Keresés

Részletes keresés

fehér andrea Creative Commons License 2014.11.14 0 0 5909

Én is várom , hogy mire lehet jutni ebben az ügyben !

Előzmény: BARUKA (5906)
jjulika Creative Commons License 2014.11.13 0 0 5908

Nem tudom mi lehet ennek a közönyösségnek az oka ,én minden jó ötletet támogatok,próbálok embereket hozni,

szeretném,ha a bűnösök is felelnének a mi kárunkért,igy kedves Baruka kérlek tájékoztass,ha bármi használható 

van,én és + 2 tag biztosan támogatja,de reménykedem,hogy több is!

Előzmény: BARUKA (5906)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.11.12 0 0 5907
BARUKA Creative Commons License 2014.11.11 0 0 5906

Akiket keresgélsz úgy látszik nincsenek! Elfáradtak, talán már nem élnek, esetleg kifizették őket, stb. De, itt vagy Te! Aki még életerős, tettre kész, és vissza akarja kapni a pénzét amit elloptak tőle. Számítunk rád! Reméljük a folyton hátráltató, és ellenünk munkálkodók lassan kikopnak az oldalról.

Kettő perccel ezelőtt elküldtem egy felkérést az ismert és aktív jogvédőnek, időpontot kérve tőle. Ha  válasz érkezik tudatom! Kérhetném, hogy mindenki aktivizálja magát aki nem beteg?

Előzmény: okoskodo12 (5904)
fehér andrea Creative Commons License 2014.11.11 0 0 5905

Az egyesületben csak 1000 ember van.   A többiek  lehet hogy már nem élnek vagy nem foglakoznak vele.   Hogy lehet összegyűjteni a többi embert ? Hol vannak egyátalán ?

 

 

Azok akik az egyesületben vannak legalább tartoznak valahova és foglakoznak velük.

Előzmény: BARUKA (5903)
okoskodo12 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 5904

Sok a hol vannak!"

Hol vannak a választott képviselőink?

Hol számolnak el az önként vállalt feladatukkal?

És hol vannak a Kossuth szobornál  megjelent igazság és észt osztók

Előzmény: BARUKA (5903)
BARUKA Creative Commons License 2014.11.09 0 0 5903

Sok a hol vannak! Egyénileg még évtizedekig kérdezgethetünk. Csak a nagyszámú együttes akarat kinyilvánítással léphetünk bármit is. Megsúgom, az egyesület csak! 1000 tagja sem fog külön eredményre jutni. Sokkal többen kell összefogni. Szerintem senki nem zárkózik el, ha az egyesület fölvállalja mindannyiunk érdekében  a továbblépést, csak akkor üljünk össze mind, és beszéljük meg a sokkal tevékenyebb jövőt. Ha mindig lepattintanak bennünket a cél, hogy nemzetközi bíróság elé vigyük a kifosztásunk történetét!

Előzmény: fehér andrea (5902)
fehér andrea Creative Commons License 2014.11.08 0 0 5902

Jó akkor ki fogja össze a dolgainkat ?  Marad  az egyesület más nincs  ahogy én tudom .

 

Mátraholding ?  Hol van mit csinál ?  Hol vannak a vagyonok ?  Hol vannak azok az ügyvédek a kik rátelhelhetik  a követeléseket az ingatlanokra ?  Hol vannak a végre hajtó szervezetek akik rajtink is  akarnak kereskedni ?

Előzmény: nyakfogom (5901)
nyakfogom Creative Commons License 2014.11.07 0 0 5901

 

 

BARUKA KIMONDTA A LÉNYEGET.

BARUKA Creative Commons License 2014.11.07 0 0 5900

Na, ezekkel a találgatásokkal, sopánkodással biztosan sehova nem jutunk! Nincs összefogás, nincs semmi!

fehér andrea Creative Commons License 2014.11.07 0 0 5899

Ez most humor volt ? Különben az illető aki a levelet írat  nekem a cégközlönyben látta  az adatokat.

 

Csak azt nem tudom honna tudja a címemet ?

 

Különben jelentkezett. Vissza írta , hogy ő is egy károsult . Na ennek mi értelme van ?

Előzmény: okoskodo12 (5898)
okoskodo12 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 5898

A lényeg :  a kastély értéke csupán 1 milliár Ft"

nocsak megindult a licit?

én itt tízezerrel emelem a tétet meggondoltam 100- al

Előzmény: fehér andrea (5896)
Toprongy1 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 5897

Van az több is, csak hát hülyét csinálnak már belőlünk azóta, amióta rájöttek, hogy milyen egyszerű 13-ezer ember megtakarítását büntetlenül ellopni, úgy, hogy még mi fizetünk az államnak a felszámolásért.

Erre mondják, hogy ügyes.

