesen, sőt a kicsit nagyobb szélességgel még dögösebb is. A gond inkább az lehet(ne), hogy más terhelést ad a csapágynak, mint eredetileg, de ennyi nem igazán számít valójában. Ezen kívül így nem vizsgaképes elvileg, vagyis matatni kell majd vele előtte. Vagy fizetni utána :)

 

És igen, természetesen új csavarokat kellett csinálni hozzá, az eredeti nem elég hosszú már ehhez.

Előzmény: laca5 (4573)
laca5 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4574
Ja, és a csavarok speciálisak, vagy az eredetit tudod ezekkel a pogácsákkal használni?
Előzmény: Csubakkka (4568)
laca5 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4573

Adok szellemi fenőkövet :-)

Naszóval az van, hogy a gyári eredeti ET31,5 felni/gumi nyilván nem éri el a doblemezt/müanyagot. A Te ET40-esed eléri, rugózáskor. Ha a két kerék közötti különbséget megoldja egy 8,5mm-es (vagy persze egy 15mm-es még jobban) közdarab, akkor az azt jelenti hogy az eredeti ET31,5-ös felni/gumi és a doblemez(müanyag betét) között  CSAK MAX. 8,5mm távolság van. Ami ölég kicsike azért. Legalábbis kevésnek érzem.

 Felejtsd el a kavicsot, vegyük télen a jeget/latyakot, biztosan láttál már olyat hogy az egész kerékív tele van fagyva hókásával. 

 

Ezzel a pogácsával egyébként meg lehet oldani hogy a kerék a helyére kerüljön úgy, hogy semmilyen további problémát nem okoz? 

Nekem van egy kerékgarnitúrám, ET43 a Marearól, nekem tetszik is, ha meg lehetne oldani ezzel a gyűrűvel akkor lehet hogy azt megtartanám inkább.

Előzmény: Csubakkka (4571)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4572

öööö... ha te mondod :)

én azért nem volnék teljesen nyugodt, ha 100% helyett kb 35%-kal kellene beérnem, éppen itt.

Előzmény: bojo (4570)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4571
Nem teljesen világos nekem a kérdés, de ma amúgy is elég tompa vagyok... :) Az eredeti kerék alatt az ET40-et érted? Mert azzal van kevesebb hely belül. Én egyébként még nem láttam kavicsot, ami egy ilyet eltörne, nem is ez a legnagyobb veszélye szvsz. Sokkal inkább, hogy rugózáskor beleér a gumi, aminek egyfelől hülye hangja van, másfelől ugye nem is olyan jó, ha valami azt karcolja pont.
Előzmény: laca5 (4569)
bojo Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4570
Teljes mértékben igazad van, csak én a saját problémámból indultam ki. Nekem csak max 5 mm-es szélesítő kell, azt meg még elbírja a kerékagy.
Előzmény: Csubakkka (4567)
laca5 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4569
Ez az amit nem nagyon értek. Ha csak (elvileg) egy 8,5 mm-es szélesítés elég, akkor az azt jelenti, hogy az eredeti kerekekkel 8,5 mm-nél kevesebb hely van a doblemez és a kerék között. Máskülönben nem érne bele. De ha csak mondjuk 7mm van, akkor az azt jelenti, hogy jön egy kövérebb kavics és betöri a doblemezt??
Előzmény: bojo (4565)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4568

Mázlid van, mivel épp egy hete tettem fel a téli kerekeket és azokhoz nem kellenek a pogácsák, így meg tudtam neked mérni pontosan, mert már nem emlékeztem: 15mm-es és ez volt a minimum a maximális biztonság mellett. Ráadásul az első és hátsó darabok annyiban különböznek is, hogy a hátsóknál a tengely végét védő fémkupaknak is meg kellett csinálni a helyét.

Előzmény: laca5 (4564)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4567

Hát, én árnyalnám a kérdést egy kicsit: a keréknél a teherhordó elem az a váll (perem), amire felpasszítod a felnit középen. Az központosít és hordja a súlyt, nem a csavarok, azok csak odahúzzák a helyére. Emiatt nem lehet 8,5mm-ből kijönni, mert ugye az egyik oldalon bele kell passzolnia a réginek, a másikon pedig ki kell állnia az újnak és ennyiben ez el sem fér, nemhogy elég erős lenne. Így az enyém még asszem 4-5mm-rel vastagabb lett, ami nem okoz jelentős többletterhelést, viszont legalább masszív és biztonságos. Ezen kívül alulmíniumból van, mert így jóval kisebb plusz terhet jelent a rugózatlan tömegben. A cuccot egyébként egy öreg és nagyon precíz szaki csinálta, aki csak ezzel foglalkozik  régóta, ha kell, megkeresem majd a címét, valahol megvan.

Előzmény: bojo (4566)
bojo Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4566
Amúgy nyomtávszélesítő pogácsát az első féktárcsák agyrészéből érdemes csináltatni. Ha lecserélem, akkor én is abból esztergáltatok majd.
Előzmény: laca5 (4564)
bojo Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4565
ET 40-hez 8,5 mm kell, mert a gyári ET az 31,5.
Előzmény: laca5 (4564)
laca5 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 4564

Csubakkka!

milyen vastag pogácsákat kellett csináltatni az ET40-es felnihez?

Írtad hogy kellene 1 db.

13000 sok egy új Idea felniért? (a Multisra is annyi)

Startguminál annyi.

evlali Creative Commons License 2007.11.12 0 0 4563
Így legyen, el bírnám viselni ha csak a kopó alkatrészeket kéne cserélni! :-) :-)
Előzmény: bojo (4562)
bojo Creative Commons License 2007.11.12 0 0 4562
Jóval többet is lehet vele menni. Nyíregyen van egy Marea tulaj, neki a céges Mareában több mint 400 ezer km volt, amikor leadta. Az elmondása alapján a motor nem volt megbontva, csak a kopó alkatrészek voltak rajta cserélve. Természetesen a szervizelés mindig az előírás alapján történt. 1,6 benzines.
Előzmény: evlali (4554)
evlali Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4561
Szia!

Miénkre sztem még többet kell majd költeni! Benzines (+ gázos), megnézem az E-Bay-t,
bár még sosem vásároltam ott. A Vaterán és a TeszVeszen jobban kiigazodom. :-))

Köszi:
Evlali
Előzmény: bali1973 (4559)
cris-3 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4560
A beépítőkeretet én is ott vettem, pont az amit belinkelt valaki korábban. Teljesen meg vagyok vele elégedve, tökéletes és új.
Előzmény: Multipla (4558)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4559
Hello!

Én is költöttem rá rendesen 248000 Ft és még nincs vége. Ha tiétek benzines az E-Bay német oldalán sok olcsó alkatrészt tudsz hozzá venni.

Üdv
Bali
Előzmény: evlali (4553)
Multipla Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4558

Én sokat vásárolok a Vateran, többnyire jó tapasztalatom van.

 

Érdemes kikérdezni az eladót, mielőtt megveszed.

Előzmény: evlali (4555)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4557
Sajna még nincsenek tapasztalataim ez irányban, most megyek fát venni. Egy dolog biztos csak,ez a technológia nem meritené le az akksit.
Előzmény: winters101 (4556)
winters101 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 4556
Oké Remete13, ez szép! Csak azután érdeklődnék, hogy hamuzáskor nincs nagy por
a fülkében? :))
Előzmény: Remete13 (4545)
evlali Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4555
Szia Multipla!
Szerinted érdemes azt a Vaterásat vagy inkább utángyártott újat??? (24000.-ft)
Szép lesz a karácsonyi ajándékotok!! :-) Küldd felénk is a Jézuskát!! :-)
Évi
Előzmény: Multipla (4547)
evlali Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4554
Szia Winters!

Remélem átlépjük még a 250 ezret is!! :-)
Köszi a megnyugtatást!
Évi
Előzmény: winters101 (4542)
evlali Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4553
Szia Bali!!

A kulcsos javítást kb. így csináltuk, az egyik jó lett a másik nem. Neked 2 vékony vagy 1 vastagabb elem van benne?? (Jó analfabéta megfogalmazással...)
Így az átvételtől számított 3. napon már látszik egy-két furmányosság, elég fura szerelők nyúlkálhattak hozzá, sok minden kókányolva van rajta. Igyekszünk mindent megcsinálni / csináltatni rajta, aztán meglátjuk... remélem úgy járunk mint Ti a Mondeokkal!! :-)
Láttam Multi hirdetést 200ezer km. feletti óraállással, bízom benne, hogy nem faragtunk be.
A szélvédő tutti cserés lesz, nagyon repedt, visszadobnák a vizsgán! :-(
kb. 60-70 cm. cikk-cakkban! :-(

Köszi a tanácsokat, lehet, hogy kérdezlek még kulcs ügyben!
Üdv:
Évi
Előzmény: bali1973 (4540)
Multipla Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4552

Bármelyik Fiat márkakereskedésben meg tudod rendelni, szerintem 1-2 nap alatt megjön.