Előzmény: fehér andrea (5896)
fehér andrea Creative Commons License 2014.11.06 0 0 5896

 

 

Ma kaptam a magán levelezési címere egy  anyagot valakitől a kit nem ismerek.  Vissza írtam , hogy ki lehet aki erről informál engem . Majd meglátom vissza ír -e nekem valójában.

 

 

A lényeg :  a kastély értéke csupán 1 milliár Ft

fehér andrea Creative Commons License 2014.10.29 0 0 5895

Én is erre lennék kiváncsi ! Hol vannak a vagyonok? Én is bejegyezném a követelésem az ingatlanokra.  A végrehajtónak odaadom az üzletrészemet és talán majd ő  csinál valamit ha tud. A felszámolóban nem lehet bízni szerintem

 

Előzmény: BAUmagnélküli (5893)
okoskodo12 Creative Commons License 2014.10.28 0 0 5894

pl. ott vannak a tájvédelmi körzethez tartozó területek, amelyeket meg is lehet majd venni és őrizni nemes cselekedettel a jövő nemzedékei számára

Előzmény: BAUmagnélküli (5893)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.10.28 0 0 5893

Hol van az a negyven vagy csupán csak az a tőke követeléseinket megtestesítő huszonegy milliárd forint értékű látható vagyon, melyre egy végrehajtó végrehajtási jogot jegyezhet be, majd értékesítheti azt??...

Előzmény: fehér andrea (5892)
fehér andrea Creative Commons License 2014.10.26 0 0 5892

Akkor ne  a felszámolónál próbálkozzunk ,hanem végrehajtóknál  akik megveszik a követelésünket vagyis  eladjuk nekik az üzletrészünket és majd őhk megprobálják kivárni hogy mikor lesz már ebből valami.

 

A  lakás hiteleseknál is van ilyen.

Előzmény: Toprongy1 (5886)
bassus Creative Commons License 2014.10.24 0 0 5891

bocs, de 2013  a bukásra tervezett szövetkezetek sikeresen bedőlnek,  botrány!

2014 Medgyesi mi.elnök. az SzDSz-el tele van a tököm újabb botrány

és károsultakból kártékony kapzsik lettek

Előzmény: bassus (5890)
bassus Creative Commons License 2014.10.24 0 0 5890

csak a forradalmának hiányoznak 11 éve

Előzmény: BAUmagnélküli (5889)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.10.24 0 0 5889

Október 23-ra való emlékezés duplán emlékezetes számunkra, hiszen nemcsak 1945 utáni 11 évben sajátították ki vagyonunkat, lehetetlenítették el megélhetésünket, hanem a 2003. októbere utáni 11 évben is... a felelősök betöltött állami vezető beosztásuk tekintetében ugyan azok!... az újabb forradalom itt is elkerülhetetlen... 

BAUmagnélküli Creative Commons License 2014.10.24 0 0 5888

Ez nagyon is aktuális volt 2004. áprilisában amikor elrendelte a felszámolást a Bíróság. Meg is alakult a Választmány 2004. nyarán. Nem minősítem az elmúlt tíz évi munkájukat, de a rablókkal és a rablókat védő állami szervekkel szemben erőtlenek voltak. Érdemi munkájuk akkor kezdődik majd, ha a felszámoló elkészíti a felszámolás zárómérlegét, vagyis ha lesz mit közöttünk felosztani...

 

 

Előzmény: Sopronmg (5887)
Sopronmg Creative Commons License 2014.10.22 0 0 5887

Figyeljetek. http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99100049.TV itt a jogszabály, amin el kell indulnotok. 

5/A. §33 (1) A hitelezők érdekeik védelmére és képviseletük ellátására hitelezői választmányt alakíthatnak, amely figyelemmel kíséri a vagyonfelügyelő és a felszámoló tevékenységét, és a választmányt létrehozó hitelezőket képviseli a bíróság előtt, illetve a vagyonfelügyelővel, az ideiglenes vagyonfelügyelővel, a felszámolóval való kapcsolat során, továbbá gyakorolja az e törvényben meghatározott jogköröket.

(2)34 Minden adós gazdálkodó szervezetnél csak egy választmány működhet. .... A hitelezői választmány működtetéséhez később is csatlakozhatnak hitelezők. A csatlakozást nem lehet megtagadni, amennyiben a csatlakozni kívánók az (5) bekezdés szerinti feltételeket vállalják.

Hol vannak azok az emberek, akik benne vannak? Tudjátok mit csinálnak? Melyik felszámolónál ki van a választmányban?  Csatlakozzatok! Jogotok van hozzá. Akkor elsőként értesülhettek, mit csinál a felszámoló a vagyonnal. És tudtommal a nagy falat nem a Mátraholdingnál van, hanem a másiknál, bár egymással is perben vannak.