 

Előzmény: Remete13 (4551)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4551
Jó drága karácsonyi ajándék lesz, de drukkolok hogy sikerüljön.
A tálcát csak rendelni lehet a lineaccessorin ?
Előzmény: Multipla (4550)
Multipla Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4550

Azt mondták, hogy december végére jön meg.

 

 

Előzmény: Remete13 (4548)
Multipla Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4549

Az új Multihoz meglepően olcsó  a gyári tálca:

http://multipla.szakkor.hu/download/Multipla01_xp6_uj_Lineaccessori.pdf

 

9490,-Ft a listaára.

Előzmény: Bigtibi (4543)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4548
Az uj autóra tudtak mondani valamilyen határidőt?
Előzmény: Multipla (4547)
Multipla Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4547

Vateran van egy szélvédő 24000 indulóárért:

 

http://www.vatera.hu/fiat_multipla_elso_szelvedo_41252688.html

Előzmény: evlali (4507)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4546
Én a sarki Plusz-ban vettem egy unverzálisat, vagyis egy kb 4mm vastag habgumi szőnyeget 999Ft-ért, majd a sarkaiból kicsit levágtam és betűrtem az oldalsó elemek alá, a többit pedig lefogattam a hátsó küszöbbel, a hálórögzítő szemekkel és a két műanyag fejjel, amik az orig szőnyeget is fogják. Az eredmény egészen kíváló, egyébként a csomagtartó-méret bemutatónál meg is tekinthető a szakkörön. A ráfogdított munka kb annyi volt, mint ide leírni.
Előzmény: Bigtibi (4543)
Remete13 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4545
Ez a legújabb álló-illetve fekvő fűtés, a Multiba, a licensz szabad :)
Az állófűtés
Multipla Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4544

 

Két féle gyári létezik:

http://www.multipla.vater-letmathe.de/lineaccessori/bilder/seite12.jpg

 

Az egyik hagyományos, valami habosított műanyag, a másik alu-fólia szerű.

 

 

Az egyik 19475 Ft - Szerintem mindenhol adnak belőle minimum 20% kedvezményt,

ha nem én tudok a lineacessoriból kb 30%-ot.

 

A másik 12888 Ft.

 

 

 

Előzmény: Bigtibi (4543)
Bigtibi Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4543

Sziasztok!

 

Csomagtér tálcát szeretnék venni e multiba. A helyi autósbolt nem tud hozni???!!!

most találtam a a csomagtértálca.com-on 7920 Ft.-ért, sajnos a mérete nincs megadva.  Tud valalki más beszerzési  forrást, vagy ne is keressek máshol is ennyi?

winters101 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4542
Helló evlali! Nekem is 180 000 km van benne de megy mint a kivánat! Igaz még csak 4 hónapja hajtjuk (2000 km/hó) de a motorra nem lehet panasz! (99-es, benzin)
Előzmény: evlali (4537)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4541
Hello!

A legjobb áron szerintem a www.reifendirekt.de oldalon tudsz vásárolni. van magyar oldaluk is. ingyen kiszállítják a gumikat. én már vettem náluk.

Üdv

Bali
Előzmény: cris-3 (4539)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 4540
Hello Evlali!

A kulcsaim nekem is rosszak voltak. Az elektronikája a kucsoknak nem túl bonyolult, szerintem a mikrokapcsolója ment tönkre. Max 1-2 száz forintos tétel. a mikrokapcsolót 4 db forrasztás fogja fel a panelra. Forrasztás előtt érdemes nyáktisztítóval megtisztítani. Ha tudtok vele menni a motort felesleges kicserélni, inkább újítassátok fel. A gyűrűk, szimeringek, tömítések, gyertyák cseréje csodákat tesz. Amúgy a 180000 körüli futás nem vészes, a legutóbbi autómban (ford mondeo 1998) 260000 km volt motormegbontás nélkül. A kollegámnak ugyanilyen mondeoban 390000 bontás nélkűl. Ha a szélvédő nem túl repedt a szélvédőjavítók gyönyörűen megcsinálják kb 5000 Ft/ 15 cm.

Üdv Bali
Előzmény: evlali (4537)
cris-3 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4539
Köszi, Bali és Mindenki a tanácsokat! Még nincs meg a 195/65-ös, csak kínálkozott egy jó vétel, így gondoltam beleugrom, csak előtte szerettem volna hallani a hozzáértőket (Titeket), hogy tényleg jó-e méretileg! Most 185/65 van rajta, nyári, de már olyan, hogy ha leveszem, már nem használom többet. Szóval így kerülhetett volna rá télre a nagyobb gumi. De ha nem igazán jó rá, akkor inkább nézek 185-öst és hagyom a nagyobbat. Megnézem a téligumiboltot is, köszönöm.
Előzmény: bali1973 (4532)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4538

A gyári méret 185/65R15! És nem sokkal drágább a 195/65, mint a 195/60.

Én itt vettem, elég olcsók és házhoz hozzák: http://www.nyarigumibolt.hu/ ugyanígy van téligumibolt is.

Előzmény: bali1973 (4532)
evlali Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4537
Csak szerencse kérdése, hogy szívunk vagy nem!!
Sajna csak régi renault express-be és egy sierra-ba cserélt eddig vezérműszíjat. azt hiszem egyből szervíz, nem hinném, hogy érdemes próbálkozni.

Kulcs: Elemet cseréltünk, nem jó. A kapcsolóhoz vezetéke elszakadva, visszaforrasztás után se működik. Autót indítja, csak a kis kapcsoló nem működik. Ezen a led sem világít. A másik kulcsnál is el volt szakadva a vezeték, forrsztás és elemcsere után jó.

Pestiek vagyunk, XVIII. ker.
Neked milyen multid van???
Köszi a kimerítő válaszokat!! :-)
Előzmény: laca5 (4535)
laca5 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4536
Mennyire régebbi? Tipo időszakban még jelöltek mindent, a Bravo-tól már nem igazán.
Előzmény: evlali (4534)
laca5 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4535

Ez eddig nem hangzik annyira rosszul.

 

A vezérlést kicserélik, ebben biztos lehetsz, de jó szakinak kell lennie hogy ne csessze el. Vannak benne buktatók. Persze nem törvényszerű, de ami természetes egy hozzáértőnél, azzal azért már küzdöttek meg páran. Ha nagyon nem megy a férjednek, inkább márkaszervíz. Nagyon nagy gubancot lehet vele csinálni, ha nem jó. De ha már cserélt vezérlést Bravo/Brava/Marea 1.6 motoron, ez is menni fog. 

 

Az nem baj ha azzal nyomták le az árát hogy koszos :-)

Csodákat lehet művelni egy kis sikamikával.

Úgy néz ki viszont, hogy az előző tulaj mikor eldöntötte hogy cseréli, nem foglalkozott már vele egyáltalán. De ebből is csak az olajcsere bosszulja meg magát, a többi látszik.

 

A motorcseréről inkább nem kellene beszélni még. Hosszú történet, nem biztos hogy kell azt neked tudni, ha semmi szükséged rá még :-). Reméljük a legjobbakat. Télen kiderül.

 

A kulcsról mondj pár szót, elemet cseréltetek benne? Kis kapcsolója működik? Indítja az autót? Led világit valahogy?

 

Ha az adó elektronikája tönkre ment, nem nagyon lehet javítani a kapcsolón kívül, egy céláramkör van benne és annyi.

Venni márkaszervízben lehet/érdemes. Kb 18-25000Ft.

Mondjuk ennyiből kövéren be lehet építetni egy utólagos centrált két távirányítóval is.

 

Szolnokiak vagytok vagy BP?

 

 

Előzmény: evlali (4533)
evlali Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4534
Valaki cserélt már vezérműszíjat?? Ugyanúgy kell mint a régebbi típusu motorokon??

Gyári kulcsunk van, de az egyikben nem lehet megcsinálni a központi zár kapcsolóját. Nem tudjátok, hogy honnan tudnánk szerezni hozzá ilyen kulcsot?

Köszönöm előre is!!
evlali Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4533
Szia Laca5!!