Előzmény: Toprongy1 (5886)
Toprongy1 Creative Commons License 2014.10.21 0 0 5886

Andrea. Ne legyen már olyan naiv. A felszámolónak nagyon jó így ahogy húzza az időt, mert jól , kockázatmentesen megél a pénzünkből.

Nincs nekik szükségük arra, hogy rizikót vállaljanak.

Viszont Sopronmg jó ötletet adott arra, hogy a a felszámolót egyedül a felszámolást elrendelő bírósággal tudjuk ellenőriztetni, viszont ahhoz tényleg össze kellene fogni.

Nyakfogom próbálkozását, én személy szerint köszönöm.

És ismét értetlenségemet tudom csak kifejezni az ilyen nagyfokú közömbösség iránt.

Előzmény: fehér andrea (5884)
10R Creative Commons License 2014.10.21 0 0 5885

Ha még nem túl késő, én vagy közvetlen hozzátartozóm is ott tudna lenni a találkozón.

Előzmény: nyakfogom (5883)
fehér andrea Creative Commons License 2014.10.21 0 0 5884

Tehát akkor nem lesz aláírás gyűjtés.

 

Felszámolóknak adott felajánlott összeg ?  Én szívesen adok csak intézze már valaki ! Ez ötlet jó . Hogy lehet kivitelezni?

 

 

Előzmény: Sopronmg (5882)
nyakfogom Creative Commons License 2014.10.20 0 0 5883

Érdektelenség miatt  elmarad  Budapesten november 5-re tervezett

megbeszélés Seres Máriával.Összesen 3 plusz jel érkezett,ez szégyenteljesen

kevés az ügy fontosságát tekintve.

Nem lehet képviselni olyan esetben más emberek ügyét,amikor azok zöme

nem támogatja azt.Nos ez volt a +  --  jel gyüjtögetés üzenete most,és ko-

rábban is.

Sopronmg Creative Commons License 2014.10.20 0 0 5882

Na végre egy kis határozottság, úgy látszik, mégis össze tudtok fogni, ha kell, de ismét nem jó irányba. Az ellenségetek nem én vagyok. Kétkezi munkásként kezdtem, vállaltam munkát, fejlesztettem a cégem, majd  körbetartozásoknak köszönhetően fizetésképtelenné váltam, és felszámolták a vállalkozásomat (dolgoztam a baumagnak is, nekem sose volt gondom velük, én láttam miket csinálnak, ott azért valóban értékek voltak). A nagyértékű autómat kispénzért, az ingatlanomat röhejért árverezték el, épp hogy valamire elég volt. Az én életemet a felszámoló tette tönkre. Sajnos én egyedül hiába jártam, kevés voltam ellenük, de ti sokan vagytok, készek is lennétek tenni valamit, és csak azt próbáltam jelezni, rossz irányba vergődtök. A felszámolást elrendelő bíróságon panaszt lehet tenni ellenük, bizonyára összegyűjtöttétek már a rengeteg tényt, amit oda lehet borítani, s ha állami felelősség, ám legyen, akkor is onnan indulnék. Sajnos én nem tudok többet tenni értetek.

Előzmény: nyakfogom (5880)
fehér andrea Creative Commons License 2014.10.20 0 0 5881

Szerintem is be kellen mutatkozni és elmondani nekünk a részleteket hamár így kitalálta  a megoldást a számunkra !

Előzmény: nyakfogom (5880)
nyakfogom Creative Commons License 2014.10.19 0 0 5880

Kedves Sopronmg

Te meglökted a hintát,a hinta be-indult,a kérdés csak az ,hogy

ki kit hintáztat.

Másszóval ezen álarcosbál helyett szeretnék egy kézfogás után

elbeszélgetni veled.Ha ezt nem vállalod,akkor kérlek legalább itt válaszolj

milyen lépéseket tennél a felszámolónál,ha te is károsult lennél.

Tudod mi életünk megtakarítását ,és annak kamatát nélkülözzük 11 éve.

Nekem most a fogamra ,és a szememre kellene az éntőlem kicsalt,és elrabolt

saját pénzem.Voltál már hasonló helyzetben?Ezt csak személyes megéléssel

lehet megérteni.Vagy csak kibicelsz?Igazán nem szép dolog a döglött oroszlánba

rugni.

Szerinted honnan vette a bátorságot az a gazember balázs és bandája,hogy föleg

idős embereket t u d a t o s a n,előre megfontolt szándékkal kiraboljon.Te ezt

meg tudnád ugyanolyan flegmán csinálni ,ahogy azt a gazemberek tették?

Köszönöm a + -ra vonatkozó megjegyzésedet.Itt az a vicc,hogy felhatalmazás

nélkül nem lehet másokat is érintő kérdésekbe beleavatkozni.Remélem most már 

beugrott,hogy miről szól a  +  gyüjtögetés.

Remélem van annyi merszed válaszolni,mint előzőleg volt.

Előzmény: Sopronmg (5871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!