Hát már azt hittem nem is válaszolsz!!! :-) Régóta nézegetlek már titeket, csak a nagy álom, hogy vegyünk egy Multiplat, eddig nem vált valóra. Ez sem az igazi, tudom, hogy nem az utolsó lesz, de elsőnek tökéletes.

Köszönöm szépen a jótanácsokat. Sajnos Jan 18.-án lejár a műszakija, addigra ki kell cserélni a szélvédőt. Ez 34000 körül lesz. A belsejét nem cseréljük egyenlőre, hacsak nem valami olyat kifogunk ami kihagyhatatlan.
Jövő héten elvisszük egy felülvizsgálatra, meglátjuk az mit dob ki. Olajcsere, vezérműszíjcsere, szűrők cseréje addig meglesz, márha emberem ki tudja cserélni a vezérműszíjat.

Egy szolnoki opel szalonba adták le, új Merivát vettek helyette!! :-)
Azt mondták nagyon olcsón vették be!! 189 ezer km., ABS lámpa vil, gázról nem indul, repedt szélvédő, riasztó nem működött, központi zár távirányítója sem működött, lelakott műanyag belső és FULL KOSZOS belűlről. Ezekkel nyomták le az árát.
Mikor megnéztük annyira koszos volt, hogy hiába ígérték meg a gyönyörű takarítást, nem hittem, hogy tiszta lesz. Aztán mikor mentünk érte, új autót kaptunk... :-)
Gázról azért nem indult, mert az üzemanyag átkapcsolónál szét volt csúszva a kábel. Ez ugye kb. 10 perces munka volt. Ugyanez volt a kp-i zárral is. Szerencsére az elektromos dolgokkal nem nagyon kell majd szervízbe rohannunk, mert a férjem megbuherálja.

Remélem nem lesz motorcserés, ha igen ezt nem tujátok mennyibe kerül kb.???

Ja és magyarországi, 2 kiskönyv is volt benne.
Utólagos gázos.

Na jó, lelövöm magam, most nézem mennyit írtam.
Köszi a tanácsokat!!!
Évi


Előzmény: laca5 (4531)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4532
Hello Cris!

Ha most akarsz új gumit venni akkor a rávalót vedd meg rá a gyári méretet 185/60 R 15. Télen amúgy is jobb a keskenyebb gumi. A 195/60 R 15-as gumi sokkal drágább mint a 195/65/ R15.
Ha már megvan a 195/65/ R15. akkor nyugodtan rakd fel
Üdv
Bali
Előzmény: cris-3 (4527)
laca5 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4531

Na ezt már szeretem, mármint ha a friss tulajok gyorsan be is jelentkeznek ide :-))

Legalább helyükre kerülnek a dolgok.

 

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor most ne nagyon törődj a belsővel, ha majd kitisztul a kép akkor még simán ráérsz beszerezni őket. Ne feledd, az idő neked dolgozik, egyre több lehetőség van bontott dolgokat beszerezni. Igaz egyre öregebbek a bontott dolgok is :-(

 

Nézess utána az ABS-nek, én még a szélvédőt is hagynám egy ideig, ha ki lehet rajta rendesen látni és nem szorít az idő. Nem esik az öledbe. Jó, mondjuk kicsit égő :-) De én úgy vagyok ezekkel, hogy kicsit dolgozzon már meg az autó a jutalmáért :-)Motort, erőátvitelt, futóművet, karosszériát viszont figyelgetni kell.

 

Egyébként valami autóbeszámítós történet lehetett mögötte, de akkor is tény hogy valaki nagyon gyorsan szabadulni akart tőle. Ez lehetett a kereskedő is, de azért 4-600000-rel piaci ár alatt kitenni akkor is fura. Reméljük nem lesz semmi komoly. Végülis csak egy 1.6 benzinmotor, nem a világvége.

Egyébként Mo-i?

Előzmény: evlali (4507)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4530

ráfér asszem, de biztosan nem rávaló. Ha 195, akkor /60!! A felnire rámegy gond nélkül, hiszen "csak" az oldalmagassága tér el. A nagyobb kerékkel csalni fog az óra és romlani a gyorsulás. A végsebesség viszont nő. Egyébként pedig fordítva lenne a jobb szerintem: nyárra a szélesebb gumi, télire a keskenyebb.

 

Részletek itt: http://www.miata.net/garage/tirecalcold.html

Előzmény: cris-3 (4527)
szenyor Lopez Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4529
Rámegy, de a korrekt váltómérete a 185/65R15-nek a 195/60R15. Tudom, a /65 a gyakoribb, de ha teheted, inkább /60-ast vegyél, az a passzentos.
Előzmény: cris-3 (4527)
cris-3 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4528
196=195 Bocsi
cris-3 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4527

Üdv Mindenkinek!

A 196/65/15-ös gumi simán ráfér a Multisra ('99 benzin) ?? Most 185/65/15 van rajta, nyári, és téliben venném a nagyobbat. A nagyobb nem ér bele sehol a dobba?? Kell hozzá valami kiegészítés, vagy simán ráfér a tárcsára (nem alu)?? Köszönöm a segítséget!

multiplas Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4526
Daytona D100ast használok nyáron, erről írtam, hogy egy gumin tenyérnyi felületen kidudorodott egy kicsit a futófelület és szakszóval:-) slappog némiképp menet közben. Aztán begorombultam, jobb hátsóra raktam és majd akkor cserélem, ha eldurran, de ez még nem következett be. Ma cseréltem a télire, még eljárok vele egy ideig, eddig kb. 40e km van benne, volt vagy 8000 ft darabja. A téli pirelli snowsport szintén jól fut, semmi gond vele, alig kopik.
Előzmény: laca5 (4525)
laca5 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4525

Nekem viszont a Sava-k eldurrogtak. Az oldalukon. Sógorom OFF verdáján meg a Dunlop SP sport , már a második. Kidudorodik, rosszabb esetben ki is szakad mire észreveszed. Eagle F1 detto.

Kollegám zsír új Yokohamái 15000 km alatt (1 év) lekoptak, műszaki képtelen szintre.

Nehéz okosnak lenni.

 

Előzmény: r.andras (4522)
laca5 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4524
Hát igen. A két hátsó pont úgy viselkedik, mint amin belül elforog az anya. Ha lazítom, forog, de nem jön kifelé, ha meghúzom akkor 3 fordulat után meg is szorul, tehát akkor a besajtolt anya elforg. Kafa.
Előzmény: HaKaHC94 (4503)
evlali Creative Commons License 2007.11.09 0 0 4523
Megtankoltuk gázzal, 44 litert 7300.-ért!! :-)
Kíváncsi leszek.
Gázos multisok, nektek mennyi gázt fogyaszt???
Előzmény: SzKoppány (4517)
r.andras Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4522
Na kb. én is olyan 50-60ezret mehettem vele felearányban elöl fele hátul.
De a mostani elsők jövő nyárra előre már biztosan nem tehetők fel. Érdekes módon a hátsók még jobb állapotban vannak. (azok mult nyáron voltak elöl)
nyáron lehet, hogy csere lesz.
Lehet, hogy feleannyi idő alatt kopik a Pirelli, de dupla annyiba is kerül mint pl. egy Sava.
A Sava ráadásul nekem sokkal jobban tapadt, esőben is.
Előzmény: Csubakkka (4495)
winters101 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4521
Csubakka! Nem is mondtad, hogy Ferrarid is van! :)
Előzmény: Csubakkka (4520)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4520
egy kissé szétszórt és figyelmetlen milliomos garázsa... :)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4519
evlali Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4518
Az igen, akkor így nem tudsz rajta spórolni egy ft-ot se. Kívácsi leszek én is a gázfogyasztására, de még nem mertük megtankolni, mert 1 napot fűtött garázsba kell állnia a kárpittisztítás miatt, a fűtés pedig padlófűtés, én fosok miatta.
Majd hétvégére megtankoljuk és megnézzük milyen, mennyit eszik...stb.
Kíváncsi vagyok rá!! :-)
Előzmény: SzKoppány (4517)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4517
Sajnos felénk nincs kút, saját töltéshez a kompresszor
- drága
- veszélyes
- illegális.
Előzmény: evlali (4511)
evlali Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4516
Ja, ja, köszi, így már bejön!!

Megpróbálom....köszi mégegyszer.
Előzmény: Csubakkka (4514)
evlali Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4515
Szia!!
Megnyugtattál...... viszont hiába kattintok rá, semmi. Ez nem a törött új multi volt?? Ők foglalkoznak kintről behozott mindenféle multi alkatrésszel... felhívtam 1 hete, nem tudják.... mikor is.... majd... izé..... kicsit bizonytalanok..... ha megtalálod amit beszúrtál, légyszi küld mégegyszer!! Köszönöm!!
Előzmény: Csubakkka (4513)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4514
Előzmény: Csubakkka (4513)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4513

Szia, síma bontókban a kis biszbaszokat nem nagyon adják oda külön, vagy eleve nincsenek is meg sajnos. Hogy valami bíztatót is mondjak, szerintem ezeket érdemes pl felhívni: Multipla alkatrészek

Előzmény: evlali (4507)
evlali Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4512
Bali!
Köszi a tatai bontós tel.számát, nincs is olyan messze, felhívom, hátha....
Szélvédőnk lesz, itt van egy gyár a kerületünkbe, ugyan nem ők gyártják, kintről hozzák. 24000.-ft, utángyártott, 9900 ftért berakják.
Köszi:
Évi
Előzmény: bali1973 (4509)
evlali Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4511
Köszi, remélem nem buktuk be nagyon ezt a vételt, sajnos igen nagy szerencse kérdése, hogy a 189 ezer km. alatt mennyire taposták ki szegénynek a belét. Majd meglátjuk. A kereskedőnél csináltak egy felülvizsgálatot, alig találtak rajta hibát, mindenesetre mi is elvisszük, meglátjuk Ők mit találnak.
Te miért nem próbáltad még ki a földgázt??
Multipla szakkört megnézem majd, köszi!!

Előzmény: SzKoppány (4508)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4510
hát, ezt látod én is szeretném tudni... olvass vissza 2-3 oldalt és meglátod kivel és mit dumáltunk itt ezügyben. Többet sajnos én sem tudok.
Előzmény: koltkolt (4506)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4509

Helló evlali!

 

Tatán van egy nagyon jó bontó a nevét nem tudom de a telefonszáma 06309596391

A vaterán láttam 25000 ft-ért bontott szélvédőt, bár a bárdiautón se rossz az utángyártottak ára.

 

Üdv

 

Bali

Előzmény: evlali (4507)
SzKoppány Creative Commons License 2007.11.08 0 0 4508
Üdv a Multisok, azon belül is a gázosak közt! (Bár nekem sajnos földgázos, ami még nem volt kipróbálva sem!)
Remélem sok örömöd lesz neked is vele!
A bontókra nem tudok jobbat ajánlani, min a http://multipla.szakkor.hu
Előzmény: evlali (4507)
evlali Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4507
Sziasztok!

Laca5!
Én lennék a 990 ezer ftos repedt szélvédős szolnoki kereskedésből származó Multipla új tulajdonosa. :-)
Az hogy jó-e ez nekem még nem derült ki, mert ma vettük át. Szélvédőcserés, ABS lámpa világít, belül a kárpit szép a műanyag részei viszont kopottak. 189000 km (!!!) :-(((( van benne. Viszont benzin/gázos.
Szerintem nem gáz, láttunk már ennél csúnyábbat is 1400 000.-ért.

Az lenne a kérdésem, hátha Ti tudtok segíteni, hogy a műanyag alkatrészek beszerzésére tudtok-e bontót ajánlani??
Egyenlőre ennyi, remélem adtok nekem tippet!

Előzmény: laca5 (4476)
koltkolt Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4506
Csubakkka!
A Fiat Magyarországtól már többször elhajtottak a kereskedőkhöz, de oda is hiába.
Lehet tudni kicsit pontosabban, hogy a Fiat Mo.-nál kit érdemes keresni ezügyben?
Előzmény: Csubakkka (4498)
koltkolt Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4505
A Fiat Magyarországtól már többször elhajtottak a kereskedőkhöz, de oda is hiába.
Lehet tudni kicsit pontosabban, hogy a Fiat Mo.-nál kit érdemes keresni ezügyben?
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4504

szia, nekem nincs semmilyen alkatrészem, mezei grafikus vagyok :) ellenben amit a Multipláról tudok, azt itt megtalálod: http://multipla.szakkor.hu

 

Vannak bontók is, a leginkább a Lönci Bt-t ajánlanám, Kaposújlakon.

Előzmény: garupeti (4502)
HaKaHC94 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4503
A két hátsó sima csavar, ami besajtolt anyába csavarodik, sima ügy, ha nincs berohadva. A két oldalsót ki kell csavarni, az elsőket elég csak meglazítani, mert 3 villába megy, amiről hátrafelé lehúzható.
Előzmény: laca5 (4500)
garupeti Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4502
Szia!Keresnék váltót M32WR számmal van ilyened?Ez van az opelokba is.Hibás is jó lenne mert a difi takaró aluminium ház tört le az enyémről amit le lehet csavarozni.
Tudsz esetleg bontót ha neked nincs?
Balogh Péter
Tel:06705110340
Előzmény: Csubakkka (3397)
laca5 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4501
Ja és a DTE-ben meg sem találtam (lehet hogy az én hibám).
Előzmény: laca5 (4500)
laca5 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4500

Valaki meg tudná mondani nekem, hogy a kartervédőt hogyan lehet levenni? Az is segítség lenne ha valaki látta volna pl. szervízben vagy ilyesmi. (mondjuk valaki látta hogy a szerelő a haját tépve sikoltozott majd 2 nyugtató után letépte a francba az egészet, vagy éppen nem volt probléma vele)

Amit én látok, az két lájtos lemezcsavar oldalt, 3 anyáscsavar elől és 2 komolyabb csavar hátul ami anyásnak látszik de az anyát nem is látom, valahol a bölcső felső részén lehet. 

Már a 3 első anyás is durva, mert az anyát belül kell megfogni, nem igazán hozzáférhető de oké. A két hátsó????

laca5 Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4499

Alapvetően nem rosszak a Pirelli gumik, rengeteg család van és rengeteg mintázat.

Én szeretem őket, szerintem jó kompromisszum. Ettől még lehet hogy a Multisra nem jók.

Előzmény: Degeczi (4496)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4498
Elvileg sajnos már egy éve nem. Ennek ellenére az egyik fórumozónak sikerült egyet rendelnie, éppen a minap, de azt mondta nagy szerencsével csak. Ha mégis megpróbálnád, akkor a Fiat Magyarországot keresd.
Előzmény: koltkolt (4497)
koltkolt Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4497
Szeretném megtudni, hogy mostanában lehet-e Multiplát rendelni itthon. Néhány héttel ezelőtt lepattantam a kereskedőkről. Tud valaki friss információt?
Előzmény: Multipla (4446)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4496
gondolom ezért mellékelnek gyárilag ennyire kemény Pirellit: azzal valszeg hosszabb az élettartam (angol listán sokszor panaszkodnak gumizabálásra), a Multit meg amúgysem versenyzésre használja az ember - de tény, h legalább télire okvetlenül le kell cserélni, olyankor veszélyes ennyire rideg abroncsokon gördülni
Előzmény: Csubakkka (4495)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.07 0 0 4495
Én olyan ~40-50 ezerre tippelek, legalábbis ahogy most a cserénél elnéztem, jövőre nekem is újat kell már vennem, előre mindenképp. Jól megeszi.
Előzmény: r.andras (4493)
bojo Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4494
Én nem hírdetek, csak belinkeltem, hogy tudd miről beszélünk. :)
Előzmény: bali1973 (4490)
r.andras Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4493
Pontosan!
Ezért is cseréltem le nagyon hamar a gyári nyárigumit.
Nem csoda, ha a fékút is gyenge ilyen gumival!

Szerintetek hány km-t bír ki elöl (hajtott kerek) egy télen nem használt nyárigumi?
Előzmény: Degeczi (4489)
Csubakkka Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4492
hehe, vicces, nekem a nyári Bridgestone és a téli Pirelli :)
Előzmény: Degeczi (4489)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4491
Az összes autó kereskedő ( tisztelet a kivételnek) elg lelkiismeretlen
Előzmény: laca5 (4481)
bali1973 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4490

Hello Bojo!

 

A veterán is te hirdeted a keretet?

 

Üdv

 

Bali

Előzmény: bojo (4486)
Degeczi Creative Commons License 2007.11.06 0 0 4489
fölrakatva a téli gumikat, ismét nem győzök csodálkozni, mennyire ratyi a gyári Pirelli... :(

objektíven is megtapasztalható a különbség: egy különben nem túl erős, de rossz aszfalttapadású kanyarban az már 50 alatt is zenélni kezd, akár meleg van akár hideg, és a guminyomás is mindegy - most a Bridgestone téli 60-nál is csöndben, stabilan kanyarodik ugyanott...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!